ronaldoo5 Skoro wy nie wiecie gdzie jest Turkmenistan to jak 13.02.12, 15:29 maja wiedziec gdzie jest Europa. Zadupie zawsze bedzie zadupiem. A teraz Amerykanski kawal o polaczkach: Jak poznać że polak zamieszkuje na Twoim podwórku? Nie ma Twoich śmieci a Twój pies jest w ciąży. Odpowiedz Link Zgłoś
malgorzata.golota Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 13.02.12, 16:16 Ale o tym już wszyscy napisali ;) I to dość dawno temu;) Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Niemcy powinni ostro protestowac przeciwko 13.02.12, 16:42 uzywaniu symboli SS przez zbrodniarzy wojennych. Odpowiedz Link Zgłoś
cin1977 Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 13.02.12, 16:45 Coś w tym jest... Odpowiedz Link Zgłoś
czarnyhs Re: Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 13.02.12, 17:12 cin1977 napisał: > Coś w tym jest... Proste - ciągnie "swój do swego" - nie na darmo "wielki biały brat" chronił i przechowywał u siebie faszystów po II wojnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
n_harding Re: Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 13.02.12, 17:32 Po przeczytaniu większości postów na tym forum powoli utwierdzam się w przekonaniu, że to właśnie Polak jest najgłupszym rodzajem forumowicza. Od idiotyzmów i bełkotu zawartego w poniższych komentarzach wlosy stają dęba. Nic dziwnego, że jesteśmy chyba najmniej lubianym narodem na świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnyhs Re: Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 13.02.12, 17:44 n_harding napisał: > Po przeczytaniu większości postów na tym forum powoli utwierdzam się w przekona > niu, że to właśnie Polak jest najgłupszym rodzajem forumowicza. Od idiotyzmów > i bełkotu zawartego w poniższych komentarzach wlosy stają dęba. Nic dziwnego, ż > e jesteśmy chyba najmniej lubianym narodem na świecie. taką masz rację jak to - że komentarze są "poniższe" - bo albo pisz, że komentarze do artykułu, albo "powyższe" - bo poniższy to jest dopiero mój ( poniżej Twojego czyli "poniższy" - oczywiście nie chodzi o treść ). Nie będę powtarzał za posłem Leszkiem Millerem jego zwrotu do posła Zbigniewa Ziobro - powiem oględnie - zero logiki!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 rozznia sie od nich tylko bronia....cel ten sam.. 13.02.12, 20:09 czlowiek,,. Odpowiedz Link Zgłoś
ceb57 Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 13.02.12, 20:45 To wydarzenie jest skutkiem wychowania dzieci i poziomu oświaty w USA . Pochwała przemocy, wszechobecna broń, totalne olewanie historii świata oprócz własnej ulicy, lekceważenie innych narodów i państw. Najlepszy przykład - prezydent Obama twierdzi, że jego dziadek wyzwalał niemiecki obóz Auschwitz - Birkenau (dla obecnie spełniających obowiązek szkolny - niemiecki obóz koncentracyjny w Oświęcimiu - Brzezince). Odpowiedz Link Zgłoś
monkeysoundsystem A w PL proces 13.02.12, 23:55 W Polsce proces przeciwko ludziom, którzy na forach nazywali żołnierzy okupantami i nazistami, a ci sami się przyznali :P Odpowiedz Link Zgłoś
paladin4 Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 14.02.12, 01:44 4.bp.blogspot.com/_0iWJ2D0ZoqQ/S7IlHvKBH9I/AAAAAAAAAco/PHdeEMTj2pM/s1600/democracy_will_come_to_you.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
mr.knox SS = Scout Snipers 14.02.12, 02:18 Widac po wiekszosci wpisow jak glupie jest polskie spoleczenstwo i jak wielka gore dusi w sobie kompleksow. Dd dekad nikt nie oburza sie jak rokowa grupa KISS dwie ostatnie litery stylizuje jak Scout Snipers. Teraz dopiero widac ile prawdy jest w polish jokes :) Odpowiedz Link Zgłoś
mr.knox Wyrzucac wszystkie plyty KISS 14.02.12, 03:00 Wyrzucac wszystkie plyty KISS, do dziela sfrustrowane oszolomy:))) tinyurl.com/74j9mp6 Odpowiedz Link Zgłoś
jo81 Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 14.02.12, 07:09 nie sadze by ci chłopcy wiedzieli co to SS.. a pewnie najmniej 2 z nich ma żydowskie korzenie Odpowiedz Link Zgłoś
landaverde Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 14.02.12, 08:01 Mogło być gorzej, mogli np. użyć symbolu NKVD. Ciekawe ilu redachtorów GW przechowuje takie rodzinne pamiątki? Odpowiedz Link Zgłoś
jsd1952 Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 14.02.12, 10:28 Nie ma co wydziwiać - jest to najwłaściwszy symbol dla okupacyjnych wojsk. Szkoda tylko, że w te symbole wpisuje się również nasz - okupacyjny kontyngent... Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk35 Sprostowanie 14.02.12, 10:59 Nie chce mi się czytać wszystkich głosów w dyskusji, więc może ktoś już zwrócił uwagę, że to NIE jest flaga SS. Sztandary i flagi tej organizacji nie zawierały stylizowanych liter s (wyjątek stanowił proporczyk używany na pojazdach Schutzstaffeln, ale on miał kształt trójkątny). Symbol o którym mowa, był dość "oszczędnie" używany. Występował na koszulce ubioru sportowego, a w wojskach SS na jednej (prawej) klapie kołnierza i na hełmie, a także na znaczkach noszonych w klapie "cywilnego" ubrania. Symbol ten występował też na rękojeści szpady - ale nie na rękojeści bagnecików. (Źródło: Organisationsbuch der NSDAP 7.Auflage - Muenchen 1943. Odpowiedz Link Zgłoś
nazikomunista_back Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 14.02.12, 11:37 Żeby było zabawniej, Afrika Korps trwałość pamięci o swej nazwie zawdzięcza trzem czynnikom: - brak oskarżeń o zbrodnie na cywilach - brak szkolenia ideologicznego - wysoki do wybitnego poziom żołnierskiego rzemiosła. Czy jest moralnie naganne używanie ich symbolu? Jest. Zwycięstwa Afrika Korps były zwycięstwami Rzeszy. Czy można porównywać używanie palmy do używania logo SS? Można. Psychopatycznego mordercę do żołnierza zawsze można porównywać. Odpowiedz Link Zgłoś
aietes Czy III Rzesza pobierała odciski przy wjeździe? 14.02.12, 11:51 na jej terytorium? Swoją drogą, żołnierze mogą zabijać, jak snajperzy niemieccy, ale flagi nie, bo się źle kojarzy, idiotyzm. Odpowiedz Link Zgłoś
aietes nadzieja i odrodzenie cywilizacji w Rosji 16.02.12, 11:58 która straciła najwięcej terytorium podczas 2 WŚ i nie instalowała marionetkówch rządów w podbitych krajach. I jakaż tam panuje wysoka kultura! Odpowiedz Link Zgłoś
jedyny_twardziel Amerykańscy snajperzy na zdjęciu z flagą SS 17.02.12, 14:31 Amerykanom z mózgu Robi się ser domowy, Gdy słońce zbyt ostro Przygrzewa im głowy, Odpowiedz Link Zgłoś