Dodaj do ulubionych

Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta

29.11.07, 10:39
to nie jest ani moj prezydent, ani moja szefowa kancelarii...

kto jest za odwolaniem prezydenta, zeby wiecej obciachu nie robil prosze sie
tu wpisywac. ile potrzeba na to glosow???
Obserwuj wątek
    • starszy_ogniowy Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:39
      cooooooooooooooo??????????
      • darioo_b Re: Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:40
        jaki pan, taki kram :-))))))
        • cyberdemokracja Będą świetną parą - równia pochyła 29.11.07, 10:44
          czekamy z niecierpliwością nakoniec prezydentury w czerwcu 2008.
          Jeśli do pałacu wróci Nelly to może w kwietniu nawet. Świetna
          ekipa ;-)
          • cyberdemokracja Wschodni Kaczystan chce się oderwać? 29.11.07, 10:46
            to ma być ta alternatywan polityka?
            • kronopio77 Dobrze, że dyletanci skupiają się w jednym miejscu 29.11.07, 10:55
              będzie łatwiej ich kontrolować :)
              • lucusia3 Re: Dobrze, że dyletanci skupiają się w jednym mi 29.11.07, 11:13
                No zakompleksione miernoty razem. W kupie rażniej, a kupy nikt nie ruszy...
                • po_strach Lech Kaczynski mial 54 % - prezydent wiekszosci 29.11.07, 11:51
                  Prezydent Lech Kaczynski zdobyl w demokratycznych wyborach 54 % (a
                  np. PO w ostatnich wybroach tylko 44 %). To moj prezdent i prezydent
                  wiekszosci Polakow.
                  • nexxon === Nie da sie ograniczyc mu budzatu??? 29.11.07, 11:53
                    ... ma chyba za duzo pieniedzy i usiluje stworzyc osobne struktury
                    panstwa. Albo koryto dla kolesiow
                    • po_strach Kaczynski zdobyl 8 257 468 glosy !!!! 29.11.07, 11:55
                      Wiecej szacunku POtworki.
                      • po_strach Kiedy wracacie z Anglii rodacy ??? 29.11.07, 12:02
                        Pamietajcie, ze 2 miliony nie wroci jednego dnia... Ponadto pytanie:
                        czy od czasu zerwania w Polsce z faszystowskim rezimem Kaczynskich
                        odczuwacie wiekszy szacunek do siebie? Czy podchodza do Was anglicy
                        z gratulacjami i slowami "jeszce nigdyb tak wielu nie zrobilo tak
                        wiele dla tak licznych" ?
                        • jwojnar A u was Murzynów biją! 29.11.07, 13:04
                          W każdym razie tym, co głosowali na Kaczyńskiego można pogratulować:
                          spójności koncepcji i wyrównanego poziomu intelektualnego kancelarii
                          prezydenta można z czasem tylko coraz bardziej zazdrościć. W
                          zasadzie możnaby się czepiać, że to poziom wiejskigo ... oj, chyba
                          mnie prokurator nie potraktuje tak wyrozumiale, jak ob. Rydzyka,
                          więdz tyle.
                          • po_strach i co jeszcze? 29.11.07, 13:14
                            Ci bardziej wycwiczeni w chodzieniu na kolanach trafiaja do osrodka
                            w MSZ.. jedngo trzeba przyznac, Ci co mowia "Polakow nienawidze"
                            (Geremek) "Bydlo" i "Piekna panna bez pasagu" (BArtoszewski)
                            zrozumieja sie swietnie.

                            Czekam na przyniesienie w zebach przez Sikorskiego zniesienia ruchu
                            bezwizowego z USA.
                      • romeoyjulietta Re: Kaczynski zdobyl 8 257 468 glosy !!!! 29.11.07, 12:03
                        Szacunku? Za co? Szacunek należy sie zwykle za jakies osiągnięcia.
                        Jakie ten imbecyl ma osiągnięcia? Sprowadzenie Polski do podrzędnego
                        kraju na arenie międzynarodowej? Stworzenie wizerunku kraju
                        zakompleksionego i awanturniczego? To takie ogólne stwierdzenia, ale
                        nic innego nie przychodzi mi do głowy. Może coś podpowiesz
                        bereciarzu jeden.
                        • po_strach Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 12:27
                          Przeczytales to wszystko w wyborczej? gratuluje "dobrego" zrodla
                          ktore samo sie nakreca (tekst w wyborczej -> cytat w gazecie zagr ->
                          ponowny cytat w wyborczej jako nowy artykul "co o nas mysla za
                          granica" juz bez podania, ze tam tez cytowano wlasnie wyborcza itd).
                          Rzeczywistosc pokazuje, ze wielkim sukscesem - nieosiagalnym dla
                          poprzednniego prezydenta jest np. bycie trzezwym.. Ale konkretnie.
                          Prezydent Kaczynski np. silnie wspieral przejecie Mozejek przez
                          Polske co zabiezpieczylo rynek polski przed przjeciem skolei Orlenu
                          przez Rosjan. Bez wsparcia na najwyzszym szczeblu nie udaloby sie to
                          w grudniu zeszlego roku. Prezydent aktywnie, osobiscie i skutecznie
                          lobbowal za ogranizacja w Polsce Euro2012. Prezydent poprawil
                          znacznie stosunki z Ukraina - stac go bylo na gest uczestnictwa w
                          uroczystosciach w Polonnej, gdzie Polacy zamordowali Urkaincow.
                          Wazne jest tez podpisywanie ustaw, ktore idiotycznie wetowal
                          Kwasniewski, dotyczace np. lustracji czy uhonorowania pewnych
                          bohaterow Solidarnosci (np. Gwiazda); jak rowniez podjecie tematu
                          odebrania takim osobom jak Wolinska dochodow wyplacanych przez
                          Polske. I na koniec w Polskich warunkach duzym suckesem jest i to,
                          ze NIC NIE UKRADL. ZNASZ JAKAS AFERE Z JEGO UDZIALEM? Przynajmniej
                          nie musze sie go wstydzic tak jak KWACHA. A jesli ktos oczekuje duzo
                          wiecej to niech wslucha sie w slowa swojego guru, kon-donka
                          platfuska, ze "prezydent pelni role wylacznie reprezentacyjna"..
                          wiec niby czemu ma miec wiele suckesow? Prezydenta nie powinno sie
                          po prostu wstydzic.
                          • kmd_rohan Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 12:36
                            Wielki sukces prezdęta - urodzenie się w roku 2047, pięć minut
                            spotkania z G.W.Bushem, diler narkotyków jako bliski współpracownik,
                            sraczka po artykule w jakimś szmatławcu, toksyczny związek z bratem -
                            bliźniakiem (melduję wykonanie zadania). Można by mnożyć, ale po co?
                            Po za tym - jakie uroczystości, w jakiej "Polonnej" Kto wymordował?
                            Jeśli nic na ten temat nie wiesz - nie bredź!
                            • po_strach Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 12:41
                              2047 rok? Syugerujesz, ze narodzi sie powtornie? a podobno ja
                              bredze.. rzeczy o ktorych pisalem pewnie nie bylo w woborczej stad
                              nie wiesz... poczytaj inne zrodla. Tusk zameldowal wykonanie zadania
                              Walesie wiec tez niby sa w toksycznym zwiazku... A pamietasz afery
                              Kwacha? On sraczki i wymioty mial po bardziej bezsporednich
                              czynnikach..

                              Suckesy Kaczynskiego moznaby mnozyc, ale po co... i tak wiesz swoje..



                              • kraq no to dawaj z tym monożeniem!!!!!!!!!!!!! 29.11.07, 12:48
                                forum wszystko przyjmie, nawet twoje pisdafonskie brednie. dawaj z
                                tymi sukcesami, które "można mnożyć", bo chcę się przekonać, że nie
                                śnie czytając o tych jego rzekomych sukcesach, które można mnożyc:))
                                • po_strach zaczekam jak wroca Polacy z Anglii ... 29.11.07, 12:53
                                  ... bede mial szersze forum. Wolalbym napisac tylko raz..kto by nie
                                  chcial miec 2 mln wiecej czytelnikow? A moze w miedzyczacie
                                  napiszesz o cudach Tuskusia? Ma juz aureolke?
                              • starod Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:14
                                To w TVPLWAM nie pokazali deklaracji majątkowej prezydęta????
                          • konread Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 12:38
                            Sukcesy? No cóż jeśli mówisz o trzeźwości, to Kwach (choć nie byłem i nie jestem
                            jego zwolennikiem), był pijany jedynie kiedy wypił, a nie na okrągło!!!
                            A co do szacunku dla urzędu, no cóż, tutaj sprawa wygląda jeszcze gorzej z dwóch
                            podstawowych powodów:
                            1 To ta osoba wraz z bratem spaliła publicznie kukłę urzędującego prezydenta,
                            wybranego w demokratycznych wyborach
                            2. Jeszcze żaden polityk, do zwykłego wyborcy (choć to była inna kampania) nie
                            powiedział "spieprzaj dziadu" - dając tym samym świadectwo, jak ten urzad ma
                            zamiar piastować dla wybranej grupki osób
                            No i oczywiście a może to Kwach przyznał także Jaruzelskiemu Krzyż Sybiraków?:)))
                            • po_strach Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 12:50
                              Kazdy widzi to co chce.. moze wyreguluj sobie TV skoro Kaczynskiego
                              masz rozchwianego..

                              Ad 1) Udowodniono, ze to nie oni. Bylo glosno o tym kilka miesiecy
                              temu. Wsrod dokumentow z tzw. "szafy lesiaka" znaleziono
                              potwierdzenie prowokacji, ze na owczesna demonstracje przeciw
                              Walesie w 1993 r weszla obca Kaczynskim osoba i podpalila te kukle.
                              Pisaly o tym glosno wszystkie gazety poza.... wyborcza. Polecam
                              czasem inne zrodla

                              Ad 2) Jeszcze zaden prezydent (w przeciwienswtie do Kaczynskiego)
                              nie ustrzegl sie takich bledow jak ulaskawienie np. Slowika (Walesa)
                              czy Sobotki (Kwasniewski). Stosunek Kaczynskiego do JAruzelskiego i
                              Kiszczaka jest jasny w przeciwienstwie np. Do Michnika i GW, ktorzy
                              dzis Jaruzelskiego i Kiszczaka uwielbiaja. Miesiac temu na pierwzej
                              stronie GW opublikowano ( skandaliczny ) list do rzadu w Birmie
                              proszacy o demokratyczne zmiany i oferujacy pomoc przy organizacji
                              okraglego stolu. List poza dziennikarzami GW podpisali takze...
                              Jaruzelski i Kiszczak

                              • starod Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:23
                                Skąd ty pajacu bierzesz te idiotyczne stwierdzenia???? Oczywistą
                                oczywistością jestto że GW kłamie a twój "nasz dziennik" pisze
                                oczywiste prawdy nie podlegające żadnej krytyce, których nie można
                                korygować gdyż jest to wówczas wściekły atak postkomuny (dziwne bo
                                postkomuną jest pisuar) na wolne media i demokrację (w stylu KRLD).
                                • po_strach jasne.. a moze jezzcze mam moherowy beret? 29.11.07, 13:28
                                  w jaki debilny sposob doszedles, ze czytam "nasz dziennik"? w zyciu
                                  nie mialem w reku tego szmatlawca. Po prostu cie zszokuje, ale nie
                                  slucham tez "radia maryja" i nie nosze moherowego beretu... A skad
                                  info? Zajrzyj czasem gdzies indziej niz GW/TOK FM/ANGORA

                          • kraq buhahaha o kurde jakie sukcesy 29.11.07, 12:45
                            najbardziej mnie rozjeb..... sukces z psychopata gwiazda i z euro
                            hehe. zwlaszcza przy tym euro, to faktycznie sukces kaczora pełną
                            gębą. moim skromnym zdaniem największym sukcesem prezia pisu i jego
                            brata, jest to, że nie rządzili wtedy kiedy decydowały się losy o
                            naszym wejsciu do nato czy UE, bo z tym twoim prezydentem, bysmy
                            zobaczyli się w unii jak swinia zobaczyłaby gwiazdy:))))) mozna by
                            jeszcze dorzucic brak pogorszenia stosunkow dyplomatycznych z
                            bangladeszem i wyspami wielkanocnymi a przeciez mogł je pogorszyć a
                            nie pogorszył. pełen sukces!
                            • po_strach ze kto? 29.11.07, 12:55
                              Ale ja pisalem o Kaczynskim a nie o Kwasniewskim. Czytaj dokladniej.
                          • starod Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:12
                            po_strach napisał:
                            ZNASZ JAKAS AFERE Z JEGO UDZIALEM?

                            TELEGRAF, ART B, Fundacja "SOLIDARNIŚĆ". Chcesz jeszcze więcej?????
                            Zapytaj mieszkańców Warszawy co zrobił dla miasta jako prezy dęt
                            stolicy!!!!!
                            • po_strach Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:19
                              Znasz jakis wyrok w tych sprawach? A moze sady jeszcze nie zdazyly,
                              wszak mineklo tylko 15 lat? Jakies konkrety? Ps. To, ze cos napisala
                              wyborcza jeszcze nie znaczy, ze to prawda... wyroki sadu prosze.

                              A mieszkancy Wawy licznie odwiedzaja np. muzeum powstania
                              warszawskiego. Pytaja za to dzis co z mapy HGW rozdawanej w jej
                              kampanii wraz z wyborcza zostalo zrobione? Stadnion NArodowy
                              wedruje... przy obwodnicach nie wbito nawet lopaty.. przy centrach
                              kongresowych takze... chodza sluchy, ze grunty pod poszerzanymi
                              ulicami sa jednak zbyt drogie i HGW odda je prywatnym inwestorom.
                              • starod Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:27
                                Muzeum jest częściowym sukcesem, gdyż koncepcja prawie w całości
                                powstała jeszcze za czasw prezydentury piskorza, natomiast nie
                                wypaliła lokalizacja w pałacu daniłowiczowskim, ale prezydentem
                                wtedy był już LK.
                                • po_strach Re: Prosze - oto sukcesy Kaczynskiegp 29.11.07, 13:36
                                  Buahhaha..."Prawie cala koncepcja" to byla juz od wielu wielu lat.
                                  Liczylo sie wlasnie znalezenie budynku i dokonczeniu formalnosci na
                                  60 rocznice wybuchu.

                                  Ale tok myslenia lape: sukces? napewno nie "
                                  wina" PIS.. porazka? z pewnoscia wina PIS.
                      • argajll Re: Kaczynski zdobyl 8 257 468 glosy !!!! 29.11.07, 13:03
                        30 lat temu KC mialo 95% poparcia. I co matole - to oznacza ze
                        wszystko ma trwac w nieskonczonosc?
                        • po_strach Re: Kaczynski zdobyl 8 257 468 glosy !!!! 29.11.07, 13:46
                          widzisz roznice miedzy 2 a 30 latami? i miedzy glosami z OSTATNICH
                          wyborow a kilkunastoma kadencjami temu?

                          Szacunku dla demokracji idioto.
                    • koloratura1 Re: === Nie da sie ograniczyc mu budzatu??? 29.11.07, 13:59
                      Da się i Tusk to, zapewne, zrobi.
                • misiek197 Re: Dobrze, że dyletanci skupiają się w jednym mi 29.11.07, 12:59
                  Taaa, tylko dlaczego polski podatnik będzie nadal zapewniał wygodne życie tym
                  miernotom?! Obciąć budżet kartoflanej kancelarii o połowę to i głupie pomysły
                  się skończą.
            • bf109 Ten babon nadaje się tylko do mycia sedesów;)))))) 29.11.07, 11:36
              Nie no nie mogę, istny dream team, jak widzę pałac prezydencki
              awansował na narodowe centrum kompleksów;)
    • forresty Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:42
      Powodzenia Panie prezydencie. Musi Pan na siebie uważać... Zjazd w doł z taką
      prędkością bywa niebezpieczny dla zdrowia z którym i tak nie jest już najlepiej
      • nie-naiwniak Re: Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:58
        forresty napisał:

        > Powodzenia Panie prezydencie. Musi Pan na siebie uważać... Zjazd w doł z taką
        > prędkością bywa niebezpieczny dla zdrowia z którym i tak nie jest już najlepiej

        powiedzenie chińskie - " nie wchodź wysoko - będziesz długo spadać ! ".
    • mazoorex miss chochoł 29.11.07, 10:45
      miałem nadzieje że miss chochoł zniknie mi z oczu, ale jednak lechu też ma słabość do anki...

      a swoją drogą to PiS jest chyba najbrzydszą partią polską. wcześniej jeszcze z samoobroną konkurowała, ale teraz przejęła palmę pierwszeństwa.
    • ponury_drwiacy_szyderca Wstyd że taka nieudacznica za MOJE podatki... 29.11.07, 10:46
      obok drugiego kaczeo błazna, również za MOJE podatki. PS Fotyga,
      szczurze,należy się malować a nie wyglądac jak po wstaniu z łóżka
      rano!!
      • po_strach kwa kwa kwa 29.11.07, 12:31
        kwa kwa kwa ... pierd. jak kondonek platfusek w (s)expose
    • suhar3 teraz mówią że już dziś 29.11.07, 10:46
      no, naprawdę szybko... cóż, będzie wojna ;P
    • robertpk To dobra wiadomość 29.11.07, 10:46
      ..jeśli wykorzysta wszystkie swoje talenty
      - kancelaria Pana Prezydenta zostanie sparaliżowana
      • mazoorex hehe 29.11.07, 10:48
        racja, dorze prawisz. olłejs luk at de brajt sajt of lajf...
    • halfliner Świetnie! Prośba do dziennikarzy TV: proszę jak 29.11.07, 10:47
      najczęściej przeprowadzajcie z tą panią wywiady. Oglądając jej ostatni wywiad
      dla TVN24 wpadłem pod stół ze śmiechu.
    • marcin.pera www.politeja.pl 29.11.07, 10:49
      bardzo szybko. no cóż, to zwiastuje początek wielkiej wojny
    • simpson0107 Jaki prezydent.... 29.11.07, 10:49
      ...taka szefowa jego kancelarii. W sumie nic nadzwyczajnego. Tylko dlaczego my
      wszyscy to znosic?
    • p.o.box.77 Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta - hardcore 29.11.07, 10:49
      h.a.aaa.rdcore negotiator, przynajmniej kobieta, przepraszam za
      wyrażenie, trzyma stolec..

      nie mniej to marny szef kancelarii..
      • bronimir Re: Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta - hardcor 29.11.07, 11:37
        Kobiety mają skłonności do zaparć.
    • stefan84 żenada 29.11.07, 10:50
      Kaczyński sam sie pogrąża, właściwie to wcale sie nie dziwie...
    • jas Ten babon o tępym spojrzeniu 29.11.07, 10:50
      powinien kupić książkę Nauka dyplomacji w weekend i wtedy za cokolwiek się brać. No ale tak to jest miernoty się przyciągają. Smutne też,że prezio ( podobno prawnik ) nie zna Konstytucji. Vide nie wie jakie ma uprawnienia. No coż w kazdej prywatnej firmie wyleciałby z roboty skoro nie zna się na tym co robi....
    • qawsedrftg Pularda Power!!! 29.11.07, 10:51
      Sądzę że powinna być wicepremierem Rządu Światowego. Premierem Jaruś
      rzecz jasna.

      A teraz, jak to na dworze pańskim, będzie byczenie się w Kaczej
      Twierdzy Jurata w dobre dni, a panika dyspepsyjna w złe. Tych
      drugich będzie więcej.
    • idefix3 Otoczenie sprowadzić do zera 29.11.07, 10:51
      Szef stara się aby być mądrzejszy od otoczenia.
    • emeryt601 Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:51
      wart Pac pałaca,a palac Paca...
      • kuba_cz Re: Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 10:59
        PiS jest sprytniejszy niż nam się wszystkim wydaje i do tego jaki samolubny...
        Oni nie dadzą nikomu się zniszczyć, oni zniszczą się sami. Zobaczycie najdalej
        za pół roku - rok ta partia nie będzie już nic znaczyć. Błędy jakie oni
        popełniają są tak rażące że to musi w końcu zostać zauważone nawet przez
        najbardziej zatwardziałych ich zwolenników. Przy takim zapleczu jakim oni
        dysponują, przy takiej burzy w środku partii to jest niemożliwe żeby przetrwali
        do 2009 roku.
    • mangold Jak widać nic w przyrodzie nie ginie..... 29.11.07, 10:56

    • susu84 czy to ta akcja zatrudniania niepełnosprawnych? 29.11.07, 10:58
      ta pani ma cieżki przypadek autyzmu. no cóż - bravo prezydent!
      • piemont12 Zgniłe kartofle w jednym koszu! 29.11.07, 11:00
        i dobrze..
      • lava71 Re: czy to ta akcja zatrudniania niepełnosprawnyc 29.11.07, 14:37
        Ona nie jest niepełnosprawna tylko najzwyczajniej w świecie głupia. Niestety
        idiotów nie biorą do domów umysłowo upośledzonych.
    • lucasbush fotyga wyglada jak granatem od pluga oderwana 29.11.07, 11:01
      zero aparycji, prezencji, no i hardcore negotiator.
      • mojboze Re: fotyga wyglada jak granatem od pluga oderwana 29.11.07, 12:02
        lucasbush napisał:

        > zero aparycji, prezencji, no i hardcore negotiator.

        A co do tego ma jej aparycja?
        Ja uważam, że prezentuje się wcale nieźle.
        Nie żebym była zwolenniczką p. Fotygi, ale oceniam jej sposób działania, a nie
        wygląd. Tak samo z Gronkiewicz-Waltz, dlaczego kobieta na stanowisku w ogóle
        jest postrzegana przez pryzmat atrakcyjności, a mężczyzna już nie?

        Wkurzają mnie takie posty. Polityk ma być skuteczny, a jeśli oceniamy wygląd
        zewnętrzny, to bądźmy sprawiedliwi, niereprezentacyjnych panów mamy znacznie
        więcej niż pań, a Fotyga prezentuje się znacznie lepiej niż Kaczyński, Kalisz,
        Kamiński czy Pawlak.
    • pisdeusz Zarządzał Marcin pracą Marcina - parafrazując 29.11.07, 11:01
      pewne powiedzenie....
    • ivulspirit Re: Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 11:03
      Choroba psychiczna braci K. postępuje
    • silvereta Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 11:04
      A co to takiego alternatywna polityka zagraniczna??? To co, Radek
      swoje a kompania wojskowa Kaczor-Fotyga swoje? To przeciez jest
      skandal! Zamach stanu! Odwolac to towarzystwo wzajemnej adoracji bo
      kraj nasz na tym bedzie cierpial przez wiele lat. Czy oni przez
      chwile pomysleli o tzw. publico bono? Bo to ich jest psi obowiazek
      po pierwsze dbac o kraj, nie o wlasne interesy, cholera jasna
      • extrafresh Kaczynski&Fotyga__________Central ny_Mózg_Ludzkości 29.11.07, 11:30

    • blendyks Zmniejszyć budżet kancelarii 29.11.07, 11:05
      Niech kancelaria Kaczyńskiego ma tyle co w ostatnim roku
      Kwaśniewskiego (plus inflacja). Oznaczać to będzie obcięcie budżetu
      o jakies 30% więc nie będzie synekur dla kaczystów.
    • nie-naiwniak Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 11:05
      jeśli przyjęcie pani Fatygi w poczet , odbędzie się tak jak wizyta Premiera
      Tuska - to nie będzie co oglądać , ani słuchać .
      Ale jakoś nie widzę tego wydarzenia - bez pompy !
      kaczor potrafi !
    • konrad.ludwik02 Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta 29.11.07, 11:07
      W tym jednym przypadku proponowałbym Rządowi posłuchać dobrej rady
      Lecha Wałęsy, który - choć sam był miernym prezydentem, to jednak
      zna z autopsji słabości i walory prezydentury. "Zostawić mu tylko
      rower!" - czyli ograniczyc do bólu przydencki budżet - wydaje się
      dobrą radą na nadmierne zakusy każdego jednego prezydenta RP! Tyle,
      że ... jeżeli Donald Tusk sposobi się do prezydentury właśnie - z
      pewnością tego akurat nie zrobi - przecież nie będzie podcinał
      gałęzi, na której za 3 lata sam zamierza usiąść. Tak więc "tanie
      państwo" pozostanie mrzonką, tanim chwytem przedwyborczym. A
      przeczytałem kiedyś, że Prezydent Mościcki miał zaledwie 3o
      współpracowników - razem z kucharzem i służbą!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka