rs_gazeta_forum Re: Za zamkniętymi drzwiami 18.10.10, 21:49 testman napisał: > ufff. chyba nie chcę czytać dalej... oto jak oddaliśmy się w niewolę kk :( Ja też czuję obrzydzenie już po kilku zdaniach tego tekstu, tak silne, że nie mogę się zmusić do dalszej lektury. Nie abym się czegoś innego spodziewał, w końcu widzę od 20 lat co się dzieje, ale i tak rzygam na widok tej swołoczy. Politycy wszelkiej maści to też zwykli zaprzedańcy, zwykłe służki czarnej mafii, a jedni i drudzy wycierają sobie gębę Polską. Jedyne co można zrobić, to wytupać ich z Sejmu. Nie wolno głosować na żaden POPiS. Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Polityka za zamkniętymi drzwiami 18.10.10, 21:54 Każdego kandydata na radnego czy posła należy pytać, czy jest katolikiem. Jeśli tak, to czy najpierw jest Polakiem, czy najpierw katolikiem. Jeśli nie będzie chciał jasno odpowiedzieć, to znaczy że najpierw jest mafiosem. Odpowiedz Link Zgłoś
jantos51 Za zamkniętymi drzwiami 18.10.10, 22:09 Za konkordat ma dożywotnie stanowisko i nic po za tym a społeczeństwo Polskie płaci olbrzymi haracz i ma pętlę na szyji założoną przez kler, który ograbia owieczki. Odpowiedz Link Zgłoś
apas13 Za zamkniętymi drzwiami 19.10.10, 09:44 Biedne polskie państwo, biedni ludzie, którym wmawia się, że wolny rynek, że trzeba sobie radzić, że państwo opiekuńcze to samo zło... Biedni przedsiębiorcy ścigani o każdą złotówkę niezapłaconych podatków, ZUSów, srusów - bo tak trzeba, bo taka jest racja stanu. To samo państwo BEZPRAWNIE, pod kołderką, bez jakiejkolwiek demokratycznej kontroli przekazuje MILIARDY szamanom, pasie im brzuchy, pozwala utrzymywać kochanki, kochanków i macać dzieci - w dobrobycie, zanasze CIĘŻKO wypracowane pieniądze. Byle się nie wydało, byle PRZYPADKOWE społeczeństwo się nie dowiedziało. A te sukienkowe ku..sy jeszcze mają czelność grozić posłom, mówić im, jak mają głosować. "Dając kościołowi dajecie społeczeństwu". Kłamstwo! Jestem niewierzący, nigdy NIC od czarnych nie dostałem a przez lata płacone przeze mnie podatki wpływały do ich kasy. Żądam zwrotu tych pieniedzy, żądam oddania zagrabionych dóbr, które zabrano mi dla wspólnego dobra PAŃSTWA, nie dla szamanów karmionych cichcem przez klikę tzw. polityków. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek-gdansk Gdyby znalazło się tam dziesieciu (sprawiedliwych) 19.10.10, 11:29 I oni grożą ekskomuniką posłom i senatorom, a nie zastanawiają się czy sami są jeszcze godni odprawiać akt z Wieczernika. Odpowiedz Link Zgłoś
hanishl Przechodzenie dóbr odbywa się tajemniczo nad 19.10.10, 11:42 Przechodzenie dóbr odbywa się tajemniczo nad głowami szarych obywateli, którzy nie bez winy stają nad przepaścią nędzy i rozpaczy. * Opis: podczas uroczystości Bożego Ciała w Warszawie - Józef Glemp Odpowiedz Link Zgłoś
rita.1 Za zamkniętymi drzwiami 19.10.10, 12:39 No jak to władza ludzi demoralizuje. Nawet Buzek - ewangelik - lizał d...ę KK, który kościoły protestanckie przejmował jak swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
axenrolle Re: Za zamkniętymi drzwiami 19.10.10, 15:06 To Buzek jest ewangelikiem? Ciekawe ? Widząc jak bez mydła właził i włazi czarnym w doopę niigdy bym na to nie wpadł. W Polsce jednak wszystko jest porąbane ,jak widać również polscy ewngelicy , przynajmniej niektórzy Odpowiedz Link Zgłoś
gonet12 Za zamkniętymi drzwiami 19.10.10, 15:54 Chciałabym przeczytać kiedyś wywiad przeprowadzony przez naprawdę dobrego dziennikarza z osobami, które na przestrzeni kilku rządów brały udział w tym procederze. Co by ci ludzie dzisiaj powiedzieli ? Odpowiedz Link Zgłoś
axenrolle Re: Za zamkniętymi drzwiami 19.10.10, 19:50 Jedyne wywiady jakie powinni udzielać to przed prokuratorem. Jestem pewny że nikt z nich nie poczuwa sie do żadnej winy a wszystko co zrobili i co zrobią to oczywiście "dla dobra Polski" i takie tam kretynizmy typowe w ich stylu . Odpowiedz Link Zgłoś
wlekawa Za zamkniętymi drzwiami 19.10.10, 19:02 Jak w Polsce działa demokracja? Papież wybiera biskupów. Komitet Centralny KK złożony z biskuopów deleguje emisariuszy do Komisji Wspólnej Rządu i Episkopatu. Emisariusze przekazują wytyczne dla rządu i przepytują go z ich realizacji. Niewielka wyrwa w systemie: Episkopat wyznacza kandydatów na posłów i daje im swoje poparcie. Obywatele ich wybierają. Po co nam więc sejm, senat i cały ten aparat. Proponuję prostsze i tańsze rozwiazanie: likwidację sejmu, senatu, władzy państwowej i zastąpienie jej systemem władzy: papież, nuncjusz, KC KK, biskupiu ordynariusze, proboszczowie. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek_borakiewicz Za zamkniętymi drzwiami 19.10.10, 21:56 To jest przerażające. Uważam że należy skończyć z immunitetem "de facto" księży i złożyć skargę za współdziałanie w organizacji przestępczej na szkodę Państwa. Przez samowolę takich właśnie ludzi Państwo Polskie nigdy nie było w stanie podnieść się z klęczek. Wystarczy Odpowiedz Link Zgłoś
codein Watykan popierał rozbiory Polski 06.11.10, 15:25 popierze i całkowitą atomizację państwa Polskiego, jeśli miałoby to sprzyjać stolicy piotrowej - tak jak doszło do rozdrobnienia państw bałkańskich. KRK wyciera sobie ryj polskością i tradycjami narodowymi - tak długo, jak długo Watykan ma się dobrze - bo lojalność kleru katolickiego spoczywa tam, a nie tutaj. Odpowiedz Link Zgłoś