23.04.07, 13:32
To francuskie słowo najlepiej oddaje wrażenie z powyborczego wystąpienia
Segolenki. Francja ma szansę na najbardziej uroczego prezydenta w swojej
historii. I mądrego.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka