kallipygos 25.06.07, 17:52 Brawo Wyborcza! LPR do piachu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kumata Re: Czapka gore 25.06.07, 18:31 Nareszci na coś pożytecznego poszły te podatki! Polski podatnik wykończył Giertycha... Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Re: Czapka gore 25.06.07, 20:50 A niech sobie straszą. Bez argumentów i tak są przegrani. Odpowiedz Link Zgłoś
bezalin Stasiński sam sobie przeczy w jednym krótkim teks 26.06.07, 09:46 tekscie. Wpierw pisze ze atak Ligi jest po tekscie a później ze wyprzedzał tekst, zresztą to nagminne u Stasińskiego, czesto go oglądam w Loży Prasowej i myli fakty na potęgę lub manipuluje nimi jak mu wygodnie, a sam widziałem jak go aż zatkało jak usłyszał o finansowaniu GW przez duże firmy i koncerny paliwowe, których to interesu później GW broniła. Strasznie mu ta komisja Orlenowska nie pasowała ale .... prokuratorzy to wyjaśnija. Ciekawostką jest że nawet słowem się nie zająkną szanowny Pan Stasiński o tym że analogiczne postępowanie prokuratury prowadzone jest przeciwko PO a w sprawie Samoobrony zostało juz zakończone z powodu braku dowodów potwierdzających twierdzenia dwóch człoków Samoobrony (fajnie to brzmi :-) w kontekscie seks-afery) w programie Teraz MY Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Koń w pasiaku? To będzie zebra.... :) 25.06.07, 21:38 Zebrą także zWierzejski się stanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Wierzc sie nie chce... 25.06.07, 19:10 Naprawde jest szansa, ze przystawka przepadnie? No to by bylo cos pieknego... I nie trzeba by czekac az do wyborow. Istnieje tylko ryzyko, ze prokuratura tak dlugo bedzie slimaczyc sledztwo, ze do konca kadencji LPR dociagnie. Przeciez Kaczynskich zlodzieje w ich wlasnym rzadzie nigdy nie przeszkadzali - zli sa tylko ci, co kradli pod cudza egida. Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk "zli sa tylko ci, co kradli pod cudza egida" 25.06.07, 22:15 Zli sa wszyscy szabrownicy. Tyle tylko, ze polityka jest sztuka kompromisu ten zas zmusza do ustalania hierarchi spraw waznych i wazniejszych. Stad bierze sie ocena skali szabrownictwa. Ta praktykowana przez obecna koalicje jest w skali do tej z jaka mielismy do czynienia przez ostatnich 18 zjawiskiem wiecej niz marginesowym (co nie znaczy ze nalezy ja tolerowac). Gdzies juz pisalem: za prl-owskiego Gierka tanszy przydzial na malucha byl krytykowany. Szabrownictwo postkomunistycznego szamba przez ostatnie 18 lat kosztowalo nas rownowartosc calej 25-letniej produkcji maluchow pomnozonej moze przez sto a moze tysiac. Przykladanie tej samej miarki do "przestepstw" Leppera i do tych za czasow rzadow SLD-owskiego scierwa jest pomijaniem argumentu, ktory jest koronnym polskiej bandy prawniczej z TK na czele bo pozwala na wszelkie manipulacje: szkodliwosc spoleczne przestepstw Leppera w odniesieniu do tych z czasow SLD ma sie podobnie jak wartosc jednego "maluch" do wartosci 25 letniej produkcji maluchow pomnozonej moze przez sto a moze przez tysiac. Re: Wierzc sie nie chce... Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: "zli sa tylko ci, co kradli pod cudza egida" 26.06.07, 05:52 Ty sie w ogole dobrze czujesz, Jeden? Sądzisz, że ktoś nabierze się na twoje "Gdzies juz pisalem" albo "polityka jest sztuka kompromisu ten zas zmusza do ustalania hierarchi spraw waznych i wazniejszych". Przecież to są żałosne bzdury i naigrawanie się z inteligencji osób czytających. Daruj sobie... Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: Wierzyc sie nie chce... 26.06.07, 05:45 Masz rację Funia. Nie po to Oberprokuratorem jest kolega krakowskiej mafii Z. Katon - żeby Wierzejskiemu z Giertychem spadł chociażby włos z głowy. Będzie trochę dyskomfortu - ot, co. Odpowiedz Link Zgłoś
peternadolski3 Re: Wierzc sie nie chce... 26.06.07, 15:42 Naprawde wierzyc sie nie chce,ze Kartofle aby pozostac przy korycie rzadza z krymimalistami z Samoobrony,faszystami z LPR-u.Nisamowite kto Polska rzadzi Kartofle z PiS-u,Buraki a raczej buhaje z Samoobrony no i faszystowskie swinie z LPR-u.Niech te faszystowskie swinie pojada na uroczystosci w Oswiecimiu na otwarcie Muzeum Historii Zydow w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
demokratus Zgadzamy się z Panem Stasińskim. Ten kto neguje 25.06.07, 19:57 zasługi w tropieniu afer IV RP przez Gazetę stawia się w jednym szeregu z polskim kołtunem co słusznie zauważył Jacek Żakowski w dzisiejszej Rzeczpospolitej. NIe będziemy dłużej tolerować bęcwałów i laików politycznych na stanowiskach, do których po prostu nie pasują. Zbytecznym się wydaje przypomnienie takich nazwisk jak Kuroń, Balcerowicz, Mazowiecki, Lityński, Geremek, Michnik, Frasyniuk, Kwaśniewski, Borowski, Cimoszewicz - ludzi uczciwych i kompetentnych, prawdziwych Polaków, którzy nie zawahali się poświęcić swojego dobrego imienia w służbie krajowi. A te wałkonie rządzące dzisiaj? Nic, szlam, normalny ludzki odpad sterowany z Kremla. Zbiór przypadkowych bankrutów politycznych wyniesionych przez przypadek na arenę Dziejów. Są skończeni niczym zero absolutne. Odpowiedz Link Zgłoś
czystypociag Re: za rzadko o tym mówimy... 25.06.07, 20:05 "A te wałkonie rządzące dzisiaj? Nic, szlam, normalny ludzki odpad sterowany z Kremla". uważam, że za rzadko o tym mówimy,... za rzadko mówimy także, że ich medialni protektorzy toruńscy też z tym systemem sterowania mają wiele wspólnego... szkoda Polski tylko. - za sprawą władzy kaczorów, a szczególnie ich endeckiej przystawki korki szmpana na Kremlu strzelają często... Odpowiedz Link Zgłoś
util Liga z Samoobroną pod rękę. 25.06.07, 20:39 Ależ by się wypogodziło w całym kraju, gdybyśmy już nie musieli oglądać Giertycha z Lepperem na publicznych stanowiskach. Dosyć niedouczonych hipokrytów musiała już znosić Polska, to teraz jeszcze dodatkowo i pospólstwo bez kręgosłupa dźwiga dzięki geniuszowi karła. Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: za rzadko o tym mówimy a wcale nie piszemy 26.06.07, 06:21 Problem polega właśnie na tym, że choć czysta logika i łacińska zasada cui bono jednoznacznie wskazuje kto od co najmniej połowy lat 90-tych, jeśli nie od 1992 r, ciągnie za sznurki kukiełek z partii nazikatolickich (nie mylić ze zdrową częścią Kościoła i laikatu) - gazety polskie, mieniące się niezależnymi unikają narastającego problemu coraz agresywniejszego udziału w podejmowaniu decyzji ludzi sterowanych (na ogół pośrednio) z Łubianki. Dziwna seria przypadków zdarzających się partiom prawicowym zaczęła się od powrotu ludzi niezwiązanych z KPN z podróży po Czeczenii. Przerażeni usiłowali wytłumaczyć naiwnym, że tzw. Czeczeńskie Ośrodki Informacji są agenturą FSB, aż zamilkli na amen. Potem poszło już z górki - różne "Ronda Dudajewa" itd., cieszące Ambasadę FR niepomiernie bzdury pseudo-antykomunistów. Nikt jednak w tych czasach w najczarniejszych snach nie spodziewał się Imperium Rydzyka jako oficjalnej tuby propagandowej rzekomo polskiego rządu oraz wyciągnięcia z piżamy zasłużonego paranoika, aby zniszczył wszelką działalność wywiadowczą naszego kraju na kierunku wschodnim, a zresztą na wszelkich kierunkach. Nasze służby są totalnie udupione. Zduplikowani zarządcy słusznie założyli, że u specjalistów zażenowanie i zaskoczenie będzie silniejsze od poczucia sprawiedliwości, a niezorientowanym zamknie się usta histerycznymi hasłami o patriotyźmie, martyrologi i antykomuniźmie. Następnie wykopano z grobu nauki tow. Wiesława o Niemcach i z tym bagażem intelektualnym zaatakowano zdumiony Zachód. I mamy co mamy, a ich mocodawcom w Moskwie, Kaliningradzie, Ambasadach i Konsulatach tylko wątroby puchną z przepicia. Ale nie bójcie się - Wołodia ma ich kim zastąpić - państwo samodzierżawia od wódki i szampana nie upadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
mosze.dajan Re: Zgadzamy się z Panem Stasińskim. Ten kto negu 25.06.07, 22:42 Historia wolnej Polski zna juz niestety przypadki gigantycznej hucpy politycznej, prawidziwego turnieju kłamstw i kuglarskich neokomunistycznych i proendeckich sztuczek,czynionych przez roznej masci wykolejenców politycznych i wymoczków, byleby tylko zatamować rwący potok demokracji.Niestety, w ten mało budujący obraz wpisac trzeba takze czyny współrządców dzisiejszej Polski, ktorzy hołdując starym, smutnej pamieci hasłom "szlachcic na zagrodzie..." kupczy interesem europejskiej racji stanu, jak rowniez destabilizuje interesy zwolenników demokracji.Pusty smiech, jaki niestety mozna uslyszec na zachodzie na wspomnienie niewydarzonych ministrów, niezwykle płodnych w najniegodniejsze pomysły wskrzeszania terroru rodem z najczarnieszych kart historii tego kraju (i nie tylko!), jest smiechem z całego naszego kraju, ktory ma takich politykow przy władzy, na jakich sobie zasluzył.Przykra to refleksja,zwlaszcza,kiedy przypomnimy sobie najnowsze sondaze wyborcze.Czy naprawde garstka oszolomów,wykorzystując swoje polityczne 5 minut do burzenia fundamentów demokracji,posiłkując sie wyciagnietymi ze starej, smierdzącej endeckiej i "partyzanckiej" szafy hasłami antysemickimi i totalitarnymi,moze zabierac publicznie głos w imieniu Narodu Polskiego?Złodziejstwo musi zostac nazwane po imieniu!Nastał czas, na definitywne rozstanie się z roznej masci spekulantami,ktorzy mając usta socjalkoscielnego populizmu,mącą wody praw człowieka i demokracji! Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Kolejny pilsudczyk? Nazioli do Berezy? :))) 25.06.07, 22:54 Nb. sobie zartuje, ale cieszy mnie, ze tym naziolom do tylka sie w koncu dobrano, choc nie za nazizm, ale za zwyczajne zlodziejstwo. Inna rzecz, ze Al Capone tez siedzial tylko za podatki;) Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Stasiński obrońcą "wolnych mediów", wolne.. żarty 25.06.07, 21:02 To już bezczelność, czy bardziej zrozumiale dla pana Stasińskiego hucpa, żeby wice szef GW**** gazety, która skarży do sądu każdego, kto ma inne zdanie niż Michnik występował jako obrońca wolnych mediów ! Odpowiedz Link Zgłoś
letanacze Re: Stasiński obrońcą "wolnych mediów", wolne.. ż 25.06.07, 22:09 talking_head napisał: > To już bezczelność, czy bardziej zrozumiale dla pana > Stasińskiego hucpa, żeby wice szef GW**** gazety, która > skarży do sądu każdego, kto ma inne zdanie niż Michnik > występował jako obrońca wolnych mediów ! Słońce zaszkodziło główce?? Fakt upał dziś był straszny. A Twoim zdaniem to nie szkodzi, że jakieś matoły kradną pieniądze nas podatników? najważniejsze by kradli w ramach "jedynie słusznej" koalicji??? Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo bo jedyne wolne media to Radio Maryja 25.06.07, 22:38 wolne od obiektywizmu, rozsadku, przyzwoitosci, uczciwosci i umiaru. Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba A nie mowilem? Mowilem, ze gdy Kacze pilsudczyki 25.06.07, 22:50 sie troche wzmocnia, to wzorem swego Idola i za nazioli sie wezma, i ze wyprawia ich do jakiejs nowej Berezy jeszcze szybciej, nizli komunistow:) Gazeta Gazeta, ale to PiSuarowy Ziobro ta prokuratura rzadzi... Odpowiedz Link Zgłoś
no.655321 a gdzie tam 25.06.07, 23:13 czy ktoś przytomy wierzy że dadzą zrobić krzywde kolalicjantowi? tyle było afer związanych z kolaicjantami i jak na razie nikomu włos z faszystowskiej czy burackiej głowy nie spadł. toć było powiedziane : "raz zdobytej władzy nie oddamy" jeśli już coś może sie stać to najwyżej na trzy miesiące przed wyborami 2009. Odpowiedz Link Zgłoś
fagusp Re: a gdzie tam 26.06.07, 12:50 Dobrze waść prawisz. Lipiec 2009 - wtedy oberprokurator zero pokaże, jak każąca może być ręka Sprawiedliwości (i Prawa). Do tego czasu sprawa zdąży pewnie obskoczyć połowę prokuratur okręgowych, dla dobra śledztwa oczywiście. Inna sprawa że zbliża się półmetek kadencji. Historia pokazała, że w polskich warunkach (kadencje rządów AWS i SLD)mniej więcej w tym czasie ujawniają się pokłady niezadowolenia aktywu partyjnego pominiętego przy podziale łupów. Zjawisko nasila się tym bardziej, im bardziej słupki popracia w sondażach przekonują, że rządzący nie pozostaną przy korycie po wyborach. No i wtedy mamy wysyp donosów składanych do prasy przez pominiętych. I tak mi się wydaje, że sprawa z lewą kasą w LPR to dopiero przygrywka do tańca, który zacznie się pod koniec br. Ciekawe, jak długo zero będzie w stanie uprawiać ekwilibrystykę? Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 [...] 25.06.07, 23:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: Piosenka gorejąca 25.06.07, 23:12 To o PiS? Bo jakoś pasuje. Ten udawany patriotyzm i to rozkradanie. Zwane żartobliwie dzieleniem łupów wyborczych. Biorą dzielnie przykład z SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
letanacze Re: Piosenka gorejąca 26.06.07, 09:50 habitus napisał: > To o PiS? > Bo jakoś pasuje. Ten udawany patriotyzm i to rozkradanie. Zwane żartobliwie > dzieleniem łupów wyborczych. Biorą dzielnie przykład z SLD. to fakt :)) Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: Piosenka gorejąca 25.06.07, 23:45 widzimy bardzo dobrze, na co idą miliony publicznych pieniędzy - na opłacanie twojego szczekania, do spółki z junkersem i innymi przychlastami sam wierzej to przyznał w swoim smsie Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Na zlodzieju czapka gore.... 26.06.07, 07:31 Giertych ze swoja banda wszypolskich odgryza sie bo coz mu innego pozostalo? Ale tak w sumie to nie powinien miec zadnych powodow do obaw. Skoro Ziobro "wzial sprawy w swoje reze".... Moze wiec spac spokojnie. Tak jak i Samoobrona, Lepper, Lyzwinski... Odpowiedz Link Zgłoś