komarowo 17.03.10, 12:41 weźmiecie dzjeńgi? Brawa dla Yukosu, który kolejny raz zagrał na nosie KGBistycznej juncie:-) biznes.onet.pl/rosneft-czeka-eksportowy-pat-z-powodu-ataku-yukos-,18567,3193060,1,news-detal Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przyjacielameryki Re: Uuuuuu, skąd teraz kacapcziki 17.03.10, 12:45 komarowo napisał: > weźmiecie dzjeńgi? > Brawa dla Yukosu, który kolejny raz zagrał na nosie KGBistycznej juncie:-) > > biznes.onet.pl/rosneft-czeka-eksportowy-pat-z-powodu-ataku-yukos-,18567,3193060,1,news-detal Tylko bat może Rosję nauczyć szacunku dla prawa i dla ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Uuuuuu, skąd teraz kacapcziki 17.03.10, 12:45 jedyne co im pozostaje to "dostarczyć" Iranowi trochę atomowo- rakietowego złomu, wojna na BW przedłuży agonię Kacapii Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Skonfiskują coś zachodniemu koncernowi, 17.03.10, 13:00 który odznaczył się głupotą i zainwestował nad Wołgą. A może być jeszcze i gorzej. Odbiją sobie na Polsce. Już tak robili. Ze zwykłymi zbójami, jeszcze nikt nie wygrał nakazem sądowym, tym bardziej ze zbójem z atomkami. Odpowiedz Link Zgłoś
zlotamajka szykany 17.03.10, 16:16 To sa zwyczajne szykany mafi amerykanskiej ktora nie moze sie pogodzic ze Putin ukrucil im ograbianie Rosji. Dzieki temu ze Putin wyslal kilku oligarchow na gulgag, przyciol skrzydelka reszcie ze Rosja wreszcie staje na nogi i ludzie tam moga zaczac normalnie zyc. Takich Putinow i Chavezow przydalo by sie wiecej w krajach uni europejskiej, Stanach,Kanadzie itd by sie wziasc z ta mafie. A kandydatow na gulag jest kilku np. Lloyd Blankfein -Goldman Sachs George Soros -hedgefund Jamie Daimond- JPMorgan Chase Tim Geithner - US Treasury etc Putin pokazal jak to sie robi: nie mozna ich wziasc na oszustwo to zawsze mozna za podatki. No teroryzm finansowy tez w koncu Bush wprowadzil prawa antyterorystyczne moze je chociaz raz uzyc na prawdziwych terorystach. Odpowiedz Link Zgłoś
zlotamajka Co Rosneft zrobi 17.03.10, 16:30 Rosneft moze po prostu odwolac sie od decyzji i wogole przeciagnac sprawe. Wystarczy rok a dolar padnie i bedzie po klopocie. Odpowiedz Link Zgłoś
chelmiak Nie bójta się - mówi Troika Dialog 17.03.10, 17:02 [Ta decyzja] nie będzie miała wpływu na Rosneft jeśli chodzi o produkcję ropy i prawdopodobnie jego exportu, ale może negatywnie się odbić na płynnym kapitale, co najmniej na krótki termin - powiedział Oleg Maximov, starszy analista z firmy maklerskiej Troika Dialog. Odpowiedz Link Zgłoś
chelmiak Rosneft ma genialne rozwiązanie problemu 17.03.10, 17:06 Rosneft znajdzie sobie klijentów w krajach poza US and UK. Wczoraj, na przykład, podpisał umowy na dostawę ropy z norweskim Statoil, włoskim ENI, i tureckim Calik. Amerykańskie koncerny spanikują bo biznes się zmniejszy a Biały Dom bo naftą zacznie się handlować używając innych walut. Odpowiedz Link Zgłoś
zlotamajka Re: Rosneft ma genialne rozwiązanie problemu 17.03.10, 17:16 > Rosneft znajdzie sobie klijentów w krajach poza US and UK. Wczoraj, > na przykład, podpisał umowy na dostawę ropy z norweskim Statoil, > włoskim ENI, i tureckim Calik. Dokladnie.Zreszta Rosja i Chiny juz handluja miedzy soba uzywajac rubla lub remini no i naturalnie chca wycofania dolara jako waluty rezerwowej co zostalo poparte przez inne kraje OPEC i nawet IMF. Zreszta jak Soros i kompania hedgefunds zniszczy euro i funta przeniesie sie na dolara. Wtedy po klopocie. Wystarczy przeciagnac sprawe. Odpowiedz Link Zgłoś
chelmiak Cii 17.03.10, 17:21 Nie mów takich rzeczy głośno. Zaraz przedstawiciele firmy „Przyszedł, nAsrałł i Przyklepał” się tutaj zlecą. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Rosneft ma genialne rozwiązanie problemu 17.03.10, 17:35 zlotamajka napisała: > Dokladnie.Zreszta Rosja i Chiny juz handluja miedzy soba uzywajac rubla remini no i naturalnie chca wycofania dolara jako waluty rezerwowej jako walutę światową wprowadzą po zwycięstwie rewolucji, irańskiego "tumana", wydrukowali już większą ilość i czekają tylko na sygnał od was Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Co Rosneft zrobi 17.03.10, 18:41 zlotamajka napisała: > Rosneft moze po prostu odwolac sie od decyzji i wogole przeciagnac sprawe. > Wystarczy rok a dolar padnie i bedzie po klopocie. Spokojna glowa. W USA najpowazniejsze procesy trawja najdalej kilka miesiecy. Odpowiedz Link Zgłoś
oliwia.anna.majewska Konkretnie jacy ludzie? 17.03.10, 18:00 zlotamajka napisała: ludzie tam moga zaczac normalnie zyc. Milicja wobec obywateli, zachowuje się jak UPA wobec Polaków na Wołyniu, w wojsku, rekruci giną gęściej niż na froncie, robotnicy w Soczi nie mają zapłacone od miesięcy. Odpowiedz Link Zgłoś
oliwia.anna.majewska Re: Konkretnie jacy ludzie? 17.03.10, 19:23 Nigdy nie byłem w USA. Odpowiedz Link Zgłoś
zlotamajka Re: Konkretnie jacy ludzie? 17.03.10, 19:55 > Nigdy nie byłem w USA. No i dobrze i nie radze tam jechac. No chyba ze faszystowsko/nazistowski rezim wprowadzony przez synka B. a kontynuowany przez Obame ci odpowiada. Odpowiedz Link Zgłoś
komarowo Grom z gondkiem i pusiek mówią to samo 17.03.10, 22:06 Choć ukrucił i mafi to dość nowatorskie podejście do geopolityki. Takie w stylu PKWNistki w gumofilcach. Odpowiedz Link Zgłoś