grom3 27.12.05, 13:27 Wczoraj wieczor w centrum Toronto doszlo do strzelaniny 1 osoba zabita 10 osob rannych jak zwykle czarni siedzacy na welfer z nadmiaru wolnego czasu urzadzili sobie fajerwerki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anastazy123 Brudasy na zawolanie 28.12.05, 00:54 Czarne brudasy sieja zament w centrum Toronto zabijaja 15 letnia dziewczynke i rania wiele osob. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczka7111 Re: Brudasy na zawolanie 28.12.05, 05:04 dwie polskie sw**ie udaja ze sa cywilizowane. hehe, polaczki. do kibli nam tu sprzatania! Odpowiedz Link Zgłoś
grom3 Re: Brudasy na zawolanie 28.12.05, 15:29 Coraz trudniej zyc w tym kolorowym Toronto Strzelaniny na porzadku dziennym sprawcami sa czarni,widocznie za duzo placimy im na welfer. Odpowiedz Link Zgłoś
xs550 rasizm to choroba 28.12.05, 15:41 Jak tak Ci sie w tym Toronto nie podoba to droga wolna. Nikt Cie tu na sile nie trzyma. Ty tez tu kiedys przyjechales i skorzystales z goscinnosci tego miasta. Rasistowskie wypowiedzi w tym watku wywoluja u mnie odruchy wymiotne. Odpowiedz Link Zgłoś
grom3 Re: rasizm to choroba 28.12.05, 19:42 Odezwal sie obronca big mama z piatka dzieci kazde z innego nasienia,posluchaj co oni o nas mowia to moze zmienisz zdanie.Mysle ze i tak za duzo tym obiboka dajemy,oni jeszcze praca sie nie schanbili. Odpowiedz Link Zgłoś
t324911 Re: rasizm to choroba 28.12.05, 22:25 grom3 napisał: .....Mysle ze i tak za duzo tym obiboka > dajemy,oni jeszcze praca sie nie schanbili. To rozejrzyj sie dookola . Znajdziesz dziesiatki polakow robiacych dokladnie to samo . Odpowiedz Link Zgłoś
grom3 Re: rasizm to choroba 29.12.05, 12:52 Zgadzam sie z toba w 100% ale Polacy jeszcze nie strzelaja,popija sobie i ida spac,juz nawet coraz mniej sie awanturuje w miejscach publicznych. Odpowiedz Link Zgłoś