Dodaj do ulubionych

"Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr...

07.06.10, 13:49
Raczej Bollywood
Obserwuj wątek
    • propagacja "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 13:55
      Sezon rowerowy ruszył!
      • junkier Z uwagi na żałobę zgoda na homoekscesy powinna w o 07.06.10, 15:47
        Z uwagi na żałobę, oraz powodz, zgoda na homoekscesy powinna w ogóle
        zostać wycofana.

        Jakoś Rosjanie potrafią sobie skutecznie radzić z takimi hecami więc może
        w ramach zacieśniania więzów p. Tusk zapozna się z rosyjskimi wzorcami
        traktowania prowokacji roznych homosiakow.
        • kinoman1920 Re: Z uwagi na żałobę zgoda na homoekscesy powinn 07.06.10, 16:03
          Junkier a wiesz, ze masz wiele wspolnego z Kukizem?

          pozdr
          kinoman
      • heterofob2 ten sezon w normalnym 07.06.10, 16:16
        kraju daje olbrzymie przychody z turystyki.
    • d_jak_zupa Profesorska kołtuneria 07.06.10, 14:00
      Przypadek Prof. Zolla pokazuję mentalność polskich elit
      ukształtowaną przez takie instytucję jak KK. Niestety pod względem
      uszanowania praw jesteśmy mniej więcej na tym samym poziomie jak USA
      w latach 50tych.

      Dlatego Prof. Zoll świetnie by się nadawał na rzecznika stanu
      Alabama w latach 50 tych. Mógłby udowadniać że murzyni z tyłu
      autobusu to dla dobra białych dzieci.

      Znam wiele par homo, byliby lepszymi rodzicami niż wiele dzietnych
      par hetero w Polsce.

      Skansen to stan umysłu a nie tylko bieda materialna.

      • szuwarek75 Re: Profesorska kołtuneria 07.06.10, 14:17
        > Skansen to stan umysłu a nie tylko bieda materialna.

        Nie odbieraj prawa innym mówienia tego, co sądzą. Skoro homosie mogą
        maszerować po ulicy z tęczowymi balonami, to równie dobrze ktoś inny
        może wyrażać swoje zdanie co do wychowywania dzieci przez
        homoseksualne pary.

        Nic nie wiem na temat postulatów adopcji dzieci - podkreślał
        Śmiszek.


        Śmiszek powinien nazywać się śmieszek. Skoro broni tej grupy,
        powinien wejść na byle jaki portal dla chomików i trochę poczytać.
        Kwestie adopcji dzieci poruszane są tam ustawicznie
        • jwojnar Bujać to my, ale nie nas? 07.06.10, 16:07
          Biedna dyskryminowana mniejszość nie demonstruje ostentacyjnie, by wbić szpilę w
          tyłek kołtunerii. Tak mogą postępować silni, jeśli chcą wyrwać dla siebie
          więcej. A co do zakłamania, to temat adopcji po pierwsze w Polsce nie istnieje,
          a po drugie, nie wolno nikogo przy adopcji dyskryminować z powodu orientacji
          seksualnej. Mówi to ten sam facet. Jaja z nas sobie robi, czy łże jak pies.
      • saper_vodiczka Kołtuneria czyli zdrowy rozsądek 07.06.10, 14:57
        A ja znam wiele sympatycznych trójkątów i związków kazirodczych. Z pewnością byliby lepszymi rodzicami niż wiele dzietnych par hetero w Polsce.
        • d_jak_zupa nietrafione argumenty 07.06.10, 15:59
          Kazirodztwo jest niedopuszczane ze względów biologicznych,
          degeneracja genetyczna potomstwa. Zresztą nie zawsze jest tak
          zakazywane, większość rodów arystakratycznych to potomkowie związków
          kazirodczych.

          Mylisz pojęcia swobód obywatelskich, w tym prawa do adopcji, z
          udowdnionymi naukowo przeciwskazaniami ze wzgledów zdrowotnych.

          Trójkątów nie komentuję bo widać jak niski poziom prezentujesz.
          Porozgladaj sie ile dzieci ma rozwiedzionych rodziców gdzie nagle
          jest dwóch tatusiów ten biologiczny i ten co mieszka z mamusią.


          > A ja znam wiele sympatycznych trójkątów i związków kazirodczych. Z
          pewnością by
          > liby lepszymi rodzicami niż wiele dzietnych par hetero w Polsce.
      • eryk2 Re: Profesorska kołtuneria 07.06.10, 15:46
        > Dlatego Prof. Zoll świetnie by się nadawał na rzecznika stanu
        > Alabama w latach 50 tych. Mógłby udowadniać że murzyni z tyłu
        > autobusu to dla dobra białych dzieci.

        Och, ja nie wątpię nawet w to, że prof. Zoll potrafiłby znakomicie
        uargumentować fakt istnienia ODRĘBNYCH autobusów dla czarnych i
        białych mieszkańców Alabamy, ODRĘBNYCH szkół, ODRĘBNYCH toalet i
        ODRĘBNYCH basenów - wszystko to w trosce o społeczność
        afroamerykańską, aby nie musiała się stykać z przejawami rasizmu zer
        strony białych współobywateli...
      • lepian4 Re: Profesorska kołtuneria 07.06.10, 16:52
        A ja znam takich, co w totka wygrali i sie nie chwale.
    • ergo12 co to jest kukiz?? 07.06.10, 14:12
      gdyby mnie ktoś zapytał kim jest Herbert von Karajan to
      odpowiewdziałbym!!!A kukiz?????Parada odbędzie sie niazależnie od
      tego czy katolstwo sobie tego życzy lub nie,bo takie są zasady
      demokracji!!
      • szuwarek75 Re: co to jest kukiz?? 07.06.10, 14:18
        Zasady demokracji określają również drogi ergo, prawo do wyrażenia
        swojego poglądu. Tak więc równie dobrze jak homoś może pokręcić pupą
        podczas parady, Pan Kukiz lub ktokolwiek inny może powiedzieć otwarcie,
        że nie bardzo mu się ta pupa podoba.
        • mihusky Re: co to jest kukiz?? 07.06.10, 14:42
          "Zasady demokracji określają również drogi ergo, prawo do wyrażenia
          swojego poglądu." - tak, tylko jedni paradują w imię walki z
          dyskryminacją, a inni protestują, aby paradujący przypadkiem nie
          mogli kiedyś tam w przyszłości adoptować dzieci (czyt. należy ich na
          wszelki wypadek dyskryminować). Ma to taki sens jak protestowanie
          przeciw procesjom w Boże Ciało, bo niektórzy księża to pedofile.
          • bezportek Macie racje, mihusky, taki sam sens 07.06.10, 15:04
            Wszelka lewica podnosi wrzask przeciw klerowi, bo niektorzy z ksiezy
            to pedofile, a kazdy normalny czlowiek brzydzi sie lewakami, bo
            niektorzy z nich podszywaja sie pod "obroncow" biednych,
            pokrzywdzonych przez los narkoli/proli/sutenerow/
            smoluchow/ homosiow/islamistow i.t.p., dziwnym trafem olewajac
            ekshibicjonistow, masochistow czy cyklistow. W imie bezmyslnej
            nienawisci do cywilizacji Zachodu lewactwo uprawia jawna
            dyskryminacje, jednoczesnie zarzucajac ja ludziom, kosztem ktorych
            zyje - typowe.
            • aegis_of_heart Bezportek, bezwykształcenia, bezrozumu. 07.06.10, 17:17
              > kazdy normalny czlowiek brzydzi sie lewakami

              Normalny człowiek nie brzydzi się "lewakami". Ty moim zdaniem nie jesteś
              normalny - patrz słowa "smoluchy", "homosie" itd. Lecz się.

              > W imie bezmyslnej nienawisci do cywilizacji Zachodu

              Synku, lewica to jest cywilizacja zachodu. To właśnie ta lewica jest końcowym
              produktem zachodniej cywilizacji.

              > lewactwo uprawia jawna dyskryminacje

              To kto cię dyskryminuje i w jaki sposób?
      • pestycyd A co ma do tego kościół?! 07.06.10, 16:27
        Po co mieszasz do tego kościół, który i tak jest pełen pedałów i pedofilii. Brak
        akceptacji jest związany z poczuciem estetyki. Równie mocno broniłbym siebie i
        społeczeństwo przed miłośnikami jedzenia gówna. Jak chcą to niech to robią w
        domu a nie publicznie.
      • radex22 Re: co to jest kukiz?? 07.06.10, 22:22
        Pan Kukiz rozpolitycznił sie ostatnio widocznie skutki uboczne po
        leczeniu z alkocholizmu Ja już jego płytę wyżuciłem nastepnej żadnie
        nie kupię a gdy leci w radiu lub tv przełączam na inny kanał to samo
        dotyczy ćpającego pana Markowskiegoergo12 napisał: Radex22

        > gdyby mnie ktoś zapytał kim jest Herbert von Karajan to
        > odpowiewdziałbym!!!A kukiz?????Parada odbędzie sie niazależnie od
        > tego czy katolstwo sobie tego życzy lub nie,bo takie są zasady
        > demokracji!!
    • funkenschlag "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 14:30
      Wszyscy wiemy, że czwórka dzieci adoptowana przez dwie zakonnice to normalna rodzina. :/
    • kniazwitold "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 14:41
      Czy ktos moze skataloowac tych slawetnych sygnatariuszy apelu i opublikowac w
      sieci, pod np. tytulem - tym homofobom i faszystom reki niepodajemy?
      • grey_hound Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 14:49
        Mówisz, masz; www.mamaitata.org.pl/ Aczkolwiek liczba nikła i chyba tylko poparcie Zolla wywołało taki odzew.
        • abdullah_abdullah Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 15:01
          dzieki za linka, warto wiedziec kto zachowal resztki rozsadku i o ten rozsadek
          walczy
          • abdullah_abdullah Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 15:03
            pelna lista jest z prawej strony na gorze - jak na razie cos kolo 1500 z hakiem
            ale szybko rosnie
        • saper_vodiczka Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 15:03
          O kurcze, dzięki! Właśnie się zastanawiałem gdzie to można podpisać. Miło ze strony Gazety Wyborczej, że zrobiła taką reklamę, bo mnóstwo sporo osób by nawet nie wiedziało. :)
        • r.maszkowski Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 17:34
          grey_hound napisała:
          > Mówisz, masz; <a href="www.mamaitata.org.pl/"

          Ciekawe, że KRS nic nie wie o ich numerze w tym rejestrze.
      • szuwarek75 Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 14:49
        Najlepiej wydać katalog z trzema zdjęciami - jednym en face i dwoma z
        profilu, nieprawdaż?
        Nie ma to jak od razu sięgać do beczki z "homofobią" i "faszyzmem"

        Brawo kniazwitold, pogratulować "yntelektu"...
        • kniazwitold Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 14:53
          szuwarek jezeli chchesz mnie personalnie obrazic, to idz pisac na strone naszego
          dziennika albo frondy.
    • sodoma33 Pedalowali 3 miesieczne dziecko - geje i adpcja 07.06.10, 15:00
      Gejowscy aktywisci pedalowali 3 miesieczne dziecko !!!!!!!!!!!!!!
      Oto po co gejom potrzebna jest adopcja:
      www.lifesitenews.com/ldn/2009/nov/09110308.html

      EDINBURGH, Scotland, November 3, 2009 (LifeSiteNews.com) - An
      influential gay rights activist and youth group leader, and another
      homosexualist activist, have been jailed for life for their
      involvement in the largest pedophile ring ever uncovered in Scotland.

      James Rennie, one time co-coordinator of the homosexual rights group
      LGBT (lesbian, gay, bisexual, transgender) Youth Scotland and a
      former teacher, and Neil Strachan, the former secretary of a Celtic
      boys club and campaigner on homosexual issues, were convicted in May
      on charges including sex attacks on children, conspiring to abuse
      children, and possessing and distributing child pornography.

      Rennie and Strachan were the ringleaders of the pedophile network
      which was uncovered in 2007 after an intensive police investigation,
      codenamed Operation Algebra.

      The investigation led to the arrest of six other men besides Rennie
      and Strachan, and to the seizure of over 125,000 images and videos
      of child abuse.

      Rennie, 38, was convicted of 14 offenses, including molesting a
      young boy who was left occasionally under his care by friends over a
      period of more than four years, beginning when the child was three
      months old. Rennie was sentenced to life with a minimum of 13 years
      behind bars.

      Strachan, 41, was convicted for nine offenses, including attempting
      to sodomize an 18-month-old boy and sexually assaulting a six-year-
      old boy. He was sentenced to life with a minimum of 16 years in
      prison.


      Dosc dyktatury cenzora. Dosc prasowego bandyctwa i zabraniania na
      publicznym forum publikacji FAKTOW z prasy.
      Dlaczego cenzura blokowala dzis sodome? To sie kwalifikuje do
      prawdziwego Trybunalu Praw Czlowieka.


      Rzad robi promocje dewiantow zamiast budowac waly przeciwpowodziowe.


      Do policji monitorujacej internet:
      dzis sodoma33 znow byl zbanowany. Taka hiperaktywnosc jednego z
      cenzorow to nie tylko lamanie praw czlowieka. To moze byc takze
      oznaka ze mamy do czynienia ze zboczencem w cenzurze. Takie
      przypadki sa doskonale znane kryminologii.
      • sodoma33 Rzad promocje dewiantow zamiast budowac waly sluzy 07.06.10, 15:05
        Rzad tuska pomaga w promocji zboczen dewiantow zamiast budowac waly,
        sluzy, zbiorniki retencyjne.

        Polaku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Wybierz prezydenta ktory chroni twoje dzieci.
        Nie dopusc aby Polska stala sie druga Sodoma.
        • atomm Re: Rzad promocje dewiantow zamiast budowac waly 07.06.10, 16:03
          Czyzby ten ktory mialby chronic twoje dzieci czerpal doswiadczenie z
          opiekowania sie kotem?
          • pan.toranaga Re: Rzad promocje dewiantow zamiast budowac waly 07.06.10, 16:09
            Faktycznie kandydat Tuska ma liczną rodzinę, czego nie można powiedzieć o
            kontrkandydatach (a zwłaszcza tym najważniejszym).
    • miszczu.pll jakos nie protestuja przeciwko pedofilstwu kleru 07.06.10, 15:03
      • sodoma33 Nie chcemy dewiacji w miejskiej ubikacji 07.06.10, 15:13
        Dewianci wszedzie gdzie sie pojawia robia szkode.
        W kiblu maluja zboczone napisy ktore czytaja nieletni uzytkownicy
        ubikacji.

        W Kosciele dopuszczaja sie dewianckich czynow wbrew doktrynie
        Kosciola a potem towarzysze globalisci ktorzy nienawidza Chrzescjan,
        wykorzystuja ten fakt i zmuszaja niewinnych wiernych do placenia
        milionow odszkodowan zboczencom ktorzy udaja ofiary.

        Kosciol Katolicki w swojej doktrynie potepia gejowski sex i gejowska
        dezORIENTACJE sexualna. Bog w Sodomie i Gomorze spalil gejow
        zywcem. Powstaje wiec pytanie: dlaczego geje wiedzac o doktrynie
        Kosciola i wiedzac o swoim zboczeniu i szkodliwosci dla
        spoleczenstwa i Kosciola, nie zrezygnuja ze stanowiska ksiezy?
        Iscie szatanski upor.
    • piotr.ny nie mozna miec wlasnych niezaleznych pogladow, 07.06.10, 15:05
      dozwolone jest tylko byc politycznie poprawnym. Bo jak nie, to
      michnikowszczyzna cie zadziobie.
      • haldeman79 Ty masz prawo protestować, oni ogranizować protest 07.06.10, 15:41
        piotr.ny napisał:

        > dozwolone jest tylko byc politycznie poprawnym. Bo jak nie, to
        > michnikowszczyzna cie zadziobie.

        Gdzie więc widzisz poprawność polityczną?
      • ewamalgorzata Re: nie mozna miec wlasnych niezaleznych pogladow 07.06.10, 17:13
        to nie jest kwestia michnikowszczyzny tylko np świadomości praw człowieka -
        zapisanych nawet w naszej, polskiej konstytucji. Jest w nij powiedziane, że nie
        dyskryminujemy nuikogo bez względu na płeć, wyznanie, orientację seksualną czy
        kolor skury. Więc chyba domaganie się respektowania prawa - niczego więcej - nie
        powinno być powodem twojego oburzenia. A jest- co mnie dziwi mocno.
        Jeśli twoje prywatne poglądy nakazują ci nie akceptowac czy dyskryminować
        khmoseksualistów lub kobiety, jesli jesteś za istnieniem białej rasy panów i
        posiadania "murzyna" na własność lub jesli, nie wiem, uważasz, ze w Polsce jest
        miejsce tylko dla "prawdziwych Polakówi katolików" - walcz o zmianę konstytucji.
    • puuchatek "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 15:05
      "Podkreślił, że w Polsce sprawa adopcji dzieci przez pary homoseksualne "nie istnieje"."

      Nie wiem, ile Pan ma lat - ja doskonale pamiętam, że jeszcze jakieś 30 lat temu sprawa adopcji dzieci przez pary homoseksualne "nie istniała" de facto nigdzie na świecie. Homoseksualiści żądając wielu praw wręcz podkreślali - odpowiadając na zarzuty - że "przecież nikomu nie przyszłoby do głowy żądać prawa do adopcji". Minęło 30 lat - i okazuje się, że w wielu krajach to prawo istnieje i jest uważane za normalne...

      d_jak_zupa napisała:

      > Przypadek Prof. Zolla pokazuję mentalność polskich elit
      > ukształtowaną przez takie instytucję jak KK.

      No jasne - skoro ktoś myśli inaczej niż Ty, to znaczy że jest zmanipulowany i zindoktrynowany. A jak myśli tak jak Ty - to oczywiście myśli samodzielnie. Gratuluje obiektywizmu.

      > Niestety pod względem
      > uszanowania praw (...)

      Jakich praw, przepraszam? Nie słyszałem o "prawie do posiadania dziecka". Dziecko nie jest przedmiotem.

      > Dlatego Prof. Zoll świetnie by się nadawał na rzecznika stanu
      > Alabama w latach 50 tych. Mógłby udowadniać że murzyni z tyłu
      > autobusu to dla dobra białych dzieci.

      Czysta demagogia. Nie mówimy o prawie do jazdy autobusem etc. - nie widzę jakoś, żeby w życiu codziennym homoseksualiści byli jakoś szczególnie dyskryminowani. Proszę jednak rozróżnić między dyskryminacją (pozbawienie kogoś ogólnie dostępnych praw) a żądaniem przywilejów.

      > Znam wiele par homo, byliby lepszymi rodzicami niż wiele dzietnych
      > par hetero w Polsce.

      A ja znam paru głuchych, którzy są genialnymi architektami. Tylko czy na pewno powinni projektować akurat sale koncertowe?...

      • m4dm3n Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 15:35
        puuchatek napisał:

        (...)

        wlasnie mialem cos podobnego napisac, cale szczescie ze przeczytalem komenty do
        konca. Ponadto:

        "- Każdy w Polsce jest ekspertem od homoseksualności i od spraw
        dyskryminacyjnych. Nawet mamy astronomów i socjologów wsi wypowiadających się na
        ten temat "

        Slowem, zeby swoje poglady moc prezentowac trzeba miec przynajmniej magistra z
        tego zagadnienia, lub oczywiscie nazywac sie Smiszek - wtedy juz kazda opinia na
        jakikolwiek temat nie dosc, ze jest dozwolona ale wrecz jedyna wlasciwa.

        "Podkreślił, że w Polsce sprawa adopcji dzieci przez pary homoseksualne nie
        istnieje"

        No to o co chodzi? Skoro sprawa nie istnieje, a protest skierowany jest wlasnie
        przeciw owej adopcji to po co te wynurzenia?

        "Na zachodzie jest tradycją, że osoby znane - aktorzy i piosenkarze - popierają
        prawa człowieka."

        Czyli: sprzeciw wobec adopcji dzieci przez pary homoseksualne, jest
        zaprzeczeniem poszanowania praw czlowieka, czyli de facto wg. Pana Smiszka
        popierajac prawa czlowieka jest sie rowniez zwolennikiem rzeczonej adopcji.

        --

        Nikt nikt sie nie oszukuje, po legalizacji malzenstw par homoseksualnych adopcja
        dzieci bedzie kolejnym krokiem i zarowno ja jak i jestem pewiem, ze rowniez Pan
        Smiszek doskonale o tym wiemy. O ile kwestie prawne takich par ( rozliczanie
        sie, dziedziczenie, najem ) trzeba uregulowac - to dziecko przedmiotem juz nie
        jest.

        pozdrawiam
        • haldeman79 W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 15:44

          > Nikt nikt sie nie oszukuje, po legalizacji malzenstw par homoseksualnych adopcj
          > a
          > dzieci bedzie kolejnym krokiem i zarowno ja jak i jestem pewiem, ze rowniez Pan
          > Smiszek doskonale o tym wiemy. O ile kwestie prawne takich par ( rozliczanie
          > sie, dziedziczenie, najem ) trzeba uregulowac - to dziecko przedmiotem juz nie
          > jest.
          >
          • pan.toranaga Re: W czym para hetero jest gorsza od homo? 07.06.10, 16:06
            Jak czytam posty to się zastanawiam czy wychowanie przez parę hetero nie jest niebezpieczne. No bo heterycy wiadomo: chłop chleje, pierze mamusię, chodzi do kościoła (rety jaki zbok!). Za to homo to z zasady wzorowy mąż (żona?) i ojciec, nigdy na rodzica B (wg hiszpańskiej nomenklatury) rączki nie podniesie, wódeczkę pije małymi łykami, troskliwy panie, wierny (jeden partner na całe życie!), kulturalny, wzorowy katofob.
            Wstydzę się pojawić na ulicy z wózkiem i żoną, bo co sobie o mnie ludzie pomyślą.
          • m4dm3n Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 16:24
            Wiesz moglbym przytoczyc dane, statystyki, artkuly dot. molestowania, rozwiazlosci, chorob, stalosci zwiazkow itd. ale po co? Skoro do tej pory ich nie znasz, tzn. ze nie chcesz poznac wiec to mija sie z celem. Poza tym sam nie jestem jakims szczegolnym zwolennikiem oceniania calej grupy na podstawie ( bardziej lub mniej ) odosobnionych incydentow. Wiec odpowiadajac na Twoje pytanie :

            Rozmnazanie ma gwarantowac podtrzymanie gatunku, przy wskazniku homoseksualnosci 100% ( oczywiscie, przy duzo mniejszym rowniez ) gatunek ludzki nie przetrwa. Dlatego z punktu widzenia ewolucyjnego homoseksualizm dla gatunku dwuplciowego jest zjawiskiem GORSZYM od heteroseksualnego, bo gwarantuje samozaglade.

            Teraz z punktu widzenia spolecznego:
            Dzieci ZAWSZE wzoruja sie na rodzicach. Mysle ze nie mozna z tym stwierdzeniem dyskutowac. Naukowcy do tej pory nie doszli jednoznacznie do wniosku czy homoseksualizm jest czynnikiem genetycznym, srodowiskowym, psychologicznym ( indywidualnym ) czy jeszcze innym. Skoro tak, nie mozna ryzykowac umieszczenia dziecka w rodzinie homoseksualnej, bo nie mozna przewidziec tego konsekwencji. Dziecko to nie przedmiot jak juz pisalem, nawet jesli przez cale mlodziencze zycie bedzie mialo wszystkiego pod dostatkiem (materialnie), moze nie wyksztalcic cech pozwalajacych na normalne, samodzielne zycie. A poniewaz tak wychowane jednostki, trafia do spoleczenstwa i beda na nie negatywnie odzialywaly ( swoim niedostosowaniem ), dlatego wlasnie rowniez pod tym wzgledem para homo ( jako rodzic ) jest spolecznie gorsza.

            Dodam, ze wszystko to moze czyste spekulacje, ale nie mowimy o kupnie nowego samochodu, tylko o zyjacym, inteligentnym bycie i po prostu nie mozna i nie warto ryzykowac.

            pozdrawiam
            • shirdlu Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 16:37
              > Wiesz moglbym przytoczyc dane, statystyki, artkuly dot. molestowania, rozwiazlo
              > sci, chorob, stalosci zwiazkow itd. ale po co? Skoro do tej pory ich nie znasz,
              > tzn. ze nie chcesz poznac wiec to mija sie z celem.

              Bardzo ładny chwyt. Może jednak przytoczysz te statystyki?
              • m4dm3n Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 16:57
                shirdlu napisał:

                > > Wiesz moglbym przytoczyc dane, statystyki, artkuly dot. molestowania, roz
                > wiazlo
                > > sci, chorob, stalosci zwiazkow itd. ale po co? Skoro do tej pory ich nie
                > znasz,
                > > tzn. ze nie chcesz poznac wiec to mija sie z celem.
                >
                > Bardzo ładny chwyt. Może jednak przytoczysz te statystyki?

                Zaden chwyt, naprawde zaden problem znalesc jak sie chce :

                www.traditioninaction.org/HotTopics/a02rStatistcs.html
                ( zebrane w jeden artykul, ale masz rozne zrodla na dole)
                www.frc.org/get.cfm?i=IS04C02
                www.narth.com/docs/sweden.html
                Mysle ze odnoszenie sie do tego fragmentu mojego posta jest gorszym "chwytem" bo odpowiedz na zadane pytanie nie miala nic wspolnego z przytoczonym przez Ciebie moim cytatem.

                pozdrawiam
            • haldeman79 Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 16:46
              m4dm3n napisał:

              > Teraz z punktu widzenia spolecznego:
              > Dzieci ZAWSZE wzoruja sie na rodzicach. Mysle ze nie mozna z tym stwierdzeniem
              > dyskutowac. Naukowcy do tej pory nie doszli jednoznacznie do wniosku czy homose
              > ksualizm jest czynnikiem genetycznym, srodowiskowym, psychologicznym ( indywidu
              > alnym ) czy jeszcze innym. Skoro tak, nie mozna ryzykowac umieszczenia dziecka
              > w rodzinie homoseksualnej, bo nie mozna przewidziec tego konsekwencji. (...)

              Od kiedy to homoseksualizm jest wynikiem wychowania?
              • m4dm3n Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 17:07
                Jakbys czytal ze zrozumieniem, wywnioskowalbys ze puenta mojego postu bylo, ze
                wlasnie nie wiadomo co ma najwieszy wplyw na orientacje i DLATEGO nie mozna
                ryzykowac.

                cytat za polska wikipedia:
                "Nie ma zgody między naukowcami co do dokładnych przyczyn tego, że u danej osoby
                rozwija się orientacja heteroseksualna, biseksualna czy homoseksualna. Pomimo
                znacznej ilości badań na temat ewentualnego wpływu na orientację seksualną
                czynników genetycznych, hormonalnych, rozwojowych, społecznych czy kulturowych,
                to jednak nie ma wyników, które zezwalałyby naukowcom stwierdzić, iż orientacja
                seksualna determinowana jest przez jakiś szczególny czynnik lub czynniki. Wiele
                osób uważa, że istotną rolę odgrywa zarówno natura jak i środowisko czy
                wychowanie (nature versus nurture). Większość osób jest przekonanych, że
                ma niewielki wpływ na swoją orientację lub nie ma go wcale."
                (Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne)

                Poza tym masz cos do powiedzenia, zapraszam do dyskusji i proponuje odpuscic
                sobie zadawanie pytan na poziomie 8latka, udawadniajacych nieznajomosc tematu
                oraz brak jakiejkolwiek samoinicjatywy by poglebic swoja wiedze.

                pozdrawiam
                • haldeman79 Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 17:17
                  m4dm3n napisał:

                  > Jakbys czytal ze zrozumieniem, wywnioskowalbys ze puenta mojego postu bylo, ze
                  > wlasnie nie wiadomo co ma najwieszy wplyw na orientacje i DLATEGO nie mozna
                  > ryzykowac.
                  >
                  > cytat za polska wikipedia:
                  > "Nie ma zgody między naukowcami co do dokładnych przyczyn tego, że u danej osob
                  > y
                  > rozwija się orientacja heteroseksualna, biseksualna czy homoseksualna. Pomimo
                  > znacznej ilości badań na temat ewentualnego wpływu na orientację seksualną
                  > czynników genetycznych, hormonalnych, rozwojowych, społecznych czy kulturowych,
                  > to jednak nie ma wyników, które zezwalałyby naukowcom stwierdzić, iż orientacja
                  > seksualna determinowana jest przez jakiś szczególny czynnik lub czynniki. Wiele
                  > osób uważa, że istotną rolę odgrywa zarówno natura jak i środowisko czy
                  > wychowanie (nature versus nurture). Większość osób jest przekonanych, że
                  > ma niewielki wpływ na swoją orientację lub nie ma go wcale."
                  > (Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne)
                  >
                  > Poza tym masz cos do powiedzenia, zapraszam do dyskusji i proponuje odpuscic
                  > sobie zadawanie pytan na poziomie 8latka, udawadniajacych nieznajomosc tematu
                  > oraz brak jakiejkolwiek samoinicjatywy by poglebic swoja wiedze.
                  >
                  > pozdrawiam

                  Nie rusza mnie Twój lekceważący ton. Zamiast więc robić sobie osobiste wycieczki
                  udowodnij mi że wychowania przez parę homoseksualna predysponuje dziecko do
                  bycia homoseksualistą, chyba że piszesz o jakiś innych zagrożeniach takiej
                  konfiguracji?
                  • m4dm3n Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 17:34
                    > Nie rusza mnie Twój lekceważący ton. Zamiast więc robić sobie osobiste wycieczki
                    >

                    Nie mialem zamiaru robic zadnych osobistych wycieczek, mozliwe ze faktycznie przesadzilem z tym 8latkiem - po prostu nie lubie "kopiowac" wikipedii - lubie dyskutowac o pogladach, a nie definicjach.

                    > udowodnij mi że wychowania przez parę homoseksualna predysponuje dziecko do
                    > bycia homoseksualistą, chyba że piszesz o jakiś innych zagrożeniach takiej
                    > konfiguracji?

                    W przytoczonym cytacie jasno widnieje, ze nie wiadomo co jest odpowiedzialne za orientacje i ewentualna jej zmiane. DLa mnie oczywistym jest, ze dziecko wzorujac sie na rodzicach homoseksualnych MOZE BYC bardziej na to narazone, niz mieszkajac w rodzinie hetero - tyle i az tyle. Poniewaz nigdzie nie jest to stwierdzone lub zanegowane, nie mozna ryzykowac. Moze ja teraz zadam pytanie: Skoro uwazasz ze pary homoseksualne sa ( lub byc powinny ) pod kazdym wzgledem rowne, wiedziac ze pobyt w takiej rodzinie doprowadzi do zmian w orientacji dziecka - zezwolilbys na taka adopcje jakby to od Ciebie zalezalo?

                    pozdrawiam
                    • haldeman79 Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 17:40
                      m4dm3n napisał:
                      > Moze ja teraz zadam pytanie: Skoro uw
                      > azasz ze pary homoseksualne sa ( lub byc powinny ) pod kazdym wzgledem rowne, w
                      > iedziac ze pobyt w takiej rodzinie doprowadzi do zmian w orientacji dziecka - z
                      > ezwolilbys na taka adopcje jakby to od Ciebie zalezalo?
                      >
                      > pozdrawiam

                      Niestety muszę zadać pytanie pomocnicze. Czy homoseksualizm jest krzywdą?
                      Inaczej czy dorosły człowiek o skłonnościach homoseksualnych czuje się\powinien
                      czuć się gorszy?

                      Obawiasz się, że wychowywanie dzieci przez homoseksualistów może mieć wpływ na
                      ich orientację seksualna, gdyby jednak tak miało być dzieci wychowane przez
                      heteroseksualne pary nie powinny być homoseksualistami.
                      • m4dm3n Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 18:07
                        haldeman79 napisał:

                        > Niestety muszę zadać pytanie pomocnicze. Czy homoseksualizm jest krzywdą?
                        > Inaczej czy dorosły człowiek o skłonnościach homoseksualnych czuje się\powinien
                        > czuć się gorszy?

                        Oczywiscie ze nie powinien czuc sie gorszy jako osoba, ale zgodzilbym sie z twierdzeniem ze krzywda jednak jest, chociazby dlatego ze gwarantuje wlasnie wymazanie swojej puli genowej bez POMOCY Z ZEWNATRZ.

                        > Obawiasz się, że wychowywanie dzieci przez homoseksualistów może mieć wpływ na
                        > ich orientację seksualna, gdyby jednak tak miało być dzieci wychowane przez
                        > heteroseksualne pary nie powinny być homoseksualistami.

                        Nikt nigdy nie potwierdzil, ze orientacje warunkuje jakikolwiek z tych czynnikow i tylko on. Moze chodzic o ich mieszanke, lub zupelnie o cos innego. Posluze sie malym przykladem, wiemy ze np. cukrzyca jest warunkowana genetycznie, sam jestem zagrozony - ale wciaz wystepuje czynnik srodowiskowy. Nie chce porownywac choroby do homoseksualizmu, staram sie udowodnic, ze przebywanie w takim srodowisku moze byc katalizatorem zmian.

                        pozdrawiam
            • r.maszkowski Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 17:39
              m4dm3n napisał:
              > Rozmnazanie ma gwarantowac podtrzymanie gatunku, przy wskazniku homoseksualnosc
              > i 100% ( oczywiscie, przy duzo mniejszym rowniez ) gatunek ludzki nie przetrwa.
              > Dlatego z punktu widzenia ewolucyjnego homoseksualizm dla gatunku dwuplciowego
              > jest zjawiskiem GORSZYM od heteroseksualnego, bo gwarantuje samozaglade.

              Mamy wśród nas homoseksualistów od milionów lat i jakoś nie doszło do
              zagłady. Chyba wystarczy tyle czasu żeby mieć pewność, że ta hipoteza jest
              do luftu?

              > Teraz z punktu widzenia spolecznego:
              > Dzieci ZAWSZE wzoruja sie na rodzicach. Mysle ze nie mozna z tym stwierdzeniem
              > dyskutowac. Naukowcy do tej pory nie doszli jednoznacznie do wniosku czy homose
              > ksualizm jest czynnikiem genetycznym, srodowiskowym, psychologicznym ( indywidu
              > alnym ) czy jeszcze innym. Skoro tak, nie mozna ryzykowac umieszczenia dziecka
              > w rodzinie homoseksualnej, bo nie mozna przewidziec tego konsekwencji. Dziecko
              A jakie jest ryzyko? Równie dobrze można by napisać, że nie można
              ryzykować umieszczenia dziecka w rodzinie heteroseksualnej.
              • m4dm3n Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 18:14
                r.maszkowski napisał:
                > Mamy wśród nas homoseksualistów od milionów lat i jakoś nie doszło do
                > zagłady. Chyba wystarczy tyle czasu żeby mieć pewność, że ta hipoteza jest
                > do luftu?

                Sorry, ale do luftu to jest Twoje czytanie ze zrozumieniem, pisze wyraznie przy
                100% - jest to swiadomie uzyta hiperbola, pozwala na ocenienie
                pozytywnych/negatywnych zmian ewolucyjnych.

                pozdrawiam

                • aegis_of_heart Tak to jest, jak się podaje przykłady z tyłka. 07.06.10, 18:24
                  > r.maszkowski napisał:
                  > > Mamy wśród nas homoseksualistów od milionów lat i jakoś nie doszło do
                  > > zagłady. Chyba wystarczy tyle czasu żeby mieć pewność, że ta hipoteza jes
                  > t
                  > > do luftu?
                  >
                  > Sorry, ale do luftu to jest Twoje czytanie ze zrozumieniem, pisze wyraznie przy

                  Myślisz jak potłuczony. Twoje wnioskowanie:

                  "Niemożliwa jest prokreacja osoby samotnej, a więc społeczeństwo 100% osób
                  samotnych się nie reprodukuje, a więc należy zabrać dzieci samotnym rodzicom."

                  "Niemożliwa jest prokreacja samych kobiet, a więc społeczeństwo 100% kobiet się
                  nie reprodukuje, a więc należy zabrać dzieci kobietom."

                  Rozumiesz już, czemu piszesz bez sensu?

                  Prosto z tyłka przyjąłeś szereg założeń, w tym to o stu procentach.


                  > 100% - jest to swiadomie uzyta hiperbola, pozwala na ocenienie
                  > pozytywnych/negatywnych zmian ewolucyjnych.

                  Rzeczywistość nie jest liniowa.
                  Przepraszam, ale tytanem intelektu to ty nie jesteś.
                  • m4dm3n Re: Tak to jest, jak się podaje przykłady z tyłka 07.06.10, 18:46
                    Zwykle nie odpowiadam na zaczepki osob rzucajacych inwektywami na prawo i lewo, a czytajac Twoj post ( te inna zreszta tez ) wychodzi, ze inaczej po prostu nie umiesz - wniosek? Ty sam tytanem intelektu raczej nie jestes ...

                    A co do bzdur o zabieraniu dzieci itd. mala podpowiedz, moze zrozumiesz czemu piszesz bez sensu - najpierw te dzieci musza sie jakos urodzic -> temat nie dotyczy zabierania dzieci homoseksualistom, ale "dawania" ich im.


                    pozdrawiam
                    • aegis_of_heart O.K., logika cię przerasta. 08.06.10, 19:53
                      > czytajac Twoj post ( te inna zreszta tez ) wychodzi, ze inaczej po prostu ni
                      > e umiesz - wniosek?

                      Umiesz przedstawić werbalnie uzasadnienie swoich wypocin, czy znowu "stosujesz
                      hiperbolę", albo mówiąc wprost - bełkoczesz?

                      Sądząc po twoich wpisach, zasady wnioskowania logicznego, w tym wnioskowanie
                      per analogiam, cię przerastają; nie rozumiesz tego co piszesz i nie
                      potrafisz uznać błędu w swoim rozumowaniu. O.K.

                      Proszę tylko, nie pisz tutaj więcej.
                      I nie dziw się, że ktoś cię traktuje obcesowo. To nie inwektywy - po prostu w
                      Internecie nie ma miejsca na wiejskich filozofów i wujków z "u cioci na imieninach".

                      EOT.
                      • m4dm3n Re: O.K., logika cię przerasta. 09.06.10, 07:08
                        Az "fajnie" odwiedzic sobie stara zakladke, by zauwazyc kolejny wpis internetowego napinacza - takiego jak Ty wlasnie:

                        > Internecie nie ma miejsca na wiejskich filozofów i wujków z "u cioci na imienin
                        > ach".

                        No wlasnie, wiec co tu jeszcze robisz?

                        pozdrawiam
            • disoprivan Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 18:09
              skoro dzieci ZAWSZE (twoje podkreslenie) wzoruja sie na rodzicach to skad biora
              sie homosie? i dlaczego ja nie pije wodki?
              • m4dm3n Re: W czym para homo jest gorsza od hetero? 07.06.10, 18:17
                disoprivan napisał:

                > skoro dzieci ZAWSZE (twoje podkreslenie) wzoruja sie na rodzicach to skad biora
                > sie homosie? i dlaczego ja nie pije wodki?

                Napislem ZAWSZE, ale nie napisalem, ze we wszystkim prawda? Poza tym w paru
                postach powyzej przytoczylem, ze homoseksualizm moze byc warunkowany
                srodowiskowo - ale nie musi. Nikt tego nie umie potwierdzic/zanegowac - dlatego
                nie mozna ryzykowac.

                pozdrawiam
                • aegis_of_heart LOL. 07.06.10, 18:34
                  m4dm3n napisał:

                  > disoprivan napisał:
                  >
                  > > skoro dzieci ZAWSZE (twoje podkreslenie) wzoruja sie na rodzicach to skad
                  > biora
                  > > sie homosie? i dlaczego ja nie pije wodki?
                  >
                  > Napislem ZAWSZE, ale nie napisalem, ze we wszystkim prawda?

                  LOL. Kolego, "zawsze, ale nie we wszystkim" to jest zdanie bez żadnej wartości
                  logicznej - czyli bełkot.

                  Dla normalnego człowieka zawsze = zawsze, czyli we wszystkim. Mógłbyś nie
                  strugać wariata i nie wycofywać się rakiem - bo jeśli to "zawsze - nie zawsze"
                  nie dotyczy orientacji seksualnej, to po jaką cholerę to w ogóle pisałeś?

                  Chlapnąłeś bez myślenia i tyle.

                  Poza tym w paru
                  > postach powyzej przytoczylem, ze homoseksualizm moze byc warunkowany
                  > srodowiskowo - ale nie musi. Nikt tego nie umie potwierdzic/zanegowac - dlatego
                  > nie mozna ryzykowac.

                  Sratatata. Wszystko jest do sprawdzenia.

                  Ponadto osobiście chyba wolałbym dać dziecko do pełnosprawnej pary
                  homoseksualnej, niż zostawiać je w domu dziecka - molochu albo (polski standard)
                  u rodziny zastępczej pod postacią babki alkoholiczki, która już "wychowała"
                  swoją córkę albo synka.

                  Najpierw zaznajom się z polską praktyką jak wygląda los tych dzieci, a potem
                  rozważaj czy te pary homoseksualne są aż takim zagrożeniem.

                  Pozdrawiam.
                  • m4dm3n Re: LOL. 07.06.10, 19:04
                    aegis_of_heart napisał:

                    > Dla normalnego człowieka zawsze = zawsze, czyli we wszystkim. Mógłbyś nie
                    > strugać wariata i nie wycofywać się rakiem - bo jeśli to "zawsze - nie zawsze"
                    > nie dotyczy orientacji seksualnej, to po jaką cholerę to w ogóle pisałeś?
                    >
                    > Chlapnąłeś bez myślenia i tyle.

                    Bzdura. Zawsze w tej kwestii oznacza, ze kazde dziecko wzoruje sie na swoich opiekunach. Kopiuje ich zachowanie, powiela czynnosci, gdyby bylo inaczej wychowywanie nie mialoby najmniejszego sensu, jednak sa kwestie w ktorych gore biora inne czynniki, chocby genetyczne.

                    > Sratatata. Wszystko jest do sprawdzenia.

                    Naukowcy na calym swiecie nie sa pewni, za to Ty tak..
                    Tutaj uzycie LOL bedzie jak najbardziej zasadne.

                    > Ponadto osobiście chyba wolałbym dać dziecko do pełnosprawnej pary
                    > homoseksualnej, niż zostawiać je w domu dziecka - molochu albo (polski standard

                    I kolejna bzdura, patrzysz na problem ze zlej perspektywy. Myslisz, ze adopcje przez osoby homoseksualne zwieksza pule przybranych rodzicow? Po prostu znacznie szybciej zacznie ubywac dzieci na ktore "popyt" i tak jest ( niemowlaki czy kilkuletnie dzieci ), a te starsze ( z problemami ) tak jak "siedzialy" w domu opieki - tak i zostana.

                    pozdrawiam
      • banzai123 Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 15:47
        > > Znam wiele par homo, byliby lepszymi rodzicami niż wiele
        dzietnych
        > > par hetero w Polsce.
        >
        > A ja znam paru głuchych, którzy są genialnymi architektami. Tylko
        czy na pewno
        > powinni projektować akurat sale koncertowe?...

        Wiesz, byli nawet głusi kompozytorzy i jakoś dawali radę :P To chyba
        jednak słabe porównanie - orientacja seksualna jakoś nie wydaje mi
        się szczególnie powiązana ze zdolnością do wychowywania dzieci. Sam
        byłem zdecydowanym przeciwnikiem takich adopcji, ale aktualnie
        bardzo się odradykalizowałem w tej kwestii. Bo chyba wolę, żeby
        dziecko wychowywało się z gejami niż w dysfunkcyjnej rodzinie. Jakoś
        zwyczajnie nie dostrzegam, aby zdolność do rozmnażania się szła w
        parze ze zdolnością do opieki nad dzieckiem.
      • d_jak_zupa Pomieszanie pojęć 07.06.10, 16:57
        1. Mylisz myślenie inaczej i nietolerancję. Zoll może sobie myśleć
        co chce, byle nie nawoływał do dyskryminacji. Jeżeli zwiazek dwóch
        osób ma inne prawa w zależności od płci, to jest to dyskryminacja.

        2. Pary homoseksualne nie mają takich samych praw jak małżenstwa
        bezdzietne. A powinny, tak jak murzyni powinni mieć takie sama prawa
        co biali. To że nie slyszałes o prawie posiadania dziecka jeszcze o
        niczym nie swiadczy, mam wrażenie że o wielu rzeczach nie slyszałeś.
        Sam zwrot nie świadczy o traktowaniu dzieci jak przedmiotów, tylko o
        idiosynkratycznych właściościach języka polskiego. Na przykład jak
        ja powiem że nie posiadasz dostatecznej inteligencji by prowadzić
        sensowną dyskusję to nie zanczy że inteligencja to przedmiot.

        3. Oczywiście fakt że ja znam pary homoseksualne nie swiadczy o tym
        że wszyscy homoseksualiści powinni być rodzicami. Ale uważam że pary
        homseksualne powinny mieć takie same prawa, nie wiecej, jak pary
        małżeńskie hetero.

        Na marginesie, gdybyś wiedział coś na temat akustyki, i
        projektowania sal to byś wiedział że robi sie to na podstawie wzorów
        matematycznych a nie swojego sluchu. Trafiłeś swoją analogią jak
        kulą w płot, reszta wypowiedzi tez niewiele warta.


        puuchatek napisał:

        > "Podkreślił, że w Polsce sprawa adopcji dzieci przez pary
        homoseksualne "nie is
        > tnieje"."
        >
        > Nie wiem, ile Pan ma lat - ja doskonale pamiętam, że jeszcze
        jakieś 30 lat temu
        > sprawa adopcji dzieci przez pary homoseksualne "nie istniała" de
        facto nigdzie
        > na świecie. Homoseksualiści żądając wielu praw wręcz podkreślali
        - odpowiadaj
        > ąc na zarzuty - że "przecież nikomu nie przyszłoby do głowy żądać
        prawa do adop
        > cji". Minęło 30 lat - i okazuje się, że w wielu krajach to prawo
        istnieje i jes
        > t uważane za normalne...
        >
        > d_jak_zupa napisała:
        >
        > > Przypadek Prof. Zolla pokazuję mentalność polskich elit
        > > ukształtowaną przez takie instytucję jak KK.
        >
        > No jasne - skoro ktoś myśli inaczej niż Ty, to znaczy że jest
        zmanipulowany i z
        > indoktrynowany. A jak myśli tak jak Ty - to oczywiście myśli
        samodzielnie. Grat
        > uluje obiektywizmu.
        >
        > > Niestety pod względem
        > > uszanowania praw (...)
        >
        > Jakich praw, przepraszam? Nie słyszałem o "prawie do posiadania
        dziecka". Dziec
        > ko nie jest przedmiotem.
        >
        > > Dlatego Prof. Zoll świetnie by się nadawał na rzecznika stanu
        > > Alabama w latach 50 tych. Mógłby udowadniać że murzyni z tyłu
        > > autobusu to dla dobra białych dzieci.
        >
        > Czysta demagogia. Nie mówimy o prawie do jazdy autobusem etc. -
        nie widzę jakoś
        > , żeby w życiu codziennym homoseksualiści byli jakoś szczególnie
        dyskryminowani
        > . Proszę jednak rozróżnić między dyskryminacją (pozbawienie
        kogoś ogólni
        > e dostępnych praw) a żądaniem przywilejów.
        >
        > > Znam wiele par homo, byliby lepszymi rodzicami niż wiele
        dzietnych
        > > par hetero w Polsce.
        >
        > A ja znam paru głuchych, którzy są genialnymi architektami. Tylko
        czy na pewno
        > powinni projektować akurat sale koncertowe?...
        >
    • jabberwocky "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 15:43
      Proponuję dalsze mniejszości seksualne:
      -miłośników seksu na drzewie,
      -miłośników seksu w bagażniku Trabanta,
      i oczywiście z żądaniem przywilejów (ciekawe, przywileje i ochrona z tytułu formy uprawiania seksu ?)
      Cytat: "osoby homoseksualne nie mogą być dyskryminowane odnośnie prawa do adopcji dziecka z powodu swojej orientacji seksualnej", no to co z prawami pedofili, pozdrawiam Europejski Trybuna Praw Człowieka, i bandę kretynów z tej instytucji
      • haldeman79 Porównujesz pedofilii do homoseksualistów? 07.06.10, 15:45
        jabberwocky napisał:

        > Proponuję dalsze mniejszości seksualne:
        > -miłośników seksu na drzewie,
        > -miłośników seksu w bagażniku Trabanta,
        > i oczywiście z żądaniem przywilejów (ciekawe, przywileje i ochrona z tytułu for
        > my uprawiania seksu ?)
        > Cytat: "osoby homoseksualne nie mogą być dyskryminowane odnośnie prawa do adopc
        > ji dziecka z powodu swojej orientacji seksualnej", no to co z prawami pedofili,
        > pozdrawiam Europejski Trybuna Praw Człowieka, i bandę kretynów z tej instytucj
        > i
    • ewa191 "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 15:43
      przykro! i bardzo boli! :( W kraju gdzie jako samotnie wychowujaca
      dziecko lesbijka, jest mi ogromnie ciezko, bo jestem sama, bo
      osmielilam sie byc soba, ale nie mam zadnych przywiljeow, ani praw,
      moze jedym prawem moim to prawo do placenia podatkow, w tym cudownie
      fantastycznym kraju, pelnym miloscierdzia nawet taka persona jak
      Pan Profesor zrzuca mnie na margines!?? I nikt nie pomysli, ze za
      tym wszytskim stoja ludzie, prawdziwe historie, dramaty, lzy. Panie
      profesorze, gdzie Pan jest kiedy ja Pana potrzebuje!???
      • grey_hound Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 15:52
        Trzymam kciuki.
      • grey_hound Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 15:55
        Chciałabym wierzyć, że za 50 czy sto 100 będziemy naprawdę cywilizowani, ale dzisiaj pozostaje zmagać się z chamstwem i agresją.
      • trv Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 15:58
        A ja się zapytam czym samotnie wychowująca dziecko lesbijka różni się od
        samotnie wychowującej dziecko osoby heteroseksualnej i jakie ty byś chciała mieć
        przywileje i na jakiej podstawie?
        • ewa191 Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 16:10
          podstawa do moich roszczen ( roszczenie? nawet nie wiem czy to dobre
          slowo, zwyczajnie pragnienie by traktowano mnie jak czlowieka) jest
          moje czlowieczenstwo. Nie uwazam sie za lepsza czy tez gorsza od
          innych osob samotnie wychowujacych dzieci, nie uwazam sie za gorsza
          lub lepsza osobę w ogole w moim kraju, natomiast jako osoba
          homoseksualna mam dodoatkowo obarczenie wyrzucenia poza
          spoleczenstwo, poza margines. Bo nie moge zrobic nic, bo zwiazke w
          jakim bym sie nie znalazla nie istnieje w zadnej plaszczyznie.


          • huk256 Mieszkasz w małej miejscowości 07.06.10, 16:16
            ...gdzie wszyscy wszystko o wszystkich wiedzą? Bo jak nie to nadal nie rozumiem o co chodzi... Możesz wyjaśnić dokładniej jakiej dyskryminacji doznałaś ze względu na swoją orientację?
            • ewa191 Re: Mieszkasz w małej miejscowości 07.06.10, 16:50
              nie mieszkam w malej miejscowosci, pochodze z niej i moge sobie
              wyobrazic jak tam jest ciezko. Ale Ty sprowadzasz problem wylacznie
              do mentalnosci spolecznej. A ja go widze wielotorowo.
              Prawnie zadych uregulowan.
              Mantalnie same granice myslowe.
              moja osobista dyskryminacja? => mentalnie powiedzialabym, ze to
              raczej dotkenla mnie przemoc i wyzywiska a nie brak tolerancji.

              • trv Re: Mieszkasz w małej miejscowości 07.06.10, 17:57
                Ale co ma piernik do wiatraka albo raczej co ma to wspólnego z macierzyństwem
                jako takim? Przemoc i wyzwiska mogą dotknąć każdego z różnych powodów. Jeśli
                sytuacja jest nagminna i powtarzająca się - to od tego są właśnie sądy.
        • wyznawca.mysli.wiekszej.polowy Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 16:48
          a ja sie zapytam skad u lesi sie w ogole wzielo dziecko ;>

      • atomm Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 16:01
        ewa191 napisała:

        > przykro! i bardzo boli! :( W kraju gdzie jako samotnie wychowujaca
        > dziecko lesbijka, jest mi ogromnie ciezko, bo jestem sama, bo
        > osmielilam sie byc soba, ale nie mam zadnych przywiljeow, ani praw
        [...]

        Czy uwazasz ze masz mniejsze przywileje czy prawa od samotnie
        wychowujacych dzieci matek nie-lesbijek?
        Nie spotkalem sie z zadnymi takimi uregulowaniami...
        Czy moze uwazasz ze z racji tego ze jestes lesbijka powinnas miec
        wieksze prawa i przywileje niz samotne matki nie-lesbijki?
      • jedrol73 Re: "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". 07.06.10, 16:08
        No coz, droga Ewo, nasuwa sie pytanie w jaki sposob poczelas to dziecko... Zeby
        wszystko bylo jasne, nie mam nic do homoseksualistow, przez pewien czas nawet
        dzielilem dom z dwiema lesbijkami. Przed chwila wrocilem z zakupow, w lokalnym
        sklepiku pracuje wyraznie zniewiescialy chlopak, jak zwykle ucielismy krotka
        pogawedke i pozartowalismy sobie troche.
        Dziecko wychowywane przez homosiow to juz jednak co innego. Siegnelas wyzyn
        egoizmu decydujac sie na dzieciaka, szczerze mu wspolczuje myslac o tym jak to w
        przyszlosci bedzie musial sie tlumaczyc kumplom w klasie, ze ma dwie mamy...
        dzieci sa brutalne.
        • d_jak_zupa Wersja uniwersalna... 07.06.10, 17:11
          Wersja z poprzednich epok:

          jedrol73 napisał:

          > No coz, droga Ewo, nasuwa sie pytanie w jaki sposob poczelas to
          dziecko... Zeby
          > wszystko bylo jasne, nie mam nic do homoseksualistow/ czarnych,
          żydów
          , przez pewien czas nawet
          > dzielilem dom z dwiema lesbijkami/czarnymi/żydami. Przed
          chwila wrocilem z zakupow, w lokalnym
          > sklepiku pracuje wyraznie zniewiescialy/ciemnoskóry/z dużym
          nosem
          chlopak, jak zwykle ucielismy krotka
          > pogawedke i pozartowalismy sobie troche.
          > Dziecko wychowywane przez homosiow/czarnych. żydów to juz
          jednak co innego. Siegnelas wyzyn
          > egoizmu decydujac sie na dzieciaka, szczerze mu wspolczuje myslac
          o tym jak to
          > w
          > przyszlosci bedzie musial sie tlumaczyc kumplom w klasie, ze ma
          inny kolor skóry/inne wyznanie/dwie mamy...
          > dzieci sa brutalne.
          • jedrol73 Re: Wersja uniwersalna... 07.06.10, 17:56
            Troche trafiasz tu kula w plot, w "poprzednich epokach" nikt by nie pisal o mieszkaniu pod jednym dachem z homosiami...
            Calkowicie nie zrozumiales/as mojej wypowiedzi, jej sednem bylo, ze wisi mi co kto robi w wyrze, nie wciagajmy w to jednak dzieciakow. Caly czas uwazam, ze to szczyt egoizmu ze strony ewy, to nie ona bedzie placila za swoj styl zycia, tylko jej dzieciak. Wiem cos o tym, jako nieochrzczony ateista, ktory uczeszczal do polskich szkol.
            Szkoda dzieciaka, jakos wasze lesbijskie argumenty so mnie nie przemawiaja.
            A tak na marginesie, to tak, jestem zadeklarowanym antysemita... :)
    • swarozyc Cala Polska chroni dzieci.. 07.06.10, 15:46
      Przed xiendzem.
    • awe wykształciuchy teraz będą szczekać. prof. ma rację 07.06.10, 15:48
    • tadekok "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 16:13
      wczorajsza impreza z ks.Jerzym Popiełuszą
      to była pochwałą stanu kawalerskiego i
      bezdzietnego????????????????
    • puuchatek "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 16:14
      banzai123 napisał:


      > Wiesz, byli nawet głusi kompozytorzy i jakoś dawali radę :P

      No ale właśnie nie byli głusi od urodzenia...

      > To chyba
      > jednak słabe porównanie - orientacja seksualna jakoś nie wydaje mi
      > się szczególnie powiązana ze zdolnością do wychowywania dzieci.

      No właśnie niestety cała ta dyskusja jest na mniej więcej takim poziomie. Pytanie czy dawać dzieci ludziom, bo "komuś się wydaje"...

      > (...) chyba wolę, żeby
      > dziecko wychowywało się z gejami niż w dysfunkcyjnej rodzinie.

      Wybacz, ale ten argument to czysta demagogia, w dodatku powtarzana do znudzenia. Dysfunkcyjnej rodzinie nikt nie da prawa do adopcji - niezależnie od "preferencji seksualnych" jej członków.

      Fakt, że dzieci rodzą się różnym ludziom - także takim, którzy się na rodziców nie nadają etc. Ale czy to jest powód, żeby także w sytuacji kiedy JEST wybór postępować w taki sposób? Eksperymenty na dzieciach: "chyba" im nie zaszodzi...
    • heterofob2 propaganda lobby homofobów 07.06.10, 16:15
      Próbują stworzyć wrażenie, że pierwszym krokiem są związki partnerskie, a
      drugim będzie homoadopcja, tymczasem już obecnie w świetle polskiego prawa
      HOMO może adoptować, ba! bywa, że ma pierwszeństwo:

      www.youtube.com/user/ark951#p/u/2/b9QRxgPkV5U
    • puuchatek "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 16:18
      ewa191 napisała:

      > podstawa do moich roszczen ( roszczenie? nawet nie wiem czy to dobre
      > slowo, zwyczajnie pragnienie by traktowano mnie jak czlowieka) jest
      > moje czlowieczenstwo.

      Czy mogłabyś sprecyzować, w jakich okolicznościach nie jesteś traktowana jak człowiek? Znam paru gejów i ze trzy lesbijki - żyją jak wszyscy inni ludzie, pracują, robią zakupy, chodzą do kina. Nie zauważyłem, żeby byli w jakikolwiek sposób dyskryminowani czy to w miejscu pracy, czy w kinie, czy w sklepie.
    • heterofob2 zajmijcie się umacnianiem wałów, a nie 07.06.10, 16:18
      urojeniami HOMOFOBÓW!
    • bimbalimba salon ich zniszczy! 07.06.10, 16:20
      salon i media zniszcza sygnatariuszy! ile trzeba odwagi aby bedac np aktorem
      czy muzykiem cos takiego podpisac!!! podziwiam!
      • d_jak_zupa Tak samo inni firmowali stan wojenny 07.06.10, 16:38
        Nie przesadzajmy z tą odwagą - stan wojenny też wielu aktorów i
        profesorów firmowało swoją gębą.

        bimbalimba napisał:

        > salon i media zniszcza sygnatariuszy! ile trzeba odwagi aby bedac np
        aktorem
        > czy muzykiem cos takiego podpisac!!! podziwiam!
    • nielenin Boże chroń nas przed żydowskim hollywood !! 07.06.10, 16:24
      Juz wystarczy że głupie filmy nam ślą.

      Tu macie tekst francuza o tym zydowskim hollwd
      niniwa2.cba.pl/hollywood.htm
    • cillian1 "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 16:56
      Jak chcą dzieci, to niech sobie zrobią. Z dwóch panów dziecka nie będzie, z
      dwóch pań i owszem, ino jeden pan będzie miał większy ubaw i większy wybór
      :)))))))
    • bandycki.uklad.po.wrocil "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 16:57


      Zbyt wielu wysoko postawionych frajerow jest rowniezcw...ami i
      dlatego te uwarunkowania probuja forsowac przez takich zbokowjak oni
      sami.Wypadcw...e w kosmos.
    • wojtku.p "Każdy ma taki Hollywood, na jaki zasłużył". Pr... 07.06.10, 17:09
      tylko chory na głowę zagląda komuś do łóżka i mówi kto z kim ma spać
    • aegis_of_heart Żenująco głupi ten list otwarty. 07.06.10, 17:09
      Po pierwsze, znowu kołtuńska teoria "uciskanej większości". "Ałtorzy" tego listu
      piszą:

      "W życiu większości z nas – bez względu na światopogląd – najważniejsza jest
      rodzina i dobro dzieci. "
      Głupia manipulacja. Stawianie zakłamanego wzorca rodziny jest
      światopogladem
      . Do tego "ałtorzy" chowają swoją ideologię za rodziną i
      dziećmi - wstyd.

      "W Polsce podpisanie niniejszego listu nie jest jeszcze zabronione." Typowa
      żałosna histeria i manipulacja.

      "Dzisiaj aktywiści środowisk homoseksualnych zmierzają do wprowadzenia zmian
      prawnych, które będą miały opłakane skutki dla wolności słowa, przekonań i
      sumienia."

      Jednocześnie ci sami paszkwilanci przeszkadzają innym w wyrażaniu własnych
      przekonań i sądów. Ot, katolicka moralność Kalego.


      Po drugie, typowa manipulacja i przypisywanie innym celu, który nie został
      ogłoszony ("Doświadczenia krajów Europy zachodniej pokazują").

      "Ałtorzy"-manipulatorzy nijak się nie odnieśli do innych powodów wprowadzania
      "małżeństw" homoseksualnych.

      Zamiast tego straszą żelaznym wilkiem. Szkoda, że doświadczenia Europy
      zachodniej nijak się mają do doświadczeń przaśnego polskiego bantustanu.


      Po trzecie, gratuluję "ałtorom" bałwańskiego samozadowolenia i przekonania, że
      los dzieci "wychowywanych" w domach dziecka albo w patologicznych strukturach
      quasirodzinnych jest lepszy od losu wychowanka prześwietlonej i sprawdzanej pary
      homoseksualnej.

      Fajnie jest sobie idealizować, że najlepsza jest "rodzina naturalna". Szkoda że:
      1) to jest nieprawda - patrz "rodziny" patologiczne
      2) nie każde dziecko ma luksus posiadania normalnej rodziny.

      Gdyby "ałtorzy" tego listu i osoby pod nim się podpisujące zdobyły się na
      trzeźwy osąd, zamiast durnego odruchu Pawłowa, nie podpisywaliby takich bzdur.

      Q.E.D.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka