rydzyk_fizyk 17.10.07, 11:07 PiS już sprywatyzował całe Państwo. Poszło w ręce Rodziny Kaczyńskich Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
t.o.m.e.k Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:13 Na nic bardziej nie czekam aż ta cała tzw. "służba zdrowia" nie zostanie w końcu uporządkowana pod względem własnościowym, finansowym i organizacyjnym. A to może stać się tylko poprzez prywatyzację i przekształcenia własnościowe. Tzw. "służba zdrowia" przez 60 lat była państwowa i widać jakie to efekty przyniosło. Mam więc nadzieję, że PO w końcu się do tego zabierze (skutecznie). Odpowiedz Link Zgłoś
aplus toc juz nawet Kwasniewski jest uczciwy od POparanc 17.10.07, 11:15 ow. Otwarcie nie wstydzi sie przynajmniej komunizmu i jest dumny z PRL Odpowiedz Link Zgłoś
atomm PiS po cichu prywatyzuje szpitale (np. w Pile) 17.10.07, 11:22 a glosno sie od tego odzegnuje i twierdzi ze ktos inny do tego dazy.... Panie Kaczynski pana czas juz minal... Odpowiedz Link Zgłoś
skory1 PiS po cichu prywatyzuje szpitale nie tylko w Pile 17.10.07, 11:25 www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4584141.html Odpowiedz Link Zgłoś
aplus tak tylko ze jakbys ten artykul przeczytal to pisz 17.10.07, 11:39 a wyraznie ze samorzad jest glownym udzialowcem szpitala. A PO chcialo sprzedawac szpitale obcym ludziom. Tzn. najpierw chcialo ale jak zrobila sie afera to Tuske natychmiast zmienil program ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
dobrasekta pis ma za to 4 programy - tvp1,tvp2,tvp3 i trwam. 17.10.07, 11:47 Niech te przepychanki się wreszcie skończą, wiadomo iż PO stworzy rząd z lidem a nie z pis'dami i dajmy już spokój. Ten kraj potrzebuje w końcu ciszy a nie ciągłego puszczania mocno śmierdzących bąków. --------------- Wole coś zjeść i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
gazetajudasza Dwa lata PiSu i nie mozna krasc! Czas to zmienic 17.10.07, 16:09 Dwa lata PiSu i nie mozna krasc! Czas to zmienic! Tylko koalicja PO z LiD moze odwrocic te zla passe dla zlodzieji w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog palnij sie w czapke aplusik i odszczekaj :) 17.10.07, 11:49 jak PO moze sprzedawac cos co nie jest ich?? to juz nawet Twoj komisarz Kaczor msciwy nie bylby w stanie z siebie takiego idiotyzmu wybelkotac Odpowiedz Link Zgłoś
aplus ale mialoby byc ;-) Po 21.10 dzieki taki pierwotni 17.10.07, 11:54 akom jak ty ;-) stawonog napisał: > jak PO moze sprzedawac cos co nie jest ich?? to juz nawet Twoj > komisarz Kaczor msciwy nie bylby w stanie z siebie takiego idiotyzmu > wybelkotac Odpowiedz Link Zgłoś
forumm NA WYBORY!! 17.10.07, 12:08 -założenie butów 30 sek. - spacer do lokalu wyborczego 600 sek. - oddanie glosu 120 sek. - ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach BEZCENNE przekaz dalej Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo Re: NA WYBORY!! - dobre dobre! :DDD 17.10.07, 13:36 -założenie butów 30 sek. - spacer do lokalu wyborczego 600 sek. - oddanie glosu 120 sek. - ujrzenie niezadowolonej miny kaczora Donalda i POszustow po wyborach BEZCENNE przekaz dalej Odpowiedz Link Zgłoś
noelkabat Re: NA WYBORY!! - dobre dobre! :DDD 17.10.07, 13:51 Nie kopiuj-hrabio-wymysl cos oryginalnego Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: PiS po cichu prywatyzuje szpitale (np. w Pile 17.10.07, 11:27 atomm napisał: > a glosno sie od tego odzegnuje i twierdzi ze ktos inny do tego > dazy.... > > Panie Kaczynski pana czas juz minal... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Panie Kaczyński, Pna czas już minął.! 17.10.07, 11:28 Czy Pan o tym wie.? Trzeba odejść.! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Panie Kaczyński, Pana czas już minął.! 17.10.07, 11:29 wrojoz napisał: > Czy Pan o tym wie.? Trzeba odejść.! Odpowiedz Link Zgłoś
gazetajudasza Panie Kaczyński, Pana czas już minął.Pora krasc!!! 17.10.07, 16:06 A do tego to juz nie ma lepszych niz my-POLiD Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: toc juz nawet Kwasniewski jest uczciwy od POp 17.10.07, 15:38 Ale 43 proc.obywateli chce prywatyzacji tzw.służby zdrowia.I nie mieszaj p.Dudziński w głowach wyborców,bo wy już prywatyzujecie,tylko ...bez głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
emka44 Politruk Dudziński... 17.10.07, 11:14 po raz kolejny pokazał, że poseł BRUDziński jest jego wzorem...oszołomom powiedzmy NIE! Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: Politruk Dudziński... 17.10.07, 11:20 Łączenie sprawy prywatywacji szpitali z tym co mówiła Sawicka to grube naduzycie na potrzeby PISdzielckiej kampanii. I onoi, i PO wiedzą że prywatyzacja to jedyne rozsądne wyjście z tej sytuacji. Niestety PISdziecy na uzytek kamnpanii wyborczej zrobili z tego straszak,ktorego ciemny, moherowy lud się boi, nie wnikając w isttotę problemu. PISdziecy grajana niskich uczuciach niewykształconych ludzi a tacy jak Dudziński z premedytacją i cynizmem to wykorzystują. mam nadzieje, że wyborcy wiedzą co robić. Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszdd Sprzęt z darowizn Owsiaka pewnie też sprywatyzują 17.10.07, 11:50 He he cwane P0 ,machery od prywatyzacji. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Politruk Dudziński... 17.10.07, 11:29 emka44 napisał: > po raz kolejny pokazał, że poseł BRUDziński jest jego > wzorem...oszołomom powiedzmy NIE! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Bredziński i Kłamczyński powinni odejść.! 17.10.07, 11:30 Czas tych panów minął.! Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 a moze by sie tak pis zajal wlasnym programem 17.10.07, 11:18 kurdupelstwo zajmuje sie innymi programami, a jakos o swoim - oprocz hakow - nic nie brzeka. Zrealizowaliscie juz miliony mieszkan, miliony autostrad, bezplatna sluzbe zdrowia - wiec mozecie spoczac na laurach i delektowac sie polska bieda. Scierwo-pisy pokazcie i ujawnijcie wasze "piekne plany" dla Polski! Czekamy.... Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 wazne w co uwierzy ciemny lud, a nie program 17.10.07, 11:30 program pisu ma jedną linijke... religijne panstwo policyjno-podsłuchowe koniec programu pisdy Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: wazne w co uwierzy ciemny lud, a nie program 17.10.07, 11:31 monster1972 napisał: > program pisu ma jedną linijke... > > religijne panstwo policyjno-podsłuchowe > > koniec programu pisdy > > > Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: a moze by sie tak pis zajal wlasnym programem 17.10.07, 11:30 rybka9915 napisała: > kurdupelstwo zajmuje sie innymi programami, a jakos o swoim - > oprocz hakow - nic nie brzeka. Zrealizowaliscie juz miliony > mieszkan, miliony autostrad, bezplatna sluzbe zdrowia - wiec mozecie > spoczac na laurach i delektowac sie polska bieda. > Scierwo-pisy pokazcie i ujawnijcie wasze "piekne plany" dla Polski! > Czekamy.... Odpowiedz Link Zgłoś
dr.tapczan w tej zabawie w pokazywanie... 17.10.07, 11:20 ...najsampierw pokaż swojego, zuchu! Gdzie jest program Twoich harcerzy? Bo jak na razie widzę następujące propozycje dla lekarzy kamasze, pielęgniarkom policyjne pałki a wszystkim innym wzrost składki, żeby profesor Regila był lepszym wujkiem, który dobrym da więcej cukierków, a złym klapsa. Odpowiedz Link Zgłoś
wiloughby Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:21 ta kampania miala być merytoryczna, a jest jeszcze bardziej syfna, niż poprzednia. wszyscy starają się zasyfić jak mogą, ale oczywiście pis przoduje Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:23 Syfią wszyscy, bo z takimi chamami jak PISzdiecy można tylko taką bronią: oni rozumieją tylko chamskie chwyty poniżej pasa i tego sie boją. Normalna merytoryczna dyskusja z tyki typami i walka na programy jest niemożliwa. Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:24 polscy lekarze chcą się dorabiać kosztem pacjentów, a PO im chce w tym pomóc. Tymczasem polscy lekarze pracują z najmniejszą wydajnością w UE. Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog aronku wez tabletki, KRUS Ci zlikwiduja :) 17.10.07, 11:31 i co Ty biedaczku zrobisz, przekreciarzu transportowy :) Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:21 Spodobało mi się - jak ktos chce mieć prywatny szpital to niech go sobie zbuduje zamiast kupić obecnie istniejący szpital nieprywatny Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog szpitale sa samorzadowe- i trzeba im umozliwic roz 17.10.07, 11:35 rozsadne gospodarowanie. Nawet PISuary to rozumieja i takie przekształcenia sie dzieja. Co więcej, Religa przygotowal projekt ustawy - a teraz przed wyborami PISdzielce wolaja gwaltu rety- tfu, co za ohyda Odpowiedz Link Zgłoś
mcguirre Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:22 A nawet jak tak jest i PO planuje prywatyzację szpiltali to faktycznie nie ma się czego wstydzić. Jest to jedyna droga do wprowadzenia normalnego systemu opieki zdrowotnej i między innymi skończenia z łapówkami za przyjęcia na oddział czy wykonanie operacji na czym tak zależy PiSiorkom. Do tej opry nie było odważnych do podjęcia takich decyzji bo boją się o sejmowe posadki w przypadku gniewu ludu. Pan Religa woli dalej ładować kasę do worka bez dna, która rozpływa się w NFZ. Najwyższa pora na odważne decyje a nie bełkot o teczkach, układach, przeszłości i innych duperelach. Odpowiedz Link Zgłoś
thelima A Pan zna Program PiSu Panie Dudziński? 17.10.07, 11:22 Nie? To może Pan zapyta Pana Kolege - wiceministra zdrowia, Pana Piechę, który na własnej stronie internetowej zamieszcza poniższy wywiad: www.piecha.com.pl/informacje4.html AK - Czy PiS dopuszcza prywatyzację szpitali? BP - Tak. Te, które znajdą się poza siecią należy sprywatyzować. Obecnie jest ok. 780 szpitali. Około 500 może być w sieci. AK - Czyli rozumiem, że preferowany przez PiS rodzaj własności szpitali to są szpitale publiczne? BP - Tak. Podstawowa sieć jest własnością publiczną. Należy do samorządu wojewódzkiego. AK - A w jakim trybie miała by nastąpić prywatyzacja tych pozostałych 280? BP - To by była kwestia decyzji województwa. Albo sprzedaż, albo... Tu każdy tryb jest możliwy. AK - A zdaje Pan sobie sprawę z kwestii utraty miejsc pracy? BP - Zdaje sobie sprawę, chociaż nie sądzę, żeby to wyglądało, aż tak źle jak nam się wydaje. Część szpitali można przecież scalić, a generalnie w szpitalach trzeba i tak zwiększyć zatrudnienie. Np. pielęgniarek jest skandalicznie mało i biorąc pod uwagę bezpieczeństwo pacjenta to wiele szpitali nie spełnia podstawowych warunków opieki. Załóżmy, że w powiecie są dwa szpitale. Jeden wchodzi do sieci, a pracownicy drugiego na pewno przejdą do tego w sieci. To może zanim Pan objedzie chamsko konkurencje - ustali Pan jedno spójne zdanie PiS dot. Prywatyzacji. Wiceminister wyraźnie mówi, że Państwo są za prywatyzacją. Więc jak to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 niewazne co zna dudzinski, wazne czym straszy tłum 17.10.07, 11:28 wystarczy zeby tłum uwierzył, ze to PO prywatyzuje szpitale a prywatyzacja i tak bedzie..bo być musi ale to nie przeszkadza pisowi kłamac.. kłamstwo i pisda to jedność PO ma jaja i mowi wprost: trzeba sprywatyzowac pisda nie ma jaj: ma tylko kłamstwa i aparatczyków jak dudzinski, ktorzy publicznie zaprzeczają słowom Religi czy Piechy... a nawet programowi Pisdy zwykła manipulacja i podłe kłamstwa, choc zwolennicy pisdy nazywają to polityką a dla mnie to jest ostatnie kure_wstwo a nie polityka dobranoc Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
wiloughby Re: niewazne co zna dudzinski, wazne czym straszy 17.10.07, 11:34 no właśnie o to chodzi, że po nie mówi tego wprost. coś tam przebąkuje, a najbardziej donośna w tej kwestii była niestety postawa sawickiej. Odpowiedz Link Zgłoś
an1005 Re: A Pan zna Program PiSu Panie Dudziński? 17.10.07, 14:04 Dziekuje za cytat. Polecam na deser jeszcze www.piecha.com.pl/dyktatorem.pdf Odpowiedz Link Zgłoś
optimistic Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:25 prywatyzować!!! leczyłem sie w publicznej służbie zdrowia przez 8 miesięcy i nic mi nie pomogli - tylko kasę wywaliłem na lekarstwa bez sensu. poszedłem do kliniki prywatnej i po jednej wizycie i nowych tabletkach od razu poczułem sie lepiej - to mowi samo za siebie Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 wszyscy mają się czegoś wstydzić, tylko PiSda nie 17.10.07, 11:25 jak widze tych pisdowatych aparatczyków typu dudziński czy brudziński to mi się chce iść na giełdę i kupić kałacha:) kłamią w żywe oczy i nawet nie mrugną PO ma się czego wstydzić, a pis jest jak dziewica... nic to, że kłamią za każdym razem, gdy otwierają mordy, nic to, że manipulują dowodami, uzywają służb do polityki, narażąją skutecznosc śledztwa, pokazując dowody przed postawieniem zarzutów... wszystko nic, najwazniejsze, ze jarek dostał po dupie w debatach i trzeba znow wyciągnąć jakiegos "dziadka z Wehrmachtu"... no i wyciagneli... kaczyści nie zasługują nawet na to, zeby ich w dupe kopnąć bałbym się ubrudzić sobie buta Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
skory1 Nie chowajmy głowy w piasek 17.10.07, 11:35 Prywatyzacja służby zdrowia jest NIEUNIKNIONA. Dlaczego nikt nie wspomni, że stomatologia jest dzisiaj praktycznie całkowicie prywatna? I poziom tych prywatnych usług często o niebo góruje nad tymi, które dostawaliśmy "za darmo" czyli za składkę zdrowotną a wcale nie są one takie drogie, bo konkurencja powoduje obniżanie cen. Kosztów leczenia prywatnie NIE MOŻNA ODLICZYĆ ani od podatku ani od składki zdrowotnej, co uważam za SKANDAL! Państwo doi nas z pieniędzy dając nam w zamian opiekę zdrowotną na poziomie jakiegoś Timbuktu, a jaka jest recepta? Podnieść składkę zdrowotną czyli mówiąc inaczej - więcej pieniędzy wyrzucić w błoto. DOŚĆ TEGO! Jestem za prywatyzacją przynajmniej POZ. A leczenie w szpitalach powinno być finansowane generalnie z prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Odpowiedz Link Zgłoś
allajah Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:26 Dudziński gląbie, szpitale mają byc sprywatyzowane, inaczej Ty baranie, ja , i kazdy inny obywatel Polski bedzie co roku dokladał do Nich grubą kase. ROZUMIESZ? Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Bardzo dobrze Polsce służy Tusk. 17.10.07, 11:32 Będę głosował na PO.! Tylko PO. I tak trzymać.! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Glosuj za PO.! Ale bez PiS.! 17.10.07, 11:33 PiS szkodzi Polsce. PiS to skrzynka prowokatorów i nagrań.! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Na wybory, usunąć złych polityków.! 17.10.07, 11:34 Usunąć wszystkich PiSowców.! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Mały pistolecik przegrał.! 17.10.07, 11:35 Na wybory.! Usuwamy PiS.! Nie damy się zastraszyć.! Odpowiedz Link Zgłoś
wiloughby Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:53 on to bardzo dobrze rozumie, ale nie rozumie tego cała masa ludzi, więc traktują to wielkie zło, źródło łapówek itp. tak to masie przekazali i teraz masa w to wierzy. i teraz po prostu to wykorzystują. tak pisowska maszynka do mielenia mózgu działa od samego początku allajah napisał: > Dudziński gląbie, szpitale mają byc sprywatyzowane, inaczej Ty > baranie, ja , i kazdy inny obywatel Polski bedzie co roku dokladał > do Nich grubą kase. ROZUMIESZ? Odpowiedz Link Zgłoś
taxal to ja te informacje przeslalem w nocy do PIS 17.10.07, 11:32 znalazlem ten zapis PO, choc juz po paru godzinach zniszczyli ale ja skopiowalem i przeslalem :-))))\huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
taxal wiec mam swoj udzial w wyborach!!! 17.10.07, 11:34 zatopilem PO w ich wlasnej prywatyzacji :-))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Nie dajmy się zastraszyć PiSowi.! 17.10.07, 11:36 Pi to znana z historii grupa wywrotowców.! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Nie chcemy w Polsce prowokatorów.! 17.10.07, 11:37 Nie chcemy PiS.! Prowokatorzy byli w czasie okupacji.! Odpowiedz Link Zgłoś
jb777 Czy Dudziński nie wie że przekształcenie w 17.10.07, 11:35 spółkę nie oznacza jeszcze prywatyzacji? Sa np spólki skarbu państwa. Czy a priori one lepiej funkcjonują niż inne spółki? Ale to przerasta wiedzę tego Pana. Mam nadzieję że najliższe wybory spowodują że parafrazując " .. nikt w przyszłości przez tego pana okłamany nie będzie" Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Czy Dudziński nie wie że przekształcenie w 17.10.07, 11:39 Dudziński to propagandysta. Tacy jak on działali w PRLu.!! Nie chcemy PiSu, nie chcemy PRLu bis.! Odpowiedz Link Zgłoś
swam Dudziński, Ty nawet czytać dobrze nie potrafisz 17.10.07, 11:39 jak cały PiS zresztą Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog Pisuary uciekaja jak moga od swojego projektu 17.10.07, 11:42 Konstytucji i ustawy o przeksztalceniach ZOZ-ów, może ktorys znawca toalet wytlumaczy mi dlaczego????? Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:42 Przykład realizacji programu PiS: www.youtube.com/watch?v=Mgr7bqAmtAM Odpowiedz Link Zgłoś
czechy11 Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:42 Kończcie PiS-meni wstydu oszczędźcie. Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog idz na wybory:))) 17.10.07, 11:43 Założenie butów 30 sek. Spacer do lokalu wyborczego 600 sek. Oddanie glosu 120 sek. Ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach BEZCENNE Odpowiedz Link Zgłoś
seafood słowa ministra wyjaśniają wątpliwości :) 17.10.07, 11:45 'Jego zdaniem wszelkie wątpliwości w tej sprawie wyjaśnił minister zdrowia Zbigniew Religa, który w wyborczym spocie PiS stanowczo sprzecił się tej idei.' A moim zdaniem wszelkie wątpliwości wyjaśniły fakty dokonane. Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog PIS w projekcie konstytucji likwiduje bezplatna op 17.10.07, 11:46 ieke zdrowotna - moze do tego by sie odniosl Dudzinski?? Odpowiedz Link Zgłoś
tibnor Kto upadł na głowę? 17.10.07, 11:50 Co złego jest w prywatyzacji szpitali? Skończą się "dziesięciny" firm farmaceutycznych, nagle się okaże że straty można przerobić w zyski, w tym także personelu. To gwałt na rozumie - negować dla negacji. Sprywatyzowane szpitale zarabiać mogą tylko na masie... A masa jest ubezpieczona w NFZ... Czyli płatnikiem będzie NFZ, a nie osoba prywatna. Namiastki mieliśmy na Śląsku, za kadencji nomen omen Sośnierza. Była jedna z lepszych Kasa Chorych, i był jeden z najbogatszych w Polsce pakiet bezpłatnych usług. A potem przyszedł Miller z Łapińskim, potem jeszcze Kaczyński - i jest dno. To skrajna nieuczciwość - słowa Dudzińskiego. Ten facet budzi wstręt. Odpowiedz Link Zgłoś
zdr1 Re: Kto upadł na głowę? 17.10.07, 12:35 tibnor napisał: > Co złego jest w prywatyzacji szpitali? Nie wiesz? to zacytujmy posel Sawicka: "jest nas troje, którzy tworzą prawo... będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego...ci będą mieli fart, którzy pierwsi będą wiedzieć...Biznes na służbie zdrowia będzie robiony...W politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie" Odpowiedz Link Zgłoś
tibnor Re: Kto upadł na głowę? 17.10.07, 14:09 Sawicka to margines. Taki margines jest obecny wszędzie. Także i w PiSie jest nadzwyczaj szeroki. A ja sobie chodzę (od czasu do czasu) po Wiedniu, i widzę tabliczki lekarzy na domach: "Wszystkie Kasy Chorych". To są prywatnie działający lekarze mający podpisane umowy z Kasami chorych. Przed trzema tygodniami w nocy (23:00) dostarczyłem do szpitala w Styrii (Austria) kolegę ze skręconą stopą, z podejrzeniem złamania. Ubezpieczenie polskie. Prywatny szpital przyjął, przepuścił przez maszynki do badań, wezwał na konsultację jeszcze jednego medyka, dał diagnozę, zaopatrzył, dał zalecenia - i podrzucił karetką na parking gdzie odstawiłem samochód. Za friko, bo sprawa była drobna, chociaż jako żywo chcieliśmy płacić. I co - czy ogon (Sawicka) ma machać psem, czy odwrotnie ? Odpowiedz Link Zgłoś
sstepniewski Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:58 Bardzo bym sie cieszyl gdyby wreszcie sprywatyzowano sluzbe zdrowia. Jestem obecnie emerytem ale dlugie lata mieszkalem w Niemczech. Tam cala sluzba zdrowia jest prywatna i funkcjonuje doskonale. A jesli chodzi o koszty to kosztuje nawet mniej niz w Polsce, bo nie trzeba nikogo "przekonywac" zeby dostac numerek czy tez termin badan. Wszystko jest prawie od reki. Lekarze zarabiaja duzo wiecej niz przecietna i nawet im nie przyjdzie do glowy oczekiwac dodatkowych datkow. Nawet leki sa czesciowo za darmo. I to jest naprawde proste i funkcjonuje. Trzeba tylko chciec i nie byc demagogiem - skladka zdrowotna jest troche wyzsza niz w Polsce i wynosi od 12 - 14 % w zaleznosci od kasy chorych. A w razie naglego przypadku nikt nie pyta karte kredytowa - ten spot PIS_u jest chory jak i cala ta partia. Odpowiedz Link Zgłoś
dosad Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 12:06 Dudziński, zresztą tak jak inni żołnierze PIS, tak przeinaczają fakty, tak wszystko interpretują, żeby skompromitować, zohydzić w naszych oczach PO i D. Tuska. Dudziński na dzisiejszej konferencji prasowej wykazał się nieznajomością programu PO, niewiedzą, co robi PIS w zakresie dziejącej sie dzikiej prywatyzacji przez ostatnie dwa lata a także kompletnym ignorantem ekonomicznym. Chroń Panie Boże naród od takich ludzi! Odpowiedz Link Zgłoś