stagaz
04.11.06, 10:14
"Wolę rząd stabilny, choć słaby...", powiedział pan Safjan. To jest właśnie
ten syndrom, beneficjentom IIIRP rząd i kraj jest obojętny, chcą zachowania
status quo. Wszelka zmiana ich statusu może go tylko pogorszyć,
tylko "stabilizacja" ich urządza...