szpion007 08.12.07, 14:18 "Bazą tego ugrupowania mógłby być Ruch Poparcia Putina, który zawiązał się w listopadzie na zjeździe w Twerze." No tak, po Leninie kolej na Putina :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pentagon8 Putin nie zostanie prezydentem federacji 08.12.07, 14:50 ''Rosja nie zdążyłaby legalnie przeprowadzić głosowania przed marcowymi wyborami prezydenckimi.'' Jakto nie zdazyliby. Skoro zdazyli zmanipulowac wybory parlamentarne, dlaczego nie mogliby sztucznie potwierdzic zgody 100 proc narodu na stworzenie nowej Federacji. No chyba, ze rosja zdecyduje sie, poprzez wyslanie dodatkowych kontyngentow rosyjskiej bohaterskiej armii, na zagwarantowaniu bezpieczenstwa bratniemu narodowi bialoruskiemu. I sprawa zalatwiona. Jak w 1939! Odpowiedz Link Zgłoś
murka131 Re: Putin nie zostanie prezydentem federacji 08.12.07, 16:21 No chyba, ze rosja > zdecyduje sie, poprzez wyslanie dodatkowych kontyngentow rosyjskiej > bohaterskiej armii, na zagwarantowaniu bezpieczenstwa bratniemu > narodowi bialoruskiemu. I sprawa zalatwiona Widać, że myślisz kategoriami Pentagonu - jankesi dawno by już wysłali swoich żołdaków na "misję stabilizacyjną". Nie wszystkie kraje są takimi barbarzyńcami jak USA. Odpowiedz Link Zgłoś
szpion007 Re: Putin nie zostanie prezydentem federacji 08.12.07, 17:38 A tymczasem Jelcyn i Putin wysłali swoich podwładnych do Czeczenii i dzięki temu dorwali się do pełni władzy. :) Odpowiedz Link Zgłoś
szpion007 Re: Basajeva żałujesz pewnie do dzisiaj 08.12.07, 18:48 Najwyraźniej ty nie żałujesz setek tysięcy niewinnych ludzi zamordowanych na tamtych wojnach. Odpowiedz Link Zgłoś
itong123 Re: Putin nie zostanie prezydentem federacji 09.12.07, 15:16 droga rosjanko, drodzy rosjanie... tak na wstępie. Moim zdaniem rosja nie jest mniej imperialistyczna niz USA, (oni przynajmniej odbudowali europę i nie palili wszystkiego na drodze). Dlaczego p.Putin jest fajny? podajcie jakies powody, a może zmienię zdanie o waszej władzy bo mi się wydaje że to tylko dlatego że mieliście takiego kiepskiego Jelcyna, a teraz znalazł się ten co wam poprawił standardy. Czy nie jest tak? nie ważne że straszy że nie pozwala na to i tamto, ale ważne że się go boi zachod. ??? czujecie sie lepiej gdy rosnie u was świadomosc potęgi Rosji? Mocarstwa mającego możliwości dyktujące całej Europie i nie tylko? mogę się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
kolorittan do sakalopolaczka itong123 09.12.07, 15:31 itong123 napisał: > Moim zdaniem > rosja nie jest mniej imperialistyczna niz USA Twoim skromnym i objektywnym zdaniem ? No to powiedz kto ma większe wpływy na zewnątrz kraju. > (oni przynajmniej odbudowali europę i nie palili > wszystkiego na drodze). No co ty powiesz. Więc Rosjanie spalili pół Europy ? Gdyby nie Rosjanie to wasz szakali narodek dał by się żywcem kremować przeż faszystów. Gdzie w tym momencie byli Amerykanie ? - Wyczekiwali dogodnej chwili do wyruszenia po łupy do Europy !!! > Dlaczego p.Putin jest fajny? podajcie jakies powody, > a może zmienię zdanie o waszej władzy ... Po co to tobie, przecież zgóry zakładasz swoje zdanie. Powiedz mi co ma w sobie złego - że tobie szakalu nie podoba się, że Rosja wstała z kolan ? > nie ważne że straszy że nie pozwala na > to i tamto, ale ważne że się go boi zachod. ??? No straszy to on w waszych obłudnych mediach a nie w Rosji. A nie pozwala to on wam szakalom a nie nam. > czujecie sie lepiej > gdy rosnie u was świadomosc potęgi Rosji? Tak. Dziwi cię to szakalu ? A ciebie cieszą obsesje kaczorków - no i "potęga" polski za czasów jego dupanowania ? > Mocarstwa mającego > możliwości dyktujące całej Europie i nie tylko? Nie mylisz teraz z USA ? > mogę się mylić no - wkońcu nie jesteś Bushem Odpowiedz Link Zgłoś
szpion007 Re: do sakalopolaczka itong123 09.12.07, 15:47 kolorittan napisała: > No co ty powiesz. Więc Rosjanie spalili pół Europy ? > Gdyby nie Rosjanie to wasz szakali narodek dał by > się żywcem kremować przeż faszystów. Gdzie w tym > momencie byli Amerykanie ? - Wyczekiwali dogodnej > chwili do wyruszenia po łupy do Europy !!! Hmm, wydaje mi się, że to jednak Stalin z Hitlerem podpisali traktat o podziale Europy. A że potem Hitler napadł na swojego sojusznika to z pewnością nie jest wina jankesów. Po 2 wojnie światowej jankesi nie podporządkowali swojej połowy Europy tylko stworzyli plan Marshalla, który doprowadził do jej odbudowy i prosperity. Tymczasem na naszej połowie nastąpił siermiężny komunizm :) Odpowiedz Link Zgłoś
itong123 Re: do sakalopolaczka itong123 09.12.07, 16:13 co do palenia, to przepraszam... poprawka ZSRR i fronty północne armi czerwonej. Niemcy nie wyzerowali jednego z uwczas piekniejszych miast Europy czyli Gdańska i innych miasteczek, i to właśnie ci żołnierze zachowywali się jak zwierzęta rabując absolutnie wszystko. nie obarczam ZSRR za spalenie warszawy bo to głupota poplskich władz w londynie zdaje sie sprawiła, wpadła na pomysł aby to powstancy sami uwolnili wawę a armia czerwona weszła juz do wolnego miasta, ale to wyjątek... > Twoim skromnym i objektywnym zdaniem ? tego nie powiedziałem. > Gdyby nie Rosjanie to wasz szakali narodek ja tu tylko mieszkam > No straszy to on w waszych obłudnych mediach no ale to to już gruba przesada wszyscy wiedzą że tak jak w Rosji to mało gdzie są media srterowane przez kreml. przeciez wy macie chyba tylko 1ną wolną gazetę w moskwie... USA nie zrobiło sobie stanów w europie w przeciwieństwie do ZSRR a do tego wszystkie wsapniałe miasta odbudowaly sie wlasnie za pieniadze od nich,. > Powiedz mi co ma w sobie złego - że tobie szakalu nie > podoba się, że Rosja wstała z kolan ? to mi się nie podoba że nie możesz mieć innego zdania niz kreml.. demostracje są brutalnie rozbijane... nie jedna osoba widziała filmy jak to podjeżdżają Busiki z milicją i dają poprostu łupnia. no i oczywiscie pomysł ostatni na wprowadzenie nowyej wiedzy w edukacji Rosji jest poprostu powalający uwaga cytuję podręcznik dla dzieci " Stalin był postacią kontrowersyjną, bo jak mógł być zły skoro kochały go miliony ludzi" bez komentarza . ps: czy ja was wyzywam? Odpowiedz Link Zgłoś
pentagon8 Jankesi 08.12.07, 17:19 Jesli masz na mysli Afganistan, Jankesi sa tam tylko z powodu ibn Ladena oraz bezposrednio w wyniku 09.11. Jesli natomiast kwestionujesz obecnosc Jankesow w Iraku, warto byloby sie zastanowic, jaka byla reakcja ZSRR na uwagi ONZ, w momencie gdy soviecka armia wkraczala na afganskie terytorium? Na marginesie, czy mozesz mi wytlumaczyc obecnosc rosjaw w polnocnej osetii? hmmmm Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: A ty mi wytłumacz obecność 08.12.07, 17:43 obcych wojsk w Jugosławii Odpowiedz Link Zgłoś
murka131 Re: Jankesi 08.12.07, 19:27 11 września - ty jeszcze nie wiesz, kto jest odpowiedzialny za ten rzekomy "akt terroryzmu"? Nie jesteś na bieżąco. Co do Czeczenii - jest częścią Federacji Rosyjskiej i uznaje to ONZ. Od kiedy Irak i Afganistan są stanami USA? Odpowiedz Link Zgłoś
szpion007 Re: Jankesi 08.12.07, 20:13 Kolejne usprawiedliwianie zbrodni wojennych popełnionych na cywilach w Czeczenii przez wojska rosyjskie wysłanych przez Jelcyna i Putina. Odpowiedz Link Zgłoś