rmstemero Komisja robotniczo-chlopska 12.09.06, 14:57 pod przewodnictwem czekisty. W ten sposob nowe wraca. Odpowiedz Link Zgłoś
reset10 Re: Komisja robotniczo-chlopska 12.09.06, 15:00 rmstemero napisał: > pod przewodnictwem czekisty. W ten sposob nowe wraca. Zawisza się bawi w Prokuratora generalnego.... Odpowiedz Link Zgłoś
po_waleniec ... czy Kali robić dobrze ? Kalemu - na pewno.. 12.09.06, 14:59 ... jak można tak gnębić tak piękne kobiety i zmuszać do odpowiedzi na zwykłe, proste pytania - czy Kali robić dobrze ...? ... jak trudno inteligentowi udawać idiotę ... i czy tu występuje jakiś konflikt interesów ...? Odpowiedz Link Zgłoś
reset10 Re: ... czy Kali robić dobrze ? Kalemu - na pewno 12.09.06, 15:02 po_waleniec napisał: > ... jak można tak gnębić tak piękne kobiety i zmuszać do odpowiedzi na zwykłe, > proste pytania - czy Kali robić dobrze ...? ... jak trudno inteligentowi udawa > ć > idiotę ... i czy tu występuje jakiś konflikt interesów ...? najwiekszy konflikt jest pomiedzy koalicją a narodem...!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Koalicja walczy z narodem o lepsze jutro. 12.09.06, 15:05 Jak w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
momy Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucaniem 12.09.06, 15:05 oskarżeń bez pkrycia na prawo i lewo jeszcze nikt nie udowodnił, że ma rację. Jeszcze trochę pokory by ci się przydało, ty pseudo-katoliku! Odpowiedz Link Zgłoś
momy Re: Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucanie 12.09.06, 15:09 I jeszce rozlicz się z tej łapówki od SKOKów którą dostałeś w formie "nagrody" za sprzyjanie ich rozwojowi przez uchwalanie prawa pod nich Odpowiedz Link Zgłoś
reset10 Re: Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucanie 12.09.06, 15:16 momy napisała: > oskarżeń bez pkrycia na prawo i lewo jeszcze nikt nie udowodnił, że ma rację. > Jeszcze trochę pokory by ci się przydało, ty pseudo-katoliku! Zawisza jest najwiekszym balonem, przepełnionym własną "godnością i misją", ale za chwilę pęknie... Odpowiedz Link Zgłoś
radekzbroda Re: Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucanie 12.09.06, 16:04 Nie no co wy ludzi Zawisza i ten drugi szczyl (ur.1978) są fajniutcy, takie misie patysie. Zawisza jako prawnik nie odróżnia opracowania od ekspertyzy :D Pewno kończył wszystko za łapówki :D Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucanie 12.09.06, 16:11 Trudno w to uwierzyć, ale ten szczyl to jedyny ekonomista z wykształcenia (choć bez doświadczenia zawodowego) w tej komisyji. Nawiasem mówiąc wyjątkowo bezczelny typ - podczas debaty nt. powołania komisji twierdził, że upadek "spółdzielczego i polskiego" WBR to przykład przejmowania polskich banków przez obcy kapitał (oczywiście wypowiedź w kontekście zwalającym winę na obcy kapitał a nie zacną RN tegoż). Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucanie 13.09.06, 01:03 > Nie no co wy ludzi Zawisza i ten drugi szczyl (ur.1978) są fajniutcy, takie > misie patysie. Zawisza jako prawnik nie odróżnia opracowania od ekspertyzy :D > Pewno kończył wszystko za łapówki :D FYI: Zawisza z wykształcenia nie jest prawnikiem tylko filozowem, a z zawodu nauczycielem języka polskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Podobienstwo nasuwa sie samo, ale inne. 12.09.06, 15:51 Dla PiSu fundacja CASE to dowód na korupcję. Czym dla PiSu jest fundacja "zamek Chudów" (skądinąd pożyteczna instytucja)? Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Wróciłeś z lunchu z Balcerem ? 12.09.06, 15:57 Wróciłeś z lunchu z Balcerem ? Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Wróciłeś z lunchu z Balcerem ? 12.09.06, 16:05 Masz do powiedzenia coś do rzeczy? Albo fundacje oraz dziwne (dziwne jak dziwne) rzeczy w bankach są be i wtedy się dobieramy do skóry również Sośnierzowi, SKOKom i WBRowi, albo nie - wtedy wara od CASE i fundacji Kwaśniewskiej. Temida ma być ślepa, a nie mieć wybiórczo przymyknięte oczy. I działać tylko wtedy kiedy politycy dadzą prikaz(rusycyzm nieprzypadkowy). Osobny temat to przepisy - jeśli układ fundacja + stanowisko jest korupcjogenny, to dlaczego nie pracuje się nad jakąś ustawą na ten temat? Czyżby nikomu na tym nie zależało? Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Wróciłeś z lunchu z Balcerem ? 12.09.06, 16:06 > Czyżby nikomu na tym nie zależało? Albo wręcz przeciwnie: zależało na utrzymaniu status quo? Odpowiedz Link Zgłoś
surfer6 Kaczory - Największy Konflikt Interesów 12.09.06, 18:56 Naszych czasów i pośmiewisko z Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Balcery Transparency New Law 12.09.06, 20:10 Balcery Transparency New Law Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 Ile Ona Właściwie Zarabia? Bo Że Nie Więcej To Tak 12.09.06, 21:01 Jasne. Wliczając "bonusy", uprawnienia itp. ... Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Ile Ona Właściwie Zarabia? Głębi, głąb, głębię 12.09.06, 22:27 Głębi, głąb, głębię. Nabrał kaczor gów-niarzerii do sejmowej menażerii i zadają wciąż pytanie czy nam gów-niarzerii stanie? Pan profesor Balcerowicz, a ten jak Wisarionowicz, przesłucha z czierezwyczajki, litościwie bez nahajki. W nazi było ustalone, poćwiczymy najpierw żonę i zadają wciąż pytanie czy nam gów-niarzerii stanie? Te debile pijani władzą, niech se palec w du-pę wsadzą. Niech mieszają z piaskem gó-wno, jak pod deklem jest nierówno! Polskie elity nazikatolicji nie dostaną abolicji ! Odpowiedz Link Zgłoś
ssik_nwdj M.Ostrowska z SLD śpi na komisji... 12.09.06, 16:42 bo jak inaczej wytłumaczyć rażącą pomyłkę Małgorzaty Ostrowskiej, która nie potrafiła odczytać wartości z prostego wykresu (poziom szkoły podstawowej) i pomyliła dane w milionach z procentami:) Ci p_osłowie nie mają zielonego pojęcia o tym nad czym deliberują, makabra:( Odpowiedz Link Zgłoś
reset10 Re: M.Ostrowska z SLD śpi na komisji... 12.09.06, 16:59 ssik_nwdj napisał: > bo jak inaczej wytłumaczyć rażącą pomyłkę Małgorzaty Ostrowskiej, która nie > potrafiła odczytać wartości z prostego wykresu (poziom szkoły podstawowej) i > pomyliła dane w milionach z procentami:) Ci p_osłowie nie mają zielonego pojęci > a > o tym nad czym deliberują, makabra:( Błąd Ostrowskiej jest niczym w porównaniu z wpadką Zawiszy....Ten "spec" od siedmiu boleści (nota bene polonista) nie umie odróżnić opracowania od ekspertyzy....i nie tylko. Przeżywa swój debiut, jak mrówka okres!!! mało go nie roszsadzi...!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
m-kow Re: Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją 12.09.06, 17:06 Oj to prawda. Trzeba by mieć plazmę 50 cali żeby ich zobaczyć. Niektórych mikrofony zasłaniały w całości. Za-wsza wcale nie wystałał nad blacik. No Ale Za-wsza niewysoki jest bardzo... Chociaż by chciał i to jego problem. Odpowiedz Link Zgłoś
lech66 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 17:28 Brawo pani Balcerowicz ! Oglądałem fragment posiedzenia komisji i bardzo ładnie odpierała Pani ataki tych różnych gó..anych Zawiszów (nie da się tej chołoty inaczej nazwać, sorry) Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją 12.09.06, 18:15 lech66 napisał: > (nie da się tej chołoty inaczej nazwać, sorry) da się, sorry. Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Re: Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją 12.09.06, 17:44 Polscy naziści szaleją. Polska jest krajem nazistowskim zalanym kaczym łajnem, a Polacy to neohitlerowcy. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 17:47 Ciekaw jestem czy szanowni poslowie z komisji sledczej w ogole wiedza na jakie badania CASE przekazala srodki finansowe nad ktorych pochodzeniem tyle roztrzasaja czasu i... pieniedzy podatnikow. Odpowiedz Link Zgłoś
tjbykowicz Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 17:59 W 2005 r. kilka banków wpłaciło na rzecz CASE 0,58 mln zł, czyli nieco ponad 8 proc. z ogólnej kwoty otrzymanych dotacji (ponad 4,8 mln zł). Zdaniem Hofmana, to bardzo istotna kwota. Chciał uzyskać odpowiedź, czy nie jest "naganne moralnie", że banki, którymi zajmowała się Komisja Nadzoru Bankowego (której szefuje prezes NBP Leszek Balcerowicz), wpłacały środki na rzecz fundacji, której prezesem jest żona przewodniczącego nadzoru bankowego. Ewa Balcerowicz nie odniosła się do tej oceny. nagannie moralne... co za jelopy sieda w tej komisji... Odpowiedz Link Zgłoś
barbara444 Re: Ewa Balcerowicz poruszona d.pa czy pytaniami 12.09.06, 18:06 na zlodzieju czapka gore modyfukuj D.pa Odpowiedz Link Zgłoś
pokon Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 18:27 Żenada.Powinno się zamknąć ten okrągły cyrk.Przynajmniej jedna z obietnic pisu byłaby dotrzymana- taniego państwa.Na tle tych pożal sie Boże "śledczych" Pani Balcerowicz błyszczała. Odpowiedz Link Zgłoś
weteran3 jako społeczeństwo zostaliśmy okradzeni przez 12.09.06, 18:40 samozwańcze elity...najważniejsze że więcej już nie ukradną a to co już ukradli niedługo wydadzą.kilku nielicznych zostanie przy kasie , ci którzy dobrze zainwestowali. czas robi swoje. pójdą do ziemi. Polska jednak idzie do przodu i chociaś jej dobobytu ja już nie zobaczę wierzę że tak musi być. Olać więc tych robaczków świętojerskich ,którzy wiją się aby wywinąć się od odpowiedzialności. Robić swoje i naprzód. Kasa,kasa misiu..i do przodu... Odpowiedz Link Zgłoś
wlodwoz Re: Podobienstwo nasuwa sie samo 12.09.06, 18:45 Czyżby, nieodżałowana "jola z dywit" się przechrzciła. Jej nowy nick": "poszeklu" jest jednak nieco prostacki. Nawet jak na takie indywiduum. Odpowiedz Link Zgłoś
zacisze16 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 18:45 jak w pewnym filmie " Zaklęte rewiry ", Maklakiewicz mówił po stwierdzeniu choroby wenerycznej u młodszego kolegi, może nie bardzo dosłownie ale chyba to było coś tak " ludzie dzielą się na tych co mieli syfa, mają syfa i bedą mieli syfa ", ta sama sytuacja jest w tej komisji... Odpowiedz Link Zgłoś
lastboyscout Ani madra ani sprytna a do tego paskudna ! 12.09.06, 18:53 Co by tu nie mowic ta Balcerowicz to paskudne babsko.... W najbardziej wpływowych mediach po 1989 r. konsekwentnie lansowano mit Leszka Balcerowicza jako swoistego tytana nowatorskiej myśli ekonomicznej. "Tytana" upowszechniającego jedynie słuszne poglądy na temat polskiej gospodarki, wbrew wrzaskowi różnych "populistycznych" dyletantów. W rzeczywistości Balcerowicz był przez wszystkie lata po 1989 r. jedynie posłusznym narzędziem w rękach sterujących nim zagranicznych globalistów typu George Soros. Z ogromnym oddaniem i konformizmem służył ich działaniom zmierzającym do opanowania kluczowych dziedzin polskiej gospodarki, przemysłu, bankowości. Konformizmu uczył się już za młodu, pod "odpowiednim" wpływem ojca, dyrektora PGR-u. Już w młodości Leszek Balcerowicz dał szczególnie wymowny dowód umiejętności przystosowywania się do silniejszych, do tych, którzy dzierżyli władzę. Wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, i to w czasie, gdy partia ta była szczególnie mocno skompromitowana - w 1969 roku. Gdy odliczymy trwający rok obowiązkowy staż kandydacki, okazuje się, że Balcerowicz zgłosił się do PZPR tuż po bezwzględnym moczarowskim stłumieniu ruchów studenckich i tzw. kampanii antysyjonistycznej oraz po interwencji w Czechosłowacji. Miał wtedy 22 lata. Trudno więc tłumaczyć niedojrzałością jego decyzję wstąpienia do partii komunistycznej, którą podejmowali wówczas tylko najgorsi karierowicze. Ciekawe, jak tłumaczy ten pomarcowy zaciąg Balcerowicza do partii Bronisław Geremek, który przez lata był jego najbliższym współpracownikiem w Unii Wolności. Początkowo przez blisko dziesięć lat Balcerowicz pracował w SGPiS pod kierownictwem Pawła Bożyka, szefa doradców ówczesnego pierwszego sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka. Sam Bożyk, później złośliwie komentując wyjątkowo doktrynerskie poczynania Balcerowicza, mówił o nim, że był to jego jeden z najbardziej odległych od praktyki gospodarczej uczniów. W latach 1978-1980 pracował w szczególnie antyreformatorskiej instytucji, za to prawdziwej szkole konformizmu - w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR. W latach 90. ex post uczyniono z Balcerowicza rzekomego czołowego ekonomistę, wywodzącego się spośród opozycji solidarnościowej. W rzeczywistości przed latem 1989 roku nikt go za takiego nie uważał. Jeszcze w początkach 1989 roku Balcerowicza, mającego wówczas tylko stopień doktora, nie wzięto ani do 20-osobowego składu solidarnościowego w zespole ds. gospodarki i polityki społecznej przy Okrągłym Stole, ani do wspierającego go grona ekspertów (!!!). Próżno więc szukać jego nazwiska w informatorze "Okrągły stół. Kto jest kim. 'Solidarność' - opozycja. Biogramy, wypowiedzi", Warszawa 1989. Wykonawca planu Sorosa Swą przyspieszoną karierę w 1989 r., awans na wicepremiera i ministra finansów, Balcerowicz zawdzięczał tylko i wyłącznie protekcji prawej ręki premiera Mazowieckiego, jego zausznika - ekonomisty Waldemara Kuczyńskiego. Początkowo ofiarował się tylko z rolą doradcy Kuczyńskiego (por. L. Balcerowicz, "800 dni", Warszawa 1992, s. 10) i sam był zaskoczony swym nieoczekiwanym ogromnym awansem. Zawdzięczał go głównie temu, że kolejno odmówiły cztery pierwsze osoby, którym zaproponowano stanowisko ministra finansów we wrześniu 1989 r., a Balcerowicz urząd ten skwapliwie przyjął. Tym gorliwiej podjął się realizacji importowanego ze Stanów Zjednoczonych do Polski planu Sorosa-Sachsa, w Polsce funkcjonującego pod fałszywą nazwą "plan Balcerowicza". W rzeczywistości cały plan był pomysłem słynnego amerykańskiego lewicowego miliardera George'a Sorosa, przybyłego z Węgier do USA giełdowego spekulanta żydowskiego pochodzenia. O tym, że cały rzekomy plan Balcerowicza był w istocie dziełem Sorosa, możemy dowiedzieć się również z bardzo nieostrożnej enuncjacji W. Kuczyńskiego, wspomnianego już zausznika Mazowieckiego, ministra przekształceń własnościowych w jego rządzie. Jak wyznał Kuczyński w książce "Zwierzenia zausznika" (Warszawa 1992, s. 82-83): "Soros przyjechał z planem reformy gospodarki polskiej, zwanym planem Sorosa. To była kombinacja szokowej operacji antyinflacyjnej z restrukturyzacją naszych firm". Balcerowiczowi jako wicepremierowi nadzorującemu polską politykę gospodarczą przypadło zaś tylko zadanie firmowania tego wszystkiego i uwiarygodniania polityki służącej gospodarczym celom Zachodu. Celom tym służyła skrajnie doktrynersko realizowana polityka gospodarcza Balcerowicza, skupiająca się głównie na walce z inflacją, przy zaniedbaniu wysiłków na rzecz wzrostu gospodarczego i pobudzania polskiego eksportu. Jednym z najszkodliwszych elementów tej polityki było nastawienie na przyśpieszoną gruntowną prywatyzację polskiego przemysłu i banków, stanowiącą faktyczną wyprzedaż za bezcen. Rzecznik terapii szokowej Wielkie wsparcie dla Balcerowicza stanowiły zachęty do jak najszybszej terapii szokowej lansowane już latem 1989 r. przez współdziałającego z Sorosem amerykańskiego ekonomistę Jeffreya Sachsa. Reklamował on się w Polsce jako ten, który z dnia na dzień zwalczył w Boliwii ogromną inflację. Obiecywał tę samą skuteczną terapię w Polsce, zapominając uprzedzić, że jego boliwijski sukces dokonał się kosztem ogromnie wysokiego bezrobocia i buntu boliwijskich robotników, wprowadzenia w Boliwii stanu wyjątkowego i internowania przywódców związkowych. O tym wszystkim milczano w najbardziej wpływowych polskich mediach, tym chętniej za to nagłaśniając obietnice Sachsa łatwej, bezbolesnej i szybkiej terapii szokowej. Szczególnie kłamliwa pod tym względem była informacja w "Gazecie Wyborczej" z 24 sierpnia 1989 r., zamieszczona pod znamiennym tytułem: "Cud gospodarczy w Polsce?". Sachs obiecywał tam m.in.: "Likwidujemy całkowicie inflację w ciągu sześciu miesięcy. Stopa życiowa zacznie wzrastać za pół roku (...) Nie dajcie sobie wmówić, że radykalny program gospodarczy wymaga cierpień i wyrzeczeń". Nader szybko miało się okazać, że realizowana przez Balcerowicza terapia szokowa doprowadziła do wielkiego pasma cierpień i wyrzeczeń przeważającej części społeczeństwa, z korzyścią dla gromady cwaniaków polskich i zagranicznych. Pisał o tym jednoznacznie bardzo ostry amerykański krytyk terapii szokowej, noblista z dziedziny ekonomii, prof. J. Stiglitz. Dzięki skokowym podwyżkom cen państwo zagrabiło wieloletnie oszczędności obywateli. Straciły ogromną część wartości zbierane przez wiele lat wkłady na mieszkania. Państwo zgarnęło przeważną część oszczędności dolarowych, szacowanych na koniec 1988 r. na 7-15 miliardów dolarów amerykańskich (por. S. Dąbrowski, Logika postkomunistów, "Nowy Świat", 13 stycznia 1993 r.). Przypomnijmy zapomniane już dane o rozmiarach podwyżek cen w 1990 r. Według tekstu "Gazety Wyborczej" z 29 stycznia 1991 r., opartego na danych GUS, średnie ceny w 1990 r. były sześcio-, siedmiokrotnie wyższe niż w 1989 roku. Przy tym chleb średnio podrożał 13 razy, makaron - 22 razy, ceny mebli, naczyń kuchennych, lodówek wzrosły 8-10 razy. Ceny podstawowych artykułów w wielu przypadkach stały się wyższe niż w krajach EWG. W tym samym czasie miesięczne wynagrodzenie mieszkańca Polski odpowiadało 2-3-dniowym zarobkom Francuzów lub Niemców. Jak wielkie rozmiary przybrało skokowe zubożenie polskiego społeczeństwa w efekcie balcerowiczowskiej terapii szokowej, doskonale dokumentowała podstawowa wręcz książka o polityce społecznej wydana w 1995 r. pod redakcją prof. Juliana Auleytnera. Według niej, w samym tylko 1990 r. przeciętne płace spadły o 24 proc., realna wartość przeciętnej emerytury i renty - o 19 proc., a dochody netto z rolnictwa na 1 pracującego - o 63 proc. Rolników szczególnie dotknęło otwarcie przez Balcerowicza granic na produkty rolne z zagranicy, w dużej mierze dotowane przez rządy zachodnie i sprowadzane do Polski po dumpingowych cenach. Dzięki wpływom starej nomenklatury tzw. plan Balcerowicza, szumnie reklamowany jako Odpowiedz Link Zgłoś
sodalicjakaczynska Misiu, umyj ząbki. 12.09.06, 19:04 Bo paskudnie Ci z mordki cuchnie. Ponadto wstąp do szkoły i naucz się samodzielnie dodawać, mnożyć tudzież dzielić. Przy okazji odwiedź jakiś sklep i zerknij na półeczki. A po drodze przystań przy jakimś kiosku i kup sobie gazetę np. z 2006 roku. Spróbuj przeczytać ze zrozumieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Re: Ani madra ani sprytna a do tego paskudna ! 12.09.06, 19:47 No, za to ta Zawisza jest piękna..... i mądra. Jaki elektorat, takie Zawisze, Kurskie, Bielany ... oraz inne gadziny. Odpowiedz Link Zgłoś
oczytelnik Re: Ani madra ani sprytna a do tego paskudna ! 12.09.06, 19:52 Masz zwierzchnika w komisji bankowej ?Płacą ci od wyrazu, czy od wiersza, że tyle tego gó...na nawklejałeś??? Odpowiedz Link Zgłoś
wiesiekc50 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 19:05 No to mamy INKWIZYCJE!! Odpowiedz Link Zgłoś
stolat3 Re: Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją 12.09.06, 19:11 To ciekawe że prawie wszyscy dzisiaj są oburzeni przesłuchaniem Pani Balcerowicz. Jakoś nie widziałem tego oburzenia wtedy gdy Konstanty z jakąś wywłoką niszczyli najpoważniejszego kandydata na prezydenta. Wtedy wam było to na rękę , a teraz widać że narusza to wasze interesy i dlatego tak wrzeszczycie. Dla mnie każda z tych komisji to kpina z praworządności i państwa jako całości. Bo to państwo poprzez swoje służby winno ścigać przestępców , a nie kilku pajacy zebranych w komisji. I to sądy powinny wydawać wyroki a nie sala sejmowa , gdzie "prawdę" można przegłosować. Odpowiedz Link Zgłoś
iffa4 do Pani Ewy Balcerowicz 12.09.06, 19:09 Pani Ewo, gratuluje wiedzy,pracy, umiejetnosci, klasy, spokoju i ... meza. Powinna Pani stac sie wzorem Polek. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l żydokomuna broni żydobalcerów: tak dziś usłyszałem 12.09.06, 19:47 od pisiorów. Myślę że jak benzyna będzie po 10 zeta za litr, nie będzie ciepełka w zimie a niejaki Balcerowicz profesor będzie w pierdlu to mimo wszystko będzie jego wina. Male durne ludziki spod znaku dwóch półdupków czyli Rzycipospolitej nr 4: nie jesteście ani Polakami ani Patriotami, zasługujecie na łańcuch i bat. i równość komunistyczną czyli każdemu NIC albo prawie nic. skoro po kilkunastu latach mentalność homosowiecka triumfuje a głupota rządzi to ten kraj nie zasługuje na miejsce w świecie cywilizowanym Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Re: żydokomuna broni żydobalcerów: tak dziś usłys 12.09.06, 19:55 Swięta racja, tyle tylko, ze do prostaczków, którzy dorwali się do władzy i tak nie trafi. Nie ten poziom myślenia. Do nich trafią tylko muterki górników, tak samo jak do wszystkich bolszewików. Inteligencja ich zatrzymała się w rozwoju na poziomie nowomowy partyjnej. Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 sekciarze Rydzyka na forum GW... 12.09.06, 20:00 zawsze jak złodzieje i złoczyńcy... Odpowiedz Link Zgłoś
oczytelnik Re: żydokomuna broni żydobalcerów: tak dziś usłys 12.09.06, 19:57 Oni, właśnie, kopią dla siebie jamy, a do tego własnymi łopatami....i dobrze im tak! Odpowiedz Link Zgłoś
conrad11 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 20:18 "Ewa Balcerowicz poruszona pytaniami" no to jest tytuł roku! Człowiek myślał że się czegos w tym kraju dorobił a tu byle chłystek będzie poruszał prezesową jak jakąś pierwszą lepszą obywatelką. Straszne. Co za bezczelność! Ręce precz od prezesostwa Balerowiczostwa! Żeby mi to było ostatni raz Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 przestępcy z PIS i Samoobrony, zadają pytania... 12.09.06, 20:38 to IV RP, aferzystów i kryminalistów.... Odpowiedz Link Zgłoś
3xm Logika posła Zawiszy 12.09.06, 20:52 Stosując logikę posła Zawiszy, można by przeprowadzić następujący wywód. Podatki w naszym kraju płacą ludzie uczciwi i nieuczciwi. Płacą je górnicy, nauczyciele, wegetarianie, katolicy, ale także mordercy, pedofile, gwłaciciele i sataniści. Partie polityczne otrzymują pieniądze z budżetu państwa, czyli m.in. z naszych podatków. Wniosek - PiS finansowany jest przez gwałcicieli, pedofili, satanistów i morderców. Odpowiedz Link Zgłoś
polska444 Nie ma sobie nic do zarzucenia, sumienie czyste... 12.09.06, 20:59 Nie używane. Odpowiedz Link Zgłoś
engelbert2 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 20:59 PŁYTKA BABO balcerwowiczowna "Proszę o nieużywanie terminu 'fundacja Balcerowiczów'" - mówiła w czasie przesłuchania E. Balcerowicz. Podkreśliła, że fundacja nie jest własnością ani jej, ani jej męża." NIC NA TYM SWIECIE NIE NALEZY DO NIKOGO BO SOBIE DO GROBU NIE WEŻMIE NIKT NICZEGO SAM. TAK NISKI POZIOM MYSLENIA TAKICH NIBY NADLUDZI HAHAHAHA TOŻ TO KOMPROMITACJA ABY TAKIM IDIOTĄ BYĆ I NIBY TO ZONA NADCZŁOWIEKA HAHAHAHAHA RACZEJ SAMOZWAŃCZEJ KANALII. Odpowiedz Link Zgłoś
j.wronski Ciemna gawiedź -wyborcy PiSu chciała chleba i 12.09.06, 21:26 igrzysk i je dostała. Lepper i Giertych intensywnie zajmują się "chlebem" ,a Zawisza i Ziobro "igrzyskami". Zapomniałem jeszcze o "błędnych rycerzach Kaczyńskich" oraz Macierewiczu i Wassermanie spełniającymi rolę cyrkowych błaznów. Niestety podejrzewam że ten żałosny spektakl będzie trwał bardzo długo... Odpowiedz Link Zgłoś
jan_dreptak Re: Ciemna gawiedź -wyborcy PiSu chciała chleba i 12.09.06, 21:40 zawisza jest głupi jak kilo gwoździ i tyle w tym temacie Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l Re: Ciemna gawiedź -wyborcy PiSu chciała chleba i 12.09.06, 22:57 dreptak napisał: > zawisza jest głupi jak kilo gwoździ i tyle w tym temacie gwoździe są pożyteczne i nie ubliżaj im Odpowiedz Link Zgłoś
lehoo Re: Ciemna gawiedź -wyborcy PiSu chciała chleba i 13.09.06, 11:55 A bilety drogie jak cholera ! Odpowiedz Link Zgłoś
m744 Re: Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją 12.09.06, 21:40 puba napisał: > pełno małych ludzików:) PANIE ZAWISZA PAN SIĘ ZBŁAZNIŁ Odpowiedz Link Zgłoś
premier.dupa.z.krakowa Co z guru Balcerkiem? Kiedy beknie za złodziejstwo 12.09.06, 22:09 pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
sigact1 Re: Serial pt. "Komisja bankowa" 13.09.06, 01:55 tytuł I odcinka: "Jak Wypierdek z Cepem udowodnili, że są przekonani" Odpowiedz Link Zgłoś