gamil-wasim
21.05.07, 11:02
autor artykulu nie ma pojecia o czym pisze! armia syryjska byla w libanie lat
30, czyli od lat 70-tych. po drugie pisanie o nedznych obozach to kpina!
widzialem jak oni miezskaja i stwierdzam, ze maja lepiej ode mnie i to nie
kalajac sie zadna praca(no moze z malymi wyjatkami)! te obozy to domy i wille
(sic!) budowane na koszta ONZ i UE, czyli m.in. na masz!