Dodaj do ulubionych

Juniorzy PiS prą do władzy

20.06.07, 07:24
Jackiewicz pobił człowieka. Ofiara wskutek pobicia zmarła.

Do czasu wyjaśnienia sprawy, powinien zamilknąc.
Obserwuj wątek
    • zbywasz Juniorzy PiS prą do władzy 20.06.07, 07:51
      Niechaj na odnowy czele
      stanie Kurski po nim wiele
      obiecuje sobie wiara
      bo Wódz to stara ofiara
      przy nim inne stare złogi
      dla nas władza spieprzać z drogi
      • a.rd Mam dosc zoltodziobow w polityce! 20.06.07, 08:10
        Mam dosc zoltodziobow w polityce! Zoltodziobow decydujacych o najwazniejszych
        sprawach w panstwie.

        Nie lubie PiSu ale tym razem zgadzam sie z jego decyzja. Ogladanie i sluchanie
        Moldziezy Wsszechpolskiej w lawach LPR, to rozpacz, tak jak i "ministrow" z
        tego ugrupowania.
        • navaira Wiceminister bez wpływów 20.06.07, 08:49
          "Co z tego, że Paweł Kowal (32 lata) jest wiceministrem spraw zagranicznych, gdy
          nie ma wpływu na politykę ministerstwa - mówi Hofman."

          O? To ciekawe. A za co mu w takim razie wypłaca pensyjkę Tanie Państwo? Za
          siedzenie i czytanie Naszego Dziennika?
          • wrojoz Kaczynski odejdż-nie potrafisz. 20.06.07, 11:01
      • wrojoz Brzydki kaczyzm 20.06.07, 11:05
      • and-j1 Mularczyk sam się prawem zabił a pozostali !!?? 20.06.07, 18:04
        prą i się drą ..........
    • rydzyk_fizyk Jackiewicz to prawdziwy młody zdolny 20.06.07, 08:10
      zabójczo skuteczny poseł :>
    • ryyys Oddać Polskę 20.06.07, 08:18
      młodym, ambitnym, dynamicznym, wygadanym, cynicznym, niedoświadczonym,
      nieodpowiedzialnym działaczom PiS. To zresztą charakterystyka PiSu. Dobrym
      przykładem jest sam Brudziński. W tym przypadku trzeba dodać jeszcze jeden
      epitet: chamskim.
      • 52b1 Re: Oddać Polskę 20.06.07, 09:54
        masz w 100% racje jak mawia Prezydent Wałęsa- mlode wilki PIS rzuca sie do
        gardla starym kurdoplom i bardzo dobrze- dami sie pozagryzaja. Tak trzymac.
        • wrojoz Beznadziejny PiS 20.06.07, 11:02
      • eti.gda Re: Oddać Polskę 20.06.07, 11:29
        ryyys napisał:

        > młodym, ambitnym, dynamicznym, wygadanym, cynicznym, niedoświadczonym,
        > nieodpowiedzialnym działaczom PiS. To zresztą charakterystyka PiSu. Dobrym
        > przykładem jest sam Brudziński. W tym przypadku trzeba dodać jeszcze jeden
        > epitet: chamskim.

        To prosta droga do tzw. ochlokracji, czyli rządów motłochu
      • old.european Re: Oddać Polskę 20.06.07, 11:30
        ryyys napisał:

        > młodym, ambitnym, dynamicznym, wygadanym, cynicznym, niedoświadczonym,
        > nieodpowiedzialnym działaczom PiS. To zresztą charakterystyka PiSu. Dobrym
        > przykładem jest sam Brudziński. W tym przypadku trzeba dodać jeszcze jeden
        > epitet: chamskim.

        No tak, ci obecni mlodzi nie sa.
    • mini_sterek1 Mularczyk 20.06.07, 08:42
      Faktycznie zdolny tyle ze zdolny pokoleniowy dureń
    • antymoher5 Korytko wzywa 20.06.07, 08:52
      a kadencja się kończy
    • marych Czas wyjść na ulice i skończyć z tą błazenadą! 20.06.07, 08:59
      Rządy clownów powinniśmy zakończyc sami, skoro oni nie chca odejść!
      Cierpliwośc narodu sie skończyła! Czas wyjśc na ulice!
      • wrojoz Re: Czas wyjść na ulice i skończyć z tą błazenadą 20.06.07, 11:02
        marych napisał:

        > Rządy clownów powinniśmy zakończyc sami, skoro oni nie chca odejść!
        > Cierpliwośc narodu sie skończyła! Czas wyjśc na ulice!
    • takajednaania Juniorzy PiS prą do władzy 20.06.07, 09:21
      Wy się pisowskie chłopaczki raczej zastanawiajcie jak po cichu wycofać się z tej
      partii by politycznie przetrwać.
      • darek.mitel Gazeta Wyborcza to jedyna prawda! 20.06.07, 09:30

        CAŁE SZCZEŚCIE , ŻE MAMY WYBORCZĄ.
        TAM ZAWSZE MOŻNA PRZECZYTAĆ O ROZŁAMIE W PISIE.
        DOBRZE, ŻE LID I SLD MAJĄ SIĘ DOBRZE.
        JA JAK CHCE MIEĆ PPRAWDZIWE INFORMACJĘ TO KUPUJE WYBORCZĄ.
        • wrojoz Bolszewizm 20.06.07, 11:02
    • sonda.kosmiczna Hofman zapomniał dodać 20.06.07, 09:51
      że wierny jak pies wykonujacy bewzględnie decyzje wodza zakazujące samodzielnego
      myslenia.
    • ponury_drwiacy_szyderca Banda PiSowskich matołów-oto kadry IV RP! 20.06.07, 10:00

      • wrojoz Re: Banda PiSowskich matołów-oto kadry IV RP! 20.06.07, 11:03
    • 2.9.8k Młody i kompetentny człowiek- Tomasz Markowski?! 20.06.07, 10:02
      Buhaha. Gratuluję humoru autorom powyższego artykułu. LOL
      • t.o.m.e.k Parcie na koryto w wykonaniu młodych zdolnych... 20.06.07, 10:16
        Hehe... No bo co to za sprawiedliwość? Przeca poseł Kurski mówił, że nikt
        z "naszych" ludzi nie może pozostać sam sobie - no to jak to jest? Nie po tośmy
        harowali i nosili teczki za pryncypałami żeby teraz nie zajmować zasłużonych
        miejsc przy rządowych paśnikach...
        • wrojoz Jak za Gomułki 20.06.07, 11:04
    • tzetze1 Selekcja negatywna 20.06.07, 10:56
      W polskiej polityce dziala ostra selekcja negatywna. Jak ktos nie daje rady w
      biznesie czy na rynku, pcha sie w polityke. Kim jest Mularczyk? Co osiagnal poza
      tym ze sie zhańbił przed TK?

      Jedynym pozytywnym wyjątkiem jest S. Kluza - dziś na stanowisku szefa KNF.
    • tyrranus Juniorzy PiS prą do władzy 20.06.07, 11:00
      "Co z tego, że Paweł Kowal (32 lata) jest wiceministrem spraw zagranicznych, gdy
      nie ma wpływu na politykę ministerstwa - mówi Hofman."
      to po co on tam jest? tylko posadkę dostał za rządowe pieniądze?
      • wrojoz Jarosław Kaczyński jest skandalem.! 20.06.07, 11:04
    • eti.gda Re: Juniorzy PiS prą do władzy 20.06.07, 11:14
      obseerwator napisał:

      > Jackiewicz pobił człowieka. Ofiara wskutek pobicia zmarła.
      >
      > Do czasu wyjaśnienia sprawy, powinien zamilknąc.

      On chciałby na ministra któregoś z resortów siłowych? W sam raz by się nadał.
      Ci obecni to mięczaki.
    • 1europejczyk Juniorzy PiS prą do władzy 20.06.07, 11:52
      << Są młodzi kompetentni ludzie, którzy mogliby ich zastąpić: Arkadiusz
      Mularczyk (36 lat, jeden z twórców ustawy lustracyjnej, to on oskarżył sędziów
      Trybunału Konstytucyjnego o kontakty z służbami specjalnymi PRL),

      Jesli dla Renaty Grochal i Wojciecha Szackiego Mularczyk jest kompetentny do
      bron nas Panie Boze przed podobna "kompetencje". Nie kto inny jak wlasnie on
      zawali kompletnie ustawe lustracyjna i jej obrone przed TK. No chyba, ze
      kryterium kompetencji dla dziennikarzy GW stanowi rezultat zgodny z polityka
      propagandowa GW.
      Tak czy inaczej stawianie Go jako pierwszy przyklad "kompetencji" niespelna
      miesiac jak przegral z kretesem lustracje jest bardziej cyniczna prowokacja niz
      czymkolwiek innym.
      • funny5 Re: Juniorzy PiS prą do władzy 20.06.07, 18:14
        1europejczyk napisał:


        >
        > Jesli dla Renaty Grochal i Wojciecha Szackiego Mularczyk jest kompetentny do
        > bron nas Panie Boze przed podobna "kompetencje".
        ---
        Czlowieku czytaj ze zrozumieniem.Przeciez to sa slowa Hoffmana a nie
        dziennikarzy GW
        • 1europejczyk mea culpa: skad ten zwyczaj cytowania bez "...." ? 21.06.07, 12:14
    • poglodzio Re: Juniorzy PiS prą do władzy 20.06.07, 11:52
      należy dać szansę młodym choć nie zmienia to sytuacji że najmłodszym pod
      względem wieku posłow klubem w sejmie jest LPR
    • joushua Mlody narodowosocjalistyczny narybek prze do wladz 20.06.07, 12:11
      y...

      Do boju, mlodzi narodowi socjalisci. Jun na was czas!

      CHWD PiS
      • babette666 Re: pchaja sie ja wszyniepolskie 20.06.07, 12:22

        PiS doprowadzil Polske na skraj przepasci, teraz tylko czekac kto kogo
        popchnie, Boze dziekuje ze komuchy wykorzenili mnie z kraju
    • maruda.r Zaparcie jun iorów 20.06.07, 12:24

      PiS uchodzi za partię krótkich ławek, ale Hofman zaprzecza: - Są młodzi
      kompetentni ludzie, którzy mogliby ich zastąpić: Arkadiusz Mularczyk (36 lat,
      jeden z twórców ustawy lustracyjnej, to on oskarżył sędziów Trybunału
      Konstytucyjnego o kontakty z służbami specjalnymi PRL)

      ****************************************

      Na tak. Mularczyk wyszedł na największego prawniczego głąba zaraz po Ziobrze.
      Też mi rekomendacja.

    • pisuarro I już po buncie... ;) 01.07.07, 21:12
      www.newsweek.pl/artykuly/artykul.asp?Artykul=19325

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka