Dodaj do ulubionych

4 lipca - wojna czy pokój?

02.07.10, 18:28
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • zew_atlantyku Jedz pan lepiej juz na wakacje 02.07.10, 18:35
      i przestan truc.
      Mysmy juz wybrali tego wlasciwego i juz wypoczywamy.
      Radze zrobic to samo. Glosowac pan nie musi. Zrobimy to za pana.
      cbrengland.wordpress.com/2010/06/28/wakacje-na-start/
      • lks17 Re: Jedz pan lepiej juz na wakacje 04.07.10, 11:25
        zew_atlantyku, tak na oko, pewnie jesteś tzw. "polskim patriotą", minowałeś się
        sam, ego większe niż zaplecze.
    • wronskipacewicz Waldemar K. kliniczny przykład tusko-talibanu. 02.07.10, 18:54
      Korwin-Mikke poparł dzisiaj Kaczyńskiego !!
      Brawo Korwin !
      Wyborcza tego nie "zauważyła" , jakoś mnie to nie dziwi
      smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-
      aktualizacja-13-05-2010.html
    • miro-24 gen.M.Moczar polski komunistyczny - faszysta 1968r 02.07.10, 19:10
      wzór dla Jarosława Kaczyńskiego?
    • isydor_n Mistrz kamuflażu 02.07.10, 19:26
      Jak zwykle okazuje się, że życie pisze najbardziej kuriozalne scenariusze. Pół
      narodu dostało pomroczności jasnej i uparło się, żeby sobie na prezydenta
      wybrać Brata Bliźniaka Mistrza Kamuflażu. Wałęsa to zły agent Bolek, a Gierek
      to dobry patriota polski! Takie coś nazywa się chichotem historii, depy jedne.
      Brak słów.
    • jurber1 4 lipca - wojna czy pokój? 02.07.10, 21:28
      4 kwietnia z większości ambon popłyną sugestie aby głosować
      na "prawdziwego katolika" - Kaczyńskiego; z myślą o nim będzie (dla
      powodzian) kwestować Caritas. Podobnie zakamuflowane, ale w stronę
      Komorowskiego, będzie wezwanie Jurka Owsiaka.
      Zatem: GŁOSUJMY NA BRONKA. PIENIĄDZE POWIERZAJMY JURKOWI
    • kinga-1006 4 lipca - wojna czy pokój? 02.07.10, 21:52
      A z kim ten pokój, z oszustami.

      Tak miało być
      wyborcza.pl/1,75515,2417025.html
      a tu finisz akcji pokazujący gdzie PO ma obywateli tego kraju
      www.youtube.com/watch?v=apNdODoWX2I&feature=player_embedded#!
    • alakyr Kuczyński, uspokój się! 02.07.10, 21:59

      "Wybór każdego z nich skieruje Polskę w inną stronę."

      A to ciekawostka, żyrandolowe staowisko ma aż takie znaczenie? Choć w
      jednym Kuczyński ma rację, o wiele trudniej będzie przeprowadzić wilcze
      reformy prywatyzacji sektora publicznego, czy dokończenie reformy
      emerytur.
      To mnie jednak specjalnie nie martwi.


      • aaannemarie Re: Kuczyński, uspokój się! 02.07.10, 22:47
        Cenna uwaga. Można z powrotem upaństwowić sklepy. Po co nam taki wybór? Od
        konsumpcji w głowach się przewraca. Niech żyje mineralna i serek homogenizowany.
        • hieronim_kowalski Re: a co z octem? będzie czy nie? 02.07.10, 23:10
          A co z octem? będzie czy nie?
          • koloratura1 Re: a co z octem? będzie czy nie? 03.07.10, 08:32
            hieronim_kowalski napisał:

            > A co z octem? będzie czy nie?

            Będzie.
            I jeszcze musztarda i groszek w puszce.
            • alakyr Re: a co z octem? będzie czy nie? 03.07.10, 21:37
              Jak widać propagandysta to zajęcie ponadczasowe, zmienia się tyko opcja
              ale metody, język jak za Urbana. Może śpiwory wyślecie do np. Moskwy?
              • koloratura1 Re: a co z octem? będzie czy nie? 04.07.10, 14:44
                alakyr napisał:

                > Jak widać propagandysta to zajęcie ponadczasowe, zmienia się tyko opcja
                > ale metody, język jak za Urbana. Może śpiwory wyślecie do np. Moskwy?

                A po co?

    • gspisak 4 lipca - wojna czy pokój? 03.07.10, 08:06
      Monotonia, nuda, stereotypy... nic.
    • marek1981gb Dżej Kej to nie piaskarka. 03.07.10, 15:24
      Zgadzam się, że prezydent będzie smarował swoim, a przeciwnikom
      sypał piasek w tryby, gdy tego będzie wymagała racja jego partii.
      Jeżeli wygra Bikej, smarowane będzie przez rok, do wyborów
      parlamentarnych 2011, w których PO, z winy indolencji w sprawie
      Smoleńska, pogłębiającego się deficytu, i masy bzdurnych przepisów
      które w swej pysze nowy prezydent przepchnie bez czytania(w oparciu o
      wikipedię), odda władzę Pisowi i innej prawicy. Wtedy zacznie się krzyk
      o IV RP, i walenie kłód pod nogi. Relacja smarowanie - piasek, jeden do
      czterech. Jeśli zaś zwycięży Dżejkej, piaskiem sypane będzie niewiele,
      bo to przecież za rok wybory, i nie można przestraszyć elektoratu, a po
      roku ze swoimi (bardziej lub mniej) popchnie ten kraj do przodu.
      Czytajcie ze zrozumieniem, to może i redaktorzy zmądrzeją.
    • helguera Kuczyńskiemu już nic nie zaszkodzi 03.07.10, 23:07
      Ot taka śmieszna trójca Czech,Wołek i Kuczyński
      • koloratura1 Re: Kuczyńskiemu już nic nie zaszkodzi 04.07.10, 14:48
        helguera napisał:

        > Ot taka śmieszna trójca Czech,Wołek i Kuczyński

        Może i śmieszna, ale co, tak naprawdę, w każdym z nich śmiesznego?
    • acqh 4 lipca - wojna czy pokój? 04.07.10, 18:00
      A te naoliwione tryby państwa, o których mówi autor, to będą pracowały, ale
      wyłącznie dla dobra najbogatszych, reszty narodu nie będzie stać na nic, tak
      jak jest teraz.
      W komentarzach jest przypomnienie o pustych półkach. Co z tego, że teraz są
      pełne, jeśli nie mamy pieniędzy żeby kupować. Jakie to ma znaczenie w tej
      sytuacji?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka