bpkw 03.05.10, 11:36 Zabraklo jednak przelomowej sily, ktora doprowadzila do upadku III Rzeszy, czyli niemieckich antyfaszystow... :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jankowski1960 Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 11:44 Niemieccy antyfaszysci nie mieli armii, a Polacy 2, ktpre szly z Ruskimi na Berlin. O tych na zachodzie nie wspomne... Odpowiedz Link Zgłoś
naczelny_troll_forum Ciekawe czy Jarosław Klakstein poleci 03.05.10, 12:06 Ciekawe czy Jarosław Klakstein poleci zapoznać się z możliwościami skopiowania NKWD. Odpowiedz Link Zgłoś
tuitam_online Uraa! Uraa! 03.05.10, 11:47 A czy marszałek Komorowski ćwiczył już pocałunki z następcami towarzysza Breżniewa? Odpowiedz Link Zgłoś
zirczik i wloskich 03.05.10, 11:56 Jak mogles zapomniec o wloskich antyfaszystach Odpowiedz Link Zgłoś
oloros Re: i wloskich 03.05.10, 12:51 a gdzie sa koledzy Obamy ? niedopuszczalne to jest rasizm!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
xxo Re: i wloskich 03.05.10, 13:29 Wbrew pozorom - we Wloszech byl calkiem spory ruch partyzancki. Odpowiedz Link Zgłoś
robertus64 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 11:59 BRONEK BEDZIE ROBIL ZA STALINA.... ALE JAJA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
walter622 Już byli 03.05.10, 12:04 bpkw napisał: > Zabraklo jednak przelomowej sily, ktora doprowadzila do upadku > III Rzeszy, czyli niemieckich antyfaszystow... :))) Oni już tam byli. Nawet "Preussens Gloria" zagrali. www.youtube.com/watch?v=C0IYnRQJas0&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
fan-po Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 12:05 To bardzo dobrze że, Rosjanie zaprosili - Byliśmy przecież w koalicji antyhitlerowskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
tuitam_online Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 14:48 Mhm, i to po wszystkich możliwych stronach tej koalicji... Odpowiedz Link Zgłoś
dizzygamer Ćwiczcie, żeby nie dać ciała jak ten żołnierz 03.05.10, 12:11 www.vida.tv/video/Red_Square_Parade_Funny_Soldier Odpowiedz Link Zgłoś
antydupek Re: Ćwiczcie, żeby nie dać ciała jak ten żołnierz 03.05.10, 12:27 jak się Ruski śpieszą, to się diabli cieszą ;-) tempo maja faktycznie, jak te króliczki... Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 12:16 Kiedy Rosjanie w końcu przećwiczą z Niemacmi rocznicę defilady w Brześciu 1939 ? Jak defilować to defilować ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ipta Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 12:44 A nie pomyślałeś o tych co się przyczynili swoją mało odpowiedzialną polityką do tej defilady w Brześciu ,zostawili Naród na pastwę Najeźdźców a sami uciekli przez Zaleszczyki do swoich Sojuszników co to nawet Palcem w bucie nie ruszyli w Polskiej sprawie w pamiętnym wrześniu 39-roku. A czytałeś o Jałcie o Teheranie.Tacy sami Sojusznicy jak Polscy przedwojenni politycy.Ale Polak jest zawsze mądry po szkodzie .I tradycyjnie już szuka sobie przyjaciół daleko a wrogów sobie robi blisko. Odpowiedz Link Zgłoś
oloros Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 12:54 masz racje trzeba bylo z hitlerem isc na moskwe ale Polak madry po szkodzie chociaz co niektorzy polacy pamietaja dobrze co kazala mowic NKWD o Polskich Panach i ucieczce i zapamietaj gnido ze miedzy narodami przyjazni nie ma sa tylko interesy Odpowiedz Link Zgłoś
ipta Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 13:04 Jak już tu zabierasz głos to sprawdź po co minister Beck się dwa razy w roku 1938 i 1939 udawał się do wilii Hitlera w Alpach i o co tam zabiegał, bo Zaolzia było już Polakom za mało. Odpowiedz Link Zgłoś
w.i.l To tacy jak ty spowodowali, że Stalin 03.05.10, 15:06 zdecydował chętnych "na Moskwę" zawieźć nieco dalej - na Syberię. Odpowiedz Link Zgłoś
tuitam_online Tacy jak ci co w 1920 bronili Polski? 03.05.10, 15:51 Przecież pod Radzyminem Polacy zachowali się wręcz bezczelnie. Odpowiedz Link Zgłoś
w.i.l Przećwiczą jeśli Polska będzie liczyła na USA. 03.05.10, 12:48 Tak jak przed wojną na Francję i Anglię. Odpowiedz Link Zgłoś
tuitam_online A po raz pierwszy to maszerowali w 1610. 03.05.10, 12:39 To tak dla ścisłości. Odpowiedz Link Zgłoś
ipta Re: A po raz pierwszy to maszerowali w 1610. 03.05.10, 12:49 Ale wymyśliłeś,tak jak Włochy są w permanentnym kryzysie politycznym od lat.Tak Polska od zawsze jest w permanentnym kryzysie finansowym,nawet na samolot dla swoich tzw.z Bożej Łaski elit politycznych pieniędzy nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
w.i.l Polsce jest potrzebny sojusz z Rosją a nie z kra- 03.05.10, 12:44 jami od nas odległymi. Takie sojusze przed wojną zniszczyły II RP. Odpowiedz Link Zgłoś
jankowski1960 Re: Polsce jest potrzebny sojusz z Rosją a nie z 03.05.10, 13:01 DLACZEGO OD RAZU SOJUSZ? WYSTARCZYLYBY POPRAWNE STOSUNKI SASIEDZKIE I DBANIE O INTERESY GOSPODARCZE Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Polsce jest potrzebny sojusz z Rosją a nie z 03.05.10, 14:51 w(łodzimierz).i(licz).l(enin) napisał: > jami od nas odległymi. > Takie sojusze przed wojną zniszczyły II RP. Polska, miała pakt o nieagresji z ZSRR. Radzisz powtórkę z historii ? Trzeba zawierać sojusze realne a z sąsiadami mieć dobre stosunki. Odpowiedz Link Zgłoś
w.i.l Polska miała sojusz z Francją i Anglią. 03.05.10, 15:10 Radzisz powtórkę z historii? Odpowiedz Link Zgłoś
k0los Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 13:09 ciekawe czy bedzie relacja live na jakimś kanale byłoby fajnie... te wszystkie czołgi i samoloty a tak to trzeba na po youtubach szperać Odpowiedz Link Zgłoś
rosolina Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 13:12 Kiedyż ci Ruscy zmienią sobie te karykaturalne czepice o półmetrowej średnicy i przestaną ryczeć na paradzie jak jakaś horda Dżyngis Chana? Odpowiedz Link Zgłoś
ipta Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 13:23 Takie się piosenki śpiewa,jaki się chleb je.! ! ! Tylko wszędzie Polacy chcą wszystkich poprawiać ! ! ! Zapominając że są tylko gośćmi ! ! ! Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek-gdansk Niech sie tylko nie obrażaja 03.05.10, 13:59 Czapice zmienią, jak zaczną podczas zwiedzania Galerii Tretiakowskiej patrzeć na zgromadzone tam dzieła nie pod kątem ilości tylko wartości estetycznych. Ryczeć zaś przestaną jak sobie uzmysłowią, że są JEDNOSTKAMI myślącymi a nie hordą :) Niech się im to zdarzy jak najszybciej tego im życzę w dniu 3 maja i w dniu 9 maja :) Odpowiedz Link Zgłoś
12345janka rosalina 03.05.10, 14:26 Widzę, że z tobą jest bardzo źle, twój mózg dostaje galarety, proszę o złoszenie się do specjalisty. Pomoc jest niezbędna i natychmiastowa Życzliwy Odpowiedz Link Zgłoś
gangut Hordy Czyngis-chana walczyły w milczeniu 03.05.10, 15:00 ale skąd miałabyś o tym wiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard34-dwa Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 13:38 Nareszcie bohaterowie z Ludowego Wojska Polskiego będą z poszanowaniem pokazywać Światu swoje czyny i chwalebną przeszłość.To nie było do pomyślenia w Państwie Polskim od 20 lat.Bo u nas ten okres jest wyklęty i zaszczuty i ludzie co walczyli o POLSKĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
lotson1 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 14:17 szkoda powinni maszerowac tak jak zawsze w marszu tempo jest istotne ale co zrobic gospodarze nie chcieli blado wypaść u sibie przed innymi Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz710-0 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 14:24 Uwaga dla członków PISu. Jest rok 2010 a nie 1612 nasi żołnierze tam sobie chodzą a nie rządzą Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 Polskich żołnierzy nie było w Londynie po wojnie 03.05.10, 15:54 Po zakończeniu wojny na paradzie zwycięstwa w Londynie nie zaproszono polskich żołnierzy. Odpowiedz Link Zgłoś
pixotte1 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 16:04 Wreszcie jesteśmy tam gdzie powinniśmy byc. Prawdziwe bezpieczenstwo Polski polega na doskonalych stosunkach z bezposrednimi sasiadami. Rosja wbrew wyimaginowanym obawom nie potrzebuje nawet kawalka naszego terytorium bo ma az zanadto wlasnego. Tak naprawde to my najbardziej skorzystalismy, wlasnie dzieki Rosji pomimo wszystkiego z wyniku ostatniej wojny odzyskujac tzw ziem zachodnie, bo to co na wschodzie to dalej jest Polska C. Mam nadzieje ze bedzie transmisja TV z tej defilady - chyba sie nie porycze. Odpowiedz Link Zgłoś
aslan85 Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 21:56 tak to będzie "wiekopomna chwila"... pan B. Komorowski z naszym ukochanym generałem Jaruzelskim u boku- uśmiechnięci i uszczęśliwieni perspektywą pojednania dwóch zwaśnionych państw:) żadnych rusofobów i degeneratów politycznych na przeszkodzie ku nowym stosunkom z matką rosją wszechmocną...... Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Tearz wiadomo, czemu Rosja zaszła dalej niż Polska 03.05.10, 16:47 "W Rosji maszeruje się w tempie 110-120 kroków na minutę, a - na przykład - w Polsce jest to 112-116 kroków." Odpowiedz Link Zgłoś
kylax1 Jak tak, to moga maszerowac. :) 03.05.10, 16:55 pixdaus.com/pics/1239896458zgK3UHQ.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
kylax1 Skopiowac link i wkleic w wyszukiwarke. 03.05.10, 16:56 Bo inaczej wyskakuje, ze obraz skasowany. Odpowiedz Link Zgłoś
pixotte1 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 17:06 Wreszcie jesteśmy tam gdzie powinniśmy byc, bo prawdziwe bezpieczenstwo Polski zapewnic moga tylko doskonale stosunki z naszymi bezpośrednimi sąsiadami. To my jesteśmy największymi zwycięzcami tej ostaniej strasznej wojny. Pomimo wszystkiego zlego to wlasnie dzięki Rosji odzyskaliśmy po setkach lat tzw "ziemie zachodnie", to co nawet dzisiaj jest na wschodzie to dalej Polska C. Ta defilada nam się nalezy za cierpienia i krew i gdy wsrod sprzymierzonych na Plac Czerwony wejdzie Wojsko Polskie to zobaczy ich tam cały Swiat. Mam nadzieje ze bedzie transmisja TV. Odpowiedz Link Zgłoś
rybaklech Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 17:52 Chwalebne że po tylu latach został przez naszych sojuszników dostrzezony nasz udział w wojnie i pozwolono nam maszerować . Mam pewne zastrzeżenia co do kroku marszowego,z tego co pokazano w telewizji wygląda że oddziały brytyjske i amerykańskie będą defilowały własnym krokiem,my tymczasem pójdziemy rosyjskim krokiem, tuż po oddziałach umownie nazwijmy rosyjskich,w związku z tym powstaje pytanie czy obsewatorzy defilady nie wezmą naszych żołnierzy za oddziały wchodzące w skład armii rosyjskiej. Uwagi typu pisowiec proszę zachować dla siebie,gdyż ani PIS ani PO ani SLD czy PSL mnie nie interesują,ale to juz inna bajka. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Co znaczy " po raz pierwszy maszerowali " 04.05.10, 00:33 Znaczy defilada 1945 roku sie nie liczy??? Tam, jako jedyne obce wojska byli zolnierze LWP. Czy nie walczyli z faszystami? Chyba sie redaktor historii swego kraju nie zna :) Odpowiedz Link Zgłoś