the.bill.europy
28.02.05, 23:09
A propos tego:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2578002.html
Czy ktos zrobił badania jakiej narodowości sa osoby sprawujące wysokie stanowiska w administracji publicznej i innych instytucjach i organizacjach, istotnych dla funkcjonowania państwa w Polsce, Niemczech, USA etc?
Proponuje zbadać, wtedy będziemy wiedzieli kto rządzi!
Przecież nic prostszego.
Niech Minister Spraw Wewnętrzch p. Rotfeld (nota bene) zrobi takie badania i się okaże jaka narodowość w jakim stopniu ma udział we władzy!
A jak ja jako Zyd uważam, ze w Polsce rządza Polacy, to co jestet antypolonusem??/