rydzyk_fizyk 22.10.07, 08:41 Trzeba posłuchać Lecha. On najlepiej poznał Bliźniaków. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marimax Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 08:42 Bolek przyjdzie czas ze i ty kiedys bedziesz rozliczony Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 08:52 marimax napisał: > Bolek przyjdzie czas ze i ty kiedys bedziesz rozliczony Nigdy nie pisz o Naszym Prezydencie / prawdziwym ! /- " Bolek ". Jeśli napiszesz o swoim kurdupelku " kaczor " - na pewno nikt Cię nie skrytykuje . A dla Pana Lecha Wałęsy - tylko szacunek i pamięć za to co dla Polski i Polaków - zrobił . Zawsze wypowiedzi Pana Wałęsy były wyważone i bardzo celne . pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:01 Co by nie mówić, Wałęsa nigdy, w odróżnieniu od obecnego prezydenta, nie powiedział szaremu obywatelowi "spieprzaj dziadu", choć można mieć do niego mnóstwo innych zastrzeżeń, ale w latach 80-tych nie dekował się tak jak bliźniacy ze strachu! Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk L. Kaczyńskiego za Warszawę też należy rozliczyć 22.10.07, 09:19 Prezydent kłamczyński swoimi warszawskimi (nie)rządami i zaniechaniami spowodował, że teraz musimy nadganiać stracony czas i wydawać na remonty i inwestycje znacznie więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
skubi6 8 lat dla obu Kaczyńskich 22.10.07, 09:26 8 lat dla obu Kaczyńskich za zdradę tajemnicy państwowej w raporcie Macierewicza. Ze wstępnych wyników wychodzi, że jest większość, żeby posadzić Jarosława, ale nie Lecha, bo posadzenie prezydenta wymaga specjalnej procedury i ogromnej większości. Szkoda. Ja bym był za tym, żeby przenieść siedzibę pana Lecha Kaczyńskiego o jakieś 2 czy 3 kilometry, z Krakowskiego Przedmieścia na ulicę Rakowiecką. A zapewniam Was, że brama przy Rakowieckiej jest bardzo fajna, nawet solidniejsza od tych (podobnoo antyterrorystycznych) drzwi przy Krakowskim Przedmieściu. Szczegóły tu (za co mu się należy i jaka jest procedura): www.skubi.net/macierewicz.html Odpowiedz Link Zgłoś
leon9910 Re: 8 lat dla obu Kaczyńskich 22.10.07, 10:12 skubi6 napisał: > 8 lat dla obu Kaczyńskich za zdradę tajemnicy państwowej w raporcie Macierewicz > a. > > Ze wstępnych wyników wychodzi, że jest większość, żeby posadzić Jarosława, ale > nie Lecha, bo posadzenie prezydenta wymaga specjalnej procedury i ogromnej > większości. > > Szkoda. Ja bym był za tym, żeby przenieść siedzibę pana Lecha Kaczyńskiego o > jakieś 2 czy 3 kilometry, z Krakowskiego Przedmieścia na ulicę Rakowiecką. A > zapewniam Was, że brama przy Rakowieckiej jest bardzo fajna, nawet solidniejsza > od tych (podobnoo antyterrorystycznych) drzwi przy Krakowskim Przedmieściu. > > > Szczegóły tu (za co mu się należy i jaka jest procedura): > www.skubi.net/macierewicz.html >najpierw posadź swojego naczelnego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
babcia.klozetova Re: 8 lat dla obu Kaczyńskich 22.10.07, 10:43 Brawo leon9910! Bardzo merytoryczna odpowiedź! Przeczytałeś artykuły skubiego? Zastanowiłeś się nad ich merytoryczną wartością? Jeśli nie i możesz jedynie bluzgać, to dołącz do swojego idola jarosława kaczyńskiego (nie zasługuje, by pisać go z dużej litery)! Innymi słowy: trzeba spokojnie sprawdzić pewne sprawy i rozliczyć w majestacie prawa (a nie jak kiedyś ktoś krzyczał o wieszaniu komunistów!) kaczyńskich, macierewicza, kamińskiego, ziobrę, wassermanna et consortes. Odpowiedz Link Zgłoś
tekameka czy pomroczność jasna jest dziedziczna ? 22.10.07, 12:50 czy to dziecko brata? Odpowiedz Link Zgłoś
skobog Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:13 Oglądnij film "Plusy dodatnie,plusy ujemne"-jest w sieci.Czemu mam wierzyć Wałęsie a nie Gwieźdie."tak bardzo chcem,ale nie mogem" mu uwierzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:19 skobog napisał: > Oglądnij film "Plusy dodatnie,plusy ujemne"-jest w sieci.Czemu mam wierzyć > Wałęsie a nie Gwieźdie."tak bardzo chcem,ale nie mogem" mu uwierzyć. Rozumiem Twój sposób myślenie i szanuję . Kiedy piszę o szacunku dla Pana Wałęsy - nie rozwijam tematu . Uważam że właśnie Wałęsa zrobił dla Polski to , co pozwala / m.in./ nam o tym pisać na tym forum . Odpowiedz Link Zgłoś
leon9910 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:15 nie-naiwniak napisał: > skobog napisał: > > > Oglądnij film "Plusy dodatnie,plusy ujemne"-jest w sieci.Czemu mam wierzy > ć > > Wałęsie a nie Gwieźdie."tak bardzo chcem,ale nie mogem" mu uwierzyć. > > Rozumiem Twój sposób myślenie i szanuję . > Kiedy piszę o szacunku dla Pana Wałęsy - nie rozwijam tematu . > Uważam że właśnie Wałęsa zrobił dla Polski to , co pozwala / m.in./ > nam o tym pisać na tym forum . >to nie wałęsa zrobił to zrobili żydzi z koru i cały esb po 45 r.opanowali wszystkie gałęzie przemysłu ,oswiaty,kultury,sadownictwa!!!poalak nie ma szans sie terz wybić!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ned_pap Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 12:15 > >to nie wałęsa zrobił to zrobili żydzi z koru i cały esb po 45 r.opanowali > wszystkie gałęzie przemysłu ,oswiaty,kultury,sadownictwa Tylko sadownictwa? A warzywnictwa już nie? !!!poalak nie ma szans > sie terz wybić!!! Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 12:29 Daj spokój. Leon9910 ma rację - ale on z Izraela pisze. Odpowiedz Link Zgłoś
kerrmit20 Te o nodze, otake, nie chcem ale muszem itd. też? 22.10.07, 09:19 Gdzie ty byłeś jak on rządził? w pieluchach? Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk Ciebie kerrmit20 też trzeba leczyć z nienawiści? 22.10.07, 09:22 A może to zwykła polska zawiść? Odpowiedz Link Zgłoś
kerrmit20 Odpowiadałem na post że Wałęsa zawsze był wyważony 22.10.07, 10:35 chyba w innym wcieleniu bo ja go pamiętam jako zacietrzewionego prezydencika który dzielił i dlatego przegrał z Olkiem. a chory to chyba ty jesteś na sraczke wyborczą Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Siwy dym nad siedzibą CBA 22.10.07, 10:56 Niszczarki się grzeją w Min. Sprawiedliwości. Babilon upada!!! Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Re: Odpowiadałem na post że Wałęsa zawsze był wyw 22.10.07, 12:24 kerrmit20 napisał: > chyba w innym wcieleniu bo ja go pamiętam jako zacietrzewionego prezydencika > który dzielił i dlatego przegrał z Olkiem. a chory to chyba ty jesteś na sraczk > e > wyborczą Nie mam doświadczenia w rozmowach tego typu . Domyślam się jedynie że reprezentujesz opinie charakterystyczne dla PiS-uarów . I tak Ciebie pozdrawiam - leżących się nie kopie . Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Zacznijmy od kulisów "wojny na górze" 22.10.07, 10:20 To był poczatek tego zła i początek kariery Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. I to 22.10.07, 09:33 Pan Premier J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. I to z wielu względów. Po pierwsze PiS uzyskał niewiarygodnie wysoki przyrost głosów. Po drugie, J. Kaczyński od razu w komentarzu zdemaskował haniebny, być może nawet nirformalny ale przecież faktyczny sojusz Faktów i Mitów, NIE i Wyborczej idących w jednym szeregu moralnej sromoty. Po trzecie wreszcie, antykomunistyczne sprawy zaszły już w Polsce tak daleko dzięki PiS, że z pewnością prostego powrotu do najbardziej skompromitowanych praktyk IV RP po prostu nie będzie. Tym bardziej że PiS będzie betonową, antykomunistyczną i antyłapówkarską opozycją o sile wyrazistości nieznanej jeszcze w historii Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
luxie Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 09:44 junkier napisał: > Pan Premier J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów A "Polacy mieli więcej z gry" :-) > Po pierwsze PiS uzyskał niewiarygodnie wysoki > przyrost głosów. W poprzednich wyborach po prostu była dużo słabsza frekwencja. Sami jesteśmy sobie winni (wielu nie poszło na wybory), że zmarnowaliśmy 2 lata na staniu po kostki w szambie. Nie sądzę aby PiS 2 lata temu przy wyższej frekwencji uzyskał dużo lepsze wyniki. > Po drugie, J. Kaczyński od razu w komentarzu zdemaskował haniebny, > być może nawet nirformalny ale przecież faktyczny sojusz Faktów i > Mitów, NIE i Wyborczej idących w jednym szeregu moralnej sromoty. Układ BLA BLA, wykształciuchy BLA BLA, łże-elity BLA BLA, kamasze BLA BLA. Woda została spuszczona, kacza kupa popłynęła do kanałów. > Tym bardziej że PiS będzie betonową, antykomunistyczną i > antyłapówkarską opozycją o sile wyrazistości nieznanej jeszcze w > historii Polski. Betonową to na pewno będzie. To im wychodziło najlepiej. Mieli wspaniałe wzorce z poprzedniego systemu... Wreszcie jest szansa na normalność w tym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 09:53 Nadzwyczajnie wysoka frekwencja istotnie pomogla w pokonaniu, ale przeciez nie zwyciezeniu PiS. Martwi wypadniecie za burte LPR ale z pewnoscia silna antykomunistyczna prawica bedzie twardo walczyc z glownym wrogiem, jakim sa postkomunisci z LiD. Z programu rzadu PO-PSL bedzie popierane to, co nie szkodzi Polsce. W ogole gdyby PO chcialo na trwale zmienic Polske, to powinni porozumiec sie z J. Kaczynskim w kwestii zmiany konstytucji i zakazania dzialalnosci w Polsce nie tylko partii komunistycznych, ale takze postkomunistycznych. To pozwoliloby na delegalizacje SLD i trwale oddalenie prokomunistycznego zagrozenia w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
gulcia77 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:00 Czy ty słyszałeś junkierku słowo PLURALIZM? Lewica ma swój elektorat na całym świecie i jako taka nie może być zdelegalizowana. Zwłaszcza, że LiD ma tyle samo z komunistami co PiS - mniej więcej tyle samo byłych członków PZPR. A jeśli chodzi o ideologę, to pomysły PiS-u są zdecydowanie bardziej lewicowe niż pomysły lewicy. Dobrze się stało, ze odsunięto PiS od władzy. Mam tylko jeszcze nadzieję, ze nie spieprzą pokładanego w nich zaufania i rzeczywiście będzie liberalna gospodarka. Ja osobiście życzyłabym sobie jeszcze liberalnego światopoglądu, ale na to przyjdzie jeszcze poczekać - mam nadzieję, że nie za długo. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:03 Swiatopoglad prawdziwie liberalny to swiatopoglad konserwatywny i zaden inny. Tobie sie myli najwyrazniej liberalizm z nihilizmem, z calkowitym bezholowiek, antychrzescijanskim rozkladem wszelkich wartosci, triumfem ciemnoty, najprymitywniejszych instynktow i tepego hedonizmu, bo przeciez do tego daza postkomunisci, ktorzy juz wyciagaja swe brudne lapska aby zadac cios ochronie zycia dzieci nienarodzonych w Polsce! Odpowiedz Link Zgłoś
gulcia77 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:14 Junkier! Nawet w Biblii jest napisane, ze każdy "sam za siebie zda sprawę Bogu" - więc nie wyjeżdżaj mi tu z retoryką chrześcijańską, która w odniesieniu do działań KK jest brudna i obłudna do bólu!!! Liberalizm światopoglądowy jest potrzebny, choćny po to, żeby nie musieć oglądać obmierzłych gąb tzw "hierarchii". A o ochronie nienarodzonych to już sobie popisaliśmy niegdyś - zdania nie zmieniłam. A co z ochroną "życia narodzonych"? Bo tu widzę spore braki wśród obrońców "nienarodzonych". Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:29 Kosciol opowiada sie za ochrona ludzkiego zycia od poczecia az do naturalnej smierci. Trudno weic o bardziej pryncypialne i humanistyczne stanowisko. Przypomina o tym ostatni list Konferencji Episkopatu. Agnostycy moga sobie nie wierzyc w Slowo Boze, moga wierzyc w rozne voodoo, multi-kulti, swieckie objawienia Szczuki czy Gretkowskiej, o "Kosciele Otwartym" Wyborczej i innych bredniach nie wspominajac, ale ochrona zycia ludzkiego to miejsce gdzie koncza sie zarty! Odpowiedz Link Zgłoś
gulcia77 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:59 Taaa, zwłaszcza widoczne jest to w odniesieniu do historii KK, która ma na sumieniu parę milionów ludzkich istnień (tak tak, zaraz mi wyjedziesz z Mao, Stalinem etc. Zgadzam się, to też mordercy i tak samo zasługują na potępienie). Istnieje coś takiego jak moralność humanistyczna - życie ludzkie jako najważniejsze dobro. Wyobraź sobie, że jestem pacyfistką, ale nie potrzebuję do tego żadnej religijnej moralności. to się trochę bardziej zgadza z nauką Chrystusa, niz sama obecność kapelanów w wojsku. Tak, mam nadzieję, że po wyborach będzie leppiej, a przynajmniej normalnie. I nie będę się wstydzić za Polskę. A pod rządami Kaczyńskich wstydziłam się... Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:27 Kosciol nie ma nikogo na sumieniu. Nie klam perfidnie. Co do wstydu - to mozna bylo go odczuwac w III RP gdy masa agentow, konfidentow bezpieki i innych okraglostolowych kombinatorow wystepowala w mediach i bez zenady pouczala narod oklamujac go. Oraz gdy rozne Geremki i Cimoszewicze lataly do obcych krajow i wszystkim przytakiwaly, a polskie sprawy wlasnosci na ziemiach zachodnich i kwestia roszczen roznych reketierskich mniejszosci pozostawala neizalatwiona. Odpowiedz Link Zgłoś
milet_z_sedesu Re: J. Kaczyński nie ogłupił Polaków i przerznął 22.10.07, 11:44 wybory Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:41 junkier napisał: > a polskie sprawy wlasnosci na ziemiach zachodnich i > kwestia roszczen roznych reketierskich mniejszosci pozostawala > neizalatwiona. A co konkretnie w tych dwóch sprawach udało się PiSowi przez 2 lata zrobić? Jaka ustawa powstała aby to co z poniemieckiego majątku jeszcze nie stało się własnością Skarbu Państwa nie wróciło do rąk przedwojennych właścicieli? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:46 Jedno sobie uswaidom - PiS mial rzadzic przez 8 lat, a skonczylo sie na dwoch, przejawem zlej woli jest wiec rozliczanie rzadu z tak krotkiego czasu, przeciez jasne ze wszystkiego nie mozna bylo zalatwic! Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:15 No to zes mnie rozbawil. Dlaczego akurat 8 lat ? Tyle by im wystarczylo ? A moze 38 ? Na szczescie istnieje jeszcze demokracja w Polsce. A co do zalatwiania spraw - wszystko czego sie tkneli, spartolili. Nawet lustracji porzadnie nie potrafili przeprowadzic. A rozliczanie rzadu jest jak najbardziej na miejscu, bo porzadny rzad: 1. wzialby sie od razu do roboty 2. rzadzilby dluzej niz 2 latka Odpowiedz Link Zgłoś
absurdynka Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:02 > Agnostycy moga sobie nie wierzyc w Slowo Boze, moga wierzyc w rozne > voodoo, multi-kulti, swieckie objawienia Szczuki czy Gretkowskiej, > o "Kosciele Otwartym" Wyborczej i innych bredniach nie wspominajac, > ale ochrona zycia ludzkiego to miejsce gdzie koncza sie zarty! Junkier jesteś agresywny w swoim przekonaniu o jedynie słusznej postawie (kościoła katolickiego) daj sobie na wstrzymanie i nie obrażaj "innych bredniach nie wspominajac," przekonań i postaw innych ludzi. Masz coś merytorycznego do dodania to wtedy mów, bo argument "ochrona zycia ludzkiego to miejsce gdzie koncza sie zarty" jest, wybacz, wart pudelka. (pudelek.pl) Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:21 No tu akurat trafilas jak kula w plot. Ja szanuje tez inne odlamy chrzescijanstwa takie jak luteranizm czy prawoslawie ale sa to religie oparte na Prawdzie Objawionej. W Pismie Sw. Natomiast to o czym wspomnialem, voodoo i brednie agnostykow tudziez jawnych ateistow, sa oczywistoscia. Kosciol katolicki oraz inne koscioly chrzescijanskie maja ponad 2000 lat przezyl lata przesladowan, przezyje tez takie 'wiochny' jak Szczuka czy Duninowa, ktore usiluja chyba leczyc kompleksy wywolane stanem wlasnej fizjonomii wrednymi atakami na Kosciol, o ktorych wielokrotnie juz slyszalem. Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:18 > Kosciol katolicki oraz inne > koscioly chrzescijanskie maja ponad 2000 lat przezyl lata > przesladowan A takze lata przesladowan innych, to tez Kosciol katolicki przezyl. Odpowiedz Link Zgłoś
luxie Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:18 gulcia77 napisała: > Ja osobiście życzyłabym sobie jeszcze liberalnego światopoglądu, > ale na to przyjdzie jeszcze poczekać - mam nadzieję, > że nie za długo. Mam te same odczucia. Mamy do czynienia z 2 płaszczyznami: światopoglądową i ekonomiczną. Głosując na lewicę otrzymujemy liberalizm światopoglądowy, ale podejście socjalne do gospodarki. Głosując na prawicę mamy liberalną gospodarkę ale konserwę światopoglądową. PiS et consortes to dla mnie najgorsza kombinacja: socjalizm ekonomiczny i zaścianek światopoglądowy. Czy doczekam się kiedyś partii liberalnej w obu płaszczyznach? Mają mój głos już dziś! Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:33 W POlsce liberałami są jedynie UPR oraz Prawica RP Marka Jurka. Drugie z tych ugrupowań stopniowo odbuduje swoją pozycję jako prawe, konserwatywne skrzydło PiS. Poza tym w Polsce liberalizmem socjaliści wycierają sobie bezwstydnie gęby, jak słyszę że Wyborcza jest rzekomo "liberalna" to pytam co komu zawinił liberalizm że socjalistyczni kuglarze bezczelnei się na niego powołują. Odpowiedz Link Zgłoś
observer_01 Prawda mimo woli 22.10.07, 11:21 ..., że z pewnością prostego powrotu do najbardziej skompromitowanych praktyk IV RP po prostu nie będzie. Danke junkier. :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:35 Przeciez wiadomo ze chodzi o patologie III RP. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo J. Kaczyński jest oralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:43 A w lizaniu kaczego rowa junkie nie ma sobie równych. Fala tumaństwa i ciemnoty na której jechali kaczyści zaczyna powoli opadać. Większość Polaków nie chce Polski zacofanej i fanatycznej, większości Polaków przeszkadza potęga watykańskiej mafii, większość Polaków pragnie państwa neutralnego światopoglądowo i nie faworyzującego żadnego z wyznań religijnych. Większość Polaków chce Polski w Europie, a nie w Iranie. Odpowiedz Link Zgłoś
milet_z_sedesu Re: polityka Kaczyńskich poległa na całym froncie 22.10.07, 11:47 Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:00 Zarowno dobor slownictwa jak i tadetne rewelacje o 'mafii watykanskiej' jednoznacznie kwalifikuja cie jako ciemniaka i typowego konsumenta papki z Wyborczej, Polityki czy innej postkomunistycznej gadzinowki. Katolicyzm zawsze byl jednoznacznie zwiazany z Polska i jej historia i zadne brednie o rzekomym 'rownym traktowaniu wyznan' tej prawdy nie zamaza. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo twoje poglądy podziela około 1,5% wyborców 22.10.07, 12:21 Chociaż ze względów taktycznych zmuszony do romansowania z ajatollachem Rydzykiem, to nawet PiS nie był aż tak głupi, żeby składać wiernopoddańcze hołdy watykańskiej ośmiornicy. Nie mam nic przeciwko religii, dopóki jest to prywatna sprawa obywateli demokratycznego państwa. Ludzie mogą sobie wierzyć w Latającego Potwora Spaghetti albo w Maryję Zawszedziewicę - to ich wybór. Ale wszelkie próby przyłączania Polski do watykańskiego tronu budzą moją odrazę i prowokują gniewną reakcję. Nie będzie katolskie ścierwo dyktować mi jak mam żyć w moim kraju. Nie ta epoka i nie ten naród. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier J. Kaczyński jest oralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:35 Scierwo - dobre slowo, to komunisci dzis zspirujacy do miana 'poskomunistow', cala ta LiDowa zgraja, nie wiem co z Polskoscia maja wspolnego, wczoraj slugusy Moskwy dzis Brukseli, Berlina i Telaviwu. Zenujaca partyjka zaprzanstwa i antypolskiego zascianka. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo cbdo :))) 22.10.07, 13:20 Jak na przedstawiciela marginalnej i odchodzącej już w niebyt formacji mentalnej przystało, raz po raz dajesz dowody swojego skrajnego wyobcowania i nieprzystosowania do rzeczywistości. Miotaniem obelg nie zagłuszysz nędzy kołtuńskiego pseudopatriotyzmu, wyzwiskami nie przykryjesz braku perspektyw i zwyczajnej głupoty obozu zaściankowych krzykaczy. WASZ CZAS JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ. Niech ci ziemia lekką będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:23 Konserwatyzm wraca w Europie w wielkim stylu, spojrz sobie na Szwajcarie chocby na triumf Partii Ludowej Ch. Blochera! Polska Polska jest i Polska pozostanie, nie zrobicie z niej ani kolejnego komunistycznego sowchozu ani EuroKolchozu ani JudeoPolonii ani prowincji niemieckiej, polscy patrioci do tego nie dopuszcza. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo nie podszywaj się pod konserwatyzm ty oszołomie 22.10.07, 13:50 Tyle masz wspólnego z konserwatyzmem, co dziurawe wiadro z konewką. Twój wrzask przywodzi mi na myśl wymachującego kłonicą pitekantropa, którego odmrożono z lodowca i wypuszczono na ulicę. Żywe skamieniałości są może dobre w muzemu, ale kiedy rwą się do rządzenia, trzeba je wypalać żelazem. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 14:17 Nie wycieraj sobie geby konserwatyzmem prymitywny lewaku. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 15:29 Z faktu, że chcesz powrotu Średniowiecza nie wynika bynajmniej, że jesteś konserwatystą, a jedynie, że idiotą. Odpowiedz Link Zgłoś
raven40p Re: ale jestes naiwny koles 22.10.07, 12:03 akurat tusk to jest ta osobowoscia, ktora twoje marzenia zrealizuje. przyjrzyj sie jak ten niemczur wlazi bez mydelka tej krowie merkel do dupy. polska dopiero teraz znajedzie swoje miejsce w europie, jako zaplecze dostarczajace niewolnikow. druga irlande to ten populista tusk stworzy moze na swoim wlasnym rancho ale wiekszosc polakow tyle sie ze smakiem oblize. Odpowiedz Link Zgłoś
mgr2000 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:53 Milusio patrzeć jak puszczasz bąble w szambie po spuszczeniu wody. Papapa smrodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:55 junkier napisał: > Przeciez wiadomo ze chodzi o patologie III RP. To wcale nie jest takie oczywiste. Ostatnie 2 lata "IV" RP też miały swoje patologie. Przykłady? Bardzo proszę i to z ostatnich kilku dni: wykorzystanie informacji od tajnych służb w spotach wyborczych PiS, wielokrotnie powtarzane kłamstwa PiS stwierdzone przez sądy. I na koniec uwaga co do "moralnego" zwycięstwa JK. Jak inteligentny człowiek może przyznawać moralne zwycięstwo największemu polskiemu kłamcy po 1989 roku? W dodatku JK niczego wynik tych wyborów nie nauczył. W przemówieniu po ogłoszeniu wyniku wyborów postawił w jednym rzędzie mordercę Popiełuszki i Polaków, którzy zagłosowali na PO! To dopiero hańba! Jak można 5 mln polskich obywateli oskarżyć o sprzyjanie mordercy Popiełuszki? Hańba, hańba i jeszcze raz hańba - o braku honoru i jaj nie wspomnę! Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:03 I tu zes sie zagalopowal bo porownanie dotyczylo abtypolskich gadzinowek - Faktow i Mitow (nie zaprzeczysz chyba ze pisywal tam morderca Popieluszki), NIE oraz Wyborczej (ktorej szefunio nazwal mordercow komunistycznych, z ktorych przeciez Kiszczak bezposrednio zacieral slady zbrodni w bazie GRU, "UWAGA, "ludzmi honoru"!!!). To po pierwsze. Po drugie, J. Kaczynski to nie tyle "polityk" co po prostu maz stanu, sadze ze roznice zauwazymy dosc szybko. A ze mowi prawde, ktora dla pewnych kregow zywotnie zainteresowanych trwaniem patologii III RP jest neiwygodna, to jest to tylko powod do uznania. Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:15 junkier napisał: > I tu zes sie zagalopowal bo porownanie dotyczylo abtypolskich > gadzinowek - Faktow i Mitow (nie zaprzeczysz chyba ze pisywal tam > morderca Popieluszki), NIE oraz Wyborczej (ktorej szefunio nazwal > mordercow komunistycznych, z ktorych przeciez Kiszczak bezposrednio > zacieral slady zbrodni w bazie GRU, "UWAGA, "ludzmi honoru"!!!). To nie ja się zagalopowałem tylko JK! Możesz, próbowć tłumaczyć, że premier nie powiedział tego co powiedział, ale właśnie od męża stanu oczekuje się, żeby jego wypowiedzi były odbierane jednoznacznie! Skoro kilka milionów ludzi poczuło się obrażonych taką wypowiedzią to oznacza, że "mąż stanu" znów mówi językiem obcym Polakom! (Gdybym był złośliwy to napisałbym o "polskojęzycznym " premierze Kaczyńskim). Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:21 Przeciez Premier Kaczynski mowil o brutalnym ataku, w ktorym stanely w jednej linii, co przeciez nikogo nie dziwi juz, tak "wiarygodne" tytulu jak Fakty i Mity, NIE i Wyborcza. Wart Pac palaca a palac Paca... Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Nie kręć junkier, bo sprawdziłem co mówił JK 22.10.07, 13:45 Mówił, że nie dał rady potężnemu frontowi, który rozciągał się od "FM, które zatrudniało mordercę ... aż po ... PO, LiD itd." Ja rozumiem to jednoznacznie: JK twierdzi, że wyborcy głosujący na PO stoją w jednym froncie z mordercą księdza Jerzego. To jest nadużycie większe niż nazywanie przez komunę księży katolickich agentami watykańskiego wywiadu!!! Jak nie wierzysz to sam sprawdź: serwisy.gazeta.pl/wybory2007/1,85057,4599527.html Odpowiedz Link Zgłoś
junkier GW nie jest wiarygodnym zrodlem informacji 22.10.07, 14:02 GW nie jest wiarygodnym zrodlem informacji; Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Przecież to jest nagranie wideo !!! 22.10.07, 14:19 junkier napisał: > GW nie jest wiarygodnym zrodlem informacji; Wybacz ale teraz toś chlapnął jak jakiś oszołom. Link, który podałem to nagranie wideo. Oczywiście można z założenia uważać, że wszystko do zamieszcza na swoich stronach GW jest zmanipulowane ale wtedy musiałoby dotyczyć to równiez twoich postów. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Przecież to jest nagranie wideo !!! 22.10.07, 15:22 Ja nie odebralem tego tak ze wyborca PO to czytelnik Faktow i Mitow. Przeciez z mojej rodziny tez na PO glosowali i tak tego nie odebrali. Odpowiedz Link Zgłoś
kerk5 "moralnym zwycięzcą", hehe, retoryka przegranych 22.10.07, 12:26 luzers! :) Odpowiedz Link Zgłoś
junkier J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. I to 22.10.07, 12:38 PiS nie przegral tych wyborow gdyz uzyskal 5 mln glosow, po prostu jakas tam inna partia uzyskala ich nieco wiecej. Przegranym jest LiD, wredni komunisci wciskani na chama obywatelom przez usluzne, antypolskie gadzinowe media, liczyli na to ze beda rzadzic a wyglada na to ze zostana zmarginalizowani jako tandetna, calkowicie nieodpowiedzialna, wichrzyceilsko-komunistyczna pseudoopozycja. Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog to sobie policz mi wychodzi 3.66 mln:) 22.10.07, 13:02 22 mln *0.52*0.32= 3.66 jak w pysk strzelil :) "Naród mój widzę ogromny" Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Co ty, k...a wiesz o moralnosci? 22.10.07, 15:18 Kaczyński jest twórca jednego, pozytywnego zjawiska, społeceństwo wzięło d...ę z fotela i poszło głosować. Powiem ci ze nikt nie lubi miec szefa głupszego od siebie, a tym bardziej brnącego w klamstwo i okazujacemu pogarde dla kazdego myslacego inaczej. to sa podstawowe zasady dobrego wykonania i szacunku dla drugiego człowieka. Posługiwanie sie retoryka z czasów realnego socjalizmu dla wielu ludzi jest obraźliwe, nazywanie zomowcami ludzi którzy czesto wiecej dla tego kraju sie narażali i zrobili jest także oznaka pogardy. Nie ma ludzi bez wad, Kczyński miał olbrzymia szansę zostac uznanym mężem stanu, przez swoja arogancję, ządze władzy, paskudny charakter i niechęc do nauki zaprzepascił te szansę. Czy ty takze, podobnie jak on uwazasz że wiekszość społeczeństwa to głupcy i zawzieci ludkowie? otoz nie, wiekszosc chce normalnie zyc i byc dumna ze mieszka tu nad wisła i ma madrych przywódców z którymi sie wszyscy liczą. Będąc w Rosji w latach 90-tych byłem dumny ze jestem Polakiem a Rosjanie nam zazdroscili tego co sie u nas zaczęło dziać. Teraz nawet ich słuzby nie musza sie wysilac by przeszkadzać. Kaczyński nie potrafi normalnie pracować, gdy trzeba komus pyskowac, znaleźć haki, tak ale normalnej organicznej i prostej pracy wykonac nie potrafi. Trzeba byc ideowo zaślepiony by tego nie widzieć, kazdy specjalista w obojetnie jakiej firmie wyłapie te wady dyskwalifikujace do pracy w zespole. Odpowiedz Link Zgłoś
homofaszysta1 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:42 Bolek może opowiedziałbyś nam wszystkim jak się zachowywałeś podczas strajków w Ursusie, co? Jak się bratałeś z robotnikami. To, że jesteś wtyczką komunistów to już wszyscy wiedzą. Masz rację trzeba rozliczyć PIS z tego co zrobił, ale ciebie należałoby pozbawić praw publicznych na zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
jarzynka17 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:59 oj przyjdzie i czas na ciebie bolek, zdrajco. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 11:23 @marimax: z czym do gościa pętaku? Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 13:17 marimax napisał: > Bolek przyjdzie czas ze i ty kiedys bedziesz rozliczony ========================================== A MOZE JUZ DARUJMY SOBIE TE "ROZLICZANIA"? Wezmy sie do roboty, zadajmy uczciwych zarobkow za wydajna prace. Zacznijmy wreszcie zarabiac i ZYC! Odpowiedz Link Zgłoś
brynk Wałęsa- czy ty znasz prawo Ohma? 22.10.07, 08:49 Ciebie juz Polacy rozliczyli , więc : - "milcz prostaku|". eszcze zostało do rozliczenia "100 000 000" ! Odpowiedz Link Zgłoś
virtual.insanity Re: Wałęsa- czy ty znasz prawo Ohma? 22.10.07, 08:55 Sam jesteś prostakiem!! Mógłbym dalej się tu wywodzić na ten temat, ale po bo?? No powiedz po co?? NIE KAŻDY MOŻE BYĆ BORSUKIEM!! Odpowiedz Link Zgłoś
praptak2 Henryka Bochniarz na ministra!! 22.10.07, 08:51 Ministrem Pracy i Polityki Społecznej powinna zostać Henryka Bochniarz, najbardziej kompetentna osoba na to stanowisko. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Henryka Bochniarz na ministra!! 22.10.07, 09:56 Powinna zostać osoba, która pogoni wreszcie lewych rencistów. Polska ma procentowo więcej ludzi na rencie niż Niemcy i Francja po krwawej I wojnie światowej. Każdego rencistę posiadającego prawo jazdy należy wezwać na badania weryfikacyjne w celu rozstrzygnięcia, czy może jeździć i pracować czy też nie może ani pracować ani jeździć. Tak samo należy wreszcie porządnie opodatkować rolnictwo. Nie może być tak, aby człowiek posiadający jedynie głowę i ręce do pracy dotował wiejskiego milionera z tysiącami hektarów. Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 no,zobaczymy ile Po zrobi wciagu 2 lat *} 22.10.07, 08:51 *> poczekajmy na cud, ktory nastapi prawdopodobnie za okolo 30lat :} Odpowiedz Link Zgłoś
babcia.klozetova Re: no,zobaczymy ile Po zrobi wciagu 2 lat *} 22.10.07, 11:51 dyletant5 napisał: > *> poczekajmy na cud, ktory nastapi prawdopodobnie za okolo 30lat :} Czy chcesz sukces nowego rządu liczyć liczbą konferencji prasowych ministra sprawiedliwości i przekupek/lekarzy/sprzedawców gazet złapanych za korupcję przez CBA??? Odpowiedz Link Zgłoś
praptak2 Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 08:52 "Wałęsa, oddaj moje sto milionów." Odpowiedz Link Zgłoś
giuseppe53 100 milionów Wałęsy ukradła UW,AWS,SLD a resztę PO 22.10.07, 12:19 ukradnie teraz ;-( Odpowiedz Link Zgłoś
mppmpp qrfa nie polujcie na czarownice, tylko do przodu! 22.10.07, 08:54 swiat nam ucieka... Odpowiedz Link Zgłoś
karny.jez Tylko nie "rozliczanie"!!!! 22.10.07, 08:57 nienawidze tego kaczego słowa. Tak samo jak "układ". Przedmówca ma rację! Do przodu, a nie ogladać się na te 2 zmarnowane lata!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
feminasapiens Re: Tylko nie "rozliczanie"!!!! 22.10.07, 09:39 karny.jez napisała: > Przedmówca ma rację! Do przodu, a nie ogladać się na te 2 zmarnowane lata!!!! Dokładnie tak! Przecież głosując przeciwko PiSowi właśnie tego chcieliśmy uniknąć - wiecznego oglądania się wstecz. A osoby które czują się pokrzywdzone przez IV RP mogą dochodzić sprawiedliwości przed sądem. Tyle jest do zrobienia, bierzmy się do roboty, zostawmy duchy przeszłości. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Przestępców trzeba osądzić! 22.10.07, 11:19 Nie może być tak, że w łonie rządu PiS dochodziło do przestępstw urzędniczych zagrożonych wysokimi karami więzienia, a teraz, w imię "pójścia do przodu" te przestępstwa nie będą ścigane. Niech wreszcie zapanuje prawo i sprawiedliwość. Niech ludzie, którzy nadużyli swojej władzy usłyszą zarzuty i staną przed sądem. Odpowiedz Link Zgłoś
raven40p Re: Przestępców trzeba osądzić! 22.10.07, 12:13 jestes na dobrym tropie koles, tzn. po niech zacznie od swoich szeregow i rozliczy tych przestepcow najpierw co sie przez cale lata immunitetem poselskim zaslaniali. ze nie wspomne o tych z poprzednich komunistycznych kadencji. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: Przestępców trzeba osądzić! 22.10.07, 12:29 PiSdactwo miało dwa lata niczym nie skrępowanej władzy, z drogimi zabawkami i usłużnymi prokuratorami do dyspozycji na każde skinienie wodza. Wszystko, co udało im się zwojować, to jedna kobiecina, którą przez pół roku namawiali do wzięcia łapówki, przy okazji łamiąc prawo i schodząc do poziomu esbecji. Teraz z myśliwego zamienią się w zwierzynę - ciekawe, jak długo przetrwają bez przywilejów władzy, bez "Misji specjalnej" i "Warto rozmawiać", za to z toczącymi się przeciwko nim śledztwami. Rok? Półtora? To był ostatni raz, kiedy widzieliśmy ich nazwiska na kartach do głosowania. Ostatnia niedziela... Odpowiedz Link Zgłoś
grazka58 Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 08:58 Ciekawe, czemu nie chciał Pan rozliczać PZPR-u. Chyba najwyższy czas przestać występować publicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
moher75 Rozliczyć sprawę inwigilacji prawicy 22.10.07, 09:08 i ciemne sprawki Miecia Wachowskiego. Po co Lechu wyrywałeś kartki z teczki Bolka ? Odpowiedz Link Zgłoś
3centy gdzie się podziały materiały budowlane 22.10.07, 09:15 na budowę 3 mln mieszkań ??? hę ! Odpowiedz Link Zgłoś
brzoza36 idiota 22.10.07, 09:18 łajza cholerna , kiedy rozliczysz komuchów , puscisz w skarpetkach kobinatorów ? przstań Pan bo nikt Cię poważnie nie traktuje Odpowiedz Link Zgłoś
3centy Re: idiota 22.10.07, 09:23 brzoza36 napisał: > łajza cholerna , czy kaczki oddały już walizkę Emilowi :) Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekz1 Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:20 Wałęsa jest za a nawet przeciw. Niech nie pitoli i jedzie na ryby, bo czas jego dawno minął Odpowiedz Link Zgłoś
nacap Wałęsa: Trzeba rozliczyć siebie 22.10.07, 09:29 najlepiej zaczac od siebie, rozliczyc sie za druga Japonie, nato i ewg bis, spolki radzieckie w POlsce, acha jeszcze za puszczonych komunistow w skarpetkach, cieszylbym sie bardzo, pozniej mozemy rozliczac cala reszte; Odpowiedz Link Zgłoś
lilimarlene1 Re: trzeba z młodymi do przodu iść 22.10.07, 11:10 i myśleć o tym co tu i teraz ,a nie oglądać się na duchy z przeszłości. Przestańcie babrać się w tym bagiennym błocku bo się ubrudzicie. Szanujcie,kochajcie,podziwiajcie zamiast nienawidzieć ,podejrzewać,zazdrościć. Trochę rozsądku i mniej zacietrzewienia. Młodzi zademonstrowali wczoraj czego chcą i choć moherowi przypuścili szturm na urny -ponieśli klęskę. Odpowiedz Link Zgłoś
koneser10 Bolek 1% - zostal juz rozliczony przez wyborcow 22.10.07, 09:28 wyslali go na smietnik historii.... Przy Kaczynskim, ktory po 2 latach rzadow zwiekszyl poparcie dla swojej partii - Bolek z wynikiem 1% moze sie schowac.... - Bolek przy Kaczynskim jest karlem. A swoja droga, moze PO rozliczy lgarstwa Bolka - zaginiona teczka TW Bolek, falandyzacja, obiad drawski, 100 mln itp. przekrety? Odpowiedz Link Zgłoś
male.conieco Odezwał się twórca 2 Japonii 22.10.07, 09:31 Maił puścić czerwonych w skarpetkach, puścił naród. Razem z twórcą 2 Irlandii będą stanowili dopełnienie. Odpowiedz Link Zgłoś
homofaszysta1 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:49 Bolek opowiedz i nam to do czego się przyznałeś Gwieździe, jak donosiłeś na kolegów, co? A może przyznasz się publicznie a potem się wszystkiego wyprzesz jak poprzednim razem. No Boluś bądź uczciwy. Odpowiedz Link Zgłoś
leon9910 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:18 homofaszysta1 napisał: > Bolek opowiedz i nam to do czego się przyznałeś Gwieździe, jak donosiłeś na > kolegów, co? A może przyznasz się publicznie a potem się wszystkiego wyprzesz > jak poprzednim razem. No Boluś bądź uczciwy. >znasz jakiegoś uczciwego żyda??? Odpowiedz Link Zgłoś
raven40p Re: mial dobrych doradcow 22.10.07, 12:22 tak samo jak za czasow solidarnosci, opowiadal duzo, obiecywal duzo. w mysl zasady obiecac mozna wszystko, a pozniej jakos to bedzie. jak sie nie uda zawsze mozna winnego znalezc. z reguly sa zawsze TAMCI winni ;) Odpowiedz Link Zgłoś
karny.jez Re: Tak, Kaczyński przed TS ! 22.10.07, 16:00 heh, nie żałujmy sobie - przed pluton egzekucyjny :] Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:53 Uważaj Bolek tępy baranie by ciebie za nocną zmianę nie rozliczyli,jako nieboszczyk polityczny siedż w szafie i nie wystawiaj nosa bo możesz dostać w ryja ty specu od globalizacji z banką w nosie.Poszed ty won. Odpowiedz Link Zgłoś
witaschek Jarek Kaczynski, jestes wielki! 22.10.07, 09:56 Tylko ty mozesz rozgonic te lapowkarska holote! Odpowiedz Link Zgłoś
ginusia Spoko Lechu, spoko... 22.10.07, 10:02 z tym rozliczaniem. Przerabialismy juz to. Nie zaczynajcie jak pisuary. wystarczy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lookas7 raczej tego tępaka Wałęsę!Kretyna do kwadratu! 22.10.07, 10:05 Bolek zamknije ten świński ryj! Odpowiedz Link Zgłoś
leon9910 Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:08 rydzyk-fizyk to kaczyńscy poznali się na wałęsie !!!doskonale iwdzieli dla kogo pracował!!!i z kim trzyma lejbe!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mentorlevicy A czy p.Wałęsa czuje się rozliczony ? 22.10.07, 10:11 jest wielu ludzi ,którzy mają wątpliwości.. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:13 Po pierwsze, Jaroslaw Kaczynski jest wciaz urzedujacym waznie premierem RP i zadne tam postekiwania pajacykow, ktorym pali sie do koryta, tego nie zmienia. To po pierwsze. A po drugie smrod, jesli juz tak trzymasz sie roznych eksrementalnych pseudometafor, rozumiem ze do tak bagienno- smrodliwego poziomu jestes po prostu przyzwyczajony, to panowal w Polsce postkomunistycznej, nieslawnej III RP, od haniebnego okraglego Stolu az do 2005. I byl to wrecz fetor potwornego rozkladu PRLowskiej zgnilizny moralnej. A PiS postawi tak znaczace warunki opozycyjne ze niewykluczone jest ze zwyciezcy po prostu dobrowolnie oddadza wladze. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Re: Kacza twarz, jak ja sie dzis fajnie czuje 22.10.07, 10:43 Za kilka miesięcy poczujesz się jeszcze lepiej z podatkiem liniowym,z wolnymi cenami lekarstw, wolnymi cenami energii elektrycznej i cieplnej,prywatnymi szpitalami,podatkiem katastralnym,szybkim wprowadzeniem eurowaluty z nowym szefem od finansów Balcerowiczem.Będziesz się tak dobrze czuł że będziesz skakał do góry z radości przy kontenerze ze śmieciami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciemniaku. Odpowiedz Link Zgłoś
heycisco Re: Kacza twarz, jak ja sie dzis fajnie czuje 22.10.07, 11:01 Tez na to licze ciemniaku. Wole sam decydowac, na co wydaje pieniadze, bo oplacanie leczenia panu spod budki z piwem srednio mi sie usmiecha. Na publiczna opieke zdrowotna nie stac nawet te najbogatsze kraje, patrz Zjednoczone Krolestwo (i nie wyjezdzaj mi ze Skandynawia, bo to inny swiat). W Polsce do tej pory mielismy polityke wszystko dla wszystkich, czyli nic dla nikogo. Moze choc w niewielkim stopniu sie to zmieni. Nawet nie wiesz, jak bym pragnal, zeby sie twoje slowa spelnily. W takim karaju chcialbym sie kiedys obudzic, niestety to tylko utopia... Jezeli Twoja ambicja jest obgryzanie ochlapow w publicznym smietniku, to masz niewysokie wymagania. Odpowiedz Link Zgłoś
gulcia77 Re: Kacza twarz, jak ja sie dzis fajnie czuje 22.10.07, 11:13 Nie boję się tego, mój drogi! Umiem tyle, ze zawsze znajdę dobrze płatną pracę. Zarabiam tyle, ze spokojnie opłacę sobie pakiet ubezpieczeń zdrowotnych. Nie będę fundować życia na socjalu leniom i nierobom. Nie chce państwa "solidarnego", bo każdy jest kowalem swego losu. Mogę zapłacić za leczenie niepełnosprawnycch dzieci z moich podatków, ale nie za to, że jakaś patologiczna rodzina narobiła kupę dzieciaków i czekają na państwo, "bo im się należy". Jestem za wprowadzeniem obowiązkowych prac publicznych za pobieranie zasiłku. Po prostu - życie to nie ajka, trzeba było pomnyśleć o tym wcześniej niż później. Ostatnio dyskutowałam z naszymi wózkowymi, którzy narzekali, że stoją na zimnie, a ja siedzę w cieplutkim biurze, z telefonem przy uchu i popijam kawkę. Otóż, ja na to ZAPRACOWAŁAM!!! Nikt im nie bronił nauczyć się kilku jezyków obcych i obsługi kompa. Zaznaczam, ze języków uczyłam się za swoją kasę, od rodziców nie dostałam nic. Odpowiedz Link Zgłoś
raven40p Re: Kacza twarz, jak ja sie dzis fajnie czuje 22.10.07, 12:06 nawet najbardziej prymitywne stworzenia maja czasami chwile radosci ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:28 Rozumie sie że Jarosław Wałęcha będzie ministrem w Ministerstwie Cudów? Odpowiedz Link Zgłoś
3centy Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:38 ambl napisała: > Rozumie sie że Jarosław Wałęcha będzie ministrem w Ministerstwie Cudów? nie, będzie wręczał klucze do tych 3 mln nowych mieszkań :) Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:42 3centy napisał: > ambl napisała: > > > Rozumie sie że Jarosław Wałęcha będzie ministrem w Ministerstwie > Cudów? > > > nie, będzie wręczał klucze do tych 3 mln nowych mieszkań :)<Raczej nie,on na to za głupi(po ojcu) Odpowiedz Link Zgłoś