neiden
13.03.06, 22:06
mimo ze zrobil kilka pomylek, mial odwage bronic spraw serbi.dla wiekszosci-
powinien byc szanowany.jest ciezko naprawic mylna polityke przeszlosci.tito
po 1945 roku pozwolil na osiedlenie sie okolo 40 tys. albanczykow.byli
mniejszoscia w kosovo.enver hoxha komunistyczny przywodzca rzadzil silna reka
w albani.albanczycy uciekali z wlasnego kraju do jugoslawi,po 1989 masowa
emigracja do kosova, poczatek lat 90-tych albanczzycy-90%kosova.rodzinni
serbowie zostaja mniejszoscia .zaczely sie walki !oddanie kosova dla albani
bedzie duzym problemem dla europy.gdzie sa przyjaciele serbi?