Dodaj do ulubionych

Fatalne warunki na drogach

20.12.05, 19:59
hu hu ha hu hu ha idzie zima zla .
Obserwuj wątek
    • yanca3 Fatalne warunki na drogach 20.12.05, 20:04
      fakt śnieg dzisiaj jest "nieobliczalny" dla drogowców ale przez okno wygląda
      pięknie , zwłaszcza na drzewach :)
      • 2aigel Re: Fatalne warunki na drogach 20.12.05, 20:24
        Najgorsze jest to, że drogowcy zamiast zgarniać śnieg pługami to sypią sól.
        Tragedia! Bogaty naród jesteśmy, proszę Państwa.

        A poza tym niszczymy środowisko naturalne.
        • yanca3 Re: Fatalne warunki na drogach 20.12.05, 20:38
          z solą łatwiej , bo nie zamarza a mokry piasek tak.A nasi drogowcy nie ponoszą
          konsekwencji za zniszczone opony i buty
          • piotrek2 A zimówki?! 20.12.05, 21:30
            A czemu nie wprowadzić obowiazkowych opon zimowych? Codziennie od kilku lat
            jeżdżę samochodem z Pętli Okęcie na Bemowo (Warszawa) i codziennie w zimie widzę
            kilka wypadków! W większości poważnych. Czy kiedyś istniał obowiazek jeżdżenia
            na oponach zimowych? Piotrek.
            • 1qazzaq1 Re: A zimówki?! 20.12.05, 21:54
              Obowiazek to nalezy wprowadzic - ale obowiazek przeznaczanaia pieniedzy
              pobieranych jako podatek drogowy na zakup sprzetu, oplate srodkow chemicznych
              oraz prace ludzi i uzytkowanie sprzetu przez administracje polska. Jest
              zadziobiste bezrobocie, wiez chyba mozna znalezc ludzi do spycharek, piaskarek,
              plugow itp. Od dwudziestu lat mieszkam w Moskwie i drogi sa zawsze posypane na
              czas, snieg gdyby nie byl szybko sprzatniety - to ponad 10cio milionowa
              spolecznosc zastygla by. Podejrzewam, ze sytuacja w europejskiej czesci Europy
              jest podobna. Mam zimowki, jednakze zimowki w Szczyrku czy Wisle niewiele ci
              dadza. Tam sa potrzebne lancuchy. Logikujac jak Ty - w calym Slaskim,
              Podkarpackim i Podsudeckim nalezy wprowadzic obowiazek lancuchow??? Znajdz se
              sciane, odejdz od niej, potem rozpedz sie w jej kierunku. Napisz nastepnego
              posta jak przesuniesz te sciane.
      • business3 Drogowcy zaskoczeni bo pada śnieg! w zimie!!! 20.12.05, 21:50
        Drogowcy zaskoczeni bo pada śnieg! w zimie!!!
    • gosiekkk Re: Fatalne warunki na drogach 20.12.05, 21:32
      20-stokilometrowy korek??? ROTFL! To w koncu dwuziesto- czy
      dwudziesto-stokilometrowy??? :-]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka