Dodaj do ulubionych

10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł

27.06.10, 14:11
Śmiech na sali.

Zdarzenie: 2000r.
Wyrok: 2005r.

Pomijam już fakt odpowiadania z wolnej stopy, oraz brak konsekwencji ukrywania
się - musi odsiedzieć wyrok, zamiast na przykład dwu krotność wyroku.

Polskie prawo i sądy.
Obserwuj wątek
    • jerry.uk to jest celowe działanie. 27.06.10, 14:22
      Ktoś kiedyś (w 1989 r?) postanowił, że przestępcy mają być łagodnie traktowani w
      Polsce, a wymiar sprawiedliwości nieskuteczny. To osłabia Polskę.
      • aplus a mi go zal. Za co ? A tyle mafii chowa sie PO 27.06.10, 15:57
        urzedach albo za immunitetem
        Gdyby nalezal gdzie trzeba moglby PO bic i 10-ciu i nic by nie
        odpowiadal

        A zreszta co ta policja wlasciwie robi poza jezdzeniem na stacje
        paliw opychac sie paczkami na koszt wlasciciela ?
        Sąd za 86 groszy podczas gdy malwersanci stukaja Panstwo na grube
        miliardy no i jeszcze nie lataja dziur w drogach ale radarem
        lapia ... a co to ma byc za bezpieczenstwo, drogi wybudowac i
        szerokie a nie jakies nie wiadomo wonskie i topi sie przy 20
        stopniach
      • 12345janka Re: to jest celowe działanie. 27.06.10, 16:42
        Pana Jarosława i Lecha Kaczyńskich
      • 1stanczyk Nie "ktos kiedys" ale postokraglostolowe pomioty 27.06.10, 18:17
        pozwoliły by uwolniona spod moskiewskiego kagańca pzpr-owska sprzedajna i
        nomenklaturowa mafia prl-owskiego "wymiaru sprawiedliwości" kontynuowała w
        nowych warunkach swoje niczym nie ograniczone i przez nikogo nie kontrolowane
        "rządy".

        To była zwykła "wymiana usług" pomiędzy rządzącym czerwonym pzpr-owskim kacykiem
        przebranym w sld-owskie szatki Aleksandrem Kwaśniewskim wybranym w naszym kraju
        na prezydenta a prl-owska mafia prawnicza: On nie mieszał się do jej mafijnych
        spraw pod warunkiem, że ona, podobnie, nie mieszała się do Jego.

        Skutkiem tej symbiozy, tego wieloletniego obustronnie akceptowanego wśród
        naszych ówczesnych najwyzszych władz bezprawia, bezprawia jakie "zafundowały"
        nam w naszym kraju, przy współudziale demokratycznych wyborów,
        postokrągłostołowe pomioty była powszechna "rewolta", która wyraziła sie i nadal
        wyraża popularnością jeśli już nie Leppera i Giertycha (których "uziemnił" swoim
        kosztem JK) to na pewno Rydzyka.

        Rewolta, która w 2005 doprowadziła do niespodziewanego dla samych
        postokrągłostołowych pomiotów dwukrotnego sukcesu wyborczygo "Prawa i
        Sprawiedliwości" (parlamentarnym i prezydenckim).

        W swojej strategi rządzenia nasza mafia wymiaru sprawiedliwości opiera się na
        prostej zasadzie im mniej przestępstw i przestępców tym mniejsza jest jej rola w
        państwie.

        Stad ta łagodność w wyrokach nie wobec tych, którzy przez nieopatrzność staja
        przed sadem, ale wobec zwykłych przestępców, nierzadko recydywistów, którzy
        swoim działaniem mogą przysłużyć się przestępczej i przez nikogo w naszym
        państwie nie zwalczanej strategii utrzymywania szerokich, daleko wykraczających
        poza konstytucyjne, wpływów w kraju naszego mafijnego wymiaru sprawiedliwości.

        Re: to jest celowe działanie.
        • spokojny.zenek co to za horrendalne brednie??? 27.06.10, 21:27
          1stanczyk napisał:

          > To była zwykła "wymiana usług" pomiędzy rządzącym czerwonym pzpr-owskim kacykie
          > m
          > przebranym w sld-owskie szatki Aleksandrem Kwaśniewskim

          W którym roku Kwaśniewski został prezydentem, analfabeto?



          > W swojej strategi rządzenia nasza mafia wymiaru sprawiedliwości opiera się na
          > prostej zasadzie im mniej przestępstw i przestępców tym mniejsza jest jej rola
          w państwie.

          Analfabeto: sprawy karne stanowią 20% spraw. Jak można być tak głupim, by głosić
          takie brednie?

          > Stad ta łagodność w wyrokach

          Jaka "łagodność", skoro system w Polsce jest jednym z najbardziej punitywnych w
          Europie??? Jaka "łagodność", skoro przy stosunkowo niewielkiej (na tle innych
          krajów) przestępczości jesteśmy na 4 miejscu w Europie pod względem liczby
          osadzonych w zakładach karnych (i w czołówce światowej)???


          • 1stanczyk Jak można być tak głupim, by głosić takie brednie? 28.06.10, 00:46
            "Jak można być tak głupim, by głosić takie brednie?"

            "sprawy karne stanowią 20% spraw."

            A co to ma za znaczenie w odbiorze społecznym jaka częścią wszystkich spraw
            którymi zajmuje się "wymiar sprawiedliwości" są sprawy karne?

            Jakie to ma znaczenie w zwykłym poczuciu bezpieczeństwa mieszkańców?

            Jakie to ma znaczenie w odbiorze społecznym wyroków wydawanych przez sądy w
            sprawach karnych?

            A przecież to one i sposób ich nagłaśniania przez media stanowią polityczna
            dźwignię nacisku politycznego władz sądowniczych na władzę wykonawczą
            odpowiedzialną za stan bezpieczeństwa w kraju.

            "W którym roku Kwaśniewski został prezydentem, analfabeto?"

            Jeśli liczyć Jego dwie pięcioletnie kadencje w czasie których nie miał ani
            jednej inicjatywy ustawodawczej to w prezydentem został w 1995 roku (jako ze
            przestał być w 2005).

            Ale co to ma wspólnego z opisanym przeze mnie mechanizmem wzajemnej wymiany
            "usług" opartym na "wspólnocie interesów" pomiędzy chronioną przez Niego naszą
            pzpr-owska nomenklaturową i bezkarną mafią "wymiaru sprawiedliwości" a władzą
            wykonawczą równie bezkarnie wykorzystywaną do szabrowniczych przestępstw na tle
            zmian własnościowych ?

            Re: co to za horrendalne brednie???
            • spokojny.zenek Sam sobie zadajesz to pytanie? 28.06.10, 08:17
              Sam sobie zadajesz to pytanie?
              I co, jak z odpowiedzią?
              Wyjdź z tego matrixu, który sobie stworzyłeś.
              • 1stanczyk "Wyjdź z tego matrixu, który sobie stworzyłeś." 28.06.10, 14:42
                Każdy, Ty rowniez, ma swój: ten mój cenie sobie za to, że oparte na nim
                przewidywania rzadko się nie sprawdzają.

                To, ze umiejętność prawidłowego przewidywania nasz półświatek półinteligentów,
                nie tylko zresztą tych postokrągłostołowych bo już dużo wcześniej, zastąpił w
                kraju "patriotycznym" bełkotem opartym na fobiach i schizofreniach w stylu "bóg,
                honor, ojczyzna" usprawiedliwiającym każdą, nawet najbardziej nieprawdopodobnie
                głupią, nierzadko tragiczna decyzje, nie oznacza, że właśnie tak jest najlepiej.

                Przekonali się o tym na własnej skórze pasażerowie prezydenckiej pielgrzymki do
                Smoleńska.

                I nie jest żadnym argumentem, ze dla większości (wyłączając obsługę samolotu)
                pasazerow tego tragicznego lotu ich los nie zalezal od ich wyborow.

                Każdy, wybierając swoje otoczenie w którym działa zawodowe czy polityczne
                podziela ryzyko jaki nieodpowiedzialna, bałaganiarska, nieprzezorna i beztroska
                działalność tego otoczenia może mieć wpływ na jego karierę a niejednokrotnie jak
                w przypadku tragicznych ofiar w Smoleńsku nawet na jego życie.

                Wiedzieli co wybierali, byli "w środku".

                Było tez publiczne ostrzeżenie Kownackiego zarzucające sp Prezydentowi LK i
                całemu otoczeniu prezydenckiej kancelarii nieprawdopodobna amatorszczyznę (za
                pól miliona złotych dziennie).

                PS.
                Skoro odpowiadałem na Twoje inwektywy to dlatego, ze liczyłem na Twoje odpowiedzi.

                Re: Sam sobie zadajesz to pytanie?
                • spokojny.zenek Co za bełkot... 28.06.10, 15:19
                  Co za bełkot...
    • tty0 Re: 10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł 27.06.10, 14:35
      > Pomijam już fakt odpowiadania z wolnej stopy, oraz brak konsekwencji ukrywania
      się - musi odsiedzieć wyrok, zamiast na przykład dwu krotność wyroku.

      Zauważ, że dostał wyrok w zawieszeniu - po tym jak zaczął się ukrywać,
      prawdopodobnie mu go odwiesili i teraz trafi za kratki.
      • manhu Re: 10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł 28.06.10, 12:44
        > Zauważ, że dostał wyrok w zawieszeniu - po tym jak zaczął się ukrywać,
        No tego nie zauważyłem, bo 2 lata to absurd, że nawet nie wpadło mi do głowy że lewicowy sąd mógł nie dać żadnej kary. Co za idiota nie dostał żadnej kary i się ukrywał.
        • wielki_czarownik Właśnie tego też nie rozumiem 28.06.10, 13:22
          Dostał zawiasy i się ukrywał... Na badania do wariatkowa go trzeba wysłać, bo osobnik ów ma poważne kłopoty z myśleniem.
          • spokojny.zenek Re: Właśnie tego też nie rozumiem 28.06.10, 13:40
            wielki_czarownik napisał:

            > Dostał zawiasy i się ukrywał... Na badania do wariatkowa go trzeba wysłać, bo o
            > sobnik ów ma poważne kłopoty z myśleniem.

            Postawa "a może sobie zapomną" wcale taka rzadka nie jest.

        • spokojny.zenek Re: 10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł 28.06.10, 13:39
          Jesteś analfabetą? DOSTAŁ karę i wówczas się ukrywał.
    • al675.39312 Re: 10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł 27.06.10, 15:54
      Nie można restrykcyjnie karać tych, którzy w pierwszym szeregu z
      kamieniami obalali system "komunistyczny". Gdyby nie
      tacy "bohaterowie" to kto by to zrobił?.
    • konsta-nty12 10 lat temu pobił policjanta, teraz wpadł 27.06.10, 16:26
      Bardzo dobrze, przydałby się jeszcze wydział do szukania kasy z FOZ-u.
    • gelbigel uroczy typek 27.06.10, 18:57
      Czeka na dyskotekach aż wasze córeczko puszczą mu oczko a potem romantycznie w ubikacji. Fajny zięć z kastetem na koszulce. 10 lat minimum. Szkoda że w polsce nie ma zakładów karnych z ciężkimi robotam. Kamieniołomy itp. Rosjanie już my się umieli nim zaopiekować. A u nas lajcik 2 latka w zawieszeniu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka