Dodaj do ulubionych

Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś...

    • rmstemero Komisja robotniczo-chlopska 12.09.06, 14:57
      pod przewodnictwem czekisty. W ten sposob nowe wraca.
      • reset10 Re: Komisja robotniczo-chlopska 12.09.06, 15:00
        rmstemero napisał:

        > pod przewodnictwem czekisty. W ten sposob nowe wraca.

        Zawisza się bawi w Prokuratora generalnego....
    • po_waleniec ... czy Kali robić dobrze ? Kalemu - na pewno.. 12.09.06, 14:59
      ... jak można tak gnębić tak piękne kobiety i zmuszać do odpowiedzi na zwykłe,
      proste pytania - czy Kali robić dobrze ...? ... jak trudno inteligentowi udawać
      idiotę ... i czy tu występuje jakiś konflikt interesów ...?
      • reset10 Re: ... czy Kali robić dobrze ? Kalemu - na pewno 12.09.06, 15:02
        po_waleniec napisał:

        > ... jak można tak gnębić tak piękne kobiety i zmuszać do odpowiedzi na zwykłe,
        > proste pytania - czy Kali robić dobrze ...? ... jak trudno inteligentowi udawa
        > ć
        > idiotę ... i czy tu występuje jakiś konflikt interesów ...?

        najwiekszy konflikt jest pomiedzy koalicją a narodem...!!!!
        • adas313 Koalicja walczy z narodem o lepsze jutro. 12.09.06, 15:05
          Jak w temacie.
    • momy Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucaniem 12.09.06, 15:05
      oskarżeń bez pkrycia na prawo i lewo jeszcze nikt nie udowodnił, że ma rację.
      Jeszcze trochę pokory by ci się przydało, ty pseudo-katoliku!
      • momy Re: Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucanie 12.09.06, 15:09
        I jeszce rozlicz się z tej łapówki od SKOKów którą dostałeś w formie "nagrody"
        za sprzyjanie ich rozwojowi przez uchwalanie prawa pod nich
      • reset10 Re: Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucanie 12.09.06, 15:16
        momy napisała:

        > oskarżeń bez pkrycia na prawo i lewo jeszcze nikt nie udowodnił, że ma rację.
        > Jeszcze trochę pokory by ci się przydało, ty pseudo-katoliku!

        Zawisza jest najwiekszym balonem, przepełnionym własną "godnością i misją", ale
        za chwilę pęknie...
        • radekzbroda Re: Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucanie 12.09.06, 16:04
          Nie no co wy ludzi Zawisza i ten drugi szczyl (ur.1978) są fajniutcy, takie
          misie patysie. Zawisza jako prawnik nie odróżnia opracowania od ekspertyzy :D
          Pewno kończył wszystko za łapówki :D
          • troque Doskonała stopka :) 12.09.06, 16:10
            .
          • adas313 Re: Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucanie 12.09.06, 16:11
            Trudno w to uwierzyć, ale ten szczyl to jedyny ekonomista z wykształcenia (choć
            bez doświadczenia zawodowego) w tej komisyji.

            Nawiasem mówiąc wyjątkowo bezczelny typ - podczas debaty nt. powołania komisji
            twierdził, że upadek "spółdzielczego i polskiego" WBR to przykład przejmowania
            polskich banków przez obcy kapitał (oczywiście wypowiedź w kontekście zwalającym
            winę na obcy kapitał a nie zacną RN tegoż).
          • pe1 Re: Panie Zawisza, pewnym siebie tonem i rzucanie 13.09.06, 01:03
            > Nie no co wy ludzi Zawisza i ten drugi szczyl (ur.1978) są fajniutcy, takie
            > misie patysie. Zawisza jako prawnik nie odróżnia opracowania od ekspertyzy :D
            > Pewno kończył wszystko za łapówki :D

            FYI: Zawisza z wykształcenia nie jest prawnikiem tylko filozowem,
            a z zawodu nauczycielem języka polskiego.
    • adas313 Podobienstwo nasuwa sie samo, ale inne. 12.09.06, 15:51
      Dla PiSu fundacja CASE to dowód na korupcję.
      Czym dla PiSu jest fundacja "zamek Chudów" (skądinąd pożyteczna instytucja)?
      • business3 Wróciłeś z lunchu z Balcerem ? 12.09.06, 15:57
        Wróciłeś z lunchu z Balcerem ?
        • adas313 Re: Wróciłeś z lunchu z Balcerem ? 12.09.06, 16:05
          Masz do powiedzenia coś do rzeczy?

          Albo fundacje oraz dziwne (dziwne jak dziwne) rzeczy w bankach są be i wtedy się
          dobieramy do skóry również Sośnierzowi, SKOKom i WBRowi, albo nie - wtedy wara
          od CASE i fundacji Kwaśniewskiej.

          Temida ma być ślepa, a nie mieć wybiórczo przymyknięte oczy. I działać tylko
          wtedy kiedy politycy dadzą prikaz(rusycyzm nieprzypadkowy).

          Osobny temat to przepisy - jeśli układ fundacja + stanowisko jest korupcjogenny,
          to dlaczego nie pracuje się nad jakąś ustawą na ten temat? Czyżby nikomu na tym
          nie zależało?
          • adas313 Re: Wróciłeś z lunchu z Balcerem ? 12.09.06, 16:06
            > Czyżby nikomu na tym nie zależało?

            Albo wręcz przeciwnie: zależało na utrzymaniu status quo?
            • surfer6 Kaczory - Największy Konflikt Interesów 12.09.06, 18:56
              Naszych czasów i pośmiewisko z Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              • business3 Balcery Transparency New Law 12.09.06, 20:10
                Balcery Transparency New Law
                • robertw18 Ile Ona Właściwie Zarabia? Bo Że Nie Więcej To Tak 12.09.06, 21:01
                  Jasne.
                  Wliczając "bonusy", uprawnienia itp. ...
                  Pozdr.
                  • almagus Re: Ile Ona Właściwie Zarabia? Głębi, głąb, głębię 12.09.06, 22:27
                    Głębi, głąb, głębię.

                    Nabrał kaczor gów-niarzerii
                    do sejmowej menażerii
                    i zadają wciąż pytanie
                    czy nam gów-niarzerii stanie?

                    Pan profesor Balcerowicz,
                    a ten jak Wisarionowicz,
                    przesłucha z czierezwyczajki,
                    litościwie bez nahajki.

                    W nazi było ustalone,
                    poćwiczymy najpierw żonę
                    i zadają wciąż pytanie
                    czy nam gów-niarzerii stanie?

                    Te debile pijani władzą,
                    niech se palec w du-pę wsadzą.
                    Niech mieszają z piaskem gó-wno,
                    jak pod deklem jest nierówno!

                    Polskie elity nazikatolicji nie dostaną abolicji !
    • ssik_nwdj M.Ostrowska z SLD śpi na komisji... 12.09.06, 16:42
      bo jak inaczej wytłumaczyć rażącą pomyłkę Małgorzaty Ostrowskiej, która nie
      potrafiła odczytać wartości z prostego wykresu (poziom szkoły podstawowej) i
      pomyliła dane w milionach z procentami:) Ci p_osłowie nie mają zielonego pojęcia
      o tym nad czym deliberują, makabra:(
      • reset10 Re: M.Ostrowska z SLD śpi na komisji... 12.09.06, 16:59
        ssik_nwdj napisał:

        > bo jak inaczej wytłumaczyć rażącą pomyłkę Małgorzaty Ostrowskiej, która nie
        > potrafiła odczytać wartości z prostego wykresu (poziom szkoły podstawowej) i
        > pomyliła dane w milionach z procentami:) Ci p_osłowie nie mają zielonego pojęci
        > a
        > o tym nad czym deliberują, makabra:(

        Błąd Ostrowskiej jest niczym w porównaniu z wpadką Zawiszy....Ten "spec" od
        siedmiu boleści (nota bene polonista) nie umie odróżnić opracowania od
        ekspertyzy....i nie tylko. Przeżywa swój debiut, jak mrówka okres!!! mało go nie
        roszsadzi...!!!!!
    • m-kow Re: Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją 12.09.06, 17:06
      Oj to prawda. Trzeba by mieć plazmę 50 cali żeby ich zobaczyć. Niektórych
      mikrofony zasłaniały w całości. Za-wsza wcale nie wystałał nad blacik. No Ale
      Za-wsza niewysoki jest bardzo... Chociaż by chciał i to jego problem.
    • lech66 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 17:28
      Brawo pani Balcerowicz !
      Oglądałem fragment posiedzenia komisji i bardzo ładnie odpierała Pani ataki
      tych różnych gó..anych Zawiszów (nie da się tej chołoty inaczej nazwać, sorry)
      • wariant_b Re: Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją 12.09.06, 18:15
        lech66 napisał:
        > (nie da się tej chołoty inaczej nazwać, sorry)

        da się, sorry.
    • mark.parker Re: Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją 12.09.06, 17:44
      Polscy naziści szaleją. Polska jest krajem nazistowskim zalanym kaczym łajnem, a
      Polacy to neohitlerowcy.
    • strzelec51 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 17:47
      Ciekaw jestem czy szanowni poslowie z komisji sledczej w ogole wiedza na jakie
      badania CASE przekazala srodki finansowe nad ktorych pochodzeniem tyle
      roztrzasaja czasu i... pieniedzy podatnikow.
    • tjbykowicz Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 17:59
      W 2005 r. kilka banków wpłaciło na rzecz CASE 0,58 mln zł, czyli nieco ponad 8
      proc. z ogólnej kwoty otrzymanych dotacji (ponad 4,8 mln zł). Zdaniem Hofmana,
      to bardzo istotna kwota. Chciał uzyskać odpowiedź, czy nie jest "naganne
      moralnie", że banki, którymi zajmowała się Komisja Nadzoru Bankowego (której
      szefuje prezes NBP Leszek Balcerowicz), wpłacały środki na rzecz fundacji,
      której prezesem jest żona przewodniczącego nadzoru bankowego. Ewa Balcerowicz
      nie odniosła się do tej oceny.

      nagannie moralne...
      co za jelopy sieda w tej komisji...
    • barbara444 Re: Ewa Balcerowicz poruszona d.pa czy pytaniami 12.09.06, 18:06
      na zlodzieju czapka gore modyfukuj D.pa
    • pokon Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 18:27
      Żenada.Powinno się zamknąć ten okrągły cyrk.Przynajmniej jedna z obietnic pisu
      byłaby dotrzymana- taniego państwa.Na tle tych pożal sie Boże "śledczych" Pani
      Balcerowicz błyszczała.
    • weteran3 jako społeczeństwo zostaliśmy okradzeni przez 12.09.06, 18:40
      samozwańcze elity...najważniejsze że więcej już nie ukradną a to co już ukradli
      niedługo wydadzą.kilku nielicznych zostanie przy kasie , ci którzy dobrze
      zainwestowali. czas robi swoje. pójdą do ziemi. Polska jednak idzie do przodu i
      chociaś jej dobobytu ja już nie zobaczę wierzę że tak musi być.
      Olać więc tych robaczków świętojerskich ,którzy wiją się aby wywinąć się od
      odpowiedzialności. Robić swoje i naprzód. Kasa,kasa misiu..i do przodu...
    • wlodwoz Re: Podobienstwo nasuwa sie samo 12.09.06, 18:45
      Czyżby, nieodżałowana "jola z dywit" się przechrzciła. Jej nowy nick":
      "poszeklu" jest jednak nieco prostacki. Nawet jak na takie indywiduum.
    • zacisze16 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 18:45
      jak w pewnym filmie " Zaklęte rewiry ", Maklakiewicz mówił po stwierdzeniu
      choroby wenerycznej u młodszego kolegi, może nie bardzo dosłownie ale chyba to
      było coś tak " ludzie dzielą się na tych co mieli syfa, mają syfa i bedą mieli
      syfa ", ta sama sytuacja jest w tej komisji...
    • lastboyscout Ani madra ani sprytna a do tego paskudna ! 12.09.06, 18:53
      Co by tu nie mowic ta Balcerowicz to paskudne babsko....







      W najbardziej wpływowych mediach po 1989 r. konsekwentnie lansowano mit Leszka
      Balcerowicza jako swoistego tytana nowatorskiej myśli ekonomicznej. "Tytana"
      upowszechniającego jedynie słuszne poglądy na temat polskiej gospodarki, wbrew
      wrzaskowi różnych "populistycznych" dyletantów. W rzeczywistości Balcerowicz był
      przez wszystkie lata po 1989 r. jedynie posłusznym narzędziem w rękach
      sterujących nim zagranicznych globalistów typu George Soros. Z ogromnym oddaniem
      i konformizmem służył ich działaniom zmierzającym do opanowania kluczowych
      dziedzin polskiej gospodarki, przemysłu, bankowości.

      Konformizmu uczył się już za młodu, pod "odpowiednim" wpływem ojca, dyrektora
      PGR-u. Już w młodości Leszek Balcerowicz dał szczególnie wymowny dowód
      umiejętności przystosowywania się do silniejszych, do tych, którzy dzierżyli
      władzę. Wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, i to w czasie, gdy
      partia ta była szczególnie mocno skompromitowana - w 1969 roku. Gdy odliczymy
      trwający rok obowiązkowy staż kandydacki, okazuje się, że Balcerowicz zgłosił
      się do PZPR tuż po bezwzględnym moczarowskim stłumieniu ruchów studenckich i
      tzw. kampanii antysyjonistycznej oraz po interwencji w Czechosłowacji. Miał
      wtedy 22 lata. Trudno więc tłumaczyć niedojrzałością jego decyzję wstąpienia do
      partii komunistycznej, którą podejmowali wówczas tylko najgorsi karierowicze.
      Ciekawe, jak tłumaczy ten pomarcowy zaciąg Balcerowicza do partii Bronisław
      Geremek, który przez lata był jego najbliższym współpracownikiem w Unii Wolności.
      Początkowo przez blisko dziesięć lat Balcerowicz pracował w SGPiS pod
      kierownictwem Pawła Bożyka, szefa doradców ówczesnego pierwszego sekretarza KC
      PZPR Edwarda Gierka. Sam Bożyk, później złośliwie komentując wyjątkowo
      doktrynerskie poczynania Balcerowicza, mówił o nim, że był to jego jeden z
      najbardziej odległych od praktyki gospodarczej uczniów.
      W latach 1978-1980 pracował w szczególnie antyreformatorskiej instytucji, za to
      prawdziwej szkole konformizmu - w Instytucie Podstawowych Problemów
      Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR.
      W latach 90. ex post uczyniono z Balcerowicza rzekomego czołowego ekonomistę,
      wywodzącego się spośród opozycji solidarnościowej. W rzeczywistości przed latem
      1989 roku nikt go za takiego nie uważał. Jeszcze w początkach 1989 roku
      Balcerowicza, mającego wówczas tylko stopień doktora, nie wzięto ani do
      20-osobowego składu solidarnościowego w zespole ds. gospodarki i polityki
      społecznej przy Okrągłym Stole, ani do wspierającego go grona ekspertów (!!!).
      Próżno więc szukać jego nazwiska w informatorze "Okrągły stół. Kto jest kim.
      'Solidarność' - opozycja. Biogramy, wypowiedzi", Warszawa 1989.

      Wykonawca planu Sorosa
      Swą przyspieszoną karierę w 1989 r., awans na wicepremiera i ministra finansów,
      Balcerowicz zawdzięczał tylko i wyłącznie protekcji prawej ręki premiera
      Mazowieckiego, jego zausznika - ekonomisty Waldemara Kuczyńskiego. Początkowo
      ofiarował się tylko z rolą doradcy Kuczyńskiego (por. L. Balcerowicz, "800 dni",
      Warszawa 1992, s. 10) i sam był zaskoczony swym nieoczekiwanym ogromnym awansem.
      Zawdzięczał go głównie temu, że kolejno odmówiły cztery pierwsze osoby, którym
      zaproponowano stanowisko ministra finansów we wrześniu 1989 r., a Balcerowicz
      urząd ten skwapliwie przyjął. Tym gorliwiej podjął się realizacji importowanego
      ze Stanów Zjednoczonych do Polski planu Sorosa-Sachsa, w Polsce funkcjonującego
      pod fałszywą nazwą "plan Balcerowicza".
      W rzeczywistości cały plan był pomysłem słynnego amerykańskiego lewicowego
      miliardera George'a Sorosa, przybyłego z Węgier do USA giełdowego spekulanta
      żydowskiego pochodzenia. O tym, że cały rzekomy plan Balcerowicza był w istocie
      dziełem Sorosa, możemy dowiedzieć się również z bardzo nieostrożnej enuncjacji
      W. Kuczyńskiego, wspomnianego już zausznika Mazowieckiego, ministra
      przekształceń własnościowych w jego rządzie. Jak wyznał Kuczyński w książce
      "Zwierzenia zausznika" (Warszawa 1992, s. 82-83): "Soros przyjechał z planem
      reformy gospodarki polskiej, zwanym planem Sorosa. To była kombinacja szokowej
      operacji antyinflacyjnej z restrukturyzacją naszych firm". Balcerowiczowi jako
      wicepremierowi nadzorującemu polską politykę gospodarczą przypadło zaś tylko
      zadanie firmowania tego wszystkiego i uwiarygodniania polityki służącej
      gospodarczym celom Zachodu.
      Celom tym służyła skrajnie doktrynersko realizowana polityka gospodarcza
      Balcerowicza, skupiająca się głównie na walce z inflacją, przy zaniedbaniu
      wysiłków na rzecz wzrostu gospodarczego i pobudzania polskiego eksportu. Jednym
      z najszkodliwszych elementów tej polityki było nastawienie na przyśpieszoną
      gruntowną prywatyzację polskiego przemysłu i banków, stanowiącą faktyczną
      wyprzedaż za bezcen.

      Rzecznik terapii szokowej
      Wielkie wsparcie dla Balcerowicza stanowiły zachęty do jak najszybszej terapii
      szokowej lansowane już latem 1989 r. przez współdziałającego z Sorosem
      amerykańskiego ekonomistę Jeffreya Sachsa. Reklamował on się w Polsce jako ten,
      który z dnia na dzień zwalczył w Boliwii ogromną inflację. Obiecywał tę samą
      skuteczną terapię w Polsce, zapominając uprzedzić, że jego boliwijski sukces
      dokonał się kosztem ogromnie wysokiego bezrobocia i buntu boliwijskich
      robotników, wprowadzenia w Boliwii stanu wyjątkowego i internowania przywódców
      związkowych. O tym wszystkim milczano w najbardziej wpływowych polskich mediach,
      tym chętniej za to nagłaśniając obietnice Sachsa łatwej, bezbolesnej i szybkiej
      terapii szokowej. Szczególnie kłamliwa pod tym względem była informacja w
      "Gazecie Wyborczej" z 24 sierpnia 1989 r., zamieszczona pod znamiennym tytułem:
      "Cud gospodarczy w Polsce?". Sachs obiecywał tam m.in.: "Likwidujemy całkowicie
      inflację w ciągu sześciu miesięcy. Stopa życiowa zacznie wzrastać za pół roku
      (...) Nie dajcie sobie wmówić, że radykalny program gospodarczy wymaga cierpień
      i wyrzeczeń".
      Nader szybko miało się okazać, że realizowana przez Balcerowicza terapia szokowa
      doprowadziła do wielkiego pasma cierpień i wyrzeczeń przeważającej części
      społeczeństwa, z korzyścią dla gromady cwaniaków polskich i zagranicznych. Pisał
      o tym jednoznacznie bardzo ostry amerykański krytyk terapii szokowej, noblista z
      dziedziny ekonomii, prof. J. Stiglitz. Dzięki skokowym podwyżkom cen państwo
      zagrabiło wieloletnie oszczędności obywateli. Straciły ogromną część wartości
      zbierane przez wiele lat wkłady na mieszkania. Państwo zgarnęło przeważną część
      oszczędności dolarowych, szacowanych na koniec 1988 r. na 7-15 miliardów dolarów
      amerykańskich (por. S. Dąbrowski, Logika postkomunistów, "Nowy Świat", 13
      stycznia 1993 r.). Przypomnijmy zapomniane już dane o rozmiarach podwyżek cen w
      1990 r. Według tekstu "Gazety Wyborczej" z 29 stycznia 1991 r., opartego na
      danych GUS, średnie ceny w 1990 r. były sześcio-, siedmiokrotnie wyższe niż w
      1989 roku. Przy tym chleb średnio podrożał 13 razy, makaron - 22 razy, ceny
      mebli, naczyń kuchennych, lodówek wzrosły 8-10 razy. Ceny podstawowych artykułów
      w wielu przypadkach stały się wyższe niż w krajach EWG. W tym samym czasie
      miesięczne wynagrodzenie mieszkańca Polski odpowiadało 2-3-dniowym zarobkom
      Francuzów lub Niemców.
      Jak wielkie rozmiary przybrało skokowe zubożenie polskiego społeczeństwa w
      efekcie balcerowiczowskiej terapii szokowej, doskonale dokumentowała podstawowa
      wręcz książka o polityce społecznej wydana w 1995 r. pod redakcją prof. Juliana
      Auleytnera. Według niej, w samym tylko 1990 r. przeciętne płace spadły o 24
      proc., realna wartość przeciętnej emerytury i renty - o 19 proc., a dochody
      netto z rolnictwa na 1 pracującego - o 63 proc. Rolników szczególnie dotknęło
      otwarcie przez Balcerowicza granic na produkty rolne z zagranicy, w dużej mierze
      dotowane przez rządy zachodnie i sprowadzane do Polski po dumpingowych cenach.
      Dzięki wpływom starej nomenklatury tzw. plan Balcerowicza, szumnie reklamowany
      jako
      • sodalicjakaczynska Misiu, umyj ząbki. 12.09.06, 19:04
        Bo paskudnie Ci z mordki cuchnie.
        Ponadto wstąp do szkoły i naucz się samodzielnie dodawać, mnożyć tudzież
        dzielić. Przy okazji odwiedź jakiś sklep i zerknij na półeczki. A po drodze
        przystań przy jakimś kiosku i kup sobie gazetę np. z 2006 roku. Spróbuj
        przeczytać ze zrozumieniem.
      • tadjan Re: Ani madra ani sprytna a do tego paskudna ! 12.09.06, 19:47
        No, za to ta Zawisza jest piękna..... i mądra. Jaki elektorat, takie Zawisze,
        Kurskie, Bielany ... oraz inne gadziny.
      • oczytelnik Re: Ani madra ani sprytna a do tego paskudna ! 12.09.06, 19:52
        Masz zwierzchnika w komisji bankowej ?Płacą ci od wyrazu, czy od wiersza, że
        tyle tego gó...na nawklejałeś???
    • wiesiekc50 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 19:05
      No to mamy INKWIZYCJE!!
      • stolat3 Re: Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją 12.09.06, 19:11
        To ciekawe że prawie wszyscy dzisiaj są oburzeni przesłuchaniem Pani
        Balcerowicz. Jakoś nie widziałem tego oburzenia wtedy gdy Konstanty z jakąś
        wywłoką niszczyli najpoważniejszego kandydata na prezydenta. Wtedy wam było to
        na rękę , a teraz widać że narusza to wasze interesy i dlatego tak
        wrzeszczycie. Dla mnie każda z tych komisji to kpina z praworządności i państwa
        jako całości. Bo to państwo poprzez swoje służby winno ścigać przestępców , a
        nie kilku pajacy zebranych w komisji. I to sądy powinny wydawać wyroki a nie
        sala sejmowa , gdzie "prawdę" można przegłosować.
    • iffa4 do Pani Ewy Balcerowicz 12.09.06, 19:09
      Pani Ewo, gratuluje wiedzy,pracy, umiejetnosci, klasy, spokoju i ... meza.
      Powinna Pani stac sie wzorem Polek.
      Pozdrawiam.
    • r0b0l żydokomuna broni żydobalcerów: tak dziś usłyszałem 12.09.06, 19:47
      od pisiorów.
      Myślę że jak benzyna będzie po 10 zeta za litr, nie będzie ciepełka w zimie a niejaki Balcerowicz profesor będzie w pierdlu to mimo wszystko będzie jego wina.
      Male durne ludziki spod znaku dwóch półdupków czyli Rzycipospolitej nr 4: nie jesteście ani Polakami ani Patriotami, zasługujecie na łańcuch i bat. i równość komunistyczną czyli każdemu NIC albo prawie nic.

      skoro po kilkunastu latach mentalność homosowiecka triumfuje a głupota rządzi to ten kraj nie zasługuje na miejsce w świecie cywilizowanym
      • tadjan Re: żydokomuna broni żydobalcerów: tak dziś usłys 12.09.06, 19:55
        Swięta racja, tyle tylko, ze do prostaczków, którzy dorwali się do władzy i tak
        nie trafi. Nie ten poziom myślenia. Do nich trafią tylko muterki górników, tak
        samo jak do wszystkich bolszewików. Inteligencja ich zatrzymała się w rozwoju
        na poziomie nowomowy partyjnej.
        • pierot6 sekciarze Rydzyka na forum GW... 12.09.06, 20:00
          zawsze jak złodzieje i złoczyńcy...
        • r0b0l tylko że Polski szkoda 12.09.06, 22:56
          to nasz qrwa dom niszczy buractwo
      • oczytelnik Re: żydokomuna broni żydobalcerów: tak dziś usłys 12.09.06, 19:57
        Oni, właśnie, kopią dla siebie jamy, a do tego własnymi łopatami....i dobrze im tak!
    • conrad11 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 20:18
      "Ewa Balcerowicz poruszona pytaniami" no to jest tytuł roku!
      Człowiek myślał że się czegos w tym kraju dorobił a tu byle chłystek będzie
      poruszał prezesową jak jakąś pierwszą lepszą obywatelką. Straszne. Co za
      bezczelność! Ręce precz od prezesostwa Balerowiczostwa! Żeby mi to było ostatni raz
      • pierot6 przestępcy z PIS i Samoobrony, zadają pytania... 12.09.06, 20:38
        to IV RP, aferzystów i kryminalistów....
    • 3xm Logika posła Zawiszy 12.09.06, 20:52
      Stosując logikę posła Zawiszy, można by przeprowadzić następujący wywód. Podatki w naszym kraju płacą ludzie uczciwi i nieuczciwi. Płacą je górnicy, nauczyciele, wegetarianie, katolicy, ale także mordercy, pedofile, gwłaciciele i sataniści. Partie polityczne otrzymują pieniądze z budżetu państwa, czyli m.in. z naszych podatków. Wniosek - PiS finansowany jest przez gwałcicieli, pedofili, satanistów i morderców.
      • rebjot Re: Logika posła Zawiszy 13.09.06, 09:56
        CBDO.
        Gratuluję wywodu
    • polska444 Nie ma sobie nic do zarzucenia, sumienie czyste... 12.09.06, 20:59
      Nie używane.
    • engelbert2 Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją ś.. 12.09.06, 20:59
      PŁYTKA BABO balcerwowiczowna "Proszę o nieużywanie terminu 'fundacja
      Balcerowiczów'" - mówiła w czasie przesłuchania E. Balcerowicz. Podkreśliła, że
      fundacja nie jest własnością ani jej, ani jej męża."
      NIC NA TYM SWIECIE NIE NALEZY DO NIKOGO BO SOBIE DO GROBU NIE WEŻMIE NIKT
      NICZEGO SAM.
      TAK NISKI POZIOM MYSLENIA TAKICH NIBY NADLUDZI HAHAHAHA TOŻ TO KOMPROMITACJA
      ABY TAKIM IDIOTĄ BYĆ I NIBY TO ZONA NADCZŁOWIEKA HAHAHAHAHA RACZEJ
      SAMOZWAŃCZEJ KANALII.
      • j.wronski Ciemna gawiedź -wyborcy PiSu chciała chleba i 12.09.06, 21:26
        igrzysk i je dostała. Lepper i Giertych intensywnie zajmują się "chlebem" ,a
        Zawisza i Ziobro "igrzyskami". Zapomniałem jeszcze o "błędnych rycerzach
        Kaczyńskich" oraz Macierewiczu i Wassermanie spełniającymi rolę cyrkowych
        błaznów. Niestety podejrzewam że ten żałosny spektakl będzie trwał bardzo długo...
        • jan_dreptak Re: Ciemna gawiedź -wyborcy PiSu chciała chleba i 12.09.06, 21:40
          zawisza jest głupi jak kilo gwoździ i tyle w tym temacie
          • r0b0l Re: Ciemna gawiedź -wyborcy PiSu chciała chleba i 12.09.06, 22:57
            dreptak napisał:

            > zawisza jest głupi jak kilo gwoździ i tyle w tym temacie

            gwoździe są pożyteczne i nie ubliżaj im
        • lehoo Re: Ciemna gawiedź -wyborcy PiSu chciała chleba i 13.09.06, 11:55
          A bilety drogie jak cholera !
    • m744 Re: Ewa Balcerowicz zeznaje przed bankową komisją 12.09.06, 21:40
      puba napisał:

      > pełno małych ludzików:)
      PANIE ZAWISZA PAN SIĘ ZBŁAZNIŁ
    • premier.dupa.z.krakowa Co z guru Balcerkiem? Kiedy beknie za złodziejstwo 12.09.06, 22:09
      pozdr
      • sigact1 Re: Serial pt. "Komisja bankowa" 13.09.06, 01:55
        tytuł I odcinka:
        "Jak Wypierdek z Cepem udowodnili, że są przekonani"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka