Dodaj do ulubionych

Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu...

15.09.12, 15:03
można kogoś zabijać śmiechem - sam praktykuję to na popaprańcach z PISu...

ale żeby w ten sposób popełniać samobójstwo?
Obserwuj wątek
    • 6.smiech Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 15:18
      PIS bis pizdzielce, you have made my day, dzieki wam za to bo takiego cyrku sie nie spodziewalem.
      Z. Zero faktycznie tez zabysnal w tym kabarecie "pod kaczka" swoim rozdaniem kart.
      • publicyst Re: Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Ak 15.09.12, 18:49

        "Cymański ogłoszony kandydatem na premiera."

        L I T O Ś C I !!!
      • antobojar gnida,wybrała glistę na premiera,a co ze szczurem 15.09.12, 18:59
        .. Kurskim.. dalej będzie tylko roznosił zarazę...?
        • virgil33 Re: gnida,wybrała glistę na premiera,a co ze szcz 15.09.12, 19:10
          antobojar napisał:

          > .. Kurskim.. dalej będzie tylko roznosił zarazę...?
          >
          >
          Minister Zdrowia :)
    • h-mol Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 15:25
      Co się ubawiłem to moje. Dziękuję szeryfie Ziobro!
      • jacmenos Re: Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Ak 15.09.12, 19:46
        Ziobro nie jest taki durny jakby się wydawało . On dobrze wie , że tylko Cymański ma szansę wygrać z kandydatem PISu Richardem Czarneckim !
        • paputekonly Kurski zaplanował że wpuści Ziobro w maliny jeszcz 15.09.12, 21:52
          .. jeszcze przed wyjściem z ePiSkopatu.. Myślał że zostanie sam, po najbliższych wyborach, z małą, ale bezpieczną partią, a Ziobro odejdzie w niebyt.. bo każdy wie że to nie tylko łajdak, ale i wybitny dureń.. Ale tu Kurefski się przeliczył... Wszyscy odejdą.. pod przewodnictwem kandydata na premiera.. szczurka Cymańskiego..
    • marek1846 Pogoda byle jak, myślałem że będzie smutny dzień 15.09.12, 15:31
      a tu taka wesoła wiadomość. Czy ktoś sprawdza co oni biorą, bo nie wierzę, że wymyślili to ot tak sami z siebie.
      • bezspokoju Re: Pogoda byle jak, myślałem że będzie smutny dz 15.09.12, 18:11
        Nic nie biorą, te żałosne pajace już tak mają.
    • nerwus0 Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 15:50
      "Koniec świata" jakby powiedział Popiołek s serialu "Dom".
    • marek1846 Wystarczyło jedno piwo i też mam pomysła. 15.09.12, 15:54
      Niech w pakiecie wystawią kandydaturę pewnej działaczki do konkursu Miss Polonia, szanse dużo większe.
      • 6.smiech Re: Wystarczyło jedno piwo i też mam pomysła. 15.09.12, 15:56
        marek1846 napisał:

        > Niech w pakiecie wystawią kandydaturę pewnej działaczki do konkursu Miss Poloni
        > a, szanse dużo większe.

        O ktorej myslisz ? bo warga Slugowska jest zabcia Zabafcy.
    • grastep00 Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 15:57
      Pan Cymański na PREMIERA ?! A L E J A J A!
    • stivi47 Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 16:02
      Nie mieszkam w POLSCE , ale oglondam wasza Telewizje w polsce nowym Premierem polskiego Rzandu z ramienia tej Parti tego Ziobrowatego ma byc ten LUSTKI polak Cymianski to bendzie aber Premier on z polski zrobi Cyrk Europejski w polsce benda mieszkali same Clone Europy
    • szwampuch58 Re: Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Ak 15.09.12, 16:04
      bedzie spiewajaco,pierwsza klasa decyzja Zbyszka...tylko po cholere komu te newsy?
    • golsa11 Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 16:04
      Pięknie zakończony aferowy ,niezapomniany tydzień.Krzywogęby podał rekę PO ,bo następny tydzień bedzie czasem ubawu i kabaretu.Cymański nie nadaje się na premiera ,ponieważ zgodziłsię na pośmiewisko ,a tym samym został spalony jako uczciwy gościu ,a takich wyrzutek Prezesa nie lubi.
    • nerwus0 Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 16:13
      Jaja jak berety. Partyjka kanapowa będzie tworzyć rząd na wychodźstwie.
      Napisałem na wychodźstwie? Miało być w wychodku.
    • szmerek_ws Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 16:19
      Szkoda gadać i pisać.
    • olosz1971 Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 17:04
      Fantastyka w pełnym tego słowa znaczenia, Pan Ziobro to nie Lem a Pan Cymański to Pilot Pirx.
      Bardzo to podobne do Wesela w Atomicach :)
      Jaja...
    • tykaczor Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 17:08
      Myślę, że równie dobrze ZERO mógł zarekomendować OSŁA zamiast Cymańskiego. Obydwaj mają jednakowe szanse, choć wydaje mi sie, że osioł otrzymałby od ogłupionych przez Rydzyka moherów przynajmniej jedrn głos wiecej.
    • jacmenos Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 17:21
      no i z kim ma ten Tusk przegrać ? no z kim ?......
      • zdybka Re: Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Ak 15.09.12, 17:36
        Bo myslisz ,ze oni chca wygrac ? Jak dlugo beda sie o to starac ,tak dlugo
        beda sie w polityke zabawiac .Zero odpowiedzialnosci ,czasami zrobia
        jakas afere ,wazne zeby ludzie mysleli ,ze cos tam robia .A kasa leci......
        • nerwus0 Re: Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Ak 15.09.12, 19:39
          Ale sobie wybrali nazwę. SP.
          W latach 50-tych też było SP. Komunistyczny wymysł Służba Polsce.
          Przymusowe roboty na rzecz budowy socjalizmu.
          Ale skąd taki smark jak Zerro ma to wiedzieć.
          Ale wtopa.
          • 6.smiech Re: Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Ak 15.09.12, 19:46
            nerwus0 napisał:

            > Ale sobie wybrali nazwę. SP.
            > W latach 50-tych też było SP. Komunistyczny wymysł Służba Polsce.
            > Przymusowe roboty na rzecz budowy socjalizmu.
            > Ale skąd taki smark jak Zerro ma to wiedzieć.
            > Ale wtopa.

            On to ma po rodzicach i pamieta w czym obili.
            • nerwus0 Re: Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Ak 15.09.12, 20:35
              Wiesz, za takie rozbawianie ludzi powinno im się
              płacić tantiemy. Co przeczytam o kandydaturze Cymana na premiera,
              ześmiewam sie ze śmiechu. A to niby poważni ludzie.
              Teraz już wyobrażam sobie dawny rząd w Londynie.
              Panie Ministrze od spraw niepotrzebynch, panie półprezydencie, choć
              to akurat by się zgadzało.
              Na rautach widzę jak lokaj zapowiada:
              Pani ministrowa sprawiedliwości jakaś Kitka. Nie pamiętam, ale coś na k.
              Ło Bożicku, co jo godom, co jo godom?
              Ludzie, NeoNówka ma temat.
              Patentowane durnie elytą narodu.
    • shadowthrone Buahahahahahahahahaaaa... 15.09.12, 17:37
      Miłej drogi na śmietnisko historii dla wszystkich wzdętych panów z SP. Pań też. Czeka tam już Korwin-Mikke, a to mniej więcej ten sam poziom.
    • noores Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 17:41
      Absolutnie fantastyczny pomysł !!! Teraz Polsce naprawdę jest potrzebny tylko profesjonalny grabarz...(kandydat posiada ponad dziesięcioletni staż w tym zawodzie) ze stosownym wykształceniem. Będziemy zachwyceni wynikiem !
    • erte2 Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 17:42
      A jaka to różnica ? Wielki Ekonomista, Wielki Gestykulator.....
    • virgil33 Re: Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Ak 15.09.12, 17:53
      Nawet czytać nie będę....
      Posikałam się ze śmiechu przy samym nagłówku :)))

      Jeden % a na premiera się pchają :)))))
    • q-ku nie, no bez żartów 15.09.12, 18:00
      Cymański? A może Stanisław Mikulski?
    • leming.nr1 Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 18:02
      Natomiast Zbigniew Ziobro oświadczył: "Polska potrzebuje nowego rozdania, Polska potrzebuje nowego premiera".

      Czy Polska potrzebuje takiego debila?
    • rozwado Glupi dowcip. Polska to kabaret czy co? 15.09.12, 18:12
      • antropoid Re: Lepiej niż kabaret. 15.09.12, 18:28
        W kabaretach grają, tu na pęczki masz błaznów naturalnych i mimo woli. Dlatego każde stado - nawet z sondażowego marginesu - może dumnie prezentować swego "żelaznego" kandydata na premiera.
        W niecały rok po wyborach... :)))
    • rozwado Nie ma problemu: 15.09.12, 18:17
      Przeciw Cymanskiemu wystawimy Bilguuna Ariunbaatara.
    • antropoid Cymański? Czy to nie ten sam... 15.09.12, 18:24
      który w studio u Lisa ze strachu przed podaniem ręki Biedroniowi omal nie przewrócił się razem z fotelem?
    • nerwus0 Cymański ogłoszony kandydatem na premiera. Aktu... 15.09.12, 19:31
      Chłopaszki z SP.
      Kupcie sobie podwójny zestaw PIKO ze zwrotnicami i sobie zarządzajcie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka