Dodaj do ulubionych

Uuuuuu, skąd teraz kacapcziki

17.03.10, 12:41
weźmiecie dzjeńgi?
Brawa dla Yukosu, który kolejny raz zagrał na nosie KGBistycznej juncie:-)

biznes.onet.pl/rosneft-czeka-eksportowy-pat-z-powodu-ataku-yukos-,18567,3193060,1,news-detal
Obserwuj wątek
    • przyjacielameryki Re: Uuuuuu, skąd teraz kacapcziki 17.03.10, 12:45
      komarowo napisał:

      > weźmiecie dzjeńgi?
      > Brawa dla Yukosu, który kolejny raz zagrał na nosie KGBistycznej juncie:-)
      >
      > biznes.onet.pl/rosneft-czeka-eksportowy-pat-z-powodu-ataku-yukos-,18567,3193060,1,news-detal

      Tylko bat może Rosję nauczyć szacunku dla prawa i dla ludzi.
    • abhaod Re: Uuuuuu, skąd teraz kacapcziki 17.03.10, 12:45
      jedyne co im pozostaje to "dostarczyć" Iranowi trochę atomowo-
      rakietowego złomu, wojna na BW przedłuży agonię Kacapii
    • l.o.r.t.e.a Skonfiskują coś zachodniemu koncernowi, 17.03.10, 13:00
      który odznaczył się głupotą i zainwestował nad Wołgą.

      A może być jeszcze i gorzej. Odbiją sobie na Polsce. Już tak robili.

      Ze zwykłymi zbójami, jeszcze nikt nie wygrał nakazem sądowym, tym
      bardziej ze zbójem z atomkami.
    • zlotamajka szykany 17.03.10, 16:16
      To sa zwyczajne szykany mafi amerykanskiej ktora nie moze sie pogodzic ze Putin
      ukrucil im ograbianie Rosji. Dzieki temu ze Putin wyslal kilku oligarchow na
      gulgag, przyciol skrzydelka reszcie ze Rosja wreszcie staje na nogi i ludzie tam
      moga zaczac normalnie zyc. Takich Putinow i Chavezow przydalo by sie wiecej w
      krajach uni europejskiej, Stanach,Kanadzie itd by sie wziasc z ta mafie. A
      kandydatow na gulag jest kilku np. Lloyd Blankfein -Goldman Sachs
      George Soros -hedgefund
      Jamie Daimond- JPMorgan Chase
      Tim Geithner - US Treasury
      etc
      Putin pokazal jak to sie robi: nie mozna ich wziasc na oszustwo to zawsze mozna
      za podatki. No teroryzm finansowy tez w koncu Bush wprowadzil prawa
      antyterorystyczne moze je chociaz raz uzyc na prawdziwych terorystach.
      • zlotamajka Co Rosneft zrobi 17.03.10, 16:30
        Rosneft moze po prostu odwolac sie od decyzji i wogole przeciagnac sprawe.
        Wystarczy rok a dolar padnie i bedzie po klopocie.
        • chelmiak Nie bójta się - mówi Troika Dialog 17.03.10, 17:02
          [Ta decyzja] nie będzie miała wpływu na Rosneft jeśli chodzi o
          produkcję ropy i prawdopodobnie jego exportu, ale może negatywnie
          się odbić na płynnym kapitale, co najmniej na krótki termin -
          powiedział Oleg Maximov, starszy analista z firmy maklerskiej Troika
          Dialog.
          • chelmiak Rosneft ma genialne rozwiązanie problemu 17.03.10, 17:06
            Rosneft znajdzie sobie klijentów w krajach poza US and UK. Wczoraj,
            na przykład, podpisał umowy na dostawę ropy z norweskim Statoil,
            włoskim ENI, i tureckim Calik.

            Amerykańskie koncerny spanikują bo biznes się zmniejszy a Biały Dom
            bo naftą zacznie się handlować używając innych walut.
            • zlotamajka Re: Rosneft ma genialne rozwiązanie problemu 17.03.10, 17:16
              > Rosneft znajdzie sobie klijentów w krajach poza US and UK. Wczoraj,
              > na przykład, podpisał umowy na dostawę ropy z norweskim Statoil,
              > włoskim ENI, i tureckim Calik.

              Dokladnie.Zreszta Rosja i Chiny juz handluja miedzy soba uzywajac rubla lub
              remini no i naturalnie chca wycofania dolara jako waluty rezerwowej co zostalo
              poparte przez inne kraje OPEC i nawet IMF.

              Zreszta jak Soros i kompania hedgefunds zniszczy euro i funta przeniesie sie na
              dolara. Wtedy po klopocie. Wystarczy przeciagnac sprawe.
              • chelmiak Cii 17.03.10, 17:21
                Nie mów takich rzeczy głośno. Zaraz przedstawiciele
                firmy „Przyszedł, nAsrałł i Przyklepał” się tutaj zlecą.
                • zlotamajka Re: Cii 17.03.10, 17:24
                  lol
              • abhaod Re: Rosneft ma genialne rozwiązanie problemu 17.03.10, 17:35
                zlotamajka napisała: > Dokladnie.Zreszta Rosja i Chiny juz handluja miedzy soba
                uzywajac rubla remini no i naturalnie chca wycofania dolara jako waluty rezerwowej


                jako walutę światową wprowadzą po zwycięstwie rewolucji, irańskiego "tumana",
                wydrukowali już większą ilość i czekają tylko na sygnał od was
        • bmc3i Re: Co Rosneft zrobi 17.03.10, 18:41
          zlotamajka napisała:

          > Rosneft moze po prostu odwolac sie od decyzji i wogole przeciagnac sprawe.
          > Wystarczy rok a dolar padnie i bedzie po klopocie.


          Spokojna glowa. W USA najpowazniejsze procesy trawja najdalej kilka miesiecy.
      • oliwia.anna.majewska Konkretnie jacy ludzie? 17.03.10, 18:00
        zlotamajka napisała:

        ludzie tam moga zaczac normalnie zyc.

        Milicja wobec obywateli, zachowuje się jak UPA wobec Polaków na
        Wołyniu, w wojsku, rekruci giną gęściej niż na froncie, robotnicy w
        Soczi nie mają zapłacone od miesięcy.
        • zlotamajka Re: Konkretnie jacy ludzie? 17.03.10, 18:17
          To ty bylas w USA
          • oliwia.anna.majewska Re: Konkretnie jacy ludzie? 17.03.10, 19:23
            Nigdy nie byłem w USA.
            • zlotamajka Re: Konkretnie jacy ludzie? 17.03.10, 19:55
              > Nigdy nie byłem w USA.

              No i dobrze i nie radze tam jechac. No chyba ze faszystowsko/nazistowski rezim
              wprowadzony przez synka B. a kontynuowany przez Obame ci odpowiada.
      • komarowo Grom z gondkiem i pusiek mówią to samo 17.03.10, 22:06
        Choć ukrucił i mafi to dość nowatorskie podejście do geopolityki.

        Takie w stylu PKWNistki w gumofilcach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka