larson41
22.04.07, 21:46
premier Kaczynski ma niewatpliwie jedna zalete potrafi jak nikt zjednywac
sobie sympatykow tym razem sa to ekolodzy , na konferencji oznajmil biedak ze
w polsce sa jeszcze piekne tereny dzikiej przyrody ale my polacy musimy sie
rozwijac i to tanio wiec takie tereny jak DOLINA ROZPUDY i autostrada,wiadomo
..a ze protesty w polsce i za granica niech zagranica zajmie sie swoimi
sprawami nam nowym wlascicielom polski nikt nie bedzie dyktowac gdzie i co
mamy budowac!!!a jak sie nie podoba przyrodzie to s....dziadu .biedny czlowiek