tetlian 16.06.07, 08:51 Cenzura zawsze była, jest i będzie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tmkmk ratowac honor radia??? 16.06.07, 09:57 wiec ta manipulacja: publicznosc, przerwa, rozmowa o innej piosence to bylo honorowe wyjscie? honorowe bylyby stwierdzenie wprost ze kaczmarskiego sie wycina, ale to tylko kwestia smaku.. Odpowiedz Link Zgłoś
opt Re: ratowac honor radia??? 16.06.07, 14:09 No i właśnie jest cenzura ta urzędowa i ta zakorzeniona w nas,co ktoś zacny nazwał homosovieticus,taraz będzie homokatolicus Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 16.06.07, 14:17 cenzura ??? ! nie umiecie korzystac z komputerow ? Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 16.06.07, 20:31 karbat napisał: > cenzura ??? ! > > nie umiecie korzystac z komputerow ? Umiemy, ale wydawało się że w wolnej Polsce takie rzeczy już w mediach państwowych nie będą miały miejsca - jakże sie wszyscy myliliśmy Odpowiedz Link Zgłoś
o90 dziekuje pani Lubowieckiej 16.06.07, 16:02 ze mnie tak ladnie i profesjonalnie zrobila w barana to takie mile po latach poczytac ze ktos jest jednak dumny ze wspolpracy z komunistami i do dzis pamieta jak wiernie sluzyl i merdal ogonkiem ....ale przeciez wszyscy mieli brudne rece.... nie wszyscy ! Odpowiedz Link Zgłoś
brat187 Re: dziekuje pani Lubowieckiej 16.06.07, 16:25 ze mnie tak ladnie i profesjonalnie zrobila w barana I jeszcze skasowała za to premię. Że nie chciała wylecieć zs pracy, to jeszcze bym z trudem zrozumiał. Ale kasować za to...tak to się ten system podtrzymywało. Szkoda, że niektórych tak tanio kupowali. Odpowiedz Link Zgłoś
patman Dziś też leci się z roboty za niepochlebne treści 16.06.07, 16:44 Brawo TVP, najlepsze wzorce czerpane z czasów PRLu. Odpowiedz Link Zgłoś
yxcv Sojusz Lewych Dochodow czy PZPR czy LID 16.06.07, 18:16 to to samo gowno czyli organizacja mafijna"Wstyd i Hanba" Odpowiedz Link Zgłoś
sam_sob Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 16.06.07, 18:44 "Ogólnopolską transmisję radiową prowadziło Radio Opole. - Na kilkanaście minut przed koncertem mój szef Roman Pillardy powiedział nam, że jest prikaz z Radiokomitetu, by nie puszczać "Obławy" - opowiada Aleksander Wolański, który tego dnia pracował w wozie transmisyjnym". W podobny sposób nagrywano "Powódź 2000" z Górowa Iławeckiego. Wtedy też tylko wolno było to, co kazali z wozu transmisyjnego i jak na ironię nazwano to: "Na żywo" dla podkreślenia specyficznego stylu postępowania, który sięga wieloletniej tradycji. W tej "grze" naprawdę niewiele się zmieniło i dla niektórych będą to nadal "Fakty". Odpowiedz Link Zgłoś
ivrp Lubowicka, wstydź się 16.06.07, 20:50 Ona po prostu ukryła ingerencję cenzury, może uratowała honor radia, ale swój pogrążyła, nawet po latach brak refleksji. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika to tak jak ten zbowidowiec, ktory zalapal sie bo 17.06.07, 04:46 wiedzial o ukrywajacych sie Zydach, ale NIE ZAKABLOWAL. "Gratulacje" dla odwaznych z Radia Opole. Odpowiedz Link Zgłoś
cezar97 Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 17.06.07, 12:09 Pragnę poinformować, że w Kielcach powinno się znajdować nagranie koncertu Jacka Kaczmarskiego i zespołu Piosenkariat (Gintrowski i trzecie nazwikso którego nie pamiętam)z jesieni 1979 roku w WDK. Wywiad został przeprowadzony ze mną, ale problemy osobiste i polityczne uniemożliwiły mi zmontowanie tej audycji. Materiały powinny się znajdować w kieleckiej rozgłośni Polskiego Radia. Odpowiedz Link Zgłoś
janek344 Re: Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 17.06.07, 13:29 Cenzura jest tam, gdzie władza czuje się słaba i boi się społeczeństwa. Dziś obecna koalicja rządowa też próbuje cenzury i dlatego tak bardzo pragnie opanować w całości media. Odpowiedz Link Zgłoś
smutny1970 Bo społeczeństwo jest przypadkowe i ... 17.06.07, 23:41 nie rozumie światłych rządzących :(( Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: Jak wycięto "Obławę" Kaczmarskiego 19.06.07, 17:25 Obrodziło latoś książętami niezłomnymi, zwłaszcza takimi, którzy nie pamiętają PRL. Odpowiedz Link Zgłoś