zadymausa
02.09.11, 21:16
Jesli ktos zaczyna artykul"problem nielegalnych emigrantow" moze chcialby chociaz przedstawic ten problem.Mieszkam w Kaliforni"pepku swiata"ponad 20 lat.Mimo okularow jakos zadnego problemu nie stwierdzam.Zauwazylem natomiast coraz wieksza dezinformacje i cenzure.W cenzurowaniu Polska przescignela juz Stany.Ciekawi mnie brak srodkow na podstawowe tzw "swiadczenia" w gospodarce na glowe wiekszej niz Polska.Jeszcze niedawno Kalifornia miala wieksza ekonomie niz Francja.Jesli Francuzi moga przejsc na emerytury wczesniej niz Polacy to jakim cudem ciezko pracujacy i placacy podatki(zatrudniajacy ich placa) emigranci maja byc wiecznymi banitami??Wpedzanie nagiego w pokrzywy takimi artykulami prowadzi jedynie w odwrotnym skutku.Internet jeszcze funkcjonuje.Jesli ktos zaczyna artykul"problem nielegalnych emigrantow" moze chcialby chociaz przedstawic ten problem.Mieszkam w Kaliforni"pepku swiata"ponad 20 lat.Mimo okularow jakos zadnego problemu nie stwierdzam.Zauwazylem natomiast coraz wieksza dezinformacje i cenzure.W cenzurowaniu Polska przescignela juz Stany.Ciekawi mnie brak srodkow na podstawowe tzw "swiadczenia" w gospodarce na glowe wiekszej niz Polska.Jeszcze niedawno Kalifornia miala wieksza ekonomie niz Francja.Jesli Francuzi moga przejsc na emerytury wczesniej niz Polacy to jakim cudem ciezko pracujacy i placacy podatki(zatrudniajacy ich placa) emigranci maja byc wiecznymi banitami??Wpedzanie nagiego w pokrzywy takimi artykulami prowadzi jedynie w odwrotnym skutku.Internet jeszcze funkcjonuje.Jesli ktos zaczyna artykul"problem nielegalnych emigrantow" moze chcialby chociaz przedstawic ten problem.Mieszkam w Kaliforni"pepku swiata"ponad 20 lat.Mimo okularow jakos zadnego problemu nie stwierdzam.Zauwazylem natomiast coraz wieksza dezinformacje i cenzure.W cenzurowaniu Polska przescignela juz Stany.Ciekawi mnie brak srodkow na podstawowe tzw "swiadczenia" w gospodarce na glowe wiekszej niz Polska.Jeszcze niedawno Kalifornia miala wieksza ekonomie niz Francja.Jesli Francuzi moga przejsc na emerytury wczesniej niz Polacy to jakim cudem ciezko pracujacy i placacy podatki(zatrudniajacy ich placa) emigranci maja byc wiecznymi banitami??Wpedzanie nagiego w pokrzywy takimi artykulami prowadzi jedynie w odwrotnym skutku.Internet jeszcze funkcjonuje.Jesli ktos zaczyna artykul"problem nielegalnych emigrantow" moze chcialby chociaz przedstawic ten problem.Mieszkam w Kaliforni"pepku swiata"ponad 20 lat.Mimo okularow jakos zadnego problemu nie stwierdzam.Zauwazylem natomiast coraz wieksza dezinformacje i cenzure.W cenzurowaniu Polska przescignela juz Stany.Ciekawi mnie brak srodkow na podstawowe tzw "swiadczenia" w gospodarce na glowe wiekszej niz Polska.Jeszcze niedawno Kalifornia miala wieksza ekonomie niz Francja.Jesli Francuzi moga przejsc na emerytury wczesniej niz Polacy to jakim cudem ciezko pracujacy i placacy podatki(zatrudniajacy ich placa) emigranci maja byc wiecznymi banitami??Wpedzanie nagiego w pokrzywy takimi artykulami prowadzi jedynie w odwrotnym skutku.Internet jeszcze funkcjonuje.Jesli ktos zaczyna artykul"problem nielegalnych emigrantow" moze chcialby chociaz przedstawic ten problem.Mieszkam w Kaliforni"pepku swiata"ponad 20 lat.Mimo okularow jakos zadnego problemu nie stwierdzam.Zauwazylem natomiast coraz wieksza dezinformacje i cenzure.W cenzurowaniu Polska przescignela juz Stany.Ciekawi mnie brak srodkow na podstawowe tzw "swiadczenia" w gospodarce na glowe wiekszej niz Polska.Jeszcze niedawno Kalifornia miala wieksza ekonomie niz Francja.Jesli Francuzi moga przejsc na emerytury wczesniej niz Polacy to jakim cudem ciezko pracujacy i placacy podatki(zatrudniajacy ich placa) emigranci maja byc wiecznymi banitami??Wpedzanie nagiego w pokrzywy takimi artykulami prowadzi jedynie w odwrotnym skutku.Internet jeszcze funkcjonuje.Jesli ktos zaczyna artykul"problem nielegalnych emigrantow" moze chcialby chociaz przedstawic ten problem.Mieszkam w Kaliforni"pepku swiata"ponad 20 lat.Mimo okularow jakos zadnego problemu nie stwierdzam.Zauwazylem natomiast coraz wieksza dezinformacje i cenzure.W cenzurowaniu Polska przescignela juz Stany.Ciekawi mnie brak srodkow na podstawowe tzw "swiadczenia" w gospodarce na glowe wiekszej niz Polska.Jeszcze niedawno Kalifornia miala wieksza ekonomie niz Francja.Jesli Francuzi moga przejsc na emerytury wczesniej niz Polacy to jakim cudem ciezko pracujacy i placacy podatki(zatrudniajacy ich placa) emigranci maja byc wiecznymi banitami??Wpedzanie nagiego w pokrzywy takimi artykulami prowadzi jedynie w odwrotnym skutku.Internet jeszcze funkcjonuje.