barakkobamaa 02.07.10, 18:28 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zew_atlantyku Jedz pan lepiej juz na wakacje 02.07.10, 18:35 i przestan truc. Mysmy juz wybrali tego wlasciwego i juz wypoczywamy. Radze zrobic to samo. Glosowac pan nie musi. Zrobimy to za pana. cbrengland.wordpress.com/2010/06/28/wakacje-na-start/ Odpowiedz Link Zgłoś
lks17 Re: Jedz pan lepiej juz na wakacje 04.07.10, 11:25 zew_atlantyku, tak na oko, pewnie jesteś tzw. "polskim patriotą", minowałeś się sam, ego większe niż zaplecze. Odpowiedz Link Zgłoś
wronskipacewicz Waldemar K. kliniczny przykład tusko-talibanu. 02.07.10, 18:54 Korwin-Mikke poparł dzisiaj Kaczyńskiego !! Brawo Korwin ! Wyborcza tego nie "zauważyła" , jakoś mnie to nie dziwi smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne- aktualizacja-13-05-2010.html Odpowiedz Link Zgłoś
miro-24 gen.M.Moczar polski komunistyczny - faszysta 1968r 02.07.10, 19:10 wzór dla Jarosława Kaczyńskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
isydor_n Mistrz kamuflażu 02.07.10, 19:26 Jak zwykle okazuje się, że życie pisze najbardziej kuriozalne scenariusze. Pół narodu dostało pomroczności jasnej i uparło się, żeby sobie na prezydenta wybrać Brata Bliźniaka Mistrza Kamuflażu. Wałęsa to zły agent Bolek, a Gierek to dobry patriota polski! Takie coś nazywa się chichotem historii, depy jedne. Brak słów. Odpowiedz Link Zgłoś
jurber1 4 lipca - wojna czy pokój? 02.07.10, 21:28 4 kwietnia z większości ambon popłyną sugestie aby głosować na "prawdziwego katolika" - Kaczyńskiego; z myślą o nim będzie (dla powodzian) kwestować Caritas. Podobnie zakamuflowane, ale w stronę Komorowskiego, będzie wezwanie Jurka Owsiaka. Zatem: GŁOSUJMY NA BRONKA. PIENIĄDZE POWIERZAJMY JURKOWI Odpowiedz Link Zgłoś
kinga-1006 4 lipca - wojna czy pokój? 02.07.10, 21:52 A z kim ten pokój, z oszustami. Tak miało być wyborcza.pl/1,75515,2417025.html a tu finisz akcji pokazujący gdzie PO ma obywateli tego kraju www.youtube.com/watch?v=apNdODoWX2I&feature=player_embedded#! Odpowiedz Link Zgłoś
alakyr Kuczyński, uspokój się! 02.07.10, 21:59 "Wybór każdego z nich skieruje Polskę w inną stronę." A to ciekawostka, żyrandolowe staowisko ma aż takie znaczenie? Choć w jednym Kuczyński ma rację, o wiele trudniej będzie przeprowadzić wilcze reformy prywatyzacji sektora publicznego, czy dokończenie reformy emerytur. To mnie jednak specjalnie nie martwi. Odpowiedz Link Zgłoś
aaannemarie Re: Kuczyński, uspokój się! 02.07.10, 22:47 Cenna uwaga. Można z powrotem upaństwowić sklepy. Po co nam taki wybór? Od konsumpcji w głowach się przewraca. Niech żyje mineralna i serek homogenizowany. Odpowiedz Link Zgłoś
hieronim_kowalski Re: a co z octem? będzie czy nie? 02.07.10, 23:10 A co z octem? będzie czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: a co z octem? będzie czy nie? 03.07.10, 08:32 hieronim_kowalski napisał: > A co z octem? będzie czy nie? Będzie. I jeszcze musztarda i groszek w puszce. Odpowiedz Link Zgłoś
alakyr Re: a co z octem? będzie czy nie? 03.07.10, 21:37 Jak widać propagandysta to zajęcie ponadczasowe, zmienia się tyko opcja ale metody, język jak za Urbana. Może śpiwory wyślecie do np. Moskwy? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: a co z octem? będzie czy nie? 04.07.10, 14:44 alakyr napisał: > Jak widać propagandysta to zajęcie ponadczasowe, zmienia się tyko opcja > ale metody, język jak za Urbana. Może śpiwory wyślecie do np. Moskwy? A po co? Odpowiedz Link Zgłoś
gspisak 4 lipca - wojna czy pokój? 03.07.10, 08:06 Monotonia, nuda, stereotypy... nic. Odpowiedz Link Zgłoś
marek1981gb Dżej Kej to nie piaskarka. 03.07.10, 15:24 Zgadzam się, że prezydent będzie smarował swoim, a przeciwnikom sypał piasek w tryby, gdy tego będzie wymagała racja jego partii. Jeżeli wygra Bikej, smarowane będzie przez rok, do wyborów parlamentarnych 2011, w których PO, z winy indolencji w sprawie Smoleńska, pogłębiającego się deficytu, i masy bzdurnych przepisów które w swej pysze nowy prezydent przepchnie bez czytania(w oparciu o wikipedię), odda władzę Pisowi i innej prawicy. Wtedy zacznie się krzyk o IV RP, i walenie kłód pod nogi. Relacja smarowanie - piasek, jeden do czterech. Jeśli zaś zwycięży Dżejkej, piaskiem sypane będzie niewiele, bo to przecież za rok wybory, i nie można przestraszyć elektoratu, a po roku ze swoimi (bardziej lub mniej) popchnie ten kraj do przodu. Czytajcie ze zrozumieniem, to może i redaktorzy zmądrzeją. Odpowiedz Link Zgłoś
helguera Kuczyńskiemu już nic nie zaszkodzi 03.07.10, 23:07 Ot taka śmieszna trójca Czech,Wołek i Kuczyński Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Kuczyńskiemu już nic nie zaszkodzi 04.07.10, 14:48 helguera napisał: > Ot taka śmieszna trójca Czech,Wołek i Kuczyński Może i śmieszna, ale co, tak naprawdę, w każdym z nich śmiesznego? Odpowiedz Link Zgłoś
acqh 4 lipca - wojna czy pokój? 04.07.10, 18:00 A te naoliwione tryby państwa, o których mówi autor, to będą pracowały, ale wyłącznie dla dobra najbogatszych, reszty narodu nie będzie stać na nic, tak jak jest teraz. W komentarzach jest przypomnienie o pustych półkach. Co z tego, że teraz są pełne, jeśli nie mamy pieniędzy żeby kupować. Jakie to ma znaczenie w tej sytuacji? Odpowiedz Link Zgłoś