Dodaj do ulubionych

Putin nie zostanie prezydentem federacji białor...

08.12.07, 14:18
"Bazą tego ugrupowania mógłby być Ruch Poparcia Putina, który zawiązał się w
listopadzie na zjeździe w Twerze."

No tak, po Leninie kolej na Putina :)
Obserwuj wątek
    • pentagon8 Putin nie zostanie prezydentem federacji 08.12.07, 14:50
      ''Rosja nie zdążyłaby legalnie przeprowadzić głosowania przed
      marcowymi wyborami prezydenckimi.''

      Jakto nie zdazyliby. Skoro zdazyli zmanipulowac wybory
      parlamentarne, dlaczego nie mogliby sztucznie potwierdzic zgody 100
      proc narodu na stworzenie nowej Federacji. No chyba, ze rosja
      zdecyduje sie, poprzez wyslanie dodatkowych kontyngentow rosyjskiej
      bohaterskiej armii, na zagwarantowaniu bezpieczenstwa bratniemu
      narodowi bialoruskiemu. I sprawa zalatwiona. Jak w 1939!
      • murka131 Re: Putin nie zostanie prezydentem federacji 08.12.07, 16:21
        No chyba, ze rosja
        > zdecyduje sie, poprzez wyslanie dodatkowych kontyngentow rosyjskiej
        > bohaterskiej armii, na zagwarantowaniu bezpieczenstwa bratniemu
        > narodowi bialoruskiemu. I sprawa zalatwiona

        Widać, że myślisz kategoriami Pentagonu - jankesi dawno by już wysłali swoich
        żołdaków na "misję stabilizacyjną". Nie wszystkie kraje są takimi barbarzyńcami
        jak USA.
        • szpion007 Re: Putin nie zostanie prezydentem federacji 08.12.07, 17:38
          A tymczasem Jelcyn i Putin wysłali swoich podwładnych do Czeczenii i dzięki temu
          dorwali się do pełni władzy. :)
          • pimpus18 Re: Basajeva żałujesz pewnie do dzisiaj 08.12.07, 17:41
            • szpion007 Re: Basajeva żałujesz pewnie do dzisiaj 08.12.07, 18:48
              Najwyraźniej ty nie żałujesz setek tysięcy niewinnych ludzi zamordowanych na
              tamtych wojnach.
        • itong123 Re: Putin nie zostanie prezydentem federacji 09.12.07, 15:16
          droga rosjanko, drodzy rosjanie... tak na wstępie. Moim zdaniem
          rosja nie jest mniej imperialistyczna niz USA, (oni przynajmniej
          odbudowali europę i nie palili wszystkiego na drodze). Dlaczego
          p.Putin jest fajny? podajcie jakies powody, a może zmienię zdanie o
          waszej władzy bo mi się wydaje że to tylko dlatego że mieliście
          takiego kiepskiego Jelcyna, a teraz znalazł się ten co wam poprawił
          standardy. Czy nie jest tak? nie ważne że straszy że nie pozwala na
          to i tamto, ale ważne że się go boi zachod. ??? czujecie sie lepiej
          gdy rosnie u was świadomosc potęgi Rosji? Mocarstwa mającego
          możliwości dyktujące całej Europie i nie tylko?

          mogę się mylić
          • kolorittan do sakalopolaczka itong123 09.12.07, 15:31
            itong123 napisał: > Moim zdaniem
            > rosja nie jest mniej imperialistyczna niz USA

            Twoim skromnym i objektywnym zdaniem ?
            No to powiedz kto ma większe wpływy na zewnątrz kraju.

            > (oni przynajmniej odbudowali europę i nie palili
            > wszystkiego na drodze).

            No co ty powiesz. Więc Rosjanie spalili pół Europy ?
            Gdyby nie Rosjanie to wasz szakali narodek dał by
            się żywcem kremować przeż faszystów. Gdzie w tym
            momencie byli Amerykanie ? - Wyczekiwali dogodnej
            chwili do wyruszenia po łupy do Europy !!!

            > Dlaczego p.Putin jest fajny? podajcie jakies powody,
            > a może zmienię zdanie o waszej władzy ...

            Po co to tobie, przecież zgóry zakładasz swoje zdanie.
            Powiedz mi co ma w sobie złego - że tobie szakalu nie
            podoba się, że Rosja wstała z kolan ?

            > nie ważne że straszy że nie pozwala na
            > to i tamto, ale ważne że się go boi zachod. ???

            No straszy to on w waszych obłudnych mediach a nie
            w Rosji. A nie pozwala to on wam szakalom a nie nam.

            > czujecie sie lepiej
            > gdy rosnie u was świadomosc potęgi Rosji?

            Tak. Dziwi cię to szakalu ?
            A ciebie cieszą obsesje kaczorków - no i "potęga"
            polski za czasów jego dupanowania ?

            > Mocarstwa mającego
            > możliwości dyktujące całej Europie i nie tylko?

            Nie mylisz teraz z USA ?

            > mogę się mylić

            no - wkońcu nie jesteś Bushem
            • szpion007 Re: do sakalopolaczka itong123 09.12.07, 15:47
              kolorittan napisała:

              > No co ty powiesz. Więc Rosjanie spalili pół Europy ?
              > Gdyby nie Rosjanie to wasz szakali narodek dał by
              > się żywcem kremować przeż faszystów. Gdzie w tym
              > momencie byli Amerykanie ? - Wyczekiwali dogodnej
              > chwili do wyruszenia po łupy do Europy !!!

              Hmm, wydaje mi się, że to jednak Stalin z Hitlerem podpisali traktat o podziale
              Europy. A że potem Hitler napadł na swojego sojusznika to z pewnością nie jest
              wina jankesów.

              Po 2 wojnie światowej jankesi nie podporządkowali swojej połowy Europy tylko
              stworzyli plan Marshalla, który doprowadził do jej odbudowy i prosperity.
              Tymczasem na naszej połowie nastąpił siermiężny komunizm :)
            • itong123 Re: do sakalopolaczka itong123 09.12.07, 16:13
              co do palenia, to przepraszam... poprawka ZSRR i fronty północne
              armi czerwonej. Niemcy nie wyzerowali jednego z uwczas piekniejszych
              miast Europy czyli Gdańska i innych miasteczek, i to właśnie ci
              żołnierze zachowywali się jak zwierzęta rabując absolutnie wszystko.
              nie obarczam ZSRR za spalenie warszawy bo to głupota poplskich władz
              w londynie zdaje sie sprawiła, wpadła na pomysł aby to powstancy
              sami uwolnili wawę a armia czerwona weszła juz do wolnego miasta,
              ale to wyjątek...
              > Twoim skromnym i objektywnym zdaniem ?
              tego nie powiedziałem.
              > Gdyby nie Rosjanie to wasz szakali narodek
              ja tu tylko mieszkam
              > No straszy to on w waszych obłudnych mediach
              no ale to to już gruba przesada wszyscy wiedzą że tak jak w Rosji to
              mało gdzie są media srterowane przez kreml. przeciez wy macie chyba
              tylko 1ną wolną gazetę w moskwie...

              USA nie zrobiło sobie stanów w europie w przeciwieństwie do ZSRR a
              do tego wszystkie wsapniałe miasta odbudowaly sie wlasnie za
              pieniadze od nich,.

              > Powiedz mi co ma w sobie złego - że tobie szakalu nie
              > podoba się, że Rosja wstała z kolan ?

              to mi się nie podoba że nie możesz mieć innego zdania niz kreml..
              demostracje są brutalnie rozbijane... nie jedna osoba widziała filmy
              jak to podjeżdżają Busiki z milicją i dają poprostu łupnia.

              no i oczywiscie pomysł ostatni na wprowadzenie nowyej wiedzy w
              edukacji Rosji jest poprostu powalający uwaga cytuję podręcznik dla
              dzieci " Stalin był postacią kontrowersyjną, bo jak mógł być zły
              skoro kochały go miliony ludzi" bez komentarza .

              ps: czy ja was wyzywam?
    • pentagon8 Jankesi 08.12.07, 17:19
      Jesli masz na mysli Afganistan, Jankesi sa tam tylko z powodu ibn
      Ladena oraz bezposrednio w wyniku 09.11. Jesli natomiast
      kwestionujesz obecnosc Jankesow w Iraku, warto byloby sie
      zastanowic, jaka byla reakcja ZSRR na uwagi ONZ, w momencie gdy
      soviecka armia wkraczala na afganskie terytorium? Na marginesie, czy
      mozesz mi wytlumaczyc obecnosc rosjaw w polnocnej osetii? hmmmm
      • pimpus18 Re: A ty mi wytłumacz obecność 08.12.07, 17:43
        obcych wojsk w Jugosławii
      • murka131 Re: Jankesi 08.12.07, 19:27
        11 września - ty jeszcze nie wiesz, kto jest odpowiedzialny za ten rzekomy "akt
        terroryzmu"? Nie jesteś na bieżąco. Co do Czeczenii - jest częścią Federacji
        Rosyjskiej i uznaje to ONZ. Od kiedy Irak i Afganistan są stanami USA?
        • szpion007 Re: Jankesi 08.12.07, 20:13
          Kolejne usprawiedliwianie zbrodni wojennych popełnionych na cywilach w Czeczenii
          przez wojska rosyjskie wysłanych przez Jelcyna i Putina.
    • pimpus18 Re: A po tobie to już tylko gekol 08.12.07, 17:39

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka