Dodaj do ulubionych

Czapka gore

25.06.07, 17:52
Brawo Wyborcza! LPR do piachu.
Obserwuj wątek
    • kumata Re: Czapka gore 25.06.07, 18:31
      Nareszci na coś pożytecznego poszły te podatki!
      Polski podatnik wykończył Giertycha...
      • tetlian Re: Czapka gore 25.06.07, 20:50
        A niech sobie straszą. Bez argumentów i tak są przegrani.
        • kronopio77 LPR = Liga Patologicznych Rodzin 26.06.07, 08:40
          .
        • bezalin Stasiński sam sobie przeczy w jednym krótkim teks 26.06.07, 09:46
          tekscie. Wpierw pisze ze atak Ligi jest po tekscie a później ze wyprzedzał
          tekst, zresztą to nagminne u Stasińskiego, czesto go oglądam w Loży Prasowej i
          myli fakty na potęgę lub manipuluje nimi jak mu wygodnie, a sam widziałem jak
          go aż zatkało jak usłyszał o finansowaniu GW przez duże firmy i koncerny
          paliwowe, których to interesu później GW broniła. Strasznie mu ta komisja
          Orlenowska nie pasowała ale .... prokuratorzy to wyjaśnija. Ciekawostką jest że
          nawet słowem się nie zająkną szanowny Pan Stasiński o tym że analogiczne
          postępowanie prokuratury prowadzone jest przeciwko PO a w sprawie Samoobrony
          zostało juz zakończone z powodu braku dowodów potwierdzających twierdzenia
          dwóch człoków Samoobrony (fajnie to brzmi :-) w kontekscie seks-afery) w
          programie Teraz MY
    • m_rzepecki Koń w pasiaku? To będzie zebra.... :) 25.06.07, 18:40
      • konread Re: Koń w pasiaku? To będzie zebra.... :) 25.06.07, 21:38
        Zebrą także zWierzejski się stanie :)
    • funia81 Wierzc sie nie chce... 25.06.07, 19:10
      Naprawde jest szansa, ze przystawka przepadnie? No to by bylo cos pieknego... I
      nie trzeba by czekac az do wyborow. Istnieje tylko ryzyko, ze prokuratura tak
      dlugo bedzie slimaczyc sledztwo, ze do konca kadencji LPR dociagnie. Przeciez
      Kaczynskich zlodzieje w ich wlasnym rzadzie nigdy nie przeszkadzali - zli sa
      tylko ci, co kradli pod cudza egida.
      • 1europejczyk "zli sa tylko ci, co kradli pod cudza egida" 25.06.07, 22:15
        Zli sa wszyscy szabrownicy. Tyle tylko, ze polityka jest sztuka kompromisu ten
        zas zmusza do ustalania hierarchi spraw waznych i wazniejszych. Stad bierze sie
        ocena skali szabrownictwa. Ta praktykowana przez obecna koalicje jest w skali do
        tej z jaka mielismy do czynienia przez ostatnich 18 zjawiskiem wiecej niz
        marginesowym (co nie znaczy ze nalezy ja tolerowac).
        Gdzies juz pisalem: za prl-owskiego Gierka tanszy przydzial na malucha byl
        krytykowany. Szabrownictwo postkomunistycznego szamba przez ostatnie 18 lat
        kosztowalo nas rownowartosc calej 25-letniej produkcji maluchow pomnozonej
        moze przez sto a moze tysiac.
        Przykladanie tej samej miarki do "przestepstw" Leppera i do tych za czasow
        rzadow SLD-owskiego scierwa jest pomijaniem argumentu, ktory jest koronnym
        polskiej bandy prawniczej z TK na czele bo pozwala na wszelkie manipulacje:
        szkodliwosc spoleczne przestepstw Leppera w odniesieniu do tych z czasow SLD
        ma sie podobnie jak wartosc jednego "maluch" do wartosci 25 letniej produkcji
        maluchow pomnozonej moze przez sto a moze przez tysiac.

        Re: Wierzc sie nie chce...
        • 2lkad1 Re: "zli sa tylko ci, co kradli pod cudza egida" 26.06.07, 05:52
          Ty sie w ogole dobrze czujesz, Jeden?
          Sądzisz, że ktoś nabierze się na twoje "Gdzies juz pisalem" albo "polityka
          jest sztuka kompromisu ten zas zmusza do ustalania hierarchi spraw waznych i
          wazniejszych". Przecież to są żałosne bzdury i naigrawanie się z inteligencji
          osób czytających. Daruj sobie...
      • 2lkad1 Re: Wierzyc sie nie chce... 26.06.07, 05:45
        Masz rację Funia. Nie po to Oberprokuratorem jest kolega krakowskiej mafii Z.
        Katon - żeby Wierzejskiemu z Giertychem spadł chociażby włos z głowy.
        Będzie trochę dyskomfortu - ot, co.
      • peternadolski3 Re: Wierzc sie nie chce... 26.06.07, 15:42
        Naprawde wierzyc sie nie chce,ze Kartofle aby pozostac przy korycie rzadza z
        krymimalistami z Samoobrony,faszystami z LPR-u.Nisamowite kto Polska rzadzi
        Kartofle z PiS-u,Buraki a raczej buhaje z Samoobrony no i faszystowskie swinie
        z LPR-u.Niech te faszystowskie swinie pojada na uroczystosci w Oswiecimiu na
        otwarcie Muzeum Historii Zydow w Polsce.
    • demokratus Zgadzamy się z Panem Stasińskim. Ten kto neguje 25.06.07, 19:57
      zasługi w tropieniu afer IV RP przez Gazetę stawia się w jednym szeregu z
      polskim kołtunem co słusznie zauważył Jacek Żakowski w dzisiejszej
      Rzeczpospolitej. NIe będziemy dłużej tolerować bęcwałów i laików politycznych
      na stanowiskach, do których po prostu nie pasują. Zbytecznym się wydaje
      przypomnienie takich nazwisk jak Kuroń, Balcerowicz, Mazowiecki, Lityński,
      Geremek, Michnik, Frasyniuk, Kwaśniewski, Borowski, Cimoszewicz - ludzi
      uczciwych i kompetentnych, prawdziwych Polaków, którzy nie zawahali się
      poświęcić swojego dobrego imienia w służbie krajowi. A te wałkonie rządzące
      dzisiaj? Nic, szlam, normalny ludzki odpad sterowany z Kremla. Zbiór
      przypadkowych bankrutów politycznych wyniesionych przez przypadek na arenę
      Dziejów. Są skończeni niczym zero absolutne.
      • czystypociag Re: za rzadko o tym mówimy... 25.06.07, 20:05
        "A te wałkonie rządzące dzisiaj? Nic, szlam, normalny ludzki odpad sterowany z
        Kremla".

        uważam, że za rzadko o tym mówimy,...
        za rzadko mówimy także, że ich medialni protektorzy toruńscy też z tym systemem
        sterowania mają wiele wspólnego...

        szkoda Polski tylko.
        - za sprawą władzy kaczorów, a szczególnie ich endeckiej przystawki korki
        szmpana na Kremlu strzelają często...
        • util Liga z Samoobroną pod rękę. 25.06.07, 20:39
          Ależ by się wypogodziło w całym kraju, gdybyśmy już nie musieli oglądać Giertycha z Lepperem na publicznych stanowiskach. Dosyć niedouczonych hipokrytów musiała już znosić Polska, to teraz jeszcze dodatkowo i pospólstwo bez kręgosłupa dźwiga dzięki geniuszowi karła.
        • 2lkad1 Re: za rzadko o tym mówimy a wcale nie piszemy 26.06.07, 06:21
          Problem polega właśnie na tym, że choć czysta logika i łacińska zasada cui bono
          jednoznacznie wskazuje kto od co najmniej połowy lat 90-tych, jeśli nie od 1992
          r, ciągnie za sznurki kukiełek z partii nazikatolickich (nie mylić ze zdrową
          częścią Kościoła i laikatu) - gazety polskie, mieniące się niezależnymi unikają
          narastającego problemu coraz agresywniejszego udziału w podejmowaniu decyzji
          ludzi sterowanych (na ogół pośrednio) z Łubianki. Dziwna seria przypadków
          zdarzających się partiom prawicowym zaczęła się od powrotu ludzi niezwiązanych
          z KPN z podróży po Czeczenii. Przerażeni usiłowali wytłumaczyć naiwnym, że tzw.
          Czeczeńskie Ośrodki Informacji są agenturą FSB, aż zamilkli na amen. Potem
          poszło już z górki - różne "Ronda Dudajewa" itd., cieszące Ambasadę FR
          niepomiernie bzdury pseudo-antykomunistów. Nikt jednak w tych czasach w
          najczarniejszych snach nie spodziewał się Imperium Rydzyka jako oficjalnej tuby
          propagandowej rzekomo polskiego rządu oraz wyciągnięcia z piżamy zasłużonego
          paranoika, aby zniszczył wszelką działalność wywiadowczą naszego kraju na
          kierunku wschodnim, a zresztą na wszelkich kierunkach. Nasze służby są totalnie
          udupione. Zduplikowani zarządcy słusznie założyli, że u specjalistów
          zażenowanie i zaskoczenie będzie silniejsze od poczucia sprawiedliwości, a
          niezorientowanym zamknie się usta histerycznymi hasłami o patriotyźmie,
          martyrologi i antykomuniźmie. Następnie wykopano z grobu nauki tow. Wiesława o
          Niemcach i z tym bagażem intelektualnym zaatakowano zdumiony Zachód.
          I mamy co mamy, a ich mocodawcom w Moskwie, Kaliningradzie, Ambasadach i
          Konsulatach tylko wątroby puchną z przepicia. Ale nie bójcie się - Wołodia ma
          ich kim zastąpić - państwo samodzierżawia od wódki i szampana nie upadnie.
      • mosze.dajan Re: Zgadzamy się z Panem Stasińskim. Ten kto negu 25.06.07, 22:42
        Historia wolnej Polski zna juz niestety przypadki gigantycznej hucpy
        politycznej, prawidziwego turnieju kłamstw i kuglarskich neokomunistycznych i
        proendeckich sztuczek,czynionych przez roznej masci wykolejenców politycznych i
        wymoczków, byleby tylko zatamować rwący potok demokracji.Niestety, w ten mało
        budujący obraz wpisac trzeba takze czyny współrządców dzisiejszej Polski,
        ktorzy hołdując starym, smutnej pamieci hasłom "szlachcic na zagrodzie..."
        kupczy interesem europejskiej racji stanu, jak rowniez destabilizuje interesy
        zwolenników demokracji.Pusty smiech, jaki niestety mozna uslyszec na zachodzie
        na wspomnienie niewydarzonych ministrów, niezwykle płodnych w najniegodniejsze
        pomysły wskrzeszania terroru rodem z najczarnieszych kart historii tego kraju
        (i nie tylko!), jest smiechem z całego naszego kraju, ktory ma takich politykow
        przy władzy, na jakich sobie zasluzył.Przykra to refleksja,zwlaszcza,kiedy
        przypomnimy sobie najnowsze sondaze wyborcze.Czy naprawde garstka
        oszolomów,wykorzystując swoje polityczne 5 minut do burzenia fundamentów
        demokracji,posiłkując sie wyciagnietymi ze starej, smierdzącej endeckiej
        i "partyzanckiej" szafy hasłami antysemickimi i totalitarnymi,moze zabierac
        publicznie głos w imieniu Narodu Polskiego?Złodziejstwo musi zostac nazwane po
        imieniu!Nastał czas, na definitywne rozstanie się z roznej masci
        spekulantami,ktorzy mając usta socjalkoscielnego populizmu,mącą wody praw
        człowieka i demokracji!
        • onufry.zagloba Kolejny pilsudczyk? Nazioli do Berezy? :))) 25.06.07, 22:54
          Nb. sobie zartuje, ale cieszy mnie, ze tym naziolom do tylka sie w koncu
          dobrano, choc nie za nazizm, ale za zwyczajne zlodziejstwo. Inna rzecz, ze Al
          Capone tez siedzial tylko za podatki;)
    • talking_head Stasiński obrońcą "wolnych mediów", wolne.. żarty 25.06.07, 21:02
      To już bezczelność, czy bardziej zrozumiale dla pana
      Stasińskiego hucpa, żeby wice szef GW**** gazety, która
      skarży do sądu każdego, kto ma inne zdanie niż Michnik
      występował jako obrońca wolnych mediów !
      • letanacze Re: Stasiński obrońcą "wolnych mediów", wolne.. ż 25.06.07, 22:09
        talking_head napisał:
        > To już bezczelność, czy bardziej zrozumiale dla pana
        > Stasińskiego hucpa, żeby wice szef GW**** gazety, która
        > skarży do sądu każdego, kto ma inne zdanie niż Michnik
        > występował jako obrońca wolnych mediów !

        Słońce zaszkodziło główce?? Fakt upał dziś był straszny.
        A Twoim zdaniem to nie szkodzi, że jakieś matoły kradną pieniądze nas
        podatników? najważniejsze by kradli w ramach "jedynie słusznej" koalicji???
      • kolargolo bo jedyne wolne media to Radio Maryja 25.06.07, 22:38
        wolne od obiektywizmu, rozsadku, przyzwoitosci, uczciwosci i umiaru.
        • letanacze Re: bo jedyne wolne media to Radio Maryja 26.06.07, 09:37
          jasne :))))
    • onufry.zagloba A nie mowilem? Mowilem, ze gdy Kacze pilsudczyki 25.06.07, 22:50
      sie troche wzmocnia, to wzorem swego Idola i za nazioli sie wezma, i ze
      wyprawia ich do jakiejs nowej Berezy jeszcze szybciej, nizli komunistow:)
      Gazeta Gazeta, ale to PiSuarowy Ziobro ta prokuratura rzadzi...
      • no.655321 a gdzie tam 25.06.07, 23:13
        czy ktoś przytomy wierzy że dadzą zrobić krzywde kolalicjantowi?

        tyle było afer związanych z kolaicjantami i jak na razie nikomu włos z
        faszystowskiej czy burackiej głowy nie spadł.

        toć było powiedziane : "raz zdobytej władzy nie oddamy"

        jeśli już coś może sie stać to najwyżej na trzy miesiące przed wyborami 2009.

        • onufry.zagloba Dogaduja sie z PO - zobaczysz:))) n/t 25.06.07, 23:13
        • fagusp Re: a gdzie tam 26.06.07, 12:50
          Dobrze waść prawisz. Lipiec 2009 - wtedy oberprokurator zero pokaże, jak każąca
          może być ręka Sprawiedliwości (i Prawa). Do tego czasu sprawa zdąży pewnie
          obskoczyć połowę prokuratur okręgowych, dla dobra śledztwa oczywiście.
          Inna sprawa że zbliża się półmetek kadencji. Historia pokazała, że w polskich
          warunkach (kadencje rządów AWS i SLD)mniej więcej w tym czasie ujawniają się
          pokłady niezadowolenia aktywu partyjnego pominiętego przy podziale łupów.
          Zjawisko nasila się tym bardziej, im bardziej słupki popracia w sondażach
          przekonują, że rządzący nie pozostaną przy korycie po wyborach. No i wtedy mamy
          wysyp donosów składanych do prasy przez pominiętych. I tak mi się wydaje, że
          sprawa z lewą kasą w LPR to dopiero przygrywka do tańca, który zacznie się pod
          koniec br. Ciekawe, jak długo zero będzie w stanie uprawiać ekwilibrystykę?
    • abba15 [...] 25.06.07, 23:01
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • habitus Re: Piosenka gorejąca 25.06.07, 23:12
        To o PiS?
        Bo jakoś pasuje. Ten udawany patriotyzm i to rozkradanie. Zwane żartobliwie
        dzieleniem łupów wyborczych. Biorą dzielnie przykład z SLD.
        • letanacze Re: Piosenka gorejąca 26.06.07, 09:50
          habitus napisał:

          > To o PiS?
          > Bo jakoś pasuje. Ten udawany patriotyzm i to rozkradanie. Zwane żartobliwie
          > dzieleniem łupów wyborczych. Biorą dzielnie przykład z SLD.
          to fakt :))
      • pe1 Re: Piosenka gorejąca 25.06.07, 23:45
        widzimy bardzo dobrze, na co idą miliony publicznych pieniędzy - na opłacanie
        twojego szczekania, do spółki z junkersem i innymi przychlastami

        sam wierzej to przyznał w swoim smsie
        • krwe co za piękna wiadomość :) 26.06.07, 00:22
          skini wypad:)
    • 1zorro Na zlodzieju czapka gore.... 26.06.07, 07:31
      Giertych ze swoja banda wszypolskich odgryza sie bo coz mu innego pozostalo?
      Ale tak w sumie to nie powinien miec zadnych powodow do obaw. Skoro
      Ziobro "wzial sprawy w swoje reze".... Moze wiec spac spokojnie. Tak jak i
      Samoobrona, Lepper, Lyzwinski...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka