Dodaj do ulubionych

Nie będzie śledztwa ws. zbiórki na Stocznię Gda...

    • jojop [...] 13.05.06, 11:29
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • maciek.majewski Później ich rozliczą, nie ma się co martwić <faja> 13.05.06, 11:39
      • karbat Re: Później ich rozliczą, nie ma się co martwić & 13.05.06, 12:12
        jak w Polsce dziala prawo i sprawiedliwosc zostalo obnarzone przez ZIOBRE.
        Wielebny ojciec przekret i oszust dalej bedzie glosil madrosci o
        uczciwosci,sprawiedliwosci .... co za moralna ohyda

        Kosciol katolikow ,ktory toleruje w swych szeregach cwaniakow stojacych ponad
        prawem jest ZALOSNY !
    • zbud-2 Re: Nie będzie śledztwa ws. zbiórki na Stocznię G 13.05.06, 12:08
      Ale heca !!!!!!!Kaczorowscy zaplacili ?????????
      • pokla Re: Będą śledztwa te, które mają być 13.05.06, 12:24
        czyt.wygodne,elastyczne dla kaczorów
    • stachu44 Nie dalem zlotowki wiec jestem przeciw sledztwu! 13.05.06, 13:10
      Koniec marnotrawienia moich pieniedzy.
    • tiales1 Kaczyńscy i PISokomuna, chronią swoją sektę! 13.05.06, 13:52
      to jedna banda, SB-samoobrona,PISokomuna, kryminaliści, faszyści z sekty
      Rydzyka!
      • karbat Re: Kaczyńscy i PISokomuna, chronią swoją sektę! 13.05.06, 14:54
        Nawiwniaki chcieli miec sledztwo ,ksiundza chcieli sadzic ,..spieprzaj dziadu
        nie na darmo on popieral PIS
        Sprzeniewierzono pieniadze ,oszukano ,przeciez to dla kosciola dla was ,
        dla wyzszej sprawy hahahahahaha
    • szadrach7 to wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego. 13.05.06, 14:47
      Ciśnie sie na usta piosenka Kazika.Działalność pana Rydzyka to zaprzeczenie
      Ewangelii.Ciężko pracują na laicyzację kraju,bo takie będzie w przyszłości
      pokłosie.Każdy uczciwy człowiek z otwartymi horyzontami zżyma się na takie
      układy.Patrz laicka Francja,laicyzująca Hiszpania,Włochy
      • terence Re: to wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego. 13.05.06, 15:53
        jaka piosenka Kazika?

        "Mundury jak kapłani w Babilonie
        Władzę polityczną wzmacniają nieustannie
        Są bronić jej gotowi wieczorem i rankiem
        Twoją ręką ale swoim pistoletem
        Palec wskazujący podniesiony do góry
        To wzmacnia powagę postury
        I teraz ci powiem mój miły kolego
        To wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego!
        Apostołowie Słowo Boże spisali
        Ludzie je zmienili, celom swym poddali
        Podają sobie ręce, ze świata zbrodniarzami
        Naradzają się i knują ponad ludu głowami
        Ja w dniu, kiedy w Boga uwierzyłem
        Członkiem tej instytucji przestać być musiałem
        I teraz ci powiem mój miły kolego
        To wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego!
        Na świecie głód, świątyń w brud
        Podróże po całym świecie
        Czy zboże dla głodnych dzieci?
        Politycznie wzrasta, oczy na prawdę zamyka
        Czy ty potrzebujesz takiego pośrednika?
        Bo ja nie potrzebuję takiego pośrednika!"
        Moja wiara Kazik
        • szadrach7 Re: to wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego. 17.05.06, 13:46
          właśnie ta dzięki
      • wet3 do szadracha7 13.05.06, 16:12
        szadrach7 napisał:

        > Ciśnie sie na usta piosenka Kazika.Działalność pana Rydzyka to zaprzeczenie
        > Ewangelii.Ciężko pracują na laicyzację kraju,bo takie będzie w przyszłości
        > pokłosie.Każdy uczciwy człowiek z otwartymi horyzontami zżyma się na takie
        > układy.Patrz laicka Francja,laicyzująca Hiszpania,Włochy

        Czy Ty na prawde zachwycasz sie zmianami w Holandii, Francji, Wloszech, Anglii,
        itd.?! Czy nie widzisz, ze kraje te, jak rowniez cala Europa Zach. sa na drodze
        do samozaglady? Za wyrzekanie sie korzeni wlasnej cywilizacji i religii trzeba
        placic bardzo wysoka kare. Widzi to dobrze o.Rydzyk. Poniewaz nie jest
        politycznie poprawny zostaje pomawiany o wszystkie mozliwe swinstwa - bo jest
        przeszkoda i sola w oku dla globalistow. Decyzja sadu torunskiego jest sluszna,
        bo sprawa ta juz dawno byla wyjasniona.
        • karbat Re: wet3 13.05.06, 17:32
          wet3 napisał:

          Czy Ty na prawde zachwycasz sie zmianami w Holandii, Francji, Wloszech, Anglii,
          >
          > itd.?! Czy nie widzisz, ze kraje te, jak rowniez cala Europa Zach. sa na
          drodze
          >
          > do samozaglady? Za wyrzekanie sie korzeni wlasnej cywilizacji i religii
          trzeba
          > placic bardzo wysoka kare. Widzi to dobrze o.Rydzyk.

          katoliku daj mozliwosc Polakom otrzymania obywatelstwa
          angielskiego,hiszpanskiego,holenderskiego POlakom ,zobaczysz kto zostanie w
          kraju katolicznej poprawnosci w kraku kaczynskiego ,leppera u giertycha
          W kraju obludy ,wielebnych dyrektorow .

          Decyzja sadu torunskiego jest sluszna,
          > bo sprawa ta juz dawno byla wyjasniona.

          Klechy wyjasnily jak ma sad decydowac
          • wet3 do karbata 13.05.06, 19:26
            karbat napisał:

            > wet3 napisał:
            >
            > Czy Ty na prawde zachwycasz sie zmianami w Holandii, Francji, Wloszech,
            Anglii
            > ,
            > >
            > > itd.?! Czy nie widzisz, ze kraje te, jak rowniez cala Europa Zach. sa na
            > drodze
            > >
            > > do samozaglady? Za wyrzekanie sie korzeni wlasnej cywilizacji i religii
            > trzeba
            > > placic bardzo wysoka kare. Widzi to dobrze o.Rydzyk.
            >
            > katoliku daj mozliwosc Polakom otrzymania obywatelstwa
            > angielskiego,hiszpanskiego,holenderskiego POlakom ,zobaczysz kto zostanie w
            > kraju katolicznej poprawnosci w kraku kaczynskiego ,leppera u giertycha
            > W kraju obludy ,wielebnych dyrektorow .
            >
            > Decyzja sadu torunskiego jest sluszna,
            > > bo sprawa ta juz dawno byla wyjasniona.
            >
            > Klechy wyjasnily jak ma sad decydowac

            A skad wiesz, ze jestem katolikiem? A moze jestem za utrzymaniem naszej kultury
            i tradycji? Jak tak bardzo ( Ty lub twoje dzieci) chcesz zostac mahmutem to
            wyjezdzaj do Francji lub Holandii. Czy nie widzisz, ze Francuzi, Holendrzy,
            Anglicy itd. zaczynaja sie budzic z letargu? Przeciez widac jak na dloni, ze
            Europa gnije i popelnia smobojstwo cywilizacyjne i moralne w imie niejakiego
            globalizmu. A czy widziales mape Europy w 2015 pokazana na stronie internetowej
            brytyjskiej partii narodowej? Potrudz sie i zobacz. Moze chociaz odrobine z
            tego zrozumiesz!
            A czy spojrzales na art. GW o Polkach (ponad 1000) przechodzacych na islam
            (twierdzacych, ze islam uczynil je bardziej "kobiece") oraz postawe GW na ten
            temat??? Pomysl dobrze zanim cos powiesz!!!

    • ptak57 Re: Nie będzie śledztwa ws. zbiórki na Stocznię G 13.05.06, 16:06
      Jeśli ktoś spodziewał się czego innego to był czystym fantastą.W końcu Ziobro
      musiał sie jakoś zrewanżować za poparcie PiS i dlatego "dla czystości i
      uczciwości" postepowania przeniósł je z Gdańska do Torunia ( PARANOJA)!Zwykle
      czyni sie na odwrót ale.....Młodzi ludzie wynoście sie z tego państwa gdzie
      prawo zostaje sprowadzone do prawa kościelnego, gdzie juz niedługo przed
      urzędnikiem "państwowym" będzie się zdawało egzamin z katechezy przed
      załatwieniem każdej sprawy, gdzie złodzieje i kryminalisci będą rządzili i
      doradzali rządzącym.Czy można mieć nadzieję?!Młodzi, wynoście sie z tego
      państwa!
      • magic3 Prokuratorzy to banda przydupasów. 14.05.06, 15:27
        Sprzedawali się czerwonym, sprzedają się czarnym i niedouczonemu Ziobrze.
    • niewir Prokuratura krajowa pokazała narodowi... 14.05.06, 19:09
      Prokuratura krajowa IV Rzeczypospolitej pokazała Polakom gdzie ma prawo i
      sprawiedliwość (ale nie partię kaczorków). Jest to hańba dla polskiego wymiaru
      sprawiedliwości! Nic wiecej nie mogę dodać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka