mangold 03.12.07, 11:42 Co on z tym winem?? Ma jakis problem ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tercel Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy... 03.12.07, 11:47 Całkiem rzeczowe argumenty. Może rzeczywiście tak jest jak mówi o Tusku i Sikorskim i pozostałych. Faktem jest, że Sikorski go o... a Prezydentowi szacunek sie należy. Odpowiedz Link Zgłoś
papylon Re: Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim pr 03.12.07, 12:04 A ja ze swoja wrodzona skromnoscia zapodam ze: nie wolno, oh, nie wolno obgadywac w forum publicznym osob trzecich! To swiadczy o nie dojzalosci emocjonalnej p.Prezydenta oraz jego "otoczenia" co mu tak swietnie radzi. Troche pokory i naprawde niech p.Prezydent wezmie sie za podpisywanie teraz kartek swiatecznych a nie wyreczanie takich cudownych dziennikow jak Fakt czy Superexpress! Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk To prawie jak z Czesiem Kiszczakiem 03.12.07, 12:06 z nim za to łoił wódę na rozmowach w Magdalence Odpowiedz Link Zgłoś
cyberdemokracja Brawo marionetka - odważył się znów wypowiedzieć 03.12.07, 12:16 - po raz kolejny za pośrednictwem prasy - nie jest na tyle inteligentnym politykiem by występować na żywo. Możliwość poprawek i konieczność autoryzacji są dla Prezia nieodzowne. Miło, że Kamiński pozwolił mu dać głos. Niemniej jednak nie powinien wypowiadać się o wpływie otoczenia na Donalda Tuska - w ustach marionetki brzmi to conajmniej śmiesznie Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Szczygło, jakie haki macie u Lecha w hakowni 03.12.07, 13:33 BBN na Czerwińskiego - takie same jak na Sikorskiego, czy jeszcze bardziej "porażające i w sposób oczywisty zagrażające Interesowi Narodowemu i Najjaśniejszej RP" :-))) Co tam znów Szalony Antek Policmajster wymyślił z kolesiami po telefonie od genialnego Jarka, co ? Odpowiedz Link Zgłoś
pszeszczep666 Re: Szczygło, jakie haki macie u Lecha w hakowni 03.12.07, 13:46 ależ te jego intrygi są toporne. wydaje mu się, że przemyca pewne treści między wierszami. niby o sikorskim, ale mimochodem o tusku, że jest niewolnikiem swojego otoczenia. porządny gość, ludzie go lubia i słusznie, ale otacza go armia demonicznych doradców, a on biedaczek jest bezradny wobec ich podszeptów. i taki przekaz łopatą do łba. i faktycznie nie poradziłby sobie z tym w publicznym wystąpieniu, przeciez to "człowiek biegunka":) Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Szczygło, jakie haki macie u Lecha w hakowni 03.12.07, 14:11 pszeszczep666 napisał: > otacza go armia demonicznych doradców Żadna armia, LK podlega tylko jednemu - jedynemu generałowi JK :-). nie bluźnij ! Czy Konstytucja RP dopuszcza sprawowanie funcji głowy państwa przez dwie osoby ? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
peace_dominator Co .. PO chce uzyskac w polityce zagranicznej? 03.12.07, 14:29 Co to sa tzw. dobre stosunki z sasiadami? Narazie dowiaduje sie ze Tusk bije poklony Moskwie i Berlinowi, do Waszyngtonu wybiera sie dopierow przyszlym roku. A tak poza tym to chce uzyskac? - bezpieczenstwo energetyczne (umowa z Litwa???) - gazrura pod Baltykiem - bedziemy protestowac, czy pozwolimy zeby Rosjanie za niemiecki pieniadze wybudowali betony sarkofag na rure? - gazoport - bedzie, czy nie bedzie? - mierzeja wislana - bedzie kanal, czy nie bedzie i Elblak nadal pozostanie odcietym miastem? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Krótko_:___P_r_o_f_e_s_j_o_n_a_l_ i_z_m 03.12.07, 14:42 Czyli coś, o czym anachroniczne w swej przedpotopowej, opartej na emcjach polityce zagranicznej PiS nie miało ZIELONEGO POJĘCIA :-) Odpowiedz Link Zgłoś
peace_dominator co można kupić za ___P_r_o_f_e_s_j_o_n_a_l_ i_z_m 03.12.07, 14:45 i gdzie jest najbliższy sklep w którym się to wymienia? A tak na serio to mam dosyć "profesjonalnie" przygotowanych przetargów, wydanych koncesji (np. 10 latnia koncesja na adutostradę do Gdańska) po których okazuje się że garstka cwaniaków ma nabite kieszenia a pospólstwo dostaje następną porcję obietnic. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 D_u_ż_o____:-) 03.12.07, 14:48 .... wiesz co to jest lobbing ? No to wyobraź sobie teraz lobbowanie wrzaskami i strzelaniem z bata :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
peace_dominator "wrzaski i strzelanie z bata" to domena Geremka 03.12.07, 14:51 ... i paru innych ludzi z Gazety najczęściej w mediach zachodnich Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Nie. 03.12.07, 15:04 To nie Geremek poległ poprzez prowadzenia nieprofesjonalnej polityki rodem z ubiegłego stulecia ( powody klęski UW były inne, ale to odrębny temat ). I secundo : to nie Geremek próbował wrzaskami wymusić na Merkel ustępstwa :-))) Przypominam ci, że za to właśnie Kaczyńscy zostali odizolowani od reszty państw członkowskich i po tej nauczce wrócili z Brukseli jak zmyci z podkulonymi ogonami i niewyraźną miną :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
peace_dominator Tworzysz jakąś inną rzeczywistość... 03.12.07, 15:09 Nie wiem o jakiej porażce piszesz i kiedy miało nastąpić zmycie podkulenie ogona. Prawdą natomiast jest, że zaraz po wyborach w 2005 roku Rosja wprowadziła embargo na import mięsa z Polski, a w 2007 roku kilka dni po wynorach "Izwiestia" pisała, że właściwie nie ma embarga, poza tym inspektorzy niedługo będą u nas. Naprawdę myślisz, że tu chodzi o mięso??? A jeżeli Kaczyńscy są takimi krzykaczami to po co się nimi przejmować? I jak to się ma do zapowiedzi PO że Rosja będzie traktowana na równi przy dostępie do polskiego rynku energetycznego? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 O, tak :-))) 03.12.07, 15:43 Nie lega żadnej wątpliwości, że w tej dziedzinie tworzę podstępny antykaczystowski UKŁAD ze Zbigiem : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=72619246&a=72638389 ... i Tony Judt'em ! : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=72446001&a=72458949 i chyba nie muszę dodawać, że są to tylko dwa przykładowe nazwiska :- ) Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Jest ,bo jest,ale żeby z pokrzyw robić bukiet? 03.12.07, 18:30 Wręcza nominację na skraju dywanu, zły mu dziadek, ojciec z kopalni uranu! Mam znów złego (prezydęta) latarnika, podpala niezłe PiS duchy śmietnika. Premiera liberała, Prometeusza, co z krajem świeckim w cuda wyrusza. Źle życzy (prezydęt), bo on jest z tych co jak idzie do ludzi, wchodzi na strych. Nie wyjdzie do nas po pałacu schodach, on chce do góry jak słońce we wschodach. Trzeba go przepraszać, łyka pochlebstwa, tyje w rupieciach, na strychu nieróbstwa. Ten jego strych tak ocenia to wielu, muzeum jego wiedzy oraz PeeReLu! Dzieła Lenina uczą polityki, przykład Dzierżyńskiego uczy praktyki. Natomiast po kądzieli stoi ołtarzyk, modlitewnik, historia, kałamarzyk. W skrytce pod podłogą zdjęcia z powstania. Widać dyplomy, dowody uznania. Radia na talony, maszyna do szycia. Mój tatuś natomiast nie wychodził z kicia. Jego koledzy nie mają kurhanu. Za to, że przeżył kopalnia uranu. Ze Słowackiego tacy chłopcy mali, nie chcieli Ruskich, to do nich strzelali. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: co można kupić za ___P_r_o_f_e_s_j_o_n_a_l_ i 03.12.07, 17:03 peace_dominator napisał: > A tak na serio to mam dosyć "profesjonalnie" przygotowanych > przetargów, wydanych koncesji (np. 10 latnia koncesja na adutostradę > do Gdańska) po których okazuje się że garstka cwaniaków ma nabite > kieszenia a pospólstwo dostaje następną porcję obietnic. ********************************** No to najbardziej powinieneś utyskiwać na Polaczka, który próbował anulować koncesję i wprowadzić własne firmy po zawyżonych cenach. Odpowiedz Link Zgłoś
peace_dominator np. Polskie Huty Stali za 30 mln... śmiech :( 03.12.07, 14:47 ... ktoś kto podpisał powinien zgnić w kamieniołomie i to razem z całą rodziną, żeby się złodziejskie geny nie rozprzestrzeniały! Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: np. Polskie Huty Stali za 30 mln... śmiech :( 03.12.07, 17:01 peace_dominator napisał: > ... ktoś kto podpisał powinien zgnić w kamieniołomie i to razem z > całą rodziną, żeby się złodziejskie geny nie rozprzestrzeniały! **************************************** Tyle, że wtedy była recesja i mało kto chciał kupić huty z rozsierdzonymi związkami. Dziś huty wpłacają do skarbu pieniądze, zamiast je z niego brać. Odpowiedz Link Zgłoś
an1005 Re: Co .. PO chce uzyskac w polityce zagranicznej 03.12.07, 20:40 peace_dominator napisał: > Co to sa tzw. dobre stosunki z sasiadami? ....do Waszyngtonu wybiera sie Mnie w szkole uczono ze Waszyngton jest stolica USA a ze sasiedzi to te kraje co to przy naszej granicy sa. No ale bylo to w zeszlym wieku. > - mierzeja wislana - bedzie kanal, czy nie bedzie i Elblak nadal > pozostanie odcietym miastem? Kablak tez. A serio, tak jak wiele innych miast polskich: Poznan, Lublin, Krakow a nawet Warszawa tez nie maja bezposredniego dojscia do morza wiec i Elblag nie zginie. Hmmm trzeba by chyba jakies kanaly pokopac wzdluz i wszerz Polski Odpowiedz Link Zgłoś
peace_dominator Pitera auto == spalony Reichstag 03.12.07, 14:30 Widzicie analogie, teraz Pitera wystąpi w roli prześladowanej komisarz i zacznie krwawą ręką dusić kaczorów.... Odpowiedz Link Zgłoś
peace_dominator spotkamy się w sądzie... policja znajdzie twój PC 03.12.07, 14:36 za szkalowanie i pomówienia spotkamy się w sądzie z Tobą, albo z Twoimi rodzicami, że nie dopilnowali gó..arza. Od samego rana wylewasz pomyje w postach... Odpowiedz Link Zgłoś
aktywna.piana tupiesz nóżką? tylko się nie spoć jak Kamiński :) 03.12.07, 15:28 Doprawdy, żałosne są te zachowania nieprzystosowanych społecznie PiSuarów. Jeżeli jesteś taki wrażliwy, to lepiej nie wchodź na żadne forum, bo zawsze może się zdarzyć, że ktoś inteligentniejszy od ciebie wytknie ci twoje zakłamanie. Odpowiedz Link Zgłoś
peace_dominator sprawa z powództwa cywilnego będzie w W-wie... 03.12.07, 14:38 mam nadzieję że tu gdzieś blisko mieszkasz bo wydasz dużo kasy na dojazdy Odpowiedz Link Zgłoś
anvill Re: sprawa z powództwa cywilnego będzie w W-wie.. 03.12.07, 14:55 Hihihihi - kolejna histeryczka forumowa. Masz więcej niż 16 lat? Odpowiedz Link Zgłoś
peace_dominator Chamstwo trzeba tępić, najlepiej po kieszeni... 03.12.07, 15:02 ... niech zapłaci ile może za proces + datek na Caritas to mu się odechce używać plugawego języka. Odpowiedz Link Zgłoś
aktywna.piana nie nadymaj się tak, bo ci... kieszeń pęknie 03.12.07, 15:32 mordo ty moja, a od kiedy to nie lubisz "plugawego języka" ??? lepiej podaj numer konta, to ci prześlę datek - na leczenie; to wszystko, co możesz wskórać, ty żałosny politruku Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Chamstwo trzeba tępić, najlepiej po kieszeni. 03.12.07, 17:09 peace_dominator napisał: > ... niech zapłaci ile może za proces + datek na Caritas to mu się > odechce używać plugawego języka. **************************************** A my wytoczymy ci proces za kilka pomówień, których dopuściłeś się w poprzednich postach. Może wtedy zaczniesz myśleć, a nie powtarzać kacze brednie. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Chamstwu należy się przeciwstawiać siłom i .... 03.12.07, 17:47 godnościom osobistom ! Wężykiem, Jasiu .... wężykiem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
peace_dominator Do złoto ustego Donalda Tuska się nie umywa... 03.12.07, 14:33 Rzeczywiście to nie Kaczyński dukał przez trzy godizny swoje ekspoze pełne onomatopeji, powtórzeń i zwykłego bełkotu.... Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: To prawie jak z Czesiem Kiszczakiem 03.12.07, 18:40 Oj dana, dana, taniec szatana! Wie o tym każdy z nas. Dał Kiszczakowi czas. Ustalił w Magdalence. Robisz nam czyste ręce. Lesiak schował do szafy, język nie palnął gafy. Z niszczarką ruszył Zbyś, z komuchem niszczy do dziś! Haki i prowokacja, wadzi im demokracja! I kasa dla fircyka, i dla ojca Redyka! Nocą zwieźli papiery. Poznać twoje maniery. Majątek skradli z Ruchu. Mają cię na podsłuchu. Mamla, żeś niedojrzały. Pluje, że „aferały”. Taki ojciec narodu. Viagra z nadrukiem wschodu! Odpowiedz Link Zgłoś
rezydent.klamczynski And now for something completely different: 03.12.07, 12:10 próba ocipienia wizerunkiem, numer niewiadomojużktóry. Wyjdzie jak zwykle. Odpowiedz Link Zgłoś
akodo78 Inteligentne poczucie humoru.Tego PO niestety nigd 03.12.07, 12:09 Inteligentne poczucie humoru.Tego PO niestety nigdy nie osiągnie. Odpowiedz Link Zgłoś
paczka111 Re: Inteligentne poczucie humoru.Tego PO niestety 03.12.07, 12:23 Przydent, który pretenduje do nieśmiertelności, ma wielką wizję moralnego przeorientowania Polski, stworzenia nowej Rzeczypospolitej- zajmuje się Dodą. Wielka, wielka postać. Czy on w swoim otoczeniu ma już samych głupków, czy ew.myślący inaczej boją się buzie otworzyć? Przeciez ten człowiek nie może tak sam z siebie gadać, ktoś powinien tego pilnować. A może lepiej niech nie pilnuje i niech się pan prezydent kompromituje każdym słowem? Odpowiedz Link Zgłoś
pszeszczep666 Re: Inteligentne poczucie humoru.Tego PO niestety 03.12.07, 13:48 dokładnie, deklasuje monty pythona. a który żarcik wg ciebie najzabawniejszy? Odpowiedz Link Zgłoś
aktywna.piana "sfera kondominalna" 03.12.07, 14:17 Wg mnie ten mimowolny żart słowny najlepiej oddaje stan umysłu tego "sprawnego inaczej" reprezentanta narodu. Ten pan nadaje się może do pilnowania prakingu, ale w życiu publicznym jego dowcip i inteligencja są tak lotne, że ulatniają się jeszcze zanim dotrą do słuchaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Inteligentne? 03.12.07, 17:05 akodo78 napisał: > Inteligentne poczucie humoru.Tego PO niestety nigdy nie osiągnie. ********************************* Co jest inteligentnego w naciąganiu każdego przychodzącego, by przyniósł ze sobą butelkę dobrego wina? Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 12:16 Wybrzuszenia ( bo z brzucha, nie z mozgu) mizantropa. Prof. Cwiakalski jest adwokatem i czas wreszcie skonczyc z podejsciem do adwokatury rodem z zabitego zascianka, ze np. ktos przegral proces, bo mniej zaplacil. A moze druga strona miala wiecej racji i przekonala sad? Kaczynski jest prawnikiem i powinien zwalczac takie glupie opinie, a nie sam je stwarzac. Prof. Cwiakalski w obu w artykule wymienionych sprawach wykonywal swoj zawod, podobnie jak lekarz ktory operuje i dobrego i zloczynce. Tu znowu "szanowny" prezydent probuje rzucic jakis ochlap na czlowieka w nadziei "a nuz sie cos przyklei"- zachowanie wziete zapewne z domu rodzinnego, od tatusia ktory wspolpracowal z ubecja. Rozwoj gospodarczy- Tusk nie dostal go w prezencie, tylko cala Polska dostala swoja szanse od EU i nic tu PiSowi do zawdzieczenia nie ma. A ze Doda kocha Tuska- no i fajnie, bo za co kochac Kaczora? Czepia sie podobnie jak jego brat wszystkiego, takze i jakich wspolpracownikow wybral Tusk. A moze by najpierw oczyscil swoje otoczenie? Ladnie sie tam prezentuje niejaki Kaminski, ktory w -99 powiozl srebrny ryngraf z Matka Boska do Pinocheta, potepionego w swiecie szuje, ktorego i ekonomiczne zbrodnie (oprocz politycznych) wylaza na wierzch o jakiegos czasu. A jego bliski koles z PiS-u Antek M. jeszcze w latach 70-tych zachwycal sie czerwonym kumplem dyktatora Castro, Che Guevara. No to moze by zamiast glupot i wtracania do polityki Pan Prezydent zajal sie pielegnacja urzedu i reprezentowaniem? Odpowiedz Link Zgłoś
alemel Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 12:20 dzisiaj nie było informacji o przemianie materi u idola Sikorskiego,co jest do diabLa? Odpowiedz Link Zgłoś
opt Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 12:21 Na szacunek trzeba sobie zapracować, bo jak na razie Prezydent zachowuje się tak jakby oczekiwał szacunku dla stołka a nie dla prezydenta.Ponadto chciałby żeby był tak szanowany jak Kwaśniewski,więc niech czerpie wzorce i postępuje jak Kwaśniewski,bo wygadywaniem swoich sądów o osobach trzecich przez publikatory chyba szacunku i autorytetu się nie osiągnie.No cóż ale o już chyba brak kultury osobistej,a kulturę się ma,albo nie.W swoim życiu spotkałem wielu utytułowanych chamów,jak również ludzi kulturalnych.Do której grupy zaliczę Prezydenta nie trudno zgadnąć. Odpowiedz Link Zgłoś
mamusia57 Zaczyna byc wesolo w poniedzialek 03.12.07, 12:23 Po odpoczynku w niedziele Prezydent zaczyna na wesolo podchodzic do zycia.Pamieta i o winku i o wystepach Dody dla Premiera Tuska.Moze wolalby zeby Doda zaspeiwala dla braciszka i go rozruszala .Ale moze ex Premier wolalby Wisniewskiego??? Lepszy taki wywiad niz zenujace spieranie sie z RZADEM. Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Kto to jest prezydekt? 03.12.07, 12:26 Nigdy o kimś takim nie słsyzałem Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 To polaczenie kaczki... 03.12.07, 12:34 z prezydentem - PREZYDEKT,czyli prezydent z wrodzonym defektem. Odpowiedz Link Zgłoś
al_bandi Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 12:26 W pewnych kręgach twierdzi się , że piwo i winio to nie alkohol. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Kaczorze, zachowuj sie przyzwoicie... 03.12.07, 12:27 jak przystalo na prezydenta.Twoim szefem nie moze byc facio z partii opozycyjnej.To , ze ten posel jest troche madrzejszy od ciebie, niedojdo,i jest twoim blizniakiem, nie powinno miec dla ciebie zadnego znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
barti84 Re: Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim pr 03.12.07, 12:33 Kto to jest "prezydekt" ??? Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 12:44 Nasz Pan Prezydent to wybitny polityk, skrajnie wybitny, chciałoby się rzec. Co za zdumiewająca trafność analizy politycznej, jaka wnikliwa ocena środowisk politycznych. Swoją drogą, dlaczego zawsze mu się tak dwoi w oczach: dwóch Tusków, dwóch Schetynów... Szkoda, że tak trafnie nie potrafi ocenić pan prezydent własnego otoczenia. Ma tam naprawdę dwóch spin doktorów (tym razem to nie żadne urojenie). Dlaczego go nie nauczą dystansu do własnej osoby. Ciągle naburmuszony, wiecznie oczekuje czyichś przeprosin. Na dodatek uważa, że będąc prezydentem może uprawiać opozycję polityczną wobec rządu. Przecież jest oczywistą oczywistościa dla każdego średnio rozgarniętego Polaka, że realizuje tylko polecenia swojego brata. Ta skrajna braterska lojalność, to piękna cecha, ale nie leży w jego interesie. Ma już reelekcję „z głowy” i mógłby sobie „odpuścić” i starać się być do końca kadencji poczciwym misiem- safandułą. Zobaczyłby, jak gwałtownie poszybowałyby w górę jego notowania. I tak go nie wybierzemy na następną kadencję, ale mógłby cieszyć się na odchodnym trochę większą sympatią społeczeństwa. Panie Prezydencie, powiedzcie sobie wreszcie z bratem prosto w oczy: przerżnęliśmy. Mieliśmy wszystko. Taki układ: mały i duży pałac w jednym ręku to marzenie każdego polityka. Taka konstelacja to jak wygrana w totolotka. Wy mieliście w ręku tę wygraną i co z nią zrobiliście? Teraz możecie się tylko użalać na złe media i niewdzięczne przypadkowe społeczeństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fidzyk Re: Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim pr 03.12.07, 12:48 ...dobrze ze jest prezio..to moze POpaprancy do konca tego kraju nie rozkradna... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim pr 03.12.07, 13:19 acc4 napisała: > Nasz Pan Prezydent to wybitny polityk, skrajnie wybitny, chciałoby > się rzec. Co za zdumiewająca trafność analizy politycznej, jaka > wnikliwa ocena środowisk ..... Wow, wspaniała i jakże celna ocena, szkoda że Pan Prezydent nie posługuje się tak wnikliwą oceną przy ferowaniu politycznych wyroków. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Panie prezydencie. 03.12.07, 12:51 Panie prezydencie, Kierując się szacunkiem dla urzedu który został Panu powierzony pragnę przypomnieć, że nie został Pan na ten urząd wybrany przez kolegów z układu PIS ale przez Polaków w powszechnych wyborach. Zatem z niekłamanym niesmakiem przyjmuję fakt że stał się pan rzecznikiem partii politycznej kryjącej się pod nazwą która jest wielkim semantycznym naduzyciem. Co Pana obchodzi że PIS przegrał wybory, dlaczego Pan to komentuje? przecież nie jest to zadanie godne prezydnta RP ale partyjnego kacyka. Dlatego błagam Panie Prezydencie, proszę mnie nie zmuszać do popełnienia przestępstwa polegającego na znieważaniu w myślach najwyższego reprezentanta RP. Odpowiedz Link Zgłoś
crichton1 Zazdrosny o Dodę 03.12.07, 12:55 Ot co. Ale zastanówcie się chwilę, czemu jest zazdrosny o Dodę. Wszystko jasne? Więcej wyrozumiałości dla naszego prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
trombozuh A pamiętasz, Lechu, swoją opinię o Kaczmarku? 03.12.07, 13:01 Jaki to był kiedyś świetny fachowiec i wspaniały człowiek? Więc może teraz swoje opinie zachowaj już dla siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj czytam komentaże pod tekstem i oj będzie bolało 03.12.07, 13:22 bo nie ma się co łudzić, przyjdą czasy uspokajania pałką pielęgniarek i podobne historie. całe to gadanie o cudzie irlandzkim w Polsce jest bardzo śmieszne ale jeszcze wielu tego nie widzi. niesamowite jak człowiek może ślepo i bezkrytycznie uwierzyć. nie dawno na tym portalu była dyskusja o religii i byli tacy co się zqastanawiali jak to jest ,że takie opium dla mas ma tak silne umocowanie. a jak jest z polityką. przecież Tusk jest takim bożyszczem jakim nawet Kwaśniewski nigdy nie był. otoczeniu Tuska niech media nie zamydlą oceny. pamiętam jak z Millera robiona kanclerza a potem łajdaka. z Jarosława robili genialnego stratega a potem głupka. podejrzewam ,że Tusk teraz jest piękny a potem powróci do rytualnego bicia żony albo czegoś podobnego. wiem, żart niesmaczny ale gazety i tak są lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
praktyczna Re: czytam komentaże pod tekstem i oj będzie bola 03.12.07, 14:10 gdkj napisał: > bo nie ma się co łudzić, przyjdą czasy uspokajania pałką pielęgniarek i podobne > historie. całe to gadanie o cudzie irlandzkim w Polsce jest bardzo śmieszne ale > jeszcze wielu tego nie widzi. niesamowite jak człowiek może ślepo i > bezkrytycznie uwierzyć. nie dawno na tym portalu była dyskusja o religii i byli > tacy co się zqastanawiali jak to jest ,że takie opium dla mas ma tak silne > umocowanie. a jak jest z polityką. przecież Tusk jest takim bożyszczem jakim > nawet Kwaśniewski nigdy nie był. otoczeniu Tuska niech media nie zamydlą oceny. > pamiętam jak z Millera robiona kanclerza a potem łajdaka. z Jarosława robili > genialnego stratega a potem głupka. podejrzewam ,że Tusk teraz jest piękny a > potem powróci do rytualnego bicia żony albo czegoś podobnego. wiem, żart > niesmaczny ale gazety i tak są lepsze. > Praktycznie to mnie nie dziwi, ze po dwoch latach belkotu Zjawiska Tusk jest traktowany jak bozyszcze. Z dwoch twarzy panow Kaczynskich nie wystrugalbys tyle usmiechu i zyczliwosci dla drugiej osoby co Tusk ma w swojej przez piec minut. To "porywa" tlumy - co naprawde moge zrozumiec. Nie meczylo Cie to ciagle obszczekiwanie wszystkich? Zreszta nadal trwajace. Nikt nie zrobil NIGDY NIC dobrze .. poza Nieomylnymi Zajwiskami. Natomaist jezeli Ty wierzysz, ze cud irlandziki pojawi sie ot tak jak gwiazda na niebie - to wspolczuje. Nie obietnice cudu irlandzkiego byly jak opium dla spoleczenstwa. Obietnica NORMALNOSCI zmobilizowala Polakow do pojscia do urn. Nie wiem jak Ty - ale ja osobiscie nie wierze, ze poza malym procentem naiwniakow, ktos zinterpretowal obietnice Tuska ufnie czekajac, ze przedziezgniemy sie w Irlandie w 12 miesiecy. Bowiem kazdy zdrowomyslacy czlowiek zdaje sobie sprawe, ze Irlandia jest tam gdzie jest nie w wyniku cudu tylko ciezkiej pracy spoleczenstwa i politykow. Niemniej pozdrawiam zyczac Tobie i sobie radosci z normalnosci.. Odpowiedz Link Zgłoś
an1005 Re: czytam komentaże pod tekstem i oj będzie bola 03.12.07, 21:08 To, ze pisuarki jak mantre powtarzaja te druga Irlandie to sie nie dziwie, ale z Twojego postu 'praktyczna' wyciagam wniosek ze jestes za PO czyli normalnoscia. Wiec przypomne Ci, ze TUSK NIGDY DRUGIEJ IRLANDII NIE OBIECYWAL. Slowa o drugiej Irlandii padly w pewnym kontekscie w czasie debaty. Jego 10 slynne 10 punktow programu to: 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów, obwodnic 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ 5. Uprościmy podatki - będzie podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych 6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012 7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do polski i inwestować 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy internet 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją Niech z kazdego po trochu zrobi i to bedzie sukces. Dla mnie juz dzis sukcesem jest to, ze plucia i jadu coraz mniej (nie pisze o forum bo to specyficzne zjawisko socjologiczne) jako, ze byly premier coraz mniej ma do powiedzenia i ze wreszcie ktos w rzadzie mowi a nie przemawia i zachowuje sie normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
macarthur nasz prezydent jest całkowicie odporny na wdzięki 03.12.07, 13:24 rozumu i smali taki kocopały że hadko słuchać Odpowiedz Link Zgłoś
qc Wina wina? 03.12.07, 13:34 Ten kompromitujacy belkot stale wychodzacy z Palacu mozna by zrzucic na wino ale to oznaczalo by ze mieszkaniec Palacu nigdy nie trzezwieje. Odpowiedz Link Zgłoś
q3000 Re: Wina wina? 03.12.07, 15:00 Wolałbym wypić sam proste wino nią dobre z prezydentem... Odpowiedz Link Zgłoś
estazolan Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 13:39 A prezydent to jest bez skazy.? Odpowiedz Link Zgłoś
pszeszczep666 Re: Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim pr 03.12.07, 13:41 mangold napisał: > Co on z tym winem?? Ma jakis problem ?? poczucie winy:) Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Lech kaczor robi na nas jaknajgorsze wrażenie. 03.12.07, 14:03 Poczucie wstydu,że się ma takiego prezydenta.Zobaczcie jakimi ludżmi on się otacza.Same miernoty.A sam"ocenia" publicznie poszczególnych ministrów rządu.Ma rację Sikorski,że jest tam siedlisko osób na wygnaniu.Starszy brat z ośrodka prezydenckiego tworzy "obóz"przeciwko rzadowi.Już widać że będą krytykowali,każde głupstewko i każde potknięcie rządu.To tak małostkowe i prostackie ale przystaje do mentalności Kaczyńskich.Nie potrafią współpracować.Wychowani "pod kloszem"a nie na podwórku,tkwią w złudnym świecie.Oderwani od świata.To widać w każdej ich wypowiedzi.Są żałośni i głupi.Są śmieszni. Odpowiedz Link Zgłoś
hans2 O czym kurdupel moralny nie mowi................ 03.12.07, 14:24 Przed oddaniem władzy PiS poupychał swoich ludzi gdzie się dało Choć drużyna Donalda Tuska (50 l.) rządzi krajem, to o pełnej władzy może sobie pomarzyć. W kilkunastu ważnych państwowych instytucjach wciąż karty rozdają ludzie PiS. Przed oddaniem władzy partia Jarosława Kaczyńskiego (58 l.) nie próżnowała i upychała swoich ludzi gdzie tylko się dało. Swoim następcom PiS zostawił w spadku rzeszę wiernych sobie działaczy. Swoi na wysokich stołkach I tak na kilka dni przed dymisją Przemysław Gosiewski (43 l.) załatwił Pawłowi Szrotowi, wiceszefowi swojego sekretariatu, posadę dyrektora generalnego Kancelarii Premiera. Zapewnił mu 11 tys. złotych pensji, sekretarkę i służbową limuzynę. Nowa ekipa nie będzie mogła go zwolnić, jedynie przesunąć na inne stanowisko. Takich przypadków jest więcej. - Wiemy o zawierusze kadrowej i szukaniu stanowisk dla swoich. Trudno ocenić, jak wielkie to zjawisko - mówi Paweł Graś (43 l.), poseł PO. Z raportu Platformy wynika, że PiS zostawił w spadku blisko 200 działaczy we władzach spółek Skarbu Państwa. Ludzie Kaczyńskiego kierują takimi potentatami, jak PKN Orlen czy KGHM. PiS nadal rozdaje karty w mediach publicznych z TVP i Polskim Radiem na czele. Kolejny kłopot nowej władzy to Centralne Biuro Antykorupcyjne. PO od kilku tygodni szuka sposobu na odwołanie Mariusza Kamińskiego (42 l.). Spadek po sobie zostawił też Zbigniew Ziobro (37 l.), który zaufanych prokuratorów upchnął do Prokuratury Krajowej (nie można ich zwolnić). Twierdza nie do zdobycia Człowiek z rekomendacji PiS kieruje również Instytutem Pamięci Narodowej. Janusz Kurtyka (47 l.) ma pod sobą 80 kilometrów teczek skrywających przeróżne tajemnice. Ta tykająca IPN-owska bomba wielokrotnie przewracała już do góry nogami polską scenę polityczną. Twierdzą nie do zdobycia dla nowego rządu będzie zapewne Kancelaria Prezydenta. Tym bardziej że grono współpracowników Lecha Kaczyńskiego (58 l.) zasilą teraz najwierniejsi PiS-owscy żołnierze z Anną Fotygą (50 l.) na czele. - Zdajemy sobie z tego sprawę, że przez dwa lata PiS nie próżnował. W niektórych instytucjach zmiany zaszły aż po przysłowiową sprzątaczkę. Zrobimy wszystko, by przywrócić normalność - twierdzi Graś. Tu wciąż rozdają karty ludzie PiS 1. Prezydent wraz z całą kancelarią 2. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji 3. Telewizja publiczna wraz z ośrodkami regionalnymi 4. Polskie Radio wraz z ośrodkami regionalnymi 5. CBA 6. IPN 7. Prokuratura Krajowa 8. Potężne spółki państwowe: m.in. PKN Orlen, KGHM 9. Rzecznik Praw Obywatelskich 10. Urząd Komunikacji Elektronicznej 11. Rzecznik Praw Dziecka Odpowiedz Link Zgłoś
larson41 Re: O czym kurdupel moralny nie mowi............. 06.12.07, 15:24 i tak ma byc! smieciu jeden! Odpowiedz Link Zgłoś
q3000 Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 14:56 A ja mam poważne zastrzeżenia do Prezydenta. I co Pan Prezydent ma zamiar z tym zrobić ? Ponoć reprezentuje wszystkich Polaków, pod warunkiem , że są z PiS - u. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 14:59 Pan Prezydent, podobnie jak i jego braciszek nadal są w bardzo złej kondycji psychicznej! Odpowiedz Link Zgłoś
osiolek113 Dwóch Schetynów 03.12.07, 15:00 "Mam wrażenie, że Schetynów, podobnie jak Tusków, też jest dwóch. Jeden to sympatyczny człowiek, z którym się przyjemnie rozmawia. Drugi wyznaje zasadę, że polityka to bezwzględna gra, w której padają ofiary i nie stosuje się żadnych reguł. Tego pierwszego lubię" Tego drugiego nie, bo zbyt mu przypomina brata :) Odpowiedz Link Zgłoś