kr88 27.06.10, 14:11 Śmiech na sali. Zdarzenie: 2000r. Wyrok: 2005r. Pomijam już fakt odpowiadania z wolnej stopy, oraz brak konsekwencji ukrywania się - musi odsiedzieć wyrok, zamiast na przykład dwu krotność wyroku. Polskie prawo i sądy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jerry.uk to jest celowe działanie. 27.06.10, 14:22 Ktoś kiedyś (w 1989 r?) postanowił, że przestępcy mają być łagodnie traktowani w Polsce, a wymiar sprawiedliwości nieskuteczny. To osłabia Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
aplus a mi go zal. Za co ? A tyle mafii chowa sie PO 27.06.10, 15:57 urzedach albo za immunitetem Gdyby nalezal gdzie trzeba moglby PO bic i 10-ciu i nic by nie odpowiadal A zreszta co ta policja wlasciwie robi poza jezdzeniem na stacje paliw opychac sie paczkami na koszt wlasciciela ? Sąd za 86 groszy podczas gdy malwersanci stukaja Panstwo na grube miliardy no i jeszcze nie lataja dziur w drogach ale radarem lapia ... a co to ma byc za bezpieczenstwo, drogi wybudowac i szerokie a nie jakies nie wiadomo wonskie i topi sie przy 20 stopniach Odpowiedz Link Zgłoś
12345janka Re: to jest celowe działanie. 27.06.10, 16:42 Pana Jarosława i Lecha Kaczyńskich Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Nie "ktos kiedys" ale postokraglostolowe pomioty 27.06.10, 18:17 pozwoliły by uwolniona spod moskiewskiego kagańca pzpr-owska sprzedajna i nomenklaturowa mafia prl-owskiego "wymiaru sprawiedliwości" kontynuowała w nowych warunkach swoje niczym nie ograniczone i przez nikogo nie kontrolowane "rządy". To była zwykła "wymiana usług" pomiędzy rządzącym czerwonym pzpr-owskim kacykiem przebranym w sld-owskie szatki Aleksandrem Kwaśniewskim wybranym w naszym kraju na prezydenta a prl-owska mafia prawnicza: On nie mieszał się do jej mafijnych spraw pod warunkiem, że ona, podobnie, nie mieszała się do Jego. Skutkiem tej symbiozy, tego wieloletniego obustronnie akceptowanego wśród naszych ówczesnych najwyzszych władz bezprawia, bezprawia jakie "zafundowały" nam w naszym kraju, przy współudziale demokratycznych wyborów, postokrągłostołowe pomioty była powszechna "rewolta", która wyraziła sie i nadal wyraża popularnością jeśli już nie Leppera i Giertycha (których "uziemnił" swoim kosztem JK) to na pewno Rydzyka. Rewolta, która w 2005 doprowadziła do niespodziewanego dla samych postokrągłostołowych pomiotów dwukrotnego sukcesu wyborczygo "Prawa i Sprawiedliwości" (parlamentarnym i prezydenckim). W swojej strategi rządzenia nasza mafia wymiaru sprawiedliwości opiera się na prostej zasadzie im mniej przestępstw i przestępców tym mniejsza jest jej rola w państwie. Stad ta łagodność w wyrokach nie wobec tych, którzy przez nieopatrzność staja przed sadem, ale wobec zwykłych przestępców, nierzadko recydywistów, którzy swoim działaniem mogą przysłużyć się przestępczej i przez nikogo w naszym państwie nie zwalczanej strategii utrzymywania szerokich, daleko wykraczających poza konstytucyjne, wpływów w kraju naszego mafijnego wymiaru sprawiedliwości. Re: to jest celowe działanie. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek co to za horrendalne brednie??? 27.06.10, 21:27 1stanczyk napisał: > To była zwykła "wymiana usług" pomiędzy rządzącym czerwonym pzpr-owskim kacykie > m > przebranym w sld-owskie szatki Aleksandrem Kwaśniewskim W którym roku Kwaśniewski został prezydentem, analfabeto? > W swojej strategi rządzenia nasza mafia wymiaru sprawiedliwości opiera się na > prostej zasadzie im mniej przestępstw i przestępców tym mniejsza jest jej rola w państwie. Analfabeto: sprawy karne stanowią 20% spraw. Jak można być tak głupim, by głosić takie brednie? > Stad ta łagodność w wyrokach Jaka "łagodność", skoro system w Polsce jest jednym z najbardziej punitywnych w Europie??? Jaka "łagodność", skoro przy stosunkowo niewielkiej (na tle innych krajów) przestępczości jesteśmy na 4 miejscu w Europie pod względem liczby osadzonych w zakładach karnych (i w czołówce światowej)??? Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Jak można być tak głupim, by głosić takie brednie? 28.06.10, 00:46 "Jak można być tak głupim, by głosić takie brednie?" "sprawy karne stanowią 20% spraw." A co to ma za znaczenie w odbiorze społecznym jaka częścią wszystkich spraw którymi zajmuje się "wymiar sprawiedliwości" są sprawy karne? Jakie to ma znaczenie w zwykłym poczuciu bezpieczeństwa mieszkańców? Jakie to ma znaczenie w odbiorze społecznym wyroków wydawanych przez sądy w sprawach karnych? A przecież to one i sposób ich nagłaśniania przez media stanowią polityczna dźwignię nacisku politycznego władz sądowniczych na władzę wykonawczą odpowiedzialną za stan bezpieczeństwa w kraju. "W którym roku Kwaśniewski został prezydentem, analfabeto?" Jeśli liczyć Jego dwie pięcioletnie kadencje w czasie których nie miał ani jednej inicjatywy ustawodawczej to w prezydentem został w 1995 roku (jako ze przestał być w 2005). Ale co to ma wspólnego z opisanym przeze mnie mechanizmem wzajemnej wymiany "usług" opartym na "wspólnocie interesów" pomiędzy chronioną przez Niego naszą pzpr-owska nomenklaturową i bezkarną mafią "wymiaru sprawiedliwości" a władzą wykonawczą równie bezkarnie wykorzystywaną do szabrowniczych przestępstw na tle zmian własnościowych ? Re: co to za horrendalne brednie??? Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Sam sobie zadajesz to pytanie? 28.06.10, 08:17 Sam sobie zadajesz to pytanie? I co, jak z odpowiedzią? Wyjdź z tego matrixu, który sobie stworzyłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk "Wyjdź z tego matrixu, który sobie stworzyłeś." 28.06.10, 14:42 Każdy, Ty rowniez, ma swój: ten mój cenie sobie za to, że oparte na nim przewidywania rzadko się nie sprawdzają. To, ze umiejętność prawidłowego przewidywania nasz półświatek półinteligentów, nie tylko zresztą tych postokrągłostołowych bo już dużo wcześniej, zastąpił w kraju "patriotycznym" bełkotem opartym na fobiach i schizofreniach w stylu "bóg, honor, ojczyzna" usprawiedliwiającym każdą, nawet najbardziej nieprawdopodobnie głupią, nierzadko tragiczna decyzje, nie oznacza, że właśnie tak jest najlepiej. Przekonali się o tym na własnej skórze pasażerowie prezydenckiej pielgrzymki do Smoleńska. I nie jest żadnym argumentem, ze dla większości (wyłączając obsługę samolotu) pasazerow tego tragicznego lotu ich los nie zalezal od ich wyborow. Każdy, wybierając swoje otoczenie w którym działa zawodowe czy polityczne podziela ryzyko jaki nieodpowiedzialna, bałaganiarska, nieprzezorna i beztroska działalność tego otoczenia może mieć wpływ na jego karierę a niejednokrotnie jak w przypadku tragicznych ofiar w Smoleńsku nawet na jego życie. Wiedzieli co wybierali, byli "w środku". Było tez publiczne ostrzeżenie Kownackiego zarzucające sp Prezydentowi LK i całemu otoczeniu prezydenckiej kancelarii nieprawdopodobna amatorszczyznę (za pól miliona złotych dziennie). PS. Skoro odpowiadałem na Twoje inwektywy to dlatego, ze liczyłem na Twoje odpowiedzi. Re: Sam sobie zadajesz to pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
tty0 Re: 10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł 27.06.10, 14:35 > Pomijam już fakt odpowiadania z wolnej stopy, oraz brak konsekwencji ukrywania się - musi odsiedzieć wyrok, zamiast na przykład dwu krotność wyroku. Zauważ, że dostał wyrok w zawieszeniu - po tym jak zaczął się ukrywać, prawdopodobnie mu go odwiesili i teraz trafi za kratki. Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Re: 10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł 28.06.10, 12:44 > Zauważ, że dostał wyrok w zawieszeniu - po tym jak zaczął się ukrywać, No tego nie zauważyłem, bo 2 lata to absurd, że nawet nie wpadło mi do głowy że lewicowy sąd mógł nie dać żadnej kary. Co za idiota nie dostał żadnej kary i się ukrywał. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Właśnie tego też nie rozumiem 28.06.10, 13:22 Dostał zawiasy i się ukrywał... Na badania do wariatkowa go trzeba wysłać, bo osobnik ów ma poważne kłopoty z myśleniem. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Właśnie tego też nie rozumiem 28.06.10, 13:40 wielki_czarownik napisał: > Dostał zawiasy i się ukrywał... Na badania do wariatkowa go trzeba wysłać, bo o > sobnik ów ma poważne kłopoty z myśleniem. Postawa "a może sobie zapomną" wcale taka rzadka nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: 10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł 28.06.10, 13:39 Jesteś analfabetą? DOSTAŁ karę i wówczas się ukrywał. Odpowiedz Link Zgłoś
al675.39312 Re: 10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł 27.06.10, 15:54 Nie można restrykcyjnie karać tych, którzy w pierwszym szeregu z kamieniami obalali system "komunistyczny". Gdyby nie tacy "bohaterowie" to kto by to zrobił?. Odpowiedz Link Zgłoś
konsta-nty12 10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł 27.06.10, 16:26 Bardzo dobrze, przydałby się jeszcze wydział do szukania kasy z FOZ-u. Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel uroczy typek 27.06.10, 18:57 Czeka na dyskotekach aż wasze córeczko puszczą mu oczko a potem romantycznie w ubikacji. Fajny zięć z kastetem na koszulce. 10 lat minimum. Szkoda że w polsce nie ma zakładów karnych z ciężkimi robotam. Kamieniołomy itp. Rosjanie już my się umieli nim zaopiekować. A u nas lajcik 2 latka w zawieszeniu... Odpowiedz Link Zgłoś