Dodaj do ulubionych

Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS

22.10.07, 08:41
Trzeba posłuchać Lecha.
On najlepiej poznał Bliźniaków.
Obserwuj wątek
    • marimax Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 08:42
      Bolek przyjdzie czas ze i ty kiedys bedziesz rozliczony
      • nie-naiwniak Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 08:52
        marimax napisał:

        > Bolek przyjdzie czas ze i ty kiedys bedziesz rozliczony


        Nigdy nie pisz o Naszym Prezydencie / prawdziwym ! /- " Bolek ".
        Jeśli napiszesz o swoim kurdupelku " kaczor " - na pewno nikt Cię nie skrytykuje .
        A dla Pana Lecha Wałęsy - tylko szacunek i pamięć za to co dla Polski i Polaków
        - zrobił .
        Zawsze wypowiedzi Pana Wałęsy były wyważone i bardzo celne .
        pozdrawiam
        • konread Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:01
          Co by nie mówić, Wałęsa nigdy, w odróżnieniu od obecnego prezydenta, nie
          powiedział szaremu obywatelowi "spieprzaj dziadu", choć można mieć do niego
          mnóstwo innych zastrzeżeń, ale w latach 80-tych nie dekował się tak jak
          bliźniacy ze strachu!
          • sumienie.lk L. Kaczyńskiego za Warszawę też należy rozliczyć 22.10.07, 09:19
            Prezydent kłamczyński swoimi warszawskimi (nie)rządami i
            zaniechaniami spowodował, że teraz musimy nadganiać stracony czas i
            wydawać na remonty i inwestycje znacznie więcej.
            • skubi6 8 lat dla obu Kaczyńskich 22.10.07, 09:26
              8 lat dla obu Kaczyńskich za zdradę tajemnicy państwowej w raporcie Macierewicza.

              Ze wstępnych wyników wychodzi, że jest większość, żeby posadzić Jarosława, ale
              nie Lecha, bo posadzenie prezydenta wymaga specjalnej procedury i ogromnej
              większości.

              Szkoda. Ja bym był za tym, żeby przenieść siedzibę pana Lecha Kaczyńskiego o
              jakieś 2 czy 3 kilometry, z Krakowskiego Przedmieścia na ulicę Rakowiecką. A
              zapewniam Was, że brama przy Rakowieckiej jest bardzo fajna, nawet solidniejsza
              od tych (podobnoo antyterrorystycznych) drzwi przy Krakowskim Przedmieściu.


              Szczegóły tu (za co mu się należy i jaka jest procedura):
              www.skubi.net/macierewicz.html
              • leon9910 Re: 8 lat dla obu Kaczyńskich 22.10.07, 10:12
                skubi6 napisał:

                > 8 lat dla obu Kaczyńskich za zdradę tajemnicy państwowej w raporcie Macierewicz
                > a.
                >
                > Ze wstępnych wyników wychodzi, że jest większość, żeby posadzić Jarosława, ale
                > nie Lecha, bo posadzenie prezydenta wymaga specjalnej procedury i ogromnej
                > większości.
                >
                > Szkoda. Ja bym był za tym, żeby przenieść siedzibę pana Lecha Kaczyńskiego o
                > jakieś 2 czy 3 kilometry, z Krakowskiego Przedmieścia na ulicę Rakowiecką. A
                > zapewniam Was, że brama przy Rakowieckiej jest bardzo fajna, nawet solidniejsza
                > od tych (podobnoo antyterrorystycznych) drzwi przy Krakowskim Przedmieściu.
                >
                >
                > Szczegóły tu (za co mu się należy i jaka jest procedura):
                > www.skubi.net/macierewicz.html
                >najpierw posadź swojego naczelnego!!!
                • babcia.klozetova Re: 8 lat dla obu Kaczyńskich 22.10.07, 10:43
                  Brawo leon9910! Bardzo merytoryczna odpowiedź!

                  Przeczytałeś artykuły skubiego? Zastanowiłeś się nad ich merytoryczną wartością?
                  Jeśli nie i możesz jedynie bluzgać, to dołącz do swojego idola jarosława
                  kaczyńskiego (nie zasługuje, by pisać go z dużej litery)! Innymi słowy: trzeba
                  spokojnie sprawdzić pewne sprawy i rozliczyć w majestacie prawa (a nie jak
                  kiedyś ktoś krzyczał o wieszaniu komunistów!) kaczyńskich, macierewicza,
                  kamińskiego, ziobrę, wassermanna et consortes.
                  • tekameka czy pomroczność jasna jest dziedziczna ? 22.10.07, 12:50
                    czy to dziecko brata?
        • skobog Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:13
          Oglądnij film "Plusy dodatnie,plusy ujemne"-jest w sieci.Czemu mam wierzyć
          Wałęsie a nie Gwieźdie."tak bardzo chcem,ale nie mogem" mu uwierzyć.
          • nie-naiwniak Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:19
            skobog napisał:

            > Oglądnij film "Plusy dodatnie,plusy ujemne"-jest w sieci.Czemu mam wierzyć
            > Wałęsie a nie Gwieźdie."tak bardzo chcem,ale nie mogem" mu uwierzyć.

            Rozumiem Twój sposób myślenie i szanuję .
            Kiedy piszę o szacunku dla Pana Wałęsy - nie rozwijam tematu .
            Uważam że właśnie Wałęsa zrobił dla Polski to , co pozwala / m.in./
            nam o tym pisać na tym forum .
            • leon9910 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:15
              nie-naiwniak napisał:

              > skobog napisał:
              >
              > > Oglądnij film "Plusy dodatnie,plusy ujemne"-jest w sieci.Czemu mam wierzy
              > ć
              > > Wałęsie a nie Gwieźdie."tak bardzo chcem,ale nie mogem" mu uwierzyć.
              >
              > Rozumiem Twój sposób myślenie i szanuję .
              > Kiedy piszę o szacunku dla Pana Wałęsy - nie rozwijam tematu .
              > Uważam że właśnie Wałęsa zrobił dla Polski to , co pozwala / m.in./
              > nam o tym pisać na tym forum .
              >to nie wałęsa zrobił to zrobili żydzi z koru i cały esb po 45 r.opanowali
              wszystkie gałęzie przemysłu ,oswiaty,kultury,sadownictwa!!!poalak nie ma szans
              sie terz wybić!!!
              • ned_pap Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 12:15
                > >to nie wałęsa zrobił to zrobili żydzi z koru i cały esb po 45
                r.opanowali
                > wszystkie gałęzie przemysłu ,oswiaty,kultury,sadownictwa

                Tylko sadownictwa? A warzywnictwa już nie?

                !!!poalak nie ma szans
                > sie terz wybić!!!
                • az100 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 12:29
                  Daj spokój. Leon9910 ma rację - ale on z Izraela pisze.
        • kerrmit20 Te o nodze, otake, nie chcem ale muszem itd. też? 22.10.07, 09:19
          Gdzie ty byłeś jak on rządził? w pieluchach?
          • sumienie.lk Ciebie kerrmit20 też trzeba leczyć z nienawiści? 22.10.07, 09:21

          • sumienie.lk Ciebie kerrmit20 też trzeba leczyć z nienawiści? 22.10.07, 09:22
            A może to zwykła polska zawiść?
            • kerrmit20 Odpowiadałem na post że Wałęsa zawsze był wyważony 22.10.07, 10:35
              chyba w innym wcieleniu bo ja go pamiętam jako zacietrzewionego prezydencika
              który dzielił i dlatego przegrał z Olkiem. a chory to chyba ty jesteś na sraczke
              wyborczą
              • iedsupo Siwy dym nad siedzibą CBA 22.10.07, 10:56
                Niszczarki się grzeją w Min. Sprawiedliwości.
                Babilon upada!!!
              • nie-naiwniak Re: Odpowiadałem na post że Wałęsa zawsze był wyw 22.10.07, 12:24
                kerrmit20 napisał:

                > chyba w innym wcieleniu bo ja go pamiętam jako zacietrzewionego prezydencika
                > który dzielił i dlatego przegrał z Olkiem. a chory to chyba ty jesteś na sraczk
                > e
                > wyborczą

                Nie mam doświadczenia w rozmowach tego typu .
                Domyślam się jedynie że reprezentujesz opinie charakterystyczne dla
                PiS-uarów .
                I tak Ciebie pozdrawiam - leżących się nie kopie .
        • a.k.traper Zacznijmy od kulisów "wojny na górze" 22.10.07, 10:20
          To był poczatek tego zła i początek kariery Kaczyńskich.
      • junkier J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. I to 22.10.07, 09:33
        Pan Premier J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. I to z
        wielu względów. Po pierwsze PiS uzyskał niewiarygodnie wysoki
        przyrost głosów.

        Po drugie, J. Kaczyński od razu w komentarzu zdemaskował haniebny,
        być może nawet nirformalny ale przecież faktyczny sojusz Faktów i
        Mitów, NIE i Wyborczej idących w jednym szeregu moralnej sromoty.

        Po trzecie wreszcie, antykomunistyczne sprawy zaszły już w Polsce
        tak daleko dzięki PiS, że z pewnością prostego powrotu do
        najbardziej skompromitowanych praktyk IV RP po prostu nie będzie.
        Tym bardziej że PiS będzie betonową, antykomunistyczną i
        antyłapówkarską opozycją o sile wyrazistości nieznanej jeszcze w
        historii Polski.
        • luxie Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 09:44
          junkier napisał:
          > Pan Premier J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów

          A "Polacy mieli więcej z gry" :-)

          > Po pierwsze PiS uzyskał niewiarygodnie wysoki
          > przyrost głosów.

          W poprzednich wyborach po prostu była dużo słabsza frekwencja. Sami jesteśmy
          sobie winni (wielu nie poszło na wybory), że zmarnowaliśmy 2 lata na staniu po
          kostki w szambie. Nie sądzę aby PiS 2 lata temu przy wyższej frekwencji uzyskał
          dużo lepsze wyniki.

          > Po drugie, J. Kaczyński od razu w komentarzu zdemaskował haniebny,
          > być może nawet nirformalny ale przecież faktyczny sojusz Faktów i
          > Mitów, NIE i Wyborczej idących w jednym szeregu moralnej sromoty.

          Układ BLA BLA, wykształciuchy BLA BLA, łże-elity BLA BLA, kamasze BLA BLA. Woda
          została spuszczona, kacza kupa popłynęła do kanałów.

          > Tym bardziej że PiS będzie betonową, antykomunistyczną i
          > antyłapówkarską opozycją o sile wyrazistości nieznanej jeszcze w
          > historii Polski.

          Betonową to na pewno będzie. To im wychodziło najlepiej. Mieli wspaniałe wzorce
          z poprzedniego systemu...

          Wreszcie jest szansa na normalność w tym kraju.


          • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 09:53
            Nadzwyczajnie wysoka frekwencja istotnie pomogla w pokonaniu, ale
            przeciez nie zwyciezeniu PiS. Martwi wypadniecie za burte LPR ale z
            pewnoscia silna antykomunistyczna prawica bedzie twardo walczyc z
            glownym wrogiem, jakim sa postkomunisci z LiD.

            Z programu rzadu PO-PSL bedzie popierane to, co nie szkodzi Polsce.

            W ogole gdyby PO chcialo na trwale zmienic Polske, to powinni
            porozumiec sie z J. Kaczynskim w kwestii zmiany konstytucji i
            zakazania dzialalnosci w Polsce nie tylko partii komunistycznych,
            ale takze postkomunistycznych. To pozwoliloby na delegalizacje SLD i
            trwale oddalenie prokomunistycznego zagrozenia w Polsce.
            • gulcia77 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:00
              Czy ty słyszałeś junkierku słowo PLURALIZM? Lewica ma swój elektorat na całym świecie i jako taka nie może być zdelegalizowana. Zwłaszcza, że LiD ma tyle samo z komunistami co PiS - mniej więcej tyle samo byłych członków PZPR. A jeśli chodzi o ideologę, to pomysły PiS-u są zdecydowanie bardziej lewicowe niż pomysły lewicy.
              Dobrze się stało, ze odsunięto PiS od władzy. Mam tylko jeszcze nadzieję, ze nie spieprzą pokładanego w nich zaufania i rzeczywiście będzie liberalna gospodarka. Ja osobiście życzyłabym sobie jeszcze liberalnego światopoglądu, ale na to przyjdzie jeszcze poczekać - mam nadzieję, że nie za długo.
              • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:03
                Swiatopoglad prawdziwie liberalny to swiatopoglad konserwatywny i
                zaden inny.

                Tobie sie myli najwyrazniej liberalizm z nihilizmem, z calkowitym
                bezholowiek, antychrzescijanskim rozkladem wszelkich wartosci,
                triumfem ciemnoty, najprymitywniejszych instynktow i tepego
                hedonizmu, bo przeciez do tego daza postkomunisci, ktorzy juz
                wyciagaja swe brudne lapska aby zadac cios ochronie zycia dzieci
                nienarodzonych w Polsce!
                • gulcia77 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:14
                  Junkier! Nawet w Biblii jest napisane, ze każdy "sam za siebie zda sprawę Bogu" - więc nie wyjeżdżaj mi tu z retoryką chrześcijańską, która w odniesieniu do działań KK jest brudna i obłudna do bólu!!!
                  Liberalizm światopoglądowy jest potrzebny, choćny po to, żeby nie musieć oglądać obmierzłych gąb tzw "hierarchii".
                  A o ochronie nienarodzonych to już sobie popisaliśmy niegdyś - zdania nie zmieniłam. A co z ochroną "życia narodzonych"? Bo tu widzę spore braki wśród obrońców "nienarodzonych".
                  • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:29
                    Kosciol opowiada sie za ochrona ludzkiego zycia od poczecia az do
                    naturalnej smierci. Trudno weic o bardziej pryncypialne i
                    humanistyczne stanowisko. Przypomina o tym ostatni list Konferencji
                    Episkopatu.

                    Agnostycy moga sobie nie wierzyc w Slowo Boze, moga wierzyc w rozne
                    voodoo, multi-kulti, swieckie objawienia Szczuki czy Gretkowskiej,
                    o "Kosciele Otwartym" Wyborczej i innych bredniach nie wspominajac,
                    ale ochrona zycia ludzkiego to miejsce gdzie koncza sie zarty!
                    • gulcia77 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:59
                      Taaa, zwłaszcza widoczne jest to w odniesieniu do historii KK, która ma na sumieniu parę milionów ludzkich istnień (tak tak, zaraz mi wyjedziesz z Mao, Stalinem etc. Zgadzam się, to też mordercy i tak samo zasługują na potępienie).
                      Istnieje coś takiego jak moralność humanistyczna - życie ludzkie jako najważniejsze dobro. Wyobraź sobie, że jestem pacyfistką, ale nie potrzebuję do tego żadnej religijnej moralności. to się trochę bardziej zgadza z nauką Chrystusa, niz sama obecność kapelanów w wojsku.
                      Tak, mam nadzieję, że po wyborach będzie leppiej, a przynajmniej normalnie. I nie będę się wstydzić za Polskę. A pod rządami Kaczyńskich wstydziłam się...
                      • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:27
                        Kosciol nie ma nikogo na sumieniu. Nie klam perfidnie.

                        Co do wstydu - to mozna bylo go odczuwac w III RP gdy masa agentow,
                        konfidentow bezpieki i innych okraglostolowych kombinatorow
                        wystepowala w mediach i bez zenady pouczala narod oklamujac go. Oraz
                        gdy rozne Geremki i Cimoszewicze lataly do obcych krajow i wszystkim
                        przytakiwaly, a polskie sprawy wlasnosci na ziemiach zachodnich i
                        kwestia roszczen roznych reketierskich mniejszosci pozostawala
                        neizalatwiona.
                        • milet_z_sedesu Re: J. Kaczyński nie ogłupił Polaków i przerznął 22.10.07, 11:44
                          wybory
                        • az100 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:41
                          junkier napisał:

                          > a polskie sprawy wlasnosci na ziemiach zachodnich i
                          > kwestia roszczen roznych reketierskich mniejszosci pozostawala
                          > neizalatwiona.

                          A co konkretnie w tych dwóch sprawach udało się PiSowi przez 2 lata
                          zrobić? Jaka ustawa powstała aby to co z poniemieckiego majątku
                          jeszcze nie stało się własnością Skarbu Państwa nie wróciło do rąk
                          przedwojennych właścicieli?
                          • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:46
                            Jedno sobie uswaidom - PiS mial rzadzic przez 8 lat, a skonczylo sie
                            na dwoch, przejawem zlej woli jest wiec rozliczanie rzadu z tak
                            krotkiego czasu, przeciez jasne ze wszystkiego nie mozna bylo
                            zalatwic!
                            • rlnd Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:15
                              No to zes mnie rozbawil. Dlaczego akurat 8 lat ? Tyle by im wystarczylo ? A moze
                              38 ? Na szczescie istnieje jeszcze demokracja w Polsce.
                              A co do zalatwiania spraw - wszystko czego sie tkneli, spartolili.
                              Nawet lustracji porzadnie nie potrafili przeprowadzic. A rozliczanie rzadu jest
                              jak najbardziej na miejscu, bo porzadny rzad:
                              1. wzialby sie od razu do roboty
                              2. rzadzilby dluzej niz 2 latka
                    • absurdynka Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:02
                      > Agnostycy moga sobie nie wierzyc w Slowo Boze, moga wierzyc w rozne
                      > voodoo, multi-kulti, swieckie objawienia Szczuki czy Gretkowskiej,
                      > o "Kosciele Otwartym" Wyborczej i innych bredniach nie wspominajac,
                      > ale ochrona zycia ludzkiego to miejsce gdzie koncza sie zarty!

                      Junkier jesteś agresywny w swoim przekonaniu o jedynie słusznej postawie
                      (kościoła katolickiego) daj sobie na wstrzymanie
                      i nie obrażaj "innych bredniach nie wspominajac," przekonań i postaw innych ludzi.
                      Masz coś merytorycznego do dodania to wtedy mów, bo argument "ochrona zycia
                      ludzkiego to miejsce gdzie koncza sie zarty" jest, wybacz, wart pudelka.
                      (pudelek.pl)
                      • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:21
                        No tu akurat trafilas jak kula w plot. Ja szanuje tez inne odlamy
                        chrzescijanstwa takie jak luteranizm czy prawoslawie ale sa to
                        religie oparte na Prawdzie Objawionej. W Pismie Sw.

                        Natomiast to o czym wspomnialem, voodoo i brednie agnostykow tudziez
                        jawnych ateistow, sa oczywistoscia. Kosciol katolicki oraz inne
                        koscioly chrzescijanskie maja ponad 2000 lat przezyl lata
                        przesladowan, przezyje tez takie 'wiochny' jak Szczuka czy Duninowa,
                        ktore usiluja chyba leczyc kompleksy wywolane stanem wlasnej
                        fizjonomii wrednymi atakami na Kosciol, o ktorych wielokrotnie juz
                        slyszalem.
                        • milet_z_sedesu Re: J. Kaczyński przerżnął wybory i tyle.... 22.10.07, 11:43
                        • rlnd Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:18
                          > Kosciol katolicki oraz inne
                          > koscioly chrzescijanskie maja ponad 2000 lat przezyl lata
                          > przesladowan
                          A takze lata przesladowan innych, to tez Kosciol katolicki przezyl.
              • luxie Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:18
                gulcia77 napisała:
                > Ja osobiście życzyłabym sobie jeszcze liberalnego światopoglądu,
                > ale na to przyjdzie jeszcze poczekać - mam nadzieję,
                > że nie za długo.

                Mam te same odczucia. Mamy do czynienia z 2 płaszczyznami: światopoglądową i
                ekonomiczną.
                Głosując na lewicę otrzymujemy liberalizm światopoglądowy, ale podejście
                socjalne do gospodarki. Głosując na prawicę mamy liberalną gospodarkę ale
                konserwę światopoglądową. PiS et consortes to dla mnie najgorsza kombinacja:
                socjalizm ekonomiczny i zaścianek światopoglądowy.
                Czy doczekam się kiedyś partii liberalnej w obu płaszczyznach?
                Mają mój głos już dziś!
                • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:33
                  W POlsce liberałami są jedynie UPR oraz Prawica RP Marka Jurka.
                  Drugie z tych ugrupowań stopniowo odbuduje swoją pozycję jako prawe,
                  konserwatywne skrzydło PiS.

                  Poza tym w Polsce liberalizmem socjaliści wycierają sobie
                  bezwstydnie gęby, jak słyszę że Wyborcza jest rzekomo "liberalna" to
                  pytam co komu zawinił liberalizm że socjalistyczni kuglarze
                  bezczelnei się na niego powołują.
        • observer_01 Prawda mimo woli 22.10.07, 11:21
          ..., że z pewnością prostego powrotu do
          najbardziej skompromitowanych praktyk IV RP po prostu nie będzie.
          Danke junkier. :-)))
          • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:35
            Przeciez wiadomo ze chodzi o patologie III RP.
            • iedsupo J. Kaczyński jest oralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:43
              A w lizaniu kaczego rowa junkie nie ma sobie równych.

              Fala tumaństwa i ciemnoty na której jechali kaczyści zaczyna powoli
              opadać. Większość Polaków nie chce Polski zacofanej i fanatycznej,
              większości Polaków przeszkadza potęga watykańskiej mafii, większość
              Polaków pragnie państwa neutralnego światopoglądowo i nie
              faworyzującego żadnego z wyznań religijnych. Większość Polaków chce
              Polski w Europie, a nie w Iranie.
              • milet_z_sedesu Re: polityka Kaczyńskich poległa na całym froncie 22.10.07, 11:47
              • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:00
                Zarowno dobor slownictwa jak i tadetne rewelacje o 'mafii
                watykanskiej' jednoznacznie kwalifikuja cie jako ciemniaka i
                typowego konsumenta papki z Wyborczej, Polityki czy innej
                postkomunistycznej gadzinowki.

                Katolicyzm zawsze byl jednoznacznie zwiazany z Polska i jej historia
                i zadne brednie o rzekomym 'rownym traktowaniu wyznan' tej prawdy
                nie zamaza.
                • iedsupo twoje poglądy podziela około 1,5% wyborców 22.10.07, 12:21
                  Chociaż ze względów taktycznych zmuszony do romansowania z
                  ajatollachem Rydzykiem, to nawet PiS nie był aż tak głupi, żeby
                  składać wiernopoddańcze hołdy watykańskiej ośmiornicy. Nie mam nic
                  przeciwko religii, dopóki jest to prywatna sprawa obywateli
                  demokratycznego państwa. Ludzie mogą sobie wierzyć w Latającego
                  Potwora Spaghetti albo w Maryję Zawszedziewicę - to ich wybór. Ale
                  wszelkie próby przyłączania Polski do watykańskiego tronu budzą moją
                  odrazę i prowokują gniewną reakcję. Nie będzie katolskie ścierwo
                  dyktować mi jak mam żyć w moim kraju. Nie ta epoka i nie ten naród.
                  • junkier J. Kaczyński jest oralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:35
                    Scierwo - dobre slowo, to komunisci dzis zspirujacy do
                    miana 'poskomunistow', cala ta LiDowa zgraja, nie wiem co z
                    Polskoscia maja wspolnego, wczoraj slugusy Moskwy dzis Brukseli,
                    Berlina i Telaviwu. Zenujaca partyjka zaprzanstwa i antypolskiego
                    zascianka.
                    • iedsupo cbdo :))) 22.10.07, 13:20
                      Jak na przedstawiciela marginalnej i odchodzącej już w niebyt
                      formacji mentalnej przystało, raz po raz dajesz dowody swojego
                      skrajnego wyobcowania i nieprzystosowania do rzeczywistości.
                      Miotaniem obelg nie zagłuszysz nędzy kołtuńskiego pseudopatriotyzmu,
                      wyzwiskami nie przykryjesz braku perspektyw i zwyczajnej głupoty
                      obozu zaściankowych krzykaczy. WASZ CZAS JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ. Niech ci
                      ziemia lekką będzie.
                      • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:23
                        Konserwatyzm wraca w Europie w wielkim stylu, spojrz sobie na
                        Szwajcarie chocby na triumf Partii Ludowej Ch. Blochera! Polska
                        Polska jest i Polska pozostanie, nie zrobicie z niej ani kolejnego
                        komunistycznego sowchozu ani EuroKolchozu ani JudeoPolonii ani
                        prowincji niemieckiej, polscy patrioci do tego nie dopuszcza.
                        • iedsupo nie podszywaj się pod konserwatyzm ty oszołomie 22.10.07, 13:50
                          Tyle masz wspólnego z konserwatyzmem, co dziurawe wiadro z konewką.
                          Twój wrzask przywodzi mi na myśl wymachującego kłonicą pitekantropa,
                          którego odmrożono z lodowca i wypuszczono na ulicę. Żywe
                          skamieniałości są może dobre w muzemu, ale kiedy rwą się do
                          rządzenia, trzeba je wypalać żelazem.
                          • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 14:17
                            Nie wycieraj sobie geby konserwatyzmem prymitywny lewaku.
                            • iedsupo Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 15:29
                              Z faktu, że chcesz powrotu Średniowiecza nie wynika bynajmniej, że
                              jesteś konserwatystą, a jedynie, że idiotą.
              • raven40p Re: ale jestes naiwny koles 22.10.07, 12:03
                akurat tusk to jest ta osobowoscia, ktora twoje marzenia zrealizuje.
                przyjrzyj sie jak ten niemczur wlazi bez mydelka tej krowie merkel
                do dupy.
                polska dopiero teraz znajedzie swoje miejsce w europie, jako
                zaplecze dostarczajace niewolnikow.
                druga irlande to ten populista tusk stworzy moze na swoim wlasnym
                rancho ale wiekszosc polakow tyle sie ze smakiem oblize.
            • mgr2000 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 11:53
              Milusio patrzeć jak puszczasz bąble w szambie po spuszczeniu wody.
              Papapa smrodzie.
            • az100 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 12:55
              junkier napisał:

              > Przeciez wiadomo ze chodzi o patologie III RP.

              To wcale nie jest takie oczywiste. Ostatnie 2 lata "IV" RP też miały
              swoje patologie. Przykłady? Bardzo proszę i to z ostatnich kilku
              dni: wykorzystanie informacji od tajnych służb w spotach wyborczych
              PiS, wielokrotnie powtarzane kłamstwa PiS stwierdzone przez sądy.
              I na koniec uwaga co do "moralnego" zwycięstwa JK. Jak inteligentny
              człowiek może przyznawać moralne zwycięstwo największemu polskiemu
              kłamcy po 1989 roku? W dodatku JK niczego wynik tych wyborów nie
              nauczył. W przemówieniu po ogłoszeniu wyniku wyborów postawił w
              jednym rzędzie mordercę Popiełuszki i Polaków, którzy zagłosowali na
              PO! To dopiero hańba! Jak można 5 mln polskich obywateli oskarżyć o
              sprzyjanie mordercy Popiełuszki? Hańba, hańba i jeszcze raz hańba -
              o braku honoru i jaj nie wspomnę!
              • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:03
                I tu zes sie zagalopowal bo porownanie dotyczylo abtypolskich
                gadzinowek - Faktow i Mitow (nie zaprzeczysz chyba ze pisywal tam
                morderca Popieluszki), NIE oraz Wyborczej (ktorej szefunio nazwal
                mordercow komunistycznych, z ktorych przeciez Kiszczak bezposrednio
                zacieral slady zbrodni w bazie GRU, "UWAGA, "ludzmi honoru"!!!).

                To po pierwsze. Po drugie, J. Kaczynski to nie tyle "polityk" co po
                prostu maz stanu, sadze ze roznice zauwazymy dosc szybko. A ze mowi
                prawde, ktora dla pewnych kregow zywotnie zainteresowanych trwaniem
                patologii III RP jest neiwygodna, to jest to tylko powod do uznania.
                • az100 Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:15
                  junkier napisał:

                  > I tu zes sie zagalopowal bo porownanie dotyczylo abtypolskich
                  > gadzinowek - Faktow i Mitow (nie zaprzeczysz chyba ze pisywal tam
                  > morderca Popieluszki), NIE oraz Wyborczej (ktorej szefunio nazwal
                  > mordercow komunistycznych, z ktorych przeciez Kiszczak
                  bezposrednio
                  > zacieral slady zbrodni w bazie GRU, "UWAGA, "ludzmi honoru"!!!).

                  To nie ja się zagalopowałem tylko JK! Możesz, próbowć tłumaczyć, że
                  premier nie powiedział tego co powiedział, ale właśnie od męża stanu
                  oczekuje się, żeby jego wypowiedzi były odbierane jednoznacznie!
                  Skoro kilka milionów ludzi poczuło się obrażonych taką wypowiedzią
                  to oznacza, że "mąż stanu" znów mówi językiem obcym Polakom! (Gdybym
                  był złośliwy to napisałbym o "polskojęzycznym " premierze
                  Kaczyńskim).
                  • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 13:21
                    Przeciez Premier Kaczynski mowil o brutalnym ataku, w ktorym stanely
                    w jednej linii, co przeciez nikogo nie dziwi juz, tak "wiarygodne"
                    tytulu jak Fakty i Mity, NIE i Wyborcza. Wart Pac palaca a palac
                    Paca...
                    • az100 Nie kręć junkier, bo sprawdziłem co mówił JK 22.10.07, 13:45
                      Mówił, że nie dał rady potężnemu frontowi, który rozciągał się
                      od "FM, które zatrudniało mordercę ... aż po ... PO, LiD itd."

                      Ja rozumiem to jednoznacznie: JK twierdzi, że wyborcy głosujący na
                      PO stoją w jednym froncie z mordercą księdza Jerzego. To jest
                      nadużycie większe niż nazywanie przez komunę księży katolickich
                      agentami watykańskiego wywiadu!!!


                      Jak nie wierzysz to sam sprawdź:
                      serwisy.gazeta.pl/wybory2007/1,85057,4599527.html
                      • junkier GW nie jest wiarygodnym zrodlem informacji 22.10.07, 14:02
                        GW nie jest wiarygodnym zrodlem informacji;
                        • az100 Przecież to jest nagranie wideo !!! 22.10.07, 14:19
                          junkier napisał:

                          > GW nie jest wiarygodnym zrodlem informacji;

                          Wybacz ale teraz toś chlapnął jak jakiś oszołom.
                          Link, który podałem to nagranie wideo. Oczywiście można z założenia
                          uważać, że wszystko do zamieszcza na swoich stronach GW jest
                          zmanipulowane ale wtedy musiałoby dotyczyć to równiez twoich postów.
                          • junkier Re: Przecież to jest nagranie wideo !!! 22.10.07, 15:22
                            Ja nie odebralem tego tak ze wyborca PO to czytelnik Faktow i Mitow.
                            Przeciez z mojej rodziny tez na PO glosowali i tak tego nie odebrali.
        • kerk5 "moralnym zwycięzcą", hehe, retoryka przegranych 22.10.07, 12:26
          luzers! :)
          • junkier J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. I to 22.10.07, 12:38
            PiS nie przegral tych wyborow gdyz uzyskal 5 mln glosow, po prostu
            jakas tam inna partia uzyskala ich nieco wiecej.

            Przegranym jest LiD, wredni komunisci wciskani na chama obywatelom
            przez usluzne, antypolskie gadzinowe media, liczyli na to ze beda
            rzadzic a wyglada na to ze zostana zmarginalizowani jako tandetna,
            calkowicie nieodpowiedzialna, wichrzyceilsko-komunistyczna
            pseudoopozycja.
            • stawonog to sobie policz mi wychodzi 3.66 mln:) 22.10.07, 13:02
              22 mln *0.52*0.32= 3.66 jak w pysk strzelil :)
              "Naród mój widzę ogromny"
        • a.k.traper Co ty, k...a wiesz o moralnosci? 22.10.07, 15:18
          Kaczyński jest twórca jednego, pozytywnego zjawiska, społeceństwo
          wzięło d...ę z fotela i poszło głosować. Powiem ci ze nikt nie lubi
          miec szefa głupszego od siebie, a tym bardziej brnącego w klamstwo i
          okazujacemu pogarde dla kazdego myslacego inaczej. to sa podstawowe
          zasady dobrego wykonania i szacunku dla drugiego człowieka.
          Posługiwanie sie retoryka z czasów realnego socjalizmu dla wielu
          ludzi jest obraźliwe, nazywanie zomowcami ludzi którzy czesto wiecej
          dla tego kraju sie narażali i zrobili jest także oznaka pogardy. Nie
          ma ludzi bez wad, Kczyński miał olbrzymia szansę zostac uznanym
          mężem stanu, przez swoja arogancję, ządze władzy, paskudny charakter
          i niechęc do nauki zaprzepascił te szansę. Czy ty takze, podobnie
          jak on uwazasz że wiekszość społeczeństwa to głupcy i zawzieci
          ludkowie? otoz nie, wiekszosc chce normalnie zyc i byc dumna ze
          mieszka tu nad wisła i ma madrych przywódców z którymi sie wszyscy
          liczą. Będąc w Rosji w latach 90-tych byłem dumny ze jestem Polakiem
          a Rosjanie nam zazdroscili tego co sie u nas zaczęło dziać. Teraz
          nawet ich słuzby nie musza sie wysilac by przeszkadzać. Kaczyński
          nie potrafi normalnie pracować, gdy trzeba komus pyskowac, znaleźć
          haki, tak ale normalnej organicznej i prostej pracy wykonac nie
          potrafi. Trzeba byc ideowo zaślepiony by tego nie widzieć, kazdy
          specjalista w obojetnie jakiej firmie wyłapie te wady
          dyskwalifikujace do pracy w zespole.
      • homofaszysta1 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:42
        Bolek może opowiedziałbyś nam wszystkim jak się zachowywałeś podczas strajków w
        Ursusie, co? Jak się bratałeś z robotnikami. To, że jesteś wtyczką komunistów to
        już wszyscy wiedzą. Masz rację trzeba rozliczyć PIS z tego co zrobił, ale ciebie
        należałoby pozbawić praw publicznych na zawsze.
      • jarzynka17 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:59
        oj przyjdzie i czas na ciebie bolek, zdrajco.
      • mikolaj.plank Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 11:23
        @marimax: z czym do gościa pętaku?
      • darkraj Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 13:17
        marimax napisał:

        > Bolek przyjdzie czas ze i ty kiedys bedziesz rozliczony
        ========================================== A MOZE JUZ DARUJMY SOBIE
        TE "ROZLICZANIA"?
        Wezmy sie do roboty, zadajmy uczciwych zarobkow za wydajna prace.
        Zacznijmy wreszcie zarabiac i ZYC!
    • brynk Wałęsa- czy ty znasz prawo Ohma? 22.10.07, 08:49
      Ciebie juz Polacy rozliczyli , więc : - "milcz prostaku|". eszcze
      zostało do rozliczenia "100 000 000" !
      • virtual.insanity Re: Wałęsa- czy ty znasz prawo Ohma? 22.10.07, 08:55
        Sam jesteś prostakiem!! Mógłbym dalej się tu wywodzić na ten temat, ale po bo??
        No powiedz po co?? NIE KAŻDY MOŻE BYĆ BORSUKIEM!!
    • praptak2 Henryka Bochniarz na ministra!! 22.10.07, 08:51
      Ministrem Pracy i Polityki Społecznej powinna zostać Henryka
      Bochniarz, najbardziej kompetentna osoba na to stanowisko.
      • zigzaur Re: Henryka Bochniarz na ministra!! 22.10.07, 09:56
        Powinna zostać osoba, która pogoni wreszcie lewych rencistów. Polska ma
        procentowo więcej ludzi na rencie niż Niemcy i Francja po krwawej I wojnie
        światowej.

        Każdego rencistę posiadającego prawo jazdy należy wezwać na badania
        weryfikacyjne w celu rozstrzygnięcia, czy może jeździć i pracować czy też nie
        może ani pracować ani jeździć.

        Tak samo należy wreszcie porządnie opodatkować rolnictwo. Nie może być tak, aby
        człowiek posiadający jedynie głowę i ręce do pracy dotował wiejskiego milionera
        z tysiącami hektarów.
    • dyletant5 no,zobaczymy ile Po zrobi wciagu 2 lat *} 22.10.07, 08:51
      *> poczekajmy na cud, ktory nastapi prawdopodobnie za okolo 30lat :}
      • babcia.klozetova Re: no,zobaczymy ile Po zrobi wciagu 2 lat *} 22.10.07, 11:51
        dyletant5 napisał:

        > *> poczekajmy na cud, ktory nastapi prawdopodobnie za okolo 30lat :}

        Czy chcesz sukces nowego rządu liczyć liczbą konferencji prasowych ministra
        sprawiedliwości i przekupek/lekarzy/sprzedawców gazet złapanych za korupcję
        przez CBA???
    • praptak2 Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 08:52
      "Wałęsa, oddaj moje sto milionów."
      • giuseppe53 100 milionów Wałęsy ukradła UW,AWS,SLD a resztę PO 22.10.07, 12:19
        ukradnie teraz ;-(
    • mppmpp qrfa nie polujcie na czarownice, tylko do przodu! 22.10.07, 08:54
      swiat nam ucieka...
      • karny.jez Tylko nie "rozliczanie"!!!! 22.10.07, 08:57
        nienawidze tego kaczego słowa. Tak samo jak "układ".

        Przedmówca ma rację! Do przodu, a nie ogladać się na te 2 zmarnowane lata!!!!
        • dyletant5 po to wygrali zeby rozliczac, a maja program, nie* 22.10.07, 08:59

        • feminasapiens Re: Tylko nie "rozliczanie"!!!! 22.10.07, 09:39
          karny.jez napisała:

          > Przedmówca ma rację! Do przodu, a nie ogladać się na te 2
          zmarnowane lata!!!!

          Dokładnie tak!

          Przecież głosując przeciwko PiSowi właśnie tego chcieliśmy uniknąć -
          wiecznego oglądania się wstecz.
          A osoby które czują się pokrzywdzone przez IV RP mogą dochodzić
          sprawiedliwości przed sądem.

          Tyle jest do zrobienia, bierzmy się do roboty, zostawmy duchy
          przeszłości.
          • iedsupo Przestępców trzeba osądzić! 22.10.07, 11:19
            Nie może być tak, że w łonie rządu PiS dochodziło do przestępstw
            urzędniczych zagrożonych wysokimi karami więzienia, a teraz, w
            imię "pójścia do przodu" te przestępstwa nie będą ścigane. Niech
            wreszcie zapanuje prawo i sprawiedliwość. Niech ludzie, którzy
            nadużyli swojej władzy usłyszą zarzuty i staną przed sądem.
            • raven40p Re: Przestępców trzeba osądzić! 22.10.07, 12:13
              jestes na dobrym tropie koles, tzn. po niech zacznie od swoich
              szeregow i rozliczy tych przestepcow najpierw co sie przez cale lata
              immunitetem poselskim zaslaniali. ze nie wspomne o tych z
              poprzednich komunistycznych kadencji.
              • iedsupo Re: Przestępców trzeba osądzić! 22.10.07, 12:29
                PiSdactwo miało dwa lata niczym nie skrępowanej władzy, z drogimi
                zabawkami i usłużnymi prokuratorami do dyspozycji na każde skinienie
                wodza. Wszystko, co udało im się zwojować, to jedna kobiecina, którą
                przez pół roku namawiali do wzięcia łapówki, przy okazji łamiąc
                prawo i schodząc do poziomu esbecji. Teraz z myśliwego zamienią się
                w zwierzynę - ciekawe, jak długo przetrwają bez przywilejów władzy,
                bez "Misji specjalnej" i "Warto rozmawiać", za to z toczącymi się
                przeciwko nim śledztwami. Rok? Półtora? To był ostatni raz, kiedy
                widzieliśmy ich nazwiska na kartach do głosowania. Ostatnia
                niedziela...
    • grazka58 Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 08:58
      Ciekawe, czemu nie chciał Pan rozliczać PZPR-u. Chyba najwyższy czas
      przestać występować publicznie.
    • moher75 Rozliczyć sprawę inwigilacji prawicy 22.10.07, 09:08
      i ciemne sprawki Miecia Wachowskiego.
      Po co Lechu wyrywałeś kartki z teczki Bolka ?
    • 3centy gdzie się podziały materiały budowlane 22.10.07, 09:15
      na budowę 3 mln mieszkań ??? hę !
    • push.sp Re: Trzeba rozliczyć Walese 22.10.07, 09:15
      x
    • brzoza36 idiota 22.10.07, 09:18
      łajza cholerna , kiedy rozliczysz komuchów , puscisz w skarpetkach
      kobinatorów ?
      przstań Pan bo nikt Cię poważnie nie traktuje
      • 3centy Re: idiota 22.10.07, 09:23
        brzoza36 napisał:

        > łajza cholerna ,

        czy kaczki oddały już walizkę Emilowi :)
    • wojtekz1 Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:20
      Wałęsa jest za a nawet przeciw. Niech nie pitoli i jedzie na ryby,
      bo czas jego dawno minął
      • nacap Wałęsa: Trzeba rozliczyć siebie 22.10.07, 09:29
        najlepiej zaczac od siebie, rozliczyc sie za druga Japonie, nato i
        ewg bis, spolki radzieckie w POlsce, acha jeszcze za puszczonych
        komunistow w skarpetkach,
        cieszylbym sie bardzo, pozniej mozemy rozliczac cala reszte;
        • lilimarlene1 Re: trzeba z młodymi do przodu iść 22.10.07, 11:10
          i myśleć o tym co tu i teraz ,a nie oglądać się na duchy z
          przeszłości.
          Przestańcie babrać się w tym bagiennym błocku bo się ubrudzicie.
          Szanujcie,kochajcie,podziwiajcie zamiast
          nienawidzieć ,podejrzewać,zazdrościć.
          Trochę rozsądku i mniej zacietrzewienia.
          Młodzi zademonstrowali wczoraj czego chcą i choć moherowi
          przypuścili szturm na urny -ponieśli klęskę.
    • koneser10 Bolek 1% - zostal juz rozliczony przez wyborcow 22.10.07, 09:28
      wyslali go na smietnik historii.... Przy Kaczynskim, ktory po 2
      latach rzadow zwiekszyl poparcie dla swojej partii - Bolek z
      wynikiem 1% moze sie schowac.... - Bolek przy Kaczynskim jest karlem.
      A swoja droga, moze PO rozliczy lgarstwa Bolka - zaginiona teczka TW
      Bolek, falandyzacja, obiad drawski, 100 mln itp. przekrety?
    • male.conieco Odezwał się twórca 2 Japonii 22.10.07, 09:31
      Maił puścić czerwonych w skarpetkach, puścił naród.
      Razem z twórcą 2 Irlandii będą stanowili dopełnienie.
      • homofaszysta1 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:49
        Bolek opowiedz i nam to do czego się przyznałeś Gwieździe, jak donosiłeś na
        kolegów, co? A może przyznasz się publicznie a potem się wszystkiego wyprzesz
        jak poprzednim razem. No Boluś bądź uczciwy.
        • leon9910 Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:18
          homofaszysta1 napisał:

          > Bolek opowiedz i nam to do czego się przyznałeś Gwieździe, jak donosiłeś na
          > kolegów, co? A może przyznasz się publicznie a potem się wszystkiego wyprzesz
          > jak poprzednim razem. No Boluś bądź uczciwy.
          >znasz jakiegoś uczciwego żyda???
      • raven40p Re: mial dobrych doradcow 22.10.07, 12:22
        tak samo jak za czasow solidarnosci, opowiadal duzo, obiecywal duzo.
        w mysl zasady obiecac mozna wszystko, a pozniej jakos to bedzie. jak
        sie nie uda zawsze mozna winnego znalezc. z reguly sa zawsze TAMCI
        winni ;)
    • tetradrachma Tak, Kaczyński przed TS ! 22.10.07, 09:45
      • karny.jez Re: Tak, Kaczyński przed TS ! 22.10.07, 16:00
        heh, nie żałujmy sobie - przed pluton egzekucyjny :]
    • leszek993 Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 09:53
      Uważaj Bolek tępy baranie by ciebie za nocną zmianę nie rozliczyli,jako
      nieboszczyk polityczny siedż w szafie i nie wystawiaj nosa bo możesz dostać w
      ryja ty specu od globalizacji z banką w nosie.Poszed ty won.
    • witaschek Jarek Kaczynski, jestes wielki! 22.10.07, 09:56
      Tylko ty mozesz rozgonic te lapowkarska holote!
    • ginusia Spoko Lechu, spoko... 22.10.07, 10:02
      z tym rozliczaniem. Przerabialismy juz to. Nie zaczynajcie jak
      pisuary. wystarczy!!!
    • lookas7 raczej tego tępaka Wałęsę!Kretyna do kwadratu! 22.10.07, 10:05
      Bolek zamknije ten świński ryj!
    • leon9910 Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:08
      rydzyk-fizyk to kaczyńscy poznali się na wałęsie !!!doskonale iwdzieli dla kogo
      pracował!!!i z kim trzyma lejbe!!!
    • mentorlevicy A czy p.Wałęsa czuje się rozliczony ? 22.10.07, 10:11
      jest wielu ludzi ,którzy mają wątpliwości..
    • junkier Re: J. Kaczyński jest moralnym zwycięzcą wyborów. 22.10.07, 10:13
      Po pierwsze, Jaroslaw Kaczynski jest wciaz urzedujacym waznie
      premierem RP i zadne tam postekiwania pajacykow, ktorym pali sie do
      koryta, tego nie zmienia. To po pierwsze.

      A po drugie smrod, jesli juz tak trzymasz sie roznych
      eksrementalnych pseudometafor, rozumiem ze do tak bagienno-
      smrodliwego poziomu jestes po prostu przyzwyczajony, to panowal w
      Polsce postkomunistycznej, nieslawnej III RP, od haniebnego
      okraglego Stolu az do 2005. I byl to wrecz fetor potwornego rozkladu
      PRLowskiej zgnilizny moralnej. A PiS postawi tak znaczace warunki
      opozycyjne ze niewykluczone jest ze zwyciezcy po prostu dobrowolnie
      oddadza wladze.
    • gasior1st Kacza twarz, jak ja sie dzis fajnie czuje 22.10.07, 10:20
      • leszek993 Re: Kacza twarz, jak ja sie dzis fajnie czuje 22.10.07, 10:43
        Za kilka miesięcy poczujesz się jeszcze lepiej z podatkiem liniowym,z wolnymi
        cenami lekarstw, wolnymi cenami energii elektrycznej i cieplnej,prywatnymi
        szpitalami,podatkiem katastralnym,szybkim wprowadzeniem eurowaluty z nowym
        szefem od finansów Balcerowiczem.Będziesz się tak dobrze czuł że będziesz skakał
        do góry z radości przy kontenerze ze śmieciami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciemniaku.
        • heycisco Re: Kacza twarz, jak ja sie dzis fajnie czuje 22.10.07, 11:01
          Tez na to licze ciemniaku. Wole sam decydowac, na co wydaje
          pieniadze, bo oplacanie leczenia panu spod budki z piwem srednio mi
          sie usmiecha. Na publiczna opieke zdrowotna nie stac nawet te
          najbogatsze kraje, patrz Zjednoczone Krolestwo (i nie wyjezdzaj mi
          ze Skandynawia, bo to inny swiat). W Polsce do tej pory mielismy
          polityke wszystko dla wszystkich, czyli nic dla nikogo. Moze choc w
          niewielkim stopniu sie to zmieni. Nawet nie wiesz, jak bym pragnal,
          zeby sie twoje slowa spelnily. W takim karaju chcialbym sie kiedys
          obudzic, niestety to tylko utopia... Jezeli Twoja ambicja jest
          obgryzanie ochlapow w publicznym smietniku, to masz niewysokie
          wymagania.
        • gulcia77 Re: Kacza twarz, jak ja sie dzis fajnie czuje 22.10.07, 11:13
          Nie boję się tego, mój drogi! Umiem tyle, ze zawsze znajdę dobrze płatną pracę. Zarabiam tyle, ze spokojnie opłacę sobie pakiet ubezpieczeń zdrowotnych. Nie będę fundować życia na socjalu leniom i nierobom. Nie chce państwa "solidarnego", bo każdy jest kowalem swego losu. Mogę zapłacić za leczenie niepełnosprawnycch dzieci z moich podatków, ale nie za to, że jakaś patologiczna rodzina narobiła kupę dzieciaków i czekają na państwo, "bo im się należy". Jestem za wprowadzeniem obowiązkowych prac publicznych za pobieranie zasiłku.
          Po prostu - życie to nie ajka, trzeba było pomnyśleć o tym wcześniej niż później.
          Ostatnio dyskutowałam z naszymi wózkowymi, którzy narzekali, że stoją na zimnie, a ja siedzę w cieplutkim biurze, z telefonem przy uchu i popijam kawkę. Otóż, ja na to ZAPRACOWAŁAM!!! Nikt im nie bronił nauczyć się kilku jezyków obcych i obsługi kompa. Zaznaczam, ze języków uczyłam się za swoją kasę, od rodziców nie dostałam nic.
      • raven40p Re: Kacza twarz, jak ja sie dzis fajnie czuje 22.10.07, 12:06
        nawet najbardziej prymitywne stworzenia maja czasami chwile
        radosci ;)
    • ambl Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:28
      Rozumie sie że Jarosław Wałęcha będzie ministrem w Ministerstwie Cudów?
      • 3centy Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:38
        ambl napisała:

        > Rozumie sie że Jarosław Wałęcha będzie ministrem w Ministerstwie
        Cudów?


        nie, będzie wręczał klucze do tych 3 mln nowych mieszkań :)
        • ambl Re: Wałęsa: Trzeba rozliczyć PiS 22.10.07, 10:42
          3centy napisał:

          > ambl napisała:
          >
          > > Rozumie sie że Jarosław Wałęcha będzie ministrem w Ministerstwie
          > Cudów?
          >
          >
          > nie, będzie wręczał klucze do tych 3 mln nowych mieszkań :)<Raczej nie,on na
          to za głupi(po ojcu)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka