27.12.10, 12:22
Tak, to fakt. Jakie "elyty" taki też język.
Obserwuj wątek
    • cul-de-sac To fakt 27.12.10, 19:06
      Rzec by mozna: Krol to wzor jak pisac nie majac nic do powiedzenia, by wierszowke zaliczyc, zarobic i gawiedz rozbawic. Tylko ten poziom do ktorego trzeba sie pochylic...
      • antropoid Re: To fakt 31.12.10, 15:54
        A taki Król to ma komfort, bo pochylać się nie musiał...
    • sharn1 Czyżby autor sugerował że Obama jeszcze pamięta 31.12.10, 12:20
      kto to Komoruski?

      Odważna teza.

      Co do bratania się z PZPR to niech autor nie wchodzi na grząski grunt. Wszakże to jego szef całował się ludźmi honoru w Magdalence i do dzisiaj broni ich dokonań i dorobku.
      • pis_busters Re: A Jaruś im schłodzoną wódeczkę donosił... 31.12.10, 14:50
        A Jaruś im schłodzoną wódeczkę donosił... Co zostało uwiecznione na zdjęciach.
      • jacgier-1 Re: Czyżby autor sugerował że Obama jeszcze pamię 31.12.10, 15:00
        Jesteś synku albo bardzo młody albo bardzo głupi. Ja na miejscu jego szefa to nie tylko bym Kiszczaka w gębę ale i w dupę pocałował żeby doprowadzić do zmiany systemu w sposób w jaki się on dokonał. Ja nie wierzyłem że taka zmiana kiedykolwiek za mojego życia nastąpi a mam już trochę tych lat. Dlatego powtarzam, albo jesteś bardzo młody i nie wiesz czym było życie w socjaliźmie albo jesteś zwolennikiem Jarkacza podpierzynowego "opozycjonisty" który teraz usiłuje zmienić historię. Żal mi was obu.
        • antropoid Re: Czyżby autor sugerował że Obama jeszcze pamię 31.12.10, 15:58
          jacgier-1 napisał:

          > ...albo jesteś bardzo młody i nie wiesz czym było życie w socjaliźmie albo jesteś
          > zwolennikiem Jarkacza podpierzynowego "opozycjonisty" który teraz usiłuje zmienić
          > historię...
          -----------------

          "Podpierzynowy" - bardzo ładnie i celnie ujęte.
      • koloratura1 Re:Czyżby autor sugerował że Obama jeszcze pamięta 01.01.11, 16:52
        sharn1 napisał:

        > kto to Komoruski?

        Na pewno nie.
        Co najwyżej - kto to taki Komorowski.
    • prawieemeryt Król zapamiętał te igraszki na całe życie. 31.12.10, 13:32
      To już jest po herbacie bo czyż można nazwać życiem stan zwany powszechnie ZOMBI - czerwone zombi!
    • organmaster gromowładny(?) 31.12.10, 14:35
      kto? - pytacie; z pomieszczonego tekstu wynika, że... anderenman; jak gromowładny zeus - bellerofona, tak gazettżurnalista - króla; jak boski z. - gza, tak - bo...ki zrywać, bezprzymiotnikowy a. - puścił, pardonc... bąka dla unicestwienia aspirującego ku olimpijskim łąkom marka k.; i choć przaśny odór poraża od dawien dawna, tj. użycia z intencją, w celu ukonstytuowania niezależnej prasy, wajdowych bodaj 50$, do dziś przychamianie nieumiarkowaną purgacyją przynosi zamierzony skutek;
      • ar.co Re: gromowładny(?) 31.12.10, 15:41
        Człowieku, opatentuj ten produkt, po którym wydajesz taki bełkot! Będziesz milionerem (no, chyba że ci od przeciwdziałania cię wcześniej zamkną, ale jak zademonstrujesz im płody swego tzw. umysłu, to i tak żaden sąd cię nie skaże)!
    • ojci To fakt 31.12.10, 16:04
      prasa brukowa zarabia na schlebianiu gustom klientów
      zarabia nieźle
      ale żeby opiniotwórcza zarabiała na krytyce brukowej - wstyd
      • koloratura1 Re: To fakt 01.01.11, 16:57
        ojci napisała:

        > prasa brukowa zarabia na schlebianiu gustom klientów
        > zarabia nieźle
        > ale żeby opiniotwórcza zarabiała na krytyce brukowej - wstyd

        Czemu?
    • przedwieczorny Król, Królem, ale ... 31.12.10, 16:47
      ... najśmieszniejsze jest to jak się redaktorek z GW przejął tym co o jego gazecie piszą inni.
      Wyśmiewać można przecież wszystko z wyjątkiem Gazety Wyborczej.
    • isn_plan14 To fakt 31.12.10, 16:52
      Wypowiedź celna, trefna i oddająca stan rzeczy i umiejętności pewnych postkomunistów. Panu Królowi brak tych starych czasów, gdzie i w potrzebie karabin się znalazł i można dotkliwie wymierzyć sprawiedliwość pewnym warhołom. W przypadku łagodniejszym wysłano paru siepaczy i ci dokładnie tym nieposłusznym wymasowali dziąsła. Stare dobre czasy parada króliczku.
    • mariuszet To fakt 31.12.10, 18:08
      Co sie .dziwic, byly esbek przerzucil sie na wspolprace z PiS i jak moze wywiazuje sie z zadania
    • kociewiak2 To fakt 31.12.10, 18:17
      ,,Super Expres,,to jak papier do d....y,tyle tylko malo skuteczny ..........
    • wojtek-gdansk To fakt, że Pan Król b. PZPRowiec musi ... 31.12.10, 18:42
      ... teraz nienawidzić Breżniewa (pośmiertnie bezpiecznie), któremu, i jego polskim namiestnikom właził w d. bez wazeliny.
      Obecnie za wszelka cenę musi zmazać swój zachwyt ówczesnym systemem.

    • antobojar Szmaciarz, w rynsztokowej szmacie, pisze szmatlawe 01.01.11, 00:26
      teksty, unurzane w PZPR-owskich rzygowinach, a po malej transformacji... reprezentujace gleboka mysl polityczna Kaczyszenki...
      Dobrze ze zamieszczacie czasami informacje o tym lajnie, gdyz my, dlugo poza krajem, nie wiemy zbyt wiele o tej targowicy...
      A teraz to przynajmniej wiem na co plunac..
      Sa rozni krolowie... Krol wychodka tez jest.. rzadzi odchodami..
    • fleshless Biedny Król - czasu nie cofnie, był kim był, 01.01.11, 02:47
      a że się później okazało, że zwycięzcy byli w zupełnie innym miejscu...
      cóż, pech.

      pozostaje udawać, że ona była słuszna, ta linia,

      a w ogóle to tera jeszcze większa komuna niż wtedy...

      Jedyne nieszczęście Króla polega na tym, że może oszukać siebie, ale niekoniecznie innych...
      • balajanek Re: Biedny Król - czasu nie cofnie, był kim był, 01.01.11, 10:32
        Rzeczywiście biedak.Pierwszy wazeliniarz i ideolog XX i XXIw.Od PZPRu do PiSu.
        Trudno.Tacy trutnie też bywają.Ale styl pisania coraz gorszy.
        • jwasz1952 Re: Biedny Król - czasu nie cofnie, był kim był, 01.01.11, 13:16
          Biedny Król zmienił tylko barwy.Z czerwonej(komuny) na czarną(narodowa komuna).
    • protomek77 Ten cytat wymiata :D 01.01.11, 13:40
      "Niedawno, kiedy Breżniew przyjeżdżał do PRL, witał go Jaruzelski. Niestety, tym razem Lońka nie mógł się wyrwać z kraju, coś go w Rosji zatrzymało, ale Wojciech nie zawiódł jego następców". ialo byc smiesznie i jest - ucz sie Pan satyry od lepszych bo panski artykul tragiczny
      • koloratura1 Re: Ten cytat wymiata :D 01.01.11, 17:11
        protomek77 napisał:

        > "Niedawno, kiedy Breżniew przyjeżdżał do PRL, witał go Jaruzelski. Niestety, ty
        > m razem Lońka nie mógł się wyrwać z kraju, coś go w Rosji zatrzymało,

        Nie zgon (10.11.1982), przypadkiem?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka