Dodaj do ulubionych

Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasację

14.01.10, 13:16
Panie Sakiewicz, demonstrację w obronie wolności słowa poproszę!
Obserwuj wątek
    • trzymilionowy.post Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasację 14.01.10, 13:18
      Ale Terlikowski i Pięta pewnie i tak powiedzą, że geje ich napastują.
      • seydlitz Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 13:28
        Jak radio co ma ryja lży i pomawia, to rada się nie interesuje.
        • 12.12a1 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 13:40
          seydlitz napisała:

          > Jak radio co ma ryja lży i pomawia, to rada się nie interesuje.
          --------------------------------------------------------------------
          • pe1 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 13:57
            A gdzie on napisał, że radio lży osobę ułomną? Radio lży różnych ludzi, bez
            względu na to czy są ułomni czy nie. Lży ich, bo jest prymitywne i chamskie. Oto
            cytaty:

            "popatrzcie, gdzie on się nie mył" - na czarnoskórego misjonarza
            "Ty czarownico" - do pani prezydentowej
            "Nie nazywajmy szamba perfumerią" - o spotkaniu dziennikarek z p. prezydentową


            Możesz podać przykład, gdzie Szczuka lży i pomawia Madzię Buczek?
            • laksmana Pobłażliwość polskiego prawa dla RM jest faktem. 14.01.10, 15:41
              Co nie zmienia faktu, że Szczuka zeszła poniżej pewnego poziomu, akceptowalnego
              dla cywilizowanych ludzi.
              Gdyby ta cała Madzia występowała w TVP, wyrok powinien być ten sam.
              Na drugi raz, jak chcesz się z kogoś pośmiać, to dowiedz się wcześniej czegoś o
              tym kimś. Tłumaczenie, że Kazia nie wiedziała o chorobie, jest śmieszne.
              • gamaja Re: Pobłażliwość polskiego prawa dla RM jest fakt 14.01.10, 15:45
                Brawo Sąd!
                • krasnov Od kiedy satyra jest zakazana? 14.01.10, 16:13
                  Od kiedy to istnieje zakaz parodiowania osób publicznych? Względnie od kiedy wybrane osoby cieszą się w tym względzie szczególnymi przywilejami? Co się w tym kraju dzieje?
                  A KRRiT to po prostu organ cenzorski, nie pierwszy i nie ostatni raz. Powinno to gó... zlikwidować.
                  • glos_europy [...] 14.01.10, 16:30
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • battosai Re: Jakby sparodiowała Michników,to byłaby afera 14.01.10, 16:39
                      A kim byli twoi przodkowie?
                      • mirmat1 III i IV wladza rzadzi 14.01.10, 16:58
                        battosai napisał:

                        > A kim byli twoi przodkowie?
                        M; widac, ze przodkowie wiekszosci z korporacji sedziowskiej wywodza sie ze
                        stalinowskiego okresu PRL.
                        Cenzurowanie kazdego medium jest ochyda bez wzgledu czy jest ona na lewo czy na
                        prawo. Ale po Okraglym Stole "media" znalazly sie w objeciach
                        POstkomunistrycznego ukladu ktory manipuluje "sondazami" czy zwyklym lgarstwem
                        oczekujacy "cudow" tlumek. Zgodzil bym sie by zostawic ochydne szyderstwa
                        Szczuki w spokoju gdyby po drugiej stronie nie bylo nagonki na niszczone sadowym
                        terrorem publikatory patriotycznej prawicy. I to tylko za mowienie PRAWDY.
                  • kaczynksi Polska krajem sądowych kretynów.Nie widzę w tym ża 14.01.10, 16:32
                    dnej logiki.
                    • naczelny_troll_forum Dziwne 14.01.10, 16:43
                      Z ułomności spieprzajdziada można się naśmiewać, a z radiomaryjowców nie. Dziwne...
              • quosoo Re: Pobłażliwość polskiego prawa dla RM jest fakt 14.01.10, 15:58
                laksmana napisał:

                >... Tłumaczenie, że Kazia nie wiedziała o chorobie, jest śmieszne.

                Szczuka nie tłumaczyła się w ten sposób - oświadczyła, że nie
                wiedziała i nie z tego sie śmiała. I mimo, że Szczuka swoim
                poczuciem humoru osiągnęła dno trudno jest nie przyznać jej racji -
                drwienie z tembru głosu ma sie nijak do naigrywania się z
                niesprawności ruchowej - bo na tym jak rozumiem polega
                niepełnosprawność pani Buczek.

                --
                .. Kazimiera szczeka a Danuta stęka...
                • remik.bz Głos jest wynikiem kalectwa 15.01.10, 11:57
                  quosoo napisał:
                  I mimo, że Szczuka swoim
                  > poczuciem humoru osiągnęła dno trudno jest nie przyznać jej racji -

                  > drwienie z tembru głosu ma sie nijak do naigrywania się z
                  > niesprawności ruchowej - bo na tym jak rozumiem polega
                  > niepełnosprawność pani Buczek.

                  Problem w tym ,iż ten tembr głosu jest właśnie wynikiem tej okrutmej
                  choroby i kalectwa.
                  Jest związany z niesprawnością ruchową. Pani Buczek porusza się
                  tylko na wóżku , waży kilkanaście kg, malutkie , niemal
                  sparalizowane ciało i duża głowa , głos jak u kilkuletniego
                  dziecka .
                  Te kółka różańcowe to jedyna radość jej zycia. I nie robi przecież
                  nikomu krzywdy.
                  W imie czego te drwiny?
                  Pani Szczuka parodiując głos niestety (mam nadzieje nieswiadomie)
                  zadrwiła z kalectwa.
                  Jako profesjonalna zurnalistka powinna po prostu wcześniej "zapoznać
                  się z tematem". No ale cóż , chciała byc trendy (bo jest moda na
                  wysmiewanie się z "nawiedzonych katoli") i wyszlo jak wyszło.
                  Cieszę się ,że Sąd wydał właściwy wyrok.
                  Martwi mnie tylkko ,ze w tak oczywistej sprawie (drwina z kalectwa w
                  celu uzyskania poklasku i popularnosci) wogóle doszło do tej
                  rozprawy.
                  No cóż jak widać ludzie Polsatu nie znaja słowa przyzwoitość. Liczy
                  się tylko kasa.
                  >
                  • trzymilionowy.post Re: Głos jest wynikiem kalectwa 15.01.10, 14:12
                    Czyli jak teraz któryś z satyryków będzie drwił sobie z wady wymowy
                    Donalda Tuska, to też będziesz protestował i domagał się nałożenia
                    na stację kary przez KRRiTV?
                    • remik.bz Re: Głos jest wynikiem kalectwa 15.01.10, 14:36
                      trzymilionowy.post napisał:

                      > Czyli jak teraz któryś z satyryków będzie drwił sobie z wady wymowy
                      > Donalda Tuska, to też będziesz protestował i domagał się nałożenia
                      > na stację kary przez KRRiTV?

                      Wada wymowy to nie kalectwo. To po prostu "inna liga".
                      Gdyby ktos drwił z tej wady Tuska uważał bym to za prostactwo.
                      A satyryk drwiący z głosu , wzrostu , nosa , okularów , łysiny dla
                      mnie nie jest satyrykiem tylko godnym politowania błaznem.
                      • trzymilionowy.post Re: Głos jest wynikiem kalectwa 15.01.10, 14:48
                        remik.bz napisał:

                        trzymilionowy.post napisał:

                        Czyli jak teraz któryś z satyryków będzie drwił sobie z wady wymowy
                        Donalda Tuska, to też będziesz protestował i domagał się nałożenia
                        na stację kary przez KRRiTV?

                        Wada wymowy to nie kalectwo. To po prostu "inna liga".
                        Gdyby ktos drwił z tej wady Tuska uważał bym to za prostactwo.
                        A satyryk drwiący z głosu , wzrostu , nosa , okularów , łysiny dla
                        mnie nie jest satyrykiem tylko godnym politowania błaznem.


                        Niby w porządku lecz Szczuka zakpiła sobie z barwy głosu, a nie łamliwości kości.
                        • quosoo Re: Głos jest wynikiem kalectwa 15.01.10, 16:26
                          > Niby w porządku lecz Szczuka zakpiła sobie z barwy głosu, a nie
                          łamliwości kośc
                          > i.

                          Dokładnie. Ponadto, jeżeli ja nazwę czarnoskórego
                          człowieka 'czarnuchem' to będzie to grubiaństwo (a nawet rasizm)
                          jeżeli jednak ten (lub inny) czarnoskóry użyje tego sformułowania to
                          oczywiście będzie to żart. Szczuka drwiąca z czyjejś wymowy to ten
                          drugi przypadek. Można kwestionować poczycie humoru (moim zdaniem
                          beznadziejne), ale też nie można uznać, że osoba o tak fatalnej
                          artykulacji może się naśmiewac z czyjejś wymowy w sposób który tę
                          osobę piętnuje.
              • trzymilionowy.post Re: Pobłażliwość polskiego prawa dla RM jest fakt 14.01.10, 16:27
                laksmana napisał:

                Tłumaczenie, że Kazia nie wiedziała o chorobie, jest śmieszne.

                Nie każdy ogląda Trwam.
              • szurum-burum1 Re: Pobłażliwość polskiego prawa dla RM jest fakt 14.01.10, 16:41
                laksmana napisał:

                > Co nie zmienia faktu, że Szczuka zeszła poniżej pewnego poziomu,
                akceptowalnego
                > dla cywilizowanych ludzi.
                > Gdyby ta cała Madzia występowała w TVP, wyrok powinien być ten sam.
                > Na drugi raz, jak chcesz się z kogoś pośmiać, to dowiedz się
                wcześniej czegoś o
                > tym kimś. Tłumaczenie, że Kazia nie wiedziała o chorobie, jest
                śmieszne.


                Rozumiem. Całe szczęście, że BBC nie nadaje w Polsce, ciekawe
                co tę stację spotkałoby za Monty Pythona. A ja się potrafię śmiać
                z każdej ułomności, od swoich poczynając. Więcej dystansu, bo
                póki co to cała ta szopka świadczy o tym, że gdzieś podskórnie
                uważa się, że bycie kaleką jest wstydliwe.
              • apas13 Re: Pobłażliwość polskiego prawa dla RM jest fakt 14.01.10, 22:12
                Mylisz się. Owa Madzia wygłasza dość infantylne teksty na antenie sekciarskiego radia. Jej choroba nie ma nic do tego, jako osoba występująca publicznie musi się liczyć z tym, że może być krytykowana, parodiowana czy cytowana w różnych kontekstach. Michnik się jąka, był w związku z tym parodiowany, jest często obrażany i co? I nic, jest osobą publiczną, musi się z tym liczyć. Madzia to wprawdzie inny kaliber, ale też bądźmy szczerzy - Szczuka jej nie obraziła, sparodiowała jedynie jej sposób mówienia.
                A to, że KRRiT nie rusza Rydzyka za antysemityzm, homofobię i nawoływanie do nienawiści, ściga zaś Szczukę świadczy jedynie o tym, że należałoby to "ciało" pogonić na cztery wiatry. W demokratycznym państwie prawa od orzekania o winie jest sąd, nie zaś jakieś "krajowe rady".
            • cwdj Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 16:42
              Ach, co za miła i mądra ta Szczuka na zdjęciu, jednak pozory mylą. Są granice,
              których nie wolno przekroczyć. Chyba długo musieliście takiego zdjęcia szukać.
              Już wy potraficie pokazywać wykrzywione twarze tych, z którymi wam nie po drodze.
              • trojanska Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 16:57
                Zobaczcie teraz na Wirtualnej Polsce ta "przemiłą" panią jak naprawdę wyglądała,
                kiedy parodiowała kalekę
          • seydlitz Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:08
            12.12a1 napisał:

            > seydlitz napisała:
            >
            > > Jak radio co ma ryja lży i pomawia, to rada się nie interesuje.
            > --------------------------------------------------------------------
            • 12.12a1 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:23

              >
              > A zdrowe może?
              --------------------------------------------------------------------
              • oby.watel Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:29
                12.12a1 napisał:

                > Nie jestem tez sympatykiem Rydzyka,którego uwazam za zwyklego
                > szkodnika,ale tez zwyklym dranstwem jest nasmiewanie sie z osoby
                > ulomnej i bedacej nawózku(kiedys w tv pokazywali ja).

                Pod warunkiem, że się wie, że osoba słyszana w radio jest ułomna. Warto
                posłuchać co mówiła Szczuka zanim zabierze się głos. Tak czy owak wyrok sądu
                jest kuriozalny.
                • kazek100 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:39
                  Kuriozalny byłby może w innym kraju. W naszym, gdzie wszyscy drżą
                  przed Kościołem i ludzie Koscioła są na specjalnych prawach - to juz
                  niestety coś normalnego.
                • pssz Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 15:00
                  Czy Pani Szczuka wyśmiewała kalectwo i niepełnosprawnośc tej kobiety
                  z Radia M? Nie słyszałem tej audycji, ale ztego co wyczytałem , to
                  parodiowała ją, jej sposób wysławiania, a nie kalectwo.
                  Jeżeli ktoś jest osobą publiczną i występuje w radiu to powinien
                  zdawać sobie sprawę, że będzie potraktowany jak osoba publiczna.
                  Czy fakt, że taka osoba np: jeżdzi na wózku inwalidzkim, daje jej
                  inne prawa?
                  Kiedyś trochę zajmowałem się ludźmi niepełnosprawnymi jeżdżącymi na
                  wózkach. W moim odczuciu ci ludzie chcieli być traktowani normalnie,
                  czyli tak jak ludzie zdrowi. Natomiast gdy kobieta z radia M.
                  została potraktowana w taki sposób to zrobił się skandal
                  ogólnopolski.
                  I jeszcze kara. Czy ta kobieta osobiście wystąpiła ze skargą, czy
                  KRRT sama z siebie? Skąd taka duża wysokość kary?
                  • laksmana Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 15:44
                    Wyobraź sobie mądralo, że sposób wysławiania kaleki, podobnie jak całe jej
                    życie, wynika w dużym stopniu właśnie z kalectwa. Gdyby była zdrowa, Szczuka nie
                    miałaby się z czego śmiać, taka jest prawda.

                    pssz napisał:

                    > ztego co wyczytałem , to
                    > parodiowała ją, jej sposób wysławiania, a nie kalectwo.
                    • quosoo Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 16:03
                      laksmana napisał:

                      > Wyobraź sobie mądralo, że sposób wysławiania kaleki, podobnie jak
                      całe jej
                      > życie, wynika w dużym stopniu właśnie z kalectwa. Gdyby była
                      zdrowa, Szczuka ni
                      > e
                      > miałaby się z czego śmiać, taka jest prawda.

                      To daleko idący wniosek. Idąc tym tokiem - Szczuka sama ma coś na
                      kształt szczękościsku i fatalną wymowę - to fakt, ergo wszelka
                      krytyka pod jej adresem jest nie na miejscu bo to osoba ułomna.
                    • oby.watel Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 16:40
                      laksmana napisał:

                      > Wyobraź sobie mądralo, że sposób wysławiania kaleki, podobnie
                      > jak całe jej życie, wynika w dużym stopniu właśnie z kalectwa.
                      > Gdyby była zdrowa, Szczuka nie miałaby się z czego śmiać, taka
                      > jest prawda.

                      To przekonujące tłumaczenie. W ogóle rozumowanie ze słowem gdyby jest nie do
                      obalenia. Gdyby Jezus nie był Żydem, to Polacy nie chcieliby, żeby był ich
                      królem. Zapewne dlatego można bezkarnie parodiować styl mówienia redaktora
                      największego ogólnopolskiego dziennika, bo nie dość że Mimimichnik, to jeszcze
                      Żyd. No i nie występuje w Radio Maryja. Można także parodiować anielski głos p.
                      posłanki Senyszyn. Z tego samego powodu.
                      • lingus Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 17:36
                        A ja widziałem kiedyś film dokumentalny, o Okrągłym Stole, i tam pokazywali, jak
                        Michnik wykłóca się o czas na przedstawienie stanowiska "strony
                        solidarnościowej" (sam miał je referować). Wyraźnie słyszałem, jak z humorem
                        żąda "dodatkowych 5 minut dla biednego jąkały", żeby nie było dyskryminacji
                        niepełnosprawnych...
                        • oby.watel Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 18:36
                          A ja słyszałem jak Szczuka przeprosiła, a Buczek oznajmiła, że nie ma pretensji.
                          I to jest cud w wykonaniu "wymiaru sprawiedliwości" - przestępstwa nie było, a
                          karę nałożono.
          • weszpolak Solorz, nie szczyp się - wal do Strasburga! 14.01.10, 14:42
            .
            • frankyy KRRiTV partyjna agenda PIS-uarów 14.01.10, 15:31
          • ducks_arse Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 17:45
            12.12a1 napisał:

            > seydlitz napisała:
            >
            > > Jak radio co ma ryja lży i pomawia, to rada się nie interesuje.
            > -------------------------------------------------------------------
            -
      • skubi6 Naruszenie wolności słowa 14.01.10, 13:40
        To jest bardzo poważna sprawa, naruszenie wolności słowa: pół miliona kary za
        to, że ktoś się z kogoś śmiał. Wolność słowa polega właśnie na tym, że można się
        śmiać i krytykować, również świętości.

        Dodatkowo:

        - Kompletna niesprawiedliwość: Radio Maryja jest napastliwe bardzo często i
        jakoś dziwnie KRRiTV nic z tym nie robi. A tu uderzyła.

        - Kara została nałożona przez władzę polityczną, jaką jest KRRiTV. Tymczasem na
        straży wolności słowa powinny stać sądy. KRRiTV może robić różne rzeczy (np.
        wybierać prezeta TVP, przydzielać koncesje) ale karanie za sprawy związane z
        wolnością słowa nie powinno w ogóle być w jej rękach.


        Nie popieram żadnej ze stron. Poglądów pani Szczuki szczerze nie cierpię, a
        działalność Radia Maruja uważam za bluźnierczą - bo oni mieszają modlitwę z
        podżeganiem do nienawiści i z kłamstwami, a taka mieszanka, to bluźnierstwo. Ten
        wyrok budzi moją odrazę nie ze względu na to, że dotyczy takiej czy innej
        postawy, ale na to, że ogranicza wolność słowa. Tak samo jak budzi moją odrazę
        wyrok (na razie w pierwszej instancji) przeciwko księdzu Gancarczykowi, który
        bardzo ostro skrytykował Alicję Tysiąc.

        Nie chcę państwa, w którym nie wolno mówić, co myślimy o osobach walczących o
        aborcję (a wielu myśli o nich rzeczy bardzo, bardzo ostre). Nie chcę też
        państwa, w którym nie możemy się śmiać z osoby publicznej z tej przyczyny, że ta
        osoba jest rozmodlona albo radiomaryjna albo niepełnosprawna albo coś tam jeszcze.

        Nie życzę sobie, żeby ktoś decydował, co wolno mówić.

        www.skubi.net/
        • zlomas1 Re: Naruszenie wolności słowa 14.01.10, 13:51
          >Tak samo jak budzi moją odrazę
          > wyrok (na razie w pierwszej instancji) przeciwko księdzu Gancarczykowi, który
          > bardzo ostro skrytykował Alicję Tysiąc.

          Ale trzeba przyznać że w tych przypadkach ograniczania wolności słowa
          jest pewna konsekwencja.
          Gorsza od cenzury ogólnej jest cenzura wybiórcza.
          • skubi6 Ale cenzura jest wybiórcza ! 14.01.10, 14:17
            Cenzura niestety jest wybiórcza: Gancarczyk w dobrze napisanym artykule wyraził
            swoje poglądy. Poglądy bardzo ostre, ale uzasadnione. Porównania do nazistów
            były, ale artykuł dobrze pokazuje, dlaczego i o co Gancarczykowi chodziło.

            I za wyrażenie osttrych, ale spójnych i sensownych poglądów Gancarczyk dostał wyrok.

            Za to Radio Maryja, które leje nienawiścią cały dzień, żadnego wyroku nie ma.
            Cenzura atakuje tych, którzy mają coś do powiedzenia, a zostawia w spokoju
            ziejące nienawiścią jełopy.
      • tetratec Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 13:53
        A co ma Terlikowski do wyśmiewania niepełnosprawnej osoby, która ma problemy z
        mówieniem. Wolność poglądów nie oznacza że można wyśmiewać czyjąś religijność, i
        piszę to jako ateista.

        • pe1 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 13:59
          Ułomność Buczek nie polega na trudności z mówieniem!!!!

          Ona jest inwalidką z powodu łamliwości kości. Szczuka nie wyśmiewała się z jej
          kości, czy tak trudno to zauważyć?

          Od kiedy to osoby niepełnosprawne podlegają we wszystkich aspektach ochronie
          większej niż pozostali ludzie? A gdzie zasady demokracji?
        • stasio_paluch Zabroniono zabraniać. 14.01.10, 14:02
          Możliwość wyśmiania czyjegoś zachowania (np. religijności) daje nam wolność
          słowa zapisana w konstytucji.
          • saper_vodiczka Re: Zabroniono zabraniać. 14.01.10, 14:12
            Tak z ciekawości. Dotyczy to również judaizmu?
            • oby.watel Re: Zabroniono zabraniać. 14.01.10, 14:19
              A ktoś zabrania? Jest radio rabina, w którym występuje jakiś rozmodlony żyd?
              • saper_vodiczka Re: Zabroniono zabraniać. 14.01.10, 14:27
                To można się śmiać tylko z tych żydów, którzy mają radio?? :)
                • norbertrabarbar Re: Zabroniono zabraniać. 14.01.10, 14:33
                  Ale twoja głupota, niewykształcenie i frustracja są niezależne od tego czy można
                  się z żydów śmiać czy nie. W ogóle twoje nieudane życie jest nieudane przez
                  ciebie, a nie przez żydów.
                • oby.watel Re: Zabroniono zabraniać. 14.01.10, 14:35
                  saper_vodiczka napisała:

                  > To można się śmiać tylko z tych żydów, którzy mają radio?? :)

                  Oczywiście. Za wyśmiewanie żydów nikt nikogo w tym kraju nie ukarał. Problem w
                  tym, że Szczuka też nie wyśmiewała tej inwalidki. Raban zrobili ci, którzy nie
                  rozumieją co słyszą, nie rozumieją co czytają, bo języka ojczystego nie znają.
            • stasio_paluch Re: Zabroniono zabraniać. 14.01.10, 14:31
              A jakże! Wszelkie dogmaty religijne są zabawne per se.
            • japico Re: Zabroniono zabraniać. 14.01.10, 14:35
              saper_vodiczka napisała:

              > Tak z ciekawości. Dotyczy to również judaizmu?
              ...co się tego judaizmu przyczepił. Czyś ty proboszcz (polski) jaki?
              Chrześcijaństwo to też religia o proweniencji judaistycznej, na teologii tego
              nie uczyli?
    • slavik222 Wyrok za niepełnosprwaną Szczukę utrzymany 14.01.10, 13:29
      Jeśli za Szczukę 0,5mln zł to za przygłupów Wojewódzkiego i
      Majewskiego ponad 20...
      Oni są niewinni,podobnie jak Szczuka, bo nie zdają sobie sprawy ze
      swojej ułomności.
      Należy karać alfonsów politycznych, którzy ich utrzymują...
      • trzymilionowy.post Re: Wyrok za niepełnosprwaną Szczukę utrzymany 14.01.10, 13:33
        Oni ze swych ułomności akurat zdają sobie doskonale sprawę bo to inteligentni
        ludzie lecz nie wiem czy mogę o tobie powiedzieć to samo.
        • slavik222 Re: Wyrok za niepełnosprwaną-trzymilionowemu 14.01.10, 15:33
          Trzymilionowy, jest zasada nie pytany nie odpowiada, choc sam się
          zniżyłeś do poziomu ułomnych, co w Twoim przypadku nie jest
          szkodliwe, ale oni szkodzą i za Szczukę została właśnie ukarana TVN
          • trzymilionowy.post :-))) 14.01.10, 15:44
            slavik222 napisał: Wyrok za niepełnosprwaną-trzymilionowemu

            Trzymilionowy, jest zasada nie pytany nie odpowiada, choc sam się
            zniżyłeś do poziomu ułomnych, co w Twoim przypadku nie jest
            szkodliwe, ale oni szkodzą i za Szczukę została właśnie ukarana TVN


            Pomylić TVN z Polsatem nie jest tak łatwo mogłoby się wydawać ale jednak udało
            ci się. Do reszty bełkotu nawet nie zamierzam się odnosić.

    • hiszpania170909 Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasację 14.01.10, 13:33
      Niech żyją krają , które bronią wiary i moralności.
      Obrażać i szydzić można tylko z niewiernych i niemoralnych.
      • battosai Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 16:43
        Których niewiernych? Bo np. dla takiego muzułmanina to katolicy są niewiernymi.
    • kongregacja Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 13:35
      dla mnie to zadna parodia, a jedynie cytat z kogos, kogo sie nawet nie
      zna. umowmy sie, to bylo zabawne, a na pewno nie mialo na celu obrazac
      kogokolwiek. mam nadzieje, ze polsat odwola sie do strasburga.
      • 12.12a1 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 13:43
        kongregacja napisała:

        > dla mnie to zadna parodia, a jedynie cytat z kogos, kogo sie nawet nie
        > zna. umowmy sie, to bylo zabawne, a na pewno nie mialo na celu obrazac
        > kogokolwiek. mam nadzieje, ze polsat odwola sie do strasburga.
        -------------------------------------------------------------------
        • oby.watel Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:16
          12.12a1 napisał:

          >-------
          • 12.12a1 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:28
            oby.watel napisał:

            > 12.12a1 napisał:
            >
            > >-------
    • 12.12a1 Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasację 14.01.10, 13:36
      Teraz Polsat powinien wyegzekwowac te pieniazki od tej feministki z ptasim
      mózgiem i od idola cpunów -Powiatowego.
      • trzymilionowy.post Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 13:38
        Polsat w ogóle nie powinien zostać ukarany.
    • okulele99 to absurd. 14.01.10, 13:36
      radio maryja kar zadnych nie otrzymuje mimo swojej faszystowskiej dzialalnosci.
      po drugie - ze ktos jest niepelnosprawny to nie mozna z niego zartowac ? a
      niby dlaczego ? jak sie uzalac nad takimi zle, zartowac tez nie wolno.
      a dzieci z "kolek podworkowych rozancowych" wyslalbym na madagaskar bo nam
      rosnie nastepne pokolenie rydzykowcow.
      --
      i wszystko jasne.
      • saper_vodiczka Re: to absurd. 14.01.10, 14:18
        GW żadnych kar nie otrzymuje mimo swojej pro-komunistycznej działalności polegającej na rehabilitowaniu "ludzi honoru". Po drugie - że ktoś jest żydem to już nie można z tego żartować? Jak się użalać nad takimi to dobrze, ale żartować nie wolno? A spadkobierców czerwonej burżuazji wysłałbym na Kołymę, bo tam rośnie kolejne pokolenie idiotów i lemmingów. I wszystko jasne.

        PS. Sprawdź najpierw w słowniku słowo faszyzm.
        • battosai Re: to absurd. 14.01.10, 16:56
          Wnioskując z jadu, jaki wylewa się z twojego posta, stawiam dolary przeciw
          orzechom, że religia, którą wyznajesz, również ma żydowskie korzenie. Z tą
          świadomością pozostał ci już chyba tylko lot koszący z wieżowca.
      • trzymilionowy.post Re: to absurd. 14.01.10, 14:46
        okulele99 napisał:

        po drugie - ze ktos jest niepelnosprawny to nie mozna z niego zartowac ? a niby
        dlaczego ?


        W momencie parodiowania Szczuka nie wiedziała, że Buczkowa jest
        kaleka.
        • b52h Re: to absurd. 14.01.10, 16:45
          > W momencie parodiowania Szczuka nie wiedziała, że Buczkowa jest
          > kaleka.

          znaczy się 100% idiotka z niej,... każdy normalny
          by sobie zdał sprawę słysząc B., że to mente-kaptus
          ale nie intelektualistka-inaczej...
          • trzymilionowy.post Re: to absurd. 14.01.10, 18:05
            b52h napisała:

            W momencie parodiowania Szczuka nie wiedziała, że Buczkowa jest kaleka.

            znaczy się 100% idiotka z niej,... każdy normalny
            by sobie zdał sprawę słysząc B., że to mente-kaptus
            ale nie intelektualistka-inaczej...

            Ty potrafisz ocenić kto jest kaleką, a kto nie ze słuchu. Świetne.
    • blanzeflor Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasację 14.01.10, 13:37
      pieprzony ciemnogród!
      wprawdzie na biednych nie trafiło, to Polsat płaci, a nie Szczuka,
      ale świadomość, że wszyscy związani z radiem maryja to cholerne
      święte krowy, musi budzić oburzenie
      przecież osoby publiczne, a "Madzia" taką niewątpliwie jest, skoro
      występuje w radiu, muszą się liczyć z krytyką czy innymi
      nieprzychylnymi opiniami
      czy Szczuka powiedziała: głupia chora kaleka? nie!
      mówiła tylko coś o niesamowitym czy dziwnym głosie dziewczynki, o
      ile pamiętam,
      SN dał ciała, szkoda
      • saper_vodiczka Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:24
        > ale świadomość, że wszyscy związani z radiem maryja to cholerne
        > święte krowy, musi budzić oburzenie

        Tak, tak ewidentnie święte krowy. Najlepiej dowodzi tego całokształt programu rozrywkowego i publicystycznego niemal wszystkich polskich mediów z ostatnich lat, ze szczególnym uwzględnieniem programów Wojewódzkiego, Majewskiego, Figurskiego, "Szkła Kontaktowego" et consortes.

        Rydzyk i spółka to raczej dyżurny bęben do walenia ku uciesze tępawej gawiedzi, która sama nie potrafi myśleć, oceniać, analizować krytycznie faktów i przekazów medialnych, ale wystarcza, że ktoś im pokaże jak Peja: wiecie co macie robić? Rośnie pokolenie kretynów.
      • japico Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:37
        blanzeflor napisała:

        > pieprzony ciemnogród!

        > SN dał ciała, szkoda

        ...wcale się nie dziwię, że dał ciała, pieprzony kraj, zastraszony przez
        czarną mafię.
    • szeregowy_agent JPII uczył wybaczania. Nadaremnie. 14.01.10, 13:37
      Wcześniej Szczuka wyleciała z TVN, bo nie pozwoliła obrażać się Jagielskiemu
      Szczuka kontra Jagielski
    • st1111 Przykro mi 14.01.10, 13:39
      Że żyję w takim zakłamanym kraju.

      forum.nie.com.pl/
    • bogdan331 Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasację 14.01.10, 13:39
      Teokracja w Polsce dyktuje takie wyroki.Gratulacje dla SN.:(
    • organmaster też mi szczuka! 14.01.10, 13:41
      palnąć coś;
      (na mieście mówią, że z "krytyczką"
      to nawet do mlecznego baru
      nie da się iść,
      momentalnie dopisują do rachunku,
      t a k a s z t u k a)
    • sharn1 Cóż - głupota kosztuje 14.01.10, 13:41
      Swoją drogą to ma baba tupet krytykować kogokolwiek. Nie dość że
      brzydka jak noc, to ma wadę wymowy i spaczone poglądy na świat. W
      dodatku z jakiegoś tam teleturnieju pamiętam, że chamstwo z niej aż
      tryska.
      • battosai Re: Cóż - głupota kosztuje 14.01.10, 16:57
        To jest dopiero tupet, gdy cham zarzuca chamstwo innym.
    • terminatorbzdur yes, yes, yes! 14.01.10, 13:42
      oj szczuko sprawilas mi - rzecz jasna posrednio - wielka radosc ta
      wiadomoscia
    • future76 Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasację 14.01.10, 13:46
      Skoro Pani Szczuka niemal dosłownie cytowała tekst jaki mówi Buczek,
      to znaczy, że słuchała jej nie raz. Pytanie jest zatem typu:

      - Czego Kazia szuka w Radiu Maryja, może pokrzepienia swojej
      feministycznej osamotnionej duszy?
      - Czy może została zatrudniona jako tropiciel wszystkiego, z czego
      można się ponabijać, przede wszystkim w Radiu Maryja.

      Jesli to pierwsze, to znaczy, że słucha Radia Maryja, bo tego
      potrzebuje może dla pokrzepienia duszy, a może dla pokrzepienia
      wlasnego egoizmu,
      jeśli zas to drugie to jest takim starym potworem, który dla z cała
      premedytacja wysmiewa sie z ludzkich slabosci, ktorych niekoniecznie
      osoby je posiadające są winni.

      Zresztą skoro Kazia powiedziała z przekąsem zachęcona cynicznym
      stylem Wojewódzkiego: "taka młoda STARA dziewczynka" to jako osoba
      prowadząca teleturniej, kreująca się na piekielnie inteligentną
      babkę, na 100% wiedziała o chorobie Magdy Buczek. Zapieranie się
      potem o niewiedzy tego jest w jej przypadku niewiadygodne i
      smieszne...
      • pe1 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 13:53
        > Zresztą skoro Kazia powiedziała z przekąsem zachęcona cynicznym
        > stylem Wojewódzkiego: "taka młoda STARA dziewczynka" to jako osoba
        > prowadząca teleturniej, kreująca się na piekielnie inteligentną
        > babkę, na 100% wiedziała o chorobie Magdy Buczek.

        BREDNIE. Nie ma żadnego związku.

        "Stara dziewczynka" jest cholernie trafnym stwierdzeniem - Buczek mówi głosem
        małego dziecka, ale treści które wypowiada są treściami osoby dorosłej. Ergo:
        nie trzeba NIC wiedzieć o jej inwalidztwie, żeby takiego określenia użyć.
      • norbertrabarbar czy "taka młoda STARA dziewczynka" jest obraźliwe? 14.01.10, 14:29
        Po pierwsze nie widzę w tym zdaniu nic obraźliwego. Po drugie twoje pytania nie
        mają nic wspólnego ze sprawą bo Szczuka może sobie nawet wkładać w D radio
        podczas słuchania audycji radiomaryjnych. Nie zmienia to faktu, że nie ma w jej
        wypowiedzi znamion obrażania kogokolwiek.
    • jerjar Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasację 14.01.10, 13:51
      Ten wyrok będzie się wspominało kiedyś jak ks z 1965 r. w aferze mięsnej.
      • prababka44 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:31
        Tak. I to własnie radio Maryja i tv Trwam w y k o r z y s t u j e
        nienaturalny sposób wysławiania pani Buczek.
        • polska_baba Tak jest. Tv Trwam wykorzystuje kalectwo p. Buczek 14.01.10, 16:52
          P. Buczek jest dorosłą osobą (pełnoletnią), a w Tv Trwam z powodu jej głosu, który podobno jest skutkiem inwalidztwa, kreuje się ją na małą dziewczynkę. Także samozwańczy obrońcy p. Buczek piszą o niej "dziewczynka", moim zdaniem to jest właśnie poniżanie dorosłej osoby - traktowanie jej, z powodu jej inwalidztwa, jak osoby infantylnej.
          Szczuka, parodiując wypowiedzi p. Buczek, potraktowała ją jak kogoś sobie równego, obrońcy p. Buczek robią z niej dziecko specjalnej troski.
    • stasio_paluch Sądzić się w Europie! 14.01.10, 13:52
      A nie w Polsce, gdzie kuriozalne kary nakładają durnie z KRRiT!
    • y_anio Szczuka parodiowała niepełnosprawną 14.01.10, 13:53
      Parodiowała inną osobę "publiczną" .
      Jak najbardziej słusznym będzie odwołanie się Polsatu (chyba że dla innych
      celów nic nie zrobi -potulność czasami popłaca-)do Strasburga .
    • miroo Skandaliczny wyrok... 14.01.10, 13:56
      jak katole w radiu maryja sugerują najgorsze intencje wszystkim
      dookoła, nazywają innych mordercami to nie ma problemu...
    • venus99 Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasację 14.01.10, 13:59
      odnoszę wrażenie,że polskim wymiarem sprawiedliwości coraz częściej
      rządzi dewocja,strach przed proboszczami,głupota,służalczość wobec
      koscioła i jego urzędników oraz brak kwalifikacji moralnych
      niektórych sędziów.
    • pinb-zgora Odrzucił czy oddalił. Bo to dwie różne rzeczy! 14.01.10, 14:00
      .
    • deaarts szczuka to dno 14.01.10, 14:00
      szczuka to dno
    • minkat Chore 14.01.10, 14:01
      Przeciez ona nie wiedziala, kogo parodiuje, a jak sie dowiedziala, to
      publicznie przeprosila.

      Zachowala sie lepiej niz Ziobro.
    • slavko.matejovic Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasację 14.01.10, 14:06
      Bardzo dobrze. Z Żydów nie wolno się śmiać, z Muzułmanów nie wolno,
      z homoseksualistów nie wolno, ale za to można się śmiać z moherów i
      katoli?
      • pe1 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:12
        Przypomnij mi, kto ostatnio zapłacił pół miliona kary za to, że śmiał się z
        Żydów, Muzułmanów albo homo.
        • 12.12a1 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:51
          pe1 napisał:

          > Przypomnij mi, kto ostatnio zapłacił pół miliona kary za to, że śmiał się z
          > Żydów, Muzułmanów albo homo.
          -------------------------------------------------------------------
          • japico Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 14:58
            12.12a1 napisał:

            > niepoprawny Cejrowski zaczyna kpic z homoseksualistów.Pewnie i ty na forum tez
            > sie tak popisujesz.
            ...aha, to dlatego SN ma bronić czarną mafię, że ten galant Cejrowski się
            swoją głupotą popisuje?
            • 12.12a1 Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 15:09
              japico napisał:

              > 12.12a1 napisał:
              >
              > > niepoprawny Cejrowski zaczyna kpic z homoseksualistów.Pewnie i ty na foru
              > m tez
              > > sie tak popisujesz.
              > ...aha, to dlatego SN ma bronić czarną mafię, że ten galant Cejrowski się
              > swoją głupotą popisuje?

              ----------------------------------------------------------------
              • japico Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 16:02
                12.12a1 napisał:

                >----------------------------------------------------------------
          • birmin Re: Wyrok na Polsat utrzymany. Sąd odrzucił kasac 14.01.10, 19:26
            No ale Cejrowski nabija sie z "homoseksualnosci", z cech, ktore sie
            homoseksualistom w ramach stereotypu przypisuje. Trudno natomiast
            powiedziec, ze oazowy glos Madzi B. jest wlasciwy osobom chorujacym
            na lamliwosc kosci. No chyba, ktos moze to jakos udowodnic?!
    • oby.watel Jasiu! 14.01.10, 14:11
      - Jasiu, co mówi krówka?
      - Krówka mówi mu!
      - Jasiu, zostaniesz ukarany za parodiowanie chorej krówki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka