Dodaj do ulubionych

Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ...

24.03.10, 19:02
Durny pomysl
Obserwuj wątek
    • lubat Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 19:11
      Tylko 300 tys.? Dlaczego nie wszyscy? W pierwszym etapie na 40 lat, a potem to
      by się zobaczyło.
      • eva15 Pustynia rzecz niebezpieczna 24.03.10, 23:25
        lubat napisał:

        > Tylko 300 tys.? Dlaczego nie wszyscy? W pierwszym etapie na 40 lat, a potem to
        by się zobaczyło.

        Przestań, jeszcze znów znajdzie jaki Mojżesz i wszystko zacznie się od nowa.
    • sw.patryk Re: Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów n 24.03.10, 19:13
      Moze i durny ,ale jedz do kinbucow na pustyni to zobaczysz
      kwitnace miejsca. Praca, praca, praca, I kasa, na rekultywacje .
    • l.o.r.t.e.a Pustynia czy niepustynia,ważne że daleko od Polski 24.03.10, 19:16

      • wiedmak1 Liczylbym ze wyemigrujesz z mojego kraju 24.03.10, 19:36
        albo przynajmniej umrzesz. Najlepiej z cala swoja polskojezyczna rodzina.
        • muledet.3 Re: Liczylbym ze wyemigrujesz z mojego kraju 24.03.10, 19:41
          Nie daj boze do Izraela!!!
          • l.o.r.t.e.a Korea Północna, Izrael, Sudan, Zimbabwe, 24.03.10, 20:05
            omijam bandyckie kraiki z daleka.
            • muledet.3 Tylko nie do Izraela lortea. 24.03.10, 20:34


        • l.o.r.t.e.a Jestem na Wyspach Kergulena i nie zamierzam 24.03.10, 20:04
          nigdzie emigrować z mej Ojczyzny!
          • kylax1 Ty w Tworkach jestes, a nie na zadnych wyspach. :) 24.03.10, 20:45
            www.tworki.eu
          • kongreszydowski Re: Jestem na Wyspach Kergulena i nie zamierzam 24.03.10, 21:31
            Twoje zamiary nie sa brane pod uwage.

          • elucidator Re: Jestem na Wyspach Kergulena i nie zamierzam 24.03.10, 23:36
            Nie bujaj. Tam przeciez nie wolno miec zwierzat domowych. Skad wiec tam sie wziales?
      • kongreszydowski l.o.r.t.e.a pisze: niepustynia,ważne 24.03.10, 21:17
        Absolwent podstawowki dla niedorozwinietych gojow.
    • emeryt21 Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 19:19
      To wcale nie jest durny pomysl.Zydzi sa w Izraelu pracowici i
      myslacy...Przeciez kibuce zmienily oblicze tego kraju a teraz sa juz
      krajem o wysokim poziomie zycia.
      Oni potrafia to zagospodarowac pustynie.Ja w to wierze.
      Problem tylko z tymi "gleboko wierzacymi".To sa lenie smierdzace
      zyjace kosztem innych.Cale dni kiwaja sie a wnocy robia
      dzieci.Dwadziescioro to wcale nic nadzwyczajnego.Zyja z zasilkow i
      to niemalych zamiast pracowac.
    • johnny_the_boy Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 19:29
      Ciekawe jakie koszta.I tak amerykański podatnik zapłaci za to.
      • muledet.3 Re: Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów n 24.03.10, 19:43
        johnny_the_boy napisał:

        > Ciekawe jakie koszta.I tak amerykański podatnik zapłaci za to.




        Nie zaplaci ani centa ,mozesz mi wierzyc.
        • elucidator Re: Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów n 24.03.10, 23:38
          Bo tam przyjmuja tylko zlotowki.
    • georgeb Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 19:30
      Jeśli są ortodoksyjnymi żydami, to powinni pójść w ślady Mojżesza i naśladować jego 40 letnią tułaczkę, gdzie zdobywał doświadczenie, pewność siebie i władzę nad żywiołami. To im się bardzo przyda. Może w ten sposób zdobędą władzę nad całym światem, kto wie???
    • muledet.3 Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 19:31
      Ben Gurion byl juz zwolennikiem zasiedlenia pustyni Negev,teraz plan znow
      wraca,celem jest rownomierne zasiedlenie calego Izraela i rozladowanie
      centrum[Gusz Dan].Sam mieszkam w miescie budowanym od postaw lacznie z
      przemyslem na polnocy Izraela .Miasto ma niewiele ponad 50 lat i nadal sie
      rozwija,podobnie mozna zrobic na Negewie.
    • smere Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 19:33
      I bardzo dobrze. I będzie Nowy Las Vegas. I Palestyńczykom - Palestyna.
      A całość, ogrodzić...!
    • wet3 Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 19:33
      Przede wszystkim niech natychmiast zaczna tam osiedlac swych
      intruzow, ktorzy bezprawnie zalozyli osiedla na Prawym Brzegu
      Jordanu.
    • wiedmak1 [...] 24.03.10, 19:35
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • cezar85 Wszystkich ich tam przesiedlic 24.03.10, 19:43
      ogrodzic murem i czasami macé przerzucac
    • trombozuh A jak myślicie, skąd na to kasa? 24.03.10, 19:47
      Zagadka.
      Pół wieku temu na pustyni, gdzie nic nie rośnie ani nie ma ropy, pojawili się
      Żydzi - zazwyczaj biedni uchodźcy z różnych krajów europejskich. Obecnie,
      Izrael, mimo że cały czas toczy kosztowne wojny, jest bogatym i nowoczesnym
      państwem, z bronią atomową, z armią która swobodnie dałaby radę wszystkim
      państwom arabskim równocześnie (a słyszy się głosy, że i w starciu z
      europejskimi armiami była górą, jakby przyszło co do czego).
      Jak to się stało?!
      Wskazówka. W tym samym czasie pewne wielkie i bogate mocarstwo, które tuż po
      drugiej wojnie światowej było największym wierzycielem świata, miało walutę w
      pełni wymienialną na złoto obecnie jest praktycznie bankrutem z długiem
      przeszło biliona dolarów.
      • thiass Re: A jak myślicie, skąd na to kasa? 24.03.10, 19:54
        Dobrze, że są jeszcze tacy, którzy nie boją się powiedzieć prawdy.
        • wet3 Re: thias 24.03.10, 19:57
          thiass napisał:

          > Dobrze, że są jeszcze tacy, którzy nie boją się powiedzieć prawdy.

          Co nie znaczy, ze ich wypowiedzi musza miec dlugi zywot.
      • l.o.r.t.e.a Dobrze piszesz. Pozdrawiam. 24.03.10, 20:10


      • kongreszydowski Re: A jak myślicie, skąd na to kasa? 24.03.10, 21:29
        Kompromitujesz sie niewiedza. Wszystko za szmal splacany przez
        Podlakow w ramach naszych roszczen. Stan roszczen na dzien dzisiejszy
        wynosi $(10^12 - 10^(-2)) nie liczac odsetkow.

      • dzyndzelbaum Daj Bóg może naszych też zabiorą. 24.03.10, 21:41
        Koscher GW już nabór prowadzi.
      • zlotamajka Re: A jak myślicie, skąd na to kasa? 24.03.10, 21:42
        To jest typowa sytuacja jak pasozyt wyrosnie do takich rozmiarow ze zagija
        swojego gospodarza. Niedlugo beda musieli znalezc nowego. Kiedys slyszalam
        rozmowe z jednym z zydowskich artystow ktory jest w grupie pokojowej i jedno
        zdanie nzprawde bylo ciekawe;
        Na pytanie co sie stanie jak US nie bedzie w stanie wspierac Izraela odpowiedzial:

        A dlaczego myslicie sciagamy tylu rosyjskich osiedlencow.

        Tu mamy odpowiedz kto moze byc nastepnym gospodarzem tego pasozyta.
        Miejmy nadzieje ze Rosja sie nie da wrobic.
    • rzewuski1 Re: Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów n 24.03.10, 20:04

      harbourfront napisała:

      > No..tych beduinow mozna wyrznac w pien co za problem? Experience
      > przeciez maja

      jakos chyba nie maja
      Palestynczyków jest coraz wiecej
      nigdy ich tyle nie było
      • jureker Przynajmniej się starają. 24.03.10, 20:13
        • kpix nigdy nikt tam sie nie staral 24.03.10, 20:27
          Ofiary intifady, z calym dla nich szacunkiem, sa na takim samym
          poziomie, co ofiary wypadkow samochodowych. Nie gadaj wiec glupot.
    • veglie Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 20:10
      ...wielbłądy dostarczy Egipt.
    • iulius Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 20:19
      "chociaż są obywatelami Izraela, to nie mają dostępu do prądu, wody i innych
      usług"

      W normalnych krajach "wodę, prąd i inne usługi" dostaje się wtedy, kiedy się
      za nie zapłaci, bez względu na obywatelstwo. W Izraelu jest inaczej?
      • kpix widzialem te "wioski"... 24.03.10, 20:25
        wyglada to mniej wiecej jak slumsy w Nairobi. Totalny trzeci swiat.

        Gosciom buduje sie normalne domy z jakas infrastruktura, opieka
        medyczna obok, szkolami - ale oni nie chca tego brac.
    • kpix widzialem na litej pustyni Negewu 24.03.10, 20:22
      sektory 200x200 m2 eksperymentalnych farm buchajacych zielonoscia.

      Maja rowniez opracowana nowa technologie baterii slonecznych, ktore
      nie wygladaja jak klasyczne plastry, tylko jak anteny satelitarne
      skupiajace swiatlo w malym elemencie swiatloczulym w ognisku
      zwierciadla, przez co straty energii spadaja o 80%.

      Poradza sobie i na Negewie.
      • l.o.r.t.e.a A na ziemiach skradzionych Palestyńczykom, 24.03.10, 20:31
        co widziałeś hasbarowcu?
        • kpix to samo,co na ziemiach skradzionych Zydom 24.03.10, 20:42
          przez Arabow, albo na ziemiach skradzionych Niemcom i Mazurom przez Polakow
          Czechow i Rosjan. Endeku...
          • oliwia.anna.majewska To Arabowie skradli Judeopolonię? 24.03.10, 21:00
            Nie wiedziałem.

            www.naszawitryna.pl/ksiazki_47.html
            Polacy "okratli" "niemcuf"? Wizja hasbarowskiej historii, coraz
            ciekawsza.

            Endek? W słowniku języka kerguleńskiego, to słowo oznacza szafę 3-
            drzwiową. O co ci chodzi?
            • kpix Oklad zimny na czolo... 24.03.10, 21:11
              Judeopolonia?... facet ty naprawde potrzebujesz lekarza.

              Arabowie skradli ziemie Zydom zyjacym w krajach arabskich:
              od Iraku poprzez Syrie, Jordanie, Egipt i Libie.

              Warto sie dowiedziec o konflikcie, jak sie o nim pismaczy.
              • kylax1 Na razie nad Wisla jest katopolonia. 24.03.10, 21:23
                I tego kato-towarzystwa coraz wiecej. Niestety...
              • oliwia.anna.majewska Gorące parówki do garnka. 24.03.10, 21:24
                Nikt ich tam nie zapraszał, to i musieli wyjechać, gdy im się wizy
                pokończyły. Dura lex sed lex.
                • kpix Wlasnie widac, ze zajmujesz sie parowkami 24.03.10, 21:35
                  misiu prosty, diaspory zydowskie w tamtych krajach siegaly o 1000 lat wczesniej
                  niz najazd Arabow z Mekki.

                  W generalnej gubernii tez byl "lex", ciasny endeku.
                  • oliwia.anna.majewska Parówkowy skrytozerco, jak napisalem, 24.03.10, 21:45
                    wyjechali bo musieli. Jak plastikowa reklamówka rozklada sie po 10
                    latach, tak zadne normalne spoleczenstwo nie wytrzyma z Zydami,
                    dluzej niz 20 lat.

                    I o co chodzi z ta 3-drzwiowa szafa? Masz do sprzedania, czy co?
        • muledet.3 Wroclaw,Olsztyn,Szczecin,Gliwice,Bytom 24.03.10, 20:44
          co ty tam robisz lortea?.
          • oliwia.anna.majewska Prastare słowiańsko-polskie miasta. 24.03.10, 21:01
            I tak już zostanie, choćby żydowsko-niemiecka (syjonistyczno-
            nazistowska) klika, wrzeszczała ile wlezie.
            • kongreszydowski Re: Prastare słowiańsko-polskie miasta. 24.03.10, 21:35
              Znajomosc historii tej samej miary co znajomosc ortografii.

            • muledet.3 Re: Prastare słowiańsko-polskie miasta. 24.03.10, 22:16
              Dwulicowy jestes lortea,Zydow oskarzasz,ze zabrali,a sam nie chcesz oddac.

              W Izraelu zostanie tak jak jest i nic tu nie pomoze twoj antysemicko-
              endecki wrzask ile wlezie.
          • elucidator Re: Wroclaw,Olsztyn,Szczecin,Gliwice,Bytom 24.03.10, 23:44
            On te tereny okupuje.

            muledet.3 napisał:

            > co ty tam robisz lortea?.
        • kylax1 Moze widzial lortee dajacego dupy islamstwu. 24.03.10, 20:47
          www.muslimmafiainternational.com/images/Muslim-Mafia-square-300x250-copy2.gif
        • elucidator Re: A na ziemiach skradzionych Palestyńczykom, 24.03.10, 23:42
          To na Negewie mieszkali Palestynczycy? Kiedy?

          l.o.r.t.e.a napisał:

          > co widziałeś hasbarowcu?
    • aron2004 Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 20:32
      na Błędowskiej? Jestem za.
      • sothink Re: Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów n 26.03.10, 18:32
        katolicy by ich zadeptali, już widzę te antyżydowskie krucjaty w
        wykonaniu lubelskich katolików
    • pjonst To islamiści oni się nie asymilują... i do do tego 24.03.10, 20:53
      z izraelczykami..no bez jaj!
    • assahel Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 21:21
      CZEMU POLACY SA TAK WIELKIMI ANTYSEMITAMI???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      NIENAWISC TO CHYBA NASZA CECHA NARODOWA LUDZIE ZOSTAŁO WAM TAK MAŁO LAT ŻYCIA
      CO POWIECIE BOGU KIEDY PRZED NIM STANIECIE ZACZNIJCIE BLOGOSŁAWIC ŻYDÓW A DO
      WASZEGO ŻYCIA TEŻ PRZYJDZIE BŁOGOSŁAWIENSTWO PRZESTANCE CWANIAKOWAC I CHRZANIC
      GLUPOTY ZA KTORE ROZLICZENI BEDZIECIE NIE MOWIE ZE JESTEM SWIETY ALE JKAK
      CZYTAM TAKIE WYPOWIEDZI TO MNIE SŁABI PAMIETAJCIE O OŚWIĘCIMIE BADZMY DLA
      SIEBIE BRACMI.
      • oliwia.anna.majewska Zapytam. 24.03.10, 21:34
        assahel napisał:


        > CO POWIECIE BOGU KIEDY PRZED NIM STANIECIE


        To po ile bilety do tego przybytku?
        • kain_brat_abla Re: Zapytam. 24.03.10, 23:51
          Starałem się być dobrym człowiekiem, choć w Ciebie nie wierzyłem.
      • landaverde Re: Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów n 26.03.10, 04:45
        assahel napisał:

        > CZEMU POLACY SA TAK WIELKIMI ANTYSEMITAMI???????????

        Mam lepsze pytanie:

        CZEMU ŻYDZI SA TAK WIELKIMI ANTYPOLAKAMI???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        CO POWIECIE BOGU KIEDY PRZED NIM STANIECIE ZACZNIJCIE BLOGOSŁAWIC
        POLAKÓW A DO WASZEGO ŻYCIA TEŻ PRZYJDZIE BŁOGOSŁAWIENSTWO PRZESTANCE
        CWANIAKOWAC I CHRZANIC GLUPOTY ZA KTORE ROZLICZENI BEDZIECIE

        I nie myl rozgoryczenia z antysemityzmem. Poucz się historii i/lub
        poczytaj jakie pierdoły wypisują disiaj Żydzi nt Polaków, to może ci
        się rozjaśni.
        • kongreszydowski Re: Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów n 26.03.10, 12:01
          landaverde napisał:
          > Mam lepsze pytanie:
          >
          > CZEMU ŻYDZI SA TAK WIELKIMI ANTYPOLAKAMI???????????
          > !!!!!!!!!!!!!!!!!!
          > CO POWIECIE BOGU KIEDY PRZED NIM STANIECIE

          Zadanie wykonane weglug instrukcji!
    • ekumeniczny michnika tez na pustynie wywioza ????????????????? 24.03.10, 22:45
      Michnika tez na pustynie wywioza?
      To oznacza koniec dla "ewangelii" judasza ???????
    • sid_6.8 Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów na ... 24.03.10, 23:33
      Na pustynię albo na dno morza Czerwonego...
      • muledet.3 Re: Izraelski rząd chce osiedlić 300 tys. Żydów n 25.03.10, 09:18
        Co to nie znasz historii?.
        Zydzi znow przejda sucha noga a Ty utoniesz.
    • canadol Kolonisci na pustynie! 25.03.10, 02:26
      Dobry pomysl. Moze by przynajmniej tych kolonistow z Zchodniego
      Brzegu i Wschodniej Jerozolimy tam przesiedlic. Przecie zlozyciele
      ruchu syjonistycznego, a byli wtedy dzentelmeni, w pierwotnych
      planach chcieli zalozyc panstwo zydowskie na pustych terenach
      Ugandy. Nie miescilo sie w dlowie, aby wypedzac i wyrzynac ludnosc
      tam mieszkajaca od wiekow...........
      • gringo68 i pustynia stanie się ogrodem 25.03.10, 09:21
        bo ludek to dzielny i pracowity...
        • yurek11111 I pustynia pozostanie pustynia.... :-))))))) 25.03.10, 20:35
          <>Ten "dzielny i pracowity" ludek, nic juz nie wycisnie z USA,bo
          USA ,dzieki "ludkowi" samo "bokami robi", a pustynia jest
          niezamieszkana,i nie bedzie skad wziasc "niewolnikow", zeby z
          pustyni zrobic ogrod....


          Odpowiadasz na:
          gringo68 napisał:

          I pustynia stanie sie ogrodem

          > bo ludek to dzielny i pracowity...
          >
          >
    • muledet.3 Ber-Sheva najwieksze miasto na pustyni Negev 25.03.10, 21:48
      200 tys. mieszkancow,z dobrze rozwinietym przemyslem i osrodkiem
      akademickim.
      Beda nastepne, to tylko kwestia czasu.
    • kongreszydowski Pustynia Bledowska 25.03.10, 22:10
      W najblizszych latach zagospodarujemy rowniez Pustynie Bledowska.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka