Dodaj do ulubionych

Przemoc w Święto

12.11.11, 11:33
Szkoda, że Pani nie zauważa, że lewica(także ci z Kolorowej Niepodległej) przyszła tam z zamiarem wszczynania burd. Oni też mieli kominiarki i pały, prowokowali zajścia.

www.youtube.com/watch?v=l-PeRCrIuWM
Obserwuj wątek
  • helguera Hipokryci z gazety-caly czas nawolywali do blaokad 12.11.11, 11:47
   teraz madra Wielowiejska twierdzi ze to musialo doprowadzic do konfrontacji.A przeciez widac że poprzez nawolywanie do blokad gazecie i lewakom o taka konfrontacje chodzilo.Gdyby marsz przeszedl spokojnie to bylaby to dla gazety i lewackich organizacji kleska.Już w tamtym roku nie mając argumentów[pomimo gazetowych szpicli w pochodzie]co do zachowania maszerujacych gazeta posilkowala sie zdjęciami i okrzykami z przed lat.A skad ta pewnosc że teraz tez bylyby okrzyki,/.?Czemu lewacy zabraniają,a wrecz odmawiaja tego by narodowosciowcy mogli sie ''poprawic.''.Całą winę za zamieszki ponosza lewackie organizacje wspierane przez takowe media z gazeta na czele.Potwierdza to pośrednio hipokrytka wielowiejska tylko czemu nie ostrzegala kolegow z redakcji by nie agitowali za blokada/?.Czemu w tamtym roku nie potepila Blumsztajna ktory najglosniej domagal sie zatrzymania legalnego marszu?
  • sybirak2 Przemoc w Święto 12.11.11, 11:50
   Zajścia, a zwłaszcza spalenie wozu transmisyjnego, to sprowokował Jarkacz, bo ro on podludzał swoich miłośników do wojny z mediami, a szczególnie z TVNem. To jego należy pociągnąć do odpowiedzialności za te rozruby.
  • miroskom Przemoc lewaków taka sama jak narodowców 12.11.11, 12:10
   Wielowiejska nie chce zauważyć że bandy lewicowych gnojków też zasłaniały gęby i szykowały się do rozróby, oczywiście w chwalebnym celu powstrzymania "faszystów". Dla mnie fanatycy z lewicy są takimi samymi mendami jak fanatycy nacjonalistyczno-katoliccy. Szczuka jest taka samą nietolerancyjna fanatyczką jak Terlikowski. Środa jest takim samym oszołomem lewackim, jak Rydzyk katolickim. Palikot, Biedroń i Nowicka NICZYM się nie różnią od Brudzińskiego, Ziobry czy Niesiołowskiego.
  • gnom_opluwacz Matematyka po święcie. 12.11.11, 12:41
   Dlatego wśród zatrzymanych przez policję są także demonstranci lewicy.

   Fakt, że prawie połowa zatrzymanych to "goście" z krajów zachodnich, może wskazywać, że lewackich bandytów była większość. Ale Pani Dziennikarka wątpliwości nie ma - są "także", nie "głównie".
  • t1m Re: Przemoc w Święto 12.11.11, 13:08
   Widzę, że mały kacyk w Wyborczej dzisiaj. Jakkolwiek nacjonalistyczni i agresywni nie byliby owi wielbiciele Dmowskiego, to jednak nie dopuścili się oni czegoś, co zrobiła druga strona - nie zaprosili bojówek z innych krajów, żeby wzięły udział w wewnętrznym, polsko-polskim konflikcie. Bezpośrednio ich agresja obciąża Krytykę Polityczną, pośrednio trzymającą nad nią parasol Gazetę Wyborczą.
   Pani Wielowiejska nieśmiało mówi kolegom Żakowskiemu i Blumsztajnowi prawdę - nawoływanie do łamania prawa (co GW od dwóch lat robi), w imię nie wiem jak szczytnych ideałów, zawsze obraca się przeciw nawołującym. Teraz trzeba zjeść żabę w postaci 92 niemieckich anarchistów - może p. Blumsztajn z Żakowskim za nich poręczą?
   • lukasnaj Re: Dokładnie tak, Pani Dominiko. Przemocy nie zw 12.11.11, 14:38
    Zgadzam się. Sam obserwuję wielu rozsądnych ludzi przewalających się na prawo tylko i wyłącznie z powodu głupoty i agresywności środowisk skrajnie lewicowych.

    Odmawianie prawa do demonstrowania, zapraszanie niemieckich "zawodowych" bojówkarzy do Warszawy w 11 listopada (sic!), słownictwo artykułów wyrwane z końca lat 40-tych, przeinaczenia i kłamstwa podawane w mediach - przykład powyżej (helllooo!! Wy tam w bunkrze Kadafiego na Czerskiej siedzicie!! To nie lata 90-te a doba internetu!! Ośmieszacie się... podając kłamstawa które dosłownie w 3 sekundy można zweryfikować choćby na TVN-ie.... O Boże...)

    Marsze i akcje ONR-u i innych skrajnie prawicowych troglodytów były zawsze, kto o nich wiedział?!? Sami wyhodowaliście nam wszystkim żmiję która rośnie i rośnie.

    Zrozumiałe byłoby gdybyście chcieli się przez to z nią rozprawić, ale w momencie gdy Unia Europejska osuwa się wam spod nóg prędzej zostaniecie z nią sam na sam w tym kraju, bez "interwencji zewnętrznej w niesprawiedliwość dziejącą się Rzeczy Pospolitej" (tak, tak... co to przypomina???). A co wtedy?
  • trajkotek gdyby baba miała wąsy ... 12.11.11, 14:31
   Niechby narodowcy szli swoją drogą, a wczorajsza demolka, w wykonaniu najprawdopodobniej kiboli, poszłaby wyłącznie na ich konto.
   ważne są fakty, a nie gdybanie ... bo gdyby, to nie doszłoby do demolki, i tyle!
   Teraz może świętować Pani narodziny tęczowego, kolorowego faszyzmu - wczoraj przeszli chrzest bojowy, to "dzieciaki" papcia Blumsztajna, pani redakcyjnego kolegi, gratulacje!


   Wróciłem wściekły do redakcji i przyrzekłem sobie, że nie zostawię tej sprawy dzieciom. /Seweryn Blumsztajn/
   • anuszka_ha3.agh.edu.pl Re: Przemoc w Święto 13.11.11, 10:27
    pioro111 napisał:

    > Coś we mnie pęka, i zaczynam rozumieć co mieli na myśli nasi przodkowie mówiąc
    > żydokomuna!

    Żydów w to nie mieszaj.    Oświadczenie w sprawie 11 listopada, Forum Żydów Polskich:

    Z satysfakcją dowiedzieliśmy się, że organizacje żydowskie, które w zeszłym roku wspierały lub należały do "Koalicji 11 listopada", zrzeszającej między innymi organizacje lewackie i antyizraelskie, w tym roku nie będą w niej uczestniczyły, pozostawiając swoim członkom indywidualne podejmowanie decyzji o udziale w obchodach święta. To dobrze, że środowiska żydowskie udowadniają swoimi decyzjami fałsz antysemickiego stereotypu "żydokomuny", a zarazem nie chcą nobilitować swoim udziałem w Koalicji organizacji popierających arabski terroryzm.

    www.fzp.net.pl/opinie/oswiadczenie-w-sprawie-11-listopada
  • sir_fred Przemoc w Święto 12.11.11, 18:16
   A co to za tłumaczenia z prowokacją? Prowokowany bandyta pozostaje bandytą. Niby dopiero po prowokacji zmaterializowały się u nich race? Byli doskonale przygotowani do rozróby, więc proszę z tego bydła nie robić sprowokowanych niewiniątek.
   • darek638 Re: Przemoc w Święto 12.11.11, 19:48
    Wszyscy zdziwieni?! Jednocześnie demonstruje kilkanaście pochodów ale postronni
    ponoć idą tylko popatrzeć. Zupełnie jak na stadionie. Wiadomo, że nikt nie zna dnia
    ani godziny kiedy będzie groźna stadionowa burda ale słyszę ciągle, że mają tam iść
    rodziny z dziećmi??? Bo Pani Gronkiewicz dała 400 milionów na stadion to kibice
    będą lepsi. TVN24 też zdziwiony, że demonstranci zniszczyli mu samochód.
    Po cholerę wszyscy się tam pchacie a teraz narzekacie? Ja wczoraj najpierw
    intensywnie uprawiałem sport czyli to co lubię później siedziałem w domu.
    Zadymy mnie nie interesują. Czy ktoś, kto znajdował się na trasie pochodu jest
    zdziwiony tym co zaszło? Rząd, Sejm władze miasta wszyscy nadajecie się do
    przedszkola tyle jesteście warci a Wam zdziwionym obywatelom, TVN i GW
    powie kogo macie w wyborach wybrać i dalej będzie wesoło. Zero, zero, zero
    odpowiedzialności i kompetencji.
  • seiendes Przemoc w Święto 12.11.11, 19:58
   Podpisuję się w 100%. Faszyzm i neonacjonalizm, nawet zakamuflowane i wciśnięte w toporne garniturki MW, to zaraza. Ale jeśli lekarstwem na zarazę brunatnej przemocy ma być inna przemoc, to barykada się przesuwa gdzie indziej. Gorąco chciałbym "Kolorowej Niepodległej" bez grama przemocy, bez masek na twarzy, bez kamieni i pałek.
   • konto.do.komentarzy Re: Przemoc w Święto 12.11.11, 23:41
    kirdan1 napisał:

    > Konkrety pani Dominiko: jakie hasła antysemickie widziała Pani wczoraj na Marsz
    > u?

    Pewnie "Bóg, Honor, Ojczyzna" albo "Jestem dumny z bycia Polakiem!". Dla "antyfaszystów" to wystarczający powód, żeby nazwać kogoś faszystą i antysemitą.
  • trajkotek reportaż 12.11.11, 20:19

   (...)
   Docieram do Pl.Konstytucji i siadam w „Szwejku”. Jestem z moim przyjacielem z gminy żydowskiej. Zakładamy kipy. Przyglądamy się zbieraniu uczestników marszu niepodległości. W restauracji dużo młodzieńców skinopodobnych. Cztery razy słyszymy przyjazne szalom. Jeden mówi natomiast ” jak na was patrzę chce mi się rzygać”. Odpowiadam, ulżyj sobie. (...)
  • crusty25 W zeszłym roku gwizdki, w tym niemcy, a wprzyszłym 12.11.11, 21:33
   pewnie tvn zakupi ze dwa wozy pancerne zeby wjechaly w pochód. a co do tego spalonego auta to pewnie spalił go kierowca tego wozu na wyraźnie żądanie właściciela tvn zeby można było o czyms material zrobić. kierowca miał co prawda ulec poparzeniom i w trakcie gaszenia jego ciała miał wykrzykiwać hasła - to wina pisu, to wina jarka, ale niestety był zbyt pijany (ze strachu) i tylko podpalił ten samochod. przy okazji - byl ze szrotu, na lysych oponach i bez silnika, zeby bylo taniej. ponoc walter kazal kolendzie zalewskiej i jackowi zakowskiemu pchac tego rupiecia na manife
  • antrejka Przemoc w Święto 12.11.11, 22:54
   My w Poznaniu mamy lepiej, bo 11 listopada świętujemy imieniny naszej ulicy Święty Marcin (w latach 1945-1989 nazwę przemianowano na ulicę Czerwonej Armii) i wszystkich Marcinów, odzyskanie niepodległości i koniec I wojny światowej. Wszystkie okazje są radosne; mamy jeszcze pyszne marcińskie rogale; parada Świętego Marcina, który w stroju rzymskiego legionisty na białym koniu prowadzi barwny korowód spod kościoła pod jego wezwaniem aż po mury cesarskiego zamku. Przemierza konno całą ulicę Święty Marcin, przyjeżdża na plac przed Zamkiem, gdzie z rąk prezydenta otrzymuje klucz do bram miasta. Ten moment jest sygnałem do rozpoczęcia wspólnej zabawy. Na imieninowych gości czekają w Zamku wystawy (często dotyczące historii i ulicy, i miasta), koncerty, filmy, spektakle teatralne. Przed Zamkiem natomiast każdego roku ustawiona jest scena, którą we władanie biorą artyści, muzycy i aktorzy. Tutaj także przez całą imprezę trwa kiermasz, na którym nie brakuje ani rogali, ani świętomarcińskiego wina. Kiedy zabawa sięga zenitu przed Zamkiem wybuchają fajerwerki. Poznańscy anarchiści, a mamy ich bardzo prężnych, są fajni... protestują, ale nie wtedy, gdy nie ma o co. Przeciwko odzyskaniu niepodległości?! Przeciwko zakończeniu strasznej wojny?! Przeciwko imieninom Marcinów?! Wszystkie polityczne awersje powinny być okazywane w innym czasie... Odzyskanie niepodległości po zaborach to radość, i wtedy była wielka... Szkoda, że my bogatsi o historię następnych dziesięcioleci, nie potrafimy uczcić tej rocznicy empatycznie do swoich przodków... i zostawić ją taką... Dlaczego na tamten dzień przekładamy swoje polityczne/religijne poglądy... To historia.
  • landaverde Przemoc w Święto 13.11.11, 06:05
   Wyraźnie widać, że policji wydano rozkazy kogo zatrzymywać:
   Policja powstrzymuje Janusza Korwin-Mikke na Marszu Niepodległości

   Tajniak kopie przechodnia w twarz przy asyście mundurowych:
   Lewica i policja biją brutalnie niewinnego przechodnia

   Ten palant z gazem, koppiący przechodnia w twarz, winien zgnić w więzieniu, a jego przełożeni wywaleni na pysk - dowody są niezprzeczalne:

   Premierze Tusk, nagrałem Panu jednego bandytę.
   • lechu733 Re: Przemoc w Święto 13.11.11, 09:29
    Najlepsze jest to, że "obrońcy praw człowieka" z TVNu i GW nie pokazują tego słynnego filmiku. Bo katować ludzi widać można, jak sa spokojni i idą ulicą. Zamiast blokować ulice z kolorowymi.
   • art.usa Re: Przemoc w Święto; Landy byłeś gdzieś indziej nie w Polsce. 13.11.11, 19:39
    landaverde napisał:

    > Wyraźnie widać, że policji wydano rozkazy kogo zatrzymywać:
    > Policja powstrzymuje Janusza Korwin-Mikke na Marszu Niepodległości
    >
    > Tajniak kopie przechodnia w twarz przy asyście mundurowych:
    > Lewica i policja biją brutalnie niewinnego przechodnia
    >
    > Ten palant z gazem, koppiący przechodnia w twarz, winien zgnić w więzieniu, a j
    > ego przełożeni wywaleni na pysk - dowody są niezprzeczalne:
    >
    > Premierze Tusk, nagrałem Panu jednego bandytę.

    Łysaki chcieli wysadzić demokrację,
    ale tych z pełnym owłosieniem było dużo, dużo więcej.
    Policja zatrzymywała ludzi, by Polskie-Hitlerowsko-PISowskie goowno nie zadeptali.
  • michal1401 Antifa to naziole 13.11.11, 07:04
   "...na Nowym Świecie spotykam kilku młodych ludzi mówiących po niemiecku. Są uzbrojeni w pałki. Mają też ze sobą polską zwiniętą flagę. Zaczynam rozmowę. Dla nich jestem Niemcem. Mówią, że zdzierają flagi polskich nacjonalistów i przybyli na apel z Polski. Nie wiedzą jednak, czyj apel."

   kazwoy.wordpress.com/2011/11/11/brrzliwy-11-listopad-reportaz/
   Czym różnią się niemieccy lewicowi bandyci bijący przechodniów bez powodu (za posiadanie Polskiej Flagi w dniu Święta Narodowego, za posiadanie rekonstrukcji munduru z czasów napoleońskich) od skinheadów?? Tak samo ubrani, tak samo uzbrojeni w pałki...
   Jesienią 1918 Polacy wywieszali flagi i rozbrajali Niemców, teraz Polacy są bici za to że czują się Polakami przez Niemców, nie mieszajmy w to polityki, to bandytyzm.
  • anuszka_ha3.agh.edu.pl Przemoc w Święto 13.11.11, 10:22
   Skrajne środowiska prawicowe trzeba pokonać zgodnie z prawem, bez przemocy, w innym razie przyjmuje się ich metody, a to zniechęca do Kolorowej Niepodległej wielu Polaków, którzy nie chcą, aby ktoś patriotyzm ubierał w nacjonalistyczne frazesy. Ale też chcą przestrzegać prawa.

   Święte słowa.
  • hardy1 Re: Przemoc w Święto 13.11.11, 11:48
   Mnie interesuje jedno - kiedy wreszcie państwo będzie realizowało swoje zadania?
   Jak długo bandyci uliczni będa królować w naszych miastach?! O surowym, szybkim i nieuchronnym karaniu tylko słyszę od lat. Za każdym razem po podobnych bandyckich awanturach gromkie zapowiedzi o karaniu...a potem znowu cisza.

   Czym to skutkuje? Gromkim śmiechem wśród chuliganów i ich rozzuchwalenie. Jak długo jeszcze? Premier Margaret Tchatcher w latach 80-tych potrafiła być zdecydowana i ukróciła bandytyzm stadionowy. Czy u nas nie ma nikogo we władzy na tyle zdecydowanym? To po co szli do władzy? Dla przyjemności a nie służenia i zapewnienia bezpieczeństwa wyborcom?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka