13.12.05, 22:25
Wszystko niby jest oki. Jest tylko jeden "maly" problem. P. Celej ani slowem
nie raczyl sie zajaknac na czym miala polegac nierzetelnosc zacytowanych
przez niego materialow dziennikarskich. Przeczytalem tylko same ogolniki
zadnych konkretow.
Obserwuj wątek
    • paragraf222 Panie Celej! Przyłączam się do apelu! 14.12.05, 00:53
      Na początek niech rzecznicy sądów zadadzą sobie trochę trudu i wyjaśnią rzeczowo decyzje sądu zamiast wyklepywać sakramentalne "Sędzia jest wolny i niezawisły. Nie będę odpowiadać na żadne pytania" (To cytat ze sprawy Salaputa z Wolomina - polecam poczytać, nb. w Superekspressie). Jeśli dziennikarz kłamie to go pozwijcie. Powinniście wiedzieć jak to zrobić. Przy okazji przekonacie się na własnej skórze jak to jest kiedy w sprawie o pomówienie czeka się na prawomocny wyrok kilka lat (np. Lepper vs. Olechowski, Kaczyński vs. Wachowski i inne).
    • aster5 Czy to naprawde mozliwe, aby redaktorzy "nagminnie 14.12.05, 06:49
      odmawiali rzecznikom sadow zamieszczania sprostowan?Jak to jest, panowie
      redaktorzy?
    • zasaniak Re: List 14.12.05, 11:33
      Brawo, brawo !!!!
      Przecież nikomu się nie podoba, gdy inny mu wypomina niechlujny ubiór,
      dwudniowy zarost, czy stan wskazujący na spożycie.
      Nie jest to zarzut do tych co to widzą i opisują, ale do tego kogo to dotyczy.
      Pan Celej poczuł się obrażony faktami. Przypominam: F A K T A M I !!!
      Więc w myśl zasady: najlepszą obroną jest atak, wysmarował żałosny list w
      obronie swoich kolegów i koleżanek, których łączy tylko i wyłącznie jedno:
      NIEUDACZNOŚĆ.
      Panie Celej. Bój się Pan Boga i nie broń tych niegodziwców !!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka