Dodaj do ulubionych

Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy...

03.12.07, 11:42
Co on z tym winem?? Ma jakis problem ??
Obserwuj wątek
    • tercel Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy... 03.12.07, 11:47
      Całkiem rzeczowe argumenty. Może rzeczywiście tak jest jak mówi o Tusku i
      Sikorskim i pozostałych. Faktem jest, że Sikorski go o... a Prezydentowi
      szacunek sie należy.
      • papylon Re: Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim pr 03.12.07, 12:04
        A ja ze swoja wrodzona skromnoscia zapodam ze: nie wolno, oh, nie
        wolno obgadywac w forum publicznym osob trzecich! To swiadczy o nie
        dojzalosci emocjonalnej p.Prezydenta oraz jego "otoczenia" co mu tak
        swietnie radzi. Troche pokory i naprawde niech p.Prezydent wezmie
        sie za podpisywanie teraz kartek swiatecznych a nie wyreczanie
        takich cudownych dziennikow jak Fakt czy Superexpress!
        • rydzyk_fizyk To prawie jak z Czesiem Kiszczakiem 03.12.07, 12:06
          z nim za to łoił wódę na rozmowach w Magdalence
          • cyberdemokracja Brawo marionetka - odważył się znów wypowiedzieć 03.12.07, 12:16
            - po raz kolejny za pośrednictwem prasy - nie jest na tyle
            inteligentnym politykiem by występować na żywo. Możliwość poprawek i
            konieczność autoryzacji są dla Prezia nieodzowne. Miło, że Kamiński
            pozwolił mu dać głos. Niemniej jednak nie powinien wypowiadać się o
            wpływie otoczenia na Donalda Tuska - w ustach marionetki brzmi to
            conajmniej śmiesznie
            • indeed4 Szczygło, jakie haki macie u Lecha w hakowni 03.12.07, 13:33
              BBN na Czerwińskiego - takie same jak na Sikorskiego, czy jeszcze
              bardziej "porażające i w sposób oczywisty zagrażające Interesowi
              Narodowemu i Najjaśniejszej RP" :-)))
              Co tam znów Szalony Antek Policmajster wymyślił z kolesiami po
              telefonie od genialnego Jarka, co ?
              • pszeszczep666 Re: Szczygło, jakie haki macie u Lecha w hakowni 03.12.07, 13:46
                ależ te jego intrygi są toporne. wydaje mu się, że przemyca pewne treści między wierszami. niby o sikorskim, ale mimochodem o tusku, że jest niewolnikiem swojego otoczenia. porządny gość, ludzie go lubia i słusznie, ale otacza go armia demonicznych doradców, a on biedaczek jest bezradny wobec ich podszeptów. i taki przekaz łopatą do łba.
                i faktycznie nie poradziłby sobie z tym w publicznym wystąpieniu, przeciez to "człowiek biegunka":)
                • indeed4 Re: Szczygło, jakie haki macie u Lecha w hakowni 03.12.07, 14:11
                  pszeszczep666 napisał:

                  > otacza go armia demonicznych doradców

                  Żadna armia, LK podlega tylko jednemu - jedynemu generałowi JK :-).
                  nie bluźnij !

                  Czy Konstytucja RP dopuszcza sprawowanie funcji głowy państwa przez
                  dwie osoby ? :-)
                  • peace_dominator Co .. PO chce uzyskac w polityce zagranicznej? 03.12.07, 14:29
                    Co to sa tzw. dobre stosunki z sasiadami? Narazie dowiaduje sie ze
                    Tusk bije poklony Moskwie i Berlinowi, do Waszyngtonu wybiera sie
                    dopierow przyszlym roku.
                    A tak poza tym to chce uzyskac?
                    - bezpieczenstwo energetyczne (umowa z Litwa???)
                    - gazrura pod Baltykiem - bedziemy protestowac, czy pozwolimy zeby
                    Rosjanie za niemiecki pieniadze wybudowali betony sarkofag na rure?
                    - gazoport - bedzie, czy nie bedzie?
                    - mierzeja wislana - bedzie kanal, czy nie bedzie i Elblak nadal
                    pozostanie odcietym miastem?
                    • indeed4 Krótko_:___P_r_o_f_e_s_j_o_n_a_l_ i_z_m 03.12.07, 14:42
                      Czyli coś, o czym anachroniczne w swej przedpotopowej, opartej na
                      emcjach polityce zagranicznej PiS nie miało ZIELONEGO POJĘCIA :-)
                      • peace_dominator co można kupić za ___P_r_o_f_e_s_j_o_n_a_l_ i_z_m 03.12.07, 14:45
                        i gdzie jest najbliższy sklep w którym się to wymienia?

                        A tak na serio to mam dosyć "profesjonalnie" przygotowanych
                        przetargów, wydanych koncesji (np. 10 latnia koncesja na adutostradę
                        do Gdańska) po których okazuje się że garstka cwaniaków ma nabite
                        kieszenia a pospólstwo dostaje następną porcję obietnic.
                        • indeed4 D_u_ż_o____:-) 03.12.07, 14:48


                          .... wiesz co to jest lobbing ? No to wyobraź sobie teraz lobbowanie
                          wrzaskami i strzelaniem z bata :-)))
                          • peace_dominator "wrzaski i strzelanie z bata" to domena Geremka 03.12.07, 14:51
                            ... i paru innych ludzi z Gazety najczęściej w mediach zachodnich
                            • indeed4 Nie. 03.12.07, 15:04
                              To nie Geremek poległ poprzez prowadzenia nieprofesjonalnej polityki
                              rodem z ubiegłego stulecia ( powody klęski UW były inne, ale to
                              odrębny temat ).
                              I secundo : to nie Geremek próbował wrzaskami wymusić na Merkel
                              ustępstwa :-))) Przypominam ci, że za to właśnie Kaczyńscy zostali
                              odizolowani od reszty państw członkowskich i po tej nauczce wrócili
                              z Brukseli jak zmyci z podkulonymi ogonami i niewyraźną miną :-)))
                              • peace_dominator Tworzysz jakąś inną rzeczywistość... 03.12.07, 15:09
                                Nie wiem o jakiej porażce piszesz i kiedy miało nastąpić zmycie
                                podkulenie ogona.

                                Prawdą natomiast jest, że zaraz po wyborach w 2005 roku Rosja
                                wprowadziła embargo na import mięsa z Polski, a w 2007 roku kilka
                                dni po wynorach "Izwiestia" pisała, że właściwie nie ma embarga,
                                poza tym inspektorzy niedługo będą u nas. Naprawdę myślisz, że tu
                                chodzi o mięso??? A jeżeli Kaczyńscy są takimi krzykaczami to po co
                                się nimi przejmować? I jak to się ma do zapowiedzi PO że Rosja
                                będzie traktowana na równi przy dostępie do polskiego rynku
                                energetycznego?

                                • indeed4 O, tak :-))) 03.12.07, 15:43
                                  Nie lega żadnej wątpliwości, że w tej dziedzinie tworzę podstępny
                                  antykaczystowski UKŁAD ze Zbigiem :

                                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=72619246&a=72638389

                                  ... i Tony Judt'em ! :

                                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=72446001&a=72458949

                                  i chyba nie muszę dodawać, że są to tylko dwa przykładowe nazwiska
                                  :- )

                                  • almagus Re: Jest ,bo jest,ale żeby z pokrzyw robić bukiet? 03.12.07, 18:30
                                    Wręcza nominację na skraju dywanu,
                                    zły mu dziadek, ojciec z kopalni uranu!


                                    Mam znów złego (prezydęta) latarnika,
                                    podpala niezłe PiS duchy śmietnika.
                                    Premiera liberała, Prometeusza,
                                    co z krajem świeckim w cuda wyrusza.
                                    Źle życzy (prezydęt), bo on jest z tych
                                    co jak idzie do ludzi, wchodzi na strych.
                                    Nie wyjdzie do nas po pałacu schodach,
                                    on chce do góry jak słońce we wschodach.
                                    Trzeba go przepraszać, łyka pochlebstwa,
                                    tyje w rupieciach, na strychu nieróbstwa.
                                    Ten jego strych tak ocenia to wielu,
                                    muzeum jego wiedzy oraz PeeReLu!

                                    Dzieła Lenina uczą polityki,
                                    przykład Dzierżyńskiego uczy praktyki.
                                    Natomiast po kądzieli stoi ołtarzyk,
                                    modlitewnik, historia, kałamarzyk.
                                    W skrytce pod podłogą zdjęcia z powstania.
                                    Widać dyplomy, dowody uznania.
                                    Radia na talony, maszyna do szycia.
                                    Mój tatuś natomiast nie wychodził z kicia.
                                    Jego koledzy nie mają kurhanu.
                                    Za to, że przeżył kopalnia uranu.
                                    Ze Słowackiego tacy chłopcy mali,
                                    nie chcieli Ruskich, to do nich strzelali.

                        • maruda.r Re: co można kupić za ___P_r_o_f_e_s_j_o_n_a_l_ i 03.12.07, 17:03
                          peace_dominator napisał:


                          > A tak na serio to mam dosyć "profesjonalnie" przygotowanych
                          > przetargów, wydanych koncesji (np. 10 latnia koncesja na adutostradę
                          > do Gdańska) po których okazuje się że garstka cwaniaków ma nabite
                          > kieszenia a pospólstwo dostaje następną porcję obietnic.

                          **********************************

                          No to najbardziej powinieneś utyskiwać na Polaczka, który próbował anulować
                          koncesję i wprowadzić własne firmy po zawyżonych cenach.
                      • peace_dominator np. Polskie Huty Stali za 30 mln... śmiech :( 03.12.07, 14:47
                        ... ktoś kto podpisał powinien zgnić w kamieniołomie i to razem z
                        całą rodziną, żeby się złodziejskie geny nie rozprzestrzeniały!
                        • maruda.r Re: np. Polskie Huty Stali za 30 mln... śmiech :( 03.12.07, 17:01
                          peace_dominator napisał:

                          > ... ktoś kto podpisał powinien zgnić w kamieniołomie i to razem z
                          > całą rodziną, żeby się złodziejskie geny nie rozprzestrzeniały!

                          ****************************************

                          Tyle, że wtedy była recesja i mało kto chciał kupić huty z rozsierdzonymi
                          związkami. Dziś huty wpłacają do skarbu pieniądze, zamiast je z niego brać.

                    • an1005 Re: Co .. PO chce uzyskac w polityce zagranicznej 03.12.07, 20:40
                      peace_dominator napisał:

                      > Co to sa tzw. dobre stosunki z sasiadami? ....do Waszyngtonu
                      wybiera sie
                      Mnie w szkole uczono ze Waszyngton jest stolica USA a ze sasiedzi to
                      te kraje co to przy naszej granicy sa. No ale bylo to w zeszlym
                      wieku.

                      > - mierzeja wislana - bedzie kanal, czy nie bedzie i Elblak nadal
                      > pozostanie odcietym miastem?
                      Kablak tez. A serio, tak jak wiele innych miast polskich: Poznan,
                      Lublin, Krakow a nawet Warszawa tez nie maja bezposredniego dojscia
                      do morza wiec i Elblag nie zginie. Hmmm trzeba by chyba jakies
                      kanaly pokopac wzdluz i wszerz Polski
                • peace_dominator Pitera auto == spalony Reichstag 03.12.07, 14:30
                  Widzicie analogie, teraz Pitera wystąpi w roli prześladowanej
                  komisarz i zacznie krwawą ręką dusić kaczorów....
                  • aktywna.piana bronisz bandytów? 03.12.07, 14:33
                    pewnie jesteś jednym z nich
                    • peace_dominator spotkamy się w sądzie... policja znajdzie twój PC 03.12.07, 14:36
                      za szkalowanie i pomówienia spotkamy się w sądzie z Tobą, albo z
                      Twoimi rodzicami, że nie dopilnowali gó..arza. Od samego rana
                      wylewasz pomyje w postach...
                      • aktywna.piana tupiesz nóżką? tylko się nie spoć jak Kamiński :) 03.12.07, 15:28
                        Doprawdy, żałosne są te zachowania nieprzystosowanych społecznie
                        PiSuarów. Jeżeli jesteś taki wrażliwy, to lepiej nie wchodź na żadne
                        forum, bo zawsze może się zdarzyć, że ktoś inteligentniejszy od
                        ciebie wytknie ci twoje zakłamanie.
                    • peace_dominator sprawa z powództwa cywilnego będzie w W-wie... 03.12.07, 14:38
                      mam nadzieję że tu gdzieś blisko mieszkasz bo wydasz dużo kasy na
                      dojazdy
                      • anvill Re: sprawa z powództwa cywilnego będzie w W-wie.. 03.12.07, 14:55
                        Hihihihi - kolejna histeryczka forumowa. Masz więcej niż 16 lat?
                        • peace_dominator Chamstwo trzeba tępić, najlepiej po kieszeni... 03.12.07, 15:02
                          ... niech zapłaci ile może za proces + datek na Caritas to mu się
                          odechce używać plugawego języka.
                          • aktywna.piana nie nadymaj się tak, bo ci... kieszeń pęknie 03.12.07, 15:32
                            mordo ty moja, a od kiedy to nie lubisz "plugawego języka" ???
                            lepiej podaj numer konta, to ci prześlę datek - na leczenie; to
                            wszystko, co możesz wskórać, ty żałosny politruku
                          • maruda.r Re: Chamstwo trzeba tępić, najlepiej po kieszeni. 03.12.07, 17:09
                            peace_dominator napisał:

                            > ... niech zapłaci ile może za proces + datek na Caritas to mu się
                            > odechce używać plugawego języka.

                            ****************************************

                            A my wytoczymy ci proces za kilka pomówień, których dopuściłeś się w poprzednich
                            postach. Może wtedy zaczniesz myśleć, a nie powtarzać kacze brednie.



                            • indeed4 Chamstwu należy się przeciwstawiać siłom i .... 03.12.07, 17:47
                              godnościom osobistom ! Wężykiem, Jasiu .... wężykiem ;-)
            • peace_dominator Do złoto ustego Donalda Tuska się nie umywa... 03.12.07, 14:33
              Rzeczywiście to nie Kaczyński dukał przez trzy godizny swoje ekspoze
              pełne onomatopeji, powtórzeń i zwykłego bełkotu....
          • almagus Re: To prawie jak z Czesiem Kiszczakiem 03.12.07, 18:40
            Oj dana, dana, taniec szatana!

            Wie o tym każdy z nas.
            Dał Kiszczakowi czas.
            Ustalił w Magdalence.
            Robisz nam czyste ręce.
            Lesiak schował do szafy,
            język nie palnął gafy.
            Z niszczarką ruszył Zbyś,
            z komuchem niszczy do dziś!
            Haki i prowokacja,
            wadzi im demokracja!

            I kasa dla fircyka,
            i dla ojca Redyka!
            Nocą zwieźli papiery.
            Poznać twoje maniery.
            Majątek skradli z Ruchu.
            Mają cię na podsłuchu.
            Mamla, żeś niedojrzały.
            Pluje, że „aferały”.
            Taki ojciec narodu.
            Viagra z nadrukiem wschodu!
        • rezydent.klamczynski And now for something completely different: 03.12.07, 12:10
          próba ocipienia wizerunkiem, numer niewiadomojużktóry. Wyjdzie jak zwykle.
    • akodo78 Inteligentne poczucie humoru.Tego PO niestety nigd 03.12.07, 12:09
      Inteligentne poczucie humoru.Tego PO niestety nigdy nie osiągnie.
      • paczka111 Re: Inteligentne poczucie humoru.Tego PO niestety 03.12.07, 12:23
        Przydent, który pretenduje do nieśmiertelności, ma wielką wizję
        moralnego przeorientowania Polski, stworzenia nowej Rzeczypospolitej-
        zajmuje się Dodą. Wielka, wielka postać. Czy on w swoim otoczeniu
        ma już samych głupków, czy ew.myślący inaczej boją się buzie
        otworzyć? Przeciez ten człowiek nie może tak sam z siebie gadać,
        ktoś powinien tego pilnować. A może lepiej niech nie pilnuje i niech
        się pan prezydent kompromituje każdym słowem?
      • pszeszczep666 Re: Inteligentne poczucie humoru.Tego PO niestety 03.12.07, 13:48
        dokładnie, deklasuje monty pythona. a który żarcik wg ciebie najzabawniejszy?
        • aktywna.piana "sfera kondominalna" 03.12.07, 14:17
          Wg mnie ten mimowolny żart słowny najlepiej oddaje stan umysłu
          tego "sprawnego inaczej" reprezentanta narodu. Ten pan nadaje się
          może do pilnowania prakingu, ale w życiu publicznym jego dowcip i
          inteligencja są tak lotne, że ulatniają się jeszcze zanim dotrą do
          słuchaczy.
      • maruda.r Inteligentne? 03.12.07, 17:05
        akodo78 napisał:

        > Inteligentne poczucie humoru.Tego PO niestety nigdy nie osiągnie.

        *********************************

        Co jest inteligentnego w naciąganiu każdego przychodzącego, by przyniósł ze sobą
        butelkę dobrego wina?

    • kroliklesny Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 12:16
      Wybrzuszenia ( bo z brzucha, nie z mozgu) mizantropa.
      Prof. Cwiakalski jest adwokatem i czas wreszcie skonczyc z
      podejsciem do adwokatury rodem z zabitego zascianka, ze np. ktos
      przegral proces, bo mniej zaplacil. A moze druga strona miala wiecej
      racji i przekonala sad? Kaczynski jest prawnikiem i powinien
      zwalczac takie glupie opinie, a nie sam je stwarzac. Prof.
      Cwiakalski w obu w artykule wymienionych sprawach wykonywal swoj
      zawod, podobnie jak lekarz ktory operuje i dobrego i zloczynce. Tu
      znowu "szanowny" prezydent probuje rzucic jakis ochlap na czlowieka
      w nadziei "a nuz sie cos przyklei"- zachowanie wziete zapewne z domu
      rodzinnego, od tatusia ktory wspolpracowal z ubecja.
      Rozwoj gospodarczy- Tusk nie dostal go w prezencie, tylko cala
      Polska dostala swoja szanse od EU i nic tu PiSowi do zawdzieczenia
      nie ma.
      A ze Doda kocha Tuska- no i fajnie, bo za co kochac Kaczora?
      Czepia sie podobnie jak jego brat wszystkiego, takze i jakich
      wspolpracownikow wybral Tusk. A moze by najpierw oczyscil swoje
      otoczenie? Ladnie sie tam prezentuje niejaki Kaminski, ktory w -99
      powiozl srebrny ryngraf z Matka Boska do Pinocheta, potepionego w
      swiecie szuje, ktorego i ekonomiczne zbrodnie (oprocz politycznych)
      wylaza na wierzch o jakiegos czasu. A jego bliski koles z PiS-u
      Antek M. jeszcze w latach 70-tych zachwycal sie czerwonym kumplem
      dyktatora Castro, Che Guevara.
      No to moze by zamiast glupot i wtracania do polityki Pan Prezydent
      zajal sie pielegnacja urzedu i reprezentowaniem?
    • alemel Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 12:20
      dzisiaj nie było informacji o przemianie materi u idola Sikorskiego,co jest do
      diabLa?
    • opt Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 12:21
      Na szacunek trzeba sobie zapracować, bo jak na razie Prezydent
      zachowuje się tak jakby oczekiwał szacunku dla stołka a nie dla
      prezydenta.Ponadto chciałby żeby był tak szanowany jak
      Kwaśniewski,więc niech czerpie wzorce i postępuje jak Kwaśniewski,bo
      wygadywaniem swoich sądów o osobach trzecich przez publikatory chyba
      szacunku i autorytetu się nie osiągnie.No cóż ale o już chyba brak
      kultury osobistej,a kulturę się ma,albo nie.W swoim życiu spotkałem
      wielu utytułowanych chamów,jak również ludzi kulturalnych.Do której
      grupy zaliczę Prezydenta nie trudno zgadnąć.
    • mamusia57 Zaczyna byc wesolo w poniedzialek 03.12.07, 12:23
      Po odpoczynku w niedziele Prezydent zaczyna na wesolo podchodzic do
      zycia.Pamieta i o winku i o wystepach Dody dla Premiera Tuska.Moze
      wolalby zeby Doda zaspeiwala dla braciszka i go rozruszala .Ale moze
      ex Premier wolalby Wisniewskiego??? Lepszy taki wywiad niz zenujace
      spieranie sie z RZADEM.
    • viornisko Kto to jest prezydekt? 03.12.07, 12:26
      Nigdy o kimś takim nie słsyzałem
      • edek47 To polaczenie kaczki... 03.12.07, 12:34
        z prezydentem - PREZYDEKT,czyli prezydent z wrodzonym defektem.
    • al_bandi Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 12:26
      W pewnych kręgach twierdzi się , że piwo i winio to nie alkohol.
    • edek47 Kaczorze, zachowuj sie przyzwoicie... 03.12.07, 12:27
      jak przystalo na prezydenta.Twoim szefem nie moze byc facio z partii
      opozycyjnej.To , ze ten posel jest troche madrzejszy od ciebie,
      niedojdo,i jest twoim blizniakiem, nie powinno miec dla ciebie
      zadnego znaczenia.
    • barti84 Re: Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim pr 03.12.07, 12:33
      Kto to jest "prezydekt" ???
    • acc4 Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 12:44
      Nasz Pan Prezydent to wybitny polityk, skrajnie wybitny, chciałoby
      się rzec. Co za zdumiewająca trafność analizy politycznej, jaka
      wnikliwa ocena środowisk politycznych. Swoją drogą, dlaczego zawsze
      mu się tak dwoi w oczach: dwóch Tusków, dwóch Schetynów...
      Szkoda, że tak trafnie nie potrafi ocenić pan prezydent własnego
      otoczenia. Ma tam naprawdę dwóch spin doktorów (tym razem to nie
      żadne urojenie). Dlaczego go nie nauczą dystansu do własnej osoby.
      Ciągle naburmuszony, wiecznie oczekuje czyichś przeprosin. Na
      dodatek uważa, że będąc prezydentem może uprawiać opozycję
      polityczną wobec rządu. Przecież jest oczywistą oczywistościa dla
      każdego średnio rozgarniętego Polaka, że realizuje tylko polecenia
      swojego brata. Ta skrajna braterska lojalność, to piękna cecha, ale
      nie leży w jego interesie. Ma już reelekcję „z głowy” i mógłby
      sobie „odpuścić” i starać się być do końca kadencji poczciwym misiem-
      safandułą. Zobaczyłby, jak gwałtownie poszybowałyby w górę jego
      notowania. I tak go nie wybierzemy na następną kadencję, ale mógłby
      cieszyć się na odchodnym trochę większą sympatią społeczeństwa.
      Panie Prezydencie, powiedzcie sobie wreszcie z bratem prosto w oczy:
      przerżnęliśmy. Mieliśmy wszystko. Taki układ: mały i duży pałac w
      jednym ręku to marzenie każdego polityka. Taka konstelacja to jak
      wygrana w totolotka. Wy mieliście w ręku tę wygraną i co z nią
      zrobiliście? Teraz możecie się tylko użalać na złe media i
      niewdzięczne przypadkowe społeczeństwo.
      • rydzyk_fidzyk Re: Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim pr 03.12.07, 12:48
        ...dobrze ze jest prezio..to moze POpaprancy do konca tego kraju nie
        rozkradna...
      • tw_wielgus Re: Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim pr 03.12.07, 13:19
        acc4 napisała:

        > Nasz Pan Prezydent to wybitny polityk, skrajnie wybitny, chciałoby
        > się rzec. Co za zdumiewająca trafność analizy politycznej, jaka
        > wnikliwa ocena środowisk .....

        Wow, wspaniała i jakże celna ocena, szkoda że Pan Prezydent nie
        posługuje się tak wnikliwą oceną przy ferowaniu politycznych wyroków.
    • tw_wielgus Panie prezydencie. 03.12.07, 12:51
      Panie prezydencie,
      Kierując się szacunkiem dla urzedu który został Panu powierzony
      pragnę przypomnieć, że nie został Pan na ten urząd wybrany przez
      kolegów z układu PIS ale przez Polaków w powszechnych wyborach.
      Zatem z niekłamanym niesmakiem przyjmuję fakt że stał się pan
      rzecznikiem partii politycznej kryjącej się pod nazwą która jest
      wielkim semantycznym naduzyciem.
      Co Pana obchodzi że PIS przegrał wybory, dlaczego Pan to komentuje?
      przecież nie jest to zadanie godne prezydnta RP ale partyjnego
      kacyka.
      Dlatego błagam Panie Prezydencie, proszę mnie nie zmuszać do
      popełnienia przestępstwa polegającego na znieważaniu w myślach
      najwyższego reprezentanta RP.
    • crichton1 Zazdrosny o Dodę 03.12.07, 12:55
      Ot co. Ale zastanówcie się chwilę, czemu jest zazdrosny o Dodę. Wszystko jasne?
      Więcej wyrozumiałości dla naszego prezydenta.
    • trombozuh A pamiętasz, Lechu, swoją opinię o Kaczmarku? 03.12.07, 13:01
      Jaki to był kiedyś świetny fachowiec i wspaniały człowiek?
      Więc może teraz swoje opinie zachowaj już dla siebie.
    • gdkj czytam komentaże pod tekstem i oj będzie bolało 03.12.07, 13:22
      bo nie ma się co łudzić, przyjdą czasy uspokajania pałką pielęgniarek i podobne
      historie. całe to gadanie o cudzie irlandzkim w Polsce jest bardzo śmieszne ale
      jeszcze wielu tego nie widzi. niesamowite jak człowiek może ślepo i
      bezkrytycznie uwierzyć. nie dawno na tym portalu była dyskusja o religii i byli
      tacy co się zqastanawiali jak to jest ,że takie opium dla mas ma tak silne
      umocowanie. a jak jest z polityką. przecież Tusk jest takim bożyszczem jakim
      nawet Kwaśniewski nigdy nie był. otoczeniu Tuska niech media nie zamydlą oceny.
      pamiętam jak z Millera robiona kanclerza a potem łajdaka. z Jarosława robili
      genialnego stratega a potem głupka. podejrzewam ,że Tusk teraz jest piękny a
      potem powróci do rytualnego bicia żony albo czegoś podobnego. wiem, żart
      niesmaczny ale gazety i tak są lepsze.
      • praktyczna Re: czytam komentaże pod tekstem i oj będzie bola 03.12.07, 14:10
        gdkj napisał:

        > bo nie ma się co łudzić, przyjdą czasy uspokajania pałką
        pielęgniarek i podobne
        > historie. całe to gadanie o cudzie irlandzkim w Polsce jest bardzo
        śmieszne ale
        > jeszcze wielu tego nie widzi. niesamowite jak człowiek może ślepo i
        > bezkrytycznie uwierzyć. nie dawno na tym portalu była dyskusja o
        religii i byli
        > tacy co się zqastanawiali jak to jest ,że takie opium dla mas ma
        tak silne
        > umocowanie. a jak jest z polityką. przecież Tusk jest takim
        bożyszczem jakim
        > nawet Kwaśniewski nigdy nie był. otoczeniu Tuska niech media nie
        zamydlą oceny.
        > pamiętam jak z Millera robiona kanclerza a potem łajdaka. z
        Jarosława robili
        > genialnego stratega a potem głupka. podejrzewam ,że Tusk teraz
        jest piękny a
        > potem powróci do rytualnego bicia żony albo czegoś podobnego.
        wiem, żart
        > niesmaczny ale gazety i tak są lepsze.
        >


        Praktycznie to mnie nie dziwi, ze po dwoch latach belkotu Zjawiska
        Tusk jest traktowany jak bozyszcze. Z dwoch twarzy panow Kaczynskich
        nie wystrugalbys tyle usmiechu i zyczliwosci dla drugiej osoby co
        Tusk ma w swojej przez piec minut. To "porywa" tlumy - co naprawde
        moge zrozumiec. Nie meczylo Cie to ciagle obszczekiwanie wszystkich?
        Zreszta nadal trwajace. Nikt nie zrobil NIGDY NIC dobrze .. poza
        Nieomylnymi Zajwiskami.

        Natomaist jezeli Ty wierzysz, ze cud irlandziki pojawi sie ot tak
        jak gwiazda na niebie - to wspolczuje. Nie obietnice cudu
        irlandzkiego byly jak opium dla spoleczenstwa. Obietnica NORMALNOSCI
        zmobilizowala Polakow do pojscia do urn.
        Nie wiem jak Ty - ale ja osobiscie nie wierze, ze poza malym
        procentem naiwniakow, ktos zinterpretowal obietnice Tuska ufnie
        czekajac, ze przedziezgniemy sie w Irlandie w 12 miesiecy.
        Bowiem kazdy zdrowomyslacy czlowiek zdaje sobie sprawe, ze Irlandia
        jest tam gdzie jest nie w wyniku cudu tylko ciezkiej pracy
        spoleczenstwa i politykow.
        Niemniej pozdrawiam zyczac Tobie i sobie radosci z normalnosci..
        • an1005 Re: czytam komentaże pod tekstem i oj będzie bola 03.12.07, 21:08
          To, ze pisuarki jak mantre powtarzaja te druga Irlandie to sie nie
          dziwie, ale z Twojego postu 'praktyczna' wyciagam wniosek ze jestes
          za PO czyli normalnoscia. Wiec przypomne Ci, ze TUSK NIGDY DRUGIEJ
          IRLANDII NIE OBIECYWAL. Slowa o drugiej Irlandii padly w pewnym
          kontekscie w czasie debaty. Jego 10 slynne 10 punktow programu to:
          1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
          2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury
          i renty
          3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów,
          obwodnic
          4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
          zlikwidujemy NFZ
          5. Uprościmy podatki - będzie podatek liniowy z ulgą prorodzinną,
          zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
          6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
          7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
          8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do polski i
          inwestować
          9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy internet
          10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją

          Niech z kazdego po trochu zrobi i to bedzie sukces. Dla mnie juz
          dzis sukcesem jest to, ze plucia i jadu coraz mniej (nie pisze o
          forum bo to specyficzne zjawisko socjologiczne) jako, ze byly
          premier coraz mniej ma do powiedzenia i ze wreszcie ktos w rzadzie
          mowi a nie przemawia i zachowuje sie normalnie.
    • macarthur nasz prezydent jest całkowicie odporny na wdzięki 03.12.07, 13:24
      rozumu i smali taki kocopały że hadko słuchać
    • qc Wina wina? 03.12.07, 13:34
      Ten kompromitujacy belkot stale wychodzacy z Palacu mozna by zrzucic
      na wino ale to oznaczalo by ze mieszkaniec Palacu nigdy nie
      trzezwieje.
      • q3000 Re: Wina wina? 03.12.07, 15:00
        Wolałbym wypić sam proste wino nią dobre z prezydentem...
    • estazolan Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 13:39
      A prezydent to jest bez skazy.?
    • pszeszczep666 Re: Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim pr 03.12.07, 13:41
      mangold napisał:

      > Co on z tym winem?? Ma jakis problem ??

      poczucie winy:)
    • szasza7 Lech kaczor robi na nas jaknajgorsze wrażenie. 03.12.07, 14:03
      Poczucie wstydu,że się ma takiego prezydenta.Zobaczcie jakimi ludżmi
      on się otacza.Same miernoty.A sam"ocenia" publicznie poszczególnych
      ministrów rządu.Ma rację Sikorski,że jest tam siedlisko osób na
      wygnaniu.Starszy brat z ośrodka prezydenckiego
      tworzy "obóz"przeciwko rzadowi.Już widać że będą krytykowali,każde
      głupstewko i każde potknięcie rządu.To tak małostkowe i prostackie
      ale przystaje do mentalności Kaczyńskich.Nie potrafią
      współpracować.Wychowani "pod kloszem"a nie na podwórku,tkwią w
      złudnym świecie.Oderwani od świata.To widać w każdej ich
      wypowiedzi.Są żałośni i głupi.Są śmieszni.
    • hans2 O czym kurdupel moralny nie mowi................ 03.12.07, 14:24
      Przed oddaniem władzy PiS poupychał swoich ludzi gdzie się dało

      Choć drużyna Donalda Tuska (50 l.) rządzi krajem, to o pełnej władzy może sobie
      pomarzyć. W kilkunastu ważnych państwowych instytucjach wciąż karty rozdają
      ludzie PiS.

      Przed oddaniem władzy partia Jarosława Kaczyńskiego (58 l.) nie próżnowała i
      upychała swoich ludzi gdzie tylko się dało. Swoim następcom PiS zostawił w
      spadku rzeszę wiernych sobie działaczy.
      Swoi na wysokich stołkach

      I tak na kilka dni przed dymisją Przemysław Gosiewski (43 l.) załatwił Pawłowi
      Szrotowi, wiceszefowi swojego sekretariatu, posadę dyrektora generalnego
      Kancelarii Premiera. Zapewnił mu 11 tys. złotych pensji, sekretarkę i służbową
      limuzynę. Nowa ekipa nie będzie mogła go zwolnić, jedynie przesunąć na inne
      stanowisko.

      Takich przypadków jest więcej.

      - Wiemy o zawierusze kadrowej i szukaniu stanowisk dla swoich. Trudno ocenić,
      jak wielkie to zjawisko - mówi Paweł Graś (43 l.), poseł PO.

      Z raportu Platformy wynika, że PiS zostawił w spadku blisko 200 działaczy we
      władzach spółek Skarbu Państwa. Ludzie Kaczyńskiego kierują takimi potentatami,
      jak PKN Orlen czy KGHM. PiS nadal rozdaje karty w mediach publicznych z TVP i
      Polskim Radiem na czele.

      Kolejny kłopot nowej władzy to Centralne Biuro Antykorupcyjne. PO od kilku
      tygodni szuka sposobu na odwołanie Mariusza Kamińskiego (42 l.). Spadek po sobie
      zostawił też Zbigniew Ziobro (37 l.), który zaufanych prokuratorów upchnął do
      Prokuratury Krajowej (nie można ich zwolnić).
      Twierdza nie do zdobycia

      Człowiek z rekomendacji PiS kieruje również Instytutem Pamięci Narodowej. Janusz
      Kurtyka (47 l.) ma pod sobą 80 kilometrów teczek skrywających przeróżne
      tajemnice. Ta tykająca IPN-owska bomba wielokrotnie przewracała już do góry
      nogami polską scenę polityczną.

      Twierdzą nie do zdobycia dla nowego rządu będzie zapewne Kancelaria Prezydenta.
      Tym bardziej że grono współpracowników Lecha Kaczyńskiego (58 l.) zasilą teraz
      najwierniejsi PiS-owscy żołnierze z Anną Fotygą (50 l.) na czele.

      - Zdajemy sobie z tego sprawę, że przez dwa lata PiS nie próżnował. W niektórych
      instytucjach zmiany zaszły aż po przysłowiową sprzątaczkę. Zrobimy wszystko, by
      przywrócić normalność - twierdzi Graś.
      Tu wciąż rozdają karty ludzie PiS

      1. Prezydent wraz z całą kancelarią

      2. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

      3. Telewizja publiczna wraz z ośrodkami regionalnymi

      4. Polskie Radio wraz z ośrodkami regionalnymi

      5. CBA

      6. IPN

      7. Prokuratura Krajowa

      8. Potężne spółki państwowe: m.in. PKN Orlen, KGHM

      9. Rzecznik Praw Obywatelskich

      10. Urząd Komunikacji Elektronicznej

      11. Rzecznik Praw Dziecka
      • larson41 Re: O czym kurdupel moralny nie mowi............. 06.12.07, 15:24
        i tak ma byc! smieciu jeden!
    • q3000 Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 14:56
      A ja mam poważne zastrzeżenia do Prezydenta. I co Pan Prezydent
      ma zamiar z tym zrobić ? Ponoć reprezentuje wszystkich Polaków,
      pod warunkiem , że są z PiS - u.
    • dzakarta Lech Kaczyński: Spotykałem się z Sikorskim przy.. 03.12.07, 14:59
      Pan Prezydent, podobnie jak i jego braciszek nadal są w bardzo złej
      kondycji psychicznej!
    • osiolek113 Dwóch Schetynów 03.12.07, 15:00
      "Mam wrażenie, że Schetynów, podobnie jak Tusków, też jest dwóch. Jeden to
      sympatyczny człowiek, z którym się przyjemnie rozmawia. Drugi wyznaje zasadę, że
      polityka to bezwzględna gra, w której padają ofiary i nie stosuje się żadnych
      reguł. Tego pierwszego lubię"

      Tego drugiego nie, bo zbyt mu przypomina brata :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka