Dodaj do ulubionych

Spot Kaczora

20.03.05, 20:00
Widzeliście spot Kaczyńskiego. Nie lubie kurdupla, ale spot ma świetny.
Widać, że Kaczor jest zdeterminowany i do dziśaj (pierwszy ras widziałem
spot) nie dawałem mu szans w wyścigu prezydaeckim. Przy tak profesjonalnej
kampani, przy takim wojsku, które ma PiS-Kaczor to poważny kandydat. Cała
reszta polityków zajmuje się wzajemnymi podjazdemi, a kaczor robi swoje. Zle
to widzę.
Obserwuj wątek
    • andrzej105 Re: Spot Kaczora 20.03.05, 20:02
      Kaczor robi głupie miny .Rozdziawia dziób ,coś tak mlaska jak jakiś sklerotyk.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka