muslimamagdalena 28.05.10, 12:59 Niech ktoś wreszcie zauważy co tam się dzieje....Jak Żydzi zbudowali getto i mordują w nim Palestyńczyków. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chaot Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 13:14 ofiara zamienila sie w kata. Zreszta jak pokazuja niedawne doniesienia, to Izraelowi nie przeszkadzala nawet wspolpraca z rasistowskim rezimem w RPA - ktory caly swiat bojkotowal. Odpowiedz Link Zgłoś
lungompa Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 13:30 Ten statek powinien poplynac do Korei Polnocnej !!! Tam dopiero lamane sa prawa czlowieka ! Ciekawe dlaczego aktywisci wybrali Strefe Gazy a nie seul ? Czyzby solidarnosc lewacka ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 14:13 Bo Korea wysłała by po prostu 9 torped w 9 statków. Odpowiedz Link Zgłoś
sehhorstmajorkontrwywiadu Re: Konwój do Gazy 29.05.10, 14:48 Nikt nie bojkotował RPA. RPA była pod sowieckim obstrzałem propagandowym z uwagi na olbrzymie wydobycie w tym kraju złota i diamentów oraz innych ważnych kopalin. Nie każdy wie, że Nicolae Ceausescu utrzymywał normalne stosunki dyplomatyczne z RPA i Izraelem, co nie było w Moskwie dobrze widziane. Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 13:30 Trzeba szanować prawo kraju, do którego się płynie. Czego oni się spodziewają? Gdyby Izrael ich wpuścił, całą blokadę szlag by trafił - bo skoro pierwsza flotylla przepłynie z długopisami, to będą pływać też następne - te z kolei już z amunicją. Pożyteczni idioci dalej ułatwiają Hamasowi przeżycie - naprawdę myślicie, że choć ułamek z tych rzeczy trafi do cywilów? Odpowiedz Link Zgłoś
muslimamagdalena Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 14:03 Hm.. jakiego kraju...Izrael ? Czy Palestyna. ? Czy w czasie II wojny Polska była Niemcami ? Super,że jednak ktoś w tych czasach widział,że bylismy pod okupacją . Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 14:10 Ale Niemcy w 39' nie weszli do zbuntowanej przeciw legalnemu rządowi enklawy, z której terroryści odpalali rakiety w stronę Berlina. A tym jest Strefa Gazy. Odpowiedz Link Zgłoś
mamuska-z-jajami Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 15:16 A co to w warszawskim gettcie nie bylo ruchu oporu? Polakow nie nazywano bandytami? Nie wysadzalismy mostow. pociagow czy nie podkladalismy bomb w kinach gdzie bawili sie "cywile" niemieccy ?? Free Gaza! Odpowiedz Link Zgłoś
mikelondon Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 15:24 mamuska-z-jajami napisała: > A co to w warszawskim gettcie nie bylo ruchu oporu? Polakow nie nazywano > bandytami? Nie wysadzalismy mostow. pociagow czy nie podkladalismy bomb w kinac > h > gdzie bawili sie "cywile" niemieccy ?? > > Free Gaza! > Spoko - potem Hamas zorganizuje obozy dla samobójców żeby ich wysłać w podzięce pod Twój dom. I co wtedy mamuśklo? Wysyłaćbędziesz naszych żołnierzy, żeby to zakończyli? Na razie Izrael skutecznie trzyma ich w szachu. I niech tak zostanie. Jak się nie przystosują to będą dalej wegetować. Odpowiedz Link Zgłoś
marek1846 Re: Konwój do Gazy 29.05.10, 06:30 Zanim stali sę legalną władzą sami z karabinami w łapach ustanawiali tą "legalną " władzę. Odpowiedz Link Zgłoś
mikelondon Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 15:22 od kiedy to państwo rządzone przez organizację terrorystyczną ma prawo do istnienia? Dlaczego "aktywiści" nie chcą sięzgodzić na przewóz lądem ładunku? ano bo by stracili okazję to pokazania się w telewizji. Nie zastosują się do nakazu władz - torpeda w burtę i na rybki ich wysłać. A raczej rybki na nich. Nie wiem jak można być tak ograniczonym, zeby popierać Hamas. Odpowiedz Link Zgłoś
eu_ropejczyk Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 15:39 Szanowac, szanowac, mniej wiecej tak jak okupacyjne Wojsko Polskie kiedy atakowalo na IRAQ... Kasa, kasa, i jeszcze raz kasa, pod kazym pretekstem kasa... . W skrajnych warunkach zawsze powstaja skrajne frakcje polityczne. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Na Izrael powinno nałozyć sie sankcję 28.05.10, 13:30 Żyd niczego nie odczuwa silniej niż cios w jego interesy. Jakby jakies embargo zrujnowało paru ważnych żydów szybciutko by zmuszono rząd do odstąpienia od okupacji Palestyny. Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Re: Na Izrael powinno nałozyć sie sankcję 28.05.10, 14:12 Wow, twierdzisz, że Polak/Arab/Amerykanin/Chińczyk/Eskimos inaczej? Odpowiedz Link Zgłoś
mikelondon Re: Na Izrael powinno nałozyć sie sankcję 28.05.10, 15:25 sharn1 napisał: > Żyd niczego nie odczuwa silniej niż cios w jego interesy. > > Jakby jakies embargo zrujnowało paru ważnych żydów szybciutko by > zmuszono rząd do odstąpienia od okupacji Palestyny. Wolisz handlować z terrorystami z Hamasu? Hmmm podziwiać taki "kręgosłup moralny" Odpowiedz Link Zgłoś
mamuska-z-jajami Duma z bycia Europejczykiem 28.05.10, 15:10 W takich chwilach jak ta jestem dumny z bycia europejczykiem. jesli Izrael zaatakuje swiadczyc to bedzie tylko i wylacznie o kompletnym braku honoru, odwagi i calkowitym zatraceniu sie w nienawisci na tle rasowym. Podrozuje wlasnie po indiach i ogladam nabuzowanych od haszu mlodych 'izraelczykow', ktorzy uciekaja do Indii odpoczac po 'sluzbie wojskowej'. Wydaje im sie,ze sa "NORMALNI" - tacy sami jak inny z zachodniego swiata. NIE JESTESCIE NORMALNI! Nie nalezycie do kregu zachodniej cywilizacji... troszke szkoda tych dzieciakow - mlodzi a juz psychika wyprana przez wojsko. Odpowiedz Link Zgłoś
mikelondon Re: Duma z bycia Europejczykiem 28.05.10, 15:27 mamuska-z-jajami napisała: > W takich chwilach jak ta jestem dumny z bycia europejczykiem. jesli Izrael > zaatakuje swiadczyc to bedzie tylko i wylacznie o kompletnym braku honoru, > odwagi i calkowitym zatraceniu sie w nienawisci na tle rasowym. > > Podrozuje wlasnie po indiach i ogladam nabuzowanych od haszu mlodych > 'izraelczykow', ktorzy uciekaja do Indii odpoczac po 'sluzbie wojskowej'. > Wydaje im sie,ze sa "NORMALNI" - tacy sami jak inny z zachodniego swiata. NI > E > JESTESCIE NORMALNI! Nie nalezycie do kregu zachodniej cywilizacji... > troszke szkoda tych dzieciakow - mlodzi a juz psychika wyprana przez wojsko. > > Bo niestety od powstania ten kraj walczy o przetrwanie. Zauważ że do blokady przyłączył się kraj muzułmański - Egipt. Czy to ci nic nie mówi? Rozmawiałaś kiedyś światowa mamuśko z muzułmaninem? Pewnie nie... Odpowiedz Link Zgłoś
zyrafa88 Re: Duma z bycia Europejczykiem 28.05.10, 16:07 > Rozmawiałaś kiedyś światowa mamuśko z muzułmaninem? Pewnie > nie... > Wiem, że pytanie nie skierowane do mnie, ale z ciekawości, co autor miał na myśli? Rozmawiałam z wieloma, mam tylu samo znajomych wśród muzułmanów, co wśród chrześcijan i ateistów.. chętnie się podzielę doświadczeniami. Odpowiedz Link Zgłoś
muledet.3 Re: Duma z bycia Europejczykiem 28.05.10, 15:48 mamuska-z-jajami napisała: > W takich chwilach jak ta jestem dumny z bycia europejczykiem. jesli Izrael > zaatakuje swiadczyc to bedzie tylko i wylacznie o kompletnym braku honoru, > odwagi i calkowitym zatraceniu sie w nienawisci na tle rasowym. > > Podrozuje wlasnie po indiach i ogladam nabuzowanych od haszu mlodych > 'izraelczykow', ktorzy uciekaja do Indii odpoczac po 'sluzbie wojskowej'. > Wydaje im sie,ze sa "NORMALNI" - tacy sami jak inny z zachodniego swiata. NI > E > JESTESCIE NORMALNI! Nie nalezycie do kregu zachodniej cywilizacji... > troszke szkoda tych dzieciakow - mlodzi a juz psychika wyprana przez wojsko. A mnie ciebie nie szkoda ,urodziles sie z wypranym mozgiem, szkoda mi prawdziwych Polakow ktorzy musza sie wstydzic za ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
zyrafa88 Konwój do Gazy 28.05.10, 16:03 I bardzo dobrze, w końcu ktoś zauważa agresję Izraelczyków, którzy czują się bezkarni, lepsi... Gdyby jeszcze ktoś miał wątpliwości co do tego kto jest agresorem, a kto ofiarą, proponuję obejrzeć ten obrazek: www.thepeoplesvoice.org/cgi-bin/blogs/media/landloss.gif Niestety, gościnność okazana Żydom po II wojnie nie popłaciła Palestyńczykom. Odpowiedz Link Zgłoś
kpix Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 22:58 prezentowana przez Ciebie mapa z lewej strony zawiera oszustwo. Większość z obszaru zaznaczonego na zielono wcale stanowiła własność arabską, tylko były to poottomańskie ziemie państwowe. Na przykład cała południowa połowa zielonego obszaru to Negew: w większości lita pustynia, pełna gór, na której nic nie rośnie i niemal nikt nie mieszka. Na kształt drugi z lewej, czyli partycja ONZ z 1947 r., kategorycznie nie zgodzili się Arabowie. Przygotowali się do wojny i ją przegrali. Natomiast faktycznie problem jest z osadnictwem. Ale biorąc pod uwagę, czym poskutkowały dobrowolne wycofania się Izraela z Gazy i Płd Libanu (nie pokojem, tylko jeszcze większą ilością rakiet i nachalną nazi-propagandą), upewnienie dziś Izraelczyków że dobrowolne wycofanie osadników z Zachodniego Brzegu poskutkować by miało spokojem, a nie rakietami w Jerozolimę, graniczy dziś z cudem. Czapki z głów dla tych, którzy zakulisowo próbują rozsądnych po obu stronach przekonać do jakiegoś porozumienia... Odpowiedz Link Zgłoś
muledet.3 Konwój do Gazy 28.05.10, 16:58 Konwoj bedzie odprowadzony do portu w Ashdodzie tam rozladowany a towar przewieziony ladem do Gazy.Wiecej towaru z Izraela do Gazy przechodzi w ciagu tygodnia niz jest na tych 8 statkach. Cala ta historia to turecka prowokacja nie pierwsza przeciwko Izraelowi. Odpowiedz Link Zgłoś
orgelmusik Kto jest gorszy? 28.05.10, 17:14 Kto w naszych czasach jest najbardziej niebezpieczny dla współczesnego świata? Żyd? Czy muzułmanin? Z całym szacunkiem, ale widząc, co muzułmanie wyprawiają w Europie Zachodniej, nigdy nie stanę po ich stronie. Ale nie będę też popierał Izraelitów. Choć mogę mieć pewność, że akurat Izraelici nie wybiorą się do Europy - z wdzięczności za wsparcie - i nie będą nawracać "niewiernych" na jedynie słuszną religię. Odpowiedz Link Zgłoś
pisdode Konwój do Gazy 28.05.10, 17:18 Tak czytam te posty i odnoszę wrażenie , że dyskutują ze sobą Żydzi(lub pochodzenia żydowskiego) i Arabowie mieszkający w Polsce. Co mnie w tym upewnia? Poziom emocji a nawet agresji Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Re: Konwój do Gazy 28.05.10, 22:10 Mylisz się. Żaden Żyd ani Arab nigdy nie osiągnie nawet w połowie takiego poziomu furii i nienawiści jak "prawdziwi Polacy". Żeby było śmieszniej - wcale nie uważam Arabów czy muzułmanów za "złooo tego świata" - wręcz przeciwnie. Z całą jednak pewnością Hamas to banda przestępców, terrorystów i fanatyków. Ich nie da się przestraszyć, ich nie da się rozpędzić, ich trzeba pozabijać. Odpowiedz Link Zgłoś
jeruzalem51 Re: Konwój do Gazy 02.06.10, 02:24 thobold napisał: > Mylisz się. Żaden Żyd ani Arab nigdy nie osiągnie nawet w połowie takiego > poziomu furii i nienawiści jak "prawdziwi Polacy". > > Żeby było śmieszniej - wcale nie uważam Arabów czy muzułmanów za "złooo tego > świata" - wręcz przeciwnie. Z całą jednak pewnością Hamas to banda przestępców, > terrorystów i fanatyków. Ich nie da się przestraszyć, ich nie da się rozpędzić, > ich trzeba pozabijać. jestes zydowskie g... Odpowiedz Link Zgłoś
sehhorstmajorkontrwywiadu Po co piłki futbolowe? 29.05.10, 14:46 Pasek Gazy jest tak wąski, że kopnięcie piłki spowoduje albo naruszenie terytorium Izraela albo wpadnięcie piłki do morza. Do tego samego morza, do którego Arabowie spychają Izrael od ponad 60 lat. Odpowiedz Link Zgłoś