Dodaj do ulubionych

Najciekawsze listy tygodnia (1-8.07.2011)

10.07.11, 11:00
Modlą się i modlą w tej Częstocowie i jakoś nic się nie zmienia. Myślę, że albo modlą się nie do tego boga, albo mają diabła za skórą.
Obserwuj wątek
    • panbuchman Humaniści 10.07.11, 14:48
      Wykłady z topologii (matematyka) mieliśmy w sali oddzielonej sklejkową ścianką od bufetu. Po drugiej stronie biesiadowali studenci historii i filozofii. Narastał hałas. Nasz profesor początkowo udawał, że tego nie słyszy. Później sam siebie nie słyszał, odwracał się wtedy do nas i mówił: - Niech im Państwo wybaczą, to humaniści.
      • panbuchman Re: Humaniści 10.07.11, 15:11
        Po namyśle dorzucam komentarz do tej, nieco złośliwej, przypowieści. Otóż wyróżnikiem humanisty jest, że umie on coś więcej np. na temat kultury, literatury, muzyki, plastyki, architektury, filozofii czy historii. Wyróżnikiem "humanisty" jest, że umie coś mniej np. matematyki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka