mim05 27.12.10, 12:22 Tak, to fakt. Jakie "elyty" taki też język. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cul-de-sac To fakt 27.12.10, 19:06 Rzec by mozna: Krol to wzor jak pisac nie majac nic do powiedzenia, by wierszowke zaliczyc, zarobic i gawiedz rozbawic. Tylko ten poziom do ktorego trzeba sie pochylic... Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Re: To fakt 31.12.10, 15:54 A taki Król to ma komfort, bo pochylać się nie musiał... Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Czyżby autor sugerował że Obama jeszcze pamięta 31.12.10, 12:20 kto to Komoruski? Odważna teza. Co do bratania się z PZPR to niech autor nie wchodzi na grząski grunt. Wszakże to jego szef całował się ludźmi honoru w Magdalence i do dzisiaj broni ich dokonań i dorobku. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_busters Re: A Jaruś im schłodzoną wódeczkę donosił... 31.12.10, 14:50 A Jaruś im schłodzoną wódeczkę donosił... Co zostało uwiecznione na zdjęciach. Odpowiedz Link Zgłoś
jacgier-1 Re: Czyżby autor sugerował że Obama jeszcze pamię 31.12.10, 15:00 Jesteś synku albo bardzo młody albo bardzo głupi. Ja na miejscu jego szefa to nie tylko bym Kiszczaka w gębę ale i w dupę pocałował żeby doprowadzić do zmiany systemu w sposób w jaki się on dokonał. Ja nie wierzyłem że taka zmiana kiedykolwiek za mojego życia nastąpi a mam już trochę tych lat. Dlatego powtarzam, albo jesteś bardzo młody i nie wiesz czym było życie w socjaliźmie albo jesteś zwolennikiem Jarkacza podpierzynowego "opozycjonisty" który teraz usiłuje zmienić historię. Żal mi was obu. Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Re: Czyżby autor sugerował że Obama jeszcze pamię 31.12.10, 15:58 jacgier-1 napisał: > ...albo jesteś bardzo młody i nie wiesz czym było życie w socjaliźmie albo jesteś > zwolennikiem Jarkacza podpierzynowego "opozycjonisty" który teraz usiłuje zmienić > historię... ----------------- "Podpierzynowy" - bardzo ładnie i celnie ujęte. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re:Czyżby autor sugerował że Obama jeszcze pamięta 01.01.11, 16:52 sharn1 napisał: > kto to Komoruski? Na pewno nie. Co najwyżej - kto to taki Komorowski. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Król zapamiętał te igraszki na całe życie. 31.12.10, 13:32 To już jest po herbacie bo czyż można nazwać życiem stan zwany powszechnie ZOMBI - czerwone zombi! Odpowiedz Link Zgłoś
organmaster gromowładny(?) 31.12.10, 14:35 kto? - pytacie; z pomieszczonego tekstu wynika, że... anderenman; jak gromowładny zeus - bellerofona, tak gazettżurnalista - króla; jak boski z. - gza, tak - bo...ki zrywać, bezprzymiotnikowy a. - puścił, pardonc... bąka dla unicestwienia aspirującego ku olimpijskim łąkom marka k.; i choć przaśny odór poraża od dawien dawna, tj. użycia z intencją, w celu ukonstytuowania niezależnej prasy, wajdowych bodaj 50$, do dziś przychamianie nieumiarkowaną purgacyją przynosi zamierzony skutek; Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: gromowładny(?) 31.12.10, 15:41 Człowieku, opatentuj ten produkt, po którym wydajesz taki bełkot! Będziesz milionerem (no, chyba że ci od przeciwdziałania cię wcześniej zamkną, ale jak zademonstrujesz im płody swego tzw. umysłu, to i tak żaden sąd cię nie skaże)! Odpowiedz Link Zgłoś
ojci To fakt 31.12.10, 16:04 prasa brukowa zarabia na schlebianiu gustom klientów zarabia nieźle ale żeby opiniotwórcza zarabiała na krytyce brukowej - wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: To fakt 01.01.11, 16:57 ojci napisała: > prasa brukowa zarabia na schlebianiu gustom klientów > zarabia nieźle > ale żeby opiniotwórcza zarabiała na krytyce brukowej - wstyd Czemu? Odpowiedz Link Zgłoś
przedwieczorny Król, Królem, ale ... 31.12.10, 16:47 ... najśmieszniejsze jest to jak się redaktorek z GW przejął tym co o jego gazecie piszą inni. Wyśmiewać można przecież wszystko z wyjątkiem Gazety Wyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
isn_plan14 To fakt 31.12.10, 16:52 Wypowiedź celna, trefna i oddająca stan rzeczy i umiejętności pewnych postkomunistów. Panu Królowi brak tych starych czasów, gdzie i w potrzebie karabin się znalazł i można dotkliwie wymierzyć sprawiedliwość pewnym warhołom. W przypadku łagodniejszym wysłano paru siepaczy i ci dokładnie tym nieposłusznym wymasowali dziąsła. Stare dobre czasy parada króliczku. Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszet To fakt 31.12.10, 18:08 Co sie .dziwic, byly esbek przerzucil sie na wspolprace z PiS i jak moze wywiazuje sie z zadania Odpowiedz Link Zgłoś
kociewiak2 To fakt 31.12.10, 18:17 ,,Super Expres,,to jak papier do d....y,tyle tylko malo skuteczny .......... Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek-gdansk To fakt, że Pan Król b. PZPRowiec musi ... 31.12.10, 18:42 ... teraz nienawidzić Breżniewa (pośmiertnie bezpiecznie), któremu, i jego polskim namiestnikom właził w d. bez wazeliny. Obecnie za wszelka cenę musi zmazać swój zachwyt ówczesnym systemem. Odpowiedz Link Zgłoś
antobojar Szmaciarz, w rynsztokowej szmacie, pisze szmatlawe 01.01.11, 00:26 teksty, unurzane w PZPR-owskich rzygowinach, a po malej transformacji... reprezentujace gleboka mysl polityczna Kaczyszenki... Dobrze ze zamieszczacie czasami informacje o tym lajnie, gdyz my, dlugo poza krajem, nie wiemy zbyt wiele o tej targowicy... A teraz to przynajmniej wiem na co plunac.. Sa rozni krolowie... Krol wychodka tez jest.. rzadzi odchodami.. Odpowiedz Link Zgłoś
fleshless Biedny Król - czasu nie cofnie, był kim był, 01.01.11, 02:47 a że się później okazało, że zwycięzcy byli w zupełnie innym miejscu... cóż, pech. pozostaje udawać, że ona była słuszna, ta linia, a w ogóle to tera jeszcze większa komuna niż wtedy... Jedyne nieszczęście Króla polega na tym, że może oszukać siebie, ale niekoniecznie innych... Odpowiedz Link Zgłoś
balajanek Re: Biedny Król - czasu nie cofnie, był kim był, 01.01.11, 10:32 Rzeczywiście biedak.Pierwszy wazeliniarz i ideolog XX i XXIw.Od PZPRu do PiSu. Trudno.Tacy trutnie też bywają.Ale styl pisania coraz gorszy. Odpowiedz Link Zgłoś
jwasz1952 Re: Biedny Król - czasu nie cofnie, był kim był, 01.01.11, 13:16 Biedny Król zmienił tylko barwy.Z czerwonej(komuny) na czarną(narodowa komuna). Odpowiedz Link Zgłoś
protomek77 Ten cytat wymiata :D 01.01.11, 13:40 "Niedawno, kiedy Breżniew przyjeżdżał do PRL, witał go Jaruzelski. Niestety, tym razem Lońka nie mógł się wyrwać z kraju, coś go w Rosji zatrzymało, ale Wojciech nie zawiódł jego następców". ialo byc smiesznie i jest - ucz sie Pan satyry od lepszych bo panski artykul tragiczny Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Ten cytat wymiata :D 01.01.11, 17:11 protomek77 napisał: > "Niedawno, kiedy Breżniew przyjeżdżał do PRL, witał go Jaruzelski. Niestety, ty > m razem Lońka nie mógł się wyrwać z kraju, coś go w Rosji zatrzymało, Nie zgon (10.11.1982), przypadkiem? Odpowiedz Link Zgłoś