Dodaj do ulubionych

chaos w Nowym Orleanie

02.09.05, 11:38
wiadomosci.onet.pl/1157702,12,item.html
To co czytam wydaje mi się szokujące.
Miasto zalane wodą, po wielkim kataklizmie, a ludzie zamiast się wspierać -
atakują współobywateli, ostrzeliwują helikoptery niosące pomoc, gwałcą i
rabują.
Pamiętam jak była powódź we Wrocławiu. Mieszkańcy ruszyli na pomoc miastu,
własnymi rękami w dzień i w nocy ustawiali z worków z piaskiem wały, kobiety
przynosiły im jedzenie i picie, bezinteresowna pomoc. Coś pięknego w tych
dniach zawładnęło wrocławianami.
A tu: strach, terror. Dlaczego, skąd te różnice między narodami?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka