Dodaj do ulubionych

573 gadziów w Święto Czereśni

19.09.10, 15:09
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • 1sz-truten 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 15:17
      Nie dziwota ze Sarkozy sie wqrwil !
      wyglada na to ze nie muzulmanie a cyganie sa dla europy zagrozeniem he he he
      • nigero Muzułmanie są zagrożenie, cyganie jedynie wrzodem. 19.09.10, 15:49
    • nigero Cyganie to wrzód 19.09.10, 15:24
      U nas też jest ten problem, na szczęście znacznie mniejszy. Ja się tylko dziwię, jaki idiota dostarcza tej zarazie jakikolwiek socjal?!
      Pamiętam jak kiedyś Wybiórcza zrobiła nagonkę na przytomną panią burmistrz jakiegoś słowackiego miasta, która wynajęła ludzi, zbierających długi od cyganów w momencie, gdy przychodzili po zasiłek. Oczywiście zaraz durni obrońcy praw człowieka zaprotestowali i cyganom trzeba było oddać NIE ICH pieniądze.
      Paranoja. Jeśli oni chcą żyć jak zwierzęta, to niech tak żyją.
    • szabepio obozy 19.09.10, 19:35
      niestety cala europa nie wie co z nimi zrobić. są wszedzie. sami są sobie winni bo zachowują się fatalnie: nie przestrzegają prawa i obyczajów, przestępcy kryminalni i obyczajowi. obawiam się że może powstać coś w rodzaju getta, ale to jest samoobrona europy przed nimi. a gdzie to może powstać? myślę\ że w polsce bo polacy są rasistami i nienawidzą obcych. unia da pieniądze na takie obozy i to może być nawet niezly interes, choć oni będą opuszcać te obozy po resocjalizacji. niestety obecne mlode pokolenie europejczyków mentalnie jest zdolne do takich akcji. to tylko kwestia czasu....
    • nocozabrednie 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 19:42
      Skoro Cyganie nie chcą się cywilizować (czyli upodabniać do otaczajacego ich społeczeństwa) to ich sprawa. Szkoda "Zachodu" na tą ich bezużyteczność. Chcą być kim są to w czym problem? Szkoda dla nich naszego czasu, pieniedzy i szacunku. Niech sobie żyją jak ścierwo skoro tak wybrali. Uszanujmy to i nie dajmy się nabrać ich sztuczkom żebraczym i o głupocie socjalnej państw Unii.
    • alejajaniemaco Moj dom ostatnio wyremontowala firma budowlana 19.09.10, 19:44
      zatrudniajaca samych cygnanow. Ciezko pracowali by zarobic na utrzymanie i wyksztalcenie swoich dzieci. Ostatnio wyrywalem zeba u pani stomatolog z rodziny romskiej - ma meza roma i 6cioro dzieci. W sklepie widzialem cyganki na kasach i cyganow wykladajacych towar na polki. Rowniez moj autobus miejski jest prowadzony przez pana ktory jest romem. Science Fiction.
      • josif47 Re: Moj dom ostatnio wyremontowala firma budowla 20.09.10, 15:08
        Czytasz bajki....
    • bumcykcykhopsiup 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 19:45
      uwielbiam te podwojne standarty:
      jak sie napisze cygan, to zle
      jak sie napisze gadź, to juz w porzo...
    • tom.gorecki można sobie popłakać, ale... 19.09.10, 19:49
      oskarżenie: "Dla butelki wódy zadźgali nożem sklepową. A podczas kradzieży telewizora wydłubali oko strażnikowi. Cygany z Ostrovan. Z sadów kradną. Jednej sąsiadce kable z piwnicy zwinęli. Mur trzeba było postawić. Wcześniej była siatka, ale ją Romowie w jedną noc rozebrali."

      obrona: "- Gadzie nie rozumieją, że człowiek nic nie ma."

      A artykuł i komentarze krwawiących serc oczywiście będą bronić "Romów"...
    • janu5 Przestać pomagać i sprawa się sama rozwiąże. 19.09.10, 20:11
      Mnożą się jak króliki ,żeby dostawać zasiłki. Będą tak robic dopóki będzie to dla nich opłacalne.
      W czasach kiedy jeździli taborami nie różnili się zbytnio od innych. Tyle ,że prowadzili włóczęgowski tryb życia. Ale wtedy nie było pomocy spolecznej i taryfy ulgowej dla cyganów. ( Kowal zawinił a cygana powiesili). Trzeba odzwyczaić od pomocy społecznej.
    • maryjan_pazdzioch wyexportowac do Indii tam skad przybyli 19.09.10, 20:13
      To sa przybledy z Indii. Dogadac sie z rzadem Indii i zamiast pakowac miliardy euro w bezsensowna pomoc (wor bez dna) zabulic Hindusom i na pewno bardzo chetnie przygarna te parenascie milionow cyganow (w koncu jest ich tam ponad miliard, wiec nic nie odczuja). Im samym tez sypnac pare euro na droge i niech spierd*.
    • lares87 100% poparcia dla muru 19.09.10, 20:16
      ci ludzie są antyspołeczni i antyasymilacyjni. Chcą jedynie czerpać z dóbr lokalnych społeczności, a sami nic do tej społeczności nie wnioszą.
    • janu5 Górniak przykładem udanej resocjalizacji cyganów. 19.09.10, 20:18
      Dwa pokolenia około 40 lat wystarczyłyby na udaną resocjalizacje. Tylko trzeba przestać z bezsensowna pomocą spoleczna. Najlepiej byłoby ucinac ręce za kradziez ale to nieprzejdzie dzisiaj.
      • wielki_czarownik Górniak nie jest cyganką 20.09.10, 10:48
        Ona jest pół na pół. Z tego, co podają źródła, to jej ojciec (cygan) zostawił ją w dzieciństwie i wychowała się ona w polskiej rodzinie. Tak więc o żadnej asymilacji nie ma tu mowy.
    • bezzebnypirat Problem nie do rozwiazania... 19.09.10, 20:25
      Z jednej strony izolujace spoleczenstwo, z drugiej Romowie, ktorzy swieci zdecydowanie nie sa.

      Bo jakby nie patrzec, ciezko zauwazyc, ze w sumie w calej Europie wizerunek Cygana jest taki sam... zlodziej, sra pod siebie i gdzie mieszka przez miesiac, pozniej pol roku trzeba porzadek robic. Czy to bloki socjalne Slowacji, czy przyczepy kempingowe UK...
    • truten.zenobi 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 20:29
      chyba nikogo nie trzeba przekonywać że znaczna część społeczności cygańskiej żyje biednie.
      ale zamiast kolejnego biadolenia autor zastanowił by się nad przyczynami jeśli nie nad rozwiązaniem problemu...
    • jo81 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 20:30
      po francuskiej akcji slyszalem wiele wypowiedzi broniących cyganów..a ja mieszkam w okolicy gdzie jest ich sporo i poradziłbym mądrzącym sie paniom z TVN by tam troszkę pomieszkały..z dziećmi swoimi najlepiej..i parkowały swoje drogie auta na ulicy( nie ma tu parkingów strzeżonych)
    • humanistyka Gadjo Dilo, Gadjo Dilo. 19.09.10, 20:32
      ...
    • prababka44 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 20:33
      ***a sami nic do tej społeczności nie wnoszą***
      Wnoszą.
      Smród, brud, wszy itepe.
    • zmuleksy 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 20:35
      No cóż, taka jest prawda Romowe ani się nie integrują, ani nie pracują, ani nie myją. Tak żyją bo tak chcą żyć i mają wyłącznie roszczeniową postawę. Słowacy to naród dobrych spokojnych ludzi, wszystko ma swoje granice, dobroć też
    • roll Cygan=złodziej 19.09.10, 20:35
      Oni żyją tylko ze złodziejstwa.Jak ich zamkną w gettcie to i tak wyjdą na zewnątrz by kraść.Dlatego ten pomysł z Indiami to chyba to.
      • pandzik Re: Cygan=złodziej 19.09.10, 20:41
        To czas budować mur na granicy ze Słowacją....


        wiem, nic to nie da.


        Straszne, bo niby nie ma rozwiązania - a tak na prawdę każdy wie czym to śmierdzi.

        Słowacy tego w jakimś momencie nie wytrzymają.
    • 33qq 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 20:37
      Odgrodzić murem ale przede wszystkim odciąć dopływ pieniędzy. Albo przystaną na warunki społeczeństw wśród których mieszkają, albo niech wymrą.
    • dyktator_bolandy problem będzie narastał, aż do... 19.09.10, 20:47
      Rozwiązaniem problemu byłoby odbieranie Cyganom dzieci w wieku do 3 lat, gdy jeszcze nie zostały odpowiednio "wyedykowane" do żebractwa , złodziejstwa, lenistwa i pasożytnictwa. Teraz coraz liczniejsze (ze względyu na socjal) generacje Cyganów przekazuja swoim dzieciom ten skrajnie szkodliwy dla siebie i żywiących ich "gadziów" styl życia. Innym sposobem byłoby absolutne odcięcie od zasiłków na dzieci, aby powstrzymać ich przysrost demograficzny, gdzie zasiłki na dzieci są stymulatorem prokreacji.
      Oba wyjścia są niestety nie do przyjęcia w dobie "humanizmu" i poprawności politycznej, więc problem bedzie narastał aż co chwili wybuchu, gdy żywiciel nie będzie juz w stanie utrzymywać pasożyta i dojdzie do rozwiązań krwawych.
      • rekin.finansjery Jestes chory czlowieku. 19.09.10, 21:53
        • cassius769 Re: Jestes chory czlowieku. 19.09.10, 23:05
          Nie jest chory. Po prostu przedstawil logiczny wywod opisujacy bardzo prawdopodobny scenariusz.
      • lares87 produkcja małych cyganów 19.09.10, 22:20
        nastawiona jest głównie na przemysł złodziejski. Zasiłki są dodatkowym źródłem dochodu ale nie decydującym.
      • rikol Re: problem będzie narastał, aż do... 20.09.10, 13:45
        Prawo przewiduje odbieranie dzieci, jesli sa w zlych warunkach. problem polega na tym, ze procedury adopcyjne trwaja dlugo, wiec takie dziecko moze kilka lat zyc w domu dziecka - a to jest bardziej szkodliwe dla dziecka niz brud.
    • joetf Kwintesencja artykułu 19.09.10, 20:52
      "Mamy błoto, w błocie umazane dzieci. Dlaczego nie pomogą?"

      A dlaczego mają? Jakoś wszystkie inne nacje na całym świecie, od Ameryki po Japonię, same dochodziły do swojego dorobku. Czemuż to Cyganie mają coś dostać? Dlaczego właśnie oni?

      Polska emigracja w XIX w USA też lekko nie miała, jednak potrafili wyjść na ludzi, o Polakach po 45 nie wspominając. Takie przykłady można mnożyć w nieskończoność, jedynie Cyganie mają problem z samoorganizacją.



      Rozwiązanie, jakkolwiek brutalne, jest proste - odciąć jakąkolwiek bezwarunkową pomoc społeczną (celem pomocy społecznej nie jest utrzymywanie w marazmie, a pomoc w wyprowadzaniu ludzi na prostą), płacić jedynie celowo, np: zatrudnisz się i wykonasz robotę za 500zł, drugie tyle dołoży państwo. Utrzymasz swoje mieszkanie w porządku i czystości, dostaniesz zniżkę na czynsz. Nie popracujesz i nie utrzymasz, twoja ekhm, wola - nie dostaniesz ani grosza, a urzędnicy będą z radością patrzeć jak zdychasz z głodu.
    • dublin24 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 20:56
      Kto nie chce pracować ten niech i nie jje.

      A swoja droga , nikt jezeli chodzi o cyganow nic nie wymysli .

      Kto zyl w poblizu cyganow , wie jacy oni sa , ten dobrze zdaje sobie sprawe ze ich mozna tylko wziac brutalnie za morde albo nie zmieni sie absolutnie nic.
      Wiadomo rowniez ze wziac ich za mordy sie nie da bo unia nie pozwoli , a wielu "kosmopolitycznych i nowoczesnych" ludzi bedzie robilo kapital polityczny na potepianiu "faszystow" "nie rozumiejacych problemow ludnosci romskiej" oczywiscie samemu nie potrafiac zaproponowac badz wprowadzic w zycie niczego sensownego.

      Druga opcja ? sowicie oplacac kazdego cygana , konkretnie wysoki zasilek , na poziomie conajmniej przecietnej pensji tylko za to ze cygan jest cyganem. Tylko w ten sposob mozna sobie kupic spokoj .
      Do tego tez oczywiscie nie dojdzie bo normalnych ludzi krew by zalala gdyby mieli sponsorowac cyganow samemu zyjac na niskim poziomie.

      Wiosek ? problem jak jest tak bedzie . Przynajmniej gazety beda mialy "newsy" .

      Tylko bardzo dalekie przesuniecie sie klimatu politycznego wsrod najwazniejszych panstw UE pozwolilo by na stanowcze i skuteczne dzialanie , pojawiaja sie pierwsze oznaki takiej sytuacji ale nie stanie sie to jednak w najblizszym czasie.
    • dublin24 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 20:58
      Kto nie chce pracować ten niech i nie jje.

      A swoja droga , nikt jezeli chodzi o cyganow nic nie wymysli .

      Kto zyl w poblizu cyganow , wie jacy oni sa , ten dobrze zdaje sobie sprawe ze ich mozna tylko wziac brutalnie za morde albo nie zmieni sie absolutnie nic.
      Wiadomo rowniez ze wziac ich za mordy sie nie da bo unia nie pozwoli , a wielu "kosmopolitycznych i nowoczesnych" ludzi bedzie robilo kapital polityczny na potepianiu "faszystow" "nie rozumiejacych problemow ludnosci romskiej" oczywiscie samemu nie potrafiac zaproponowac badz wprowadzic w zycie niczego sensownego.

      Druga opcja ? sowicie oplacac kazdego cygana , konkretnie wysoki zasilek , na poziomie conajmniej przecietnej pensji tylko za to ze cygan jest cyganem. Tylko w ten sposob mozna sobie kupic spokoj .
      Do tego tez oczywiscie nie dojdzie bo normalnych ludzi krew by zalala gdyby mieli sponsorowac cyganow samemu zyjac na niskim poziomie.

      Wiosek ? problem jak jest tak bedzie . Przynajmniej gazety beda mialy "newsy" .

      Tylko bardzo dalekie przesuniecie sie klimatu politycznego wsrod najwazniejszych panstw UE pozwolilo by na stanowcze i skuteczne dzialanie , pojawiaja sie pierwsze oznaki takiej sytuacji ale nie stanie sie to jednak w najblizszym czasie.
      • drupal Re: 573 gadziów w Święto Czereśni 19.09.10, 23:02
        "bo unia nie pozwoli"?
        O kto to jest ta Unia?
        To socjalistyczne szumowiny, których sobie Europejczycy wybrali do Europarlamentu.
        Unia nie musi wyglądać tak lewacko jak obecnie.
        Europejczycy kiedyś zmądrzeją, wybiorą mniej czerwonych parlamentarzystów i raj dla leni z całego świata się skończy.
        Albo wezmą się do roboty albo będą musieli wyjechać.
        Może do Kanady?
        Tam jeszcze z multikulti się da wyżyć podobno.
    • czarny-doktor Europa 2050 19.09.10, 21:01
      Jeden bezdzietny pracujący biały utrzymuje 1 rodzinę romską i 1 muzułamańską. Podatki wynoszą 85% a dług wewnętrzny każdego kraju to 500% PKB. Budżety Socjalistycznych Republik Europejskich wyglądają tak: 10% na to aby władza się utrzymała, 10% na policję, wojsko, szkolnictwo i służbę zdrowia a 80% na zasiłki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka