Dodaj do ulubionych

wspolczuje

04.09.06, 21:12
Wielu z Was moi drodzy przyszlo zyc w kraju w ktorym zmieszanie czlowieka,
bedacego wzroem bohaterem idealem, z blotem jest latwiejsze niz zrobienie
kupy i wsadzenie w nia jakiejkolwiek falgi.

Tego wam wspolczuje.


Wielu z was pewnie nie pamietaJacka Kuronia penwie niewiele o nim slyszalo
juz nie mowiac o bezposrednim z nim kontakcie.
Dla wielu z was osobaJacka Kuronia penwie niewiele znaczy lub jest tylko
jedna kartek w ksiazce do historii ale nie tej zatwierdzoenj przez
swieto..ego ministra od nauki ale tej historii opowiadanej przez rodzicow
dziadkow...
Jak sie okazuje jest roznica miedzy tymi dwoma historiami.. Historia
zatwierdzona przez święto..ego ministra pokazuje osobe Jacka kuronia jako
osobe podobnoa do Księcia Boguslawa Radziwila.. ktory w czasach wktorych zyl
jaki po swojej smierci uchodzil za zdrajce Polski. Wg tej ministerialnej
historii Jacek Kuron byl wlasnie osoba ktorabardzo przypomina postac
Radziwila.. z tym tylko wyjatkiem ze za zycia Kuron uchodzi za bohatera
natomiast po smierci świet..y minister (chyba wiadomo o kogo chodzi) nie
pozstawia na Jacku suchej nitki. A Radziwil zarowno za zycia jaki po smierci
byl zdrajca.
Jest jeszcze druga histria.. ta prawdziwa ta opowiadana przez rodzicow
dziadkow.. przez swiadkow tamtych dni w latach 60tych 70tych i 80tych a takze
na poczatku lat 90tych. Jest to historia opowiadana przez ludzi ktorzy
pamietaja Jacka walczacego o to byscie wy mogli dzissie smiac, byscie mogli
pisac co myslicie.. byscie mogli mowic irozmawiac przez telefon bez tejstalem
swiadmosci ze ktos was podsluchuje.. byscie w kocu mogli bez problemu
wyjechac do Anglii, Austrii, Wloch, Chorwacji czy tez do USA. byscie zawraz
po powroce nie musieli oddawac paszportu byscie nie musieli czekacw
nieskoncoznoscna ten dokument byscie po prostu mogli korzystac pelniej ze
swojej wolnosci, z normalnych praw ludzkich.

Dzis wiele brukowcow takich jak ŻW a takze wiele ludzi na cieplych posadkach
takich jak święto..y minister z latwoscia (przedziwna latwoscia). Miesza
z bloten postac Jacka Kuronia.
Dzis ten poku..ony minister z wyksztalcenia podobno prawnik zapomina o
czymstak banalnym jak domniemanie niewinnosci. Dzis wlasnie to takie
szmatlawce jak wspomniane przeze mnie wczesniej ŻW (chyba wiadome o ktora
gazete chodzi) chcac zwiekszyc swoja popularnosc i czytelnosc wsrod podobnych
sobie pod wzgledem inteligencji a raczej jej braku) ludzi obrzucablotem ludzi
ktorzy walczyli o to by ten szmatlawiec molgbyc wydawany!

Dzis przyszlo wam zyc w kraju w ktorym bohaterowie lat 60tch 70tych 80tych i
poczatku 90tych nieznacza nic!

Wiecie co.. nie chce nikogo obrazic.. ale ciekawy jestem kiedy i ktory
szmatlawiec by osiagnac jais tam marketingowy cel poda wzieta z niebawiadmosc
ze na przyklad Karol Wojtyla tez byl agentem. Wasze polskiegazety sa do tego
zdolne.. A moim zdnaiem to tylko kwestia czasu.


Ja spotkalem Jacka Kuronia raz jedyny w Krakowie mialem wowczas 16 lat.

Nie znam go dobrze... Ale jak mozna nazwac agenten, wspolpracownikiem SB
czlowieka ktory zalozyl KOR? Jak mozna nazzwac wspolpracownikiem SB czlowieka
ktory nie raz byl aresztowany i nie raz siedzial w wiezieniu za to ze chcial
WOLNEJ POLSKI!

Ja sie pytam jak???

Jak takie ścierwo nie nadajace sie nawet do zastapienia papieru toaletowego
jak ŻW moglo napisac taki tekst?!?!?!

Jak taka osoba jak świętoebliwy minister odpowiadajacy w pewnym kraju za
edukacje i ksztalcenie a bedacy z zawodu prawnikiem moze wypowiadac takie
cherezje??

Owy minister czlowiek wydawalo by sie ze na poziomie.. jak sie okazuje to
tylko zludzenie.. bo czasami pokazuje swoje prawdziwe oblicze. czasami
pokazuje gdzie ma ludzi bedacych dla setek tysiecy Poalkow bohaterami,
wzorami postepowania. To ten ministerek z wazych i cenionych osobistosci robi
sobie cel do rzucania tym co udajemu sie zrobic siedzac na klopie.

A wy... wyakcetujecie to wszystko.. wam to jak widac wszystko jedno.. wam nie
przeszkadza ze ten jełop przyczynia sie do tego jak sa lub beda ksztalocne za
pare lub parenacie lat wasze dzieci!


Tego wam wspolczuje!




PS dla mnie Jacek Kuron JEST BYL I BEDZIE BOHATEREM! I NIC I NIKT TEGO
NIEZMIENI ZAWET TEN POPIE..NIEC.

Z powazaniem,


Sympatyk
Obserwuj wątek
    • mohair.g.strings Re: wspolczuje 04.09.06, 21:17
      Coż, masz rację. Podbijam wątek do góry bo warto to poczytać.
    • lze_elita.71 Dolaczam sie dpo wyrazow wspolczucia...Nie dla 04.09.06, 21:19
      tych opluwaczy 0- nimi jak kazdy porzadny czlowiek gardze, ale dla reszty
      waszego narodu, ktorym byle GENETYCZNY AGENT KREMLA (a tymi jest rod
      Giertychow) jak chce, tak rzadzi:)
      Nb. Spytajcie starego, dlaczego musial zabierac tylek z Brytanii - KGB dla MI6
      od niego pachnialo...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka