Dodaj do ulubionych

statuetka Mordechaja

25.02.08, 08:31
Czy ktoś miał wątpliwości, że "Katyń" Wajdy wróci bez Oskara? Dla
mnie było jasne, że statuetkę w tej kategorii dostanie film
głoszący pochwałę żydowskiego geniuszu - "Fałszerze".

Wystarczy zauważyć jacy "Amerykanie" zdominowali tę branżę,
przypomnieć sobie jakie było aj waj i ile kłopotów miał Mel Gibson
po nakręceniu "Pasji".

Dlatego uczciwiej i klarowniej byłoby, gdyby oskarowej statuetce
dorobić pejsy i przemianować ją na Mordechaja!
Obserwuj wątek
    • koham.mihnika.copyright idac tym tropem, to raczej Mośkar 25.02.08, 08:33

    • elan13 Re: statuetka Mordechaja 25.02.08, 23:23
      Jak to dobrze, że punktowania w skokach narciarskich nie
      zdominowali sędziowie o charakterystycznych wydatnych nosach. Adam
      Małysz, żeby uzyskać noty, które dostawał musiałby skakać po parę
      metrów dalej.

      Wracając do Mośkara, zwróciłem uwagę na specyficzną urodę braci
      Coen.
      • koham.mihnika.copyright Coen, Cohen, te same slowianskie dusze 26.02.08, 08:46

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka