starszy_ogniowy 29.11.07, 10:39 to nie jest ani moj prezydent, ani moja szefowa kancelarii... kto jest za odwolaniem prezydenta, zeby wiecej obciachu nie robil prosze sie tu wpisywac. ile potrzeba na to glosow??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
starszy_ogniowy Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:39 cooooooooooooooo?????????? Odpowiedz Link Zgłoś
darioo_b Re: Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:40 jaki pan, taki kram :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
cyberdemokracja Będą świetną parą - równia pochyła 29.11.07, 10:44 czekamy z niecierpliwością nakoniec prezydentury w czerwcu 2008. Jeśli do pałacu wróci Nelly to może w kwietniu nawet. Świetna ekipa ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
cyberdemokracja Wschodni Kaczystan chce się oderwać? 29.11.07, 10:46 to ma być ta alternatywan polityka? Odpowiedz Link Zgłoś
kronopio77 Dobrze, że dyletanci skupiają się w jednym miejscu 29.11.07, 10:55 będzie łatwiej ich kontrolować :) Odpowiedz Link Zgłoś
lucusia3 Re: Dobrze, że dyletanci skupiają się w jednym mi 29.11.07, 11:13 No zakompleksione miernoty razem. W kupie rażniej, a kupy nikt nie ruszy... Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach Lech Kaczynski mial 54 % - prezydent wiekszosci 29.11.07, 11:51 Prezydent Lech Kaczynski zdobyl w demokratycznych wyborach 54 % (a np. PO w ostatnich wybroach tylko 44 %). To moj prezdent i prezydent wiekszosci Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
nexxon === Nie da sie ograniczyc mu budzatu??? 29.11.07, 11:53 ... ma chyba za duzo pieniedzy i usiluje stworzyc osobne struktury panstwa. Albo koryto dla kolesiow Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach Kaczynski zdobyl 8 257 468 glosy !!!! 29.11.07, 11:55 Wiecej szacunku POtworki. Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach Kiedy wracacie z Anglii rodacy ??? 29.11.07, 12:02 Pamietajcie, ze 2 miliony nie wroci jednego dnia... Ponadto pytanie: czy od czasu zerwania w Polsce z faszystowskim rezimem Kaczynskich odczuwacie wiekszy szacunek do siebie? Czy podchodza do Was anglicy z gratulacjami i slowami "jeszce nigdyb tak wielu nie zrobilo tak wiele dla tak licznych" ? Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar A u was Murzynów biją! 29.11.07, 13:04 W każdym razie tym, co głosowali na Kaczyńskiego można pogratulować: spójności koncepcji i wyrównanego poziomu intelektualnego kancelarii prezydenta można z czasem tylko coraz bardziej zazdrościć. W zasadzie możnaby się czepiać, że to poziom wiejskigo ... oj, chyba mnie prokurator nie potraktuje tak wyrozumiale, jak ob. Rydzyka, więdz tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach i co jeszcze? 29.11.07, 13:14 Ci bardziej wycwiczeni w chodzieniu na kolanach trafiaja do osrodka w MSZ.. jedngo trzeba przyznac, Ci co mowia "Polakow nienawidze" (Geremek) "Bydlo" i "Piekna panna bez pasagu" (BArtoszewski) zrozumieja sie swietnie. Czekam na przyniesienie w zebach przez Sikorskiego zniesienia ruchu bezwizowego z USA. Odpowiedz Link Zgłoś
romeoyjulietta Re: Kaczynski zdobyl 8 257 468 glosy !!!! 29.11.07, 12:03 Szacunku? Za co? Szacunek należy sie zwykle za jakies osiągnięcia. Jakie ten imbecyl ma osiągnięcia? Sprowadzenie Polski do podrzędnego kraju na arenie międzynarodowej? Stworzenie wizerunku kraju zakompleksionego i awanturniczego? To takie ogólne stwierdzenia, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy. Może coś podpowiesz bereciarzu jeden. Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 12:27 Przeczytales to wszystko w wyborczej? gratuluje "dobrego" zrodla ktore samo sie nakreca (tekst w wyborczej -> cytat w gazecie zagr -> ponowny cytat w wyborczej jako nowy artykul "co o nas mysla za granica" juz bez podania, ze tam tez cytowano wlasnie wyborcza itd). Rzeczywistosc pokazuje, ze wielkim sukscesem - nieosiagalnym dla poprzednniego prezydenta jest np. bycie trzezwym.. Ale konkretnie. Prezydent Kaczynski np. silnie wspieral przejecie Mozejek przez Polske co zabiezpieczylo rynek polski przed przjeciem skolei Orlenu przez Rosjan. Bez wsparcia na najwyzszym szczeblu nie udaloby sie to w grudniu zeszlego roku. Prezydent aktywnie, osobiscie i skutecznie lobbowal za ogranizacja w Polsce Euro2012. Prezydent poprawil znacznie stosunki z Ukraina - stac go bylo na gest uczestnictwa w uroczystosciach w Polonnej, gdzie Polacy zamordowali Urkaincow. Wazne jest tez podpisywanie ustaw, ktore idiotycznie wetowal Kwasniewski, dotyczace np. lustracji czy uhonorowania pewnych bohaterow Solidarnosci (np. Gwiazda); jak rowniez podjecie tematu odebrania takim osobom jak Wolinska dochodow wyplacanych przez Polske. I na koniec w Polskich warunkach duzym suckesem jest i to, ze NIC NIE UKRADL. ZNASZ JAKAS AFERE Z JEGO UDZIALEM? Przynajmniej nie musze sie go wstydzic tak jak KWACHA. A jesli ktos oczekuje duzo wiecej to niech wslucha sie w slowa swojego guru, kon-donka platfuska, ze "prezydent pelni role wylacznie reprezentacyjna".. wiec niby czemu ma miec wiele suckesow? Prezydenta nie powinno sie po prostu wstydzic. Odpowiedz Link Zgłoś
kmd_rohan Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 12:36 Wielki sukces prezdęta - urodzenie się w roku 2047, pięć minut spotkania z G.W.Bushem, diler narkotyków jako bliski współpracownik, sraczka po artykule w jakimś szmatławcu, toksyczny związek z bratem - bliźniakiem (melduję wykonanie zadania). Można by mnożyć, ale po co? Po za tym - jakie uroczystości, w jakiej "Polonnej" Kto wymordował? Jeśli nic na ten temat nie wiesz - nie bredź! Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 12:41 2047 rok? Syugerujesz, ze narodzi sie powtornie? a podobno ja bredze.. rzeczy o ktorych pisalem pewnie nie bylo w woborczej stad nie wiesz... poczytaj inne zrodla. Tusk zameldowal wykonanie zadania Walesie wiec tez niby sa w toksycznym zwiazku... A pamietasz afery Kwacha? On sraczki i wymioty mial po bardziej bezsporednich czynnikach.. Suckesy Kaczynskiego moznaby mnozyc, ale po co... i tak wiesz swoje.. Odpowiedz Link Zgłoś
kraq no to dawaj z tym monożeniem!!!!!!!!!!!!! 29.11.07, 12:48 forum wszystko przyjmie, nawet twoje pisdafonskie brednie. dawaj z tymi sukcesami, które "można mnożyć", bo chcę się przekonać, że nie śnie czytając o tych jego rzekomych sukcesach, które można mnożyc:)) Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach zaczekam jak wroca Polacy z Anglii ... 29.11.07, 12:53 ... bede mial szersze forum. Wolalbym napisac tylko raz..kto by nie chcial miec 2 mln wiecej czytelnikow? A moze w miedzyczacie napiszesz o cudach Tuskusia? Ma juz aureolke? Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:14 To w TVPLWAM nie pokazali deklaracji majątkowej prezydęta???? Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 12:38 Sukcesy? No cóż jeśli mówisz o trzeźwości, to Kwach (choć nie byłem i nie jestem jego zwolennikiem), był pijany jedynie kiedy wypił, a nie na okrągło!!! A co do szacunku dla urzędu, no cóż, tutaj sprawa wygląda jeszcze gorzej z dwóch podstawowych powodów: 1 To ta osoba wraz z bratem spaliła publicznie kukłę urzędującego prezydenta, wybranego w demokratycznych wyborach 2. Jeszcze żaden polityk, do zwykłego wyborcy (choć to była inna kampania) nie powiedział "spieprzaj dziadu" - dając tym samym świadectwo, jak ten urzad ma zamiar piastować dla wybranej grupki osób No i oczywiście a może to Kwach przyznał także Jaruzelskiemu Krzyż Sybiraków?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 12:50 Kazdy widzi to co chce.. moze wyreguluj sobie TV skoro Kaczynskiego masz rozchwianego.. Ad 1) Udowodniono, ze to nie oni. Bylo glosno o tym kilka miesiecy temu. Wsrod dokumentow z tzw. "szafy lesiaka" znaleziono potwierdzenie prowokacji, ze na owczesna demonstracje przeciw Walesie w 1993 r weszla obca Kaczynskim osoba i podpalila te kukle. Pisaly o tym glosno wszystkie gazety poza.... wyborcza. Polecam czasem inne zrodla Ad 2) Jeszcze zaden prezydent (w przeciwienswtie do Kaczynskiego) nie ustrzegl sie takich bledow jak ulaskawienie np. Slowika (Walesa) czy Sobotki (Kwasniewski). Stosunek Kaczynskiego do JAruzelskiego i Kiszczaka jest jasny w przeciwienstwie np. Do Michnika i GW, ktorzy dzis Jaruzelskiego i Kiszczaka uwielbiaja. Miesiac temu na pierwzej stronie GW opublikowano ( skandaliczny ) list do rzadu w Birmie proszacy o demokratyczne zmiany i oferujacy pomoc przy organizacji okraglego stolu. List poza dziennikarzami GW podpisali takze... Jaruzelski i Kiszczak Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:23 Skąd ty pajacu bierzesz te idiotyczne stwierdzenia???? Oczywistą oczywistością jestto że GW kłamie a twój "nasz dziennik" pisze oczywiste prawdy nie podlegające żadnej krytyce, których nie można korygować gdyż jest to wówczas wściekły atak postkomuny (dziwne bo postkomuną jest pisuar) na wolne media i demokrację (w stylu KRLD). Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach jasne.. a moze jezzcze mam moherowy beret? 29.11.07, 13:28 w jaki debilny sposob doszedles, ze czytam "nasz dziennik"? w zyciu nie mialem w reku tego szmatlawca. Po prostu cie zszokuje, ale nie slucham tez "radia maryja" i nie nosze moherowego beretu... A skad info? Zajrzyj czasem gdzies indziej niz GW/TOK FM/ANGORA Odpowiedz Link Zgłoś
kraq buhahaha o kurde jakie sukcesy 29.11.07, 12:45 najbardziej mnie rozjeb..... sukces z psychopata gwiazda i z euro hehe. zwlaszcza przy tym euro, to faktycznie sukces kaczora pełną gębą. moim skromnym zdaniem największym sukcesem prezia pisu i jego brata, jest to, że nie rządzili wtedy kiedy decydowały się losy o naszym wejsciu do nato czy UE, bo z tym twoim prezydentem, bysmy zobaczyli się w unii jak swinia zobaczyłaby gwiazdy:))))) mozna by jeszcze dorzucic brak pogorszenia stosunkow dyplomatycznych z bangladeszem i wyspami wielkanocnymi a przeciez mogł je pogorszyć a nie pogorszył. pełen sukces! Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach ze kto? 29.11.07, 12:55 Ale ja pisalem o Kaczynskim a nie o Kwasniewskim. Czytaj dokladniej. Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:12 po_strach napisał: ZNASZ JAKAS AFERE Z JEGO UDZIALEM? TELEGRAF, ART B, Fundacja "SOLIDARNIŚĆ". Chcesz jeszcze więcej????? Zapytaj mieszkańców Warszawy co zrobił dla miasta jako prezy dęt stolicy!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:19 Znasz jakis wyrok w tych sprawach? A moze sady jeszcze nie zdazyly, wszak mineklo tylko 15 lat? Jakies konkrety? Ps. To, ze cos napisala wyborcza jeszcze nie znaczy, ze to prawda... wyroki sadu prosze. A mieszkancy Wawy licznie odwiedzaja np. muzeum powstania warszawskiego. Pytaja za to dzis co z mapy HGW rozdawanej w jej kampanii wraz z wyborcza zostalo zrobione? Stadnion NArodowy wedruje... przy obwodnicach nie wbito nawet lopaty.. przy centrach kongresowych takze... chodza sluchy, ze grunty pod poszerzanymi ulicami sa jednak zbyt drogie i HGW odda je prywatnym inwestorom. Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:27 Muzeum jest częściowym sukcesem, gdyż koncepcja prawie w całości powstała jeszcze za czasw prezydentury piskorza, natomiast nie wypaliła lokalizacja w pałacu daniłowiczowskim, ale prezydentem wtedy był już LK. Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:36 Buahhaha..."Prawie cala koncepcja" to byla juz od wielu wielu lat. Liczylo sie wlasnie znalezenie budynku i dokonczeniu formalnosci na 60 rocznice wybuchu. Ale tok myslenia lape: sukces? napewno nie " wina" PIS.. porazka? z pewnoscia wina PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
argajll Re: Kaczynski zdobyl 8 257 468 glosy !!!! 29.11.07, 13:03 30 lat temu KC mialo 95% poparcia. I co matole - to oznacza ze wszystko ma trwac w nieskonczonosc? Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach Re: Kaczynski zdobyl 8 257 468 glosy !!!! 29.11.07, 13:46 widzisz roznice miedzy 2 a 30 latami? i miedzy glosami z OSTATNICH wyborow a kilkunastoma kadencjami temu? Szacunku dla demokracji idioto. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: === Nie da sie ograniczyc mu budzatu??? 29.11.07, 13:59 Da się i Tusk to, zapewne, zrobi. Odpowiedz Link Zgłoś
misiek197 Re: Dobrze, że dyletanci skupiają się w jednym mi 29.11.07, 12:59 Taaa, tylko dlaczego polski podatnik będzie nadal zapewniał wygodne życie tym miernotom?! Obciąć budżet kartoflanej kancelarii o połowę to i głupie pomysły się skończą. Odpowiedz Link Zgłoś
bf109 Ten babon nadaje się tylko do mycia sedesów;)))))) 29.11.07, 11:36 Nie no nie mogę, istny dream team, jak widzę pałac prezydencki awansował na narodowe centrum kompleksów;) Odpowiedz Link Zgłoś
forresty Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:42 Powodzenia Panie prezydencie. Musi Pan na siebie uważać... Zjazd w doł z taką prędkością bywa niebezpieczny dla zdrowia z którym i tak nie jest już najlepiej Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Re: Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:58 forresty napisał: > Powodzenia Panie prezydencie. Musi Pan na siebie uważać... Zjazd w doł z taką > prędkością bywa niebezpieczny dla zdrowia z którym i tak nie jest już najlepiej powiedzenie chińskie - " nie wchodź wysoko - będziesz długo spadać ! ". Odpowiedz Link Zgłoś
mazoorex miss chochoł 29.11.07, 10:45 miałem nadzieje że miss chochoł zniknie mi z oczu, ale jednak lechu też ma słabość do anki... a swoją drogą to PiS jest chyba najbrzydszą partią polską. wcześniej jeszcze z samoobroną konkurowała, ale teraz przejęła palmę pierwszeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
ponury_drwiacy_szyderca Wstyd że taka nieudacznica za MOJE podatki... 29.11.07, 10:46 obok drugiego kaczeo błazna, również za MOJE podatki. PS Fotyga, szczurze,należy się malować a nie wyglądac jak po wstaniu z łóżka rano!! Odpowiedz Link Zgłoś
po_strach kwa kwa kwa 29.11.07, 12:31 kwa kwa kwa ... pierd. jak kondonek platfusek w (s)expose Odpowiedz Link Zgłoś
suhar3 teraz mówią że już dziś 29.11.07, 10:46 no, naprawdę szybko... cóż, będzie wojna ;P Odpowiedz Link Zgłoś
robertpk To dobra wiadomość 29.11.07, 10:46 ..jeśli wykorzysta wszystkie swoje talenty - kancelaria Pana Prezydenta zostanie sparaliżowana Odpowiedz Link Zgłoś
mazoorex hehe 29.11.07, 10:48 racja, dorze prawisz. olłejs luk at de brajt sajt of lajf... Odpowiedz Link Zgłoś
halfliner Świetnie! Prośba do dziennikarzy TV: proszę jak 29.11.07, 10:47 najczęściej przeprowadzajcie z tą panią wywiady. Oglądając jej ostatni wywiad dla TVN24 wpadłem pod stół ze śmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin.pera www.politeja.pl 29.11.07, 10:49 bardzo szybko. no cóż, to zwiastuje początek wielkiej wojny Odpowiedz Link Zgłoś
simpson0107 Jaki prezydent.... 29.11.07, 10:49 ...taka szefowa jego kancelarii. W sumie nic nadzwyczajnego. Tylko dlaczego my wszyscy to znosic? Odpowiedz Link Zgłoś
p.o.box.77 Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta - hardcore 29.11.07, 10:49 h.a.aaa.rdcore negotiator, przynajmniej kobieta, przepraszam za wyrażenie, trzyma stolec.. nie mniej to marny szef kancelarii.. Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Re: Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta - hardcor 29.11.07, 11:37 Kobiety mają skłonności do zaparć. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan84 żenada 29.11.07, 10:50 Kaczyński sam sie pogrąża, właściwie to wcale sie nie dziwie... Odpowiedz Link Zgłoś
jas Ten babon o tępym spojrzeniu 29.11.07, 10:50 powinien kupić książkę Nauka dyplomacji w weekend i wtedy za cokolwiek się brać. No ale tak to jest miernoty się przyciągają. Smutne też,że prezio ( podobno prawnik ) nie zna Konstytucji. Vide nie wie jakie ma uprawnienia. No coż w kazdej prywatnej firmie wyleciałby z roboty skoro nie zna się na tym co robi.... Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg Pularda Power!!! 29.11.07, 10:51 Sądzę że powinna być wicepremierem Rządu Światowego. Premierem Jaruś rzecz jasna. A teraz, jak to na dworze pańskim, będzie byczenie się w Kaczej Twierdzy Jurata w dobre dni, a panika dyspepsyjna w złe. Tych drugich będzie więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
idefix3 Otoczenie sprowadzić do zera 29.11.07, 10:51 Szef stara się aby być mądrzejszy od otoczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt601 Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:51 wart Pac pałaca,a palac Paca... Odpowiedz Link Zgłoś
kuba_cz Re: Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:59 PiS jest sprytniejszy niż nam się wszystkim wydaje i do tego jaki samolubny... Oni nie dadzą nikomu się zniszczyć, oni zniszczą się sami. Zobaczycie najdalej za pół roku - rok ta partia nie będzie już nic znaczyć. Błędy jakie oni popełniają są tak rażące że to musi w końcu zostać zauważone nawet przez najbardziej zatwardziałych ich zwolenników. Przy takim zapleczu jakim oni dysponują, przy takiej burzy w środku partii to jest niemożliwe żeby przetrwali do 2009 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
susu84 czy to ta akcja zatrudniania niepełnosprawnych? 29.11.07, 10:58 ta pani ma cieżki przypadek autyzmu. no cóż - bravo prezydent! Odpowiedz Link Zgłoś
lava71 Re: czy to ta akcja zatrudniania niepełnosprawnyc 29.11.07, 14:37 Ona nie jest niepełnosprawna tylko najzwyczajniej w świecie głupia. Niestety idiotów nie biorą do domów umysłowo upośledzonych. Odpowiedz Link Zgłoś
lucasbush fotyga wyglada jak granatem od pluga oderwana 29.11.07, 11:01 zero aparycji, prezencji, no i hardcore negotiator. Odpowiedz Link Zgłoś
mojboze Re: fotyga wyglada jak granatem od pluga oderwana 29.11.07, 12:02 lucasbush napisał: > zero aparycji, prezencji, no i hardcore negotiator. A co do tego ma jej aparycja? Ja uważam, że prezentuje się wcale nieźle. Nie żebym była zwolenniczką p. Fotygi, ale oceniam jej sposób działania, a nie wygląd. Tak samo z Gronkiewicz-Waltz, dlaczego kobieta na stanowisku w ogóle jest postrzegana przez pryzmat atrakcyjności, a mężczyzna już nie? Wkurzają mnie takie posty. Polityk ma być skuteczny, a jeśli oceniamy wygląd zewnętrzny, to bądźmy sprawiedliwi, niereprezentacyjnych panów mamy znacznie więcej niż pań, a Fotyga prezentuje się znacznie lepiej niż Kaczyński, Kalisz, Kamiński czy Pawlak. Odpowiedz Link Zgłoś
pisdeusz Zarządzał Marcin pracą Marcina - parafrazując 29.11.07, 11:01 pewne powiedzenie.... Odpowiedz Link Zgłoś
ivulspirit Re: Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 11:03 Choroba psychiczna braci K. postępuje Odpowiedz Link Zgłoś
silvereta Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 11:04 A co to takiego alternatywna polityka zagraniczna??? To co, Radek swoje a kompania wojskowa Kaczor-Fotyga swoje? To przeciez jest skandal! Zamach stanu! Odwolac to towarzystwo wzajemnej adoracji bo kraj nasz na tym bedzie cierpial przez wiele lat. Czy oni przez chwile pomysleli o tzw. publico bono? Bo to ich jest psi obowiazek po pierwsze dbac o kraj, nie o wlasne interesy, cholera jasna Odpowiedz Link Zgłoś
blendyks Zmniejszyć budżet kancelarii 29.11.07, 11:05 Niech kancelaria Kaczyńskiego ma tyle co w ostatnim roku Kwaśniewskiego (plus inflacja). Oznaczać to będzie obcięcie budżetu o jakies 30% więc nie będzie synekur dla kaczystów. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 11:05 jeśli przyjęcie pani Fatygi w poczet , odbędzie się tak jak wizyta Premiera Tuska - to nie będzie co oglądać , ani słuchać . Ale jakoś nie widzę tego wydarzenia - bez pompy ! kaczor potrafi ! Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 11:07 W tym jednym przypadku proponowałbym Rządowi posłuchać dobrej rady Lecha Wałęsy, który - choć sam był miernym prezydentem, to jednak zna z autopsji słabości i walory prezydentury. "Zostawić mu tylko rower!" - czyli ograniczyc do bólu przydencki budżet - wydaje się dobrą radą na nadmierne zakusy każdego jednego prezydenta RP! Tyle, że ... jeżeli Donald Tusk sposobi się do prezydentury właśnie - z pewnością tego akurat nie zrobi - przecież nie będzie podcinał gałęzi, na której za 3 lata sam zamierza usiąść. Tak więc "tanie państwo" pozostanie mrzonką, tanim chwytem przedwyborczym. A przeczytałem kiedyś, że Prezydent Mościcki miał zaledwie 3o współpracowników - razem z kucharzem i służbą! Odpowiedz Link Zgłoś