Dodaj do ulubionych

Strzelanina w Toronto

27.12.05, 13:27
Wczoraj wieczor w centrum Toronto doszlo do strzelaniny 1 osoba zabita 10
osob rannych jak zwykle czarni siedzacy na welfer z nadmiaru wolnego czasu
urzadzili sobie fajerwerki.
Obserwuj wątek
    • anastazy123 Brudasy na zawolanie 28.12.05, 00:54
      Czarne brudasy sieja zament w centrum Toronto zabijaja 15 letnia dziewczynke i
      rania wiele osob.
      • kaczka7111 Re: Brudasy na zawolanie 28.12.05, 05:04
        dwie polskie sw**ie udaja ze sa cywilizowane. hehe, polaczki. do kibli nam tu
        sprzatania!
        • grom3 Re: Brudasy na zawolanie 28.12.05, 15:29
          Coraz trudniej zyc w tym kolorowym Toronto Strzelaniny na porzadku dziennym
          sprawcami sa czarni,widocznie za duzo placimy im na welfer.
          • xs550 rasizm to choroba 28.12.05, 15:41
            Jak tak Ci sie w tym Toronto nie podoba to droga wolna. Nikt Cie tu na sile nie trzyma. Ty tez tu kiedys przyjechales i skorzystales z goscinnosci tego miasta. Rasistowskie wypowiedzi w tym watku wywoluja u mnie odruchy wymiotne.
            • grom3 Re: rasizm to choroba 28.12.05, 19:42
              Odezwal sie obronca big mama z piatka dzieci kazde z innego nasienia,posluchaj
              co oni o nas mowia to moze zmienisz zdanie.Mysle ze i tak za duzo tym obiboka
              dajemy,oni jeszcze praca sie nie schanbili.
              • t324911 Re: rasizm to choroba 28.12.05, 22:25
                grom3 napisał:

                .....Mysle ze i tak za duzo tym obiboka
                > dajemy,oni jeszcze praca sie nie schanbili.

                To rozejrzyj sie dookola . Znajdziesz dziesiatki polakow robiacych dokladnie to
                samo .
                • grom3 Re: rasizm to choroba 29.12.05, 12:52
                  Zgadzam sie z toba w 100% ale Polacy jeszcze nie strzelaja,popija sobie i ida
                  spac,juz nawet coraz mniej sie awanturuje w miejscach publicznych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka