roger39 Mozesz napisac do Corriere , adres: 14.05.06, 15:51 Tu jest adres strony gazety ,gdzie mozesz odpisac w sprawie artykulu , niekoniecznie po wlosku , angielski znaja , moze tez byc polski : www.corriere.it/solferino/main_romano-form.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
akvarian Re: Mozesz napisac do Corriere , adres: 14.05.06, 15:54 roger39 napisał: > Tu jest adres strony gazety ,gdzie mozesz odpisac w sprawie artykulu , > niekoniecznie po wlosku , angielski znaja , moze tez byc polski : > > www.corriere.it/solferino/main_romano-form.shtml ALBO do AUTORA tego KLAMSTWA Sergio Luzzatto profesor of historii nowoczesnej( modern history) na uniwersytecie w Turynie Strona uniwersytetu: www.unito.it/portale/home.jsp?_pageid=0 ,0&_dad=portal&_schema=PORTAL Pan prof: e-mail: sergioluzzatto@wanadoo.fr tel:o11/6703120 fax:011/6703274 moze sa jacys porzadni Polacy ktorzy w demokratyczny i zorganizowany sposob chca zaprotestowac przeciwko klamstwom pana profesora Sergio Luzzatto, artykul ukazal sie w bardzo poczytnej we Wloszech gazecie: Corriere della Sera Dla zainteresowanych pan Sergio Luzzatto jest synem Amos'a Luzzatto, ktory od czerwca 1998 jest prezydentem Unii Zydowskich stowarzyszen we Wloszech ( the President of the Union of the Italian Jewish Communities) Z gory dziekuje wszystkim dobrym i uczciwym Polakom za pokojowa demonstracje sprzeciwu przeciw oszczerstwom na nas Polakach Odpowiedz Link Zgłoś
barbara444 Re: Mozesz napisac do Corriere , adres: 14.05.06, 16:24 Artykuly tego autora we wloskim komunistycznym czasopismie ponizej. Tlumaczylem na angielski i nie widze zadnego cytowanego przez GW. Czy to najnizsza prowokacja z prowokacji ?. artykuly: 1 Buffon, campione tra pasticci e miracoli Le gag, il fascio, il diploma falso e le foto con donne da copertina La sorella: poi si chiude in casa urlando i cori degli ultrà Categoria: Primo piano > Cronache Pubblicato il: 14 maggio 2006 2 I giudici e il clamore Categoria: Primo piano > Editoriali Pubblicato il: 14 maggio 2006 3 Fiorello: ho rifiutato la sfida con «Striscia» Viva Radio 2» lancia il cd con il meglio della stagione: «Perché le nostre gag non sono esportabili sul video» Categoria: Primo piano > Spettacoli Pubblicato il: 12 maggio 2006 4 «Vuoi giocare in una grande? Allora firma» Le accuse: così Moggi jr ha costruito l'impero del pallone a percentuale. La deposizione del figlio di Gaucci Categoria: Primo piano > Sport Pubblicato il: 10 maggio 2006 5 Pairetto e De Santis indagati a Napoli Nuovi avvisi di garanzia per Zavaglia e Chiara Geronzi. A Torino caccia alle talpe in contatto con un esponente della Juve Categoria: Primo piano > Sport Pubblicato il: 10 maggio 2006 6 I day-hospital oncologici promossi dai pazienti Risultati lusinghieri per quanto riguarda la fiducia verso i medici e l'assistenza ricevuta. Ritenuta scarsa la condivisione delle ansie. Categoria: Primo piano > Sportello Cancro Pubblicato il: 9 maggio 2006 7 Oggi Vasco e Moggi for «President» Senatori e deputati si sono sbizzarriti per il secondo giorno. Schede anche per De Rita, Vespa, la Fallaci e Franco Piperno Categoria: Primo piano > Politica Pubblicato il: 9 maggio 2006 8 «No ad accordi che stravolgano la Costituzione» Valerio Onida, ha saputo da poco che l'Unione ha candidato Giorgio Napolitano e può tirare un sospiro di sollievo. Categoria: Primo piano > Politica Pubblicato il: 8 maggio 2006 9 Oscar della solidarietà, stasera il vincitore Tra i testimonial sul palco Claudio Bisio, Lella Costa, il Trio Medusa, ma anche una band di ragazzi delle favelas di Rio Categoria: Primo piano > Cronache Pubblicato il: 8 maggio 2006 10 La tentazione presidenzialista Categoria: Primo piano > Editoriali Pubblicato il: 7 maggio 2006 Odpowiedz Link Zgłoś
barbara444 Re: Mozesz napisac do Corriere , adres: 14.05.06, 16:12 Michnik attached himself as a "crypto-Jew" to the anti-Communist Solidarity network in the 1980s, the Polish resistance which eventually defeated European Communism. Since liberation he has applied "neo-conservative" politics to undermine the gains of the Polish people and to distort the meaning and relevance of Solidarity. Interestingly, in paying off Rywin, the "anti-Communist" Michnik was seeking to influence the "post-Communist" heirs of the regime which repressed Solidarity. Odpowiedz Link Zgłoś
ahmadinejad Re: Mozesz napisac do Corriere , adres: 14.05.06, 16:13 miejsce żydów jest w Auschwitz Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Ateista ? 14.05.06, 17:09 Czy członek jakiejś sekty. Na pewno nie katolik - co do tego mam pewność 100 %. Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Re: Mozesz napisac do Corriere , adres: 14.05.06, 17:26 A co chcesz im napisac? Pogratulowac, ze napisali prawde? Odpowiedz Link Zgłoś
ethebor U nich byly neofaszysta jest ministrem spraw zagr. 14.05.06, 15:55 Ciagle p.p. jeszcze bo nowego gabinetu chyba nie ma. Nie jakiejs partii posadzanej o neofaszyzm tylko po prostu neofaszystowskiej. Fakt ze Fini zmienil ostanio barwy klubowe... W dodatku przy wypowiedziach Berlusconiego to Lepper blednie, lub wrecz stanowi przyklad umiarkowania i wywazenia. PS: Acha bardzo lubie Wlochy i mam poglady dosc prawicowe, po prostu stwierdzam fakt: "przganial kociol garnkowi". Odpowiedz Link Zgłoś
piwi77 Watykan dostrzega zagrozenie ze strony RM. Dobrze 14.05.06, 16:13 ze nasi biskupi tego nie widza i pozwalaja mu dalej dzialac. RM ma bowiem wielka misje do spelnienia i dobrze, ze ma oparcie w polskich purpuratach. Nigdy bowiem tak szybko nie spadala liczba katolikow w Polsce, jak wlasnie teraz, za aktywnosci dziela Ojca Rydzyka. Bardzo prosimy nie przerywac, alleluja i do przodu. Moze jeszcze, za mojego zycia obudze sie w kraju bez zlosliwego, obcego tworu, Kosciola Katolickiego. Marzenie? Komuna, tez myslalem, ze jest wieczna... Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 16:18 po pielgrzymce B16 Watykan podejmie jeszcze b. zdecydowane kroki...;)))) ciekawe, gdzie też boski tadeo wyląduje?!..;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
barbara444 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 16:31 Toglatgti byl sowieckim agentem KGB czyim agenrem jest ten Sergio ? Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 16:39 nic mnie to nie obchodzi, takie pyt. stawiają sobie ludzie, którzy widzą białe myszki i mają załamanie nerwowe...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
barbara444 cel michnika na dzis 14.05.06, 17:08 wzniecic dyskusje pomiedzy swoimi poplecznikami a reszta. To po to zeby odwrocic uwage od tego co sie bedzie dzialo jak zlodziejstwa zostana zdemaskowane. wisi siekiera na nimi i robia wszystko zeby jeje nie bylo widac. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 A jak zdrowie ? 14.05.06, 17:11 Spacer z psem działa b. odprężająco na przemęczony umysł. Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: A jak zdrowie ? 14.05.06, 17:17 przecież widać, ze kobiecina niedomaga...;))))) jakby miała psa, to pewnie juz dawno by uciekł...;DDDD pozdro:) Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: To facet. 14.05.06, 19:20 ła, innymi słowy - pokrzywdzony przez los?!...;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: To facet. 14.05.06, 19:24 ... raczej przez Rydzyjko ;-))) Kolejna ofiara sekty. Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: To facet. 14.05.06, 19:30 a tu jeszcze beret zbyt mocno uciska i alergia na moher też robi swoje...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: To facet. 14.05.06, 19:56 Żeby tak ilość tych osobników spadła jak sprzedaż moheru ( 50 % ) ... Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Re: cel michnika na dzis 14.05.06, 17:29 Michnika? To on takze PAPem kieruje? A moze Corriere della Sera? :) Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 17:28 To juz trzeba byc agentem, zeby prawde napisac??? Od kiedy? Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 17:56 > To juz trzeba byc agentem, zeby prawde napisac??? Od kiedy? To styl myślenie typowy dla... agentów. Odpowiedz Link Zgłoś
nonno1 Re: Nic RM sie nie zmieni 14.05.06, 16:28 Episkopat to taki sam ciemnogrod (oprocz rodzynkow jak Pieronek) jak Rydzyk. Beda robic dzialania pozorowane, takie jak ta rada, ktora bedzie bezradna. Odpowiedz Link Zgłoś
kratzer Motywacja i intencje autora artykułu 14.05.06, 16:30 Ambasador RP we Włoszech Michał Radlicki zaprotestował przeciwko komentarzowi na temat Polski, zamieszczonemu w "Corriere della Sera" 9 maja. Włoska gazeta w obraźliwy sposób zasugerowała, jakoby Polacy u boku SS i Wehrmachtu uczestniczyli w masakrze Żydów w czasie II wojny światowej. W piątek "Corriere della Sera" opublikował list polskiego dyplomaty. We wtorek "Corriere della Sera" w rubryce zatytułowanej "Nowy antysemityzm" zamieścił komentarz publicysty Sergia Luzzatta, który pisząc o "strasznej przeszłości Polski", naznaczonej antysemityzmem, stwierdził, że "ludność polska pomagała bezpośrednio Wehrmachtowi i SS w realizacji ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej". Pisząc antypolski tekst, Luzzatto powołał się na opinię Jana Grossa, autora nierzetelnej książki o Jedwabnem, że w Polsce byli ludzie gotowi współdziałać w zagładzie Żydów. "Setki tysięcy polskich Żydów w swych sąsiadach dostrzegły podobieństwo do swych katów" - napisał Luzzatto. Ambasador Michał Radlicki napisał, że publikacja zawiera stwierdzenia "ewidentnie nieodpowiadające prawdzie". "Insynuuje bowiem, że Polacy w masowy sposób brali udział w eksterminacji Żydów w obozach nazistowskich, podczas gdy niepodważalnym faktem jest, że obozy stworzone zostały i prowadzone były przez niemiecką III Rzeszę na zajętych obszarach Polski" - napisał ambasador i dodał, że "nie możemy pozwolić na to, aby przypisywano nam cudze winy". Polski dyplomata wyraził także zaniepokojenie językiem komentarza Sergia Luzzatta, który w swym artykule użył takich sformułowań, jak "nieludzkie rozkazy wyszczekiwane i ujadane po polsku". "Użycie słów tak brzemiennych w negatywne emocje zdaje się zdradzać antypolskie uprzedzenia (...). Nie można przeciwstawiać się uprzedzeniu antysemickiemu, uciekając się do innego uprzedzenia, nie mniej nagannego" - stwierdził Michał Radlicki. Jednak redakcja gazety nie zamierza przepraszać. Przeciwnie. W piątkowym wydaniu "Corriere della Sera" Sergio Luzzatto zarzucił naszemu dyplomacie nonszalancję, z jaką "pomija on historyczną odpowiedzialność polskich kolaborantów hitlerowskich Niemiec, minimalizując jednocześnie polityczne znaczenie wejścia do rządu w Warszawie stronnictw jawnie rasistowskich". KWM, PAP www.naszdziennik.pl/index.php?typ=sw&dat=20060513&id=sw03.txt Odpowiedz Link Zgłoś
esbol.z.samopisu Spółka PiS & Rydzyk to najprostsza droga 14.05.06, 16:33 do dechrystianizacji Polski ! Wspierając szkodliwą sektę Kaczyńscy niszczą polski Kościół i dzieło Jana Pawła II ! Odpowiedz Link Zgłoś
kratzer Re: Spółka PiS & Rydzyk to najprostsza droga 14.05.06, 16:35 Rozumiem, że pisze to "gorący" wierny Kościoła "polskiego". Szczęść Boże! Odpowiedz Link Zgłoś
esbol.z.samopisu Agenci Kremla dziękują Rydzykowi i Kaczyńskim 14.05.06, 16:42 za współpracę w dziele rozbijania i osłabiania polskiego Kościoła ! Do życzeń dołącza się J. Urban, G. Piotrowski i esbole z IV Wydziału SB !!! Pozdrówka ! Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Czy tu sa ludzie powazni? 14.05.06, 16:48 Mnie w komentowanym artykule zainteresowalo zdanie: "wtedy, gdy obiektem krytyki Radia Maryja stal sie Benedyky XVI, polscy biskupi przystapili do bardziej zdecydowanych dzialan". Zwracam sie do ludzi powaznych, nie do krzykaczy, ktorzy przyszli tu sie odfrustrowac, a wiec. W jaki sposob RM krytykowala papieza? Nie slucham RM, wiec po prostu nie wiem! Bede wdzieczna za informacje, lub odeslanie do zrodla. Z gory dziekuje:) Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Są nawet doinformowani w temacie. 14.05.06, 17:02 Tutaj masz odpowiedź : prawica.net/node/3269 Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Podziekowanie za link:))) 14.05.06, 17:18 indeed4 napisał: > Tutaj masz odpowiedź : > > > prawica.net/node/3269 ' Czytalam 2x /dwa razy/, i nigdzie nie moge sie dopatrzyc krytyki na 'obiekt krytyki'~ czyli papieza Benedykta XVI. Moze to nie ten fragment? Wrocam tam jeszcze raz? :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 No problem. 14.05.06, 17:25 mysz_polna5 napisała: > Wrocam tam jeszcze raz? :)))) Świetny pomysł - do trzech razy sztuka. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: Są nawet doinformowani.... 14.05.06, 17:34 Wypada dodać że prof.Wolniewicz jest zdeklarowanym ateistą o czym sam wielokrotnie mówił..stąd jego rozsądny głos filozofa "nieuzależnionego" ma szczególny ciężar gatunkowy.....tyle dla myślących samodzielnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Och, to tylko jeden z "autorytetów" Radia Maryja. 14.05.06, 17:42 1. B. Wolniewicz, ateista ( ex - PZPR ) dzielący papieży na złych ( antypolskich Niemców ) i dobrych ( nie - Niemców ) 2. TW "Hejnał" czyli o. Hejmo - w TV TRWAM plujący na papieża Benedykta 3. prof. Jarosz, hołubiony przez media Rydzyka - prawomocnie skazany za wyłudzenia Jeśli dodać jeszcze do tego założyciela RM - sowieckiego agenta i zdrajcę Polski Kobylańskiego, kapo wydającego w oświęcimiu Żydów, to widać tutaj niezłą galerię szuj ... Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Och, to tylko jeden z "autorytetów" Radia Mar 14.05.06, 18:00 I Jerzego Roberta Nowaka - sekretarza ambasady PRL w Budapeszcie, zarzucającego kardynałowi Mindszenty'emu (to taki węgierski Wyszyński) "antyradziecki nacjonalizm". No i gwiazdę nad gwiazdami - Macieja Giertycha, dzielnie wspierający gen. Jaruzelskiego podczas stanu wojennego. Nie wolno pominąć ojdyra, który nazwał (wtedy) księdza Dziwisza "chłopkiem" ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Och, to tylko jeden z "autorytetów" Radia Mar 14.05.06, 18:18 RM to pikuś, marginalny odłam, który po niewielkich kosmetycznych korektach można ( jako - tako ) umiejscowić na obszarze naszego lokalnego folkloru. Natomiast REALNYM i prawdziwym zagrożeniem są ci, którzy swoją obecnością na antenie uwiarygadniają to medium - czyli Kaczyńscy i PiS. I rząd. Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: Och, to tylko jeden z "autorytetów" Radia Mar 14.05.06, 19:39 widzę, że temat RM działą na Twoją wyobraźnię...;)))) co do Twojego postu, to zgadzam sie, tylko z tym, że członkowie rządu mogą uwiarygadniać media związane z Rydzykiem, chociaż jak dla mnie jest to raczej próba ich nobilitacji...;) jednak należy pamiętać także o tym, że po kompromitacji, jaką było powołanie 2 wicepremierów (jednego oszołoma, drugiego - pospolitego przestępcę) wiarygadność polskiego rządu gwałtownie spadła! Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Och, to tylko jeden z "autorytetów" Radia Mar 14.05.06, 19:52 "Nobilitacja" w dziesiątkę, dzięki Ci stokrotne :-) isa.stern napisała >po kompromitacji, jaką było powołanie 2 wicepremierów (jednego oszołoma, drugiego pospolitego przestępcę) wiarygadność polskiego rządu gwałtownie spadła! Ale nie PiS'u ( był sondaż lecz znikł ), co gorsza obawiam się, że przy tak nieruchawej i anemicznej opozycji wkrótce osiągną poparcie 50 - procentowe. Odpowiedz Link Zgłoś
barbara444 Re: Motywacja i intencje autora artykułu 14.05.06, 16:36 www.jewishsf.com/content/2-0-/module/displaystory/story_id/9271/edition_id/176/format/html/displaystory.html przyklad z historii niektorzy chca robic poprawke Odpowiedz Link Zgłoś
barbara444 Re: Motywacja i intencje autora artykułu 14.05.06, 16:39 Corriere opanpwany przez KGB i GW tez Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Re: Motywacja i intencje autora artykułu 14.05.06, 17:34 A Tobie glowke jakas choroba opanowala. Wspolczuje. Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Czy to tacy "Włosi" jak groSS -"Polak" ? 14.05.06, 16:40 Oni często uadja inne nacje aby w ten spsoób pluc na Polske i Polaków ... . Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Czy to tacy "Włosi" jak groSS -"Polak" ? 14.05.06, 18:00 Jakby nie mieli niczego innego do roboty. Odpowiedz Link Zgłoś
rzep3 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 16:54 Oczywiście, że głupio, jak przygania kocioł garnkowi, ale niektórzy Włosi, podobnie jak i Niemncy, czegoś się przez ostatnie lata nauczyli, a my na naukę jesteśmy kompletnie odporni, i dlatego trzeba przyjąć z pokorą przygany o katofaszyźmie nawet od ojców faszyzmu i matki inkwizycji. Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" ....... 14.05.06, 17:07 No właśnie...w tym cała sprawa...jesteśmy odporni na tą "naukę"....katastrofa.... giewałt!!!!!....faszyści ...antysemitniki.......... Odpowiedz Link Zgłoś
rzep3 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" ....... 14.05.06, 17:53 Zastanawiam się, na co ma wskazywać twój login - czy kosa 44 to jakaś aluzja do dziaciaków z batalionu kosa-osa? Jesli tak, to z Twoimi poglądami żerujesz na ich legendzie i uczciwej moralności jak hiena i powinno cię po śmierci miotać jako strzygę po dzikich polach. Chyba, że twoj ostatni post to żart... Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: "Antysemickie i ....... 15.05.06, 03:49 Wow...super juzka smykło...miło mi... Odpowiedz Link Zgłoś
18261826www hitlerowskie oblicze radia Maryja. 14.05.06, 17:08 Najpierw mowiono ,ze to jest tzw "kosciol ludowy"dla bardzo prostych ludzi,potem ,ze to jest sekta,ktora odlaczyla sie od KK,a teraz??? Dzisiaj moherowa swolocz pluje na powszechnie szanowanych ludzi,wznoszac okrzyki: "Zydzi do gazu".Tak bylo podczas procesu pisarza Pawla Huelle z pralatem Henrykiem Jankowskim w sadzie wojewodzkim w Gdansku. Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: hitlerowskie oblicze radia Maryja. 14.05.06, 17:12 18261826www napisał: > Najpierw mowiono ,ze to jest tzw "kosciol ludowy"dla bardzo prostych > ludzi,potem ,ze to jest sekta,ktora odlaczyla sie od KK,a teraz??? > Dzisiaj moherowa swolocz pluje na powszechnie szanowanych ludzi,wznoszac > okrzyki: "Zydzi do gazu".Tak bylo podczas procesu pisarza Pawla Huelle z > pralatem Henrykiem Jankowskim w sadzie wojewodzkim w Gdansku. Aj waj - sądny dzień !! Polują !! A ilu juz upolowali ? Odpowiedz Link Zgłoś
18261826www Re: hitlerowskie oblicze radia Maryja. 14.05.06, 17:30 remekk napisa?: > Aj waj - sa˛dny dzien´ !! > Poluja˛ !! > A ilu juz upolowali ? =========================================================================== To nie sa zarty tylko powazne sprawy,ktore godza w kazdego z nas.Zabierz glos wypowiedz sie,czy dajesz przyzwolenie na takie akty?Czy jestes z tego dumny?Radio Maryja glosi klamstwa i szerzy nienawisc i o tym mozesz przeczytac we wszystkich jezykach swiata. To wlasnie RM umieszczono na liscie HATE RADIO jako rozglosni otwarcie propagujacej nienawisc.Poczytaj,sprawdz,wyciagnij wnioski. Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Histeryczne oblicze przeciwników radyjka ... 14.05.06, 17:44 W kogo niby "godzi" radyjko ? Może w tych , którzy rozpowszechnija na cłąym świecie plugawe kłamstwa o polskiej "wpsółodpowiedzialnosci" ? Jesli tacy ludzie tak a nie inaczej "skalsyfikowali" radyjko to tylko dobrze swiadczy o rydzyjku ... . Kilka razy słuchałem radyjka - nienowisci tam nie ma . Czasem głosy słuchaczy (o wiele mniej radyklane niż w radyjku agorowym) sa natychmiast pacyfikowane pzrez prowadzących . Natomaist nazywanie radyjka "hitlerowskim" czy tez w inny perfidny sposób sugerowanie mu oblicza nazistwoskiego to naprawde nie tylko nienwiiść ale brak chocby elementranej przyzwoitości ... . Odpowiedz Link Zgłoś
18261826www Re: Hitlerowskie oblicze radia Maryja 14.05.06, 17:52 Ryszard Bender publiczie wypowiedzial sie na falach RM ze Oswiecim nigdy nie byl obozem zaglady tylko obozem pracy,w ktorym to wiezniowie dostawali posilki 3X dziennie a chorzy dostawali delikatna zupe.W innym przypadku sam o.Rydzyk zaprosil do studia w Toruniu klamce oswiecimskiego Ratajczaka i dziekowal mu za slowa prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
hatteras Re: Hitlerowskie oblicze radia Maryja 14.05.06, 18:23 Wypowiedzi obroncow rydzyka dobitnie swiadcza o prawdziwym obliczu RM! Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Szczerbiec ze swastyką. 14.05.06, 18:29 " ( ... ). Był za to anonimowy przedstawiciel Radia Maryja " www.wprost.pl/drukuj/?O=35554 Polecam też wszystkim profesjonalnie opracowaną stronę o RM : www.radiomaryja.pl.eu.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
remekk kłamliwe oblicze przeciwników radia Maryja 14.05.06, 18:40 18261826www napisał: > Ryszard Bender publiczie wypowiedzial sie na falach RM ze Oswiecim nigdy nie > byl obozem zaglady tylko obozem pracy,w ktorym to wiezniowie dostawali posilki > 3X dziennie a chorzy dostawali delikatna zupe.W innym przypadku sam o.Rydzyk > zaprosil do studia w Toruniu klamce oswiecimskiego Ratajczaka i dziekowal mu za > > slowa prawdy. Doktor Ratajczak ZACYTOWAŁ histryków - rewizjinistów i za to został skazany . To zakrawa na kpinę - kiedy jak cytuje pzrykłady zydowskiego szokującego antypolonzmu to ma byc skazany za antypolonizm . wsaze kąłmstewka mają krótkie nózki a perfidia wasz zadziwia ... . Odpowiedz Link Zgłoś
roger39 Re: Hitlerowskie oblicze radia Maryja 14.05.06, 19:00 Tu jest ciekawy link do tematu Ratajczaka: www.geniebusters.org/915/04g_gas.html Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_berlin Re: Histeryczne oblicze przeciwników radyjka ... 14.05.06, 17:53 cytuje: indeed4 napisał: > 1. B. Wolniewicz, ateista ( ex - PZPR ) dzielący papieży na złych > ( antypolskich Niemców ) i dobrych ( nie - Niemców ) > 2. TW "Hejnał" czyli o. Hejmo - w TV TRWAM plujący na papieża > Benedykta > 3. prof. Jarosz, hołubiony przez media Rydzyka - prawomocnie skazany za > wyłudzenia > > Jeśli dodać jeszcze do tego założyciela RM - sowieckiego agenta i zdrajcę > Polski Kobylańskiego, kapo wydającego w oświęcimiu Żydów, to widać tutaj niezłą > > galerię szuj ... > Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Histeryczne oblicze przeciwników radyjka ... 14.05.06, 18:42 Tyle te wasarżenia" warte co plugawe kalumnie rzucane na Kobylańskiego -IPN wypowiedział sie na ten temat a potwarcy dalej swoje ... . Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_berlin Re: Histeryczne oblicze przeciwników radyjka ... 14.05.06, 18:49 do ktorego punktu pijesz? 1, 2, 3? a moze do wszystkich? wskaz konkretnie co twoim zdaniem jest nieprawda! badz merytorycznym! Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Histeryczne oblicze przeciwników radyjka ... 14.05.06, 19:18 Przeciez napisąłem wyraxnie o Kobylańskim nie zrozumiałes ? prof Wolniewicz jest i owszem ateista - ale to nie przeszkadza mu wracjonalnej ocenia radyjka a o Papiezu moze miec swoje zdanie gdyz jest ateistą . To ,zę był w PZPR nie oznacza iz tak jak Kuron zakąłdał czerwone "harcestwo" dperawując małolatów ani tez nie oznacza iz tak jak Kuroń opluł potem tych , którzy w tym zcasie walczyli z systemem , który Kuron popierał . Kazdy człowiek może popełnic błąd - podobnie jak i Kuroń i ci "nawróceni"w 68 - byle potem próbiwał ten bład naprawić ... . Sparwy Hejmo -dopóki nie zoatsnie wyjasniona do końca nie będe komentwał - zazanzca tylko iz występował on w wielu mediach a tylko dla radyjka ma byc to zarzut - typowe ... . Jarosz jak słyszałem nie był "hołubiony" - o Rydzyk odniósł sie krytyvc=cznie do metod (brak zgody na leczenie) oraz udostepnił mu anteny dla przedsyawinei swioich argumentów ... . > 1. B. Wolniewicz, ateista ( ex - PZPR ) dzielący papieży na złych > ( antypolskich Niemców ) i dobrych ( nie - Niemców ) > 2. TW "Hejnał" czyli o. Hejmo - w TV TRWAM plujący na papieża > Benedykta > 3. prof. Jarosz, hołubiony przez media Rydzyka - prawomocnie skazany za > wyłudzenia > > Jeśli dodać jeszcze do tego założyciela RM - sowieckiego agenta i zdrajcę > Polski Kobylańskiego, kapo wydającego w oświęcimiu Żydów, to widać tutaj niezłą Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Można pleść bzdury o KPP, układzie i łżeelitach 14.05.06, 18:00 a n/t rzeczywistych powiązań środowisk RM z faszystami nie można informować opinii społecznej ? To dość ciekawe pojmowanie zasady wolności słowa i reguły wzajemności. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Można pleść bzdury o KPP, układzie i łżeelita 14.05.06, 18:32 Informuj, tylko zdefinuj co to jest faszysta. Bo wg. Ciebie jest to każdy kto ma poglądy inne od Ciebie. No to faktycznie, jest dużo faszystów. zacznijmy już produkować T-34 a od Heyah weźmiemy Szarika. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Można pleść bzdury o KPP, układzie i łżeelita 14.05.06, 18:38 fly8171 napisał: > Informuj, tylko zdefinuj co to jest faszysta Jak to co - to samo co KPP, łżeelita, front obrony przestępców i lumpenliberałowie, tylko ze znakiem przeciwnym. Proste. fly8171 napisał: > wg. Ciebie jest to każdy kto ma poglądy inne od Ciebie. A skąd - nie wiesz jeszcze, że taki petent to oczywisty konserwator układu i wróg IV RP ? Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Można pleść bzdury o KPP, układzie i łżeelita 14.05.06, 18:41 Gratulacje. Teraz to chyba nawet przekonałeś mnie do faszystów. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Cieszę się. 14.05.06, 18:58 To dla odprężenia teraz coś o agentach : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=41790562&a=41802295 Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Cieszę się. 14.05.06, 19:10 Jak się nazywał ten agent w GW? Możesz przypomnieć? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Cieszę się. 14.05.06, 19:34 Jarek ma Leszka. Trzy pytania. 1. Kto ogłaszał rewolucję moralną - GW czy PiS ? 2. Ile minut temu wkleiłeś podniosły tekst n/t relatywizmu moralnego liberalnych środowisk ? 3. Dlaczego prezydent i premier ( a także lider rządzącej partii ) szeroko wypowiadają się na łamach łżedzienników i kłamliwych liberalno - lewicowych mediów w rękach konserwatorów III RP, choć nie mają takiego obowiązku. Słucham Cię z uwagą. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Cieszę się. 14.05.06, 19:53 Tak, PIS ogłosiło powrót do oczywistych wartości moralnych. Tylko co ma piernik do wiatraka? To odpowiedz na 1. Jakieś pól godziny temu. 2 Nie wiem. 3. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Cieszę się. 14.05.06, 19:54 Pomyśl, to skojarzysz związek. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Cieszę się. 14.05.06, 19:57 Bo jakoś nie widzę związku między tym co ma PIS w programie a tym co mówi RM? Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: hitlerowskie oblicze radia Maryja. 14.05.06, 17:49 A czyja jest ta hate-radio lista ? Radia tok-fmrynszok pewnikiem.......... Odpowiedz Link Zgłoś
18261826www Re: hitlerowskie oblicze radia Maryja. 14.05.06, 18:06 8 lipca 2001 roku w prowadzonym programie nocnym przez znany duet Nowak/Bender padly nastepujace slowa:"wielka szkoda ,ze hitler nie wyniszczyl tych krwiopiijcow do ostatniego,do ostatniego!!!(akcent)nie wylaczajac ,ani kobiet,ani dzieci,do ostatniego!!!" Za wiarygodnosc tych slow: Jerzy Ostoja Solecki-Rzeczpospolita -21/07/2001 Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: hitlerowskie oblicze radia Maryja. 14.05.06, 18:47 Te słowa SŁUCHACZA (słuchaczki) zosatły potepione na antenie ale potawrcy o tym nie mówią przytaczjac wciąż i pzry kazdej okazji ten przykładzik . Oczywiscie nie mówia także o tym izw agorowym rynszTOKu takie teksty były sopecjalnie proowkowane pzrez prowadzacego ... . Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Trochę upolowali. 14.05.06, 17:31 RM słucha już tylko 1,2 mln słuchaczy ( spadek o 100 tys. ), dla porównania RMF FM słucha 8,8 mln ( wzrost o 200 tys. ) a Radia Zet 7,2 mln. Badanie firmy SMG/KRC w sobotnim "Dzienniku". Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Trochę upolowali. 14.05.06, 17:40 indeed4 napisał: > RM słucha już tylko 1,2 mln słuchaczy ( spadek o 100 tys. ), dla porównania > RMF FM słucha 8,8 mln ( wzrost o 200 tys. ) a Radia Zet 7,2 mln. > Badanie firmy SMG/KRC w sobotnim "Dzienniku". Chyba nie zrozumiałeś o jakie polowania chodzi i Twój dowcip jakby nie apropos ... . Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Trochę upolowali. 14.05.06, 18:04 Racja ! Pomyłka, chodziło mi oczywiście o TV TRWAM, którą w/g doniesień czwartkowej "Rzepy" ogląda 10.000 widzów co stanowi ok. 0,015 % udziału w widowni. Przyjmiesz przeprosiny ? Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Trochę upolowali. 14.05.06, 18:33 No to czym się przejmujesz. Spokojnie poczekaj!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Na co. 14.05.06, 18:46 Na koniec RM! Po co ta nagonka? Ludzie z ciekawości terz będą słuchać RM. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Na co. 14.05.06, 19:44 fly8171 napisał: > Na koniec RM! Po co ta nagonka Nie przeszkadza mi RM, tylko język jakim się posługuje - agresji, nienawiści, pomówień i kłamstw. O Żydach też można dyskutować w cywilizowany sposób. fly8171 napisał: > Ludzie z ciekawości terz ( też ! ) będą słuchać RM. To kiepsko. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=41245193&a=41267747 Zrób coś z ortami. Odpowiedz Link Zgłoś
noelkabat Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 17:11 Pierwszy artykul o wspolpracy Polakow z hitlerowcami byl dosc obrzydliwy i pelen hipokryzji: Wlochy byly sojusznikiem Hitlera, dzis moze nie jest to antysemicki narod ale 2000 lat temu zamordowali Jezusa...zwalajac to na Zydow. W ostatnim artykule o RM i sytuacji w Polsce maja calkowita racje. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 18:35 Włosi jako jedyni odmówili wydania swoich Żydów Hitlerowi. I w tym kraju diaspora poniosła najmniejsze procentowe straty. Odpowiedz Link Zgłoś
ezpa7z9 Zero wiedzy historycznej ! 14.05.06, 18:57 Pozwolili pozwolili.Tylko w republice faszystowskiej od 1943 roku.Wcześniej wydawali do gazu Żydów obcokrajowców.,,Swoich Żydów''nie wydały tylko : Bułgaria i Finlandia a Duńczycy wywieźli swoich Żydów do Szwecji(ale za kosior!). Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Zero wiedzy historycznej ! 14.05.06, 19:07 Po 43 włosi mieli gó.. do powiedzenia.Nawet Kesselring odmówiłwydania kupców ze względu na ich możliwości logistyczne. Himler wsciekły wysłał Danneckera. Niestety ambasador niemiec w Rzyme ostrzegł Papieża Ukrytych około 5tys żydów. Złapano tylko tysiąc. Tak było do końca wojny. Doucz się. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Zero wiedzy historycznej ! 14.05.06, 19:13 Książka jest obszerniejsza niż internet i bardziej dokładna. Odpowiedz Link Zgłoś
roger39 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 19:10 napisal :"fly8171 14.05.06, 18:35 + odpowiedz Włosi jako jedyni odmówili wydania swoich Żydów Hitlerowi. I w tym kraju diaspora poniosła najmniejsze procentowe straty." Wloskich zydow jest prawdopodobnie tyle samo ,co polskich w Polsce , okolo 3 milionow co najmniej . Z tym , ze z ta deportacja jest inaczej . Zona Mussoliniega Rachela byla zydowka . Mussoliniego wybrali wloscy bogaci zydzi , ktorzy bali sie komunizmu typu rosyjskiego .Stad tez zydom wiodlo sie niezle do 43 roku , do wrzesnia . Potem na terenach zajetych przez niemcy , a byly to prawie cale Wlochy za wyjatkiem Sycylii i kawalka poludnia , zaczely sie przesladowania zydow i deportacje . Jakies dwa tygodnie temu ogladalem w Rai International wypowiedz wloskiej zydowki , Gulii Sgro , jak powiedziala ,ze zostala deportowana do polskiego obozu koncentracyjnego w Oswiecimiu (campo concentrammento polacco , powiedziala doslownie ) . Po zamachu na kompanie niemieckich zolnierzy na jednej uliczce Rzymu , niemcy rozstrzelali ponad trzystu wloskich wiezniow , wsrod nich byli zydzi . Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 19:19 Problem przy ustalaniu czy ktoś jest żedem czy nie ieli już Niemcy podczs swoich czystek. Powołali nawet specjalny urząd który wydawał zaświadczenia. Liczba ich populacji w poszczególnych krajach jest dość trudna do ustalenia. Odpowiedz Link Zgłoś
nokata Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 15.05.06, 10:53 2 pytania pytania do rogera39: 1. Na jakiej podstawie twierdzisz, ze Scabello jest Zydem? Czy tylko dlatego, ze osmielil sie napisac to o czym wszyscy wiemy? 2. Zgodnie z Pismem Swietym, Jezus, jako ze pochodzil "z rodu Dawidiwego" tez byl Zydem. Dlaczego nie plujesz w ten sam sposob i na Jezusa, jak na rezte Zydow? Odpowiedz Link Zgłoś
roger39 Drugi adres do redakcji Corriere : 14.05.06, 17:20 www.corriere.it/scrivi/carta.shtml Powyzej jest drugi adres meilowy do redakcji , w klatce trzeciej po nazwisku , pytaja sie o dzial redakcji , wybierz "Esteri" znaczy sprawy zagraniczne . W czwartej klatce z naglowkiem "Seleziona " wybierz ta :CD,..., etc.,(ostatnia ) Mozesz pisac po polsku , oni maja staly kontakt z zydami z polski i im przetlumacza . A tu jest adres pocztowy i telefon , mozesz wiadomosc zostawic na automatycznej sekretarce , takze po angielsku : Corriere della Sera - via Solferino, 28 - 20121 Milano - tel. +39 02 6339 Odpowiedz Link Zgłoś
mantra1 Re: Drugi adres do redakcji Corriere : 15.05.06, 10:10 roger39 napisał: > Mozesz pisac po polsku , oni maja staly kontakt z zydami z polski i im > przetlumacza . **** Powiem więcej: oni maja nawet (o zgrozo!) swojego researchera i wspolpracownika na miejscu. Ja nim jestem. I nie pytaj mnie roger39 , jak sie na te fuche zalapalam, nie bedac Zydowka Po co wiec tracic kase na telefony do Mediolanu i wysilac sie z angielskim? Chetnie przekaze wasze. Na pewno sie uciesza. Odpowiedz Link Zgłoś
trauma_powalonych1 Takie zatroskanie Kosciołem u Wybiórczego Matoła? 14.05.06, 20:37 Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: Kiedy wreszcie kopną porządnie oszusta w tyłe 14.05.06, 17:51 Kwasiborka?Njwyższy czas.............. Odpowiedz Link Zgłoś
trauma_powalonych1 Na stołek Antychrysta nadaje się Wybiórczy Matoł 14.05.06, 20:43 Odpowiedz Link Zgłoś
hatteras Re: Obles´nego antychrysta Rydzyka. 14.05.06, 21:33 Dosadnie i dok?adnie! Odpowiedz Link Zgłoś
666kgb O rudy, rudy,rudy RZYDZ, mam na RYDZA smaczek, 14.05.06, 18:45 rudy, rudy,rudy rydz, lepszy niż maślaczek, oooch gdyby chciał ..... być normalnym człowiekiem.... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kabu12 Jeden wielki ....! 14.05.06, 18:46 Teraz to dopiero widać,że polski kościół to jeden wielki mafijny burdel!. Odpowiedz Link Zgłoś
666kgb Re: Jeden wielki ....! 14.05.06, 18:59 to widać od stuleci, tylko nie każdy może i potrafi zdjąc klapki z oczu... Odpowiedz Link Zgłoś
natku Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 19:31 W Angli slyszalam juz dwie audycje na temat polskiego Radia Maryja i Wielebnego Ojca Dyrektora (Radio BBC4, czyli mega popularna stacja dla ludzi myslacych), a takze o polskim wydaniu edukacji seksualnej i o polskiej prawicy nienawidzacej Unii Europejskiej. Az wstyd przyznac sie ze czlowiek pochodzi z tego kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
tigerizi ...a ja czytałem dzisiaj w polskim teletekscie 14.05.06, 20:07 pewnej naszej stacji telewizyjnej, że ministrowie brytyjskiego gabinetu chcą wpłynąć na premiera Blaira, aby zrezygnował wcześniej niz termin zaplanowanych wyborów, bo notowania Partii Pracy tak szybko spadają, że może ona przegrać z kretesem macie kryzys ? żal a nie wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
natku Re: ...a ja czytałem dzisiaj w polskim teleteksci 14.05.06, 23:14 Co ma Blair do Ojca Rydzyka? To zadne odkrycie ze Blair jest malo popularny. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 20:41 Zastanów się chwilę. Czy naprawdę opinia mediów i to jeszcze zagranicznych ma dla Ciebie aż takie znaczenie? Zbyt mocno opieramy się na opiniach innych, nie mając własnych, choćby nacjonalistycznych i prawicowych. Od przytakiwania Uni Eurpejskiej nikt nie traktuje nas poważnie. Z resztą mamy do nich prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
natku Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 23:31 Opinia mediow zagranicznych? Nie opieram sie na zadnej opinii - spedzam wystarczajaco czasu w Polsce aby znac nasze realia od podszewki. Wspomniane, wyjatkowo obiektywne audycje BBC bazuja na wspolpracy z Polakami(czasami wiec wiecej slychac angielskiego z polskim akcentem niz dziennikarzy BBC!) P.S.W jednym z ostatnich wywiadow Lem powiedzial ze zachodu tak naprawde Polska nie interesuje, a jak nas pokazuja to najczesciej zle (szczegolnie nasze niechetne nastawienie do Europy Zachodniej). No i ze jeszcze bedziemy tego zalowac. Slowa tak prawdziwe ze az bola...! Odpowiedz Link Zgłoś
timoszyk Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 19:46 W sumie to jest niezwykle ponury spektakl. Oto wielu ludzi domaga sie zamkniecia RM, bo ponoc stwarza "problemy". Przeciez to jest domaganie sie wprowadzenia cenzury! Nie ma sensu rozwazanie, czy RM ma racje, czy nie ma, ani czy kogos lubi, czy tez nie. Po to jest zagwarantowana konstytucja wolnosc slowa, by kazdy mogl glosic co chce, z wyjatkiem faktow nieprawdziwych, ktore przynisoly komus szkode. Wtedy ten ktos podaje gazete, czy radio do sadu i otzrymuje odszkodowanie za poniesione szkody. Domaganie sie cenzury jest niezwykle grozne, bo oznacza poczatek zsuwania sie po rowni i jak historia uczy nie konczy sie zwykle zamknieciu jednej gazety, czy radia, a rozpoczyna sie polowanie na czarownice, oczywiscie w imie jakichs bardzo wznioslych idealow. Wac Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 20:07 Ależ niech sobie RM będzie i nadaje do woli. Ale jako "Radio Tadeusza Rydzyka", a nie "Radio Maryja - katolicki głos w Twoim domu". Odpowiedz Link Zgłoś
tigerizi a GW i TVN niech się ogłoszą sztandarowymi 14.05.06, 20:10 organami liberałów a nie niezaleznymi i opiniotwórczymi mediami chociaż ostatecznie są wzorami obiektywizmu zaangażowanego Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 20:43 Nareszcie jakiś rozsądny głos. Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Re: Histeria Radio-Maryjna trwa nadal 14.05.06, 19:54 Po "GW**** " gazecie która w roku ubiegłym zamieściła 381 artykółów atakujących R.M. czyli ponad jeden dziennie co jawi się jak jakaś obsesja Rydzykofobów histeria rozszerza się za granicę. Wykorzystywany tu jest stary numer polegający na tym, że jednego dnia "G.W." opluwa R.M., trzy dni później lewackie gazety zagraniczne drukują tłumaczenie z "G.W." a dzień później "G.W.*** " gazeta cytuje te artykuły jako "krytykę zagranicy" i wzywa Kościół do reakcji "bo świat przecież nas krytykuje". Gdyby nie histeria żydowskich środowisk ulokowanych w "G.W." "Rzepie" i "KAI" zachodnie media nie pisały by o tym ani słowa, w końcu czy my Polacy interesujemy się co nadają jakieś lokalne rozgłośnie w Niemczech czy we Włoszech ? A co do rzekomej krytyki Ojca Świętego B.XVI, jest to kolejne kłamstwo. W R.M. profesor Wolniewicz zaatakował wrogów Radia, że ci chcą wykorzystać fakt, że Papież jest Niemcem i trudno będzie mu bronić Radia oskarżanego o "antysemityzm". Gdzie tu "krytyka Ojca Świętego" ? Odpowiedz Link Zgłoś
wharbu Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 20:07 Polski Rasputin będzie dalej dla świata, nawet katolickiej jego części negatywnym przykładem Polaka który tkwi w mrokach średniowiecza, polskiego Ciemnogrodu. Odpowiedz Link Zgłoś
callafior Jak może być duszpasterzem ktoś 14.05.06, 20:14 kto bezzasadnie i w bezczelny sposób krytykuje autorytet papieża. Jak obywatel dyrektor Rydzyk (celowo nie piszę ksiądz) może głosić wiarę i teorię kościoła jednocześnie podważając autorytet głowy tej instytucji. Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Re: Jak może być duszpasterzem ktoś 14.05.06, 20:31 Posłuchaj choć raz Radia a przekonasz się że to wszystko łgarstwa, tam cały czas wzywają do modłów za Papieża. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: Jak może być duszpasterzem ktoś 14.05.06, 20:33 talking_head napisał: > Posłuchaj choć raz Radia a przekonasz się że to wszystko > łgarstwa, tam cały czas wzywają do modłów za Papieża. i krytykuja Benedykta XVI Odpowiedz Link Zgłoś
goldilock Re: padre 14.05.06, 20:16 wlasciwe imie tego ojca to "padre" albo bardziej precyzyjnie cappo di tutti cappi Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Taki z niego Włoch jak z morela czy gross- "Polak" 14.05.06, 20:31 Dlaczego oni z takim upodobaniem chowaja się za plecy innych ? Odpowiedz Link Zgłoś
trauma_powalonych1 Wyssane z palca Wybiórcze Brednie i powtarzane 14.05.06, 20:31 Odpowiedz Link Zgłoś
trauma_powalonych1 To tylko przepisywanie GWna przez dziwne gazety 14.05.06, 20:33 Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Wyssane z obrzezanego palca bzdety ! 14.05.06, 20:37 Ja myślę, że nawet nie wszyscy wyznawcy Michnika w to nie wierzą. Odpowiedz Link Zgłoś
tierralatina Re: To tylko przepisywanie GWna przez dziwne gaze 14.05.06, 23:02 Widze, ze niektorych prawda w oczy kole, oj kole... Odpowiedz Link Zgłoś
trauma_powalonych1 Ta Małpa Wybiórcza tak się stara aby tylko jątrzyć 14.05.06, 20:35 Odpowiedz Link Zgłoś
ssadam Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 20:43 I bardzo dobrze- dosc zydostwa vw Polsce w kazdej dziedzinie chca motherfuckers rzadzic.Powinno sie troche ich powymieniac na prawdziwych polakow.Fuck you polactwo ze zescie sami doprowadzili do takiej sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś
noelkabat Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 21:36 Fuck you huseinie! A w Polsce jest za malo Zydow a nie za duzo. Przydalo by sie troche to moze gospodarka i nauka lepiej by sie rozwijala, tak jak to sie dzieje w USA i w Izraelu i w innych zachodnich krajach, gdzie Zydom pozwala sie na normalne zycie i niema antysemityzmu takiego jak, niestety, w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
18261826www Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 21:49 W Polsce jest dokladnie 0,02% Zydow- srednia wieku bliska 100 lat! Przezyli ,endecje ,okupacje,deportacje,holokaust,marzec 68 i miejmy nadzieje ze rydzyka i jego nazi-szczekaczke RM tez przezyja! Odpowiedz Link Zgłoś
smierc666 Re: "Antysemickie i ksenofobiczne" - Corriere del 14.05.06, 22:45 Biedny rydzyk, wszyscy na nim psy wieszaja. czasem mi go zal, ale se kosciol czarna owce wychodowal:)) Odpowiedz Link Zgłoś