Dodaj do ulubionych

Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po...

03.05.10, 11:36
Zabraklo jednak przelomowej sily, ktora doprowadzila do upadku
III Rzeszy, czyli niemieckich antyfaszystow... :)))
Obserwuj wątek
    • jankowski1960 Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 11:44
      Niemieccy antyfaszysci nie mieli armii, a Polacy 2, ktpre szly z
      Ruskimi na Berlin. O tych na zachodzie nie wspomne...
      • naczelny_troll_forum Ciekawe czy Jarosław Klakstein poleci 03.05.10, 12:06
        Ciekawe czy Jarosław Klakstein poleci zapoznać się z możliwościami skopiowania NKWD.
    • tuitam_online Uraa! Uraa! 03.05.10, 11:47
      A czy marszałek Komorowski ćwiczył już pocałunki z następcami
      towarzysza Breżniewa?
      • miszczu.pll Re: to ćwiczył Rajmund 03.05.10, 11:52
        • tuitam_online Gierek miał na imię Edward, a nie Rajmund 03.05.10, 12:42
          ;-))
      • aslan85 Re: Uraa! Uraa! 03.05.10, 21:37
        dobre.....
    • zirczik i wloskich 03.05.10, 11:56
      Jak mogles zapomniec o wloskich antyfaszystach
      • oloros Re: i wloskich 03.05.10, 12:51
        a gdzie sa koledzy Obamy ?
        niedopuszczalne
        to jest rasizm!!!!!!!!!!!!!
        • xxo Re: i wloskich 03.05.10, 13:29
          Wbrew pozorom - we Wloszech byl calkiem spory ruch partyzancki.
    • robertus64 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 11:59
      BRONEK BEDZIE ROBIL ZA STALINA....
      ALE JAJA!!!
    • walter622 Już byli 03.05.10, 12:04
      bpkw napisał:

      > Zabraklo jednak przelomowej sily, ktora doprowadzila do upadku
      > III Rzeszy, czyli niemieckich antyfaszystow... :)))

      Oni już tam byli. Nawet "Preussens Gloria" zagrali.
      www.youtube.com/watch?v=C0IYnRQJas0&feature=related
    • fan-po Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 12:05

      To bardzo dobrze że, Rosjanie zaprosili - Byliśmy przecież
      w koalicji antyhitlerowskiej.
      • tuitam_online Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 14:48
        Mhm, i to po wszystkich możliwych stronach tej koalicji...
    • dizzygamer Ćwiczcie, żeby nie dać ciała jak ten żołnierz 03.05.10, 12:11
      www.vida.tv/video/Red_Square_Parade_Funny_Soldier
      • antydupek Re: Ćwiczcie, żeby nie dać ciała jak ten żołnierz 03.05.10, 12:27
        jak się Ruski śpieszą, to się diabli cieszą ;-)
        tempo maja faktycznie, jak te króliczki...
    • asmall4 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 12:16
      Kiedy Rosjanie w końcu przećwiczą z Niemacmi rocznicę defilady w Brześciu 1939 ?

      Jak defilować to defilować ;)
      • ipta Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 12:44
        A nie pomyślałeś o tych co się przyczynili swoją mało odpowiedzialną polityką
        do tej defilady w Brześciu ,zostawili Naród na pastwę Najeźdźców a sami uciekli
        przez Zaleszczyki do swoich Sojuszników co to nawet Palcem w bucie nie ruszyli w
        Polskiej sprawie w pamiętnym wrześniu 39-roku. A czytałeś o Jałcie o
        Teheranie.Tacy sami Sojusznicy jak Polscy przedwojenni politycy.Ale Polak jest
        zawsze mądry po szkodzie .I tradycyjnie już szuka sobie przyjaciół daleko a
        wrogów sobie robi blisko.
        • oloros Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 12:54
          masz racje trzeba bylo z hitlerem isc na moskwe
          ale Polak madry po szkodzie
          chociaz co niektorzy polacy pamietaja dobrze co kazala mowic NKWD o
          Polskich Panach i ucieczce
          i zapamietaj gnido ze miedzy narodami przyjazni nie ma sa tylko
          interesy
          • ipta Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 13:04
            Jak już tu zabierasz głos to sprawdź po co minister Beck się dwa razy w roku
            1938 i 1939 udawał się do wilii Hitlera w Alpach i o co tam zabiegał, bo Zaolzia
            było już Polakom za mało.
          • w.i.l To tacy jak ty spowodowali, że Stalin 03.05.10, 15:06
            zdecydował chętnych "na Moskwę" zawieźć nieco dalej - na Syberię.
            • tuitam_online Tacy jak ci co w 1920 bronili Polski? 03.05.10, 15:51
              Przecież pod Radzyminem Polacy zachowali się wręcz bezczelnie.
      • w.i.l Przećwiczą jeśli Polska będzie liczyła na USA. 03.05.10, 12:48
        Tak jak przed wojną na Francję i Anglię.
    • tuitam_online A po raz pierwszy to maszerowali w 1610. 03.05.10, 12:39
      To tak dla ścisłości.
      • ipta Re: A po raz pierwszy to maszerowali w 1610. 03.05.10, 12:49
        Ale wymyśliłeś,tak jak Włochy są w permanentnym kryzysie politycznym od lat.Tak
        Polska od zawsze jest w permanentnym kryzysie finansowym,nawet na samolot dla
        swoich tzw.z Bożej Łaski elit politycznych pieniędzy nie ma.
    • w.i.l Polsce jest potrzebny sojusz z Rosją a nie z kra- 03.05.10, 12:44
      jami od nas odległymi.
      Takie sojusze przed wojną zniszczyły II RP.
      • jankowski1960 Re: Polsce jest potrzebny sojusz z Rosją a nie z 03.05.10, 13:01
        DLACZEGO OD RAZU SOJUSZ?
        WYSTARCZYLYBY POPRAWNE STOSUNKI SASIEDZKIE I DBANIE O INTERESY
        GOSPODARCZE
      • wikul Re: Polsce jest potrzebny sojusz z Rosją a nie z 03.05.10, 14:51
        w(łodzimierz).i(licz).l(enin) napisał:

        > jami od nas odległymi.
        > Takie sojusze przed wojną zniszczyły II RP.


        Polska, miała pakt o nieagresji z ZSRR. Radzisz powtórkę z
        historii ? Trzeba zawierać sojusze realne a z sąsiadami mieć
        dobre stosunki.
        • w.i.l Polska miała sojusz z Francją i Anglią. 03.05.10, 15:10
          Radzisz powtórkę z historii?
    • k0los Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 13:09
      ciekawe czy bedzie relacja live na jakimś kanale
      byłoby fajnie...

      te wszystkie czołgi i samoloty a tak to trzeba na po youtubach szperać
    • rosolina Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 13:12
      Kiedyż ci Ruscy zmienią sobie te karykaturalne czepice o półmetrowej
      średnicy i przestaną ryczeć na paradzie jak jakaś horda Dżyngis
      Chana?
      • ipta Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 13:23
        Takie się piosenki śpiewa,jaki się chleb je.! ! !
        Tylko wszędzie Polacy chcą wszystkich poprawiać ! ! !
        Zapominając że są tylko gośćmi ! ! !
      • wojtek-gdansk Niech sie tylko nie obrażaja 03.05.10, 13:59
        Czapice zmienią, jak zaczną podczas zwiedzania Galerii Tretiakowskiej patrzeć na
        zgromadzone tam dzieła nie pod kątem ilości tylko wartości estetycznych. Ryczeć
        zaś przestaną jak sobie uzmysłowią, że są JEDNOSTKAMI myślącymi a nie hordą :)
        Niech się im to zdarzy jak najszybciej tego im życzę w dniu 3 maja i w dniu 9
        maja :)
      • 12345janka rosalina 03.05.10, 14:26
        Widzę, że z tobą jest bardzo źle, twój mózg dostaje galarety, proszę
        o złoszenie się do specjalisty.
        Pomoc jest niezbędna i natychmiastowa
        Życzliwy
      • gangut Hordy Czyngis-chana walczyły w milczeniu 03.05.10, 15:00
        ale skąd miałabyś o tym wiedzieć?
    • ryszard34-dwa Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 13:38
      Nareszcie bohaterowie z Ludowego Wojska Polskiego będą z poszanowaniem
      pokazywać Światu
      swoje czyny i chwalebną przeszłość.To nie było
      do pomyślenia w Państwie Polskim od 20 lat.Bo
      u nas ten okres jest wyklęty i zaszczuty i ludzie co walczyli o POLSKĘ.
    • lotson1 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 14:17
      szkoda powinni maszerowac tak jak zawsze w marszu tempo jest istotne
      ale co zrobic gospodarze nie chcieli blado wypaść u sibie przed innymi
    • grzegorz710-0 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 14:24
      Uwaga dla członków PISu. Jest rok 2010 a nie 1612 nasi żołnierze tam sobie
      chodzą a nie rządzą
    • jan3211 Polskich żołnierzy nie było w Londynie po wojnie 03.05.10, 15:54
      Po zakończeniu wojny na paradzie zwycięstwa w Londynie nie
      zaproszono polskich żołnierzy.
    • pixotte1 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 16:04
      Wreszcie jesteśmy tam gdzie powinniśmy byc. Prawdziwe bezpieczenstwo
      Polski polega na doskonalych stosunkach z bezposrednimi sasiadami.
      Rosja wbrew wyimaginowanym obawom nie potrzebuje nawet kawalka naszego
      terytorium bo ma az zanadto wlasnego. Tak naprawde to my najbardziej
      skorzystalismy, wlasnie dzieki Rosji pomimo wszystkiego
      z wyniku ostatniej wojny odzyskujac tzw ziem zachodnie, bo to co na
      wschodzie to dalej jest Polska C. Mam nadzieje ze bedzie transmisja
      TV z tej defilady - chyba sie nie porycze.
      • aslan85 Re: Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali 03.05.10, 21:56
        tak to będzie "wiekopomna chwila"... pan B. Komorowski z naszym ukochanym generałem Jaruzelskim u boku- uśmiechnięci i uszczęśliwieni perspektywą pojednania dwóch zwaśnionych państw:) żadnych rusofobów i degeneratów politycznych na przeszkodzie ku nowym stosunkom z matką rosją wszechmocną......
    • eva15 Tearz wiadomo, czemu Rosja zaszła dalej niż Polska 03.05.10, 16:47
      "W Rosji maszeruje się w tempie 110-120 kroków na minutę, a - na przykład -
      w Polsce jest to 112-116 kroków."
      • kylax1 Jak tak, to moga maszerowac. :) 03.05.10, 16:55
        pixdaus.com/pics/1239896458zgK3UHQ.jpg
        • kylax1 Skopiowac link i wkleic w wyszukiwarke. 03.05.10, 16:56
          Bo inaczej wyskakuje, ze obraz skasowany.
    • pixotte1 Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 17:06
      Wreszcie jesteśmy tam gdzie powinniśmy byc, bo prawdziwe
      bezpieczenstwo Polski zapewnic moga tylko doskonale stosunki z
      naszymi bezpośrednimi sąsiadami. To my jesteśmy największymi
      zwycięzcami tej ostaniej strasznej wojny. Pomimo wszystkiego zlego
      to wlasnie dzięki Rosji odzyskaliśmy po setkach lat tzw "ziemie
      zachodnie", to co nawet dzisiaj jest na wschodzie to dalej Polska C.
      Ta defilada nam się nalezy za cierpienia i krew i gdy wsrod
      sprzymierzonych na Plac Czerwony wejdzie Wojsko Polskie to zobaczy
      ich tam cały Swiat. Mam nadzieje ze bedzie transmisja TV.

    • rybaklech Polscy żołnierze po raz pierwszy maszerowali po... 03.05.10, 17:52
      Chwalebne że po tylu latach został przez naszych sojuszników
      dostrzezony nasz udział w wojnie i pozwolono nam maszerować .
      Mam pewne zastrzeżenia co do kroku marszowego,z tego co pokazano w
      telewizji wygląda że oddziały brytyjske i amerykańskie będą
      defilowały własnym krokiem,my tymczasem pójdziemy rosyjskim krokiem,
      tuż po oddziałach umownie nazwijmy rosyjskich,w związku z tym
      powstaje pytanie czy obsewatorzy defilady nie wezmą naszych żołnierzy
      za oddziały wchodzące w skład armii rosyjskiej.
      Uwagi typu pisowiec proszę zachować dla siebie,gdyż ani PIS ani PO
      ani SLD czy PSL mnie nie interesują,ale to juz inna bajka.
    • kacap_z_moskwy Co znaczy " po raz pierwszy maszerowali " 04.05.10, 00:33
      Znaczy defilada 1945 roku sie nie liczy??? Tam, jako jedyne obce wojska byli zolnierze LWP. Czy nie walczyli z faszystami? Chyba sie redaktor historii swego kraju nie zna :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka