Dodaj do ulubionych

Kibole się panoszą

31.03.11, 09:13
Mam nadzieję, że za "obrączkę" i nadajnik płacą sami "użytkownicy", a nie podatnik.
Obserwuj wątek
  • flipvert Kibole się panoszą 31.03.11, 09:33
   Mam pomysla.Zbudujmy wiecej stadionow.Wiadomo powszechnie,ze na ladnym stadionie wszyscy sie lepiej zachowuja.Stadiony sa takze motorem postepu cywilizacyjnego.Nie jakies tam glupie drogi,tory kolejowe,lotniska,uniwersytety,szkoly czy przedszkola,ale wlasnie stadiony.

   • noducks 14 maja 2008 31.03.11, 10:14
    w belchatowie ma byc rozegrany final pucharu polski pomiedzy legia i wisla. klub legia warszawa odmawia rozprowadzania biletow na ten mecz wsrod swoich kibicow, poniewaz nie moze zagwarantowac ich zachowania. to poklosie glosnego sporu miedzy klubem a kibicami. kiedy klub wprowadzil ostre rygory pozadkowe na stadionie, nakladajac wlasne klubowe zakazy stadionowe za lamanie regulaminu (m.in wulgarne przyspiewki, race itp itd) kibole rozpoczeli strajk. przestali dopingowac, przestali przychodzic na stadion.

    w tym momencie PZPN podejmuje decyzje o przekazaniu organizacji kibicowskiej stowarzyszeniu kibicow legii warszawa biletow do dystrybucji. wykupione zostaja wszystkie, wsrod kupujacych sa osoby z klubowym i sadowym zakazem stadionowym

    14 maja 2008 na stadionie w belchatowie wybuchaja zamieszki sprokurowane przez kiboli legii. stadion zostaje zdewastowany

    cala odpowiedzialnosc spada na PZPN ale w zwiazku nie widza problemu - w koncu pilka jest dla kibicow

    TO JEST WLASNIE WALKA PZPN Z KIBOLAMI

    dodam jeszcze, ze kibole legii znalezli jeszcze jednego sojusznika. poniewaz wlascicielem klubu jest koncern iti (ten od tvn) ich walke z klubem poparli warszawscy dzialacze pis. razem probowano nie dopuscic do uchwalenia decyzji o budowie nowego stadionu (stary nie spelnial zadnych norm bezpieczenstwa, kibole czuli sie jak u siebie)

    ps. polski sad orzekl, ze nadawane przez klub zakazy stadionowe sa bezprawne (sic!).

    tak wlasnie wyglada walka WSZYSTKICH z kibolami
    • 3_po_3 Re: 14 maja 2008 31.03.11, 10:33
     Dlaczego z własnych podatków utrzymujemy sportowców. Nie rozumiem dlaczego młodzi, zdrowi ludzie są utrzymywani przez podatników. Nie wiem jak im nie wstyd. W końcu sport to taka sama działalność gospodarcza jak inna i powinna być samowystarczalna. Powiedziałabym więcej to działalność bardzo dochodowa.
     Dlaczego policja pilnuje bezpieczeństwa na stadionach za darmo tzn. za darmo dla branży sportowej bo przecież nie dla podatników
     A my durni Polaczkowie budujemy stadiony na EURO dla naszych milusińskich piłkarzy, fundujemy im lekarzy, najlepsze hotele, wyżywienie a oni udają, że coś robią. Biorą kupę kasy i żyją jak pączki w maśle.
     My wybudowaliśmy stadiony na EURO a bilety sprzedaje i na nich nieźle zarabia UEFA. To jest dopiero przewał. Ale zdaje się nikomu to nie przeszkadza. Skoro tak od zawsze było to tak musi być. I durny naród zamiast pomyśleć merda ogonkiem ze szczęścia, że utrzymuje kolejnych młodych, zdrowych pasożytów
     • slon2002 po co jakieś rozgrywki, mecze i piłkarze??? 31.03.11, 10:54
      Przecież nie o to chodzi!!! Chodzi o to, aby była jakaś ideologia spotkań z naszymi kolesiami i powód dla którego bijemy się z innymi kolesiami. Do tego celu wystarczy nam kawałek trawnika ogrodzonego wysokim na 6 metrów płotem i grupa przeciwników. Piłkarze mogą siedzieć na trybunach. A kibice będą walczyć używając broni białej krótkiej. Halabardy, kusze i rohatyny powinny być zakazane. Pochówek kibica powinien być wliczony do ceny biletu na "stadion". Pochóek powinien być zbiorowy. Rannych będzie dobijać sędzia.
     • krasnoludek524 Jeżeli to prawda 31.03.11, 11:00
      Jeśli to powiedział


      "PZPN, Ekstraklasa i kluby nie rozwiążą problemu. Zrobiliśmy, co mogliśmy, chuligani biją się na meczach reprezentacji i w lasach na tzw. ustawkach. To problem policji. Zamykanie stadionów? Ten pomysł nas rozbawił, bo jest prawnie niewykonalny - odpowiada działacz Związku. Inny ironizuje: - Z pretensjami UEFA i tak przyjdzie do rządu, nie do nas."

      a właściwie powiedzieli działacze PZPN to ta wypowiedź ich całkowicie obnażyła.

      To są ludzie którym bydło na stadionach nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzało

      Jednym słowem za burdel w domku zwanym PZPN odpowiadają wszyscy, ale nie PZPN.


      Trzeba być "enetelegentnym" działaczem od kopania by takie cudo wymyślić.

      I tak naprawdę to czym się różnią działacze od stadionowej hołoty?
  • costa3500 Kibole się panoszą 31.03.11, 09:52


   Komentarz ministra sportu w rządzie Tuska jest porażający kiboli nie wolno denerwować
   mogą pluć w twarz jak to czyni mafiozo na stadionie w Poznaniu za swoje zachowania jest
   w radzie klubu,handluje prochami,kiełbasą i wódą nikt mu nie podskoczy bo jest pupilem
   jakiegoś Grobelnego.
   • guru133 Masz rację. W ubiegłym roku antyterroryści 31.03.11, 10:37
    aresztowali kiboli z tej bandy pod zarzutem handlu narkotykami i organizacji ustawek. Jednym z podejrzanych o takie procedery jest szej tej kibolskiej organizacji, chuligan Litar z którym współpracują zarówno władze Lecha jak i władze miasta P{oznań oraz Polski Związek Piłki Nożnej, więc bandzior czuje sie bezkarny.
   • 3_po_3 Re: Kiedy rząd chciał zrobić porządek z burdelem 31.03.11, 10:32
    Dlaczego z własnych podatków utrzymujemy sportowców. Nie rozumiem dlaczego młodzi, zdrowi ludzie są utrzymywani przez podatników. Nie wiem jak im nie wstyd. W końcu sport to taka sama działalność gospodarcza jak inna i powinna być samowystarczalna. Powiedziałabym więcej to działalność bardzo dochodowa.
    Dlaczego policja pilnuje bezpieczeństwa na stadionach za darmo tzn. za darmo dla branży sportowej bo przecież nie dla podatników
    A my durni Polaczkowie budujemy stadiony na EURO dla naszych milusińskich piłkarzy, fundujemy im lekarzy, najlepsze hotele, wyżywienie a oni udają, że coś robią. Biorą kupę kasy i żyją jak pączki w maśle.
    My wybudowaliśmy stadiony na EURO a bilety sprzedaje i na nich nieźle zarabia UEFA. To jest dopiero przewał. Ale zdaje się nikomu to nie przeszkadza. Skoro tak od zawsze było to tak musi być. I durny naród zamiast pomyśleć merda ogonkiem ze szczęścia, że utrzymuje kolejnych młodych, zdrowych pasożytów
  • emikal10 Paranoja! 31.03.11, 10:10
   Arogancja PZPN przechodzi ludzkie pojęcie, jak minister sportu ustanowił kuratora dla PZPN to było wielkie oburzenie przedstawicieli związku oraz UEFA i FIFA, że przecież oni są niezależni i rządowi nic do nich. Ale teraz jak mają problem na swoich stadionach to chcą pomocy rządu i jeszcze ironizują, że UEFA i tak oskarży rząd jak się nic nie stanie. Toż to jakaś paranoja!
   • guru133 PZPN i władze klubów to nie instytucje państwowe 31.03.11, 10:33
    a właśnie tam lęgnie się ta patologia, kiedy zaś państwo próbowało zrobiś w PZPN-ie porządek to było szantażowane przez UEFA oraz FIFA i niestey, ale uległo szantażowi zamiast olac organizację mistrzostw dla kiboli i wycofanie polskich klubów z kibolskich rozgrywek, więc tylko w tym elemencie zarzucił bym slabość instytucji państwowych.
  • jelo A może by tak spytać Anglików?! 31.03.11, 10:16
   PZPN razem z rządem, Ekstraklasę S.A. i całą resztą powinni spytać Anglików jak rozwiązać ten problem. Tam też były tysiące pomyleńców, a teraz piłkarz po golu może paść w objęcia kibiców. Skoro tam się udało, czemu u nas nie można spróbować?! A tych wszystkich baranów, którzy "kibicują" dając sobie po mordach i demolując stadiony proponowałbym wyposażyć w pomarańczowe kamizelki i łopaty i odesłać do robót. Autostrady budowały by się "same" w niewiarygodnym tempie :)
   • piegrza Re: A może by tak spytać Anglików?! 31.03.11, 10:35
    jelo napisał:

    > PZPN razem z rządem, Ekstraklasę S.A. i całą resztą powinni spytać Anglików jak
    > rozwiązać ten problem. Tam też były tysiące pomyleńców, a teraz piłkarz po gol
    > u może paść w objęcia kibiców. Skoro tam się udało, czemu u nas nie można sprób
    > ować?! A tych wszystkich baranów, którzy "kibicują" dając sobie po mordach i de
    > molując stadiony proponowałbym wyposażyć w pomarańczowe kamizelki i łopaty i od
    > esłać do robót. Autostrady budowały by się "same" w niewiarygodnym tempie :)
    Bo nasi rządzący nie zwrócą się do innych Państw po wzorce (przyklad bilet komunikacji na Śląsku) bo nie zarobiliby na tym. Muszą sami za opracowanie wziąść kasę, a że te pomysły są do niczego i o d..pę je rozbić to nieważne. Liczy się pelna kabza.
  • bobdywro Kibole się panoszą 31.03.11, 10:21
   Zakaz stadionowy - kpina z prawa !!
   Wyobraźcie sobie że zdemolowaliście supermarket albo lepiej muzeum :) . Wpada policja którą obrzucacie rozbitymi wcześniej fragmentami rzeźby ( w muzeum ) lub konserwami i słoikami ( to w supermarkecie ) . Policji udaje się was wyprzeć na ulice gdzie demolujecie samochody , przystanki i sklepy . W końcu łapią was lub po czasie identyfikują dzięki monitoringowi . I co ? Jako karę dostajecie zakaz chodzenia do muzeum lub musicie robić zakupy w innym sklepie . Niemożliwe ? A w naszym kraju możliwe . Wystarczy być bandytą stadionowym zwanym kibolem i już prawo nas nie dotyczy .
  • yacek67 Tylko jedno rozwiązanie! 31.03.11, 10:27
   Zlikwidować piłkę nożną. To jest działalność przestępcza przynajmniej na dwóch polach: korupcji we władzach przy cichym przyzwoleniu przez skorumpowane masońskie instytucje UEFA i FIFA oraz bandytyźmu wśród kibiców. Rozwiązać PZPN i wszystkie kluby, wypisać się z UEFA, przystosować stadiony do innych dyscyplin sportu.
   • ronczek Re: Tylko jedno rozwiązanie! 31.03.11, 20:33
    Boże, żeby więcej ludzi tak myślało, ten kraj byłby dużo lepszym miejscem do życia.
    Niech mi ktoś wymieni jakie my jako naród mamy korzyści z klubów, ligi, udziału w rozgrywkach.
    Rozwój kultury fizycznej u młodzieży? Śmiech na sali!
    • pkrehbiel Są korzyści! 01.04.11, 02:19
     Piłka nożna i nieodłącznie związane z nią kibolstwo jest dla nas wszystkich bardzo korzystna. Dzięki takim atrakcjom ludzie zbędni i zanikająca klasa robotnicza zajmuje się bijatykami we własnym gronie zamiast się mieszać do polityki. Piłka nożna w ten sposób wydajnie pomaga zagospodarować gniew niższych warstw społecznych. A jako bonus klasa średnia daje się straszyć wyhodowanymi w ten sposób kibolami i robi się podatna na argumenty rozmaitych "szeryfów". Same zyski.
  • guru133 Obłuda łysego idioty, prezesa PZPN jest porażająca 31.03.11, 10:28
   Z jednej strony ględzi dziadyga o konieczności walki z boiskowymi bandytami a z drugiej współpracuje z jednym z największych boiskowych gangsterów, Litarem a człowiek z jego PZPN-owskiej bandy kwestionuje takie metody walki z bandytyzmem jak zamykanie stadionów i kpi sobie że przed UEF-ą i tak rząd będzie odpowiadał. Całą tę hołotę nalezy jak najszybciej wywieźć z siedziby PZPN na najbliższe wysypisko smieci. Druga sprawa to tchórzliwi i bezmyślni prezesi klubów tolerujące szarogęszenie się bandytów na trybunach stadionów. I tu niestety znowu władze Lecha a konkretnie jeden z wiceprezesów dał wyraz głupocie i bezmyślności próbując usprawiedliwiać obecność i szrogęszenie się bandytów na stadionie. Ale co się dziwić, kiedy okazuje się że gangster Litar ma wyłączność na katering nie tylko na Miejskim Stadionie ale również w Urzedzie Miasta Poznań. Co pan na to Panie Grobelny? Co pan na to panie Marszału Województwa i panie wojewodo wielkopolski? Wstyd panowie, wielki wstyd a nawet podejrzenie korupcji.
  • sajminia Kibole się panoszą 31.03.11, 10:30
   Smutno się czyta te komentarze, powoli dochodzimy do sytuacji, w której ludzie wiedzą tyle co im media napiszą, no i bez refleksji powtarzają jakieś utarte schematy, uproszczenia lub wpisują się w wojnę jakie te media prowadzą, zazwyczaj z własnych partykularnych interesów

   Czuję że jestem ostatnim co pisze na forach gazety, a choc raz był na meczu ligowym, ale chyba też dam spokój z tym pisaniem, bo nie ma sensu
   • bleku666 Re: Kibole się panoszą 31.03.11, 10:36
    Ja juz sobie dawno dałem spokój z "dyskusją" z ekspertami, którzy rzeczywistośc znaja tylko z gazety.pl,
    Chociaż przyznaję, że czytam wpisy tych miłujących pokój i mających szacunek do prawa europekczyków, którzy nawołują do zabijania, karania dlugoletnim więzieniem i obsypuja stekiem inwektyw kibiców, bo ich hipokryzja i głupota mnie bawi :D
   • nowotkomarceli4 To oświeć nas 31.03.11, 10:39
    Każdego roku bywam przynajmniej kilka razy na tzw. imprezach masowych. Są to koncerty, mecze piłki nożnej lub siatkówki. I wiesz co???? Tylko na meczach piłki nożnej lecą "ku..." wykrzykiwane pod adresem drużyny przeciwnej, tylko na meczach piłki noznej ochrona ma tarcze i kaski, tylko na meczach piłki nożnej w odwodzie zawsze czeka brygada prewencyjna policji. Więc coś jest na rzeczy.
  • 3_po_3 ja jako podatnik mam dosć utrzymywania darmozjadów 31.03.11, 10:33
   Dlaczego z własnych podatków utrzymujemy sportowców. Nie rozumiem dlaczego młodzi, zdrowi ludzie są utrzymywani przez podatników. Nie wiem jak im nie wstyd. W końcu sport to taka sama działalność gospodarcza jak inna i powinna być samowystarczalna. Powiedziałabym więcej to działalność bardzo dochodowa.
   Dlaczego policja pilnuje bezpieczeństwa na stadionach za darmo tzn. za darmo dla branży sportowej bo przecież nie dla podatników
   A my durni Polaczkowie budujemy stadiony na EURO dla naszych milusińskich piłkarzy, fundujemy im lekarzy, najlepsze hotele, wyżywienie a oni udają, że coś robią. Biorą kupę kasy i żyją jak pączki w maśle.
   My wybudowaliśmy stadiony na EURO a bilety sprzedaje i na nich nieźle zarabia UEFA. To jest dopiero przewał. Ale zdaje się nikomu to nie przeszkadza. Skoro tak od zawsze było to tak musi być. I durny naród zamiast pomyśleć merda ogonkiem ze szczęścia, że utrzymuje kolejnych młodych, zdrowych pasożytów
   • piegrza Re: ja jako podatnik mam dosć utrzymywania darmoz 31.03.11, 10:43
    3_po_3 napisała:

    > Dlaczego z własnych podatków utrzymujemy sportowców. Nie rozumiem dlaczego młod
    > zi, zdrowi ludzie są utrzymywani przez podatników. Nie wiem jak im nie wstyd. W
    > końcu sport to taka sama działalność gospodarcza jak inna i powinna być samowy
    > starczalna. Powiedziałabym więcej to działalność bardzo dochodowa.
    >......................... ILE RAZY POWTÓRZYSZ JESZCZE TĘ MANTRĘ?
  • com.bi-nerki Kibole się panoszą 31.03.11, 10:40
   Powinni wpuszczać w krawatach. Kibol w krawacie jest mniej awanturujący się.
   A poważnie rzecz biorąc to wszystko już było, te spotkania, uzgodnienia, harmonogramy, zakazy etc. Jak zwykle wszystko to rozlezie się w naszym partactwie. Już się zaczyna - to nie my to oni. Zdaje się, że Anglicy rozwiązali problem stosując zasadę zbiorowej odpowiedzialności. Jeśli ktoś był w grupie demolującej to nie bawili się w szukanie indywidualnych odpowiedzialnych tylko walili równo w całe chuligańskie zgromadzenie. U nas to raczej nie do pomyślenia. Zaraz zastępy pięknoduchów, obrońców praw przestępców wszelkiej maści będą wskazywać na konstytucję, na to, że prawo nie tylko że jest dobre, ale nawet zbyt restrykcyjne, a problem leży w nadmiernej łaskawości sądów etc. Ech szkoda gadać.
  • juhang Kibole sztuczny temat zastępczy ukrywający prawdę 31.03.11, 10:41
   Bo tak między nami a prawdą to kogo dotknął z nas ten problem bezpośrednio? Jaką część społeczeństwa?

   Są bardziej palące problemy.Podwyżki żywności i paliwa. Oraz matactwo przy OFE i okradanie społeczeństwa z przyszłych emerytur. Ale widać że dziennikarze gazety mają po drodze z platformą i skrzętnie wynajdują nam problemy odpowiednio je eksponując.

   Dlatego zapytam bezpośrednio: ile wam dali?
  • roliwa Kibole się panoszą 31.03.11, 10:42
   Myślę, że politycy powinni sobie najpierw poradzić z PZPNem. Mając poważnego partnera będzie łatwiej. Mam wrażenie, że obecny PZPN jest bardziej zainteresowany chronieniem bandytów niż ich zwalczaniem. Wypowiedz cytowanego działacza to czysta kpina.
   • 3_po_3 Re: A gdzie monitoring wokół Nardowego i innych 31.03.11, 11:14
    a za monitoring to kto niby ma apłacić znowu PODATNIK

    Dlaczego z własnych podatków utrzymujemy sportowców. Nie rozumiem dlaczego młodzi, zdrowi ludzie są utrzymywani przez podatników. Nie wiem jak im nie wstyd. W końcu sport to taka sama działalność gospodarcza jak inna i powinna być samowystarczalna. Powiedziałabym więcej to działalność bardzo dochodowa.
    Dlaczego policja pilnuje bezpieczeństwa na stadionach za darmo tzn. za darmo dla branży sportowej bo przecież nie dla podatników
    A my durni Polaczkowie budujemy stadiony na EURO dla naszych milusińskich piłkarzy, fundujemy im lekarzy, najlepsze hotele, wyżywienie a oni udają, że coś robią. Biorą kupę kasy i żyją jak pączki w maśle.
    My wybudowaliśmy stadiony na EURO a bilety sprzedaje i na nich nieźle zarabia UEFA. To jest dopiero przewał. Ale zdaje się nikomu to nie przeszkadza. Skoro tak od zawsze było to tak musi być. I durny naród zamiast pomyśleć merda ogonkiem ze szczęścia, że utrzymuje kolejnych młodych, zdrowych pasożytów
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka