Dodaj do ulubionych

Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zasto...

    • mfru Re: Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zas 09.05.07, 14:47
      Otworzyć wreszcie te archiwa, przekazać te pieprzone teczki do zasobu Archiwum
      Państwowego i rozpędzić ten cały IPN jako juz wtedy zbędny. Prawda zwycięży - a
      że będzie to ubecka "prawda" - to u ha. I nie przejmowac sie danymi dotyczącymi
      seksu pozamałżeńskiego. PrzecieŻ to nie będzie dotyczyło polskich wzorcowych
      katolików których jest w Polsce 95% i są zawsze cacy tylko ateistów, Żydów,
      Niemców, masonów i cyklistów. I wreszcie rozbroi się Kaczorów.
    • adamk017 Re: Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zas 09.05.07, 14:48
      zlustrować całe społeczeństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • barbara444 Jak widac wielu bylych SBowcow teraz demokratow 09.05.07, 14:56
        jest na tym forum.

        Tylko SLD skladajacy sie glownie z UBowcow sie sprzeciwstawia.

        Teraz jest czas na oczyszczenie z tego goowna.

        Oni sie teraz boja bo po 1989 za duzo nakradli.
        • jankowski1960 Re:UB zlikwidowano w 1953 roku 09.05.07, 14:57

          UB zlikwidowano w 1953 roku
          • 440417mz Re:UB zlikwidowano w 1953 roku 09.05.07, 18:04
            W 1956.Pamiętam bo miałem z nimi kontakty(nieprzyjemne)!
        • pierot6 barbara444..mówisz o PIS i koalicjantach? 09.05.07, 15:00
          Kryże,Kornatowski,Leper,Maksymiuk,Łyżwiński,Wasserman,Jasiński, itd, to wybitni
          demokraci
        • piskoala a ja i tak mniej obawiam się LSD niż PiSdemokracji 09.05.07, 15:00

          ----
          Obszczymurki RP V sojediniajties'
      • rydzykotek Mamy prezydenta antydemokratycznego !!!!!!! 09.05.07, 14:58
        Dla niego nie liczy sie prawo,moralność czy zasady etyczne!
        Prawdziwie bolszewickie podejście!
    • mwiskirski mamy prezydenta bolszewika 09.05.07, 14:56
    • piskoala Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zasto.. 09.05.07, 14:57

      Ultimatum PP to dowód pewnych frustracji PP&PP.

      Prezydent raczył też powiedzieć, że
      "wyjątkowy pośpiech Trybunału w tej sprawie jest pewnym symptomem"

      dla mnie to też sygnał 'pewnego symptomu', który ....

      ----
      Obszczymurki RP V sojediniajties'
      • wet3 Re: Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zas 09.05.07, 15:02
        Jesli TK odrzuci lustracje, to sprowokuje to, co dawno powinno byc zrobione:
        otworzenie teczek. Nie wiem czy te przydupasy TK ciagle popierajace
        postkomuchow to zrozumieja???!
        Rozwalic TK - ostoje PRL-bis!!!
        • puch4cz Re: wet3 09.05.07, 15:43
          A ja nie wiem, czy taki beton jak Ty rozumie, że po otwarciu teczek NIC się nie
          stanie, conajwyżej koalicja padnie?
    • przemek05 Niech otwieraja archiwa, 09.05.07, 14:59
      lepsze to niz zgadywanie, np. "co ten funkcjonariusz, ktory mnie przesluchiwal,
      mogl o mnie napisac i do teczki wlozyc?". Albo "czy praca nad radarem,
      wykonywana w ramach prac badawczych uczelni wyzszej, w ramach umowy podpisanej
      przez uczelnie i MSW, jest forma wspolpracy?".
      Poczatkowo bylem przeciwny otwieraniu archiwow bez ograniczen, ale w obliczu
      tak spartolonej ustawy, jak obecna, lepsze jest calkowite otwarcie.
      • pierot6 Niech otwieraja archiwa,..tylko wszystkie!!!! 09.05.07, 15:02
        Niech Kaczyńscy pokażą swoje teczki i swoich koleżków!
    • tomekjeden Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zasto.. 09.05.07, 15:02
      "Prezydent Lech Kaczyński zapowiedział, że jeżeli Trybunał Konstytucyjny
      orzeknie, iż ustawa lustracyjna jest sprzeczna z konstytucją, to nie będzie
      innego wyjścia, jak otwarcie archiwów IPN."

      xxxxxxxxxxxxxxxxx

      I w ten sposób będzie PiS kontynuował brudną SB-ecką robotę.
    • q_vw Biedny prezio Kaczorek... 09.05.07, 15:02
      Tylko niech towarzysz prezydent nie zapomni, aby było to zgodne z obowiązującym
      w Polsce prawem. Ustawa lustracyjna jest niezgodna z prawem... wstyd, by prawnik
      sie pod czymś takim podpisał... wstyd prezydencie Kaczyński...
      • wet3 Re: tow. q_vw 09.05.07, 15:05
        q_vw napisał:

        > Tylko niech towarzysz prezydent nie zapomni, aby było to zgodne z
        obowiązującym
        > w Polsce prawem. Ustawa lustracyjna jest niezgodna z prawem... wstyd, by
        prawni
        > k
        > sie pod czymś takim podpisał... wstyd prezydencie Kaczyński...

        Nie plec glupot! Karanie czerwonych kanalii JEST zgodne z prawem i konstytucja!
      • ddyzma5 Re: Biedny prezio Kaczorek... 09.05.07, 15:20
        q_vw napisał:

        > Tylko niech towarzysz prezydent nie zapomni, aby było to zgodne z
        obowiązującym
        > w Polsce prawem. Ustawa lustracyjna jest niezgodna z prawem... wstyd, by
        prawni
        > k
        > sie pod czymś takim podpisał... wstyd prezydencie Kaczyński...
        >
        Co Ty za okropności opowiadasz, prawo ma służyć całemu, społeczeństwu a nie
        tylko jej części.
        Lustracja była w innych krajach postkomunistycznych oczywistym krokiem.
        Pozwoliła rozliczyć się z przeszłością, i tym samym otworzyła drogę dla
        tworzenia lepszej przyszłości.
        Jeśli TK orzeknie iż Lustracja jest niezgodna z prawem, to tak jak by orzekł iż
        nie mamy zasady równości obywatelskiej według prawa.
        Oznaczało by to iż mamy warstwy społeczeństwa uprzywilejowane.
        W takim wypadku Kaszyński jest zobowiązany rozwiązać organ nie służący całemu
        społeczeństwu , ten błazeński organ to TK.
        • titta Re: Biedny prezio Kaczorek... 09.05.07, 16:19
          Kolejny analfabeta. TK orzeka nie o lustracji jako takiej, a o ustawie
          lustracyjnej. A ta jest zle skonstrulowana i tyle. Chocby dlatego ze nie
          formuluje co bylo wspolpaca z suzbami (i jakimi), a co nie bylo.
        • iedsupo Re: Biedny prezio Kaczorek... 09.05.07, 16:22
          TK nie zajmuje się lustracją jako taką. Gdybyś miał więcej niż dwie szare
          komórki, to byś wiedział, że TK orzeka o zgodności uchwalonej przez PiSdactwo
          tak zwanej "ustawy" lustracyjnej z Konstytucją. Ponieważ ten niebywały bubel
          nie jest nawet zgodny sam ze sobą, zostanie przez TK uchylony w całości a
          jedyne co prezydęt Kłamczyński może z tym zrobić, to znowu dostać dyspepsji.
          Rozwiązywanie TK nie mieści się w zakresie jego kompetencji, a szczekanie
          takich kundelków jak ty dowodzi tylko, że to bardzo dobrze.
    • tetradrachma ilekroć widzę lub słyszę bliźniaków moje zdumie- 09.05.07, 15:03
      nie dla głupoty, tej części Rodaków, która oddała na nich, w wyborach, głosy
      jest wprost proporcjonalna do odczuwanego smutku.
      • marekjurek_u_pinocheta Też się zastanawiam, jak trzeba było być sfrustrow 09.05.07, 15:16
        anym nieudacznikiem żeby uwierzyć w Kaczorów i ich hasła, że jak jesteś
        nieudacznikiem to nie ze swojej winy ale z winy szarych sieci. Po przegranej
        będą znowu płakać że wszystkiemu winne szare sieci, które dopiero zaczęły
        powstawać (właśnie za IV RP).
      • pierot6 tetradrachma...Ja puszczam pawia.... 09.05.07, 15:20
    • mal49 W mordę i nożem! 09.05.07, 15:05
      metody lustratorów tzw.IV RP
    • genyo Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zasto.. 09.05.07, 15:08
      bardzo dobrze, niech otwiera, to jest duzo lepsze i bardziej humanitarne niz
      badziewie lustracyjne, ktore splodzil. Zbyt sie pan prezydet zapatrzyl w Lenina,
      ktorego tak strasznie chwali, ze nie potrafi nawet ustawy dorzecznie napisac.
    • marekjurek_u_pinocheta Że nas los pokarał takim prezydentem!!! A archiwa 09.05.07, 15:09
      IPN trzeba otworzyć. Niech się to skonczy raz a dobrze. IPN przekształcić w
      jakies archiwum i do przodu.
    • jhbsk Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zasto.. 09.05.07, 15:10
      Żałosne kaczory potrafią tylko straszyć.
    • ryszard461 Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zasto.. 09.05.07, 15:13
      No to sprawa jest juz rostrzygnieta zaden projekt ustawy lustracyjnej nie
      przejdzie przez Trybunal Konstytucyjny, Dalsza transmisja telewizyjna, moze
      inaczej ogladanie takiej transmisji, to tylko strata czasu.
    • mentorlevicy ubeckie bydło jeszcze się szamocze,ale to koniec. 09.05.07, 15:23
      • jankowski1960 Re: ubeckie bydło jeszcze się szamocze,ale to kon 09.05.07, 15:28
        UB zlikwidowano w 1953 roku
        • mentorlevicy ale was jeszcze nie i stąd to robienie w gacie.. 09.05.07, 15:39
          • iedsupo To się oficjalnie nazywa "dyspepsja"... 09.05.07, 16:29
            Używanie takich określeń jak "robienie w gacie" w odniesieniu do działalności
            aktualnie nam panującej główki państwa jest co prawda uzasadnione, ale
            oficjalnie mówi się na to "dyspepsja".
        • 440417mz Re: ubeckie bydło jeszcze się szamocze,ale to kon 09.05.07, 18:10
          UB zlikwidowano w 56.
      • genyo Re: ubeckie bydło jeszcze się szamocze,ale to kon 09.05.07, 15:37
        dziecko, ile ty masz lat i kto cie tak oglupil? idz z tym swoim wypranym
        mozdzkiem do radyja, tam twoje wypowiedzi nie beda tak jechaly szambem jak
        tutaj, bo tam innego zapachu nie ma.
        • mentorlevicy nie odpowiadam na posty sb-ków niezgodne z regula- 09.05.07, 15:47
          minem.
    • gg1968 I o to chodzi, otworzyć archiwa 09.05.07, 15:25
      i niech się ta szopka wreszcie skończy. Już nawet SLD jest za. Tylko PiS chce
      lustrować przez następne 10 lat. Ciekawe kiedy IPN rozpatrzy 300000 oświadczeń?
    • signal To jest właśnie łamanie demkracji 09.05.07, 15:29
      Panie Kaczyński, typowy bolszewizm w waszym wykonaniu !
      • jankowski1960 Re: To jest właśnie łamanie demkracji 09.05.07, 15:33
        nie obrazaj bolszewikow
    • pocalujta_wujta Brzmi jak szantaz 09.05.07, 15:29
      Zdaje sie ze pan Prezydent nie ma pojecia gdzie koncza sie jego kompetencje
      prawne.
    • qwardian Otwierać teki szeroko i rzucać TW na pożarcie lwów 09.05.07, 15:36
      Niech się UB-ekistan wiesza na strunach od fortepianu. Z mojej strony mogę
      pomóc ciągnąc ich za nogi.
      • jankowski1960 Re: Otwierać teki szeroko i rzucać TW na pożarcie 09.05.07, 15:37
        UB rozwiano w 1953 roku
    • zx22aw fotografowanie prezydenta na tle drzwi z wysokimi 09.05.07, 15:37
      klamkami musi zostać zakazane ustawą, bo to jest spisek wrogich sił, że co jakiś
      czas widzimy na zdjęciach prezydenta, jak nie dostaje do klamki. to atak wrogich
      sił, i takich do sejmu nie będziemy wpuszczać.
      • jacek995510 Nareszcie mamy Prezydenta 09.05.07, 15:42
        Panie Prezydencie Kaczynski nareszcie dzieje sie to na co czekalem tyle lat.
        Podpowiadam, Bereza Kartuzka by sie przydala, jeden mialby do niej calkiem
        blisko inni troche dalej.
        • pogromca_gamonia Teczki męża & teścia córy Prezydęta=fajna lektura! 09.05.07, 15:48
    • funia81 Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zasto.. 09.05.07, 15:46
      Problem polega na tym, panie Irasiad, ze jest pan przesiakniety komunistyczna
      ideologia. Nie na darmo pisal pan prace doktorska, podpierajac sie Leninem. To
      nie Lenin twierdzil, ze kucharka moze rzadzic? Otoz nie, nie moze. Nieprawda
      jest to, co komunisci przez 50 lat wkladali Polakom do glow: ze wszyscy sa
      rowni. Bo nie sa. I zaden chloporobotnik czy inny cham nie powinien zasiadac w
      Sejmie i stanowic prawa dla czterdziestomilionowego panstwa, bo nie ma o tym
      zielonego pojecia. Zadne Hojarskie czy Begery i Leppery nie powinny sie brac za
      tworzenie ustaw - a to dzieki panu i panskiemu bratu rzadza dzis Polska. Ustawy
      powinni pisac SPECJALISCI. Wie pan, panie Irasiad, co to slowo oznacza? Otoz
      oznacza czlowieka, ktory zna sie na swojej pracy, a nie matolka, ktory jest po
      prostu slepo wierny PiSowi. Ale skoro mamy amatorow w Sejmie (bo taka mamy durna
      ordynacje i durny narod), to potrzebny jest TK, ktory bedzie stal na strazy
      prawa i wytykal sejmowej swoloczy, kiedy ta nie ma racji - a nie ma jej dosc
      czesto. I jeszcze jedno: niech pan nie straszy przyzwoitych ludzi "brutalnym
      rozwiazaniami". Wystarczy, ze kompromituje sie pan co drugim wystapieniem
      publicznym.
      • 440417mz Re: Prezydent: Jeśli TK odrzuci lustrację, to zas 09.05.07, 18:15
        Mogą tworzyc prawo dr prawa i mgr prawa,i Funia.To widać,słychać i czuć szambem.
    • ddyzma5 Kalicz 09.05.07, 15:47
      • ddyzma5 Re: Kalisz 09.05.07, 15:49
        Kalisz jest intelektualny cymbał i krętaczem.
        Problem jest w tym, iż rola gazet a tym samym dziennikarzy , wychodzi daleko
        poza funkcję jaką gazety powinny spełniać. A więc rola informacyjna
        społeczeństw.
        Jeśli tak jest , i gazeta bierze na siebie pewne funkcje wychowawcze
        społeczeństwa .
        To tym samym gazeta jest źródłem kształtowania poglądów w danym społeczeństwie.
        Nadużywanie tych funkcji może prowadzić do manipulacji społeczeństwa ,
        filtrując tylko takie wiadomości , które są zgodne z jej strategią.
        Wypełnia tym samym istotną funkcję publiczną-polityczną.
        A więc rola gazet jest znacznie większa , jak ten impotent intelektualny Kalisz
        stara się przedstawić.
        • funia81 Re: Kalisz 09.05.07, 15:52
          Wiesz co, misiek? Jak czytam te twoja polszczyzne, to widze, ze sam jestes
          "intelektualny cymbal i kretaczem". Tudziez impotent. Wez sie w garsc, zajrzyj
          do jakiegos podrecznika gramatyki, a dopiero potem pisz. Bo na razie nawet
          Kaliszowi do piet nie dorastasz.
          • mentorlevicy ale ty to mu dorastasz 09.05.07, 15:55
          • ddyzma5 Re: Kalisz 09.05.07, 16:01
            funia81 napisała:

            > Wiesz co, misiek? Jak czytam te twoja polszczyzne, to widze, ze sam jestes
            > "intelektualny cymbal i kretaczem". Tudziez impotent. Wez sie w garsc, zajrzyj
            > do jakiegos podrecznika gramatyki, a dopiero potem pisz. Bo na razie nawet
            > Kaliszowi do piet nie dorastasz.
            >
            Nie gryź paznokci funia81. Jak masz problemy z moimi tekstami.
            Obawiam się iż Tobie nie przeszkadzają moje błędy, myślę iż raczej zawartość
            moich postów jest dla Ciebie ciężko strawna.
        • r306 Intrygujace..... 09.05.07, 15:56
          O ile wiem, to za wychowanie odpowiedzialni sa rodzice.... Tak wiec idac ta
          sciezka rozumowania, dziennikarze to pikus - zlustrowac trzeba glownie
          rodzicow!!!!

          BTW prasy i mediow jako takich - prasa jest produktem rynkowym. Nie stanowi
          prawa, nie wplywa bezposrednio na byt i jakosc zycia ludzi.
          Jesli traktowac doroslych ludzi powaznie - a chyba tak sie powinno ich
          traktowac w demokracji - to maja wolny wybor co czytaja i dlaczego.
          Tak samo jaki proszek wybieraja i jakim mydlem sie myja.

          Proba podciagniecia wplywu posredniego jako decydujacego o kryterium
          lustracyjnym doprowadza nas do absurdu, iz kazde dzialanie czlowieka ma swoje
          posrednie odzwierciedlenie w dzialaniach innych...
          • ddyzma5 Re: Intrygujace..... 09.05.07, 16:14
            r306 napisał:

            > O ile wiem, to za wychowanie odpowiedzialni sa rodzice.... Tak wiec idac ta
            > sciezka rozumowania, dziennikarze to pikus - zlustrowac trzeba glownie
            > rodzicow!!!!
            >
            Czyż byś nie naprawdę nie kontaktował ?
            Chodzi tu o formę wychowania społecznego, światopoglądu .
            Rodzice raczej tylko po części mają tu wkład.
            >
            > BTW prasy i mediow jako takich - prasa jest produktem rynkowym. Nie stanowi
            > prawa, nie wplywa bezposrednio na byt i jakosc zycia ludzi.
            >
            Wystarczy że pośrednio wpływa.
            >
            > Jesli traktowac doroslych ludzi powaznie - a chyba tak sie powinno ich
            > traktowac w demokracji - to maja wolny wybor co czytaja i dlaczego.
            > Tak samo jaki proszek wybieraja i jakim mydlem sie myja.
            >
            Ach , co Ty nie mówisz.
            To proszek według Ciebie ma także wartości polityczne w sobie ???
            Tak że w jego instrukcji są zawarte kłamstwa i manipulacja ???
            Jeśli Ty przyrównujesz te produkty w taki sposób , to naprawdę jesteś w błędzie.
            Jako zadanie domowe radził bym Tobie, zastanów się nad funkcjami tych obydwóch
            produktów.
            >
            >
            > Proba podciagniecia wplywu posredniego jako decydujacego o kryterium
            > lustracyjnym doprowadza nas do absurdu, iz kazde dzialanie czlowieka ma swoje
            > posrednie odzwierciedlenie w dzialaniach innych...
            >
            Absurdem jest, iż w Polsce nie przeprowadzono do tej pory lustracji.

            • r306 Hehehehe 09.05.07, 16:43
              > Czyż byś nie naprawdę nie kontaktował ?
              > Chodzi tu o formę wychowania społecznego, światopoglądu .
              > Rodzice raczej tylko po części mają tu wkład.
              Czyli bardziej podatni na indokrynacje sa dorosli niz dzieci :)))))))))))))
              Brawo - mamy nowe odkrycia w dziedzinie propedeutyki wychowania :)
              Dzieci powinny wychowywac doroslych :)
              I nie pisz juz nic o kontaktowaniu, bo u Ciebie jest wyrazne zwarcie na
              obwodach.....

              > Wystarczy że pośrednio wpływa.
              Czyli ja nie moge prowadzic dyskusji politycznych na kawie w robocie -
              posrednio wplywam.... A jak prowadze, to powinien mnie siegnac obowiazek
              lustracyjny..... A cholera - za mlody jestem.....
              Czlowieku - posredni wplyw ma nawet wygrany mecz w kopytowe. Nie wiedziales?
              Przesledz odpowiednie badania socjologiczne - po duzysz sukcesach sportowych
              wzrasta poczucie optymizmu i o kilka procent w gore ida zawsze notowania partii
              rzadzacej..... Kopyciarze - do lustracji....

              > To proszek według Ciebie ma także wartości polityczne w sobie ???
              Oczywiscie - na przyklad dla nacjonalisty polskiego - nie wypierze gaci w
              proszkach wyprodukowanych przez niemiecki koncern chemiczny....
              > Tak że w jego instrukcji są zawarte kłamstwa i manipulacja ???
              Buahahaha - glownie :) Zgadles :)

              > Jeśli Ty przyrównujesz te produkty w taki sposób , to naprawdę jesteś w
              > błędzie
              Nie, to Ty jestes w bledzie, poniewaz stwierdzasz, ze wiesz lepiej od
              Kowalskiego jaka prase powinien czytac i dlaczego.

              > Jako zadanie domowe radził bym Tobie, zastanów się nad funkcjami tych
              > obydwóch produktów.
              W sensie zapachow w autobusie? Wplywu na PKB, ilosc miejsc pracy? Jakos zycia?
              Nawet porzadnie zadania domowego nie umiesz zadac.... a cos bajduzysz o
              aspektach wychowawczych....

              > Absurdem jest, iż w Polsce nie przeprowadzono do tej pory lustracji.
              Absurdem jest pisanie tak idiotycznego prawa, absurdem jest Twoje
              przypuszczenie, ze dyskutujesz z przeciwnikiem jawnosci zycia publicznego,
              absurdem jest, ze przepuszczasz, iz chce bronic ubekow, sbekow itp.....
              • ddyzma5 Re: Hehehehe 09.05.07, 18:50
                r306 napisał:

                > Czyli bardziej podatni na indokrynacje sa dorosli niz dzieci :)))))))))))))
                > Brawo - mamy nowe odkrycia w dziedzinie propedeutyki wychowania :)
                > Dzieci powinny wychowywac doroslych :)
                > I nie pisz juz nic o kontaktowaniu, bo u Ciebie jest wyrazne zwarcie na
                > obwodach.....
                >
                Zabawny jesteś, piszesz co Tobie Twój rozum dyktuje i interpretujesz to jako
                moje .
                Biedaku, Ty nie wiesz co to jest forma wychowania społecznego.
                >
                > Czyli ja nie moge prowadzic dyskusji politycznych na kawie w robocie -
                > posrednio wplywam.... A jak prowadze, to powinien mnie siegnac obowiazek
                > lustracyjny..... A cholera - za mlody jestem.....
                >
                Nie tylko za młody, ale jeszcze nie odróżniasz tego co jest publiczne , a co
                nie.
                >
                > Oczywiscie - na przyklad dla nacjonalisty polskiego - nie wypierze gaci w
                > proszkach wyprodukowanych przez niemiecki koncern chemiczny....
                >
                Biedaku nie zauważyłeś iż zaczynasz mówić nie na temat.
                >
                > Nie, to Ty jestes w bledzie, poniewaz stwierdzasz, ze wiesz lepiej od
                > Kowalskiego jaka prase powinien czytac i dlaczego.
                >
                To Ty tak twierdzisz. Pierw wcześniej o tym Ty powiedziałeś , a teraz
                sprzedajesz jako moje mądrości.
                Hi, hi hi hi ha.
                Dobra się ubawiłem.
                >
                > W sensie zapachow w autobusie? Wplywu na PKB, ilosc miejsc pracy? Jakos zycia?
                > Nawet porzadnie zadania domowego nie umiesz zadac.... a cos bajduzysz o
                > aspektach wychowawczych....
                >
                Masz problemy ze zrozumieniem samego siebie.
                >
                > Absurdem jest pisanie tak idiotycznego prawa, absurdem jest Twoje
                > przypuszczenie, ze dyskutujesz z przeciwnikiem jawnosci zycia publicznego,
                > absurdem jest, ze przepuszczasz, iz chce bronic ubekow, sbekow itp.....
                >
                To już Twoja sprawa co Ty chcesz.
                Obawiam się iż sam nie wiesz co chcesz.
        • jankowski1960 Re: Kalisz 09.05.07, 15:56
          bolszewicka argumentacja, choc nie chce obrazac bolszewikow
          • ddyzma5 Re: Kalisz 09.05.07, 16:17
            jankowski1960 napisał:

            > bolszewicka argumentacja, choc nie chce obrazac bolszewikow
            >
            Ale to widać gołym okiem iż ten człowiek jest krętaczem .
            I to do tego jeszcze kiepskim krętaczem, jego poziom i błyskotliwość jest
            mizarna.
            • ddyzma5 Re: Kalisz 09.05.07, 16:19
              Dla przykładu np. GW ma aspiracje polityczne , co uwydatnia się w próbach
              lansowania cały czas tej samej opcji politycznej. Ciągłe próby podnoszenia
              autorytetu , ludzi którzy potracili poparcie społeczne. Ludzi którzy są
              zwłokami politycznymi.
              • qc Re: Kalisz 09.05.07, 16:40
                o to trzeba skonczyc Technikum Polityczne aby brac udzial w zyciu politycznym?
                Prawie wszystko w zyciu jest polityka.
                Gdy piszesz swoje cv, ubierasz fakty tak aby sie dopasowac do wymogow
                pracodawcy.
                Producent kupuje reklame aby sprzedac swoj produkt.
                Zapraszasz narzeczona na obiad ze swiecami aby zrobic wrazenie i zasluzyc na
                zaproszenie na sniadanie.
                Politycy nie maja wylacznosci na aktywnosc polityczna i na tym polega zycie
                wspolnoty ze wszyscy sa powiazani bardziej lub mniej ze wszystkimi.
                • r306 Nie boisz sie, ze wpedzisz czlowieka w nerwice? 09.05.07, 17:27
                  Tyle trudnych pojec w jednym poscie.... Przeciez to moze byc przytlaczajace :)
                  • ddyzma5 Re: Nie boisz sie, ze wpedzisz czlowieka w nerwic 09.05.07, 17:57
                    r306 napisał:

                    > Tyle trudnych pojec w jednym poscie.... Przeciez to moze byc przytlaczajace :)
                    >
                    Widzę że mówisz z doświadczenia.
                    Mam nadzieje iż odróżnisz już proszek do prania od gazety.



                    • michos56 Re: Nie boisz sie, ze wpedzisz czlowieka w nerwic 09.05.07, 18:47
                      No nie ddyzma5!! Ty ciagle jeszcze nie rozumiesz, ze niczego nie rozumiesz??!!
                      Ludzie! dajcie juz spokoj i nie uzywajcie przy ddyzmie zadnych proszkow, bo sie
                      udlawi biedaczek.
                      • ddyzma5 Re: Nie boisz sie, ze wpedzisz czlowieka w nerwic 09.05.07, 18:55
                        michos56 napisał:

                        > No nie ddyzma5!! Ty ciagle jeszcze nie rozumiesz, ze niczego nie
                        rozumiesz??!!
                        > Ludzie! dajcie juz spokoj i nie uzywajcie przy ddyzmie zadnych proszkow, bo
                        sie
                        >
                        > udlawi biedaczek.
                        >
                        Wystarczy mi że Tobie się wydaje że rozumiesz, to o czym nie masz pojęcia…….
                        Wzywasz towarzyszy na wsparcie ?
    • marych Kaczor sam sie boi tego co zawieraja archiwa 09.05.07, 15:52
      a ten sposób zyskuje jeszcze czas na ich wyczyszczenie....
    • marecki1963 [...] 09.05.07, 15:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • funia81 Re: Encyklopedycznie o III RP 09.05.07, 15:56
        Wiesz co? Idz, najpierw sprawdz w slowniku, co to jest "encyklopedia". Bo na
        razie twoje "encyklopedyczne" madrosci mozna do kubla wyrzucic: mieszanina
        zalow, histerii i oszczerstw - czyli w zasadzie norma na forum. Osmieszasz sie.
        A najzabawniejsze, ze tak chetnie powolujesz sie na nowy autorytet PiS: na
        Swietego Oleksego Od Tasm. Jozef "cala prawda" Oleksy - nowym idolem kadr PiSu.
        Przyjmijcie moje gratulacje.
    • szambolan_prezydenta Wierzcie mi.Mój pan potrafi być brutalny!! 09.05.07, 15:53
      Raz mnie wrzucił do szamba i mówił, że pachnę jak "Brutal" w perfumerii.
      Krzyczałem wtedy" o Dyrektorze ratuj.
      Ale nie przyjechał.
      Powierzył mnie jakiejś Marysi.
      Amen.
      • moher33 Re: Wierzcie mi.Mój pan potrafi być brutalny!! 09.05.07, 17:50
        Jak bedziesz pisal naprawde zabawne rzeczy to chetnie poczytam, ale teraz to na
        poziomie Wojewodzkiego jestes. NOT FUNNY
    • mwiskirski Przestanę czytać gazety, słuchać radio i TV - 09.05.07, 15:56
      - nie obchodzi mnie, kto ma jaką teczkę w IPN i nie chcę tego wiedzieć. Nawet
      przypadkowo.
      • mentorlevicy poproś o uśpienie po co masz się denerwować 09.05.07, 15:57
        • ddyzma5 Re: poproś o uśpienie po co masz się denerwować 09.05.07, 16:22
          Musisz się bać własnego cienia.
          • fioletdykta o yntelygent z MO jaki odważny,dorabiałeś w ORMO ? 09.05.07, 16:46

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka