Dodaj do ulubionych

"Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ...

17.03.10, 07:54
geje napewno chca go poerwac,,,,,
Obserwuj wątek
    • yanfhowah Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 07:55
      yanfhowah napisał:

      > geje napewno chca go poderwac,,,,,( mialo byc)

      • miszczu.pl Re: Pięta sam wyglada jak gej 17.03.10, 09:01
        tylko powiedzenia chyba nie ma
        • palestrina2005 Geje nie są równiejsi. Należy ich ukarać 17.03.10, 09:08
          I bardzo dobrze. Nie odpowiedzą za groźby. Niech sąd wymierzy surowe
          kary.
          Dość tego traktowania mniejszości jak święte krowy.

          Równouprawnienie oznacza RÓWNE prawa dla każdego a nie przywileje
          dla mniejszości.

          A więc równe przywileje ale też równe obowiązki i równe kary za
          przewinienia.

          Agresywne mniejszosci które rozpanoszyły się w całej UE (np. geje
          prowokujacy na siłę Cejrowskiego czy muzułmanie nawołujący w
          demonstracjach do przemocy) powinni o tym pamiętać.
          • zigzaur Re: Geje nie są równiejsi. Należy ich ukarać 17.03.10, 09:48
            A co będzie, gdy zarówno geje jak i muzułmanie staną się większością?
            • andrzejto1 Re: Geje nie są równiejsi. Należy ich ukarać 17.03.10, 10:14
              zigzaur napisał:

              > A co będzie, gdy zarówno geje jak i muzułmanie staną się większością?
              >

              Większością staną się muzułmanie. Gejów jest stały procent w społeczeństwie.
              A jak muzułmanie staną się większością to powywieszają gejów na dźwigach, jak to
              się odbywa w Iranie na przykład. Łatwo ich wyłapią, bo się wszyscy zarejestrują
              w związkach "partnerskich". Tak samo jak Niemcy żydów, bo wszyscy byli zapisani
              w gminach żydowskich. Ot taki szczególik historyczny. Ale niestety historia ma
              to do siebie, że nikt z niej wniosków nie wyciąga...

              Ciekawi mnie za to jak lewaki godzą wspieranie mniejszości seksualnych i
              religijnych bez tabletek, bo to przecież czysta schizofrenia...
              • zigzaur Re: Geje nie są równiejsi. Należy ich ukarać 17.03.10, 10:38
                No właśnie. Sprowokowałem do reakcji na paradoks: jednoczesne popieranie
                islamstwa i gejstwa.
                • glos_europy Przyjdzie Islam i wypruje im wszystkim flaki... 17.03.10, 10:59
                  Zatęsknią jeszcze za katolami..
                  • kylax1 Najpierw przyjedzie Rockefeller z Polanskim. 18.03.10, 02:02
                    I beda straszyc glos_europy po nocach, cyckami 13-letniej Samanthy Geimer. :)
              • 2lkad1 Re: Geje nie jedynie są problemem Europy 17.03.10, 14:58
                W społeczeństwach muzułmańskich to jest PRAWDZIWY PROBLEM.
                W jaki sposób z tym walczą? Przede wszystkim udają, że problemu nie ma, co nie jest trudne, ponieważ 40% dorosłej męskiej populacji przejawia w życiu codziennym homoseksualne zachowania i ciągoty,
                a 85% jest zdecydowanie myzoginiczna, co także sprzyja ukrywaniu awersji do płci pięknej.
                Szczególnie poważny problem stanowi to w bardzo starym społeczeństwie Iranu. Wiadomo jest powszechnie, który dowódca w armii, policji, czy też Strażnikach Rewolucji jest psem na młodych chłopaków, toteż przed odważnymi świat stoi otworem.
                U nas też jest instytucja, która ma podobne klimaty, wystarczy tylko trochę zakłamania, samozaparcia i kariera murowana (vide abp. Paetz Amoroso i ci, co go bronią do upadu).
                Te same środowiska, i u nas i w Iranie uprawiając w swoim gronie sodomię, będą wynajmować młodocianych bandytów do rozbijania Marszów Tolerancji (Polska), albo angażować "stróżów prawa" do gwałcenia w aresztach opozycjonistów niezależnie od ich preferecji seksualnych oraz wieszania na dźwigach zdeklarowanych gejów, już to za ich niefrasobliwą szczerość, już to mszcząc się za odrzucone amory.
                Reasumująć, musisz się jeszcze wiele, andrzejto1 dowiedzieć o otaczającym cię swiecie, gdyż niebezpieczeństwo dla twoich czterech liter nie czycha tam, gdzie ludzie rejestują związki partnerskie, tylko zgoła gdzie indziej. Jak władzę obejmą twoi wymarzeni musułmanie, przekonasz się na własnej... skórze. No, chyba, że cię to nie przeraża...
          • miszczu.pl Pięcie nie przeszkadzaja geje w PiS 17.03.10, 10:54
            bo to sami swoi
        • syn_wojtyly [...] 17.03.10, 09:58
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • r1111111 Re: Pięta sam wyglada jak gej 17.03.10, 09:58
          miszczu.pl napisał:
          > tylko powiedzenia chyba nie ma

          Może Sz.P. wymyśli jakieś powiedzenie dla Pana Pięty?
      • syn_wojtyly [...] 17.03.10, 09:15
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kim-lan-san [...] 17.03.10, 08:09
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • steve69 Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:13
        .


        Bo nie lubi zboczków? Nie musi.
        • kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:21
          Nikt nie oczekuje od niego sympatii. Wystarczy żeby nie kłamał i nie obrażał.
          Jest mi wstyd, że takie indywiduum reprezentuje mój kraj i zasiada w sejmie.
          • andrzejto1 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:36
            kim-lan-san napisała:

            > Nikt nie oczekuje od niego sympatii. Wystarczy żeby nie kłamał i nie obrażał.
            > Jest mi wstyd, że takie indywiduum reprezentuje mój kraj i zasiada w sejmie.

            A jak widzę ty jesteś indywiduum nie przyjmującym do wiadomosći czegoś co się
            nazywa wolność słowa??
            Poza tym doucz się kogo reprezentuje poseł.
            • kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:42
              > A jak widzę ty jesteś indywiduum nie przyjmującym do wiadomosći czegoś co się
              > nazywa wolność słowa??

              To ta osławiona wolność słowa która nie istnieje kiedy mówi się o papieżu? Vide
              Urban i wyrok za "obwoźne sadomacho"?

              > Poza tym doucz się kogo reprezentuje poseł.

              Reprezentuje środowiska dążące do ograniczenia wolności słowa.
              Jestem nienormalny oczekując braku hipokryzji od katolickiego taliba?
              • jendrek121 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 09:11
                Urban to wyjątkowa kreatura wyśmiewająca się ze starego człowieka, sorry ale
                bronienie go w tym przypadku to dyskwalifikacja. I nie ma znaczenie czy starym
                człowiekiem jest papież czy nie
                • kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 09:14
                  Nie bronię jego, tylko zastanawiam się nad tą słynną wolnością słowa.
                • koloratura1 Kpisz czy o drogę pytasz? 17.03.10, 09:44
                  jendrek121 napisał:

                  > Urban to wyjątkowa kreatura wyśmiewająca się ze starego człowieka,...

                  Urban nie wyśmiewał się ze "starego człowieka", tylko z całego tego niesmacznego cyrku, jaki towarzyszył tym niby-pielgrzymkom - nie tylko - starego, ale i - bardzo chorego - człowieka.
                  Widział w tym sadyzm (jeśli Go do tego nakłaniano), bądź masochizm (jeśli to był Jego własny pomysł).
                  I stąd tytuł artykułu: "Obwoźne sado-maso".

                  P.S.: A Ty w ogóle czytałeś artykuł Urbana?
                  • ambl Re: Kpisz czy o drogę pytasz? 17.03.10, 09:58
                    koloratura1:a widziała i słyszała koloratura1 Urbana w roli rzecznika rządu?Jak
                    nie to niech koloratura1 nie pier***i głuPOt.Urban jest POniżej wszystkiego co
                    istnieje na tym świecie
                    • koloratura1 Re: Kpisz czy o drogę pytasz? 17.03.10, 13:55
                      ambl napisała:

                      > koloratura1:a widziała i słyszała koloratura1 Urbana w roli rzecznika rządu?Jak
                      > nie to niech koloratura1 nie pier***i głuPOt.Urban jest POniżej wszystkiego co
                      > istnieje na tym świecie

                      Ja wiem, że dla chama to niełatwe, ale jeśli życzysz sobie ze mną dyskutować - to żądam kultury osobistej.
                • mus-zek0 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 10:46
                  Odwrotnie,kreatura to ten wyśmiewany przez niego.Urban w porównaniu z JPII,to
                  szczyt inteligencji i błyskotliwości.
              • andrzejto1 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 10:17
                kim-lan-san napisała:

                > > A jak widzę ty jesteś indywiduum nie przyjmującym do wiadomosći czegoś co
                > się
                > > nazywa wolność słowa??
                >
                > To ta osławiona wolność słowa która nie istnieje kiedy mówi się o papieżu? Vide
                > Urban i wyrok za "obwoźne sadomacho"?

                Granicą wolności jednego człowieka jest wolność innego człowieka. I jeśli
                stwierdzenia naruszają czyjąś godność to ma prawo szukać zadośćuczynienia w
                sądzie. I dotyczy to WSZYSTKICH!!!

                >
                > > Poza tym doucz się kogo reprezentuje poseł.
                >
                > Reprezentuje środowiska dążące do ograniczenia wolności słowa.
                > Jestem nienormalny oczekując braku hipokryzji od katolickiego taliba?
                Poseł reprezentuje swoich wyborców niedouczona dziecinko. Nie wiem czy na
                lekcjach WOS doszłaś już do ustroju państwa. To weź książeczkę do przodu i poczytaj.
                Nie wspominam, że masz duży problem z napisaniem merytorycznych zarzutów.
                • kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 10:37
                  > stwierdzenia naruszają czyjąś godność to ma prawo szukać zadośćuczynienia w
                  > sądzie. I dotyczy to WSZYSTKICH!!!

                  I dlatego odpowie za te oszczerstwa. Co do wolności słowa, to akurat Pięta jest
                  jej zdecydowanym przeciwnikiem. Chce zwalniać dyrektorów, zamykać wystawy,
                  likwidować wszystko z czym mu nie pod drodze.

                  > Poseł reprezentuje swoich wyborców niedouczona dziecinko.
                  A jego wyborcy to kto tytanie intelektu? Ludziki z marsa? Czy grupa prawicowych
                  oszołomów, którzy uwielbiają spektakle nienawiści urządzane przez tego pana?
                  A dalej to już tylko bblablabla i jakieś twoje majaki o szkole, do której tak
                  bardzo chciałeś iść, ale cię rodzice nie puścili.

                  Zarzuty?
                  1. Próba wymuszenia wprowadzenia cenzury!!!
                  2. Znieważanie homoseksualistów "...twórczość nekrofilów, pedofilów i
                  zoofilów? Homoseksualizm jest dewiacją podobną do każdej z powyższych -
                  napisał."


                  • andrzejto1 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 10:51
                    kim-lan-san napisała:

                    > > stwierdzenia naruszają czyjąś godność to ma prawo szukać zadośćuczynienia
                    > w
                    > > sądzie. I dotyczy to WSZYSTKICH!!!
                    >
                    > I dlatego odpowie za te oszczerstwa. Co do wolności słowa, to akurat Pięta jest
                    > jej zdecydowanym przeciwnikiem. Chce zwalniać dyrektorów, zamykać wystawy,
                    > likwidować wszystko z czym mu nie pod drodze.

                    Chcieć sobie może. Od tego istnieje w tym kraju prawo aby mógł poruszać się
                    tylko w jego granicach.

                    >
                    > > Poseł reprezentuje swoich wyborców niedouczona dziecinko.
                    > A jego wyborcy to kto tytanie intelektu? Ludziki z marsa? Czy grupa prawicowych
                    > oszołomów, którzy uwielbiają spektakle nienawiści urządzane przez tego pana?
                    > A dalej to już tylko bblablabla i jakieś twoje majaki o szkole, do której tak
                    > bardzo chciałeś iść, ale cię rodzice nie puścili.

                    Jak na razie to użycie przez ciebie słowa "oszołom" kwalifikuje się do uznania,
                    że obrażasz współobywateli tego kraju. I jeśli ktoś poczuje się obrażony, ma
                    prawo cię do sądu o to podać.
                    Jak rozumiem homosiom wolno urządzać spektakle nienawiści wobec posła, a poseł
                    (i oszołomy które go wybrały) wobec nich nie??
                    Jak ty obrażasz, to dobrze, a jak ciebie to be. To się nazywa mentalność Kalego.

                    >
                    > Zarzuty?
                    > 1. Próba wymuszenia wprowadzenia cenzury!!!
                    > 2. Znieważanie homoseksualistów "...twórczość nekrofilów, pedofilów i
                    > zoofilów? Homoseksualizm jest dewiacją podobną do każdej z powyższych -
                    > napisał."


                    Czytałem kiedyś książkę Starowicza i homoseksualizm był opisany jako dewiacja
                    seksualna. I cała reszta też. Zmiana kwalifikacji homoseksualizmu nie została w
                    żaden naukowy sposób zmieniona. Zostało dokonane głosowanie w WHO i tyle. Żadne
                    nowe naukowe fakty nie wypłynęły. Więc jest to tylko i wyłącznie zabieg
                    propagandowy i nic więcej. Z naukowego punktu widzenia ma taką samą wartość
                    jakby astronomowie przegłosowali, że ziemia jest płaska.
                    • kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 11:02
                      > Chcieć sobie może. Od tego istnieje w tym kraju prawo aby mógł poruszać się
                      > tylko w jego granicach.

                      Ja akurat mówię cały czas, że powoływanie się na wolność słowa, w przypadku
                      człowieka, który z tą wolnością walczy jest paranoją.

                      > Jak na razie to użycie przez ciebie słowa "oszołom" kwalifikuje się do uznania,
                      > że obrażasz współobywateli tego kraju.

                      Nie, ponieważ użyłem go w znaczeniu: . pot. «człowiek ślepo podporządkowany
                      jakiejś idei i wierzący w nią bezgranicznie»

                      sjp.pwn.pl/lista.php?co=oszo%B3om
                      Nikogo nie obrażam, stwierdzam fakty.

                      > Jak rozumiem homosiom wolno urządzać spektakle nienawiści wobec posła, a poseł
                      > (i oszołomy które go wybrały) wobec nich nie??

                      Uważam, że wysyłanie tych smsów i groźby pod adresem posła są karygodne, a ich
                      autorzy powinni ponieść konsekwencje.

                      >
                      > Czytałem kiedyś książkę Starowicza i homoseksualizm był opisany jako dewiacja
                      > seksualna. I cała reszta też. Z

                      Nie chodzi o nazwanie homoseksualizmu dewiacją, a o przyrównywanie go do pedofilii.



                      • andrzejto1 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 11:15
                        kim-lan-san napisała:

                        > >
                        > > Czytałem kiedyś książkę Starowicza i homoseksualizm był opisany jako dewi
                        > acja
                        > > seksualna. I cała reszta też. Z
                        >
                        > Nie chodzi o nazwanie homoseksualizmu dewiacją, a o przyrównywanie go do pedofi
                        > lii.
                        >
                        >
                        Niejaki Cameron opierając się na amerykańskich statystykach policyjnych
                        stwierdził, że 30% zgłoszonych przestępstw pedofilii ma charakter homoseksualny.
                        Więc mówimy z znaczącej nadreprezentacji.
                        Problem w tym, że konferencje z tym facetem (nota bene psychiatrą) są z góry
                        oprotestowyane przez gejów i lewaków.
                        • kim-lan-san Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 11:24
                          I te 30% sprawia, że homoseksualiści są zrównywani z pedofilami?
                          Jeśli tak, to zastanów się jak można wykorzystać fakt pedofilii wśród księży i
                          jakie trafne analogie się nasuwają.

          • zdzicho_waciak Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:40
            Nikt Ci nie każe głosować na takiego posła lub partię, która go wystawia. Ale
            nie broń tego innym, bo to już nie jest demokracja...

            A co do wstydu... Wstyd to kraść, z d..y spaść i pracować w Gazecie
            Wyborczej
            ...
            • koloratura1 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 09:47
              zdzicho_waciak napisał:

              > A co do wstydu... Wstyd to kraść, z d..y spaść i pracować w Gazecie
              > Wyborczej
              ...

              A - przede wszystkim - głosować na PiS.
            • pedro1984 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 10:56
              > Wstyd to pracować w Gazecie Wyborczej...

              no to po kiego grzyba ją czytasz i wypisujesz tu na forum? zapraszał cię ktoś?
        • indris Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:23
          Pos. Pięta chciał ideologicznie lustrować ( i wyrzucać ) nauczycieli (z
          podstawówkami włącznie). Jest też autorem określenia wyboru Obamy jako "końca
          cywilizacji białego człowieka"
          • kazek100 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:29
            I rozumiem, że dobrowalnie zrzekł sięimmunitetu by odpowiadać w
            sprawie (z urzędu) o propagowanie rasistowskich idei.

            Nieee???

            To pan wielki poseł prezentuje podwójne standardy prawno -
            moralne???? Nie do uwierzenia.
            • jendrek121 Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 08:42
              wg mnie geje reprezentują podwójne standardy - domagają się szacunku dla
              odmienności a sami nie szanują kogoś kto ma od nich inne zdanie
              • dyngos Póki co, geje próbują wywalczyć sobie równe prawa 17.03.10, 09:45
                jendrek121 napisał:

                > wg mnie geje reprezentują podwójne standardy - domagają się
                szacunku dla
                > odmienności a sami nie szanują kogoś kto ma od nich inne zdanie


                Póki co, geje próbują wywalczyć sobie równe prawa


                E... geje raczej walczą o wolność człowieka, która kończy się w
                miejscu, w którym zaczyna się wolność drugiej osoby, a po
                przekroczenie swą wolnością tego miejsca drugi człowiek zaczyna być
                niewolnikiem.

                Znając zastrasznonych rzeczywistością członków PiS, facet wspierał
                ograniczanie społeczne gejów, co oczywiście nie zmienia faktu, że
                wysyłanie mu pogróżek, to łoterstwo.
                • zigzaur Re: Póki co, geje próbują wywalczyć sobie równe p 17.03.10, 09:53
                  Geje walczą o wolność w miejscu, w którym kończy się przewód pokarmowy.
                • andrzejto1 Re: Póki co, geje próbują wywalczyć sobie równe p 17.03.10, 10:21
                  dyngos napisał:

                  > jendrek121 napisał:
                  >
                  > > wg mnie geje reprezentują podwójne standardy - domagają się
                  > szacunku dla
                  > > odmienności a sami nie szanują kogoś kto ma od nich inne zdanie
                  >
                  >
                  > Póki co, geje próbują wywalczyć sobie równe prawa
                  >
                  >
                  > E... geje raczej walczą o wolność człowieka, która kończy się w
                  > miejscu, w którym zaczyna się wolność drugiej osoby, a po
                  > przekroczenie swą wolnością tego miejsca drugi człowiek zaczyna być
                  > niewolnikiem.
                  >
                  > Znając zastrasznonych rzeczywistością członków PiS, facet wspierał
                  > ograniczanie społeczne gejów, co oczywiście nie zmienia faktu, że
                  > wysyłanie mu pogróżek, to łoterstwo.

                  Zaraz zaraz. A jakie to prawa gejów są naruszane??
                  Brak małżeństw?? Albo adopcji dzieci??
                  To są zwykła fanaberie. Każdą z tych spraw można załatwić u notariusza, problem
                  w tym, ze lepiej robić publiczny cyrk i udawać wielce pokrzywdzonego.
            • syn_wojtyly [...] 17.03.10, 10:01
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • juliu Re: Czemu prymitywna kreatura? 17.03.10, 09:08
            Myślałem, że to poseł Górski, ale Wikipedia raczej wyjaśnia wątpliwości, że
            jednak Pięta, tylko cytowany. Bo pamiętam, że wystąpienie posła Górskiego w tej
            sprawie wywołało sporo szumu medialnego.
          • zigzaur Jaki znowu "koniec cywilizacji białego człowieka"? 17.03.10, 09:52
            W ekipie G. W. Busha byli: Condoleezza Rice i Colin Powell - dwoje.
            W ekipie Hillary Clinton jest tylko jeden Obama.

            Ilość wpływowych afro w USA zmniejszyła się.
        • 2lkad1 Re: Czemu nie lubi? 17.03.10, 09:00
          Skoro się z nimi droczy, to chyba jednak lubi...

          steve69 napisał:

          > .
          >
          >
          > Bo nie lubi zboczków? Nie musi.
          >
          >
          >
        • palestrina2005 Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 09:11
          Widzę że nie lubisz demokracji...
          • kim-lan-san Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 09:37
            system jak system, tylko wyborcy do ....
            • andrzejto1 Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 10:26
              kim-lan-san napisała:

              > system jak system, tylko wyborcy do ....

              Rozumiem. Wyborcy będą cacy jak będą głosowali tak jak ty chcesz??
              I przeróbka powiedzenia Piłsudskiego ma co dodać powagi??

              Czasy przewodniej siły narodu się skończyły. Moze ich nie pamiętasz, ale ja wiem
              jak to się kończy. Albo: Ein Volk, Ein Reich, Ein Fuhrer, albo: Proletariusze
              wszystkich krajów łączcie się.

              Zacietrzewienie ideologiczne zabiera ci zdolność logicznego myślenia.
              Niestety doktrynerstwo kończy się źle. Zawsze!
              • kim-lan-san Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 10:43
                > Rozumiem. Wyborcy będą cacy jak będą głosowali tak jak ty chcesz??

                Wystarczy, że przestaną głosować na domagających się powrotu cenzury czy
                znieważających innych.
                • andrzejto1 Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 10:55
                  kim-lan-san napisała:

                  > > Rozumiem. Wyborcy będą cacy jak będą głosowali tak jak ty chcesz??
                  >
                  > Wystarczy, że przestaną głosować na domagających się powrotu cenzury czy
                  > znieważających innych.

                  Jak pokazuje przykład "gejów" straszących posła dotyczy to tak samo drugiej
                  strony. Więc jeśli nie ma cenzury, to nie ma jej W OGÓLE, albo obejmuje
                  wszystkich w równy sposób. RÓWNY!!! A nie tak jak teraz, że jak murzyn, czy gej
                  da mi w ryj to bójka, albo odreagowywanie za wieki zniewolenia, a jak ja jemu,
                  to rasizm czy też homofobia.
                  • kim-lan-san Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 11:06
                    Ktoś wysłał do posła smsy zawierające rzekomo groźby karalne. Ta osoba lub osoby
                    powinny ponieść tego konsekwencje.
                    Brak cenzury nie jest przyzwoleniem na łamanie prawa.
                    • andrzejto1 Re: Bo został wybrany w demokratycznych wyborach 17.03.10, 11:23
                      kim-lan-san napisała:

                      > Ktoś wysłał do posła smsy zawierające rzekomo groźby karalne. Ta osoba lub osob
                      > y
                      > powinny ponieść tego konsekwencje.
                      > Brak cenzury nie jest przyzwoleniem na łamanie prawa.

                      I tak po długiej dyskusji doszliśmy do konsensusu.
                      I o take Polske :)
      • koloratura1 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 09:27
        kim-lan-san napisała:

        > Czemu ta prymitywna kreatura jest jeszcze posłem?

        Ależ on jest posłem PiS-u!
      • swan_ganz Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 11:09
        > Czemu ta prymitywna kreatura jest jeszcze posłem?


        bo ja go popieram, Obleśny Pedale :-)
        • kim-lan-san Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 11:16
          Gratuluję poziomu kultury.

          >
          > bo ja go popieram, Obleśny Pedale :-)

          Czemu mnie to nie dziwi?
          • swan_ganz Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 12:29
            najpierw kogoś obrażasz i to kogoś kto jest fizycznie znany (pod
            jego nazwiskiem) a potem burzysz się, że ktos odpowiada ci w
            dokładnie ten sam sposób? Przy czym zwróc uwagę, że ja obrażam
            jakiegos "kim lan cos tam" a nie Jana Kowalskiego co moim zdaniem
            czyni zasadnicza róznicę....
            A teraz zastanów się czy twoje odwołania do kultury osobistej maja
            jakiekolwiek uzasadnienie... Innymi słowy; czy po tym co napisałeś
            pod adresem posła masz prawo sie czuć obrazony .... :-)

            p.s; będac dziwka przyjmowanie pozycji dziewicy jest po prostu
            niewiarygodną pozycja...
            • kim-lan-san Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 13:58
              Sęk w tym, że zarówno Ty jak i moderator który usunął mój post, nie znacie
              znaczenia słów. Wyjaśniam zatem:
              kreatura pogard. «o osobie budzącej swoim postępowaniem wstręt i odrazę»
              sjp.pwn.pl/lista.php?co=kreatura

              prymitywny . «niemający wykształcenia ani ogłady i zachowujący się poniżej
              ogólnie przyjętej normy; też: świadczący o braku wykształcenia i ogłady»
              sjp.pwn.pl/lista.php?co=prymitywny

              Zatem trudno mówić, że kogokolwiek obraziłem.

              Natomiast:
              pedał II obraźl. «homoseksualista» jest już przegięciem, a tego
              moderator nie usunął.


              Dziękuję i żegnam ozięble.
              • swan_ganz Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 14:22
                [i]Wyjaśniam zatem: kreatura pogard. «o osobie budzącej swoim
                postępowaniem wstręt i odrazę»


                a dopuszczasz myśl, że sa ludzie dla których praktyki homików tez
                wzbudzają u nich "wstręt i odrazę" i w związku z tym wbrew przykazom
                politicalcorrectness będa nazywac rzecz bez stosowania owijaczy?

                > Dziękuję i żegnam ozięble.


                pozdrawiam serdecznie środkowym palcem
    • wowes "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 08:23
      pośle Pięta. Podaj do publicznej wiadomości te nr telefonów a Młodzież
      Wszechpolska się nimi zajmie.
      • 2lkad1 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści w MW?????? 17.03.10, 08:56
        Mina posła Pięty mówi, że telefony mogą należeć do chłopaków z Młodzieży Wszechpolskiej.
        Miała być mała prowokacyjka, ale sprawa wymknęła się chyba Stasiowi spod kontroli...

        wowes napisał:

        > pośle Pięta. Podaj do publicznej wiadomości te nr telefonów a Młodzież
        > Wszechpolska się nimi zajmie.
      • aryba9 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 09:03
        a może oni chcą żeby się nimi zajęli ci którzy są już na "państwowym wikcie" a
        oni do nich dołączą..........
      • zigzaur Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 09:54
        Nie byłbym zaskoczony, gdyby autorami tych odzywek byli właśnie chłopcy lubiący
        wąchać pot spod pachy kolegi wznoszącego obok w szeregu ramię.
    • sp9ai "Nasz Dziennik":pięta to patologia wśród politykó 17.03.10, 08:25
      Patrząc na tego posła...nie widzę różnicy między nim a pedałami!!!!
    • slavko.matejovic He he he 17.03.10, 08:51
      I bardzo dobrze. Chcą równouprawnienia to mają. Wszyscy są równi
      przed prawem niezależnie czy wolą spać z babami czy chłopami. A
      jeśli ktoś jest głupi i wysyła groźby karalne ze swojego telefonu
      myśląc, że jego preferencje seksualne dadzą mu alibi to sorry bardzo.
    • a_weasley A jednak i im nie wszystko wolno 17.03.10, 08:59
      Można ostrożnie odetchnąć z ulgą. Byle nie za głośno, bo się poczują urażeni...
    • miroo Sprawy odwrotne (przeciwko gejom) są ignorowane... 17.03.10, 09:05
      taka prawicowo-katolicka sprawiedliwość w tym kraju...
      • syn_wojtyly [...] 17.03.10, 09:16
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • andrzejto1 Re: Sprawy odwrotne (przeciwko gejom) są ignorowa 17.03.10, 10:28
        miroo napisał:

        > taka prawicowo-katolicka sprawiedliwość w tym kraju...

        A co nie pasi?? Najlepiej to jakbyś ty decydował co wolno a co nie??
        • miroo andrzejto1-doczekasz się zwolenniku pedofilów... 17.03.10, 10:34

          • andrzejto1 Re: andrzejto1-doczekasz się zwolenniku pedofilów 17.03.10, 10:40
            miroo napisał:

            >
            Czy jesteś w stanie wyartykułować o co ci chodzi?? Tak w sposób jasny,rzeczowy i
            logiczny??
    • syn_wojtyly [...] 17.03.10, 09:18
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • dickers oto prawdziwa twarz homoskiej zarazy 17.03.10, 09:26
        suuuuper!!! a tacy miłosierni oni mieli być, kochający, a to banda
        zwykłych brytalnych zboczuchów
    • mat.31 Czyli zaaresztują młodzieżówkę PiS-u? 17.03.10, 09:24
      nt
      • dickers a dlaczego? co ci pis homosie przeszkadza? 17.03.10, 09:27
        was powinni powyłapywać i na madagaskar wywieźć
        • mat.31 Re: a dlaczego? co ci pis homosie przeszkadza? 17.03.10, 10:15
          PiS przeszkadza wiekszosci Polakow, o czym swiadcza wyniki wyborow.
    • zeixer "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 09:35
      Pedały czują się bezkarni taka poprawność polityczna.No ale może ktoś
      przestanie się bać w końcu nie można straszyć bezkarnie śmiercią nawet
      bylejakiego posła.
    • zigzaur A podobno geje są tacy pacyfistyczni i łagodni. 17.03.10, 09:46
      A tu okazuje, że chcieli dobrać się politykowi PiS do tyłka.

      Kto poświęca się działalności politycznej, musi liczyć się z wybuchem
      negatywnych emocji pod jego adresem, niekiedy przekraczających prawo.

      Ale czy on sam nie powinien pokryć kosztów postępowania karnego?
    • rojczer "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 09:46
      A czego ten Pięta oczekiwał? Że po swoich kretyńskich wypowiedziach dostanie wersalskie SMS-y?
      • andrzejto1 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 10:32
        rojczer napisał:

        > A czego ten Pięta oczekiwał? Że po swoich kretyńskich wypowiedziach dostanie we
        > rsalskie SMS-y?

        Jak się komuś jego wypowiedzi nie podobały, to może go podać do sądu. Immunitet
        nie chroni przed pozwami cywilnym.
        I tak to ma działać.
    • ksiadz_gazeta misie są łagodne jak baranki 17.03.10, 09:48
      to jakieś fałszywe oskarżenia, geje są najładniejszymi i najłagodniejszymi
      ludźmi na świecie, pisiory są zawistne i grożą innym
    • sodoma33 Dosc gejowskiej bezczelnosci +++++++++++++++++++++ 17.03.10, 09:56
      Mam nadzieje ze ktoregos dnia, RACZEJ WCZESNIEJ NIZ POZNIEJ, geje
      poniosa prawna odpowiedzialnosc za prowokacje podczas "parad",
      bezczelnosc, nienawisc do Katolikow, oraz uzywanie bojowek.

      Po co gejom adpcja - cytat z oficjalnej prasy:
      www.youtube.com/watch?v=-jSqIxM-9KE
      www.dailymail.co.uk/news/article-1178354/Gay-rights-campaigner-led-double-life-leader-paedophile-ring-carried-catalogue-
      child-abuse.html

      cytat z powyzszego artykulu:
      A paedophile ring has been smashed after eight men were found guilty
      of a horrifying catalogue of more than 50 child pornography and
      abuse charges.
      Among the crimes was a shocking sexual attack carried out on a three-
      month-old baby boy by an executive adviser on child sex issues

      Dla tych z panstwa ktorzy nie znaja angielskiego, pragne nadmienic
      ze ci gejowscy aktywisci znecali sie nawet nad 3 miesiecznym
      dzieckiem. To nie przypadek ze Bog spalil zywcem gejow w sodomie i
      gomorze.

      Do policji monitorujacej internet:
      jeden z cenzorow wyborzej z szowinistyczna pasja kasuje cytaty z
      oficjalnej prasy o gejowskiej pedofilii. Tego typu zachowanie jest
      co najmniej podejrzane. Kryminalistyka zna wiele przypadkow gdy za
      tego typu zachowaniem kryla sie pedofilia sprawcy.
      • sodoma33 przypadek czy celowe dzialanie wyborczej?????????? 17.03.10, 10:06
        Moj link zamieszczony w poprzednim poscie nie dziala.

        Uprzejmie prosze czytenikow o skopiowanie ponizszego linku i
        wklejenie do browsera

        www.dailymail.co.uk/news/article-1178354/Gay-rights-campaigner-led-
        double-life-leader-paedophile-ring-carried-catalogue-
        child-abuse.html

        Dziwne bo link "gubi" ostatnia czesc i w ten sposob odsyla do innego
        artykulu. Ciekawe czy to celowa dzialalnosc aby ukryc gejowska
        zbrodnie na 3 miesiecznym dziecku??????

        Do policji monitorujacej internet:
        jeden z cenzorow wyborczej zachowuje sie bardzo podejrzanie. Kasuje
        legalne posty z cytatami z legalnej prasy o pedofilii gejow.
        Kryminalistyka zna wiele przypadkow gdy za takim zachowaniem kryla
        sie pedofilia sprawcy.
        • ergo12 [...] 17.03.10, 10:12
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • 2lkad1 Re: przypadek czy celowe dzialanie wyborczej????? 17.03.10, 15:19
          Co to się porobiło...
          Zawsze czytałem, że GW niepotrzebnie rozdmuchuje problemy Kościoła Katolickiego - znęcanie się i molestowanie dzieci w kościelnych sierocińcach w Irlandi, USA, Niemczech, Włoszech, Polsce i innych krajach - aż tu nagle sodoma33 czy jak jej tam twierdzi na odwrót.
          To co, teraz "Nasz Dziennik" zaczął demaskować dziwny brak spostrzegawczości wielebnego Georga Ratzingera, brata Świątobliwości i innych hierarchów, roztropnie wpatrzonych w sufit, oraz zatykających uszy po wieczornych modlitwach w konwencie???
          sodoma33 napisała:

          > Do policji monitorujacej internet:
          > jeden z cenzorow wyborczej zachowuje sie bardzo podejrzanie. Kasuje
          > legalne posty z cytatami z legalnej prasy o pedofilii gejow.
          > Kryminalistyka zna wiele przypadkow gdy za takim zachowaniem kryla
          > sie pedofilia sprawcy.
      • guglielmo Re: Dosc gejowskiej bezczelnosci ++++++++++++++++ 17.03.10, 10:19
        Zaraz, zaraz - to mieszkańcy Sodomy i Gomory zostali spaleni za czyny pedofilskie jakiegoś Anglika? A za ich czyny mają zostać ukarani organizatorzy parad w XXI wieku? A za organizatorów parad mają odpowiadać wszyscy geje?

        To może zgodzisz się "Katoliku" przez duże "K", że Cię potrzymamy trochę w obozie koncentracyjnym za tych, którzy tam wysyłali na śmierć homoseksualistów, a później spalimy żywcem za stosy wznoszone przez Świętą Inkwizycję dla odstępców od wiary?
        • andrzejto1 Re: Dosc gejowskiej bezczelnosci ++++++++++++++++ 17.03.10, 10:38
          guglielmo napisał:

          > Zaraz, zaraz - to mieszkańcy Sodomy i Gomory zostali spaleni za czyny pedofilsk
          > ie jakiegoś Anglika? A za ich czyny mają zostać ukarani organizatorzy parad w X
          > XI wieku? A za organizatorów parad mają odpowiadać wszyscy geje?
          >
          > To może zgodzisz się "Katoliku" przez duże "K", że Cię potrzymamy trochę w oboz
          > ie koncentracyjnym za tych, którzy tam wysyłali na śmierć homoseksualistów,

          Wysyłali ich tam Niemcy za Hitlera. Był to lewicowy reżim, jaki to ma związek z
          katolicyzmem?? Nie wspomnę o tym, że w drugim raju ludzi pracy czyli ZSRR za to
          szło się do łagru... I tez miało to dosyć słaby związek z jakąkolwiek wiarą...



          a p
          > óźniej spalimy żywcem za stosy wznoszone przez Świętą Inkwizycję dla odstępców
          > od wiary?

          No wiesz, Inkwizycja nie paliła za odstępstwa od wiary, tylko za inne rzeczy,
          więc nie pleć. Poza tym, działo się to kilkaset lat temu, to co lewactwo
          wyprawiały z ludźmi blednie przy najokrutniejszych wyczynach wieków wcześniejszych.
          Zaczęło się od Rewolucji Francuskiej i trwa do dziś na Kubie czy też w Korei Pn...
          • pedro1984 Re: Dosc gejowskiej bezczelnosci ++++++++++++++++ 17.03.10, 11:08
            > Niemcy za Hitlera. Był to lewicowy reżim, jaki to ma związek z
            > katolicyzmem??

            a watykan po wojnie nie załatwiał paszportów hitlerowcom, co?
          • sodoma33 Warto przeczytac 17.03.10, 11:17
            www.chitowndailynews.org/Chicago_news/Half_of_Chicago_gay_men_in_study_did_not_know_they_have_HIV,27941
            • ergo12 Re: Warto przeczytac 17.03.10, 11:19
              Sodomo chicagowska czy podać twoje nazwisko?
              • sodoma33 on naprawde daje dowody nienormanosci ;-))))) 17.03.10, 11:27
                cytat:
                The American Psychiatric Association removed homosexuality from its
                diagnostic list of mental disorders in 1973, despite substantial
                protest (see Socarides, 1995).
                One important and carefully conducted study found suicide attempts
                among homosexuals were six times greater than the average (Remafedi
                et al. 1998).

                wyciagnijcie zreszta panstwo wnioski z zachowania mojego przedmowcy
                i paru innych zdezORIENTOWANYCH na tym forum ;-)
                • ergo12 Sodoma jestem w kontakcie 17.03.10, 11:29
                  z kliniką chorób psychiatrycznych w Warszawie ul Sobieskiego,Oni tam
                  czytaja twoje posty, i są podobnego zdania, jesteś chory!
                  • sodoma33 Re: Sodoma jestem w kontakcie 17.03.10, 11:35
                    Znakomicie ze zaczales sie leczyc u psychiatrow
                    ;-O
                    Obawiam sie jednak ze twoja choroba powinna byc leczona u chirurga
                    ;-)
          • guglielmo Re: Dosc gejowskiej bezczelnosci ++++++++++++++++ 18.03.10, 18:50
            Nic nie zrozumiałeś. Drwię z alogicznych "rozumowań" sodoma33.
        • swan_ganz Re: Dosc gejowskiej bezczelnosci ++++++++++++++++ 17.03.10, 22:09
          za stosy wznoszone przez Świętą Inkwizycję

          Inkwizycja była przeciez swieckim sądem więc czemu chciałbyś za nia
          jarac katolików?
    • kamiennygigant Ale ryj... 17.03.10, 10:04
      higiena oczy obowiązuje! proszę nie publikować tak drastycznych zdjęć!
      • sodoma33 [...] 17.03.10, 10:19
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • guglielmo Re: nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji ;-)))) 17.03.10, 10:26
          Ze źródła "wiedzy", do którego odsyłasz przeczytaj najpierw to:

          "Both Boards strongly reiterate the Catechism's teaching that people who self-identify as gays and lesbians must be treated with 'respect, compassion, and sensitivity' (CCC #2358)."

          Tobie przydałaby się lektura Katechizmu. Daleko Ci do jego wskazań.
          • sodoma33 Re: nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji ;-)))) 17.03.10, 10:55
            cytat:
            uczniowie Freuda - Alfred Adler i Wilhelm Stekel - powiązali
            homoseksualizm z zaburzeniami neurotycznymi. Pierwszy zdefiniował go
            jako kompleks niższości, drugi jako psychiczny infantylizm
            a ty do ktorej grupy siebie zaliczasz??? ;-)))))))

            cytat:
            Kanadyjski lekarz Irving Bieber, który opiekował się wieloma gejami,
            stwierdził, że nie spotkał wśród nich ani jednego przypadku
            normalnej relacji między synem a ojcem.

            NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI ABY AUTORZY NAPISOW W KIBLU byli NORMALNI
            PSYCHICZNIE ;-))))))))
            • guglielmo Re: nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji ;-)))) 18.03.10, 18:54
              sodoma33 napisała:

              > cytat:
              > uczniowie Freuda - Alfred Adler i Wilhelm Stekeli

              Śmieszne. Nie masz bardziej zdezaktualizowanych wiadomości?

              > cytat:
              > Kanadyjski lekarz Irving Bieber, który opiekował się wieloma gejami

              A Goździkowa mi mówiła, że homoseksualizm można wyleczyć pyralginą.
    • krwawymsciciel ale brzydki n/t 17.03.10, 10:07
    • guglielmo "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 10:29
      Szkoda, że GW powtarza za ND nonsensowny tytuł. Po czym Pan Poseł i Policja odróżniają sms-y od "gejowskich aktywistów" od wysłanych przez aktywistów heteryckich? Wszak na razie nie ustalono żadnych nadawców...
      • mat.31 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 10:34
        Pan Poseł jest z PiS-u i towarzysz Jarek mu powiedział, że to od gejowskich
        aktywistów. Wszak towarzysz Jarek ma boską władzę i wie wszystko najlepiej.
    • trueapasz Różowi Terorysci 17.03.10, 10:30
      Różowi Terorysci z ofiar przeradzają się w oprawce i szykują nam różowy terror.
      • foruman Hehe.. marzy ci sie.. 17.03.10, 10:38
        jak nie jesteś pasztet, to może się załapiesz ;-)))
        Lubisz te klimaty co?
      • wuetend Re: różowy terror - dobre hasło 17.03.10, 10:39
        ciekawe, czy uda się rozpropagować.



        -------------------
        pozdrawiam
    • wuetend Dyktat mniejszości? 17.03.10, 10:38
      chyba najwyższy czas rozróżnić wolność słowa, sumienia i zachowania
      od coraz powszechniejszego wtłaczania ludziom jedynie słusznych
      kanonów.
      Trochę przypomina mi to szlachetność rewolucji francuskiej oraz
      haseł radykalnych komunistów, np. "Śmierć wrogom równości".

      Domagam się wolności i szacunku.

      -------------------
      pozdrawiam
    • stagaw "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 11:03
      gardze zboczeńcami ,pedałami i tymi którzy ich popierają
      • pedro1984 Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 11:12
        ja gardzę oszołomstwem, ciemnogrodem, zabobonem, nietolerancją, rasizmem,
        antysemityzmem i homofobią.


        • wuetend Re: "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedz 17.03.10, 12:34
          no i piękny remis.
          dodam, że tych gardzących tolerancyjnych z jednej strony, i
          gardzących pełnych miłości bliźniego jest mniejwięcej po równo.


          -------------------
          pozdrawiam
      • ergo12 do stagaw 17.03.10, 11:12
        A ja gardze tobą polaku!
        • viornisko Stagaw szacunek 17.03.10, 11:20
          Pewnie stagaw tym się nie będzie specjalnie przejmował, bo to , że jakaś chora
          psychicznie szumowina nie będzie go szanować, to prawie jak komplement. Uwaga
          ergo nie szanuje stagawa. Moje gratulacje stagaw.Ergo pomyliłeś fora, poszukaj
          jakiegoś ciekawego tematu na chomikach i wylewaj swoją nienawiść.
          • ergo12 Viornisko katoliku 17.03.10, 11:23
            Nie pomyłiłem się, im więcej "pod krzyżem" tym mniej w
            głowie,typowy "polaczek"
            • viornisko Re: Viornisko katoliku 17.03.10, 11:29
              Tak nie pomyliłeś się. Gratuluje wiedzy i przenikliwości :) Daj już sobie
              spokój, bo Twoje obrażanie ludzi, choć po mnie to one spływają, źle świadczą o
              gejowszczyźnie w Polsce.
              • ergo12 Viornisko katoliku 17.03.10, 11:30
                Na różaniec czas!
                • viornisko Re: Viornisko katoliku 17.03.10, 11:31
                  W niedzielę gorzkie żale, zapraszam. PAX
    • 36krzysiek "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 11:17
      Wypowiedzi, nawet publiczne, takich osób powinno się ignorować, a
      tak pan "poseł" dostał darmową reklamę.
    • oszolom.z.radia.maryja mam nadzieje że ci zboczeńcy zostaną surowo ukaran 17.03.10, 11:31
      i przykładnie!
    • wet3 "Nasz Dziennik": Gejowscy aktywiści odpowiedzą ... 17.03.10, 14:27
      Sa tacy, ktorzy wezma ci cala reke podczas gdy dajesz im tylko
      palec. Tak wlasnie postepuja geje. Kazdy, kto ucieka sie do szantazu
      jest po prostu nazwyklejsza swinia! Mam nadzieje, ze ich wylapia.
    • amanasunta Gazeta Wybiorca w obronie biednych gejów.... 17.03.10, 14:32
      Ten ,,pisor'' sam sobie winien,gej potęga jest i
      basta...przynajmniej w III RP i Unii Europejskiej -:))))
      • wet3 Re: amanasunta 18.03.10, 13:33
        amanasunta napisała:

        > Ten ,,pisor'' sam sobie winien,gej potęga jest i
        > basta...przynajmniej w III RP i Unii Europejskiej -:))))

        Odnosze wrazenie, ze chyba przesadzasz. Sa jeszcze pewne granice,
        ktore oczywiscie w przyszlosci moga szybko zniknac. Trzeba jednak
        wiedziec jak w tym bagnie sie poruszac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka