jojop [...] 13.05.06, 11:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
maciek.majewski Później ich rozliczą, nie ma się co martwić <faja> 13.05.06, 11:39 Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Później ich rozliczą, nie ma się co martwić & 13.05.06, 12:12 jak w Polsce dziala prawo i sprawiedliwosc zostalo obnarzone przez ZIOBRE. Wielebny ojciec przekret i oszust dalej bedzie glosil madrosci o uczciwosci,sprawiedliwosci .... co za moralna ohyda Kosciol katolikow ,ktory toleruje w swych szeregach cwaniakow stojacych ponad prawem jest ZALOSNY ! Odpowiedz Link Zgłoś
zbud-2 Re: Nie będzie śledztwa ws. zbiórki na Stocznię G 13.05.06, 12:08 Ale heca !!!!!!!Kaczorowscy zaplacili ????????? Odpowiedz Link Zgłoś
pokla Re: Będą śledztwa te, które mają być 13.05.06, 12:24 czyt.wygodne,elastyczne dla kaczorów Odpowiedz Link Zgłoś
stachu44 Nie dalem zlotowki wiec jestem przeciw sledztwu! 13.05.06, 13:10 Koniec marnotrawienia moich pieniedzy. Odpowiedz Link Zgłoś
tiales1 Kaczyńscy i PISokomuna, chronią swoją sektę! 13.05.06, 13:52 to jedna banda, SB-samoobrona,PISokomuna, kryminaliści, faszyści z sekty Rydzyka! Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Kaczyńscy i PISokomuna, chronią swoją sektę! 13.05.06, 14:54 Nawiwniaki chcieli miec sledztwo ,ksiundza chcieli sadzic ,..spieprzaj dziadu nie na darmo on popieral PIS Sprzeniewierzono pieniadze ,oszukano ,przeciez to dla kosciola dla was , dla wyzszej sprawy hahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
szadrach7 to wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego. 13.05.06, 14:47 Ciśnie sie na usta piosenka Kazika.Działalność pana Rydzyka to zaprzeczenie Ewangelii.Ciężko pracują na laicyzację kraju,bo takie będzie w przyszłości pokłosie.Każdy uczciwy człowiek z otwartymi horyzontami zżyma się na takie układy.Patrz laicka Francja,laicyzująca Hiszpania,Włochy Odpowiedz Link Zgłoś
terence Re: to wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego. 13.05.06, 15:53 jaka piosenka Kazika? "Mundury jak kapłani w Babilonie Władzę polityczną wzmacniają nieustannie Są bronić jej gotowi wieczorem i rankiem Twoją ręką ale swoim pistoletem Palec wskazujący podniesiony do góry To wzmacnia powagę postury I teraz ci powiem mój miły kolego To wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego! Apostołowie Słowo Boże spisali Ludzie je zmienili, celom swym poddali Podają sobie ręce, ze świata zbrodniarzami Naradzają się i knują ponad ludu głowami Ja w dniu, kiedy w Boga uwierzyłem Członkiem tej instytucji przestać być musiałem I teraz ci powiem mój miły kolego To wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego! Na świecie głód, świątyń w brud Podróże po całym świecie Czy zboże dla głodnych dzieci? Politycznie wzrasta, oczy na prawdę zamyka Czy ty potrzebujesz takiego pośrednika? Bo ja nie potrzebuję takiego pośrednika!" Moja wiara Kazik Odpowiedz Link Zgłoś
szadrach7 Re: to wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego. 17.05.06, 13:46 właśnie ta dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 do szadracha7 13.05.06, 16:12 szadrach7 napisał: > Ciśnie sie na usta piosenka Kazika.Działalność pana Rydzyka to zaprzeczenie > Ewangelii.Ciężko pracują na laicyzację kraju,bo takie będzie w przyszłości > pokłosie.Każdy uczciwy człowiek z otwartymi horyzontami zżyma się na takie > układy.Patrz laicka Francja,laicyzująca Hiszpania,Włochy Czy Ty na prawde zachwycasz sie zmianami w Holandii, Francji, Wloszech, Anglii, itd.?! Czy nie widzisz, ze kraje te, jak rowniez cala Europa Zach. sa na drodze do samozaglady? Za wyrzekanie sie korzeni wlasnej cywilizacji i religii trzeba placic bardzo wysoka kare. Widzi to dobrze o.Rydzyk. Poniewaz nie jest politycznie poprawny zostaje pomawiany o wszystkie mozliwe swinstwa - bo jest przeszkoda i sola w oku dla globalistow. Decyzja sadu torunskiego jest sluszna, bo sprawa ta juz dawno byla wyjasniona. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: wet3 13.05.06, 17:32 wet3 napisał: Czy Ty na prawde zachwycasz sie zmianami w Holandii, Francji, Wloszech, Anglii, > > itd.?! Czy nie widzisz, ze kraje te, jak rowniez cala Europa Zach. sa na drodze > > do samozaglady? Za wyrzekanie sie korzeni wlasnej cywilizacji i religii trzeba > placic bardzo wysoka kare. Widzi to dobrze o.Rydzyk. katoliku daj mozliwosc Polakom otrzymania obywatelstwa angielskiego,hiszpanskiego,holenderskiego POlakom ,zobaczysz kto zostanie w kraju katolicznej poprawnosci w kraku kaczynskiego ,leppera u giertycha W kraju obludy ,wielebnych dyrektorow . Decyzja sadu torunskiego jest sluszna, > bo sprawa ta juz dawno byla wyjasniona. Klechy wyjasnily jak ma sad decydowac Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 do karbata 13.05.06, 19:26 karbat napisał: > wet3 napisał: > > Czy Ty na prawde zachwycasz sie zmianami w Holandii, Francji, Wloszech, Anglii > , > > > > itd.?! Czy nie widzisz, ze kraje te, jak rowniez cala Europa Zach. sa na > drodze > > > > do samozaglady? Za wyrzekanie sie korzeni wlasnej cywilizacji i religii > trzeba > > placic bardzo wysoka kare. Widzi to dobrze o.Rydzyk. > > katoliku daj mozliwosc Polakom otrzymania obywatelstwa > angielskiego,hiszpanskiego,holenderskiego POlakom ,zobaczysz kto zostanie w > kraju katolicznej poprawnosci w kraku kaczynskiego ,leppera u giertycha > W kraju obludy ,wielebnych dyrektorow . > > Decyzja sadu torunskiego jest sluszna, > > bo sprawa ta juz dawno byla wyjasniona. > > Klechy wyjasnily jak ma sad decydowac A skad wiesz, ze jestem katolikiem? A moze jestem za utrzymaniem naszej kultury i tradycji? Jak tak bardzo ( Ty lub twoje dzieci) chcesz zostac mahmutem to wyjezdzaj do Francji lub Holandii. Czy nie widzisz, ze Francuzi, Holendrzy, Anglicy itd. zaczynaja sie budzic z letargu? Przeciez widac jak na dloni, ze Europa gnije i popelnia smobojstwo cywilizacyjne i moralne w imie niejakiego globalizmu. A czy widziales mape Europy w 2015 pokazana na stronie internetowej brytyjskiej partii narodowej? Potrudz sie i zobacz. Moze chociaz odrobine z tego zrozumiesz! A czy spojrzales na art. GW o Polkach (ponad 1000) przechodzacych na islam (twierdzacych, ze islam uczynil je bardziej "kobiece") oraz postawe GW na ten temat??? Pomysl dobrze zanim cos powiesz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ptak57 Re: Nie będzie śledztwa ws. zbiórki na Stocznię G 13.05.06, 16:06 Jeśli ktoś spodziewał się czego innego to był czystym fantastą.W końcu Ziobro musiał sie jakoś zrewanżować za poparcie PiS i dlatego "dla czystości i uczciwości" postepowania przeniósł je z Gdańska do Torunia ( PARANOJA)!Zwykle czyni sie na odwrót ale.....Młodzi ludzie wynoście sie z tego państwa gdzie prawo zostaje sprowadzone do prawa kościelnego, gdzie juz niedługo przed urzędnikiem "państwowym" będzie się zdawało egzamin z katechezy przed załatwieniem każdej sprawy, gdzie złodzieje i kryminalisci będą rządzili i doradzali rządzącym.Czy można mieć nadzieję?!Młodzi, wynoście sie z tego państwa! Odpowiedz Link Zgłoś
magic3 Prokuratorzy to banda przydupasów. 14.05.06, 15:27 Sprzedawali się czerwonym, sprzedają się czarnym i niedouczonemu Ziobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
niewir Prokuratura krajowa pokazała narodowi... 14.05.06, 19:09 Prokuratura krajowa IV Rzeczypospolitej pokazała Polakom gdzie ma prawo i sprawiedliwość (ale nie partię kaczorków). Jest to hańba dla polskiego wymiaru sprawiedliwości! Nic wiecej nie mogę dodać. Odpowiedz Link Zgłoś