Dodaj do ulubionych

Po wyroku w sprawie multipleksu dla TV Trwam

29.05.12, 01:38
Owieczki stare, zamiast klęczeć przed telewizorem i oglądać Trwam, pójdą do świątyń i zaniosą tam kasę.... Ta "wojna o kanał" to byla tylko mobilizacja płatników... Sprytne....
Obserwuj wątek
    • zwyklak Spryciula ksywa "Ojdyr" 29.05.12, 01:52
      Ano sprytne ...jak niemal wszystkie zagrania sciagajace kase z portmonetek mocherowych lebkow. Wszelkie bzdury i nielogicznosci wielkiej ksiazki dyrekcja katolickiego ruchu kwituje tajemniczym slowem, nomen omen, tajemnica. Alisci tajemnica pozostaje fakt iz mnogosc marszow i protestow "Ojdyra" i Ska nie przeklada sie na wzrost ogladalnosci telewizorni Trwam. Cienko, oj cienko z iloscia ogladaczy Trwam. Cieniuchnoooooo :))))
      • archang Re: Spryciula ksywa "Ojdyr" 29.05.12, 07:49
        hi..hi..nie martw się o oglądalnośc tv trwam...w niedzielę w PIEKARACH ŚLASKICH na pilgrzymce było ponad 120 tys.ludzi...a transmisję oglądały ich rodziny ,znajomi ,bliscy i wielu innych...hi...hi...
        • wiechuta Re: Spryciula ksywa "Ojdyr" 29.05.12, 08:31
          Przepraszam, tylu mamy chorych, pozbawionych opieki medycznej i niezbędnych leków, rodaków to jakże oni na tę pielgrzymkę szli. Sami inwalidzi?
          • frey8b Re: Spryciula ksywa "Ojdyr" 29.05.12, 14:22
            Z Rydzyka i Bożą pomocą. nieśli ich anieli.
        • nerwus0 Re: Spryciula ksywa "Ojdyr" 29.05.12, 12:49
          Nie pieprz, chłopie. Kalwarię w Piekarach widzę z okna mojego mieszkania.
          Zjazd Mężów obserwuję od lat i wiem jaki tam jest teren.
          Mogło być ca.70 tyś. co wcale nie znaczy, że byli tam sami słuchacze
          radryjka. Same Piekary liczą ok. 60 tyś ludzi.
      • elkate-2 Re: Spryciula ksywa "Ojdyr" 29.05.12, 09:46
        zwyklak napisał:
        > Ano sprytne ...jak niemal wszystkie zagrania sciagajace kase z portmonetek moch
        > erowych lebkow.
        .................................
        Jak służba zdrowia zakwalifikowała Twoją chrobę,
        z powodu której wszędzie widzisz kasę?
    • 1deantoni Po wyroku w sprawie multipleksu dla TV Trwam 29.05.12, 04:33
      Modlimy się! Światło niech będzie ... Niech będzie światło (po łac. LUX VERITATIS) na finanse imperium Pana Ojca Rydzyka. Amen
      • 0721x Re: Po wyroku w sprawie multipleksu dla TV Trwam 29.05.12, 07:20
        podziwiam dalekosiężne myślenie drdyrgrzybusia - mocherki których od radyjka oderwać się nie dało teraz nóżkami przebierają rączkami machają czyli samo zdrowie żyć będą dłużej to i kaska większa
    • archang Po wyroku w sprawie multipleksu dla TV Trwam 29.05.12, 07:43
      hi...hi...a teraz do BRUKSELI ....a tam już zjazd gwiażdzisty się szykuje POLAKÓW z całej UNII ...hi...hi...ONI już nieżle radzą sobie jezykowo ,tak ze bedą własciwe transparenciki ,hasełka na nich ,no i OJCIEC powtórzy swoje hasła sprzed roku o fasadowej demokracji u nas ,przytoczy się oświadczenie dep.USA sprzed kilku dni o łamaniu wolnosci mediów w POLSCE...tak ...już mało kto stanie za DONUSIEM,nawet unijna komisarz do spraw mediów juz wsparła tvTRWAM ,twierdząc że podobna dyskryminacja nie ma prawa mieć miejsca w pluralistycznej Unii...tak pewne 10 tys...NAS tam będzie...to dużo więcej niż tych 500 na marszu tuskowych muchomorów( naćpanych konopi)
      • starblast Re: Po wyroku w sprawie multipleksu dla TV Trwam 29.05.12, 09:41
        Mam rozumieć, że jak Lux Veritatis otrzyma multipleks i nie będzie wstanie jej spłacić, to zgadzasz się przeznaczać całą swoją wypłatę/emeryturę aby pokryć długi? Rydzyka nie stać, ale chciałby jak zresztą cały kler mieć wszystko za darmo najlepiej od państwa. Kogo trzeba postraszyć piekłem, drugiego ekskomunikować, trzeciego wyzwać od komuchów i sprawa załatwiona. Na KK Polacy i tak przeznaczają już dużo, więc wychodzi z założenia, że mogą jeszcze trochę się wysilić finansowo, żeby on mógł "ewangelizować"?
    • wiechuta Po wyroku w sprawie multipleksu dla TV Trwam 29.05.12, 08:28
      Tadeusz Rydzyk zorientował się, że biznes pt. telewizja wymaga znacznie większych pieniędzy niż radio. Wprowadza nastrój zagrożenia i mobilizację finansową oglądających jego "dzieło boże". Myżlę, że po tym zawołaniu "niszczą telewizję Trwam" wierni będą mieli poważny dylemat ratować telewizję, czy budować te setki kościołów. Zobaczymy który zamysł wygra.
      • archang Re: Po wyroku w sprawie multipleksu dla TV Trwam 29.05.12, 08:38
        jak sam napisałeś że RYDZYK to przede wszystkim BIZNESMEN ...więc dobrze się orientuje co w trawie piszczy ...najpierw musi być zapotrzebowanie społecznosci lokalnej na kosciól a potem dopiero jego budowa....jak będzie kosciół to będzie i więcej wiernych...a i dzięki temu więcej oglądających tv TRWAM..a więcej oglądających to i więcej pieniedzy z datków...to logiczny ciąg ...tak że wszystko idzie w dobrym kierunku ,ludzie się nawracają widząc ekscesy PALIKOTA ,oszustwa i korupcję TUSKA,zanik moralnosci ,prawdy ,hańbienie utrwalonych od wieków świętosci...
      • pn-ski Re: Po wyroku w sprawie multipleksu dla TV Trwam 29.05.12, 14:49
        <Tadeusz Rydzyk zorientował się, że biznes pt. telewizja wymaga znacznie większych pieniędzy niż radio>

        Telewizja trwam, jak łatwo sie przekonać wchodząc na ich stronę internetową, jest stacją PiS, gdzie ekspert prof. Filutek Binienda ma wykłady o budowie łapci z kory brzozowej.
        Obecna kampania "w obronie" jest doskonale pomyślaną reklama dla stacji ojcowej, której żaden zdrowy człowiek nie jest w stanie oglądać.



    • antobojar Nic tak nie odstrasza, jak bełkot kretyna..więc... 29.05.12, 08:39
      ..po spełnieniu warunków... PRZYZNAĆ!!
      Za trzy lata, gdy odbędzie się referendum nad rozwiązaniem szatańskiego konkordatu - odraza do tego galaretowatego Grzybbelsa, załatwi odpowiedź ZA.. co najmniej 77% obywateli..
    • vibhisana Wyrok krytyka Głódzia. 29.05.12, 09:01
      "Gdański metropolita abp Sławoj Leszek Głódź ubolewał: - Miejmy nadzieję, że przyjdzie czas na opamiętanie."
      Co tak słabo!???
      Generał Arcybiskup Głódź powinien powiedzieć - Ja Was opamiętam!
      Czerwona gęba indora straciła impet?
      • kotek.filemon Re: Wyrok krytyka Głódzia. 29.05.12, 12:30
        vibhisana napisał:

        > "Gdański metropolita abp Sławoj Leszek Głódź ubolewał: - Miejmy nadzieję, że pr
        > zyjdzie czas na opamiętanie."

        Znaczy co? Przestanie dawać w palnik?
        • nerwus0 Re: Wyrok krytyka Głódzia. 29.05.12, 13:14
          No coś ty. Codzienne podniesienie musi być. Bez tego
          Flaszka usycha jak Australijczyk bez piwa.
    • archang Wyrok na rękę Rydzykowi 29.05.12, 09:05
      pewnie że wyrok na rękę RYDZYKOWI i nie tylko...nikt rozsądny nie zauważy ze dzięki tym marszom opozycja wykształciła umiejętność zwoływania masowych demonstracji ..PIS,SOLIDARNOŚĆ ,i inne ORGANIZACJE PATRIOTYCZNE już sa w stanie bez problemu zorganizować milionową demonstrację gdzie tylko chcą ...a jeśli już na to sie zdecydują to wierzcie nikt nie bedzie występował o pozwolenie na nia a policja nawet z całego kraju nawet nie zareaguje...I CO WTEDY ...??? rząd dostanie tylko trochę czasu na spakowanie walizek...a z UNII nawet nikt się nie zająknie w obronie TUSKA ...NIKT !!!
      • antobojar archang,jak widać,jest z frakcji paranoików w ePiS 29.05.12, 09:21
        .. w ePiSkopacie... styl trollowania, marzeniowo-życzeniowy..

        Frakcja psychopatyczna jak sharn, helguera i podobne gnidy, trollują z nożem w zębach...
        • archang Re: archang,jak widać,jest z frakcji paranoików w 29.05.12, 10:19
          ty odpowiadaj merytorycznie na artykuł autora ...a nie opluwaj w wulgarny i chamski sposób innych ,inaczej nie potrafisz...??? to rzucę niesiołem ...woooooon stąd!!! ...to jest poważny portal dla poważnych ludzi a nie dla zbydlęconych ,nienawistnych chamskich osobników toczących pianę z ust...
          • aramba Re: archang,jak widać,jest z frakcji paranoików w 29.05.12, 12:50
            No to jeszcze mi pokaż, gdzie ta milionowa demonstracja się odbyła. Tak, tak, nie odbyła się, ale gdybyście tylko chcieli.... Niestety, to nie takie proste. Może, przy maksymalnej - jednorazowej - mobilizacji, w skali całego kraju te 120 tys. waszych zwolenników byłoby w stanie się zebrać (też wątpię, ale niech tam) i to wszystko. Rydzykowi chodzi tylko o kasę. Nikt, kto dotąd jego radia czy telewizji słuchał czy oglądał nie zostanie tego szczęścia w przyszłości pozbawiony. No więc o co chodzi?
          • gosteck123 Nie dyskutować z trollem 29.05.12, 20:10
            archang, nie dyskutyj z trollem, który wyzywa innych. Nie sprowadzaj sie do jego poziomu. Gościu nie widzi swoich współlemingów, arcytrolli, którzy nie mają nic do powiedzenia i jest taki sam. Dodatkowo wypisuje sobie sentencję, której nie rozumie, bo jego posty zdradzają rażącą względnosc w odnoszeniu się do wartości uznawanych za etyczne, moralne. Ale cóż, ten galopujący analfabetyzm strukturalny...
    • elkate-2 Wyrok na rękę Rydzykowi 29.05.12, 09:42
      Widzę tę sprawę jednoznacznie:
      Jest to przede wszystkim ogromna plama na sztandarze tzw. demokracji.
      Widać, że są jacyś nadobywatele, którzy "prostszych" od siebie ludzi traktują jak bydło.
      Tak samo widziałem awanturę przeciw krzyżowi, która była spontanicznym wyrażeniem żałoby, a świadomie zamieniono go na obiekt kultu, a którym nalezy w tym miejscu walczyć.
      • kotek.filemon Re: Wyrok na rękę Rydzykowi 29.05.12, 12:31
        elkate-2 napisał:

        > Widzę tę sprawę jednoznacznie:
        > Jest to przede wszystkim ogromna plama na sztandarze tzw. demokracji.

        Nieprawda, demokracja została obroniona i podstawą przyznania koncesji nadal jest prawo obowiązujące w Polsce a nie Fakelcugi zdradzonych o świcie.
    • sprzeciw21 Zamiast bzdur, czytaj serwis21 29.05.12, 09:45
      Zamiast bzdur, manipulacji i kłamstw oficjalnych mediów, czytaj niezależną prasę z grupy Serwis21 - bez politycznej poprawności i bez POdlizywania się władzy.
      • nerwus0 Re: Zamiast bzdur, czytaj serwis21 29.05.12, 13:08
        Spadaj. Już nie czytam bzdur. Serwis 21 wystarczy za wszystkie brednie.
    • antropoid Wyrok na rękę Rydzykowi 29.05.12, 09:56
      "Tyle że ojciec dyrektor jest ostatnim, który wierzy w to, czym od miesięcy straszy - że TV Trwam bez koncesji na cyfrę zniknie z ekranu."

      On żyje z wymyślania i propagowania bzdur, w które sam nie wierzy. I może sobie na to pozwolić - na tych bzdurach wyhodował rzeszę durniów, którzy za niego w nie wierzą i za niego będą się awanturować.
      • antobojar Oto drGrzybbels w pełnej krasie,(i pełnej kasie).. 29.05.12, 10:23

        tnij.org/qux8
    • helguera Radio Maryja i Rydzyk na reke Wisniewskiej.W swej 29.05.12, 10:24
      głupocie i wypisywaniu bzdur,insynuacji i klamstw Wisniewska osiagnela Ewerest.Kto pani powiedzial ze nasz dziennik sie cieszy z tego ze trwam jest bez koncesji.Fakt że dziennik prezentuje poziom gazety w ktorej pani łze nie moze byc powodem do tak glupiej insynuacji.To że pielgrzymow łączy frustracja to duch sw.redaktorce podpowiedzial albo to kolejny sposob na obrazanie tysiecy ludzi pielgrzymujacych.Czy ponad 100tys ludzi w ub.niedziele pielgrzymujacych do piekar to frustraci,dla wisniewskiej pewno tak,gazeta o tych frustratach malo wspomina woli opisywac radosne manify sfrustrowanych kobiet maszerujacych w liczbie kilkuset.Doradza madra pani redaktor by obok mocherowego bereciku dolaczyc nowy znak rozpoznawczy Rm,ja doradzam by do tych z gazety jako znak rozpoznawczy stosowac mocherowy mozg.
      • archang Re: Radio Maryja i Rydzyk na reke Wisniewskiej.W 29.05.12, 10:33
        świetny wpis ...ci tutaj stali nickarze to nawet nie są w stanie go w całosci zrozumieć...to zwykłe lewackie wytwory ichniej tutejszej propagandy z wypranymi mózgami...u nich dalej 500 to wecej niż 100 tys...
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Radio Maryja i Rydzyk na reke Wisniewskiej.W 29.05.12, 17:30
        A może ty wiesz gdzie znajdę dane ile pieniędzy w zbiórce na stocznie zebrał pan Rydzyk i gdzie znajdę dokumenty finansowe fundacji Lux Veritatis?
    • helguera do antropoida 29.05.12, 10:27
      cos ci sie pomylilo,rzesze durniow wyhodowaly lewackie media,do takich wnioskow dojsc mozna po przeczytaniu chocby twoich wypocin.
    • goral27 niech ktoś to streści, bo nie chce mi się czytać.. 29.05.12, 10:36
      Rozpisała się pani Kasia...

      Przecież równie dobrze mogłaby podpisać pustą stronę - i tak wiadomo, o co chodzi.
      • pn-ski Re: niech ktoś to streści, bo nie chce mi się czy 29.05.12, 14:36
        Chodzi o to, żeby wysłać 2 mln wiernych do Iranu z misja nawrócenia lokalnej ludności na prawdziwa wiarę i założenia im wszystkim odbiorników telewizji TRWAM .
        • goral27 Re: niech ktoś to streści, bo nie chce mi się czy 29.05.12, 18:58
          Aha, w takim razie nie interesuje mnie ta sprawa w ogóle.
    • antobojar Nasza czarująca Kasia,znowu trafiła w sedno,co moż 29.05.12, 11:06
      .. co można poznać po gaciach helguery, sharna, gorala i tego noweg.. a..cośtam...
      Tak w nich pełno, że aż przebiera.. hipokryci... bo sami kościólkowi i drGrzybbelsowi nie płacą.. ale forsę z ePiSkopatu biorą.. za ciężką pracę wylewania jadu i rzygowin na forum...
    • pis_busters Najbardziej zadziwia mnie jedno: koszt tych imprez 29.05.12, 11:52
      Najbardziej zadziwia mnie jedno: koszt tych imprez, zwożenie autobusami moherów z całej Polski itd. chyba już się zbliżył do łącznej kwoty opłaty za mauliplex za następne 10 lat. 70 mln zł na 2 mln (ponoć) moherów to wypada po 3,50 zł na głowę rocznie. Rachunek prosty jak drut. O.Oszust woli jednak organizować kolejne spędy niż powiedzieć wprost: zobowiążcie się do wpłacenia 3,50 zł rocznie od osoby a będziecie oglądać TV Trwam na multiplexie.
      • nerwus0 Re: Najbardziej zadziwia mnie jedno: koszt tych i 29.05.12, 13:06
        2 mln.powiadasz? Przecież Rydzo doskonale wie, że jest ich garstka,
        w porównaniu do reszty społeczeństwa. Za Chiny nie nazbierałby
        tych siedmiu baniek, dlatego taka opcja nie wchodzi w rachubę
        i drze się, żeby dostać za frico.
    • pn-ski Ośrodki antyewangelizacyjne... 29.05.12, 14:29
      Co to do qrwy nędzy są te ośrodki antyewangelizacyjne?
      • nerwus0 Re: Ośrodki antyewangelizacyjne... 29.05.12, 14:41
        RM i TV SRAM.
        • archang [...] 29.05.12, 15:38
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • zdybka Rydzykowa sciema ? 29.05.12, 15:18
      A najzabawniejsze z tego wszystkiego ,ze jego barany slepo wierza kretaczowi .
    • advancem Tak, tak, wyrok na rękę Rydzykowi 29.05.12, 15:38
      Ale z Pani psycholog. Jak z przyslowiowej koziej .... traba.
      Zalamanie wyrokiem transponuje Pani na zadowolenie z wyroku.
      Mozna i tak ale co to Pani daje? Bo nie ma dzialania bez nagrody, prawda?
    • archang Wyrok na rękę Rydzykowi 29.05.12, 16:03
      czy WAM trudno się przedrzeć przez ten zgiełk ,,miłości" zdybków ,nervusków,psybusterów i innych z tej samej klasy a jakże pewnie pierwszej tego przyzakładowego GWnazjum,,??? bo już na początku dostają do ręki i używają zapamiętale popularne narzędzia medialnego osrywania ...nie ma co nasi ,,znani" redaktorzy z tejże znanej gazety będą mieli wkrótce ,,godnych" następców...hi...hi..
      • nerwus0 Re: Wyrok na rękę Rydzykowi 29.05.12, 17:25
        Zarobiłeś już na flachę czy będziesz dalej pierd.o.l.i.ł?
        • zdybka Re: Wyrok na rękę Rydzykowi 29.05.12, 17:42
          Ide o zaklad ze on sie czegos najaral .
          • nerwus0 Re: Wyrok na rękę Rydzykowi 29.05.12, 17:45
            Nachlał się wody święconej spirytusem.
            • pn-ski Re: Wyrok na rękę Rydzykowi 29.05.12, 23:19
              raczej wpadł w dzieciństwie do kadzi z destylatem zbożowym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka