Dodaj do ulubionych

Dziś konwencja PO: w Gnieźnie "wybuchnie bomba"?

15.09.07, 01:02
Bomba to krojąca się koalicja PO-SLD.
Nawet Rokita nie wytrzymał a żona powiedziała, że odszedł, bo nie chciał
współpracować z komunistami.
To była bomba, nieudacznicy z PO!
Obserwuj wątek
    • c.lina Bomba już wybuchła "Tusku" w łapach! 15.09.07, 01:04
      Czy jest jeszcze druga tak nieudaczna partia jak PO?
      • bwwald Re: Bomba już wybuchła "Tusku" w łapach! 15.09.07, 01:17
        c.lina napisała:

        > Czy jest jeszcze druga tak nieudaczna partia jak PO?

        LSD
        • almagus Re: Do odpalenia gotowy na grzyb ładunek jądrowy! 15.09.07, 01:56
          Do odpalenia gotowy na grzyb ładunek jądrowy!

          By podeprzeć się wynikiem
          kombinują z zapalnikiem.
          Braci dwie masy jądrowe,
          do odpalenia gotowe,
          gdy PO w szeregi swe zdyba,
          znanego dyrojca grzyba.
          Dla ciebie wyborco chyba,
          odpalą wnet jądra grzyba.
          Wieść pójdzie na cały kraj,
          rządzimy, ale bez jaj!
          • wrojoz Brawo PO I Tusk.!! 15.09.07, 09:26
            Trzeba usunąć kłamliwych i szkodzących jak PiS i Kaczyńscy.
            • towarzysz.dyrektor Tak trzymac, a POtem koic POwyborcze rany w LIDzie 15.09.07, 09:38
              • oblatywacz_budyniu ale o co wogle chodzi w tym strzelaniem z karbidu 15.09.07, 10:36
                • cigi ale o co wogle chodzi z tym strzelaniem z karbidu? 15.09.07, 12:21
                  jeżeli strzelałeś kiedyś z karbidu, to pewnie wiesz, że jest przy tym dużo huku, lecz przy zachowaniu środków ostrożności nikomu nic się nie stanie - zdecydowanie nie jest to bomba :). a wracając do polityki, to pewnie będzie to raczej strzelanie ze ślepaków, niż prawdziwa eksplozja, no ale nie uprzedzam faktów, zobaczymy.
                  • mirmat1 Ewakuowano rynek w Gnieznie a tu kapiszon !!!!! 15.09.07, 23:49
                    cigi napisała:

                    > jeżeli strzelałeś kiedyś z karbidu, to pewnie wiesz, że jest przy
                    tym dużo huku, lecz przy zachowaniu środków ostrożności nikomu nic
                    się nie stanie - zdecydowanie nie jest to bomba :). a wracając do
                    polityki, to pewnie będzie to raczej s
                    > trzelanie ze ślepaków.
                    M: kiedy kamere TVN-WSI skierowano chwilowo na rynek okazalo sie, ze
                    Tusk przemawia do kilkuset klakierow a nie do tysiecy. Widac, ze
                    ostrzezenie o bombie zadzialalo i POstKomuchy stchorzyly. A tu
                    zamiast BOOOOOOM !!! bylo ppppiifff
      • skubi6 Czekamy z zapartym tchem, co to będzie za bomba 15.09.07, 01:17
        Maria Kaczyńska?

        Marta córka prezydenta?

        Kot Alik?

        Oficer służb, który dwa lata temu zakładał atrapy bomb w Warszawie na zlecenie PiS?

        Kochanek Jarosława opowie o upojnych nocach?

        Jacek Kurski?

        Jarosław Kaczyński (skoro Rokita mógł zrezygnować z polityki, to Jarosław może
        przejść do Platformy)

        Lech Kaczyński złoży dymisję i stanie na czele krakowskiej listy PO przeciw Ziobrze?

        Wasserman w wannie z żółtą gazrurką?

        Dorn z Sabą?

        Leszek Balcerowicz?

        O czym zapomniałem?

        -------------

        Kogo warto poprzeć: www.skubi.net/partie.html

        Ty też możesz pomóc Polsce w pozbywaniu się Kaczyńskich:
        www.skubi.net/kampania.html
        Dlaczego trzeba głosować: www.skubi.net/nieoddaj.html
        • bwwald Nie jetem antysemitą ;) 15.09.07, 01:21
          skubi6 napisał:

          > Dorn z Sabą?

          bi.gazeta.pl/im/2/4477/m4477492.mp3
          • wrojoz PO za wolną i rozwiniętą Polską.! 15.09.07, 09:27
            I dlatego PiS przeszkadza, bo PiS chce wstecznictwa i zniewolenia
            ludzi.
            • towarzysz.dyrektor PO za wolna ? Prawda, bo za szybka nie jest. 15.09.07, 09:42
            • mirmat1 Niedorozwinięte PO za jaka Polską...????? 15.09.07, 23:46
              wrojoz napisał:

              > I dlatego PiS przeszkadza, bo PiS chce wstecznictwa i zniewolenia
              > ludzi.
              M: jak ciezko zyc nie kradnac nic przez DWA LATA !!!!
    • dojast Lipiński zaśpiewa na konwencji PO 15.09.07, 01:13
      A niedawno pisał, że "nie wierzy politykom"...Uwierzył?:)
      • jorge.martinez Re: Lipiński zaśpiewa na konwencji PO 15.09.07, 02:27
        dojast napisał:

        > A niedawno pisał, że "nie wierzy politykom"...Uwierzył?:)

        Uwierzył kasce. Oto cała tajemnica.
        • wrojoz PiS za wstecznictwem i dlatego sie broni. 15.09.07, 09:29
          PiS to bolszewia w obiecankach i metodach Ziobry.
          • pawana1 "wstecznictwo"!Cudne słowo z bolszewickiego 15.09.07, 12:41
            słownika międzynarodówki.Mówi wiele o użytkowniku.

            "Wyklęty powstań ludu ziemi
            powstańcie, których dręczy głod
            Myśl NOWA blaski promiennymi
            Dziś wiedzie nas na bój na trud!

            Bój to jest nasz ostatni
            Krwawy skończy się trud
            gdy związek nasz braaatni
            ogarnie ludzki ród!"

            Ach, ileż to razy towarzysze szmaciaki - Kwachy, Szmaje et cons.
            z dumną miną proletariatu wykonywali tę pieśń na początek każdej fety!
            To były piękne, postępowe czasy! Europejka Jola a jakże - także !
    • bwwald Re: Dziś konwencja PO: w Gnieźnie "wybuchnie bomb 15.09.07, 01:16
      c.lina napisała:

      > Bomba to krojąca się koalicja PO-SLD.
      > Nawet Rokita nie wytrzymał a żona powiedziała, że odszedł, bo nie chciał
      > współpracować z komunistami.
      > To była bomba, nieudacznicy z PO!
      www.prawica.net/node/8022
    • wet3 W Gnieznie wybuchnie bomba 15.09.07, 01:23
      W Gnieznie wybuchnie bulgotan kapielowy albo cichciec fotelowy - to
      sa najbardziej istotne "wybuchy" POpaprancow!!!
      • bwwald Re: W Gnieznie wybuchnie bomba 15.09.07, 01:26
        wet3 napisał:

        > W Gnieznie wybuchnie bulgotan kapielowy albo cichciec fotelowy - to
        > sa najbardziej istotne "wybuchy" POpaprancow!!!
        www.prawica.net/node/8022
        • wrojoz PO walczy z kłamstwami PiSu. 15.09.07, 09:30
          Bo musi walczyć o wolną i demokratyczną Polskę.
          • towarzysz.dyrektor POwalczy i POpłynie. A LID juz czeka. 15.09.07, 09:34
    • eva15 Chodzą słuchy, że Bush wstąpi do PO 15.09.07, 01:28
      i to będzie ta prawdziwa bomba
      • towarzysz.dyrektor Natomiast carputinowi POdano czarna POlewke. 15.09.07, 01:32
        • wrojoz PiS to poziom Nelly.Słowotok. 15.09.07, 09:31
          PiS niszczy Polskę. Dlaczego Pozwalamy.?
    • eva15 A czy Tusk wspomni Ottona III? 15.09.07, 01:32
      "(...) politycy PO wezmą udział w mszy świętej w katedrze
      gnieźnieńskiej, złożą kwiaty pod pomnikiem Bolesława Chrobrego.
      (...) Glos zabiorą - według planu - m.in. Donald Tusk, Radosław
      Sikorski, Hanna Gronkiewicz-Waltz (...)"
      ________________

      A czy Tusk wspomni cesarza Ottona III - rudego Niemca? W końcu to
      jemu Polska zawdzięcza swoją państwowość. O tym wie i dziad(ek) i
      baba.
    • towarzysz.dyrektor POpajacuj - zrob to za niego, madralinska. 15.09.07, 01:33
    • szalony-kefir Weźcie jeszcze Kwaśniewskiego,Michnika i Kiszczaka 15.09.07, 01:38
      wtedy cała PO-stkomuna będzie w komplecie.
      • bwwald Re: Weźcie jeszcze Kwaśniewskiego,Michnika i Kisz 15.09.07, 01:42
        szalony-kefir napisał:
        www.prawica.net/node/8022
        • szalony-kefir Tusk kolaborował w semie z LPRem i Samoobroną 15.09.07, 01:49
          więc podążając twoim tokiem myślenia są to ludzie PO.
          • szalony-kefir * w Sejmie 15.09.07, 01:50
            • bwwald Re: * w Sejmie 15.09.07, 01:56
              Tu nie ma "toku" - naukowca lub pseudonaukowca ocenia się poprzez cytaty.
              Magister="profesor" Zybertowicz jest w nauce zwykłym magistrem, który miałby
              problemy nawet ze stypendium FNP dla młodych naukowców.
              • wrojoz Kaczorowe komuniści. 15.09.07, 09:32
                Przeba ten PiS usunąć. To szkodnicy.
          • wikal Re: Tusk kolaborował w semie z LPRem i Samoobroną 15.09.07, 13:07
            Ojej! A Kaczyńscy to z LPR-em i SO, WCALE nie kolaborowali! W ogóle!
            Jeszcze parę dni i wmówią "ciemnemu ludowi", że po to ich wzięli to
            koalicji, wykorzystali i wycisnęli jak szmaty, żeby
            schwytać "układ". Jak znam wyborców PiS-u - większość uwierzy.
      • eva15 Po-stkomuna 15.09.07, 02:07

        dobre
        • bwwald <a href="http://www.prawica.net/node/8022" target="_blank">www 15.09.07, 02:08
          www.prawica.net/node/8022
          • wrojoz Kaczyńaski to nie premier. To dno. 15.09.07, 09:33
            Takich krętaczy prawie świat nie widział. Polska Kaczyńskiego i
            Nelly? Nie zgadzam się.
            • tmmmy Re: Kaczyńaski to nie premier. To dno. 15.09.07, 09:58
              eva15 naczertiła:
              "po-stkomuna dobre"

              dobre, bo sowieckie? żryj gawno i zdechnij ruski agitatorze!
    • the.bill1 Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 01:38
      Prof. Zybertowicz, główny doradca premiera ds. bezpieczeństwa państwa, wygłosił
      referat pt. "Twarze i plecy - o sieci biznesowej Zygmunta Solorza" w ramach
      odbywającego się na Uniwersytecie Zielonogórskim XIII Ogólnopolskiego Zjazdu
      Socjologicznego.
      Całość:
      www.rzeczpospolita.pl/news.rol?newsId=20543
      • bwwald Re: Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 01:44
        www.prawica.net/node/8022
        Pan mgr zybertowicz ("bo tak cieniutko")
        scholar.google.com/scholar?hl=en&lr=&q=zybertowicz&btnG=Search
        • wrojoz Kaczorowa masoneria. 15.09.07, 09:35
          PiS i jego poplecznicy umieja tylko kłamać i miec pogardę dla ludzi.
      • wikal Re: Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 13:08
        No do dobrowolnego czytania Zybertowicza to mnie nie namówisz!
        Wystarczą jego występy w telewizji. Zresztą zawsze mówi to samo.
        • wojtekmmm Re: Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 13:16
          wikal napisała:

          > No do dobrowolnego czytania Zybertowicza to mnie nie namówisz!
          > Wystarczą jego występy w telewizji. Zresztą zawsze mówi to samo.

          He he, wybitny pisuarowy naukowiec psychopata. Nawet Kurski nie dorównuje mu w
          roztaczaniu chorych wizji.
          • wikal Re: Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 13:20
            Różnica polega na tym, że Kurski powie wszystko, gdy ma w tym
            interes, ale w to nie wierzy. Zybertowicz chyba wierzy w te swoje
            spiskowe chore wizje i to jest chyba jeszcze gorsze. Zbawiacze
            świata i bezkompromisowi piewcy idei najwięcej nieszczęść na świat
            ściągnęli w jego długiej historii.
            • wojtekmmm Re: Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 13:33
              Dwadzieścia parę lat temu był zagorzałym marksistą. Teraz musi się starać w
              dwójnasób, dowodząc swej lojalności nowym panom.
    • dobiczek chyba wypie.. z PO tego jelopa tuska 15.09.07, 01:44
      • towarzysz.dyrektor Tusk przerznie kolejne wybory. Nie wyciagnal... 15.09.07, 01:48
        lekcji z POprzednich POtkniec. POwinien byl ustapic z kierownictwa
        PO PO swojej POdwojnej POlitycznej POrazce. No ale jego niesPOzyta
        zadza wladzy i konfrontacji z PISem zobowiazuje. I cieszy przyszlych
        koalicjantow-antysoLIDaruchow.


        • wrojoz Kaczyńscy bardzo szkodzą. 15.09.07, 09:36
          Niszczą Polskę. Trzeba Polskę ratować.
        • wikal Re: Tusk przerznie kolejne wybory. Nie wyciagnal. 15.09.07, 13:12
          Nie wiem czy Tusk przegra, to się zobaczy. Ale z opinią na jego
          temat muszę się niestety zgodzić. Tusk to wielkie nieszczęście PO.
          Drugim był Rokita, no ale tego chyba na jakiś czas PO ma z głowy.
          Czas odejścia tylko fatalny, co zawdzięcza swojej nielojalnej żonce,
          która chyba zapomniała jak jej kochanego Jasia pisowcy od
          zbrodniarza wyzywali. A to było zaledwie parę miesięcy temu pani
          Nelli.
    • dobiczek wiem do PO wstapi magister chora golen 15.09.07, 01:46
      • towarzysz.dyrektor ... i zatanczy POlke. Prawdziwy POlak. 15.09.07, 01:51
        • wrojoz PiS to agresja i niszczenie ludzi. 15.09.07, 09:37
          PiS to pogarda dla ludzi, ich niszczenie, niszczenie Polski.
    • dobiczek i jola bez barier 15.09.07, 01:47
      • towarzysz.dyrektor ... POda bezy. 15.09.07, 01:51
        • wrojoz PiSowcy to ciemny lud.? 15.09.07, 09:34
          Chyba Kurski ma rację.
    • bo_gusz Dziś konwencja PO: w Gnieźnie "wybuchnie bomba"? 15.09.07, 01:52
      C.lina, Eva(15), skubi - do wyra ! , koniec dyżuru !!
    • szalony-kefir Kto nie w formie ten w Platformie... 15.09.07, 01:55
    • dobiczek do PO wstapi ben laden i wysadzi bande 15.09.07, 02:01
      • bwwald Re: do PO wstapi ben laden i wysadzi bande 15.09.07, 02:01
        www.prawica.net/node/8022
      • wdakra Re: do PO wstapi ben laden i wysadzi bande 15.09.07, 07:29
        On bardziej pasuje do PiS-u
        • wrojoz Paranoja Kaczyńskiego i Rydzyka. 15.09.07, 09:38
          Polska PiS to byłaby Polska zła , gdzie Obywatel nie ma szans. tylko
          Policja, Prokurator, i ludzie typu Ziobro, Nelly.
    • almagus Re: Dziś konwencja PO: w Gnieźnie "wybuchnie bomb 15.09.07, 02:03
      Do odpalenia gotowy na grzyb ładunek jądrowy!

      By podeprzeć się wynikiem,
      kombinują z zapalnikiem.
      Braci dwie masy jądrowe,
      do odpalenia gotowe,
      gdy PO w szeregi swe zdyba,
      znanego dyrojca grzyba.
      Dla ciebie wyborco chyba,
      odpalą wnet jądra grzyba.
      Wieść pójdzie na cały kraj,
      rządzimy, ale bez jaj!
      • bwwald Grafoman 15.09.07, 02:05
        pl.wikipedia.org/wiki/Grafomania
    • szalony-kefir ------- Mała odskocznia od propagandy GW -------- 15.09.07, 02:28
      Gazetka Wybiórcza nic złego o Donaldzie i spółce nie napisze bo to przecież jej
      ulubieńcy, ale na szczęście są też inne portale:

      "Bardzo szanuję decyzję mojego męża - powiedziała Nelly Rokita na antenie TVN24.
      Nie jestem upoważniona, by ujawniać całą prawdę. Wszyscy wiemy, jak Rokita był
      traktowany w PO - dodała żona polityka.
      Jest mi smutno, że kiedy chce pracować dla prezydenta, dla polskich kobiet, ze
      strony dworu Tuska są takie zagrywki - powiedziała N.Rokita".
      wiadomosci.onet.pl/1606012,11,item.html
      • bwwald Re: ------- Mała odskocznia od propagandy GW ---- 15.09.07, 02:40
        Nudny jesteś PiSdielcu.
        www.rzeczpospolita.pl/news.rol?newsId=20450
        • towarzysz.dyrektor O, kolejny wykształciuch. 15.09.07, 02:50
          • bwwald deszczyk... 15.09.07, 02:52
            Pada, czy nie? ;)
          • wrojozj Komorowski pusci bombe w majty, ale bedzie smrod ! 15.09.07, 02:52
            Gupek Komorowski pusci bombe sobie w majty,
            az mu po nogawkach pocieknie.

            ten czlowiek powinien byc w klinice dla psychycznie odchylonych,
            a nie w sejmie.
            • bwwald Re: Komorowski pusci bombe w majty, ale bedzie sm 15.09.07, 02:55
              Po takich jak ty z Panem Komorowskim byśmy wchodzili na konia, gdyby nie
              hitlerowcy 1 IX i bolszewicy 17 IX 1939... ;(
              • wrojozj Re: Komorowski pusci bombe w majty, ale bedzie sm 15.09.07, 02:57
                a moze jeszcze mi powiesz ze jestes Napoleonem ?

                Ty jakis taki lekko odchylony jak twoj "bohatyr" Komorowski
                aka "pusta Koramozgowa".

                Idz zmow paciorek i walnij pare razy prze twym idolem Tyskiem i
                Kwasniurskim.


                bwwald napisał:

                > Po takich jak ty z Panem Komorowskim byśmy wchodzili na konia,
                gdyby nie
                > hitlerowcy 1 IX i bolszewicy 17 IX 1939... ;(
                • bwwald B0lszewicka sabak0 15.09.07, 02:59
                  na glebę.
                  • wrojozj Komorowski pusci bombe w majty, ale bedzie smrod ! 15.09.07, 03:03
                    te bwwald, nie masz nic inteligentnego do powiedzenia to spadaj
                    trollu.

                    Gupek Komorowski pusci bombe sobie w majty,
                    az mu po nogawkach pocieknie.

                    ten czlowiek powinien byc w klinice dla psychycznie odchylonych,
                    a nie w sejmie.
                    • bwwald :) 15.09.07, 03:06
                      Ciang "mendo -mento?"
                      video.google.pl/videoplay?docid=237318717882559915&q=dorn+rihanna&total=8&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=1
                    • m1o2i3 Re: Komorowski pusci bombe w majty, ale bedzie sm 15.09.07, 07:51
                      Ty to masz bardzo dużo "inteligentnego" do powiedzenia gupek to chyba samiec
                      rybki(gupik),nie interesuje mnie kto te wybory wygra,ale gdy czytam takie
                      wypociny,to nabieram ochoty na monarchię.
                      • wrojoz PO to rozwój Polski. PiS to krach. 15.09.07, 09:39
                        PiS to niszczenie ludzi.
                        • towarzysz.dyrektor POrozwija i POpadnie w ramiona LIDu 15.09.07, 09:45
        • hennep Re: ------- Mała odskocznia od propagandy GW ---- 15.09.07, 10:33
          ~~ truchlo komunistyczne, jestes bwwald:(
      • e-maxim Re: ------- Mała odskocznia od propagandy GW ---- 15.09.07, 11:03
        Ska ja znam te teksty o złym traktowaniu Rokity w PO i o jakichś tam niesnaskach
        z Tuskiem? A wiem, z tego właśnie portalu!
        Oj ti ti ti kłamczuszku mały...
      • wikal Re: ------- Mała odskocznia od propagandy GW ---- 15.09.07, 13:17
        No cos podobnego! Pisowcy cytują tvn! Wszak to wróg największy. A
        jesli chodzi o złe traktowanie to dopiero w Pis Nelli pozna
        znaczenie tego zwrotu.
    • babette666 "wybuchnie bomba"? i to jaka!!!!!!!!!!!!!!! 15.09.07, 03:24
      w kuluarach instytucji europejskich w Bxeli mowi sie iz Zalewski i
      Marcinkiewicz juz sa w P.O., zobaczymy za kilkanascie godzin czy to
      plotki czy realia
      • wrojozj "wybuchnie bomba"? Komorowskiemu w majtach 15.09.07, 03:40
        mowi sie w Brukseli w kuluarach,
        ze PO znaczy "Popuszczenie Odbytem".

        Jak w sobote Komorowski sie dobrze natezy,
        to pusci olbrzymia bombe w majty,
        az mu po nogach pocieknie i na buty wykleje.

        Ale bedzie smrod, o rany !!!!
        • maderic Ta bomba to pewnie Cimoszenko w PO 15.09.07, 06:58
          .
          • towarzysz.dyrektor POwtorka z POstkomuny. PO w puszczy. 15.09.07, 09:16
            • wrojoz Bezprawie i Niesprawiedliwość. 15.09.07, 09:40
              Tego nie chcemy a tylko to zapewnia PiS.
            • wikal Re: POwtorka z POstkomuny. PO w puszczy. 15.09.07, 13:14
              Na razie powtórkę z PRL- funduje nam twój ukochany kaczy wodzunio.
    • haen1950 Dziś konwencja PO: w Gnieźnie "wybuchnie bomba"? 15.09.07, 06:00
      A kacze dzioby kłapią i kłapią. Klepią i klepią kwestie wyuczone
      przez Bielana z Kamińskim. Wystarczy gumki-recepturki założyć i
      problem Rydzyka zniknie z Polski i Europy.
      • wrojozj a ty se zaloz gumke na nos 15.09.07, 06:09
        to zatamujesz katar co go masz od wdychania koksu
        • wrojoz PO wygra, Uzasadniam. 15.09.07, 09:42
          PO to wiara dobrych Polaków w przyszłość. PiS to garstka ciemnego
          luda Kurskiego, którzy zostali otumanieni. Ale PO ich nie potępia i
          im pomoże jak tylko odejdzie PiS.
          • towarzysz.dyrektor ToPOrne uzasadnienie. POpracuj i POpraw. 15.09.07, 09:51
            • e-maxim Re: ToPOrne uzasadnienie. POpracuj i POpraw. 15.09.07, 11:22
              Wiesz że ta maniera już dawno nawet PiSiakom się przejadła? Piszesz jak
              nastoletni pryszcz na blogu, Smutne.
    • maderic Rokita o nazwie nelly trafila juz w PO 15.09.07, 06:52
      .
    • gamon0 Taka bomba na podobieństwo bomy próżniowej... :))) 15.09.07, 07:04
      Wypali PO na popiół... ale teren pozostawi nieskażony... :)))
    • presentation1 ..... "wybuchnie bomba"? juz wybuchla 15.09.07, 07:08
      Platforma Obywatelska wykradła taśmy Rydzyka

      Tygodnik „Wprost” domaga się od Platformy Obywatelskiej wycofania spotów wyborczych, w których wykorzystano fragment ujawnionego przez nas wykładu o. Tadeusza Rydzyka lub umieszczenia w spocie logo „Wprost”.

      Politycy PO ujawnili swoje spoty na piątkowej konferencji prasowej. W jednym z nich wykorzystano fragment wykładu o. Rydzyka, w którym nazywa on żonę prezydenta Lecha Kaczyńskiego czarownicą.
      Wyłącznym właścicielem praw do rozpowszechniania nagrań z wykładu o. Rydzyka jest tygodnik „Wprost". Nasza redakcja nie udzieliła zgody PO (nie byliśmy nawet o taką zgodę pytani) na użycie tych nagrań w kampanii wyborczej. Zgody na rozpowszechnianie fragmentów taśm Rydzyka udzieliliśmy jedynie niektórym mediom, pod warunkiem powoływania się w publikacjach na „Wprost".
      Zapytaliśmy polityków PO, dlaczego wykradli nam nagranie z wykładem o. Rydzyka. - Skończmy tą głupią gadkę. Pan zadzwoni za 10 minut, to będę wiedział – odpowiedział nam najpierw arogancko Jan Ciechulski z biura prasowego platformy. Po 15 minutach Ciechulski nadal nie potrafił odpowiedzieć na to proste pytanie. W końcu stwierdził, że partia podpisała w tej sprawie bliżej nieokreśloną umowę z Agencją Informacji TVP.
      Tymczasem telewizja publiczna nie miała żadnych praw do sprzedaży taśm Rydzyka Platformie Obywatelskiej. Redakcja „Wprost" oświadcza, że jeśli PO nie spełni naszych żądań, to sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
      • bah Re: ..... "wybuchnie bomba"? juz wybuchla 15.09.07, 11:17
        Czy Wprost ma umowę z o.T.Rydzykiem ?

        "złodziej złodzieja sciga"

        GW nadal nie rozumie, że czarownica, to M.Środa.
    • gamon0 Odejścia Rokity żadna bomba już nie przebije :))) 15.09.07, 07:13
      • jama.314 gamon0.. co ty pieprzysz, idioto? 15.09.07, 09:48
        Rokita NIE ODSZEDł! Sam słyszałem; powiedział,że rezygnuje z kandydowania w
        wyborach..
        • gamon0 Przecież odszedł od kandydowania... :))) 15.09.07, 10:08
    • spieprzac_dziady Bomba wybuchła (odejście Rokity) 15.09.07, 07:26
      Teraz to nawet jeśli Tusk ściągnie gacie w Gnieźnie i pokaże doope,
      to na nikim już nie zrobi wrażenia...

      Zawsze ceniłem Rokitę a ostatnio uważałem, że jest jednym z
      ostatnich rozsądnych ludzi,którzy nie odeszli z tej partii. Dawniej
      były tam prawdziwe mózgi: Płażyński, Gilowska i inni. Dzisiaj
      zostaje sam Tusk, który ani nie jest skuteczny, ani efektywny, a co
      najważniejsze, nie ma wyrazistych stałych poglądów politycznych.

      Często wielu ludzi żartuje sobie z Rokity, że zmieniał partie jak
      rękawiczki. Może to i prawda, tylko mimo tych zmian facet zachowywał
      swoje polądy, co oznacza, że to partie się zmieniały. Rokita jest
      konserwatywnym liberałem. Ma poglądy, które umiejscowiłyby go w
      najpoważniejszej i najszacowniejszej ze wszystkich partii na
      świecie - brytyjskiej Conservative Party. To do jej ideały zdążają
      wszyscy prawicowcy świata i jakoś niewielu to wychodzi.
      Jeśli w PO nie ma miejsca dla Rokity, to źle to świadczy o partii.

      Niestety, dzisiejsza PO to Tusk, Komorowski (Tusk z wąsami) i
      Schetyna. Z tymi panami partia daleko nie zajdzie, co pokazało kilka
      ostatnich wyborów. Niewielu jest w niej rozsądnych ludzi (np. Julia
      Pitera). Poza tym bez Rokity PO wejdzie w koalicję z LiD-em.

      PIS jest beznadziejną partią, ale wolę PIS niż powrót czerwonych
      świń. Chyba PO straciła jeden głosik poparcia...
      • e-maxim Re: Bomba wybuchła (odejście Rokity) 15.09.07, 11:26
        Wolisz pis niż powrót "czerwonych świń"? Co Ty chłopie pieprzysz - przecież
        przeczysz sam sobie: www.prawica.net/node/8022
        Przestań słuchać propagandy Kaczyńskich, to lepiej na tym wyjdziesz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka