Dodaj do ulubionych

Konwój do Gazy

28.05.10, 12:59
Niech ktoś wreszcie zauważy co tam się dzieje....Jak Żydzi
zbudowali getto i mordują w nim Palestyńczyków.
Obserwuj wątek
    • chaot Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 13:14
      ofiara zamienila sie w kata. Zreszta jak pokazuja niedawne doniesienia, to
      Izraelowi nie przeszkadzala nawet wspolpraca z rasistowskim rezimem w RPA -
      ktory caly swiat bojkotowal.
      • lungompa Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 13:30
        Ten statek powinien poplynac do Korei Polnocnej !!!
        Tam dopiero lamane sa prawa czlowieka ! Ciekawe dlaczego aktywisci
        wybrali Strefe Gazy a nie seul ? Czyzby solidarnosc lewacka ? :)
        • thobold Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 14:13
          Bo Korea wysłała by po prostu 9 torped w 9 statków.
        • marek1846 Płyń. 29.05.10, 06:26
          Nik ci nie broni.
      • sehhorstmajorkontrwywiadu Re: Konwój do Gazy 29.05.10, 14:48
        Nikt nie bojkotował RPA. RPA była pod sowieckim obstrzałem propagandowym z uwagi
        na olbrzymie wydobycie w tym kraju złota i diamentów oraz innych ważnych kopalin.

        Nie każdy wie, że Nicolae Ceausescu utrzymywał normalne stosunki dyplomatyczne z
        RPA i Izraelem, co nie było w Moskwie dobrze widziane.
    • thobold Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 13:30
      Trzeba szanować prawo kraju, do którego się płynie. Czego oni się spodziewają?
      Gdyby Izrael ich wpuścił, całą blokadę szlag by trafił - bo skoro pierwsza
      flotylla przepłynie z długopisami, to będą pływać też następne - te z kolei już
      z amunicją. Pożyteczni idioci dalej ułatwiają Hamasowi przeżycie - naprawdę
      myślicie, że choć ułamek z tych rzeczy trafi do cywilów?
      • muslimamagdalena Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 14:03
        Hm.. jakiego kraju...Izrael ? Czy Palestyna. ? Czy w czasie II wojny
        Polska była Niemcami ? Super,że jednak ktoś w tych czasach
        widział,że bylismy pod okupacją .
        • thobold Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 14:10
          Ale Niemcy w 39' nie weszli do zbuntowanej przeciw legalnemu rządowi enklawy, z
          której terroryści odpalali rakiety w stronę Berlina. A tym jest Strefa Gazy.
          • mamuska-z-jajami Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 15:16
            A co to w warszawskim gettcie nie bylo ruchu oporu? Polakow nie nazywano
            bandytami? Nie wysadzalismy mostow. pociagow czy nie podkladalismy bomb w kinach
            gdzie bawili sie "cywile" niemieccy ??

            Free Gaza!
            • mikelondon Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 15:24
              mamuska-z-jajami napisała:

              > A co to w warszawskim gettcie nie bylo ruchu oporu? Polakow nie
              nazywano
              > bandytami? Nie wysadzalismy mostow. pociagow czy nie podkladalismy
              bomb w kinac
              > h
              > gdzie bawili sie "cywile" niemieccy ??
              >
              > Free Gaza!
              >
              Spoko - potem Hamas zorganizuje obozy dla samobójców żeby ich wysłać
              w podzięce pod Twój dom. I co wtedy mamuśklo? Wysyłaćbędziesz
              naszych żołnierzy, żeby to zakończyli? Na razie Izrael skutecznie
              trzyma ich w szachu. I niech tak zostanie. Jak się nie przystosują
              to będą dalej wegetować.
          • marek1846 Re: Konwój do Gazy 29.05.10, 06:30
            Zanim stali sę legalną władzą sami z karabinami w łapach ustanawiali
            tą "legalną " władzę.
        • mikelondon Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 15:22
          od kiedy to państwo rządzone przez organizację terrorystyczną ma
          prawo do istnienia? Dlaczego "aktywiści" nie chcą sięzgodzić na
          przewóz lądem ładunku? ano bo by stracili okazję to pokazania się w
          telewizji.
          Nie zastosują się do nakazu władz - torpeda w burtę i na rybki ich
          wysłać. A raczej rybki na nich. Nie wiem jak można być tak
          ograniczonym, zeby popierać Hamas.
      • eu_ropejczyk Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 15:39
        Szanowac, szanowac, mniej wiecej tak jak okupacyjne Wojsko Polskie kiedy
        atakowalo na IRAQ...

        Kasa, kasa, i jeszcze raz kasa, pod kazym pretekstem kasa... .

        W skrajnych warunkach zawsze powstaja skrajne frakcje polityczne.

    • sharn1 Na Izrael powinno nałozyć sie sankcję 28.05.10, 13:30
      Żyd niczego nie odczuwa silniej niż cios w jego interesy.

      Jakby jakies embargo zrujnowało paru ważnych żydów szybciutko by
      zmuszono rząd do odstąpienia od okupacji Palestyny.
      • thobold Re: Na Izrael powinno nałozyć sie sankcję 28.05.10, 14:12
        Wow, twierdzisz, że Polak/Arab/Amerykanin/Chińczyk/Eskimos inaczej?
      • mikelondon Re: Na Izrael powinno nałozyć sie sankcję 28.05.10, 15:25
        sharn1 napisał:

        > Żyd niczego nie odczuwa silniej niż cios w jego interesy.
        >
        > Jakby jakies embargo zrujnowało paru ważnych żydów szybciutko by
        > zmuszono rząd do odstąpienia od okupacji Palestyny.

        Wolisz handlować z terrorystami z Hamasu? Hmmm podziwiać
        taki "kręgosłup moralny"
    • mamuska-z-jajami Duma z bycia Europejczykiem 28.05.10, 15:10
      W takich chwilach jak ta jestem dumny z bycia europejczykiem. jesli Izrael
      zaatakuje swiadczyc to bedzie tylko i wylacznie o kompletnym braku honoru,
      odwagi i calkowitym zatraceniu sie w nienawisci na tle rasowym.

      Podrozuje wlasnie po indiach i ogladam nabuzowanych od haszu mlodych
      'izraelczykow', ktorzy uciekaja do Indii odpoczac po 'sluzbie wojskowej'.
      Wydaje im sie,ze sa "NORMALNI" - tacy sami jak inny z zachodniego swiata. NIE
      JESTESCIE NORMALNI!
      Nie nalezycie do kregu zachodniej cywilizacji...
      troszke szkoda tych dzieciakow - mlodzi a juz psychika wyprana przez wojsko.
      • mikelondon Re: Duma z bycia Europejczykiem 28.05.10, 15:27
        mamuska-z-jajami napisała:

        > W takich chwilach jak ta jestem dumny z bycia europejczykiem.
        jesli Izrael
        > zaatakuje swiadczyc to bedzie tylko i wylacznie o kompletnym braku
        honoru,
        > odwagi i calkowitym zatraceniu sie w nienawisci na tle rasowym.
        >
        > Podrozuje wlasnie po indiach i ogladam nabuzowanych od haszu
        mlodych
        > 'izraelczykow', ktorzy uciekaja do Indii odpoczac po 'sluzbie
        wojskowej'.
        > Wydaje im sie,ze sa "NORMALNI" - tacy sami jak inny z zachodniego
        swiata. NI
        > E
        > JESTESCIE NORMALNI!
        Nie nalezycie do kregu zachodniej
        cywilizacji...
        > troszke szkoda tych dzieciakow - mlodzi a juz psychika wyprana
        przez wojsko.
        >
        >
        Bo niestety od powstania ten kraj walczy o przetrwanie. Zauważ że do
        blokady przyłączył się kraj muzułmański - Egipt. Czy to ci nic nie
        mówi? Rozmawiałaś kiedyś światowa mamuśko z muzułmaninem? Pewnie
        nie...
        • zyrafa88 Re: Duma z bycia Europejczykiem 28.05.10, 16:07
          > Rozmawiałaś kiedyś światowa mamuśko z muzułmaninem? Pewnie
          > nie...
          >

          Wiem, że pytanie nie skierowane do mnie, ale z ciekawości, co autor miał na
          myśli? Rozmawiałam z wieloma, mam tylu samo znajomych wśród muzułmanów, co wśród
          chrześcijan i ateistów.. chętnie się podzielę doświadczeniami.
      • muledet.3 Re: Duma z bycia Europejczykiem 28.05.10, 15:48
        mamuska-z-jajami napisała:

        > W takich chwilach jak ta jestem dumny z bycia europejczykiem. jesli
        Izrael
        > zaatakuje swiadczyc to bedzie tylko i wylacznie o kompletnym braku
        honoru,
        > odwagi i calkowitym zatraceniu sie w nienawisci na tle rasowym.
        >
        > Podrozuje wlasnie po indiach i ogladam nabuzowanych od haszu mlodych
        > 'izraelczykow', ktorzy uciekaja do Indii odpoczac po 'sluzbie
        wojskowej'.
        > Wydaje im sie,ze sa "NORMALNI" - tacy sami jak inny z zachodniego
        swiata. NI
        > E
        > JESTESCIE NORMALNI!
        Nie nalezycie do kregu zachodniej
        cywilizacji...
        > troszke szkoda tych dzieciakow - mlodzi a juz psychika wyprana przez
        wojsko.



        A mnie ciebie nie szkoda ,urodziles sie z wypranym mozgiem, szkoda mi
        prawdziwych Polakow ktorzy musza sie wstydzic za ciebie.
    • zyrafa88 Konwój do Gazy 28.05.10, 16:03
      I bardzo dobrze, w końcu ktoś zauważa agresję Izraelczyków, którzy czują się
      bezkarni, lepsi... Gdyby jeszcze ktoś miał wątpliwości co do tego kto jest
      agresorem, a kto ofiarą, proponuję obejrzeć ten obrazek:
      www.thepeoplesvoice.org/cgi-bin/blogs/media/landloss.gif
      Niestety, gościnność okazana Żydom po II wojnie nie popłaciła Palestyńczykom.
      • kpix Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 22:58
        prezentowana przez Ciebie mapa z lewej strony zawiera oszustwo.
        Większość z obszaru zaznaczonego na zielono wcale stanowiła własność arabską,
        tylko były to poottomańskie ziemie państwowe. Na przykład
        cała południowa połowa zielonego obszaru to Negew: w większości lita pustynia,
        pełna gór, na której nic nie rośnie i niemal nikt nie mieszka.

        Na kształt drugi z lewej, czyli partycja ONZ z 1947 r., kategorycznie nie
        zgodzili się Arabowie. Przygotowali się do wojny i ją przegrali.

        Natomiast faktycznie problem jest z osadnictwem. Ale biorąc pod uwagę, czym
        poskutkowały dobrowolne wycofania się Izraela z Gazy i Płd Libanu (nie pokojem,
        tylko jeszcze większą ilością rakiet i nachalną nazi-propagandą), upewnienie
        dziś Izraelczyków że dobrowolne wycofanie osadników z Zachodniego Brzegu
        poskutkować by miało spokojem, a nie rakietami w Jerozolimę, graniczy dziś z
        cudem. Czapki z głów dla tych, którzy zakulisowo próbują rozsądnych po obu
        stronach przekonać do jakiegoś porozumienia...
    • muledet.3 Konwój do Gazy 28.05.10, 16:58
      Konwoj bedzie odprowadzony do portu w Ashdodzie tam rozladowany a
      towar przewieziony ladem do Gazy.Wiecej towaru z Izraela do Gazy
      przechodzi w ciagu tygodnia niz jest na tych 8 statkach. Cala ta
      historia to turecka prowokacja nie pierwsza przeciwko Izraelowi.
    • orgelmusik Kto jest gorszy? 28.05.10, 17:14
      Kto w naszych czasach jest najbardziej niebezpieczny dla
      współczesnego świata? Żyd? Czy muzułmanin?

      Z całym szacunkiem, ale widząc, co muzułmanie wyprawiają w Europie
      Zachodniej, nigdy nie stanę po ich stronie.
      Ale nie będę też popierał Izraelitów. Choć mogę mieć pewność, że
      akurat Izraelici nie wybiorą się do Europy - z wdzięczności za
      wsparcie - i nie będą nawracać "niewiernych" na jedynie słuszną
      religię.
    • pisdode Konwój do Gazy 28.05.10, 17:18
      Tak czytam te posty i odnoszę wrażenie , że dyskutują ze sobą Żydzi(lub
      pochodzenia żydowskiego) i Arabowie mieszkający w Polsce. Co mnie w tym
      upewnia? Poziom emocji a nawet agresji
      • thobold Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 22:10
        Mylisz się. Żaden Żyd ani Arab nigdy nie osiągnie nawet w połowie takiego
        poziomu furii i nienawiści jak "prawdziwi Polacy".

        Żeby było śmieszniej - wcale nie uważam Arabów czy muzułmanów za "złooo tego
        świata" - wręcz przeciwnie. Z całą jednak pewnością Hamas to banda przestępców,
        terrorystów i fanatyków. Ich nie da się przestraszyć, ich nie da się rozpędzić,
        ich trzeba pozabijać.
        • jeruzalem51 Re: Konwój do Gazy 02.06.10, 02:24
          thobold napisał:

          > Mylisz się. Żaden Żyd ani Arab nigdy nie osiągnie nawet w połowie
          takiego
          > poziomu furii i nienawiści jak "prawdziwi Polacy".
          >
          > Żeby było śmieszniej - wcale nie uważam Arabów czy muzułmanów
          za "złooo tego
          > świata" - wręcz przeciwnie. Z całą jednak pewnością Hamas to banda
          przestępców,
          > terrorystów i fanatyków. Ich nie da się przestraszyć, ich nie da
          się rozpędzić,
          > ich trzeba pozabijać.



          jestes zydowskie g...
    • sehhorstmajorkontrwywiadu Po co piłki futbolowe? 29.05.10, 14:46
      Pasek Gazy jest tak wąski, że kopnięcie piłki spowoduje albo naruszenie
      terytorium Izraela albo wpadnięcie piłki do morza.
      Do tego samego morza, do którego Arabowie spychają Izrael od ponad 60 lat.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka