c.lina 15.09.07, 01:02 Bomba to krojąca się koalicja PO-SLD. Nawet Rokita nie wytrzymał a żona powiedziała, że odszedł, bo nie chciał współpracować z komunistami. To była bomba, nieudacznicy z PO! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
c.lina Bomba już wybuchła "Tusku" w łapach! 15.09.07, 01:04 Czy jest jeszcze druga tak nieudaczna partia jak PO? Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Re: Bomba już wybuchła "Tusku" w łapach! 15.09.07, 01:17 c.lina napisała: > Czy jest jeszcze druga tak nieudaczna partia jak PO? LSD Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Do odpalenia gotowy na grzyb ładunek jądrowy! 15.09.07, 01:56 Do odpalenia gotowy na grzyb ładunek jądrowy! By podeprzeć się wynikiem kombinują z zapalnikiem. Braci dwie masy jądrowe, do odpalenia gotowe, gdy PO w szeregi swe zdyba, znanego dyrojca grzyba. Dla ciebie wyborco chyba, odpalą wnet jądra grzyba. Wieść pójdzie na cały kraj, rządzimy, ale bez jaj! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Brawo PO I Tusk.!! 15.09.07, 09:26 Trzeba usunąć kłamliwych i szkodzących jak PiS i Kaczyńscy. Odpowiedz Link Zgłoś
towarzysz.dyrektor Tak trzymac, a POtem koic POwyborcze rany w LIDzie 15.09.07, 09:38 Odpowiedz Link Zgłoś
oblatywacz_budyniu ale o co wogle chodzi w tym strzelaniem z karbidu 15.09.07, 10:36 Odpowiedz Link Zgłoś
cigi ale o co wogle chodzi z tym strzelaniem z karbidu? 15.09.07, 12:21 jeżeli strzelałeś kiedyś z karbidu, to pewnie wiesz, że jest przy tym dużo huku, lecz przy zachowaniu środków ostrożności nikomu nic się nie stanie - zdecydowanie nie jest to bomba :). a wracając do polityki, to pewnie będzie to raczej strzelanie ze ślepaków, niż prawdziwa eksplozja, no ale nie uprzedzam faktów, zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Ewakuowano rynek w Gnieznie a tu kapiszon !!!!! 15.09.07, 23:49 cigi napisała: > jeżeli strzelałeś kiedyś z karbidu, to pewnie wiesz, że jest przy tym dużo huku, lecz przy zachowaniu środków ostrożności nikomu nic się nie stanie - zdecydowanie nie jest to bomba :). a wracając do polityki, to pewnie będzie to raczej s > trzelanie ze ślepaków. M: kiedy kamere TVN-WSI skierowano chwilowo na rynek okazalo sie, ze Tusk przemawia do kilkuset klakierow a nie do tysiecy. Widac, ze ostrzezenie o bombie zadzialalo i POstKomuchy stchorzyly. A tu zamiast BOOOOOOM !!! bylo ppppiifff Odpowiedz Link Zgłoś
skubi6 Czekamy z zapartym tchem, co to będzie za bomba 15.09.07, 01:17 Maria Kaczyńska? Marta córka prezydenta? Kot Alik? Oficer służb, który dwa lata temu zakładał atrapy bomb w Warszawie na zlecenie PiS? Kochanek Jarosława opowie o upojnych nocach? Jacek Kurski? Jarosław Kaczyński (skoro Rokita mógł zrezygnować z polityki, to Jarosław może przejść do Platformy) Lech Kaczyński złoży dymisję i stanie na czele krakowskiej listy PO przeciw Ziobrze? Wasserman w wannie z żółtą gazrurką? Dorn z Sabą? Leszek Balcerowicz? O czym zapomniałem? ------------- Kogo warto poprzeć: www.skubi.net/partie.html Ty też możesz pomóc Polsce w pozbywaniu się Kaczyńskich: www.skubi.net/kampania.html Dlaczego trzeba głosować: www.skubi.net/nieoddaj.html Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Nie jetem antysemitą ;) 15.09.07, 01:21 skubi6 napisał: > Dorn z Sabą? bi.gazeta.pl/im/2/4477/m4477492.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PO za wolną i rozwiniętą Polską.! 15.09.07, 09:27 I dlatego PiS przeszkadza, bo PiS chce wstecznictwa i zniewolenia ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Niedorozwinięte PO za jaka Polską...????? 15.09.07, 23:46 wrojoz napisał: > I dlatego PiS przeszkadza, bo PiS chce wstecznictwa i zniewolenia > ludzi. M: jak ciezko zyc nie kradnac nic przez DWA LATA !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dojast Lipiński zaśpiewa na konwencji PO 15.09.07, 01:13 A niedawno pisał, że "nie wierzy politykom"...Uwierzył?:) Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Lipiński zaśpiewa na konwencji PO 15.09.07, 02:27 dojast napisał: > A niedawno pisał, że "nie wierzy politykom"...Uwierzył?:) Uwierzył kasce. Oto cała tajemnica. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PiS za wstecznictwem i dlatego sie broni. 15.09.07, 09:29 PiS to bolszewia w obiecankach i metodach Ziobry. Odpowiedz Link Zgłoś
pawana1 "wstecznictwo"!Cudne słowo z bolszewickiego 15.09.07, 12:41 słownika międzynarodówki.Mówi wiele o użytkowniku. "Wyklęty powstań ludu ziemi powstańcie, których dręczy głod Myśl NOWA blaski promiennymi Dziś wiedzie nas na bój na trud! Bój to jest nasz ostatni Krwawy skończy się trud gdy związek nasz braaatni ogarnie ludzki ród!" Ach, ileż to razy towarzysze szmaciaki - Kwachy, Szmaje et cons. z dumną miną proletariatu wykonywali tę pieśń na początek każdej fety! To były piękne, postępowe czasy! Europejka Jola a jakże - także ! Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Re: Dziś konwencja PO: w Gnieźnie "wybuchnie bomb 15.09.07, 01:16 c.lina napisała: > Bomba to krojąca się koalicja PO-SLD. > Nawet Rokita nie wytrzymał a żona powiedziała, że odszedł, bo nie chciał > współpracować z komunistami. > To była bomba, nieudacznicy z PO! www.prawica.net/node/8022 Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 W Gnieznie wybuchnie bomba 15.09.07, 01:23 W Gnieznie wybuchnie bulgotan kapielowy albo cichciec fotelowy - to sa najbardziej istotne "wybuchy" POpaprancow!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Re: W Gnieznie wybuchnie bomba 15.09.07, 01:26 wet3 napisał: > W Gnieznie wybuchnie bulgotan kapielowy albo cichciec fotelowy - to > sa najbardziej istotne "wybuchy" POpaprancow!!! www.prawica.net/node/8022 Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PO walczy z kłamstwami PiSu. 15.09.07, 09:30 Bo musi walczyć o wolną i demokratyczną Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Chodzą słuchy, że Bush wstąpi do PO 15.09.07, 01:28 i to będzie ta prawdziwa bomba Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PiS to poziom Nelly.Słowotok. 15.09.07, 09:31 PiS niszczy Polskę. Dlaczego Pozwalamy.? Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 A czy Tusk wspomni Ottona III? 15.09.07, 01:32 "(...) politycy PO wezmą udział w mszy świętej w katedrze gnieźnieńskiej, złożą kwiaty pod pomnikiem Bolesława Chrobrego. (...) Glos zabiorą - według planu - m.in. Donald Tusk, Radosław Sikorski, Hanna Gronkiewicz-Waltz (...)" ________________ A czy Tusk wspomni cesarza Ottona III - rudego Niemca? W końcu to jemu Polska zawdzięcza swoją państwowość. O tym wie i dziad(ek) i baba. Odpowiedz Link Zgłoś
szalony-kefir Weźcie jeszcze Kwaśniewskiego,Michnika i Kiszczaka 15.09.07, 01:38 wtedy cała PO-stkomuna będzie w komplecie. Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Re: Weźcie jeszcze Kwaśniewskiego,Michnika i Kisz 15.09.07, 01:42 szalony-kefir napisał: www.prawica.net/node/8022 Odpowiedz Link Zgłoś
szalony-kefir Tusk kolaborował w semie z LPRem i Samoobroną 15.09.07, 01:49 więc podążając twoim tokiem myślenia są to ludzie PO. Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Re: * w Sejmie 15.09.07, 01:56 Tu nie ma "toku" - naukowca lub pseudonaukowca ocenia się poprzez cytaty. Magister="profesor" Zybertowicz jest w nauce zwykłym magistrem, który miałby problemy nawet ze stypendium FNP dla młodych naukowców. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Kaczorowe komuniści. 15.09.07, 09:32 Przeba ten PiS usunąć. To szkodnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Tusk kolaborował w semie z LPRem i Samoobroną 15.09.07, 13:07 Ojej! A Kaczyńscy to z LPR-em i SO, WCALE nie kolaborowali! W ogóle! Jeszcze parę dni i wmówią "ciemnemu ludowi", że po to ich wzięli to koalicji, wykorzystali i wycisnęli jak szmaty, żeby schwytać "układ". Jak znam wyborców PiS-u - większość uwierzy. Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald <a href="http://www.prawica.net/node/8022" target="_blank">www 15.09.07, 02:08 www.prawica.net/node/8022 Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Kaczyńaski to nie premier. To dno. 15.09.07, 09:33 Takich krętaczy prawie świat nie widział. Polska Kaczyńskiego i Nelly? Nie zgadzam się. Odpowiedz Link Zgłoś
tmmmy Re: Kaczyńaski to nie premier. To dno. 15.09.07, 09:58 eva15 naczertiła: "po-stkomuna dobre" dobre, bo sowieckie? żryj gawno i zdechnij ruski agitatorze! Odpowiedz Link Zgłoś
the.bill1 Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 01:38 Prof. Zybertowicz, główny doradca premiera ds. bezpieczeństwa państwa, wygłosił referat pt. "Twarze i plecy - o sieci biznesowej Zygmunta Solorza" w ramach odbywającego się na Uniwersytecie Zielonogórskim XIII Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego. Całość: www.rzeczpospolita.pl/news.rol?newsId=20543 Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Re: Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 01:44 www.prawica.net/node/8022 Pan mgr zybertowicz ("bo tak cieniutko") scholar.google.com/scholar?hl=en&lr=&q=zybertowicz&btnG=Search Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Kaczorowa masoneria. 15.09.07, 09:35 PiS i jego poplecznicy umieja tylko kłamać i miec pogardę dla ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 13:08 No do dobrowolnego czytania Zybertowicza to mnie nie namówisz! Wystarczą jego występy w telewizji. Zresztą zawsze mówi to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekmmm Re: Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 13:16 wikal napisała: > No do dobrowolnego czytania Zybertowicza to mnie nie namówisz! > Wystarczą jego występy w telewizji. Zresztą zawsze mówi to samo. He he, wybitny pisuarowy naukowiec psychopata. Nawet Kurski nie dorównuje mu w roztaczaniu chorych wizji. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 13:20 Różnica polega na tym, że Kurski powie wszystko, gdy ma w tym interes, ale w to nie wierzy. Zybertowicz chyba wierzy w te swoje spiskowe chore wizje i to jest chyba jeszcze gorsze. Zbawiacze świata i bezkompromisowi piewcy idei najwięcej nieszczęść na świat ściągnęli w jego długiej historii. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekmmm Re: Sukces Solorza dzięki służbom specjalnym 15.09.07, 13:33 Dwadzieścia parę lat temu był zagorzałym marksistą. Teraz musi się starać w dwójnasób, dowodząc swej lojalności nowym panom. Odpowiedz Link Zgłoś
towarzysz.dyrektor Tusk przerznie kolejne wybory. Nie wyciagnal... 15.09.07, 01:48 lekcji z POprzednich POtkniec. POwinien byl ustapic z kierownictwa PO PO swojej POdwojnej POlitycznej POrazce. No ale jego niesPOzyta zadza wladzy i konfrontacji z PISem zobowiazuje. I cieszy przyszlych koalicjantow-antysoLIDaruchow. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Kaczyńscy bardzo szkodzą. 15.09.07, 09:36 Niszczą Polskę. Trzeba Polskę ratować. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Tusk przerznie kolejne wybory. Nie wyciagnal. 15.09.07, 13:12 Nie wiem czy Tusk przegra, to się zobaczy. Ale z opinią na jego temat muszę się niestety zgodzić. Tusk to wielkie nieszczęście PO. Drugim był Rokita, no ale tego chyba na jakiś czas PO ma z głowy. Czas odejścia tylko fatalny, co zawdzięcza swojej nielojalnej żonce, która chyba zapomniała jak jej kochanego Jasia pisowcy od zbrodniarza wyzywali. A to było zaledwie parę miesięcy temu pani Nelli. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PiS to agresja i niszczenie ludzi. 15.09.07, 09:37 PiS to pogarda dla ludzi, ich niszczenie, niszczenie Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
bo_gusz Dziś konwencja PO: w Gnieźnie "wybuchnie bomba"? 15.09.07, 01:52 C.lina, Eva(15), skubi - do wyra ! , koniec dyżuru !! Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Re: do PO wstapi ben laden i wysadzi bande 15.09.07, 02:01 www.prawica.net/node/8022 Odpowiedz Link Zgłoś
wdakra Re: do PO wstapi ben laden i wysadzi bande 15.09.07, 07:29 On bardziej pasuje do PiS-u Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Paranoja Kaczyńskiego i Rydzyka. 15.09.07, 09:38 Polska PiS to byłaby Polska zła , gdzie Obywatel nie ma szans. tylko Policja, Prokurator, i ludzie typu Ziobro, Nelly. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Dziś konwencja PO: w Gnieźnie "wybuchnie bomb 15.09.07, 02:03 Do odpalenia gotowy na grzyb ładunek jądrowy! By podeprzeć się wynikiem, kombinują z zapalnikiem. Braci dwie masy jądrowe, do odpalenia gotowe, gdy PO w szeregi swe zdyba, znanego dyrojca grzyba. Dla ciebie wyborco chyba, odpalą wnet jądra grzyba. Wieść pójdzie na cały kraj, rządzimy, ale bez jaj! Odpowiedz Link Zgłoś
szalony-kefir ------- Mała odskocznia od propagandy GW -------- 15.09.07, 02:28 Gazetka Wybiórcza nic złego o Donaldzie i spółce nie napisze bo to przecież jej ulubieńcy, ale na szczęście są też inne portale: "Bardzo szanuję decyzję mojego męża - powiedziała Nelly Rokita na antenie TVN24. Nie jestem upoważniona, by ujawniać całą prawdę. Wszyscy wiemy, jak Rokita był traktowany w PO - dodała żona polityka. Jest mi smutno, że kiedy chce pracować dla prezydenta, dla polskich kobiet, ze strony dworu Tuska są takie zagrywki - powiedziała N.Rokita". wiadomosci.onet.pl/1606012,11,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Re: ------- Mała odskocznia od propagandy GW ---- 15.09.07, 02:40 Nudny jesteś PiSdielcu. www.rzeczpospolita.pl/news.rol?newsId=20450 Odpowiedz Link Zgłoś
wrojozj Komorowski pusci bombe w majty, ale bedzie smrod ! 15.09.07, 02:52 Gupek Komorowski pusci bombe sobie w majty, az mu po nogawkach pocieknie. ten czlowiek powinien byc w klinice dla psychycznie odchylonych, a nie w sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald Re: Komorowski pusci bombe w majty, ale bedzie sm 15.09.07, 02:55 Po takich jak ty z Panem Komorowskim byśmy wchodzili na konia, gdyby nie hitlerowcy 1 IX i bolszewicy 17 IX 1939... ;( Odpowiedz Link Zgłoś
wrojozj Re: Komorowski pusci bombe w majty, ale bedzie sm 15.09.07, 02:57 a moze jeszcze mi powiesz ze jestes Napoleonem ? Ty jakis taki lekko odchylony jak twoj "bohatyr" Komorowski aka "pusta Koramozgowa". Idz zmow paciorek i walnij pare razy prze twym idolem Tyskiem i Kwasniurskim. bwwald napisał: > Po takich jak ty z Panem Komorowskim byśmy wchodzili na konia, gdyby nie > hitlerowcy 1 IX i bolszewicy 17 IX 1939... ;( Odpowiedz Link Zgłoś
wrojozj Komorowski pusci bombe w majty, ale bedzie smrod ! 15.09.07, 03:03 te bwwald, nie masz nic inteligentnego do powiedzenia to spadaj trollu. Gupek Komorowski pusci bombe sobie w majty, az mu po nogawkach pocieknie. ten czlowiek powinien byc w klinice dla psychycznie odchylonych, a nie w sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald :) 15.09.07, 03:06 Ciang "mendo -mento?" video.google.pl/videoplay?docid=237318717882559915&q=dorn+rihanna&total=8&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=1 Odpowiedz Link Zgłoś
m1o2i3 Re: Komorowski pusci bombe w majty, ale bedzie sm 15.09.07, 07:51 Ty to masz bardzo dużo "inteligentnego" do powiedzenia gupek to chyba samiec rybki(gupik),nie interesuje mnie kto te wybory wygra,ale gdy czytam takie wypociny,to nabieram ochoty na monarchię. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PO to rozwój Polski. PiS to krach. 15.09.07, 09:39 PiS to niszczenie ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
hennep Re: ------- Mała odskocznia od propagandy GW ---- 15.09.07, 10:33 ~~ truchlo komunistyczne, jestes bwwald:( Odpowiedz Link Zgłoś
e-maxim Re: ------- Mała odskocznia od propagandy GW ---- 15.09.07, 11:03 Ska ja znam te teksty o złym traktowaniu Rokity w PO i o jakichś tam niesnaskach z Tuskiem? A wiem, z tego właśnie portalu! Oj ti ti ti kłamczuszku mały... Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: ------- Mała odskocznia od propagandy GW ---- 15.09.07, 13:17 No cos podobnego! Pisowcy cytują tvn! Wszak to wróg największy. A jesli chodzi o złe traktowanie to dopiero w Pis Nelli pozna znaczenie tego zwrotu. Odpowiedz Link Zgłoś
babette666 "wybuchnie bomba"? i to jaka!!!!!!!!!!!!!!! 15.09.07, 03:24 w kuluarach instytucji europejskich w Bxeli mowi sie iz Zalewski i Marcinkiewicz juz sa w P.O., zobaczymy za kilkanascie godzin czy to plotki czy realia Odpowiedz Link Zgłoś
wrojozj "wybuchnie bomba"? Komorowskiemu w majtach 15.09.07, 03:40 mowi sie w Brukseli w kuluarach, ze PO znaczy "Popuszczenie Odbytem". Jak w sobote Komorowski sie dobrze natezy, to pusci olbrzymia bombe w majty, az mu po nogach pocieknie i na buty wykleje. Ale bedzie smrod, o rany !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Bezprawie i Niesprawiedliwość. 15.09.07, 09:40 Tego nie chcemy a tylko to zapewnia PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: POwtorka z POstkomuny. PO w puszczy. 15.09.07, 13:14 Na razie powtórkę z PRL- funduje nam twój ukochany kaczy wodzunio. Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Dziś konwencja PO: w Gnieźnie "wybuchnie bomba"? 15.09.07, 06:00 A kacze dzioby kłapią i kłapią. Klepią i klepią kwestie wyuczone przez Bielana z Kamińskim. Wystarczy gumki-recepturki założyć i problem Rydzyka zniknie z Polski i Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojozj a ty se zaloz gumke na nos 15.09.07, 06:09 to zatamujesz katar co go masz od wdychania koksu Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz PO wygra, Uzasadniam. 15.09.07, 09:42 PO to wiara dobrych Polaków w przyszłość. PiS to garstka ciemnego luda Kurskiego, którzy zostali otumanieni. Ale PO ich nie potępia i im pomoże jak tylko odejdzie PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
e-maxim Re: ToPOrne uzasadnienie. POpracuj i POpraw. 15.09.07, 11:22 Wiesz że ta maniera już dawno nawet PiSiakom się przejadła? Piszesz jak nastoletni pryszcz na blogu, Smutne. Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Taka bomba na podobieństwo bomy próżniowej... :))) 15.09.07, 07:04 Wypali PO na popiół... ale teren pozostawi nieskażony... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..... "wybuchnie bomba"? juz wybuchla 15.09.07, 07:08 Platforma Obywatelska wykradła taśmy Rydzyka Tygodnik „Wprost” domaga się od Platformy Obywatelskiej wycofania spotów wyborczych, w których wykorzystano fragment ujawnionego przez nas wykładu o. Tadeusza Rydzyka lub umieszczenia w spocie logo „Wprost”. Politycy PO ujawnili swoje spoty na piątkowej konferencji prasowej. W jednym z nich wykorzystano fragment wykładu o. Rydzyka, w którym nazywa on żonę prezydenta Lecha Kaczyńskiego czarownicą. Wyłącznym właścicielem praw do rozpowszechniania nagrań z wykładu o. Rydzyka jest tygodnik „Wprost". Nasza redakcja nie udzieliła zgody PO (nie byliśmy nawet o taką zgodę pytani) na użycie tych nagrań w kampanii wyborczej. Zgody na rozpowszechnianie fragmentów taśm Rydzyka udzieliliśmy jedynie niektórym mediom, pod warunkiem powoływania się w publikacjach na „Wprost". Zapytaliśmy polityków PO, dlaczego wykradli nam nagranie z wykładem o. Rydzyka. - Skończmy tą głupią gadkę. Pan zadzwoni za 10 minut, to będę wiedział – odpowiedział nam najpierw arogancko Jan Ciechulski z biura prasowego platformy. Po 15 minutach Ciechulski nadal nie potrafił odpowiedzieć na to proste pytanie. W końcu stwierdził, że partia podpisała w tej sprawie bliżej nieokreśloną umowę z Agencją Informacji TVP. Tymczasem telewizja publiczna nie miała żadnych praw do sprzedaży taśm Rydzyka Platformie Obywatelskiej. Redakcja „Wprost" oświadcza, że jeśli PO nie spełni naszych żądań, to sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Odpowiedz Link Zgłoś
bah Re: ..... "wybuchnie bomba"? juz wybuchla 15.09.07, 11:17 Czy Wprost ma umowę z o.T.Rydzykiem ? "złodziej złodzieja sciga" GW nadal nie rozumie, że czarownica, to M.Środa. Odpowiedz Link Zgłoś
jama.314 gamon0.. co ty pieprzysz, idioto? 15.09.07, 09:48 Rokita NIE ODSZEDł! Sam słyszałem; powiedział,że rezygnuje z kandydowania w wyborach.. Odpowiedz Link Zgłoś
spieprzac_dziady Bomba wybuchła (odejście Rokity) 15.09.07, 07:26 Teraz to nawet jeśli Tusk ściągnie gacie w Gnieźnie i pokaże doope, to na nikim już nie zrobi wrażenia... Zawsze ceniłem Rokitę a ostatnio uważałem, że jest jednym z ostatnich rozsądnych ludzi,którzy nie odeszli z tej partii. Dawniej były tam prawdziwe mózgi: Płażyński, Gilowska i inni. Dzisiaj zostaje sam Tusk, który ani nie jest skuteczny, ani efektywny, a co najważniejsze, nie ma wyrazistych stałych poglądów politycznych. Często wielu ludzi żartuje sobie z Rokity, że zmieniał partie jak rękawiczki. Może to i prawda, tylko mimo tych zmian facet zachowywał swoje polądy, co oznacza, że to partie się zmieniały. Rokita jest konserwatywnym liberałem. Ma poglądy, które umiejscowiłyby go w najpoważniejszej i najszacowniejszej ze wszystkich partii na świecie - brytyjskiej Conservative Party. To do jej ideały zdążają wszyscy prawicowcy świata i jakoś niewielu to wychodzi. Jeśli w PO nie ma miejsca dla Rokity, to źle to świadczy o partii. Niestety, dzisiejsza PO to Tusk, Komorowski (Tusk z wąsami) i Schetyna. Z tymi panami partia daleko nie zajdzie, co pokazało kilka ostatnich wyborów. Niewielu jest w niej rozsądnych ludzi (np. Julia Pitera). Poza tym bez Rokity PO wejdzie w koalicję z LiD-em. PIS jest beznadziejną partią, ale wolę PIS niż powrót czerwonych świń. Chyba PO straciła jeden głosik poparcia... Odpowiedz Link Zgłoś
e-maxim Re: Bomba wybuchła (odejście Rokity) 15.09.07, 11:26 Wolisz pis niż powrót "czerwonych świń"? Co Ty chłopie pieprzysz - przecież przeczysz sam sobie: www.prawica.net/node/8022 Przestań słuchać propagandy Kaczyńskich, to lepiej na tym wyjdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś