Dodaj do ulubionych

Jacek Kuroń

01.09.06, 12:00
to co się dzieje jest obrzydliwe, rządam usunięcia Gertycha z rządu to tylko
symboliczny gest, tej hańby nic nie zmyje
Obserwuj wątek
    • gbiesiada Re: Jacek Kuroń 01.09.06, 12:39
      to niedopuszczalne!! wstydzę się, że jestem Polakiem... w rządzie są
      bezmózgowcy - to nigdy nie powinno się zdarzyć - dlaczego Giertych jest
      bezkazny?? ten czlowiek powinien być calkowicie usunniety z rzyczia publicznego
      i powinno się go pozbawić praw obywatelskich jak i obywatelstwa - jak tak
      można - człowieka, dzięki ktoremu żyje w wolnym kraju... słów brakuje...
      • veronika62 Re: Jacek Kuroń 01.09.06, 12:43
        zadam ! i zycia !
        przestancie robic takie koszmarne bledy, stajecie sie niewiarygodni.
      • elibre Re: Jacek Kuroń 01.09.06, 12:48
        czuje nienawisc do wszystkich, ktorzy przyczynili sie do dopuszczenia takich
        ludzi do rzadzu, sejmu czy senatu czy jakichkolwiek innych wysokich stanowisk.
        Jak dlugo mieliscie prane mozgi? macie je w ogole? Czy naprawde nie widac co sie
        dzieje? Mam nadzieje, ze nikt z obecnych oszolomo-populistow nie okaze sie nowym
        Hitlerem, bo tylko patrzec jak moher pojdzie no wojne. Chociaz z drugiej strony
        domowa, walka moherowo-moherowa wyszlaby nam na dobre - powybijalibyscie sie
        nawzajem! A potem tylko spokoj, szansa na normalna Polske, rozwijajaca sie, nie
        drążącą dziury w calym, korzystajaca na czlonkostwie w UE (skoro juz jestesmy -
        to dla przeciwnikow), powazana za granica a nie wysmiewana.
        Ale nic to, trzeba wierzyc..
    • prezydent.polski Re: Jacek Kuroń 01.09.06, 12:43
      Jacku...

      jest mi okropnie wstyd i bardzo gorzko, że żyję w kraju w którym opluwa się
      wcielone wpółczucie i dobroć jakimi byłeś.

      Nie wiedzieliśmy, że kiedy zgaśnie Twoja mądrość, uważność i wrażliwość będzie
      nam tak trudno.

      Że kiedy Cię nie będzie przyjdzie nam tu wybierać już tylko pomiędzy
      bezwzględnością a zaślepieniem.


      Że odejdą prawdziwe znaczenia słów a prawość, sprawiedliwość, patriotyzm staną
      się narzędziami nienawiści.

      I że
      będzie
      ciemno
      • magda.biesiada Re: Jacek Kuroń 01.09.06, 12:56
        w tej okropnej chwili, której myślałam, ze nigdy nie będzie, że nigdy nie
        poczuje wstydu, ze jestem Polką , dziękuje za takie słowa. one świadczą , że to
        nie tylko kraj romana giertycha . dziękuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka