Dodaj do ulubionych

Pęczak nie może wyżyć z 1,9 tys. złotych renty

    • tadek1952 Mozna wyżyc za 700 zł 24.01.07, 16:02
      Mam rentę wysokości 700 zł pracowałem 35 lat i jakoś zyje rencista
    • kl10 Drań!!! 24.01.07, 16:05
      Beszczelny drań.Zmniejszyć mu rentę do 500 PLN. Tak jak ma wielu rencistów.
    • ponury_drwiacy_szyderca No to jest nadzieja że w końcu zdechnie gnida 24.01.07, 16:08

    • antithesis to dac mu 300 zl 24.01.07, 16:49
    • nessuno Bezwstydna menda i c.h.u.j z tego Pęczaka 24.01.07, 17:08

    • mikcom ja muszę za 550 24.01.07, 17:14
      bezczelny facet!! ja muszę za 550PLN m-cznie. mam zapłacic za mieszkanie,
      alimenty i przeżyć. Nie mam domu, subaru...
    • pilsko1 Pęcak 24.01.07, 17:18
      Najchętniej to bym temu cymbałowi nakopał do szmat!
    • bmartucha bezszczelność.... a co maja powiedzieć emeryci 24.01.07, 18:49
      Beszczelność co mja powiedziec emerycie którzy zarabiają tzn dostaja po 800 zl
      emerytury lub renciście co maja 600 zł lub matka która wychowuje chore dziecko
      dostaje dodatek 120 zł. Ale matka na wychowawczym ma 400 zł . Albo ja
      zarabialma 1550 zł i musze sie niezle na ćwiczyć by przeżyć. Te 1900 zl to nie
      zła pensja... wie których rejonach polski
    • tadeusz.t14 Baron SLD 24.01.07, 19:25
      nie jest to bezczelność SLD a bezszczelność samego Pęczaka,cholera On niezdaje
      sobie sprawy jak żyją emeryci lub renciści.a propo-naprawdę chorym ZUS
      pozabierał renty a P.Pęczak?-może miał stłuczoną nogę?
    • tadeusz.t14 porównanie 24.01.07, 19:29
      moje renta po 30latach prach w budżet=700zł netto a porównać 1.900zł.jak żyję
      nie będę pisał.
    • barbarus47 peczak 24.01.07, 19:55
      ja zyje z trujka dzieci za 728 zl
    • robert0073 Monika 24.01.07, 20:37
      Temu sk.... renta?? Ja prawie nic nie widzę i mam 420 zł renty!!!!!!!!
    • maheda Jak komuś brakuje na życie, to niech idzie do MOPS 24.01.07, 22:48
      Do Urzędu Pracy, znaleźć jakąś fuchę, a w międzyczasie właśnie do MOPSu.
      Tak załatwiają te sprawy ludzie w Polsce.

      Chyba, że jest inaczej, i od dziś każdy, komu brakuje na życie, może wysłać list
      z prośbą o dofinansowanie, do marszałka Sejmu? :-))))))))))
      No to ja pierwsza ;-)
      Zaraz jutro napiszę :-) :-) :-)
    • tuskowy_dziadek szlag mu na monogram 24.01.07, 23:07
      .
    • world111 PĘCZEK 24.01.07, 23:35
      No Ty paskudniku jeden jak smiesz upominać się o zapomogę do pierdla z Tobą i
      tam gnij a nie za kaucją wyłazisz za nic to Ciebie nie zamkneli mam dość takich
      jak Ty zamieszkaj na działkach to starczy Ci kasy ŁOBUZIE JEDEN!
    • marzena.pawlowicz A.Pęczak 25.01.07, 00:15
      Szkoda słow,ludzie maja po 500-600zł renty i musza zyć
      • anty_chirlider A.Pęczak - zglos sie do prezia Kwasniewskiego 25.01.07, 00:37
        Wszyscy komuchy i SLD maja zlodziejstwo we krwi.
        Peczak znow chce zyc na koszt spoleczenstwa,
        a moze pojdziesz Peczaku do swych kolesi z SLD po jalmuzne co ?
        maja duzo - bo duzo nakradli, wiec co tam dla nich odpalic ci pare zlotych co
        miesiac.
        Nie musisz zebrac od panstwa , ktore wczesniej okradales, no nie ?
    • cymbalista2 Peczak jest COOL!!! 25.01.07, 05:49
      To oczywiste, że nie dostanie pieniędzy, i też jest oczywiste, iż on nie wierzy
      w możliwość zapomogi ze strony marszałka sejmu, ten jego list, petycja? prośba?
      ma zupełnie inny podtekst. Może wie, że już doznał śmierci cywilnej? Może się
      czegoś boi i chce, żeby było o nim głośno? Albo po prostu nudzie się? Cholera
      wie, jakie są motywacje tego gnoja, ale jestem przekonany, iż nie chodzi o
      pieniądze, bo wiadomo, iż grosza nie dostanie.
      • jankos71 Re: Peczak jest COOL!!! 25.01.07, 06:14
        cymbalista2 napisał:

        > ten jego list, petycja? prośba? ma zupełnie inny podtekst.

        Coś ty, za dużo głębi mu przypisujesz. Nie widziałeś jego wypowiedzi bodajże w
        wiadomościach? Żadnych podtekstów, po prostu brak kasy (a może kaszy?). On
        twierdzi, że jest pod ścianą!

        Niech się goni, darmozjad, do roboty! Uczciwej!
        • siara66 Re: Peczak jest COOL!!! 25.01.07, 09:42
          właśnie
          a dlaczego nie może poszukac sobie jakejś pracy?
          • kobow TY Piertolona QRwo 25.01.07, 11:07
            BEDZIESZ SSAL W PIEKLE KUTASY,ZA LUDZKA KRZYWDE .CO ZA SQRWYSYN.
    • balcerowicz2 Za JAJA gnoja powiesic!!!! 25.01.07, 11:07
      I konfiskata mienia! Co za bezczelny typ! Wstydu nie ma. Na pal go!
    • nawia.jot Brak mi słów 25.01.07, 11:18
      Bezczelny typ. Ja za tyle żyję z dwójką małych dzieci i SOBIE RADZĘ.
      Niech też sobie radzi.
      Z jakiej racji państwo ma wspierać takiego kryminalistę?
      A co to kogo obchodzi, że musiał opłacić ubezpieczenie samochodu? Niech sprzeda,
      jak go na to nie stać.
      Brrrrrrrrrrrrrrrrrr!
    • stklosa ---Pęczek ..wspólczuję ciebie 25.01.07, 11:29
      ja też bym nie wyżył za te grosze.
      pozdr
      były SBek
    • anuha1 nie moze wyzyc... 25.01.07, 13:35
      On nie moze wyzyc za 1900 zl a niekturzy MUSZA wyzyc za polowe tego co on ma. To
      CI co maja polowe to co powinni powiedzieć? Weż ty czlowieku sie puknij... w
      cokolwiek! Jak wy wszyscy macie naczochrane w tych pustych mozgownicach.
      Przeniosl sie z luksusowej willi do celi 5 osobowej i to mu nie przeszkadzalo...
      a nagle zycie na wolnosci okazalo sie za trudne za 1900 zl. No przegiecie. To
      niech wroci do celi i wiecej nie chrzani!
      • anuha1 Re: nie moze wyzyc... 25.01.07, 13:41
        niektórzy*
    • jul432 B.poseł SLD: 25.01.07, 13:48
      Pęczak nie może wyżyć z renty 1900zł.,a co ja mam pwiedzieć,po 36 latach pracy
      mam 826zł.renty i muszę wyżyć,nikt się nie pyta czy mam na chleb i leki,dlatego
      za Waszym pośrednictwem apeluję do Marszałka Sejmu RP o przyznanie mi
      zapomogi,abym mógł opłacić mieszkanie,i inne świadczenia.A swoją drogą tak
      bezczelnego człowieka,chyba nie ma na całym świecie.Jak ja bym miał 1900zł,to
      bym,no nie wiem,ale więcej do szczęścia bym nie potrzebował!!!
    • jul432 Pęczak: 25.01.07, 13:54
      a co robi curka i zięć,czekają aż tatuś dostanie pieniążki od p.Jurka?
    • jul432 Pęczak: 25.01.07, 13:57
      a co robi córka i zięć,czekają aż tatuś dostanie pieniążki od p.Jurka?
    • xot ;| 25.01.07, 14:17
      Drogi Panie, chętnie zamieniłbym cały miesięczny dochód moich rodziców
      wychowujacych trójke dzieci na taką rente. Albo zamieńmy się samochodami,mamy
      fiata 126p,zaręczam że opłata za malucha jest znacznie mniejsza,zaoszczędzi
      Pan.Chcę pomóc, proszę o kontakt...........(pozwalam Gazecie na udostępnienie
      mojego adresu)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka