agaumka 29.08.05, 13:21 CHCIAŁABTYM SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z TĄ MILICJĄ WG "GAZETY WYBORCEJ" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj