2yoo4yoocorne
12.04.05, 13:57
Czy to juz koniec zarabiania na wojnie?Minelo juz 60 lat.Organizacje
kombatanckie licza setki tysiecy czlonkow.Do zarabiania na wojnie
przymierzaja sie wnuki.Szmalu zadaja gdynianie.Kazdy ponoc stracil
kamienice.Juz nawet Zydzi miesiac temu zagdakali w Knesecie swoje 30
miliardow dolarow.To handlowanie przeszloscia budzi moja odraze...