kaza40 01.09.06, 12:00 to co się dzieje jest obrzydliwe, rządam usunięcia Gertycha z rządu to tylko symboliczny gest, tej hańby nic nie zmyje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gbiesiada Re: Jacek Kuroń 01.09.06, 12:39 to niedopuszczalne!! wstydzę się, że jestem Polakiem... w rządzie są bezmózgowcy - to nigdy nie powinno się zdarzyć - dlaczego Giertych jest bezkazny?? ten czlowiek powinien być calkowicie usunniety z rzyczia publicznego i powinno się go pozbawić praw obywatelskich jak i obywatelstwa - jak tak można - człowieka, dzięki ktoremu żyje w wolnym kraju... słów brakuje... Odpowiedz Link Zgłoś
veronika62 Re: Jacek Kuroń 01.09.06, 12:43 zadam ! i zycia ! przestancie robic takie koszmarne bledy, stajecie sie niewiarygodni. Odpowiedz Link Zgłoś
elibre Re: Jacek Kuroń 01.09.06, 12:48 czuje nienawisc do wszystkich, ktorzy przyczynili sie do dopuszczenia takich ludzi do rzadzu, sejmu czy senatu czy jakichkolwiek innych wysokich stanowisk. Jak dlugo mieliscie prane mozgi? macie je w ogole? Czy naprawde nie widac co sie dzieje? Mam nadzieje, ze nikt z obecnych oszolomo-populistow nie okaze sie nowym Hitlerem, bo tylko patrzec jak moher pojdzie no wojne. Chociaz z drugiej strony domowa, walka moherowo-moherowa wyszlaby nam na dobre - powybijalibyscie sie nawzajem! A potem tylko spokoj, szansa na normalna Polske, rozwijajaca sie, nie drążącą dziury w calym, korzystajaca na czlonkostwie w UE (skoro juz jestesmy - to dla przeciwnikow), powazana za granica a nie wysmiewana. Ale nic to, trzeba wierzyc.. Odpowiedz Link Zgłoś
prezydent.polski Re: Jacek Kuroń 01.09.06, 12:43 Jacku... jest mi okropnie wstyd i bardzo gorzko, że żyję w kraju w którym opluwa się wcielone wpółczucie i dobroć jakimi byłeś. Nie wiedzieliśmy, że kiedy zgaśnie Twoja mądrość, uważność i wrażliwość będzie nam tak trudno. Że kiedy Cię nie będzie przyjdzie nam tu wybierać już tylko pomiędzy bezwzględnością a zaślepieniem. Że odejdą prawdziwe znaczenia słów a prawość, sprawiedliwość, patriotyzm staną się narzędziami nienawiści. I że będzie ciemno Odpowiedz Link Zgłoś
magda.biesiada Re: Jacek Kuroń 01.09.06, 12:56 w tej okropnej chwili, której myślałam, ze nigdy nie będzie, że nigdy nie poczuje wstydu, ze jestem Polką , dziękuje za takie słowa. one świadczą , że to nie tylko kraj romana giertycha . dziękuje. Odpowiedz Link Zgłoś