Dodaj do ulubionych

Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego

16.06.07, 08:51
Cenzura zawsze była, jest i będzie.
Obserwuj wątek
    • tmkmk ratowac honor radia??? 16.06.07, 09:57
      wiec ta manipulacja: publicznosc, przerwa, rozmowa o innej piosence to bylo
      honorowe wyjscie?

      honorowe bylyby stwierdzenie wprost ze kaczmarskiego sie wycina,

      ale to tylko kwestia smaku..
      • opt Re: ratowac honor radia??? 16.06.07, 14:09
        No i właśnie jest cenzura ta urzędowa i ta zakorzeniona w nas,co ktoś zacny
        nazwał homosovieticus,taraz będzie homokatolicus
    • cookies3 Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 16.06.07, 12:31
      Cenzura jest?:)
      • karbat Re: Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 16.06.07, 14:17
        cenzura ??? !

        nie umiecie korzystac z komputerow ?
        • konread Re: Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 16.06.07, 20:31
          karbat napisał:

          > cenzura ??? !
          >
          > nie umiecie korzystac z komputerow ?

          Umiemy, ale wydawało się że w wolnej Polsce takie rzeczy już w mediach
          państwowych nie będą miały miejsca - jakże sie wszyscy myliliśmy
    • o90 dziekuje pani Lubowieckiej 16.06.07, 16:02
      ze mnie tak ladnie i profesjonalnie zrobila w barana

      to takie mile po latach poczytac ze ktos jest jednak dumny ze wspolpracy z
      komunistami i do dzis pamieta jak wiernie sluzyl i merdal ogonkiem

      ....ale przeciez wszyscy mieli brudne rece....

      nie wszyscy !
      • brat187 Re: dziekuje pani Lubowieckiej 16.06.07, 16:25
        ze mnie tak ladnie i profesjonalnie zrobila w barana

        I jeszcze skasowała za to premię. Że nie chciała wylecieć zs pracy, to jeszcze
        bym z trudem zrozumiał. Ale kasować za to...tak to się ten system
        podtrzymywało. Szkoda, że niektórych tak tanio kupowali.
    • patman Dziś też leci się z roboty za niepochlebne treści 16.06.07, 16:44
      Brawo TVP, najlepsze wzorce czerpane z czasów PRLu.
    • yxcv Sojusz Lewych Dochodow czy PZPR czy LID 16.06.07, 18:16
      to to samo gowno czyli organizacja mafijna"Wstyd i Hanba"
    • sam_sob Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 16.06.07, 18:44
      "Ogólnopolską transmisję radiową prowadziło Radio Opole. - Na kilkanaście minut
      przed koncertem mój szef Roman Pillardy powiedział nam, że jest prikaz z
      Radiokomitetu, by nie puszczać "Obławy" - opowiada Aleksander Wolański, który
      tego dnia pracował w wozie transmisyjnym".
      W podobny sposób nagrywano "Powódź 2000" z Górowa Iławeckiego. Wtedy też tylko
      wolno było to, co kazali z wozu transmisyjnego i jak na ironię nazwano to: "Na
      żywo" dla podkreślenia specyficznego stylu postępowania, który sięga
      wieloletniej tradycji. W tej "grze" naprawdę niewiele się zmieniło i dla
      niektórych będą to nadal "Fakty".
    • wyszat taaa a teraz to niby nie ma cenzury ??? 16.06.07, 20:05
    • ivrp Lubowicka, wstydź się 16.06.07, 20:50
      Ona po prostu ukryła ingerencję cenzury, może uratowała honor radia, ale swój
      pogrążyła, nawet po latach brak refleksji.
    • koham.mihnika to tak jak ten zbowidowiec, ktory zalapal sie bo 17.06.07, 04:46
      wiedzial o ukrywajacych sie Zydach, ale NIE ZAKABLOWAL.
      "Gratulacje" dla odwaznych z Radia Opole.
    • cezar97 Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 17.06.07, 12:09
      Pragnę poinformować, że w Kielcach powinno się znajdować nagranie koncertu
      Jacka Kaczmarskiego i zespołu Piosenkariat (Gintrowski i trzecie nazwikso
      którego nie pamiętam)z jesieni 1979 roku w WDK. Wywiad został przeprowadzony ze
      mną, ale problemy osobiste i polityczne uniemożliwiły mi zmontowanie tej
      audycji. Materiały powinny się znajdować w kieleckiej rozgłośni Polskiego Radia.
    • janek344 Re: Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 17.06.07, 13:29
      Cenzura jest tam, gdzie władza czuje się słaba i boi się społeczeństwa. Dziś
      obecna koalicja rządowa też próbuje cenzury i dlatego tak bardzo pragnie
      opanować w całości media.
      • smutny1970 Bo społeczeństwo jest przypadkowe i ... 17.06.07, 23:41
        nie rozumie światłych rządzących :((
    • krwawy.zenek Re: Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 19.06.07, 17:25
      Obrodziło latoś książętami niezłomnymi, zwłaszcza takimi, którzy nie pamiętają
      PRL.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka