tadek1952 Mozna wyżyc za 700 zł 24.01.07, 16:02 Mam rentę wysokości 700 zł pracowałem 35 lat i jakoś zyje rencista Odpowiedz Link Zgłoś
kl10 Drań!!! 24.01.07, 16:05 Beszczelny drań.Zmniejszyć mu rentę do 500 PLN. Tak jak ma wielu rencistów. Odpowiedz Link Zgłoś
ponury_drwiacy_szyderca No to jest nadzieja że w końcu zdechnie gnida 24.01.07, 16:08 Odpowiedz Link Zgłoś
mikcom ja muszę za 550 24.01.07, 17:14 bezczelny facet!! ja muszę za 550PLN m-cznie. mam zapłacic za mieszkanie, alimenty i przeżyć. Nie mam domu, subaru... Odpowiedz Link Zgłoś
pilsko1 Pęcak 24.01.07, 17:18 Najchętniej to bym temu cymbałowi nakopał do szmat! Odpowiedz Link Zgłoś
bmartucha bezszczelność.... a co maja powiedzieć emeryci 24.01.07, 18:49 Beszczelność co mja powiedziec emerycie którzy zarabiają tzn dostaja po 800 zl emerytury lub renciście co maja 600 zł lub matka która wychowuje chore dziecko dostaje dodatek 120 zł. Ale matka na wychowawczym ma 400 zł . Albo ja zarabialma 1550 zł i musze sie niezle na ćwiczyć by przeżyć. Te 1900 zl to nie zła pensja... wie których rejonach polski Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz.t14 Baron SLD 24.01.07, 19:25 nie jest to bezczelność SLD a bezszczelność samego Pęczaka,cholera On niezdaje sobie sprawy jak żyją emeryci lub renciści.a propo-naprawdę chorym ZUS pozabierał renty a P.Pęczak?-może miał stłuczoną nogę? Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz.t14 porównanie 24.01.07, 19:29 moje renta po 30latach prach w budżet=700zł netto a porównać 1.900zł.jak żyję nie będę pisał. Odpowiedz Link Zgłoś
robert0073 Monika 24.01.07, 20:37 Temu sk.... renta?? Ja prawie nic nie widzę i mam 420 zł renty!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maheda Jak komuś brakuje na życie, to niech idzie do MOPS 24.01.07, 22:48 Do Urzędu Pracy, znaleźć jakąś fuchę, a w międzyczasie właśnie do MOPSu. Tak załatwiają te sprawy ludzie w Polsce. Chyba, że jest inaczej, i od dziś każdy, komu brakuje na życie, może wysłać list z prośbą o dofinansowanie, do marszałka Sejmu? :-)))))))))) No to ja pierwsza ;-) Zaraz jutro napiszę :-) :-) :-) Odpowiedz Link Zgłoś
world111 PĘCZEK 24.01.07, 23:35 No Ty paskudniku jeden jak smiesz upominać się o zapomogę do pierdla z Tobą i tam gnij a nie za kaucją wyłazisz za nic to Ciebie nie zamkneli mam dość takich jak Ty zamieszkaj na działkach to starczy Ci kasy ŁOBUZIE JEDEN! Odpowiedz Link Zgłoś
marzena.pawlowicz A.Pęczak 25.01.07, 00:15 Szkoda słow,ludzie maja po 500-600zł renty i musza zyć Odpowiedz Link Zgłoś
anty_chirlider A.Pęczak - zglos sie do prezia Kwasniewskiego 25.01.07, 00:37 Wszyscy komuchy i SLD maja zlodziejstwo we krwi. Peczak znow chce zyc na koszt spoleczenstwa, a moze pojdziesz Peczaku do swych kolesi z SLD po jalmuzne co ? maja duzo - bo duzo nakradli, wiec co tam dla nich odpalic ci pare zlotych co miesiac. Nie musisz zebrac od panstwa , ktore wczesniej okradales, no nie ? Odpowiedz Link Zgłoś
cymbalista2 Peczak jest COOL!!! 25.01.07, 05:49 To oczywiste, że nie dostanie pieniędzy, i też jest oczywiste, iż on nie wierzy w możliwość zapomogi ze strony marszałka sejmu, ten jego list, petycja? prośba? ma zupełnie inny podtekst. Może wie, że już doznał śmierci cywilnej? Może się czegoś boi i chce, żeby było o nim głośno? Albo po prostu nudzie się? Cholera wie, jakie są motywacje tego gnoja, ale jestem przekonany, iż nie chodzi o pieniądze, bo wiadomo, iż grosza nie dostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: Peczak jest COOL!!! 25.01.07, 06:14 cymbalista2 napisał: > ten jego list, petycja? prośba? ma zupełnie inny podtekst. Coś ty, za dużo głębi mu przypisujesz. Nie widziałeś jego wypowiedzi bodajże w wiadomościach? Żadnych podtekstów, po prostu brak kasy (a może kaszy?). On twierdzi, że jest pod ścianą! Niech się goni, darmozjad, do roboty! Uczciwej! Odpowiedz Link Zgłoś
siara66 Re: Peczak jest COOL!!! 25.01.07, 09:42 właśnie a dlaczego nie może poszukac sobie jakejś pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
kobow TY Piertolona QRwo 25.01.07, 11:07 BEDZIESZ SSAL W PIEKLE KUTASY,ZA LUDZKA KRZYWDE .CO ZA SQRWYSYN. Odpowiedz Link Zgłoś
balcerowicz2 Za JAJA gnoja powiesic!!!! 25.01.07, 11:07 I konfiskata mienia! Co za bezczelny typ! Wstydu nie ma. Na pal go! Odpowiedz Link Zgłoś
nawia.jot Brak mi słów 25.01.07, 11:18 Bezczelny typ. Ja za tyle żyję z dwójką małych dzieci i SOBIE RADZĘ. Niech też sobie radzi. Z jakiej racji państwo ma wspierać takiego kryminalistę? A co to kogo obchodzi, że musiał opłacić ubezpieczenie samochodu? Niech sprzeda, jak go na to nie stać. Brrrrrrrrrrrrrrrrrr! Odpowiedz Link Zgłoś
stklosa ---Pęczek ..wspólczuję ciebie 25.01.07, 11:29 ja też bym nie wyżył za te grosze. pozdr były SBek Odpowiedz Link Zgłoś
anuha1 nie moze wyzyc... 25.01.07, 13:35 On nie moze wyzyc za 1900 zl a niekturzy MUSZA wyzyc za polowe tego co on ma. To CI co maja polowe to co powinni powiedzieć? Weż ty czlowieku sie puknij... w cokolwiek! Jak wy wszyscy macie naczochrane w tych pustych mozgownicach. Przeniosl sie z luksusowej willi do celi 5 osobowej i to mu nie przeszkadzalo... a nagle zycie na wolnosci okazalo sie za trudne za 1900 zl. No przegiecie. To niech wroci do celi i wiecej nie chrzani! Odpowiedz Link Zgłoś
jul432 B.poseł SLD: 25.01.07, 13:48 Pęczak nie może wyżyć z renty 1900zł.,a co ja mam pwiedzieć,po 36 latach pracy mam 826zł.renty i muszę wyżyć,nikt się nie pyta czy mam na chleb i leki,dlatego za Waszym pośrednictwem apeluję do Marszałka Sejmu RP o przyznanie mi zapomogi,abym mógł opłacić mieszkanie,i inne świadczenia.A swoją drogą tak bezczelnego człowieka,chyba nie ma na całym świecie.Jak ja bym miał 1900zł,to bym,no nie wiem,ale więcej do szczęścia bym nie potrzebował!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jul432 Pęczak: 25.01.07, 13:54 a co robi curka i zięć,czekają aż tatuś dostanie pieniążki od p.Jurka? Odpowiedz Link Zgłoś
jul432 Pęczak: 25.01.07, 13:57 a co robi córka i zięć,czekają aż tatuś dostanie pieniążki od p.Jurka? Odpowiedz Link Zgłoś
xot ;| 25.01.07, 14:17 Drogi Panie, chętnie zamieniłbym cały miesięczny dochód moich rodziców wychowujacych trójke dzieci na taką rente. Albo zamieńmy się samochodami,mamy fiata 126p,zaręczam że opłata za malucha jest znacznie mniejsza,zaoszczędzi Pan.Chcę pomóc, proszę o kontakt...........(pozwalam Gazecie na udostępnienie mojego adresu) Odpowiedz Link Zgłoś