Dodaj do ulubionych

Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr...

17.10.07, 11:07
PiS już sprywatyzował całe Państwo.

Poszło w ręce Rodziny Kaczyńskich
Obserwuj wątek
    • t.o.m.e.k Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:13
      Na nic bardziej nie czekam aż ta cała tzw. "służba zdrowia" nie
      zostanie w końcu uporządkowana pod względem własnościowym,
      finansowym i organizacyjnym. A to może stać się tylko poprzez
      prywatyzację i przekształcenia własnościowe. Tzw. "służba zdrowia"
      przez 60 lat była państwowa i widać jakie to efekty przyniosło. Mam
      więc nadzieję, że PO w końcu się do tego zabierze (skutecznie).
      • aplus toc juz nawet Kwasniewski jest uczciwy od POparanc 17.10.07, 11:15
        ow.
        Otwarcie nie wstydzi sie przynajmniej komunizmu i jest dumny z PRL
        • atomm PiS po cichu prywatyzuje szpitale (np. w Pile) 17.10.07, 11:22
          a glosno sie od tego odzegnuje i twierdzi ze ktos inny do tego
          dazy....

          Panie Kaczynski pana czas juz minal...
          • skory1 PiS po cichu prywatyzuje szpitale nie tylko w Pile 17.10.07, 11:25
            www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4584141.html
            • aplus tak tylko ze jakbys ten artykul przeczytal to pisz 17.10.07, 11:39
              a wyraznie ze samorzad jest glownym udzialowcem szpitala.
              A PO chcialo sprzedawac szpitale obcym ludziom.
              Tzn. najpierw chcialo ale jak zrobila sie afera to Tuske natychmiast
              zmienil program ;-)
              • dobrasekta pis ma za to 4 programy - tvp1,tvp2,tvp3 i trwam. 17.10.07, 11:47
                Niech te przepychanki się wreszcie skończą, wiadomo iż PO stworzy rząd z lidem a
                nie z pis'dami i dajmy już spokój.

                Ten kraj potrzebuje w końcu ciszy a nie ciągłego puszczania mocno śmierdzących
                bąków.
                ---------------
                Wole coś zjeść i tyle
                • gazetajudasza Dwa lata PiSu i nie mozna krasc! Czas to zmienic 17.10.07, 16:09
                  Dwa lata PiSu i nie mozna krasc! Czas to zmienic!
                  Tylko koalicja PO z LiD moze odwrocic te zla passe
                  dla zlodzieji w Polsce.
              • stawonog palnij sie w czapke aplusik i odszczekaj :) 17.10.07, 11:49
                jak PO moze sprzedawac cos co nie jest ich?? to juz nawet Twoj
                komisarz Kaczor msciwy nie bylby w stanie z siebie takiego idiotyzmu
                wybelkotac
                • aplus ale mialoby byc ;-) Po 21.10 dzieki taki pierwotni 17.10.07, 11:54
                  akom jak ty ;-)

                  stawonog napisał:

                  > jak PO moze sprzedawac cos co nie jest ich?? to juz nawet Twoj
                  > komisarz Kaczor msciwy nie bylby w stanie z siebie takiego
                  idiotyzmu
                  > wybelkotac
                  • forumm NA WYBORY!! 17.10.07, 12:08
                    -założenie butów 30 sek.
                    - spacer do lokalu wyborczego 600 sek.
                    - oddanie glosu 120 sek.
                    - ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach BEZCENNE

                    przekaz dalej
                    • kxx1 Re: NA WYBORY!! - dobre dobre! :DDD 17.10.07, 12:48
                      • hrabia-monte-christo Re: NA WYBORY!! - dobre dobre! :DDD 17.10.07, 13:36
                        -założenie butów 30 sek.
                        - spacer do lokalu wyborczego 600 sek.
                        - oddanie glosu 120 sek.
                        - ujrzenie niezadowolonej miny kaczora Donalda i POszustow po
                        wyborach BEZCENNE

                        przekaz dalej
                        • noelkabat Re: NA WYBORY!! - dobre dobre! :DDD 17.10.07, 13:51
                          Nie kopiuj-hrabio-wymysl cos oryginalnego
          • wrojoz Re: PiS po cichu prywatyzuje szpitale (np. w Pile 17.10.07, 11:27
            atomm napisał:

            > a glosno sie od tego odzegnuje i twierdzi ze ktos inny do tego
            > dazy....
            >
            > Panie Kaczynski pana czas juz minal...
            • wrojoz Panie Kaczyński, Pna czas już minął.! 17.10.07, 11:28
              Czy Pan o tym wie.? Trzeba odejść.!
              • wrojoz Re: Panie Kaczyński, Pana czas już minął.! 17.10.07, 11:29
                wrojoz napisał:

                > Czy Pan o tym wie.? Trzeba odejść.!
                • gazetajudasza Panie Kaczyński, Pana czas już minął.Pora krasc!!! 17.10.07, 16:06
                  A do tego to juz nie ma lepszych niz my-POLiD
        • stawonog aplusik-zobacz szpitale sprywatyzowane przez PISS) 17.10.07, 11:31

        • miranda333 Re: toc juz nawet Kwasniewski jest uczciwy od POp 17.10.07, 15:38
          Ale 43 proc.obywateli chce prywatyzacji tzw.służby zdrowia.I nie
          mieszaj p.Dudziński w głowach wyborców,bo wy już
          prywatyzujecie,tylko ...bez głowy.
    • emka44 Politruk Dudziński... 17.10.07, 11:14
      po raz kolejny pokazał, że poseł BRUDziński jest jego
      wzorem...oszołomom powiedzmy NIE!
      • albacor Re: Politruk Dudziński... 17.10.07, 11:20
        Łączenie sprawy prywatywacji szpitali z tym co mówiła Sawicka to grube naduzycie
        na potrzeby PISdzielckiej kampanii. I onoi, i PO wiedzą że prywatyzacja to
        jedyne rozsądne wyjście z tej sytuacji. Niestety PISdziecy na uzytek kamnpanii
        wyborczej zrobili z tego straszak,ktorego ciemny, moherowy lud się boi, nie
        wnikając w isttotę problemu. PISdziecy grajana niskich uczuciach
        niewykształconych ludzi a tacy jak Dudziński z premedytacją i cynizmem to
        wykorzystują. mam nadzieje, że wyborcy wiedzą co robić.
        • mariuszdd Sprzęt z darowizn Owsiaka pewnie też sprywatyzują 17.10.07, 11:50
          He he cwane P0 ,machery od prywatyzacji.
      • wrojoz Re: Politruk Dudziński... 17.10.07, 11:29
        emka44 napisał:

        > po raz kolejny pokazał, że poseł BRUDziński jest jego
        > wzorem...oszołomom powiedzmy NIE!
      • wrojoz Bredziński i Kłamczyński powinni odejść.! 17.10.07, 11:30
        Czas tych panów minął.!
    • rybka9915 a moze by sie tak pis zajal wlasnym programem 17.10.07, 11:18
      kurdupelstwo zajmuje sie innymi programami, a jakos o swoim -
      oprocz hakow - nic nie brzeka. Zrealizowaliscie juz miliony
      mieszkan, miliony autostrad, bezplatna sluzbe zdrowia - wiec mozecie
      spoczac na laurach i delektowac sie polska bieda.
      Scierwo-pisy pokazcie i ujawnijcie wasze "piekne plany" dla Polski!
      Czekamy....
      • monster1972 wazne w co uwierzy ciemny lud, a nie program 17.10.07, 11:30
        program pisu ma jedną linijke...

        religijne panstwo policyjno-podsłuchowe

        koniec programu pisdy


        Polak-ateista
        • wrojoz Re: wazne w co uwierzy ciemny lud, a nie program 17.10.07, 11:31
          monster1972 napisał:

          > program pisu ma jedną linijke...
          >
          > religijne panstwo policyjno-podsłuchowe
          >
          > koniec programu pisdy
          >
          >
          > Polak-ateista
      • wrojoz Re: a moze by sie tak pis zajal wlasnym programem 17.10.07, 11:30
        rybka9915 napisała:

        > kurdupelstwo zajmuje sie innymi programami, a jakos o swoim -
        > oprocz hakow - nic nie brzeka. Zrealizowaliscie juz miliony
        > mieszkan, miliony autostrad, bezplatna sluzbe zdrowia - wiec
        mozecie
        > spoczac na laurach i delektowac sie polska bieda.
        > Scierwo-pisy pokazcie i ujawnijcie wasze "piekne plany" dla Polski!
        > Czekamy....
    • dr.tapczan w tej zabawie w pokazywanie... 17.10.07, 11:20
      ...najsampierw pokaż swojego, zuchu! Gdzie jest program Twoich harcerzy? Bo jak
      na razie widzę następujące propozycje dla lekarzy kamasze, pielęgniarkom
      policyjne pałki a wszystkim innym wzrost składki, żeby profesor Regila był
      lepszym wujkiem, który dobrym da więcej cukierków, a złym klapsa.
    • wiloughby Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:21
      ta kampania miala być merytoryczna, a jest jeszcze bardziej syfna,
      niż poprzednia. wszyscy starają się zasyfić jak mogą, ale oczywiście
      pis przoduje
      • albacor Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:23
        Syfią wszyscy, bo z takimi chamami jak PISzdiecy można tylko taką bronią: oni
        rozumieją tylko chamskie chwyty poniżej pasa i tego sie boją. Normalna
        merytoryczna dyskusja z tyki typami i walka na programy jest niemożliwa.
      • aron2004 Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:24
        polscy lekarze chcą się dorabiać kosztem pacjentów, a PO im chce w
        tym pomóc. Tymczasem polscy lekarze pracują z najmniejszą
        wydajnością w UE.
        • stawonog aronku wez tabletki, KRUS Ci zlikwiduja :) 17.10.07, 11:31
          i co Ty biedaczku zrobisz, przekreciarzu transportowy :)
    • loppe Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:21

      Spodobało mi się - jak ktos chce mieć prywatny szpital to niech go
      sobie zbuduje zamiast kupić obecnie istniejący szpital nieprywatny
      • stawonog szpitale sa samorzadowe- i trzeba im umozliwic roz 17.10.07, 11:35
        rozsadne gospodarowanie. Nawet PISuary to rozumieja i takie
        przekształcenia sie dzieja. Co więcej, Religa przygotowal projekt
        ustawy - a teraz przed wyborami PISdzielce wolaja gwaltu rety- tfu,
        co za ohyda
    • mcguirre Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:22
      A nawet jak tak jest i PO planuje prywatyzację szpiltali to
      faktycznie nie ma się czego wstydzić. Jest to jedyna droga do
      wprowadzenia normalnego systemu opieki zdrowotnej i między innymi
      skończenia z łapówkami za przyjęcia na oddział czy wykonanie
      operacji na czym tak zależy PiSiorkom. Do tej opry nie było
      odważnych do podjęcia takich decyzji bo boją się o sejmowe posadki w
      przypadku gniewu ludu. Pan Religa woli dalej ładować kasę do worka
      bez dna, która rozpływa się w NFZ. Najwyższa pora na odważne decyje
      a nie bełkot o teczkach, układach, przeszłości i innych duperelach.
    • thelima A Pan zna Program PiSu Panie Dudziński? 17.10.07, 11:22
      Nie? To może Pan zapyta Pana Kolege - wiceministra zdrowia,
      Pana Piechę, który na własnej stronie internetowej zamieszcza
      poniższy wywiad:

      www.piecha.com.pl/informacje4.html
      AK - Czy PiS dopuszcza prywatyzację szpitali?

      BP - Tak. Te, które znajdą się poza siecią należy sprywatyzować.
      Obecnie jest ok. 780 szpitali. Około 500 może być w sieci.

      AK - Czyli rozumiem, że preferowany przez PiS rodzaj własności szpitali to są
      szpitale publiczne?

      BP - Tak. Podstawowa sieć jest własnością publiczną. Należy do samorządu
      wojewódzkiego.

      AK - A w jakim trybie miała by nastąpić prywatyzacja tych pozostałych 280?

      BP - To by była kwestia decyzji województwa. Albo sprzedaż, albo... Tu każdy
      tryb jest możliwy.

      AK - A zdaje Pan sobie sprawę z kwestii utraty miejsc pracy?

      BP - Zdaje sobie sprawę, chociaż nie sądzę, żeby to wyglądało, aż tak źle jak
      nam się wydaje. Część szpitali można przecież scalić, a generalnie w szpitalach
      trzeba i tak zwiększyć zatrudnienie. Np. pielęgniarek jest skandalicznie mało i
      biorąc pod uwagę bezpieczeństwo pacjenta to wiele szpitali nie spełnia
      podstawowych warunków opieki. Załóżmy, że
      w powiecie są dwa szpitale. Jeden wchodzi do sieci, a pracownicy drugiego na
      pewno przejdą do tego w sieci.

      To może zanim Pan objedzie chamsko konkurencje - ustali Pan jedno spójne zdanie
      PiS dot. Prywatyzacji. Wiceminister wyraźnie mówi, że Państwo są za
      prywatyzacją. Więc jak to jest?
      • monster1972 niewazne co zna dudzinski, wazne czym straszy tłum 17.10.07, 11:28
        wystarczy zeby tłum uwierzył, ze to PO prywatyzuje szpitale

        a prywatyzacja i tak bedzie..bo być musi

        ale to nie przeszkadza pisowi kłamac.. kłamstwo i pisda to jedność

        PO ma jaja i mowi wprost: trzeba sprywatyzowac


        pisda nie ma jaj: ma tylko kłamstwa i aparatczyków jak dudzinski,
        ktorzy publicznie zaprzeczają słowom Religi czy Piechy... a nawet
        programowi Pisdy

        zwykła manipulacja i podłe kłamstwa, choc zwolennicy pisdy nazywają
        to polityką


        a dla mnie to jest ostatnie kure_wstwo a nie polityka

        dobranoc



        Polak-ateista
        • wiloughby Re: niewazne co zna dudzinski, wazne czym straszy 17.10.07, 11:34
          no właśnie o to chodzi, że po nie mówi tego wprost. coś tam
          przebąkuje, a najbardziej donośna w tej kwestii była niestety
          postawa sawickiej.
      • an1005 Re: A Pan zna Program PiSu Panie Dudziński? 17.10.07, 14:04
        Dziekuje za cytat. Polecam na deser jeszcze
        www.piecha.com.pl/dyktatorem.pdf
    • optimistic Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:25
      prywatyzować!!! leczyłem sie w publicznej służbie zdrowia przez 8
      miesięcy i nic mi nie pomogli - tylko kasę wywaliłem na lekarstwa
      bez sensu. poszedłem do kliniki prywatnej i po jednej wizycie i
      nowych tabletkach od razu poczułem sie lepiej - to mowi samo za
      siebie
    • monster1972 wszyscy mają się czegoś wstydzić, tylko PiSda nie 17.10.07, 11:25
      jak widze tych pisdowatych aparatczyków typu dudziński czy
      brudziński to mi się chce iść na giełdę i kupić kałacha:)

      kłamią w żywe oczy i nawet nie mrugną

      PO ma się czego wstydzić, a pis jest jak dziewica...

      nic to, że kłamią za każdym razem, gdy otwierają mordy, nic to, że
      manipulują dowodami, uzywają służb do polityki, narażąją skutecznosc
      śledztwa, pokazując dowody przed postawieniem zarzutów...

      wszystko nic, najwazniejsze, ze jarek dostał po dupie w debatach i
      trzeba znow wyciągnąć jakiegos "dziadka z Wehrmachtu"...

      no i wyciagneli...


      kaczyści nie zasługują nawet na to, zeby ich w dupe kopnąć

      bałbym się ubrudzić sobie buta




      Polak-ateista


      • skory1 Nie chowajmy głowy w piasek 17.10.07, 11:35
        Prywatyzacja służby zdrowia jest NIEUNIKNIONA. Dlaczego nikt nie wspomni, że
        stomatologia jest dzisiaj praktycznie całkowicie prywatna? I poziom tych
        prywatnych usług często o niebo góruje nad tymi, które dostawaliśmy "za darmo"
        czyli za składkę zdrowotną a wcale nie są one takie drogie, bo konkurencja
        powoduje obniżanie cen. Kosztów leczenia prywatnie NIE MOŻNA ODLICZYĆ ani od
        podatku ani od składki zdrowotnej, co uważam za SKANDAL! Państwo doi nas z
        pieniędzy dając nam w zamian opiekę zdrowotną na poziomie jakiegoś Timbuktu, a
        jaka jest recepta? Podnieść składkę zdrowotną czyli mówiąc inaczej - więcej
        pieniędzy wyrzucić w błoto. DOŚĆ TEGO! Jestem za prywatyzacją przynajmniej POZ.
        A leczenie w szpitalach powinno być finansowane generalnie z prywatnych
        ubezpieczeń zdrowotnych.
    • allajah Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:26
      Dudziński gląbie, szpitale mają byc sprywatyzowane, inaczej Ty
      baranie, ja , i kazdy inny obywatel Polski bedzie co roku dokladał
      do Nich grubą kase. ROZUMIESZ?
      • wrojoz Bardzo dobrze Polsce służy Tusk. 17.10.07, 11:32
        Będę głosował na PO.! Tylko PO. I tak trzymać.!
      • wrojoz Glosuj za PO.! Ale bez PiS.! 17.10.07, 11:33
        PiS szkodzi Polsce. PiS to skrzynka prowokatorów i nagrań.!
      • wrojoz Na wybory, usunąć złych polityków.! 17.10.07, 11:34
        Usunąć wszystkich PiSowców.!
      • wrojoz Mały pistolecik przegrał.! 17.10.07, 11:35
        Na wybory.! Usuwamy PiS.! Nie damy się zastraszyć.!
      • wiloughby Re: Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym 17.10.07, 11:53
        on to bardzo dobrze rozumie, ale nie rozumie tego cała masa ludzi,
        więc traktują to wielkie zło, źródło łapówek itp. tak to masie
        przekazali i teraz masa w to wierzy. i teraz po prostu to
        wykorzystują. tak pisowska maszynka do mielenia mózgu działa od
        samego początku

        allajah napisał:

        > Dudziński gląbie, szpitale mają byc sprywatyzowane, inaczej Ty
        > baranie, ja , i kazdy inny obywatel Polski bedzie co roku dokladał
        > do Nich grubą kase. ROZUMIESZ?
    • taxal to ja te informacje przeslalem w nocy do PIS 17.10.07, 11:32
      znalazlem ten zapis PO, choc juz po paru godzinach zniszczyli ale ja
      skopiowalem i przeslalem :-))))\huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    • taxal wiec mam swoj udzial w wyborach!!! 17.10.07, 11:34
      zatopilem PO w ich wlasnej prywatyzacji :-)))))))))))))))))))))
      • wrojoz Nie dajmy się zastraszyć PiSowi.! 17.10.07, 11:36
        Pi to znana z historii grupa wywrotowców.!
      • wrojoz Nie chcemy w Polsce prowokatorów.! 17.10.07, 11:37
        Nie chcemy PiS.! Prowokatorzy byli w czasie okupacji.!
    • jb777 Czy Dudziński nie wie że przekształcenie w 17.10.07, 11:35
      spółkę nie oznacza jeszcze prywatyzacji? Sa np spólki skarbu
      państwa. Czy a priori one lepiej funkcjonują niż inne spółki?
      Ale to przerasta wiedzę tego Pana. Mam nadzieję że najliższe wybory
      spowodują że parafrazując " .. nikt w przyszłości przez tego pana
      okłamany nie będzie"
      • wrojoz Re: Czy Dudziński nie wie że przekształcenie w 17.10.07, 11:39
        Dudziński to propagandysta. Tacy jak on działali w PRLu.!!
        Nie chcemy PiSu, nie chcemy PRLu bis.!
    • swam Dudziński, Ty nawet czytać dobrze nie potrafisz 17.10.07, 11:39
      jak cały PiS zresztą
      • stawonog Pisuary uciekaja jak moga od swojego projektu 17.10.07, 11:42
        Konstytucji i ustawy o przeksztalceniach ZOZ-ów, może ktorys znawca
        toalet wytlumaczy mi dlaczego?????
    • 123rbr Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:42
      Przykład realizacji programu PiS:
      www.youtube.com/watch?v=Mgr7bqAmtAM
    • czechy11 Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:42
      Kończcie PiS-meni wstydu oszczędźcie.
    • stawonog idz na wybory:))) 17.10.07, 11:43
      Założenie butów 30 sek.
      Spacer do lokalu wyborczego 600 sek.
      Oddanie glosu 120 sek.
      Ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach BEZCENNE
    • seafood słowa ministra wyjaśniają wątpliwości :) 17.10.07, 11:45
      'Jego zdaniem wszelkie wątpliwości w tej sprawie wyjaśnił minister zdrowia
      Zbigniew Religa, który w wyborczym spocie PiS stanowczo sprzecił się tej idei.'

      A moim zdaniem wszelkie wątpliwości wyjaśniły fakty dokonane.
    • stawonog PIS w projekcie konstytucji likwiduje bezplatna op 17.10.07, 11:46
      ieke zdrowotna - moze do tego by sie odniosl Dudzinski??
    • tibnor Kto upadł na głowę? 17.10.07, 11:50
      Co złego jest w prywatyzacji szpitali? Skończą się "dziesięciny"
      firm farmaceutycznych, nagle się okaże że straty można przerobić w
      zyski, w tym także personelu. To gwałt na rozumie - negować dla
      negacji.
      Sprywatyzowane szpitale zarabiać mogą tylko na masie... A masa jest
      ubezpieczona w NFZ... Czyli płatnikiem będzie NFZ, a nie osoba
      prywatna.
      Namiastki mieliśmy na Śląsku, za kadencji nomen omen Sośnierza. Była
      jedna z lepszych Kasa Chorych, i był jeden z najbogatszych w Polsce
      pakiet bezpłatnych usług. A potem przyszedł Miller z Łapińskim,
      potem jeszcze Kaczyński - i jest dno.
      To skrajna nieuczciwość - słowa Dudzińskiego. Ten facet budzi wstręt.
      • zdr1 Re: Kto upadł na głowę? 17.10.07, 12:35
        tibnor napisał:

        > Co złego jest w prywatyzacji szpitali?

        Nie wiesz? to zacytujmy posel Sawicka:
        "jest nas troje, którzy tworzą prawo... będziemy przekształcać szpitale w
        spółki prawa handlowego...ci będą mieli fart, którzy pierwsi będą
        wiedzieć...Biznes na służbie zdrowia będzie robiony...W politykę się nie musicie
        mieszać, tylko kasę dajcie"
        • tibnor Re: Kto upadł na głowę? 17.10.07, 14:09
          Sawicka to margines. Taki margines jest obecny wszędzie. Także i w
          PiSie jest nadzwyczaj szeroki.
          A ja sobie chodzę (od czasu do czasu) po Wiedniu, i widzę tabliczki
          lekarzy na domach: "Wszystkie Kasy Chorych". To są prywatnie
          działający lekarze mający podpisane umowy z Kasami chorych.
          Przed trzema tygodniami w nocy (23:00) dostarczyłem do szpitala w
          Styrii (Austria) kolegę ze skręconą stopą, z podejrzeniem złamania.
          Ubezpieczenie polskie. Prywatny szpital przyjął, przepuścił przez
          maszynki do badań, wezwał na konsultację jeszcze jednego medyka, dał
          diagnozę, zaopatrzył, dał zalecenia - i podrzucił karetką na parking
          gdzie odstawiłem samochód. Za friko, bo sprawa była drobna, chociaż
          jako żywo chcieliśmy płacić.
          I co - czy ogon (Sawicka) ma machać psem, czy odwrotnie ?
    • sstepniewski Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 11:58
      Bardzo bym sie cieszyl gdyby wreszcie sprywatyzowano sluzbe zdrowia.
      Jestem obecnie emerytem ale dlugie lata mieszkalem w Niemczech. Tam
      cala sluzba zdrowia jest prywatna i funkcjonuje doskonale. A jesli
      chodzi o koszty to kosztuje nawet mniej niz w Polsce, bo nie trzeba
      nikogo "przekonywac" zeby dostac numerek czy tez termin badan.
      Wszystko jest prawie od reki. Lekarze zarabiaja duzo wiecej niz
      przecietna i nawet im nie przyjdzie do glowy oczekiwac dodatkowych
      datkow. Nawet leki sa czesciowo za darmo. I to jest naprawde proste
      i funkcjonuje. Trzeba tylko chciec i nie byc demagogiem - skladka
      zdrowotna jest troche wyzsza niz w Polsce i wynosi od 12 - 14 % w
      zaleznosci od kasy chorych. A w razie naglego przypadku nikt nie
      pyta karte kredytowa - ten spot PIS_u jest chory jak i cala ta
      partia.
    • tersta Aco jest złego w prywatyzacji Szpitali??? 17.10.07, 12:05
    • dosad Dudziński: PO ma w swoim programie wyborczym pr.. 17.10.07, 12:06
      Dudziński, zresztą tak jak inni żołnierze PIS, tak przeinaczają
      fakty, tak wszystko interpretują, żeby skompromitować, zohydzić w
      naszych oczach PO i D. Tuska. Dudziński na dzisiejszej konferencji
      prasowej wykazał się nieznajomością programu PO, niewiedzą, co robi
      PIS w zakresie dziejącej sie dzikiej prywatyzacji przez ostatnie
      dwa lata a także kompletnym ignorantem ekonomicznym. Chroń Panie
      Boże naród od takich ludzi!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka