yanfhowah 17.03.10, 07:54 geje napewno chca go poerwac,,,,, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yanfhowah Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 07:55 yanfhowah napisał: > geje napewno chca go poderwac,,,,,( mialo byc) Odpowiedz Link Zgłoś
miszczu.pl Re: Pięta sam wyglada jak gej 17.03.10, 09:01 tylko powiedzenia chyba nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Geje nie są równiejsi. Należy ich ukarać 17.03.10, 09:08 I bardzo dobrze. Nie odpowiedzą za groźby. Niech sąd wymierzy surowe kary. Dość tego traktowania mniejszości jak święte krowy. Równouprawnienie oznacza RÓWNE prawa dla każdego a nie przywileje dla mniejszości. A więc równe przywileje ale też równe obowiązki i równe kary za przewinienia. Agresywne mniejszosci które rozpanoszyły się w całej UE (np. geje prowokujacy na siłę Cejrowskiego czy muzułmanie nawołujący w demonstracjach do przemocy) powinni o tym pamiętać. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Geje nie są równiejsi. Należy ich ukarać 17.03.10, 09:48 A co będzie, gdy zarówno geje jak i muzułmanie staną się większością? Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Geje nie są równiejsi. Należy ich ukarać 17.03.10, 10:14 zigzaur napisał: > A co będzie, gdy zarówno geje jak i muzułmanie staną się większością? > Większością staną się muzułmanie. Gejów jest stały procent w społeczeństwie. A jak muzułmanie staną się większością to powywieszają gejów na dźwigach, jak to się odbywa w Iranie na przykład. Łatwo ich wyłapią, bo się wszyscy zarejestrują w związkach "partnerskich". Tak samo jak Niemcy żydów, bo wszyscy byli zapisani w gminach żydowskich. Ot taki szczególik historyczny. Ale niestety historia ma to do siebie, że nikt z niej wniosków nie wyciąga... Ciekawi mnie za to jak lewaki godzą wspieranie mniejszości seksualnych i religijnych bez tabletek, bo to przecież czysta schizofrenia... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Geje nie są równiejsi. Należy ich ukarać 17.03.10, 10:38 No właśnie. Sprowokowałem do reakcji na paradoks: jednoczesne popieranie islamstwa i gejstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
glos_europy Przyjdzie Islam i wypruje im wszystkim flaki... 17.03.10, 10:59 Zatęsknią jeszcze za katolami.. Odpowiedz Link Zgłoś
kylax1 Najpierw przyjedzie Rockefeller z Polanskim. 18.03.10, 02:02 I beda straszyc glos_europy po nocach, cyckami 13-letniej Samanthy Geimer. :) Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: Geje nie jedynie są problemem Europy 17.03.10, 14:58 W społeczeństwach muzułmańskich to jest PRAWDZIWY PROBLEM. W jaki sposób z tym walczą? Przede wszystkim udają, że problemu nie ma, co nie jest trudne, ponieważ 40% dorosłej męskiej populacji przejawia w życiu codziennym homoseksualne zachowania i ciągoty, a 85% jest zdecydowanie myzoginiczna, co także sprzyja ukrywaniu awersji do płci pięknej. Szczególnie poważny problem stanowi to w bardzo starym społeczeństwie Iranu. Wiadomo jest powszechnie, który dowódca w armii, policji, czy też Strażnikach Rewolucji jest psem na młodych chłopaków, toteż przed odważnymi świat stoi otworem. U nas też jest instytucja, która ma podobne klimaty, wystarczy tylko trochę zakłamania, samozaparcia i kariera murowana (vide abp. Paetz Amoroso i ci, co go bronią do upadu). Te same środowiska, i u nas i w Iranie uprawiając w swoim gronie sodomię, będą wynajmować młodocianych bandytów do rozbijania Marszów Tolerancji (Polska), albo angażować "stróżów prawa" do gwałcenia w aresztach opozycjonistów niezależnie od ich preferecji seksualnych oraz wieszania na dźwigach zdeklarowanych gejów, już to za ich niefrasobliwą szczerość, już to mszcząc się za odrzucone amory. Reasumująć, musisz się jeszcze wiele, andrzejto1 dowiedzieć o otaczającym cię swiecie, gdyż niebezpieczeństwo dla twoich czterech liter nie czycha tam, gdzie ludzie rejestują związki partnerskie, tylko zgoła gdzie indziej. Jak władzę obejmą twoi wymarzeni musułmanie, przekonasz się na własnej... skórze. No, chyba, że cię to nie przeraża... Odpowiedz Link Zgłoś
syn_wojtyly [...] 17.03.10, 09:58 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
r1111111 Re: Pięta sam wyglada jak gej 17.03.10, 09:58 miszczu.pl napisał: > tylko powiedzenia chyba nie ma Może Sz.P. wymyśli jakieś powiedzenie dla Pana Pięty? Odpowiedz Link Zgłoś
syn_wojtyly [...] 17.03.10, 09:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san [...] 17.03.10, 08:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
steve69 Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:13 . Bo nie lubi zboczków? Nie musi. Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:21 Nikt nie oczekuje od niego sympatii. Wystarczy żeby nie kłamał i nie obrażał. Jest mi wstyd, że takie indywiduum reprezentuje mój kraj i zasiada w sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:36 kim-lan-san napisała: > Nikt nie oczekuje od niego sympatii. Wystarczy żeby nie kłamał i nie obrażał. > Jest mi wstyd, że takie indywiduum reprezentuje mój kraj i zasiada w sejmie. A jak widzę ty jesteś indywiduum nie przyjmującym do wiadomosći czegoś co się nazywa wolność słowa?? Poza tym doucz się kogo reprezentuje poseł. Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:42 > A jak widzę ty jesteś indywiduum nie przyjmującym do wiadomosći czegoś co się > nazywa wolność słowa?? To ta osławiona wolność słowa która nie istnieje kiedy mówi się o papieżu? Vide Urban i wyrok za "obwoźne sadomacho"? > Poza tym doucz się kogo reprezentuje poseł. Reprezentuje środowiska dążące do ograniczenia wolności słowa. Jestem nienormalny oczekując braku hipokryzji od katolickiego taliba? Odpowiedz Link Zgłoś
jendrek121 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 09:11 Urban to wyjątkowa kreatura wyśmiewająca się ze starego człowieka, sorry ale bronienie go w tym przypadku to dyskwalifikacja. I nie ma znaczenie czy starym człowiekiem jest papież czy nie Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 09:14 Nie bronię jego, tylko zastanawiam się nad tą słynną wolnością słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Kpisz czy o drogę pytasz? 17.03.10, 09:44 jendrek121 napisał: > Urban to wyjątkowa kreatura wyśmiewająca się ze starego człowieka,... Urban nie wyśmiewał się ze "starego człowieka", tylko z całego tego niesmacznego cyrku, jaki towarzyszył tym niby-pielgrzymkom - nie tylko - starego, ale i - bardzo chorego - człowieka. Widział w tym sadyzm (jeśli Go do tego nakłaniano), bądź masochizm (jeśli to był Jego własny pomysł). I stąd tytuł artykułu: "Obwoźne sado-maso". P.S.: A Ty w ogóle czytałeś artykuł Urbana? Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: Kpisz czy o drogę pytasz? 17.03.10, 09:58 koloratura1:a widziała i słyszała koloratura1 Urbana w roli rzecznika rządu?Jak nie to niech koloratura1 nie pier***i głuPOt.Urban jest POniżej wszystkiego co istnieje na tym świecie Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Kpisz czy o drogę pytasz? 17.03.10, 13:55 ambl napisała: > koloratura1:a widziała i słyszała koloratura1 Urbana w roli rzecznika rządu?Jak > nie to niech koloratura1 nie pier***i głuPOt.Urban jest POniżej wszystkiego co > istnieje na tym świecie Ja wiem, że dla chama to niełatwe, ale jeśli życzysz sobie ze mną dyskutować - to żądam kultury osobistej. Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 10:46 Odwrotnie,kreatura to ten wyśmiewany przez niego.Urban w porównaniu z JPII,to szczyt inteligencji i błyskotliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 10:17 kim-lan-san napisała: > > A jak widzę ty jesteś indywiduum nie przyjmującym do wiadomosći czegoś co > się > > nazywa wolność słowa?? > > To ta osławiona wolność słowa która nie istnieje kiedy mówi się o papieżu? Vide > Urban i wyrok za "obwoźne sadomacho"? Granicą wolności jednego człowieka jest wolność innego człowieka. I jeśli stwierdzenia naruszają czyjąś godność to ma prawo szukać zadośćuczynienia w sądzie. I dotyczy to WSZYSTKICH!!! > > > Poza tym doucz się kogo reprezentuje poseł. > > Reprezentuje środowiska dążące do ograniczenia wolności słowa. > Jestem nienormalny oczekując braku hipokryzji od katolickiego taliba? Poseł reprezentuje swoich wyborców niedouczona dziecinko. Nie wiem czy na lekcjach WOS doszłaś już do ustroju państwa. To weź książeczkę do przodu i poczytaj. Nie wspominam, że masz duży problem z napisaniem merytorycznych zarzutów. Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 10:37 > stwierdzenia naruszają czyjąś godność to ma prawo szukać zadośćuczynienia w > sądzie. I dotyczy to WSZYSTKICH!!! I dlatego odpowie za te oszczerstwa. Co do wolności słowa, to akurat Pięta jest jej zdecydowanym przeciwnikiem. Chce zwalniać dyrektorów, zamykać wystawy, likwidować wszystko z czym mu nie pod drodze. > Poseł reprezentuje swoich wyborców niedouczona dziecinko. A jego wyborcy to kto tytanie intelektu? Ludziki z marsa? Czy grupa prawicowych oszołomów, którzy uwielbiają spektakle nienawiści urządzane przez tego pana? A dalej to już tylko bblablabla i jakieś twoje majaki o szkole, do której tak bardzo chciałeś iść, ale cię rodzice nie puścili. Zarzuty? 1. Próba wymuszenia wprowadzenia cenzury!!! 2. Znieważanie homoseksualistów "...twórczość nekrofilów, pedofilów i zoofilów? Homoseksualizm jest dewiacją podobną do każdej z powyższych - napisał." Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 10:51 kim-lan-san napisała: > > stwierdzenia naruszają czyjąś godność to ma prawo szukać zadośćuczynienia > w > > sądzie. I dotyczy to WSZYSTKICH!!! > > I dlatego odpowie za te oszczerstwa. Co do wolności słowa, to akurat Pięta jest > jej zdecydowanym przeciwnikiem. Chce zwalniać dyrektorów, zamykać wystawy, > likwidować wszystko z czym mu nie pod drodze. Chcieć sobie może. Od tego istnieje w tym kraju prawo aby mógł poruszać się tylko w jego granicach. > > > Poseł reprezentuje swoich wyborców niedouczona dziecinko. > A jego wyborcy to kto tytanie intelektu? Ludziki z marsa? Czy grupa prawicowych > oszołomów, którzy uwielbiają spektakle nienawiści urządzane przez tego pana? > A dalej to już tylko bblablabla i jakieś twoje majaki o szkole, do której tak > bardzo chciałeś iść, ale cię rodzice nie puścili. Jak na razie to użycie przez ciebie słowa "oszołom" kwalifikuje się do uznania, że obrażasz współobywateli tego kraju. I jeśli ktoś poczuje się obrażony, ma prawo cię do sądu o to podać. Jak rozumiem homosiom wolno urządzać spektakle nienawiści wobec posła, a poseł (i oszołomy które go wybrały) wobec nich nie?? Jak ty obrażasz, to dobrze, a jak ciebie to be. To się nazywa mentalność Kalego. > > Zarzuty? > 1. Próba wymuszenia wprowadzenia cenzury!!! > 2. Znieważanie homoseksualistów "...twórczość nekrofilów, pedofilów i > zoofilów? Homoseksualizm jest dewiacją podobną do każdej z powyższych - > napisał." Czytałem kiedyś książkę Starowicza i homoseksualizm był opisany jako dewiacja seksualna. I cała reszta też. Zmiana kwalifikacji homoseksualizmu nie została w żaden naukowy sposób zmieniona. Zostało dokonane głosowanie w WHO i tyle. Żadne nowe naukowe fakty nie wypłynęły. Więc jest to tylko i wyłącznie zabieg propagandowy i nic więcej. Z naukowego punktu widzenia ma taką samą wartość jakby astronomowie przegłosowali, że ziemia jest płaska. Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 11:02 > Chcieć sobie może. Od tego istnieje w tym kraju prawo aby mógł poruszać się > tylko w jego granicach. Ja akurat mówię cały czas, że powoływanie się na wolność słowa, w przypadku człowieka, który z tą wolnością walczy jest paranoją. > Jak na razie to użycie przez ciebie słowa "oszołom" kwalifikuje się do uznania, > że obrażasz współobywateli tego kraju. Nie, ponieważ użyłem go w znaczeniu: . pot. «człowiek ślepo podporządkowany jakiejś idei i wierzący w nią bezgranicznie» sjp.pwn.pl/lista.php?co=oszo%B3om Nikogo nie obrażam, stwierdzam fakty. > Jak rozumiem homosiom wolno urządzać spektakle nienawiści wobec posła, a poseł > (i oszołomy które go wybrały) wobec nich nie?? Uważam, że wysyłanie tych smsów i groźby pod adresem posła są karygodne, a ich autorzy powinni ponieść konsekwencje. > > Czytałem kiedyś książkę Starowicza i homoseksualizm był opisany jako dewiacja > seksualna. I cała reszta też. Z Nie chodzi o nazwanie homoseksualizmu dewiacją, a o przyrównywanie go do pedofilii. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 11:15 kim-lan-san napisała: > > > > Czytałem kiedyś książkę Starowicza i homoseksualizm był opisany jako dewi > acja > > seksualna. I cała reszta też. Z > > Nie chodzi o nazwanie homoseksualizmu dewiacją, a o przyrównywanie go do pedofi > lii. > > Niejaki Cameron opierając się na amerykańskich statystykach policyjnych stwierdził, że 30% zgłoszonych przestępstw pedofilii ma charakter homoseksualny. Więc mówimy z znaczącej nadreprezentacji. Problem w tym, że konferencje z tym facetem (nota bene psychiatrą) są z góry oprotestowyane przez gejów i lewaków. Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 11:24 I te 30% sprawia, że homoseksualiści są zrównywani z pedofilami? Jeśli tak, to zastanów się jak można wykorzystać fakt pedofilii wśród księży i jakie trafne analogie się nasuwają. Odpowiedz Link Zgłoś
zdzicho_waciak Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:40 Nikt Ci nie każe głosować na takiego posła lub partię, która go wystawia. Ale nie broń tego innym, bo to już nie jest demokracja... A co do wstydu... Wstyd to kraść, z d..y spaść i pracować w Gazecie Wyborczej... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 09:47 zdzicho_waciak napisał: > A co do wstydu... Wstyd to kraść, z d..y spaść i pracować w Gazecie > Wyborczej... A - przede wszystkim - głosować na PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
pedro1984 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 10:56 > Wstyd to pracować w Gazecie Wyborczej... no to po kiego grzyba ją czytasz i wypisujesz tu na forum? zapraszał cię ktoś? Odpowiedz Link Zgłoś
indris Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:23 Pos. Pięta chciał ideologicznie lustrować ( i wyrzucać ) nauczycieli (z podstawówkami włącznie). Jest też autorem określenia wyboru Obamy jako "końca cywilizacji białego człowieka" Odpowiedz Link Zgłoś
kazek100 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:29 I rozumiem, że dobrowalnie zrzekł sięimmunitetu by odpowiadać w sprawie (z urzędu) o propagowanie rasistowskich idei. Nieee??? To pan wielki poseł prezentuje podwójne standardy prawno - moralne???? Nie do uwierzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
jendrek121 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:42 wg mnie geje reprezentują podwójne standardy - domagają się szacunku dla odmienności a sami nie szanują kogoś kto ma od nich inne zdanie Odpowiedz Link Zgłoś
dyngos Póki co, geje próbują wywalczyć sobie równe prawa 17.03.10, 09:45 jendrek121 napisał: > wg mnie geje reprezentują podwójne standardy - domagają się szacunku dla > odmienności a sami nie szanują kogoś kto ma od nich inne zdanie Póki co, geje próbują wywalczyć sobie równe prawa E... geje raczej walczą o wolność człowieka, która kończy się w miejscu, w którym zaczyna się wolność drugiej osoby, a po przekroczenie swą wolnością tego miejsca drugi człowiek zaczyna być niewolnikiem. Znając zastrasznonych rzeczywistością członków PiS, facet wspierał ograniczanie społeczne gejów, co oczywiście nie zmienia faktu, że wysyłanie mu pogróżek, to łoterstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Póki co, geje próbują wywalczyć sobie równe p 17.03.10, 09:53 Geje walczą o wolność w miejscu, w którym kończy się przewód pokarmowy. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Póki co, geje próbują wywalczyć sobie równe p 17.03.10, 10:21 dyngos napisał: > jendrek121 napisał: > > > wg mnie geje reprezentują podwójne standardy - domagają się > szacunku dla > > odmienności a sami nie szanują kogoś kto ma od nich inne zdanie > > > Póki co, geje próbują wywalczyć sobie równe prawa > > > E... geje raczej walczą o wolność człowieka, która kończy się w > miejscu, w którym zaczyna się wolność drugiej osoby, a po > przekroczenie swą wolnością tego miejsca drugi człowiek zaczyna być > niewolnikiem. > > Znając zastrasznonych rzeczywistością członków PiS, facet wspierał > ograniczanie społeczne gejów, co oczywiście nie zmienia faktu, że > wysyłanie mu pogróżek, to łoterstwo. Zaraz zaraz. A jakie to prawa gejów są naruszane?? Brak małżeństw?? Albo adopcji dzieci?? To są zwykła fanaberie. Każdą z tych spraw można załatwić u notariusza, problem w tym, ze lepiej robić publiczny cyrk i udawać wielce pokrzywdzonego. Odpowiedz Link Zgłoś
syn_wojtyly [...] 17.03.10, 10:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
juliu Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 09:08 Myślałem, że to poseł Górski, ale Wikipedia raczej wyjaśnia wątpliwości, że jednak Pięta, tylko cytowany. Bo pamiętam, że wystąpienie posła Górskiego w tej sprawie wywołało sporo szumu medialnego. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Jaki znowu "koniec cywilizacji białego człowieka"? 17.03.10, 09:52 W ekipie G. W. Busha byli: Condoleezza Rice i Colin Powell - dwoje. W ekipie Hillary Clinton jest tylko jeden Obama. Ilość wpływowych afro w USA zmniejszyła się. Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: Czemu nie lubi? 17.03.10, 09:00 Skoro się z nimi droczy, to chyba jednak lubi... steve69 napisał: > . > > > Bo nie lubi zboczków? Nie musi. > > > Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 09:11 Widzę że nie lubisz demokracji... Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 09:37 system jak system, tylko wyborcy do .... Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 10:26 kim-lan-san napisała: > system jak system, tylko wyborcy do .... Rozumiem. Wyborcy będą cacy jak będą głosowali tak jak ty chcesz?? I przeróbka powiedzenia Piłsudskiego ma co dodać powagi?? Czasy przewodniej siły narodu się skończyły. Moze ich nie pamiętasz, ale ja wiem jak to się kończy. Albo: Ein Volk, Ein Reich, Ein Fuhrer, albo: Proletariusze wszystkich krajów łączcie się. Zacietrzewienie ideologiczne zabiera ci zdolność logicznego myślenia. Niestety doktrynerstwo kończy się źle. Zawsze! Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 10:43 > Rozumiem. Wyborcy będą cacy jak będą głosowali tak jak ty chcesz?? Wystarczy, że przestaną głosować na domagających się powrotu cenzury czy znieważających innych. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 10:55 kim-lan-san napisała: > > Rozumiem. Wyborcy będą cacy jak będą głosowali tak jak ty chcesz?? > > Wystarczy, że przestaną głosować na domagających się powrotu cenzury czy > znieważających innych. Jak pokazuje przykład "gejów" straszących posła dotyczy to tak samo drugiej strony. Więc jeśli nie ma cenzury, to nie ma jej W OGÓLE, albo obejmuje wszystkich w równy sposób. RÓWNY!!! A nie tak jak teraz, że jak murzyn, czy gej da mi w ryj to bójka, albo odreagowywanie za wieki zniewolenia, a jak ja jemu, to rasizm czy też homofobia. Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 11:06 Ktoś wysłał do posła smsy zawierające rzekomo groźby karalne. Ta osoba lub osoby powinny ponieść tego konsekwencje. Brak cenzury nie jest przyzwoleniem na łamanie prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 11:23 kim-lan-san napisała: > Ktoś wysłał do posła smsy zawierające rzekomo groźby karalne. Ta osoba lub osob > y > powinny ponieść tego konsekwencje. > Brak cenzury nie jest przyzwoleniem na łamanie prawa. I tak po długiej dyskusji doszliśmy do konsensusu. I o take Polske :) Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 09:27 kim-lan-san napisała: > Czemu ta prymitywna kreatura jest jeszcze posłem? Ależ on jest posłem PiS-u! Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 11:09 > Czemu ta prymitywna kreatura jest jeszcze posłem? bo ja go popieram, Obleśny Pedale :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 11:16 Gratuluję poziomu kultury. > > bo ja go popieram, Obleśny Pedale :-) Czemu mnie to nie dziwi? Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 12:29 najpierw kogoś obrażasz i to kogoś kto jest fizycznie znany (pod jego nazwiskiem) a potem burzysz się, że ktos odpowiada ci w dokładnie ten sam sposób? Przy czym zwróc uwagę, że ja obrażam jakiegos "kim lan cos tam" a nie Jana Kowalskiego co moim zdaniem czyni zasadnicza róznicę.... A teraz zastanów się czy twoje odwołania do kultury osobistej maja jakiekolwiek uzasadnienie... Innymi słowy; czy po tym co napisałeś pod adresem posła masz prawo sie czuć obrazony .... :-) p.s; będac dziwka przyjmowanie pozycji dziewicy jest po prostu niewiarygodną pozycja... Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 13:58 Sęk w tym, że zarówno Ty jak i moderator który usunął mój post, nie znacie znaczenia słów. Wyjaśniam zatem: kreatura pogard. «o osobie budzącej swoim postępowaniem wstręt i odrazę» sjp.pwn.pl/lista.php?co=kreatura prymitywny . «niemający wykształcenia ani ogłady i zachowujący się poniżej ogólnie przyjętej normy; też: świadczący o braku wykształcenia i ogłady» sjp.pwn.pl/lista.php?co=prymitywny Zatem trudno mówić, że kogokolwiek obraziłem. Natomiast: pedał II obraźl. «homoseksualista» jest już przegięciem, a tego moderator nie usunął. Dziękuję i żegnam ozięble. Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 14:22 [i]Wyjaśniam zatem: kreatura pogard. «o osobie budzącej swoim postępowaniem wstręt i odrazę» a dopuszczasz myśl, że sa ludzie dla których praktyki homików tez wzbudzają u nich "wstręt i odrazę" i w związku z tym wbrew przykazom politicalcorrectness będa nazywac rzecz bez stosowania owijaczy? > Dziękuję i żegnam ozięble. pozdrawiam serdecznie środkowym palcem Odpowiedz Link Zgłoś
wowes "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 08:23 pośle Pięta. Podaj do publicznej wiadomości te nr telefonów a Młodzież Wszechpolska się nimi zajmie. Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści w MW?????? 17.03.10, 08:56 Mina posła Pięty mówi, że telefony mogą należeć do chłopaków z Młodzieży Wszechpolskiej. Miała być mała prowokacyjka, ale sprawa wymknęła się chyba Stasiowi spod kontroli... wowes napisał: > pośle Pięta. Podaj do publicznej wiadomości te nr telefonów a Młodzież > Wszechpolska się nimi zajmie. Odpowiedz Link Zgłoś
aryba9 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 09:03 a może oni chcą żeby się nimi zajęli ci którzy są już na "państwowym wikcie" a oni do nich dołączą.......... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 09:54 Nie byłbym zaskoczony, gdyby autorami tych odzywek byli właśnie chłopcy lubiący wąchać pot spod pachy kolegi wznoszącego obok w szeregu ramię. Odpowiedz Link Zgłoś
sp9ai "Nasz Dziennik":pięta to patologia wśród politykó 17.03.10, 08:25 Patrząc na tego posła...nie widzę różnicy między nim a pedałami!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
slavko.matejovic He he he 17.03.10, 08:51 I bardzo dobrze. Chcą równouprawnienia to mają. Wszyscy są równi przed prawem niezależnie czy wolą spać z babami czy chłopami. A jeśli ktoś jest głupi i wysyła groźby karalne ze swojego telefonu myśląc, że jego preferencje seksualne dadzą mu alibi to sorry bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
a_weasley A jednak i im nie wszystko wolno 17.03.10, 08:59 Można ostrożnie odetchnąć z ulgą. Byle nie za głośno, bo się poczują urażeni... Odpowiedz Link Zgłoś
miroo Sprawy odwrotne (przeciwko gejom) są ignorowane... 17.03.10, 09:05 taka prawicowo-katolicka sprawiedliwość w tym kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
syn_wojtyly [...] 17.03.10, 09:16 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Sprawy odwrotne (przeciwko gejom) są ignorowa 17.03.10, 10:28 miroo napisał: > taka prawicowo-katolicka sprawiedliwość w tym kraju... A co nie pasi?? Najlepiej to jakbyś ty decydował co wolno a co nie?? Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: andrzejto1-doczekasz się zwolenniku pedofilów 17.03.10, 10:40 miroo napisał: > Czy jesteś w stanie wyartykułować o co ci chodzi?? Tak w sposób jasny,rzeczowy i logiczny?? Odpowiedz Link Zgłoś
syn_wojtyly [...] 17.03.10, 09:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
dickers oto prawdziwa twarz homoskiej zarazy 17.03.10, 09:26 suuuuper!!! a tacy miłosierni oni mieli być, kochający, a to banda zwykłych brytalnych zboczuchów Odpowiedz Link Zgłoś
dickers a dlaczego? co ci pis homosie przeszkadza? 17.03.10, 09:27 was powinni powyłapywać i na madagaskar wywieźć Odpowiedz Link Zgłoś
mat.31 Re: a dlaczego? co ci pis homosie przeszkadza? 17.03.10, 10:15 PiS przeszkadza wiekszosci Polakow, o czym swiadcza wyniki wyborow. Odpowiedz Link Zgłoś
zeixer "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 09:35 Pedały czują się bezkarni taka poprawność polityczna.No ale może ktoś przestanie się bać w końcu nie można straszyć bezkarnie śmiercią nawet bylejakiego posła. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur A podobno geje są tacy pacyfistyczni i łagodni. 17.03.10, 09:46 A tu okazuje, że chcieli dobrać się politykowi PiS do tyłka. Kto poświęca się działalności politycznej, musi liczyć się z wybuchem negatywnych emocji pod jego adresem, niekiedy przekraczających prawo. Ale czy on sam nie powinien pokryć kosztów postępowania karnego? Odpowiedz Link Zgłoś
rojczer "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 09:46 A czego ten Pięta oczekiwał? Że po swoich kretyńskich wypowiedziach dostanie wersalskie SMS-y? Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 10:32 rojczer napisał: > A czego ten Pięta oczekiwał? Że po swoich kretyńskich wypowiedziach dostanie we > rsalskie SMS-y? Jak się komuś jego wypowiedzi nie podobały, to może go podać do sądu. Immunitet nie chroni przed pozwami cywilnym. I tak to ma działać. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiadz_gazeta misie są łagodne jak baranki 17.03.10, 09:48 to jakieś fałszywe oskarżenia, geje są najładniejszymi i najłagodniejszymi ludźmi na świecie, pisiory są zawistne i grożą innym Odpowiedz Link Zgłoś
sodoma33 Dosc gejowskiej bezczelnosci +++++++++++++++++++++ 17.03.10, 09:56 Mam nadzieje ze ktoregos dnia, RACZEJ WCZESNIEJ NIZ POZNIEJ, geje poniosa prawna odpowiedzialnosc za prowokacje podczas "parad", bezczelnosc, nienawisc do Katolikow, oraz uzywanie bojowek. Po co gejom adpcja - cytat z oficjalnej prasy: www.youtube.com/watch?v=-jSqIxM-9KE www.dailymail.co.uk/news/article-1178354/Gay-rights-campaigner-led-double-life-leader-paedophile-ring-carried-catalogue- child-abuse.html cytat z powyzszego artykulu: A paedophile ring has been smashed after eight men were found guilty of a horrifying catalogue of more than 50 child pornography and abuse charges. Among the crimes was a shocking sexual attack carried out on a three- month-old baby boy by an executive adviser on child sex issues Dla tych z panstwa ktorzy nie znaja angielskiego, pragne nadmienic ze ci gejowscy aktywisci znecali sie nawet nad 3 miesiecznym dzieckiem. To nie przypadek ze Bog spalil zywcem gejow w sodomie i gomorze. Do policji monitorujacej internet: jeden z cenzorow wyborzej z szowinistyczna pasja kasuje cytaty z oficjalnej prasy o gejowskiej pedofilii. Tego typu zachowanie jest co najmniej podejrzane. Kryminalistyka zna wiele przypadkow gdy za tego typu zachowaniem kryla sie pedofilia sprawcy. Odpowiedz Link Zgłoś
sodoma33 przypadek czy celowe dzialanie wyborczej?????????? 17.03.10, 10:06 Moj link zamieszczony w poprzednim poscie nie dziala. Uprzejmie prosze czytenikow o skopiowanie ponizszego linku i wklejenie do browsera www.dailymail.co.uk/news/article-1178354/Gay-rights-campaigner-led- double-life-leader-paedophile-ring-carried-catalogue- child-abuse.html Dziwne bo link "gubi" ostatnia czesc i w ten sposob odsyla do innego artykulu. Ciekawe czy to celowa dzialalnosc aby ukryc gejowska zbrodnie na 3 miesiecznym dziecku?????? Do policji monitorujacej internet: jeden z cenzorow wyborczej zachowuje sie bardzo podejrzanie. Kasuje legalne posty z cytatami z legalnej prasy o pedofilii gejow. Kryminalistyka zna wiele przypadkow gdy za takim zachowaniem kryla sie pedofilia sprawcy. Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 [...] 17.03.10, 10:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: przypadek czy celowe dzialanie wyborczej????? 17.03.10, 15:19 Co to się porobiło... Zawsze czytałem, że GW niepotrzebnie rozdmuchuje problemy Kościoła Katolickiego - znęcanie się i molestowanie dzieci w kościelnych sierocińcach w Irlandi, USA, Niemczech, Włoszech, Polsce i innych krajach - aż tu nagle sodoma33 czy jak jej tam twierdzi na odwrót. To co, teraz "Nasz Dziennik" zaczął demaskować dziwny brak spostrzegawczości wielebnego Georga Ratzingera, brata Świątobliwości i innych hierarchów, roztropnie wpatrzonych w sufit, oraz zatykających uszy po wieczornych modlitwach w konwencie??? sodoma33 napisała: > Do policji monitorujacej internet: > jeden z cenzorow wyborczej zachowuje sie bardzo podejrzanie. Kasuje > legalne posty z cytatami z legalnej prasy o pedofilii gejow. > Kryminalistyka zna wiele przypadkow gdy za takim zachowaniem kryla > sie pedofilia sprawcy. Odpowiedz Link Zgłoś
guglielmo Re: Dosc gejowskiej bezczelnosci ++++++++++++++++ 17.03.10, 10:19 Zaraz, zaraz - to mieszkańcy Sodomy i Gomory zostali spaleni za czyny pedofilskie jakiegoś Anglika? A za ich czyny mają zostać ukarani organizatorzy parad w XXI wieku? A za organizatorów parad mają odpowiadać wszyscy geje? To może zgodzisz się "Katoliku" przez duże "K", że Cię potrzymamy trochę w obozie koncentracyjnym za tych, którzy tam wysyłali na śmierć homoseksualistów, a później spalimy żywcem za stosy wznoszone przez Świętą Inkwizycję dla odstępców od wiary? Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejto1 Re: Dosc gejowskiej bezczelnosci ++++++++++++++++ 17.03.10, 10:38 guglielmo napisał: > Zaraz, zaraz - to mieszkańcy Sodomy i Gomory zostali spaleni za czyny pedofilsk > ie jakiegoś Anglika? A za ich czyny mają zostać ukarani organizatorzy parad w X > XI wieku? A za organizatorów parad mają odpowiadać wszyscy geje? > > To może zgodzisz się "Katoliku" przez duże "K", że Cię potrzymamy trochę w oboz > ie koncentracyjnym za tych, którzy tam wysyłali na śmierć homoseksualistów, Wysyłali ich tam Niemcy za Hitlera. Był to lewicowy reżim, jaki to ma związek z katolicyzmem?? Nie wspomnę o tym, że w drugim raju ludzi pracy czyli ZSRR za to szło się do łagru... I tez miało to dosyć słaby związek z jakąkolwiek wiarą... a p > óźniej spalimy żywcem za stosy wznoszone przez Świętą Inkwizycję dla odstępców > od wiary? No wiesz, Inkwizycja nie paliła za odstępstwa od wiary, tylko za inne rzeczy, więc nie pleć. Poza tym, działo się to kilkaset lat temu, to co lewactwo wyprawiały z ludźmi blednie przy najokrutniejszych wyczynach wieków wcześniejszych. Zaczęło się od Rewolucji Francuskiej i trwa do dziś na Kubie czy też w Korei Pn... Odpowiedz Link Zgłoś
pedro1984 Re: Dosc gejowskiej bezczelnosci ++++++++++++++++ 17.03.10, 11:08 > Niemcy za Hitlera. Był to lewicowy reżim, jaki to ma związek z > katolicyzmem?? a watykan po wojnie nie załatwiał paszportów hitlerowcom, co? Odpowiedz Link Zgłoś
sodoma33 Warto przeczytac 17.03.10, 11:17 www.chitowndailynews.org/Chicago_news/Half_of_Chicago_gay_men_in_study_did_not_know_they_have_HIV,27941 Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 Re: Warto przeczytac 17.03.10, 11:19 Sodomo chicagowska czy podać twoje nazwisko? Odpowiedz Link Zgłoś
sodoma33 on naprawde daje dowody nienormanosci ;-))))) 17.03.10, 11:27 cytat: The American Psychiatric Association removed homosexuality from its diagnostic list of mental disorders in 1973, despite substantial protest (see Socarides, 1995). One important and carefully conducted study found suicide attempts among homosexuals were six times greater than the average (Remafedi et al. 1998). wyciagnijcie zreszta panstwo wnioski z zachowania mojego przedmowcy i paru innych zdezORIENTOWANYCH na tym forum ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 Sodoma jestem w kontakcie 17.03.10, 11:29 z kliniką chorób psychiatrycznych w Warszawie ul Sobieskiego,Oni tam czytaja twoje posty, i są podobnego zdania, jesteś chory! Odpowiedz Link Zgłoś
sodoma33 Re: Sodoma jestem w kontakcie 17.03.10, 11:35 Znakomicie ze zaczales sie leczyc u psychiatrow ;-O Obawiam sie jednak ze twoja choroba powinna byc leczona u chirurga ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
guglielmo Re: Dosc gejowskiej bezczelnosci ++++++++++++++++ 18.03.10, 18:50 Nic nie zrozumiałeś. Drwię z alogicznych "rozumowań" sodoma33. Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: Dosc gejowskiej bezczelnosci ++++++++++++++++ 17.03.10, 22:09 za stosy wznoszone przez Świętą Inkwizycję Inkwizycja była przeciez swieckim sądem więc czemu chciałbyś za nia jarac katolików? Odpowiedz Link Zgłoś
kamiennygigant Ale ryj... 17.03.10, 10:04 higiena oczy obowiązuje! proszę nie publikować tak drastycznych zdjęć! Odpowiedz Link Zgłoś
sodoma33 [...] 17.03.10, 10:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
guglielmo Re: nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji ;-)))) 17.03.10, 10:26 Ze źródła "wiedzy", do którego odsyłasz przeczytaj najpierw to: "Both Boards strongly reiterate the Catechism's teaching that people who self-identify as gays and lesbians must be treated with 'respect, compassion, and sensitivity' (CCC #2358)." Tobie przydałaby się lektura Katechizmu. Daleko Ci do jego wskazań. Odpowiedz Link Zgłoś
sodoma33 Re: nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji ;-)))) 17.03.10, 10:55 cytat: uczniowie Freuda - Alfred Adler i Wilhelm Stekel - powiązali homoseksualizm z zaburzeniami neurotycznymi. Pierwszy zdefiniował go jako kompleks niższości, drugi jako psychiczny infantylizm a ty do ktorej grupy siebie zaliczasz??? ;-))))))) cytat: Kanadyjski lekarz Irving Bieber, który opiekował się wieloma gejami, stwierdził, że nie spotkał wśród nich ani jednego przypadku normalnej relacji między synem a ojcem. NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI ABY AUTORZY NAPISOW W KIBLU byli NORMALNI PSYCHICZNIE ;-)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
guglielmo Re: nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji ;-)))) 18.03.10, 18:54 sodoma33 napisała: > cytat: > uczniowie Freuda - Alfred Adler i Wilhelm Stekeli Śmieszne. Nie masz bardziej zdezaktualizowanych wiadomości? > cytat: > Kanadyjski lekarz Irving Bieber, który opiekował się wieloma gejami A Goździkowa mi mówiła, że homoseksualizm można wyleczyć pyralginą. Odpowiedz Link Zgłoś
guglielmo "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 10:29 Szkoda, że GW powtarza za ND nonsensowny tytuł. Po czym Pan Poseł i Policja odróżniają sms-y od "gejowskich aktywistów" od wysłanych przez aktywistów heteryckich? Wszak na razie nie ustalono żadnych nadawców... Odpowiedz Link Zgłoś
mat.31 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 10:34 Pan Poseł jest z PiS-u i towarzysz Jarek mu powiedział, że to od gejowskich aktywistów. Wszak towarzysz Jarek ma boską władzę i wie wszystko najlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
trueapasz Różowi Terorysci 17.03.10, 10:30 Różowi Terorysci z ofiar przeradzają się w oprawce i szykują nam różowy terror. Odpowiedz Link Zgłoś
foruman Hehe.. marzy ci sie.. 17.03.10, 10:38 jak nie jesteś pasztet, to może się załapiesz ;-))) Lubisz te klimaty co? Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend Re: różowy terror - dobre hasło 17.03.10, 10:39 ciekawe, czy uda się rozpropagować. ------------------- pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend Dyktat mniejszości? 17.03.10, 10:38 chyba najwyższy czas rozróżnić wolność słowa, sumienia i zachowania od coraz powszechniejszego wtłaczania ludziom jedynie słusznych kanonów. Trochę przypomina mi to szlachetność rewolucji francuskiej oraz haseł radykalnych komunistów, np. "Śmierć wrogom równości". Domagam się wolności i szacunku. ------------------- pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
stagaw "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 11:03 gardze zboczeńcami ,pedałami i tymi którzy ich popierają Odpowiedz Link Zgłoś
pedro1984 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 11:12 ja gardzę oszołomstwem, ciemnogrodem, zabobonem, nietolerancją, rasizmem, antysemityzmem i homofobią. Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 12:34 no i piękny remis. dodam, że tych gardzących tolerancyjnych z jednej strony, i gardzących pełnych miłości bliźniego jest mniejwięcej po równo. ------------------- pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Stagaw szacunek 17.03.10, 11:20 Pewnie stagaw tym się nie będzie specjalnie przejmował, bo to , że jakaś chora psychicznie szumowina nie będzie go szanować, to prawie jak komplement. Uwaga ergo nie szanuje stagawa. Moje gratulacje stagaw.Ergo pomyliłeś fora, poszukaj jakiegoś ciekawego tematu na chomikach i wylewaj swoją nienawiść. Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 Viornisko katoliku 17.03.10, 11:23 Nie pomyłiłem się, im więcej "pod krzyżem" tym mniej w głowie,typowy "polaczek" Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Re: Viornisko katoliku 17.03.10, 11:29 Tak nie pomyliłeś się. Gratuluje wiedzy i przenikliwości :) Daj już sobie spokój, bo Twoje obrażanie ludzi, choć po mnie to one spływają, źle świadczą o gejowszczyźnie w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Re: Viornisko katoliku 17.03.10, 11:31 W niedzielę gorzkie żale, zapraszam. PAX Odpowiedz Link Zgłoś
36krzysiek "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 11:17 Wypowiedzi, nawet publiczne, takich osób powinno się ignorować, a tak pan "poseł" dostał darmową reklamę. Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja mam nadzieje że ci zboczeńcy zostaną surowo ukaran 17.03.10, 11:31 i przykładnie! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 14:27 Sa tacy, ktorzy wezma ci cala reke podczas gdy dajesz im tylko palec. Tak wlasnie postepuja geje. Kazdy, kto ucieka sie do szantazu jest po prostu nazwyklejsza swinia! Mam nadzieje, ze ich wylapia. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Gazeta Wybiorca w obronie biednych gejów.... 17.03.10, 14:32 Ten ,,pisor'' sam sobie winien,gej potęga jest i basta...przynajmniej w III RP i Unii Europejskiej -:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: amanasunta 18.03.10, 13:33 amanasunta napisała: > Ten ,,pisor'' sam sobie winien,gej potęga jest i > basta...przynajmniej w III RP i Unii Europejskiej -:)))) Odnosze wrazenie, ze chyba przesadzasz. Sa jeszcze pewne granice, ktore oczywiscie w przyszlosci moga szybko zniknac. Trzeba jednak wiedziec jak w tym bagnie sie poruszac. Odpowiedz Link Zgłoś