Dodaj do ulubionych

psycha siada na całego

14.05.07, 01:56
- Dzisiejsi szefowie IPN, działając na zlecenie swych sponsorów politycznych,
potrafią w ciągu jednej nocy wynaleźć "haki" na każdego z nas. Lepiej koniec
horroru niż horror bez końca - pisze Adam Michnik.

Michnikowi siada psycha na całego. Doskonale wie, że co się odwlecze to nie
uciecze (a człowiek, który trochę buszował po owych dokumentach wie, co
mówi). Tak więc Michnik niczym Kmicic - kończ waść, wstydu oszczędź.

I tytułem sprostowania - nie "haki" na każdego z Was, ale prawda o każdym z
Was.
Obserwuj wątek
    • moon5 Re: psycha siada na całego 14.05.07, 03:14
      "Wreszcie - prowadzi to do sytuacji absurdalnej: oto nasze biografie będą
      spisane przez naszych śmiertelnych wrogów. To tak, jakby życiorys Romualda
      Traugutta spisywali agenci i oficerowie carskiej ochrany."

      Po co ten Traugutt? Przecież krytykowaliście w Gazecie polskie zrywy
      niepodległościowe.
      Poza tym esbecy nie byli Waszymi śmiertelnymi wrogami. Była linia, że esbek też
      człowiek.
    • banmex [...] 14.05.07, 04:20
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • banmex [...] 14.05.07, 04:20
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka